Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΝΟ 5 !!!!!!!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ....ΒΑΣΙΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΕΙ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ..ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΚΑΙ ΠΟΝΑΩ...ΒΡΟΝΤΑΕΙ ΚΑΙ ΕΞΩ,ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΒΡΕΞΕΙ ΠΟΛΥ...

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΡΙΞΕΙ ΒΡΟΧΑ,ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ..ΚΑΛΑ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΘΕΙΕΣ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΣΧΕΤΕΣ,ΑΣ ΕΠΑΝΕΛΘΟΥΝ ΛΙΓΟ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ..ΑΣ ΚΟΥΝΗΣΟΥΝ ΛΙΓΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΟΤΙΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΜΑΝΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΘΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ..ΠΩ ΠΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΝΕΥΡΙΑΖΟΥΝ ΠΟΛΥ..

ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ ΠΑΛΙ Ο ΘΑΝΟΣ..ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 983
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσαρες καλημερα

χτες το βραδυ ενω κοιμοταν ο δημητρακης αρχισε να κλαιει και οταν πηγα να τον δω ειχε κανει λιγο εμετο στο κρεβατακι του και μου το εχει ξανακανει κι αλλη μια φορα τελευταια ή κανενα φλεγματακι ειχε ή μου κρυωσε ποιος ξερει σημερα ειναι καλα παντως,σιδερωσα και μια στοιβα ρουχα το πρωι 3 ωρες σιδερωνα #:-s και τωρα εχω να απλωσω κι αλλα,δεν τελειωνουν ποτε αυτα τα ρουχα μας :-s ,

νασια μου οταν χτυπανε ετσι να βαζεις βιταμ αμεσως ,δεν μελανιαζει και δεν γινεται καρουμπαλο καλα που την προλαβες και δεν χτυπησε πολυ

χρυσα καλα τα λεφτα αλλα δυσκολα να δουλευεις ολο το βραδυ τη μερα πως θα αντεξεις με τα παιδια,μακαρι να βρεις κατι αλλο συντομα

πασχαλια μου τι ανθρωποι ειναι αυτοι που δεν σεβονται τιποτα δεν ξερουν οτι τα μωρακια το βραδυ κοιμουνται και πως ενα μωρο οταν χασει την σειρα του μετα κλαιει και δεν μπορει να ηρεμησει;;;

ευακι δουλειτσες παλι;;;θα σε παρω τηλ αυτες τις μερες οταν μπορεσω, ποτε φευγεις για αθηνα;

πολλα φιλια απο μενα καλο σκ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα αγαπουλες!!

εγραψα ενα κατεβατο κ με πεταξε!!! #-o τελευταια παλι το μαμμυ κανει νερα..

χθες βραδυ παλι ειχαμε λιγο ανησυχη νυχτα δεν αντεχω αλλο θελω να κοιμηθω..σοφακι μου ολο εσενα σκεφτομουν.ειναι το πιο δυσκολο πραγμα στον κοσμο..

αχ μολις ξυπνησε παωωωωω! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανουλίτσες

καλο μήνα κιολας!

περαστικά στα μωράκια που ταλαιπωρούνται αυτές τις μέρες είναι και ο καιρός περίεργος βρε κορίτσια

έχουμε και μια βάπτιση αύριο μεσημέρι και δεν ξέρω πως να την ντύσω

εμεις σε γενικές γραμμες καλά μόνο σήμερα ήταν μες στη γκρίνια μάλλον απο τα δοντάκια γιατι δεν είχε και πολύ όρεξη για φαγητό :?

