Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΝΟ 5 !!!!!!!!!


Recommended Posts

Κοριτσια μου γεια σας και απο μενα .Βραδυνη σημερα .Ο Νικολας μου ευτυχως ειναι καλυτερα αλλα του βαζω πολυ ορο και σταγονες otrivin .Σημερα πηγα ειδα για κουρτινες γιατι εχω βαλει κατι παλιες που ειχα και περιμενω την κοπελα να ερθει την παρασκευη για να παρει μετρα.Τζακι εχουμε και μεις και περιμενω πως και πως να το αναψουμε.Μαρεσει παρα πολυ .Μαγδα γιατι το φοβασαι το τζακι?Εμας εχει και τζαμι οποτε δεν εχει φοβο.

Α βρε Νασια τι σου κανει αυτη η πεθερα....Παλι καλα που τη βαζει στη θεση της ο αντρας σου.

Βικακι περαστικα στον Αντωνακη .Κοντευουν οι μερες μας για τη δουλεια .Ευτυχως που θα εχουμε μειωμενο για καποιους μηνες.

Σοφακι απορω πως αντεχεις με τοσο ξενυχτι .Εγω παντως δεν ξερω τι θα εκανα ..

Αυτα απο μας φιλακια σεολες καληνυχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 983
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καηλημερααααα!!!

Τι κανετε τσουπριτσες;

Βλεπω ολες με εναν πονο ειστε!

Βικακι και Σοφακι εμεις τα παμε :D

Κατερινα αντε να στρωσεις κι οταν τελειωσεις ελα κι απο εδω!

Εγω παραθυρα τα κανα πριν κανενα μηνα οποτε δεν ξανακανω,θα σφουγγαρισω και θα τα βαλω τα χαλια.

Βαριεμαι να κανω δουλειες!

Το τζακι ειναι ωραιο αλλα και μενα μου φαινεται αγγουρι να το αναβω και να καθαριζω καθε μερα.

Φυσικα δεν εχω αλλα πιστευω μια συνηθεια ειναι!

Σημερα θα παω τον Μιχαλη νωρις στον παιδικο μπας και φαει εκει πρωινο γιατι και χθες δεν εφαγε εκει το μεσημερι.

Αντε να δουμε η θα φαει η θα ρθει εντελως νηστικος...

Αυτα απο μας κουκλες!

Τα ξαναλεμε!

Φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!!!

εμένα η Βασιλικούλα μου είναι λίγο καλύτερα .. έχει μυξούλες και βήχα αλλά ο γιατρός είπε ότι είναι ρηνίτιδα και να μην ανησυχώ .. της δίνω ένα μείγμα φαρμάκων που μου είπε και πιστεύω ότι θα γίνει καλύτερα!!! Σήμερα έχουμε στον παιδικό της συγκέντρωση γονέων... πως έχουν περάσει έτσι τα χρόνια ?? πότε έρχονταν οι γονείς μου σε μένα χαχα και τώρα θα πάω εγώ για την μπέμπούλα μας ... αχ αναρωτιέμαι πως θα είναι!!

Με τον σταθμό είμαι ευχαριστημένη. Κάθε μέρα η δασκάλα της μου γράφει μια μινι έκθεση για το τι έχει κάνει.. τρώει όλο της το φαγητό και δεν κλαίει όταν την δίνω στο σχολικό.. Πιστεύω ότι και εκεί περνάει όμορφα!!

Βικάκι μου, ήθελα να σε πάρω να κανονίσουμε γι' αυτό που λέγαμε αλλα με την μπεμπούλα άρρωστη δείλιασα.. εύχομαι να είναι καλύτερα την Πέμπτη ή την Παρασκευή που μπορεί να συναντηθούμε (αν θα συναντηθούμε) και με τα άλλα κορίτσια και να βρεθούμε εκεί.. Είδα ότι και εσένα ο Αντωνάκη σου ταλεπωριέται .. περαστικά του !!!!!

ΚαγκουροΚατερίνα μου και εμένα η μικρή αφήνει για λίγο τα χεράκια της και στέκεται για μερικά δευτερόλεπτα όρθια.. έχει πλάκα με το πως αντιδράει και εγώ από πίσω να περηφανεύομαι για τα "κατορθώματά" της...

Κατερίνα , αφού δεν έχει φλέμματα το παιδάκι, όλα θα είναι σίγουρα καλύτερα..

Όλια και μένα μου αρέσει το τζάκι και ανυπομωνώ .. νομίζω ότι λένε ότι όταν το παιδάκι είναι βρεφάκι δεν πρέπει να το ανάβουμε αλλα δεν θυμάμαι τον λόγο..νομίζω ότι αφορά το αναπνευστικό .. εμείς πέρσυ προσέχαμε αλλά φέτος έχω την εντύπωση ότι μπορούμε ... θα ρωτήσω και τον παιδίατρο..

Θα κάνετε στα μωρά σας το εμβόλιο της γρίππης?? Εμάς ο γιατρός είπε να το κάνει η Βασιλική λόγω σταθμού.. αλλά ψιλό φοβάμαι .. καλά για να το λέει ο γιατρός κάτι θα ξέρει ... εσείς τι λέτε αλήθεια??

