Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΝΟ 5 !!!!!!!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα μανουλίτσες,

ιδανικός καιρός για τζάκι και χουχούλιασμα! Αν εξαιρέσεις ότι το σπίτι έχει γίνει κ#@ς από τα ξύλα που κουβαλάει ο άντρας μου και την λάσπη γιατί δεν έχει σταματήσει να βρέχει, κατά τα άλλα...μέσ'την ρομαντζάδα είμαστε!!! ;)

Η Μαρία μου χθές και σήμερα έχει απίστευτη γκρίνια, μόνο όταν κοιμάται είναι ήσυχη...Πυρετό δεν έχει, τρώει κανονικά (λέμε τώρα γιατί ούτως ή άλλως τρώει τα πάντα εκτός από ότι έχει μέσα κρέας), αν την έχουμε αγκαλιά είναι μια χαρά...Δεν γίνεται όμως όλη την ώρα με αγκαλιές... :-s

Η πρώτη νύχτα της στο δικό της δωμάτιο ήταν όπως και όλες οι προηγούμενες που κοιμόταν στην κρεβατοκάμαρά μου, ξύπνησε τσιρίζοντας :(( με αποτέλεσμα να την πάρουμε στο κρεβάτι μας για να κοιμηθεί i-)την ξαναπήγα στο δωμάτιό της και μετά από καναδυό ώρες δεύτερος γύρος :(( Πού θα πάει, θα συνηθίσει!!!!! Δεν γίνεται να κοιμάται κοντά μας μέχρι τα δεκαοχτώ!!!!!! :))

Όσο για την πεθερά μου, τί να κάνω βρε κορίτσια, στεναχωριέμαι κυρίως γιατί δεν της έχω κάνει κάτι για να φέρεται έτσι, βέβαια στις αρχές ήμουν πολύ εγκάρδια αλλά μετά που άρχισε τις βλακείες έγινα κι εγώ πιο απότομη. Είναι η δεύτερη φορά που "πέφτω" σε πεθερά διάολο :twisted: Τί γκαντεμόσαυρος που είμαι πια!!!!!!!

Πολλά μπεμπάκια αρρωστούλια βλέπω, περαστικά σε όλους εύχομαι, χειμώνας τί να πείς????? Οι ιώσεις κάνουν πάρτυ!!!

Κατερινάκι είσαι πολύ τυχερή που σε βοηθάει ο άντρας σου στις δουλειές του σπιτιού, ο δικός μου προθυμοποιείται, δεν λέω, αλλά δεν τον αφήνω να κάνει τίποτα πέρα απ'το να κρατάει την Μαρία για να τελειώσω πιο γρήγορα.

Σοφάκι περαστικά και στον αντρούλη σου!Πωπω με την περιγραφή που έκανες για τα μπισκότα μέχρι κι εμένα μου μύρισαν! Τί ωραία εικόνα αυτή με τους τρείς σας στην κουζίνα να πλάθετε κουλουράκια!!!! Δεν έχω δοκιμάσει ποτέ να φτιάξω τέτοια πράγματα, με την κουζίνα είμαι ολίγον "τσακωμένη"!!!!!! :-q Έχω διαβάσει κι εγώ καναδυό βιβλία με τους λόγους του γέροντα, όντως με ηρεμούν και μ'έχουν κάνει να βλέπω διαφορετικά τη ζωή, μακάρι να είχα κι εγώ τόση δύναμη και τόση πίστη! Προσπαθώ όμως!

Κανγκουράκι, μοντέλο η Αγγελικούλα σου, μια χαρούλα είστε!

Χρύσα σας τάραξαν οι ιώσεις πιά! Καλύτερα μην το στέλνεις το παιδί στον παιδικό τουλάχιστον μέχρι να κάνετε την επέμβαση και να ξεμπερδέψετε μ'αυτόν τον νταλκά!

Φιλάκια!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 983
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα μανουλιτσες!!!!!!!!!!!!!!