φιλια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia ti kanete??xathika to kserw alla en prolavainw me tin doulia kai tin maria mazi!tin vaftisame ton aygousto!eimaste mia xara megalwnoume kai exoume ginei theria animera sxolaw apo tin doulia kai trexw apo pisw tis ksekinisame na perpatame stathikame orthies kai kanei dio vimatakia kai partin katw kai olo trexw ksopisw tis kai dipla tis diarkws!xeimwniase kai edw katw kanei krio ade na kanei ki allo na strwsoume!!hhee elpizw na ste oles kala geres kai dinates kai pio kala akoma ta mwrakia sas!!!elpizw prin alaksei xronia na ksanampw na grapsw na prolavw:Pxxaxaxaxaa!!!filakiaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΤΙ ΕΓΙΝΕ?ΟΛΕΣ ΒΟΛΤΑ?ΓΙΩΤΟΥ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ.ΣΕ ΕΧΩ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ.ΟΛΙΑ Κ ΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙ.ΕΠΕΙΔΗ ΣΕΝ ΕΧΩ ΚΑΡΤΑ.ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-10-10 ΣΤΙΣ 11 Κ 15 ΣΤΟΝ ΙΕΡΟ ΝΑΟ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΒΑΦΤΙΖΟΥΜΕ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΜΟΥ.ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΕΣΜΕΝΕΣ.ΔΥΣΤΥΣΩΣ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΘΑ ΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΙΝΟ ΣΟΙ ΛΟΓΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ.ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΕΡΘΕΙ....ΟΛΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΡΤΑ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΩ.ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Κ ΕΣΥ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΡΤΑ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ.ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ Κ ΚΑΛΟΦΩΤΙΣΤΟΣ Ο ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΜΑΣ..ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ.ΛΟΙΠΟΝ.ΠΑΜΕ ΣΤΑ ΝΕΑ.Η ΝΕΦΕΛΗ ΕΧΕΙ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΤΙΔΑ.ΑΠΟ ΧΤΕΣ.ΚΑΛΑ ΠΕΡΝΑΜΕ.ΠΗΡΑ ΦΟΡΕΜΑ ΓΙΟΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΜΙΝΙ Κ ΠΗΡΑ ΑΛΛΟ ΠΑΛΙ ΚΟΝΤΟ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΟΣΟ.ΧΑΧΑ.ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΜΑΙ.ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΟΛΥΝΙΩΘΩ ΚΑΛΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΧΙΟΥΜΟΡ.ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΝΑΓΟΥΛΑ..ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ Κ ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑ ΕΔΩ Κ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΣΚΑΣΑ.ΕΚΑΝΑ ΜΠΑΜ.ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΤΟΣΟΠ ΝΑ ΤΡΕΧΩ ΓΙΑ ΟΛΑ,ΝΑ ΤΡΕΧΩ ΣΧΟΛΙΕΟ,ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ,ΤΑΙΣΜΑ ΔΟΥΛΙΕΙΣ ΠΟΥ ΦΡΙΚΑΡΑ Κ ΓΚΑΡΙΖΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΝΕ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ ΑΥΤΟ Κ ΑΝΤΙ ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΠΟΣΑ ΝΑ ΑΝΕΤΞΕΙ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΟΥ ΙΡΑΤΑΕΙ ΜΟΥΤΡΑ,ΤΕΣΠΑ.ΕΛΠΙΖΩ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΣΤΕ ΚΑΛΑ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ.ΜΑΤΣΑ ΜΟΥΤΣΑ.ΜΟΝΟ ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΨΙΜΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΜΗΝ ΜΑΣ ΠΙΑΣΕΙ Κ ΕΧΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ... [smilie=sign18.gif] [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=puke.gif] [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=pottytrain4.gif] [smilie=pottytrain4.gif] [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=sad4.gif][smilie=sad3.gif][smilie=puke.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια

πολλες απουσιες βλεπω,ολες βολταρατε το σαββατοκυριακο;και εμεις αυτες τις μερες εχουμε εμποροπανηγυρη στην κοζανη και πηγαμε μαι βολτα κανανε και τα παιδια κουνιες μεσα στην τρελη χαρα,πηρανε και μαλλι της γριας και ποπ κορν,και κανα δυο ζευγαρια καλτσες και κατι αλλα ψιλοπραγματα και σπιτι για υπνο γιατι αυριο παλι σχολειο πτωματα πεσανε,ο δημητρακης σπιτι με την γιαγια του