Νάσια δεν ξέρεις πόσο μου την σπάνε αυτές οι εξυπνάδες από όπου και αν προέρχονται ... (για τα κεράσματα μιλάω φυσικά) ... μην μου πεις ότι τα είχες φτιάξει και εσύ γιατί θα τα πάρω περισσότερο... :evil:

Με την Γιωτού προσπάθησα να επικοινωνήσω κάποια στιγμή αλλα το είχε κλειστό το κινητό της .. της έστειλα και μήνυμα αλλά τίποτα .. εύχομαι να είναι όλα καλά φυσικά και να επανέλθει στο ποστ μας.. Όποια έχει κάτι νεότερο ας μας πει...

Και τώρα κορίτσια θέλω λίγο να σχολιάσω τι είδα εχθές στην τηλεόραση ... (ειδήση του STAR) Ήμαρτον κορίτσια τι άτομα έχουν μπει στο BIG BROTHER ... δεν παρακολούθησα την εκπομπή όταν την παρουσίασαν αλλά από το λίγο που είδα στις ειδήσεις άλλαξα κανάλι .. και καλά εμείς υποτίθεται έχουμε πιο ολοκληρωμένες προσωπικότητες .. τα παιδάκια που βλέπουν αυτές τις αηδίες τι θα κάνουν άυριο μεθαύριο ... κανένας φραγμός , καμία ουσία όλα για τα λεφτά και το SEX ... να πάνε να χαθούνε ... το ραδιοτηλεοπτικό συμβούλιο δεν ξέρει να παρέμβει τώρα ?? Μιλάμε για πολλά νεύρα ... αχ ... Sorry αν σας κούρασα ...

ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ... Aχ μου έχετε λείψει ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα φιλες μου!!

Χρυσουλινι δεν ξερεις ποσο συμφωνη με βρισκεις με αυτες τις αηδιες...εχω τοοοσα νευρα με τα σημερινα δεδομενα κ καλα που προσπαθουν να περασουν στα νεα παιδια κ οχι μονο κ φυσικα κ στα παιδια μας αυριο...μα ειναι δυνατον?? ολα στον βωμο του σεξ κ του χρηματος? που ειναι οι αξιες? πουθενα? δεν εχουν τιποτα να πουν για την οικογενεια για την υπομονη που πρεπει να κανει ενα ζευγαρι κλπ για την πιστη μας τα εχουν ισωπεδωσει ολα βλεπω τον καθε αθεο παρουσιαστη να παρουσιαζει την εκκλησια βαση των ιερεων λες κ αυτοι ειναι η Ορθοδοξια ..αφου δεν ξερεις βρε ανθρωπε κ πας εκκλησια 2 κ 3 φορες τον χρονο μην εκφραζεις αποψη κ περνεις ανθρωπους στο λαιμο σου...κ ο καθε χωρισμενος μαλ*κας που εχει κανει την οικογενεια του σκατα παρασυρει ανθρωπους...πω πω ας σταματησω καλυτερα γιατι τα περνω τοοοσο πολυ με αυτα τα πραγματα..ειμαι παλιομοδιτισα εγω!! :twisted::D

εμενα δεν μου ειπε τιποτα ο γιατρος για το εμβολιο,θα τον ρωτησω ομως!

τι τρωμε σημερα ρε κοριτσια??? εχω βαρεθει καθε μερα πια...

Μαγδα μου πολυ χαιρομαι για σας!!! δωσε ενα φιλι στο Μαρκελλακι!!!μακαρι να φτιαξει κ εμενα καποια στιγμη...

κοριτσια κ εμεις εχουμε τζακι περυσι με το μωρο εδω δεν το αναψα καθολου αλλα φετος θα ρωτησω τον γιατρο αν κανει,αλλα να σας πω την αληθεια επειδη εχουμε σιτα μπροστα ψιλοφοβαμε λιγο..θελει ποοολυυυυ προσοχη...αλλα κανει πολυ κρυο ειναι θεμα ωρων να το αναψουμε!!! σημερα ριχνει κ μια βροχη...κατακλησμος!!

σας φιλω για την ωρα κοριτσακια μου!! :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Κοιμάται το ζουζουνάκι μου και απολαμβάνω καφεδάκι. Πολύ χειμωνιάτικος καιρός σήμερα. Έχει πολύ αέρα και βροχή - δε μας βλέπω να βγαίνουμε απ'το σπίτι. Ίσως λίγο στον κήπο γιατί και μέσα συνέχεια βαριέται το μωρό μου και δεν κρατιέται με τίποτα...

Μαύρα χάλια το Μπιγκ Μπράδερ ε? Εδώ δεν ξέρω αν παίζει γιατί δεν πολυβλέπουμε τηλεόραση. Αλλά ...στις ειδήσεις τι δουλειά είχε? Πάντως γενικώς η νορβηγική τηλεόραση είναι πιο συντηρητική από την ελληνική. Η σουηδική όμως είναι άστα να πάνε...πολύ σεξ - κανένα ήθος!

Λεμονίτα τι καλά που προσαρμόστηκε έτσι εύκολα ο Μιχάλης στο σταθμό! Θα είσαι και πιο χαλαρή στο σπίτι τώρα χωρίς το σκανταλιάρικο! Από δουλειά είδες τίποτα άλλο?