Δυστυχως περαναμε και μεις ιωση...ειμαστε με πυρετο απο προχθες το βραδυ και εχει κοκκινισει λιγο το αυτακι του, στο τσακ προλαβαινουμε την ωτιτιδα.βαζουμε κατι σταγονες και φυσικα otrizalin...Καλα δεν συζηταω για υπνο...τι ειναι αυτο;;;;;

θα τα πουμε παλι, γκρινιαζει ο σκατουλης...αχ νιωθω και γω λιγο ζεστη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ......ΠΙΟ ΧΑΛΙΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ....ΜΟΥ ΕΠΕΣΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΤΟΥ ΕΠΑΝΩ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ Κ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΣΩ..ΥΜΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΝΟ(ΟΣΟ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΔΗΛΑΔΗ) Κ ΠΗΓΕ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ Κ ΕΠΕΣΕ ΚΑΤΩ...ΕΠΑΘΑ ΣΟΚ!! ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΩ Κ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΓΙΟΥΣ ΔΕΝ ΧΤΥΠΗΣΕ ΤΟ ΜΑΝΑΡΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΜΑΤΑΚΙ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕ ΜΕΛΑΝΙΑ...ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΩ ΠΟΤΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ..ΕΙΜΑΙ Η ΠΙΟ ΑΧΡΗΣΤΗ Κ ΑΝΕΥΘΥΝΗ ΜΑΝΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΚΛΑΙΓΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΤΟΥ...ΕΚΛΑΙΓΑ Κ ΕΓΩ ΧΩΡΙΣ ΣΤΑΜΑΤΗΜΟ Κ ΤΟΥ ΖΗΤΑΓΑ ΣΥΓΝΩΜΗ...ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΞΥΛΟ...Κ ΗΡΕΜΗΣΕ ΜΟΝΟ ΜΟΛΙΣ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ Κ ΑΚΟΜΑ ΕΙΧΕ ΑΝΑΦΗΛΗΤΑ...ΕΙΜΑΙ ΝΑ ΠΕΘΑΝΩ...ΤΟΣΟ ΚΛΑΜΑ ΕΧΩ ΝΑ ΡΙΞΩ....ΕΙΜΑΙ ΑΧΡΗΣΤΗ...ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΟΜΩΣ,ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΣΩ Κ ΜΕΣΑ ΣΕ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ... ΒΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΥΔΙΑΘΕΤΟΣ ΟΜΩΣ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΟΛΟ ΓΕΛΑΕΙ Κ ΚΑΝΕΙ ΠΑΛΑΜΑΚΙΑ Κ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΛΙΓΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ...ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΠΕΣΩ Η ΑΝΙΚΑΝΗ??????? :((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφάκι θα μπω να σε μαλώσω μετά πρέπει να βάλω τη Μαρκέλλα μου για ύπνο :-p

Τι βλακείες λες? Μια χαρά τέλεια μανούλα είσαι! Αν ήταν να κρινόμαστε από κάτι τέτοια...σωθήκαμε...

Συμβαίνουν αυτά καλή μου. Αφού δε χτύπησε το παιδί, όλα καλά!

Φιλιά - τα λέμε μετά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!!!!!!!!!! :):):)

τι κανετε;;;;πως τα περνατε;;;;

εμεις καλα...δοξα το θεο....

ζητω συγνωμη για τις πολλες πολλες απουσιες μου,αλλα ειμαι πολυ κουρασμενη τον τελευταιο καιρο...και πεφτω ξερη...ο ιασωνας συνεχιζει να ξυπναει απτοητος....ο ταλιμπαν καθε μερα ειναι και πιο δυσκολος..εχει αρχισει και βγαζει ζηλεια...και εκει που παιζουν μια χαρα του παταει και καμια δαγκωνια για να εχουμε να γκρινιαζουμε..