φωτεινη που χαθηκες τοσο καιρο;;;περπαταει κιολας η μικρη;καλοφωτιστη να ειναι

πατσυ μου με το καλο να βαφτιστει και ο μικρουλης σου και περαστικα στην νεφελη σου

πολλα φιλια σε ολες καλο βραδυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλιτσες..Εμεις παρασκευη πηγαμε στην ποτιδαια και ο Νικολακης ενω ειχε συνελθει απο τον πυρετο τον εβγαλα εξω βολτα και το σαββατο ειχε μυξες και πολυ βηχα..Ευτυχως του εβαλα πολυ ορο και το παιδικο το Οtrivin kαι ειναι καλυτερα..

Το Σαββατο πηγα και παρηγγειλα και χαλια για το σπιτι.Πολυ μου αρεσαν..

Πατσυ μου την κυριακη ο Γιωργος ειναι πρωι .Αν μπορεσω μπορει να ερθω με την αδερφη μου γιατι μονη μου με το μωρο στο αυτοκινητο δεν μπορω..

Βικακι περαστικα σας...Πως ειναι ο αντωνακης?

Χρυσα μου δυσκολη η βραδυνη δουλεια .Καλυτερα να βρεις κατι αλλο ..

Σοφακι μια χαρα ειναι ο Βαιλακης σου .Και μενα στα ιδια κιλα ειναι αλλα δεν του φαινεται...Μην αγχωνεσαι..

Παω να κανω καμια δουλεια ..Φιλακια πολλα σε ολες :x:x:ymblushing:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!!!

Πατσυ με το καλο κοπελα μου να βαφτηστει ο ερωτας σου!!! βαλε ρε φωτο απο μπομπο κ προσκλητηριο στην ομαδα να δουμε! να ην σχολιασω για τα φορεματα παλιο ξεκ*λο μανα που θελεις κ μινι!!! μη χ*σω!!! =)) [smilie=pottytrain5.gif]

Βικακυ πως ειναι ο Αντόνιο??? δωσε ενα φιλακι στο μαναρι μου! :-*

το ξερω κοριτσια μου οτι δεν πρεπει ακομα να δινω σημασια στα κιλακια του..μου το εχει πει κ ο γιατρος πολλες φορες απλα ειναι μια φοβια μου...ειπα στο τελος το παιδι απο την καταπιεση θα μου γινει ανορεκτικος!! :oops::lol:

Κατερινα κ εμεις ειχαμε παζαρι για 7 μερες γινεται καθε τελος Σεπτεμβρη αλλα δεν πηρα τιποτα... :( no money..no honey!!!

πολυ γκρινια ρε κοριτσια...τι πραγμα ειναι αυτι..τα παλιοδοντια να ειναι τοσο καιρο κ να μην βγαινουν η ειναι σουπερ γκρινιαρης???

Χρυσακο πες μας πως ηταν η πρωτη μερα για τον Μιχαλακη σου??? οσο για την δουλεια αστο...καλα χρηματα αλλα πως το σκεφτηκες καν να πας να την δεις??ποτε θα κοιμασαι??? οχι αγαπουλα θα τα φας σε βιταμινες κ ηρεμηστικα [smilie=banghead.gif] ...καλυτερα που δεν εκατσες θα βρεις πιο καταλληλη!!

ηρθε η ωρα για μεμε... [smilie=love5.gif] φιλακια πολλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες καλημερα

περαστικα στα αρρωστα μωρακια,

βικακι ειναι καλυτερα ο αντωνακης σου;

ολια μεγεια τα χαλια σου,και εγω πρεπει να αρχισω γενικη και να στρωσω χειμωνιατικα και πως βαριεμαι δεν λεγεται,περαστικα στον νικολακη σου και εμεις απο μυξες και τα τρια στο φουλ,ο φυσιολογικος ορος παει συννεφο

χρυσα μου πως πηγε ο μιχαλακης σου σημερα στον παιδικο;πως αντεδρασε περιμενω να ακουσω

σοφακι μου εγω πιστευω οτι ειναι απο τα δοντακια του,ζοριζεται μωρε το καημενουλι και αφου δεν βγαινουν ακομη μαλλον τον δυσκολευουν πολυ και ποναει το μαναρακι μου,υπομονη κοπελα μου η μεση σου ειναι καλυτερα;

τα λεμε αργοτερα πολλα φιλιααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ!!ΠΕΡΣΤΙΚΑ ΣΤΑ ΜΩΡΟΥΛΙΝΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΩΣΤΑ..ΘΑ ΠΕΡΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ,ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ?ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΠΑΙΔΕΥΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΙΣ ΜΥΞΟΥΛΕΣ..

ΒΙΚΑΚΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΣΟΥ?ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ?

ΣΟΦΑΚΙ ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ,ΔΕΝ ΕΞΗΓΕΙΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ..ΥΠΟΜΟΝΗ..ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΡΑΚΙ ΓΙΑ ΛΙΓΗ ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΗ?

ΟΛΙΑ ΑΠΟ ΠΟΤΙΔΑΙΑ ΤΑ ΠΗΡΕΣ ΤΑ ΧΑΛΙΑ?ΠΗΡΕΣ ΠΑΙΔΙΚΑ?ΜΕΓΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΤΩΡΑ..ΟΛΙΑ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ?ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΜΕΡΟΣ?

ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΜΕ ΤΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΤΟΥ,ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΑΚΟΜΑ.ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ,ΜΗΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΤΑ ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΑΘΕΛΑ ΣΟΥ..

ΧΡΥΣΑ ΚΑΘΕ ΕΜΠΟΔΙΟ ΓΙΑ ΚΑΛΟ,ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΣΟΥΝ ΠΟΛΥ,ΑΠΟ ΒΡΑΔΙΝΑ ΞΕΝΥΧΤΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΠΟΥΧΤΙΣΜΕΝΕΣ!!ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΑΛΛΑ!!

ΕΧΕΙ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΘΑΝΟ...ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ?ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες!!!

Τι κανετε;

Εμεις πηγαμε σημερα παιδικο.

Τον πηγα κατα τις 10 και και οταν μπηκε λιγο κοντοσταθηκε..

Ηθελε να μπω κι εγω μαζι αλλα τον ειπε η κυρια οτι μονο αυτος θα μπει και μπηκε.

Καθησε στην αρχη λιγο πιο μακρια απο τα παιδακια αλλα μετα πηγε μαζι τους.

Μου ειπαν να παω να τον παρω μετα απο μια ωρα κι οταν πηγα παιζανε εξω και λεω απο μεσα μου σιγα μην ερθει τωρα!!

Κι οντως δεν μου εδωσε καμια σημασια και οταν τον λεω φευγω μου λεει οχι μαμα.

Λεω θα ρθεις μαζι η να ρθω να σε παρω σε λιγο;

Λεει σε λιγο.

Μου πε και η κοπελα εκει αστον να φαει κιολας εδω.

Ηρθα σπιτι κοιμησα τον μικρο στα γρηγορα και εκανα κατι ψιλοδουλειες.

Οταν πηγα να τον παρω παλι δεν μου δωσε μεγαλη σημασια αλλα οταν τον ειπα φευγουμε ηρθε.

Ηθελε να κατσει εξω να παιξει κι αλλο αλλα του πα οτι δεν γινεται και φυγαμε.

Απλα φυσικα δεν εφαγε εκει πολυ και ξαναεφαγε εδω λιγο.

Μου ειπε οτι με φωναζε εκει στο σχολειο να παω αλλα δεν εκλαιγε.

Παλι καλα εγκληματσιστηκε γρηγορα.

Και τωρα πριν λιγο μου ζητησε να παει σχολειο και ειπα θα ξαναπαμε αυριο!

Μακαρι να συνεχισουμε ετσι.

Βλεπω οι μυξες επανηρθαν ε;

Ευχομαι συντομα ολα τα μωρακια καλα!

Γιωτα που σαι να μας πεις νεα;

Σοφακι και μενα τρεις μηνες εκανε να σκασει το πανω δοντι,ασε..