Χρυσουλίνι εδώ πάντως δεν κάνουν εμβόλιο γρίππης κι ας πάνε τα περισσότερα παιδάκια σταθμό πολύ μικρά -περίου 10 μηνών.

Όλια πάω να δω τις φωτό - ακομη δεν έχω αξιωθεί...

Ξύπνησε και το ζουζουνάκι - κοιμηθηκε 40 ολόκληρα λεπτά με ένα διάλειμα :?

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου γεια σας

εμεις τα ιδια,απο το πρωι βρεχει και εχει κρυο το απογευμα θα αναψω το τζακι μας αν και σημερα το αναψα λιγο και το καλοριφερ,

μαγδα μου το τζακι μου ειναι κλειστο και ειναι αρκετα ψηλα και ετσι δεν εχουν φοβο τα παιδια και περυσι το αναβα αλλα μετα το σταματησαμε οταν περνουσε βρογχειολιτιδα ο δημητρης γιατι μας το απαγορευσε ο γιατρος και ξερω οτι επειδινωνει την κατασταση,αλλα φετος πιστευω δεν θα εχουμε προβλημα,δεν χανεις και τιποτα που δεν βλεπεις τηλεοραση οσο γιατο μπιγκ μπραδερ μια αηδια σκετη απορω πως ηπαρχουν ανθρωποι που το βλεπουν

χρυσουλινι περαστικα στην βασιλικουλα σου αυτον τον καιρο τα περισσοτερα ετσι ειναι οι μυξουλες πανε συννεφο,οσο για το εμβολιο εγω δεν το εχω κανει ποτε στα παιδια και ουτε θα το κανω,θα συμφωνησω μαζι σου για το μπιγκ μπραδερ μια αηδια ειναι και πως το βλεπουν απορω,και εγω απο κατι στιγμηοτυπα που εδειχνε στα πρωιναδικα ειδα και εφριξα

σοφακι μου εμεις φακες σημερα,ο βασιλακης πως τα παει με το φαγητο;

βικακι εισαστε καλυτερα μαμα και γιος;

χρυσα πως πηγε ο μιχαλακης σημερα;

πολλα φιλια απο μενα τα λεμε παλι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ απο μενα!τι κανετε;

εμενα ο αντωνακης μου ευτυχως τη νυχτα κοιμηθηκε συνεχομενα οποτε σοφακι μου σε εβλεπα στο ονειρο μου στις 4! :)) ολα τα μωρακια απο οτι βλεπω τις εχουν τις μυξουλες τους,απλα σημερα στεναχωρηθηκα γιατι δεν εφαγε καθολου καλα το φαι του.τωρα κοιμαται κ ειμαι κ μονη μου,ο αντρας μου δουλεια.

χρυσουλινι μου ειδα τη κληση σου κ νομιζα οτι ηταν η αλλη η χρυσα! :D κ εγω επειδη εμπλεξα με τον μικρο γι'αυτο δε σε πηρα,αλλα οπως λες να κανονισουμε για πεμπτη η παρασκευη.βασικα να δουμε κ πως θα ειναι κ τα μωρα!οντως περνανε τα χρονια,εγω λεω πως περασε ενας χρονος κ θα ξαναγυρισω στη δουλεια(εγω το βιολι μου... =)) )κ γενικα που κοντευει κ ο αντωνης 1 ετους.θα συμφωνησω απολυτα σε ολα οσα λετε κ εσυ κ η σοφια για τις αηδιες στην τηλεοραση κ φυσικα για το big brother...ελεος δηλαδη.χθες το κοιταζα κ κουναγα το κεφαλι μου κ με τον μπιλακο βριζαμε τα τσολια που θελουν να το παιξουν κ ομορφες...α,ρε που παμε κ οχι τιποτα αλλο λυπαμαι τα παιδακια μας.με ωραια προτυπα μεγαλωνουν...κ ενταξει εμεις θα τους αποτρεψουμε να μη τα βλεπουν αλλα ποσο μπορουμε να το κανουμε αυτο οταν μεγαλωνοντας θα πανε σχολειο κ θα επηρεαζονται κ απο τις παρεες τους..τι να πω,χαλια μαυρα :ymsigh:

νασια μου κ εγω θα επηρεαζομουν απο τη πεθερα αν μου εκανε αυτα που λες,αλλα δε πρεπει να δινουμε σημασια,εγω χαιρομαι κατι κοπελες που βλεπω κ τα γραφουν ολα κ τις εχουν σουζα.εγω δυστυχως δε μπορω παντα να το κανω αυτο γενικα στη ζωη μου.

ολια μου ναι πλησιαζουν οι μερες μας...αχ δε μπορω να το πιστεψω οτι θα αποχωριστω το μωρακι μου κ τις καθημερινες μου συνηθειες,γιατι γενικα δεν ειμαι καθολου των αλλαγων.αλλα τι να κανουμε δε γινεται αλλιως.

καγκουρακι μου η πεθερα μου θα μου κραταει τον μικρο!κ εγω ετσι χαιρομαι κ τρελαινομαι οταν κανει νεα κολπα!