εκανα εξετασεις....δεν εχω θυροειδη(παλι καλα)οποτε τα κιλα τα χανω φυσιολογικα...αλλα εχω πολλα νευρα..παρα πολλα.... :oops::oops::(:(:( που θα παει θα ηρεμησω... :roll::roll::roll:

φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας

εμεις τα ιδια,κρυο και παλι κρυο τζακι και καλοριφερ αγκαλια,σημερα το βραδυ θα πεσει στους 0 βαθμους ειπανε,κατα τα αλλα καλα εσκασε και το 7ο δοντι επιτελους μας εχει φαει η γκρινια αυτες τις μερες δεν καθεται πουθενα αλλα ευτυχως κοιμαται καλα,ειμαστε οι μονοι που κοιμομαστε απο οτι βλεπω,ειναι λιγο υπναρουλης ο δημητρακης δεν λεω αλλα γιατι χτυπαμε κατι δωδεκαωρα συνεχομενα το βραδυ και θα με κραξετε οι περισοτερες χαχαχαχα

ρε σοφακι μου τι ειναι αυτα που γραφεις αν ειναι ετσι ολες οι μανες σκαρτες ειμαστε,ειναι δυνατον να μην εισαι καλη μανουλα επειδη ετυχε να πεσει ο μικρος μην σκεφτεσαι ετσι ηταν η κακια στιγμη αφου δεν χτυπησε μην κανεις ετσι σε ολες εχει συμβει κατι παρομοιο

νασια μου μηπως βγαζει δοντακια η μικρη σου και γκρινιαζει,η γνωμη μου ειναι να μην εγκαταλειψεις της προσπαθειες θα συνιθισει που θα παει,οσο για την πεθερα σου τα ξαναειπαμε γραψτην δεν αξιζει τον κοπο

περαστικα σε ολα τα αρρωστουλικα μωρακια απο εδω και περα θα τα εχουμε αυτα υπομονη

πολλα φιλια σε ολες τις μανουλες και στα μωρακια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κουκλιτσες!!

Σοφακι μου ξερω ακρινβς πως νοιωθεις αλλα ξεχασε το,παει εγινε.να μην ακουω βλακειες εσυ ειδικα δινεις μαθηματα για να ειμαστε καλες μανουλες.σου εχω δωσει πολλες φορες συγχαρητηρια και για αλλη μια φορα σου βγαζω το καπελο για την υπομονη σου κοπελα μου.Να σου θυμισω πως το καλοκαιρι και μενα μου χε πεσει απο το κρεβατι...ηταν μια καταραμενη ηνμερα που ειχα κλεισει 24ωρο αυπνη...και τον πηρα στο κρεβατι να παιξουμε και γω κοιμηθηκα...σε καταλαβαινω απολυτα αλλα και παλι θεωρω οτι εισαι πραγματικα πολυ ΑΞΙΑ μαμα!!!!πολλα φιλακια

Αντε βρε ΓΙΩΤΑ...μας κοψοχολιαςσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!χαιρομαι που ειστε καλα!τα νευρα υπαρχουν νομιζω σε ολες μας...εμενα ο αντρας μου τον τελευταιο καιρο λεει δεν με αναγνωριζει...εχω πολυ αγχος με το μωρο και ολη η ενταση μου βγαινει και ξεσπαω τα νευρα μου πανω του...

ελπιζω να τα λεμε συχνοτερα!!!

για να δουμε εχει να ανεβασει πυρετο απο το μεσημερι...περιμενω να δω πως θα κυλησει το βραδυ μας...

ΝΑΣΙΑ ΜΟυ χαρα στην υπομονη σου κοπελα μου με τετοια πεθερα...διαβαζα και στο σχετικο ποστ!πραγματικα απο τη μια ειναι να γελας!βγαλμενες απο τις ελληνικες ταινιες οι πεθερες!!!ακου τεκνατζου!!!!χαχα!μα αν ειναι δυνατον.δεν βρηκε τιποτα αλλο να πει;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτού μου :YMHUG::-*

Μας ανησύχησες... Η αυπνία και η κούραση μπορούν να σε ρίξουν πάρα πολύ και το ξέρω από πρώτο χέρι. Τι να πω...υπομονή... θα καλυτερέψουν τα πράγματα, θα κοιμηθεί ο μικρός, θα ηρεμήσει ο ταλιμπάν και θα βρείτε τις ισοροπίες σας και πάλι!