φιλη μου χρυσα εσενα δε σε σχολιαζω γιατι θα μιλησουμε μετα! :D

κατερινακι μου πολλα φιλακια κ καλα χιονια!!! =))=))

κοριτσακια μου συγνωμη αν ξεχασα καμια αλλα πρεπει να σας αφησω για να μαζεψω το τραπεζι που εφαγα κ να πλυνω κατι ταψακια! [smilie=wave.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια μου!

Τι μου κανετε;

Για το μπιγκ μπραδερ λετε ε;

Την Πατσυ να πειτε που το βλεπει!!! :lol::lol::lol:

Ο Μιχαλης εχει προσαρμοστει μια χαρα στον παιδικο!

Σημερα τον πηγα απο τις 830 γιατι ειχα και δουλειες με τραπεζες αλλα τελικα παλι δεν εφαγε..

Μονο γαλα και μπισκοτα ,το μεσημερι ουτε καν το αγγιξε το φαγητο στον παιδικο.

Με πηρε και ο αντρας μου τηλεφωνο να μου πει οτι τον πηραν απο το Παιδων!

Την Κυριακη το πρωι πρεπει να μαστε εκει οποτε αυριο ερχεται και την Παρασκευη φευγουμε για Αθηνα!

Αντε να τελειωνουμε και με αυτο..

Σας αφηνω κουκλες ξυπνησε ο Διονυσης μου!

Φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλίτσες καλό χειμώνα κίολας, ακούω καλοριφέρ, τζάκια, χαλιά..

Πότε λέτε για συνάντηση? εγώ μπορώ παρασκευή γιατι αύριο έχουμε παιδίατρο, άντε να δούμε θα έφτασε τα 8 κιλά η Αγγελική μου.

Περαστικά στα άρρωστα μωράκια μας είναι ο καιρός έτσι που αρρωσταίνουν τα μικρούλια μας. :roll:

Χρύσα να πάνε όλα καλά με την εγχείρηση του Μιχαλη σου!!

Χρυσουλίνι προσαρμόστηκε και η Βασιλικούλα σου στον σταθμό, όλα καλά λοιπόν.

Σας αφήνω γιατι γκρινιάζουμε, θα τα πόυμε μετά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΩΤΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ::::::::::::::::ανυσηχουμε ολες παρα πολυ...μακαρι να ναι ολα καλα, στειλε ενα σημαδι οτι εισαι οκ..φιλακια πολλα σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ?ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...ΚΡΥΩΣΕ ΚΑΙ ΧΕΙΜΩΝΙΑΣΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ,ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΑΝΑΨΑ ΤΟ ΑΕΡΟΘΕΡΜΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ,ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ..ΒΡΕΧΕΙ ΚΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ,ΣΚΕΤΗ ΜΟΥΧΛΑ..ΜΆΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΑΠΛΩΣΑ ΚΑΙ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΧΘΕΣ..ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΑΠΛΩΣΑ,ΤΟ ΜΑΖΕΨΑ ΚΙ ΟΛΑΣ!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΣΤΕΓΝΩΣΩ ΤΩΡΑ..ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΡΙΝΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ,ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΠΑΛΙ..ΤΙ ΝΑ ΠΩ..ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΡ'ΟΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΞΕΡΩ ΤΗΝ ΓΙΩΤΟΥ,ΑΝΗΣΥΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΨΑΧΝΕΤΕ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑΕΙ,ΚΑΙ ΤΟ ΤΗΛ.ΤΗΣ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΚΛΕΙΣΤΟ...ΞΑΝΑΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΠΑΡΕΙ?

ΧΡΥΣΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ ΤΟΥ ΜΙΧΑΛΑΚΗ!!ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ!!

ΝΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ Η ΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΚΡΑΤΗΘΗΚΕΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ..ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΑΙΔΟΥΡΙΝΗ ΥΠΟΜΟΝΗ,ΘΑ ΤΗΣ ΤΗΝ ΕΛΕΓΑ ΜΕ ΤΟ ΓΑΝΤΙ..ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΤΙ ΚΑΡΑΚΑΤΙΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ?ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΟΝΤΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ,ΜΕΤΑ ΣΕ ΛΕΝΕ ΦΤΑΙΕΙ Η ΝΥΦΗ,Η ΝΥΦΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ..ΒΡΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ!!ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΟΣΟ ΤΗΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΝΑ Σ'ΕΝΟΧΛΕΙ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΧΑΛΙΑ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΑΛΩΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ ΓΙ'ΑΥΤΕΣ,ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ?ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ,ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΤΗΝ ΑΓΝΟΗΣΕΙΣ ΕΝΤΕΛΩΣ..

ΒΙΚΑΚΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ?

ΠΑΝΤΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΝΙΚΑ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ ΙΩΣΗ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΤΙΔΑΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΩΣ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΑΣ..ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΠΕΙΝΑΣΑ!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλες,εγω παλι δεν προλαβαινω..... :cry:

σοφακι,κι εγω υποφερω με τη μεση..... :?

αθηναιες,αν κανονισετε κατι για αυριο απογευμα ή παρασκευη πρωι πειτε μου!!!!!! ;)

γιωτου,τι εγινε ρε?????που εισαι???????? :?:

κατερινακι μου,θα τα πουμε στο τηλ.εμεις!!!!!!! :D

πηγαμε παιδιατρο,9800 και 72εκ.τον επομενο μηνα θα αρχισουμε αυγο,τον μεθεπομενο ψαρι και τελευταιο το γιαουρτι....μου ειπε καθολου αλατι,ζαχαρη και λιπαρα....αυτα...!!!!! :roll:

παω να μαζεψω βαλιτσες παλι :twisted: ....μακιααααααααα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μαμουλίτσες,

έκατσα να χαλαρώσω λίγο στην τιβι και δεν έχει τίποτα της προκοπής! Καλά για το Big Brother δεν έχω λόγια..... χειρότερους δεν έχω δεί, όλα τα τσόκαρα μάζεψαν εκεί μέσα, αποκλείεται να το δώ δεύτερη φορά!

Θέλω κι εγώ να βάλω φωτογραφίες από την βάφτισή μας στην ομάδα αλλά δεν τις έχουμε πάρει ακόμα...να θυμηθώ να την πάρω τηλ. αύριο την φωτογράφο να την ρωτήσω γιατί σαν πολύ άργησε.

Το δωμάτιο της ζουζούνας μου είναι έτοιμο, απόψε είναι το πρώτο βράδυ που θα κοιμηθεί μοναχούλα της αλλά νομίζω ότι για μένα και τον μπαμπά της θα είναι πιο δύσκολος ο αποχωρισμός...για να δούμε πως θα πάει......Πάντως το δωμάτιο έγινε τέλειο!!!!!

Σοφία μου τον γέροντα Παϊσιο τον έχω μεγάλη ευλάβεια, έχω διαβάσει τον βίο του και έχω πάει και στον τάφο του στο μοναστήρι στην Σουρωτή.Το διάστημα που έμενα στα Μουδανιά είχε έρθει πάρα πολλές φορές αλλά δυστυχώς δεν πήγαμε ούτε μια φορά να πάρουμε την ευλογία του...τί κρίμα που τον "γνωρίσαμε" μόνο μετά τον θάνατό του!

Χρυσουλίνι περαστικά στην Βασιλικούλα! Εννοείται ότι τα κεράσματα δεν τα είχα φτιάξει εγώ, αγόρασα ωραιότατα απ'έξω ( και φρόντισα να πάρω και μπόλικα), εξάλλου υποτίθεται ότι θα έρχονταν μόνο για έναν καφέ, πού να ξέρω ότι αυτές τρώνε τον άμπακο με τον καφέ????? Η χειρότερη όλων δε, η πεθερά φυσικά, ενώ είχε μπουκώσει την τυρόπιτα παράλληλα παραπονιόταν για τα κιλά που έβαλε και ταυτόχρονα τίναζε τα φύλλα της πίτας στο πάτωμα λέγοντας : η Νάσια θα τα καθαρίσει μωρέ δεν πειράζει!!!!

Δημητρούλα χίλια συγνώμη που δεν σε πήρα τηλέφωνο εχθές όπως υποσχέθηκα αλλά έμπλεξα με δουλειές και μετά πέρασε πολύ η ώρα και δεν μπορούσα να σε πάρω νυχτιάτικα!

Όλια επιτέλους αξιώθηκα να δώ και τις φωτογραφίες της βάφτισής σας στην ομάδα! Πολύ όμορφο μωρό, τί μάτια, τί φατσούλα!!!! Να σας ζήσει κοριτσάρα μου!

Κι εμείς σκεφτόμαστε να ανάψουμε τζάκι αύριο, χειμώνιασε για τα καλά εδώ πάνω κι έχει πολύ κρύο. Πέρσι το ανάψαμε λίγες φορές αναγκαστικά γιατί μας έκοβαν το ρεύμα και παγώναμε, πάντως κι εγώ απ'όσο γνωρίζω δεν κάνει τον πρώτο χρόνο της ζωής του μωρού γιατί λένε ξηραίνει πολύ την ατμόσφαιρα...νομίζω, δεν θυμάμαι και καλά!

Κοριτσάκια μου σας αφήνω,

πάω για νάνι, θα τα πούμε αύριο με το καλό!!!

Καληνύχτα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααα!!!!!!!!!!

Ευάκι μου , 9800 kg πήγε η μπέμπα????? :shock: Μπράβο το μωρουλίνι σου ...Να σου ζήσει!!!!!!!!! ρε' σε εμένα ήταν 7700 μόνο ..... sorry που κάνω την σύγκριση , καλοπροαίρετα την κάνω.. που θα πάει θα βάλουμε και εμεί κιλά στη συνέχεια... :D να μου την φιλήσεις φυσικά και να της τσιμπήσεις τα μαγουλάκια!!!

Κορίτσια θα μπορώ είτε σήμερα είτε την Παρασκευή δεν έχω πρόβλημα αλλα μετά τις 5:30 ... αν δεν τα καταφέρετε για τότε δεν πειραζει... θα ξανα κανονίσουμε σύντομα πάλι!!!!!

Νάσια .. τι να πω .. με την πεθερούλα... αχχχχχχ....

Τα φιλιά μου!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα αγαπημενες μανουλες!!!