Εμείς σήμερα είμαστε με πυρετό. Πάνω που της είχαν περάσει οι μύξες μου ήρθε χτες η ανεγκέφαλη πεθερά μου άρρωστη με λαιμό και συνάχι... Και μάλιστα έλεγε ότι αφού είχε ήδη αρρωστήσει η Μαρκέλλα πριν λίγες μέρες δε μπορεί να ξανακολλήσει τώρα. Ε, το πρωί ξύπνησε με 38 και το απόγευμα έφτασε 38,7. Δε φαντάζεστε τι νεύρα την έχω. Ευτυχώς που δεν πολυμιλάω νορβηγικά γιατι θα την είχα βρίσει. Την κοιτάω και μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι. Τη Δευτέρα θα φύγουν...

Σοφία θέλω τη συνταγή για τα μασητικά κουλουράκια!!!!!

Καληνύχτα κορίτσια - πάω γιατί ξυπνάει συνέχεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω θελω συνταγη για τα κουλουρακια...περιμενω σοφακι 8-)

μαγδα βρισε την πεθερα στα ελληνικα =))=))=)) η καλυτερα πετα την απο το παραθυρο :)):)):)):))

πασχαλακι φιλια :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

ο μικρος μου ειναι απυρετος απο εχθες το μεσημερι!!! :P

Ανεβασα καποιες νεες φωτο στην ομαδα!

Γιωτα φιλακια και σε σενα!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας :)

επιτελους κοιμηθηκαν και τα δυο i-)i-) ...βεβαια ο ιασωνας δεν κοιμαται πολυ...αλλα εστω και αυτο κατι ειναι....ειναι τωρα 4 βραδια που ξυπναει συνεχεια...με εχει ψοφησει...

πηραμε και ενα σκυλακι...κουταβακι...τελειο ειναι...βελγικο ποιμενικο...μετα απο αυτο που εγινε το καλοκαιρι χρειαζεται ενας φυλακας ;)

πολλα φιλιααααααααααα!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ρωτησω και κατι;;;;

εμενα περιοδος δεν μου εχει ερθει ακομα...εκανα ωορεξια ομως πριν απο 17 μερες γιατι ειχα λιγο καφε αιμα στο εσωρουχο και πονακια απο την αριστερη ωοθηκη...το θεμα ειναι οτι περιοδος δεν εχει ερθει ακομα...ενω θα επρεπε να εχει ερθει...και χθες ειχα πονους περιοδου αλλα τιποτα ακομα... :o τι ειναι παλι αυτο;;;;; :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτου μου δυο τινα υπαρχουν:

ή εχεις καποια ανωμαλια στον κυκλο σου

....ή εισαι εγκυος!!!!

Εσυ ξερεις αν υπαρχει ενδεχομενο εγκυμοσυνης!

η περιοδος σου ειναι σταθερη μετα τη γεννα ή εχεις αστατο κυκλο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πασχαλια μου δεν μου εχει ερθει καθολου περιοδος μεχρι στιγμης....απλα πριν 17 μερες εκανα ωορεξια...πηρα και την γυναικολογο τηλεφωνο τοτε και αυτη αυτο μου ειπε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α εννοεις δεν σου εχει ερθει λογω θηλασμου ε;;;

ναι σωστα και μενα μου ρθε με το που εκοψα θηλασμο τον επομενο μηνα.

Τοτε ειχες παει απο κει να κανεις υπερηχο;

παντως αν εχεις υπονοιες και υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης γιατι δεν κανεις ενα τεστακι;;

καφε στην μεση του κυκλου ειχες ξανα ποτε;;;

ειναι ενα σημαδι γι αυτο ρωταω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου

Σοφάκι μη στεναχωριέσαι και μην σκέφτεσαι έτσι, είσαι μια τέλεια μανούλα!

Κατι τέτοιο έχει συμβεί στις περισσότερες και σε μένα μου έχει πέσει νύχτα απο το κρεβάτι, θηλάζαμε και μας πήρε ο ύπνος :oops: . Περισσότερο τρομάζουν παρά χτυπάνε,τρελενόμαστε εμείς αλλά σκέψου πόσο πιο προσεχτική θα είσαι μετα απο αυτό. Εγώ αυτό σκέφτομαι και λέω αφου δεν έπαθε τίποτε θα την προσέχω ακόμα πιο πολύ :YMHUG:

Γιώτα μας έλειψες...τι διαβάζω...