τελικα ο μικρος ειναι αρρωστος...μαλλον μου κρυωσε κ δεν μπορω να καταλαβω που...ειμαι πολυ προσεκτικη γενικα..

δεν πρεπει να τον κολλησε ο Κωστας γιατι κ αυτος κρυωσε δεν εχει γριπη ιωση κλπ απλα κοιμοταν ξεσκεπαστος κ την πατησε κ ειναι χαλια ακομα..εχει βηχα πολυ κ μπουκωμα...

μονο εγω ειμαι καλα...(λεμε τωρα)...

Ευακι μια χαρα το λουλουδι!!

Χρυσουλινι εσενα την βλεπω για σταρ Ελλας!!! κραταει σιλουετα!!!

που ειστε τσουπριτσες???

Νασια μου κ εγω τον εχω μεγαλη ευλαβια,εχω παει κ στην Σουρωτη 2 φορες κ ελπιζω να τα καταφερουμε να ξαναπαμε κ αυτο το καλοκαιρι..εννοειται οτι εχω διαβασει τον βιο του κ εχω οοοολα του τα βιβλια..δεν ξερω αν εχεις διαβασει τους λογους του αλλα ειναι φοβεροι...σε ηρεμουν κ σε αλλαζουν εντελως...

να σου πω η πεθερα σου εχει ψυχολογικα αστην δεν παει καλα...μην δινεις σημασια καλη μου..να σου πω εγω σκηνικα να φριξεις....αστην στην τρελα της μην στεναχωριεσαι!!

εστρωσα εχτες αλλαξα θεση κ στα επιπλα σαλονι κουζινα γιατι καποια οπως το επιπλο της τηλεορασης ειναι πολυ επιφοβο για το παιδι κ ειδικα με την στρατα..πολυ κουραση ομως..λες κ εκανα μετακομιση ηταν..αναψαμε κ καλοριφερ..ευτυχως ειχε μεσα λιγο πετρελαιο απο περυσι αλλιως θα βγαζαμε σταλακτιτες!!! :D κ μας βλεπω αυριο μεθαυριο να αναβουμε κ τζακι...

εν τω μεταξυ ο μικρος επειδη ειναι χαλια μπουκωμενος εχει σηκωθει απο τις 5.30 το πρωι ~x( [smilie=banghead.gif] δεν μπορουσε να κοιμηθει με τιποτα..τον κραταγα αγκαλια κ τον κουναγα κ ετσι εκλεινε τα ματακια του κ ηρεμουσε αλλα μολις τον αφηνα κατω ξυπναγε...δεν ενιωθε καλα κ ηθελε να ειμαστε αγκαλια...ποναει το κεφαλι μου απο την αυπνια...κατα τα αλλα ολα καλα!!!!!!!! =))

παω να βαλω πλυντηριο γιατι βλεπω να μην βρεχει σημερα μπας κ απλωσω εξω...

φιλακια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!

Μπηκα μονο να σας πω οτι για δευτερη φορα αναβαλετε η επεμβαση γιατι αρρωστησε ο Μιχαλης παλι :shock::x

Ποναει ο λαιμος του και βηχει..

Αυτα...

Θα μπω οταν ξαναμπορεσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και απο μενα

εμεις τα ιδια λιγες μυξουλες εχουν και τα τρια και απο καιρο κρυο,βροχες και ομηχλη μουλιασαμε και εχω και πλυντηρια στο φουλ και θα πρεπει να αρχισω να βαζω και στεγνωτηριο απο τωρα αντε παλι η δεη στο φουλ θα παει

χρυσα μου αρρωστηκε παλι ο μιχαλακης θα ξεμπερδευατε,δεν πειραζει καλα να ειναι το παιδι και θα γινει κι αυτο,περαστικα σας

σοφακι μου περαστικα και στον βασιλακη σου,οσο προσεχτικες και να ειμαστε και μεσα στο σπιτι αρρωσταινουν φαντασου σε εμας τι θα γινεται σε λιγο που θα μου κουβαλανε τις ιωσεις απο το σχολειο,τι καλα που τελειωσες εγω σημερα εκανα τα ντουλαπια της κουζινας και ευτυχως με βοηθαει και ο αντρουλης μου αλλα θα τα κανω σταδιακα για να μην μεινει το σπιτι ξεστρωτο γιατι οδημητρης ειναι συνεχεια στα πατωματα μην μου κρυωσει κιολας

συμπεθερα μου ολοκληρος κοριτσαρος εγινε η νυφουλα μου,να μου την φιλησεις μακιαααα

αχ ρε νασια μου μην συγχηζεσαι γραψτην μωρε μην καθεσαι και στεναχωριεσαι,δεν αξιζει τον κοπο

η γιωτα τι επαθε ρε κοριτσια και χαθηκε ετσι,ξαναπαρτε την τηλεφωνο οποιες το εχετε....

και η πατσυ χαθηκε με τις ετοιμασιες της βαφτισης,αντε πατσυ ηρθαν οι μερες με το καλο να βαφτιστει το μικρουλη σου

αυτα απο μενα πολλα φιλια σε ολλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!τι κανετε;

εμεις ευτυχως ειμαστε πολυ καλυτερα,απλα μονο λιγο βηχα εχει ο αντωνακης κ οταν κοιμαται κανει λιγο χουρ χουρ αλλα θα περασει κ αυτο με τα φαρμακακια.