Κορίτσια εμας έσκασε και το 6ο δοντάκι, έχουμε 4 πάνω και 2 κάτω το επόμενο να είναι κάτω να υποθέσω για πείτε όσες έχετε βγάλει περισσότερα.

Σας αφήνω για την ώρα πάω να κοιμήσω την αντάρτισσά μου :-h

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι 6 δοντια!!!!!!!!!ουααααααααουυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!εμεις εχουμε μολις 2..χαχαχα!!!!!!!!!!!

σοφακι οντως μην τρελενεσαι...στις πιο πολλες τυχει κατι τετοιο... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας μανούλες!!!!!

Σήμερα γίναμε 10 μηνών :ymparty:

άλλοι δύο μήνες και χρονίζουμε [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion18.gif]

Επιτέλους μετά από πολλές μέρες έβγαλε ήλιο σήμερα [smilie=toothy4.gif] και μπόρεσα να απλώσω τις μπουγάδες μου!!!!!

Σοφάκι τί είναι αυτά που ακούω??? Τί βλακείες κάθεσαι και σκέφτεσαι πουλάκι μου? Είσαι η καλύτερη μανούλα και γίνεσαι θυσία για το παιδί σου κι αυτό που έγινε θα μπορούσε να συμβεί στον καθένα, δεν έχει να κάνει με το πόσο καλή μανούλα είσαι! Εγώ πάντως σε έχω παράδειγμα προς μίμηση :YMHUG::-*

Πασχαλάκι κούκλος ο γαμπρός μου στις φωτο (*) χαίρομαι που είναι καλά τώρα! Τί γίνεται με το νυχάκι του? Ακόμα παιδεύεστε?

Γιώτα πολύ χαίρομαι που είσαι καλά, μας ανησύχησες που εξαφανίστηκες τόσες μέρες!

Snowgirl περαστικά στην Μαρκέλλα, έχεις δίκιο, ορισμένοι άνθρωποι είναι εντελώς ανεγκέφαλοι! Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κάποιοι κουφιοκεφαλάκηδες μόλις αρρωστήσουν τότε θυμούνται να κάνουν τις επισκέψεις τους... X( Που πας κυρία μου??? Κάτσε στο σπιτάκι σου να γίνεις καλά και μετά πήγαινε όπου θες - ειδικά αν είναι να επισκεφτείς κάποιον που έχει μωρό! Και μένα τα πεθερικά μου κάτι τέτοιες μ@#$%ς κάνουν και γίνομαι έξαλλη! Η μάνα μου χρειάστηκε να κρατήσει τη μικρή μια φορά που είχε σινάχι ( αναγκαστικά, δεν μπορούσε κανείς άλλος) και την είχα με χειρουργική μάσκα μέχρι να επιστρέψω στο σπίτι!!!!!!!!!!!

Κοριτσάκια σας αφήνω γιατί ξύπνησε το ζιζανιάκι μου και κλαίει :((

θα επανέλθω αργότερα

φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και παλι! :)

ηταν να μην ξαναμπω..τωρα θα σας πριξω και παλι! :lol::lol::lol::lol:

ο ιασωνας ειναι με πυρετο :(:(:( ολο αρρωστο ειναι αυτο το παιδι....μεσα σε 3 μηνες εχουμε αρρωστησει 3 φορες :o:o:o ....τι να πω πια....

νασια και εγω ελεγα να βαλω μπουγαδες σημερα...αλλα δεν τα καταφερα....φωναζουν τα απλυτα...αστα να πανε...δεν προλαβαινω τιποτα...ουφφφφφφφφ...........

που ειστε ολες;;;;;τωρα που εμφανιστηκα εγω :roll:

φιλιααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτού είπαμε να μπαίνεις να γράφεις κανά νέο, όχι να κάνεις και κατάχρηση :-p:lol:

Και τι βλέπω...ετοιμάζεις τρίτο μπουρεκάκι? Μπορεί πάντως να είναι και καμιά ορμονική διαταραχή - τώρα με το θηλασμό ειδικά δε βγάζεις άκρη... Εγώ πάντως δεν έχω ούτε περόδο, ούτε καφέ, ούτε πονάκια, ούτε τίποτα. Κι αν συνεχίσει η Μαρκέλλα να θηλάζει τα βράδυα με αυτούς τους ρυθμούς δε βλέπω να μου έρχεται σύντομα.

Εμάς ευτυχώς μας έπεσε ο πυρετός και δεν έιχαμε άλλα συμπτώματα πέρα από κάτι ανεξήγητα κλαμματάκια :? Σαν κάτι να την πονούσε ξαφνικά... Θα δω πως θα πάει κι αύριο και αν είναι πάλι έτσι θα ψάξω για γιατρό τη Δευτέρα.

Κακούργα πεθερά.....Πές τα ρε Νάσια...Χρόνια σας πολλά κι όλας :ymparty:

ΟΙ άλλες που είστε? Η Πάτσυ έχει κάτι μέρες να εμφανιστεί... Τι παθαίνετε μια μια και εξαφανίζετε? Ελάτε να κάνουμε παρέα 8-}:D

Φιλιά σε όλες =((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!!!!!!!διαβασα μονο την πρωτη σελιδα,εγω εχω κανονικοτατα περιοδο κ ας θηλαζω....αλλα κραταει πολλες μερες κ εχω πολυ ροη.Μαγδα που να μαι?ετρεχα με την βαφτιση.αυριο βαφτιζουμε το μπεμπακη επιτελους.εγω εγινααγνωριστη.αλλαξα κουρεμα,εκανα φρατζα κ τα κανα απο καταμαυρα,χαλκινα προς το ξανθο.κανεις δεν με χαιρεταει στο δρομο πια.ουτε ο αντρας μου που με ειδε εξω με γνωρισε.χαχαχα.πολυ πλακα...αυτα τα ολιγα μπυηκα να γραψω γιατι πρεπει να κανω ενα σωρο πραγματα.ολα για το τελος τα αφησα.σας φιλω ολες,γιωτου χαιρομαι που σαι καλα κ να περασουμε καλα αυριο.φιλια :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοφακι μα ποσο χαζη εισαι..ελεος δηλαδη..ελα να πεσεις απ τον λευκο πυργο αλλα πρωτα παρε με τηλεφωνο να αποθανατισω την συγκλονιστικη σου βουτια κ να χεστω στο χρημα..φιλια πολλα μπουφο.....ακου τι λες...χαζη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια

σημερα βρηκα καλο καιρο και επλυνα παντζουρια εβαλα τρια πλυντηρια και αυριο με περιμενει μια στοιβα για σιδερωμα και βαριεμαι αφανταστα,και το απογευμα πηγαμε σε γενεθλια με τα μεγαλα,ο δημητρακης σπιτι με τον μπαμπα του

σοφακι μου που εισαι σημερα;;θα συμφωνησω με τα κοριτσια εισαι υποδειγμα μανουλας με τοση υπομονη που κανεις και μην δω να ξαναγραψεις τετοιες βλακειες ακουσες;;;;

πατσυ μου με το καλο να βαφτιστει ο μικρουλης σου,φανταζομαι κουκλαρα θα εισαι,περιμενουμε φωτο

γιωτα μου κανε ενα τεστακι για καλο και για κακο να εισαι σιγουρη,και μενα περιοδος μου ηρθε ενα μιση μηνα μετα τον αποθηλασμο παντως

πασχαλια μου μερες εχουμε να τα πουμε ειναι καλυτερα ο μακης;

χρυσα που χαθηκες ο μιχαλακης πως ειναι;;;;;

κατερινακι ο δικος μου εχει τεσσερα δοντακια πανω και τρια κατω λογικα κατω θα βγαλει μετα η δικια σου αφου βγηκαν τα τεσσερα πανω,γκρινιαζει καθολου;

νασια μου να χαιρεσαι την κορουλα σου!!!!

ευακι που χαθηκες ακομη ναυπλιο εισαι,πτε θα δουμε αυτο το νυφικο;;;;;

βικακι εσεις πως εισται ολα καλα,τι κανει ο αντωνακης;;;

πολλα φιλια σε ολλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...