πολυ κρυο επιασε κ αυριο θα ειναι πιο πολυ ακομα απο οτι ακουσα.κ δε μου αρεσει καθολου αυτο.ουτε για τσιγαρο στο μπαλκονι δε βγαινω μη με ξαναπιασει παλι ο λαιμος μου. ;)

σοφακι μου τη πατησατε κ εσεις ε;περαστικα μωρε ευχομαι κ καλο κουραγιο παλι,τι αλλο να πω.κ εγω εχω δουλειες βαρειες,να βγαλω χειμερινα,να στρωσουμε κ εμεις κ δεν εχω καμια μα καμια διαθεση.. :ymtongue:

χρυσα μου τα λεγαμε κ χθες,τελικα αρρωστησε ε;δε τη γλυτωσατε,αχ μωρε φιλη μου πολυ κριμα,σε παει παλι πισω..περαστικα κ σε σας μωρε,τι να κανουμε με τον παλιοχειμωνα..

οσο για τη συναντηση μας εγω μονο σημερα θα μπορουσα αυριο πρεπει να παω να βρω κατι για το γαμο που εχουμε το σαββατο δε ξερω τι να βαλω,βασικα δεν εχω κ αυτο μου ελειπε τωρα να κανω εξοδα περιτα,εδω χρειαζομαι κανενα ρουχο για τη δουλεια,αλλα τι να κανω δε μπορουμε να μη παμε κιολας στον γαμο.επιασε κ κρυο μωρε κ δε θα μπορω να τον βγαλω εξω.εν τω μεταξυ ολη την εβδομαδα ηταν απογευμα ο αντρας μου,ευτυχως απο αυριο εχει ρεπο κ εχω ψυχοπλακωθει μεσα στο σπιτι.

δημητρουλα σε ευαριστω που παντα ρωτας για τον αντωνακη μας οπως εγραψα κ πιο πανω ευτυχως ειμαστε καλα!

χαθηκαν κ καποια κοριτσια παλι,οπως η λενα,καλα για τη γιωτα δε το συζητω ευχομαι να ειναι ολα καλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Βλέπω από μυξούλες καλά πάμε όλοι :-p

Σοφάκι ειδικά για τα δικά μς που θηλάζουν τόσο συχνά είναι πολύ μεγάλο πακέτο η μπουκωμένη μύτη... Τα δυσκολεύει πολύ στον ύπνο γιατί έχουν μάθει να κοιμούνται με το μεμέ στο στόμα... Εμένα με δάγκωνε και πολύ γιατί δε μπορούσε να πιάσει καλά αλλά δεν ήθελε να το αφήσει και τελείως - άσε... Περαστικά!

Τελικά τώρα που σας διαβάζω καταλαβαίνω ένα πολύ μεγάλο καλό του καιρού της Νορβηγίας. Δε χρειάζεται να βάλουμε χαλιά και να βγάλουμε χειμωνιάτικα γιατί απλά τα χρησιμοποιούμε όλο το χρόνο και δεν τα μαζεύουμε ποτέ :lol:

Εγώ περιμένω πεθερικά σήμερα... Καλοί είναι μωρέ αλλά τους βαριέμαι. Πάλι θα καθόμαστε με τις ώρες στο τραπέζι και θα κοιταζόμαστε. Ωχουουου.....

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα κοριτσακια μου.Περαστικα στα αρρωστα μωρακια .Εμεις ειμαστε ευτυχως καλυτερα.Σημερα το απογευμα εφαγε και γιαουρτακι .Του εδωσα της νουνου με φρουτα μηλο μπανανα.Στην αρχη ξινιζοταν αλλα το εφαγε..Πολυ κρυο αρχισε να κανει.Και μεις αναβουμε καλοριφερ γιατι εδω που ειμαστε εχει πολυ κρυο..

Αυτα τα ολιγα απο μας ...Φιλια πολλα σε ολα τα μωρακια...

Κανενα νεο απο τη Γιωτα ειχατε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλίτσες!

είχαμε και εμεις παιδίατρο σήμερα, είμαστε 73 πόντους και απο βάρος 8080

Χρύσα σαν τη Βασιλική σου και η δικια μου απο τις πιο αδυνατούλες :)

Ευα μια χαρά η μικρή σου, εμας μας είπε όχι ακόμα αυγό και ψάρι.

Νάσια σου ξυπνάει η μικρή το βράδυ? Αν ναι σε βλέπω να πηγαινοέρχεσαι και στο τέλος να κοιμάται πάλι μαζί σας :roll:

Περαστικά στα άρρωστα μωράκια μας. Αυτές οι απότομες αλλαγές του καιρού νομίζω τα ταλαιπωρούν, επεσε αρκετά η θερμοκρασία σήμερα.

Πάω να βάλω τα πληντηριά μου και να πέσω για ύπνο

Καληνύχτα! [smilie=sleepy1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!

κοριτσια μου στεναχωρηθηκα πολυ εχτες...ο παιδιατρος μας ειχε ατυχημα κ ειναι νοσοκομειο ο ανθρωπος,χειρουργηθηκε στην λεκανη του...μονο που σκεφτομαι ποσο θα ποναει με πιανει το στομαχι μου...πριν 5 μερες ηταν εδω κ καναμε εμβολιο κ μετα απο 2 μερες επαθε αυτο...κ τωρα που επαθε αυτο ο καημενος πρεπει να βρω κ καινουργιο παιδιατρο...αυτον τον ειχα απο τον τοκετο...ευχομαι να γινει γρηγορα καλα...

Νασια για πες μας πωε πηγε η πρωτη νυχτα??

εμεις εχτες πηγαμε κ στο κεντρο υγειας ηθελα να ακροαστουν τον Μπιλακο μου αλλα κ τον Κωστα γιατι εχει τρελαθει στον βηχα,ευτυχως ειναι μια χαρα κ οι 2 απο ακροαστικα αλλα εχουν ιωση τελικα..απλα τον Κωστα τον χτυπησε στον λαιμο ενω ο μικρος εχει μονο μπουκωμα...αμαν πια αυτες οι μυξουλες...

Κατρινα-καγκουρουλα σταρ ελλας κ η δικη σου ε??? ;)

Χρυσα μου εισαι πολυ ατυχη...τι να πω??? τσαμπα ηρθε κ ο Αργυρης η θα ερχοταν ετσι κ αλλιως???

εφτιαξα μασητικα μπισκοτακια εχτες για τον μπιλακο κ κανονικα δικα μας κ μοσχομυρισε οοοολο το σπιτι κ με βοηθουσε κ ο Κωστας κ τραγουδουσαμε το πλαθω κουλουρακια κ χαρωπα τα δυο μου χερια κ ριξαμε πολυ γελιο..το ευχαριστηθηκα!! κ βγηκανε κ πεντανοστιμα ακομα μυριζει το σπιτι απο εχτες το βραδυ!!

ξυπνησε παμε να κανουμε πως τρωμε φρουτοκρεμα... :lol:

φιλακια για την ωρα αγαπουλες!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!

Εμεις τελικα δεν θα παμε Αθηνα..

Πηγαμε σημερα στην παιδιατρο και λεει ειναι ιωση :(

Με τρεις μερες που πηγε παιδικο γαμ@#ο!!

Ευτυχως ο μικρος ειναι μια χαρα!

Πηραμε και τον γιατρο στην Αθηνα και ειπε να τον παρουμε οταν ειναι καλα ο Μιχαλης και να μην τον παω παιδικο αυτο το μηνα αν μπορω.

Οποτε θα μαστε παλι σπιτι παρεουλα.

Βλεπω πολυ μυξα εχει πεσει στην παρεα ε;

Περαστικα σε ολες!

Αχ κοριτσια χθες σκεφτομουν οτι περσυ τετοια εποχη ετοιμαζομασταν να γεννησουμε σιγα σιγα!

Πως περασε ετσι ο καιρος;

Εμεις εχουμε ραντεβου για εμβολιο την Πεμπτη και λογικα θα αρχισουμε και αβγο.

Αυτα απο μας!

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μας κουκλιτσες..Ο καιρος εξακολουθει να ναι χαλια και μεις στο σπιτι..

Χρυσα περαστικα στο Μιχαλη.Καλυτερα μην το στελνεις στον παιδικο αν ειναι να κανει την επεμβαση γιατι εχει πολλες ιωσεις τωρα και στον παιδικο ολο και κατι θα κολλαει...

Σοφακι περαστικα και σε σας..

Ο Νικολας παραζωηρεψε και σημερα του ανεβασα τα καγκελα στο κρεβατακι γιατι σηκωνεται και φοβαμαι να μην πεσει κατω .

Παω να ξαπλωσω λιγο τωρα που μπορω ...Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλες!τι κανετε;

σοφακι μου κριμα μωρε ο ανθρωπος,πω πω εχεις δικιο για τη σκεψη σου οτι θα ποναει,να του περασει οσο πιο γρηγορα γινεται του καημενου κ να ειναι παλι κοντα σας!

εμενα ο αντωνακης μου ειναι πολυ καλυτερα,απλα ενω ειχε ηρεμησει δυο μερες απο γκρινια,σημερα παλι τον ειχε πιασει κ δεν εφαγε κ πολυ καλα κιολας.

το απογευμα εχουμε να παμε σε κατι δουλειες με τον μπιλακο κ θα τον αφησω στη πεθερα μου.

εν τω μεταξυ κατι επαθε το αριστερο μου αυτι κ το νιωθω βουλωμενο.. :lol::lol: ε βεβαια εχω κουφαθει με ολα αυτα που ακουω γυρω μου.. :D

χθες το βραδυ εν τω μεταξυ μου τη βαρεσε κ εβαλα να πιω ενα ποτακι με τον αντρα μου κ οπως τελειωσα κ το πηγαινα στη κουζινα μου γλιστρησε απο τα χερια το ποτηρι κ τα εκανα ολα .... καταλαβατε τι.ουτε το ποτο δε με θελει! :D

κοριτσακια μου δε σχολιαζω,μπηκα λιγο βιαστικα,θ τα πουμε παλι!φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...