Φιλακια σε ολες!

Τα ξαναλεμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα μια χαρα ο Μιχαλης στον παιδικο .Μακαρι να συνεχισει ετσι..

Δημητρα τα χαλια τα παρηγγειλα στη θεσσαλονικη.Οι γονεις μου ειναι απο κασσανδρεια η μαμα μου και κασανδρινο ο μπαμπας μου αλλα το χειμωνα μενουν ποτιδαια.

Εβαλα φωτο στην ομαδα απο τη βαφτιση μας.

Γιωτα που εισαι ????Τι εγινε με τις εξετασεις σου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου!

ο αντωνακης ειναι καλυτερα απλα εχει συναχι κ λιγο βηχα κ παλι ξυπνησε το βραδυ.πιστευω απο δοντια,δε ξερω τι αλλο μπορει να ειναι.απλα τωρα κολησα κ εγω κ εχω τον λαιμο μου κ ειχα κ δεκατα το σαββατο κ χθες,σημερα οχι αλλα ποναει ο λαιμος.σε δο εβδομαδες ξεκιναω τη δουλεια... :((:(( αν κ δε πρεπει να παραπονιεμαι γιατι τηνεχω αναγκη κ αλλοι απολυονται.

ολια μου τις ειδα τις φωτο της βαφτισης απλα λιγο γρηγορα κ δε προλαβα να σχολιασω.ειστε κουκλοι κ οι δυο σας ο νικολας σου ειναι πραγματικα πολυ ομορφο μωρο κ μεγαλοδειχνει!

κατερινακι μου ατο το πανηγυρι ηταν στη πολη της κοζανης;ο αδελφος μου δε μου ειπε κατι,αν το ηξερε μηπως πηγαιναν μια βολτιτσα.

χρυσα μου μια χαρα ο μιχαλακης σου στον σταθμο,μωρε ολα παρεα θελουν τα παιδακια βεβαια ειναι κ αλλα παιδια που κλαινε κ θελουν η μαμα τους.

σοφακι μου κ εγω πιστευω α δοντακια του ειναι.να ξερεις καθε βραδυ εκει κατα τις 3 με 4 αν εχεις λοξυγκα σε σκεφτομαι εγω,ειναι η ωρα που ξυπναμε κ λεω α ρε σοφουλι τι τραβας τοσο καιρο τωρα. 8-}:))

σας αφηνω τωρα γιατι θα ερθει η μαμα σε λιγο κ να συμαζεψω λιγο. [smilie=toothy9.gif] [smilie=pottytrain1.gif] φιλακια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κούκλες!!!

Δεν έχω προλάβει να δω τα νέα σας γιατί εχθές που μπήκα για λίγο κόλλησε και μετά το παράτησα... σήμερα ξανά τα ίδια δουλειά και πάλι δουλειά...

Βικάκι μου να δεις θα πας στην δουλειά και θα ξεκουραστείς... εμένα από τότε που πήγε η μπέμπα στο σταθμό και πάω στην δουλειά και συγκεντρώνομια με τις εκεί βλακείες μου φαίνεται παιχνιδάκι!! Περαστικά στον Αντωνάκη σου... !!!

Όλια μου , κούκλος ο Νικόλας σας!! Σου μοιάζει πολύ!! Είδα τις φώτο στην ομάδα και όλες είναι υπέροχες!! Να είναι γερός και καλότυχος στη ζωή του!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Λέμον μου , χάρηκα που όλα πήγαν καλά με τον Μιχάλη και τον σταθμό ..!!!!! Πιστεύω ότι μετά από μια ηλικία και μετά τα παιδάκια έχουν ανάγκη τον σταθμό ... από πολλές απόψεις!!!

Γιώτα , πραγματικά που χάθηκες??? Σε παίρνω τηλ και είναι κλειστό .. ΌΛΑ ΚΑΛΑ???

Εμένα η Βασιλικούλα μου αρρώστησε και σήμερα έχουμε γιατρό να δω τι θα μου πει... αν είναι καλύτερα από ότι νομίζω θα της κάνει και εμβόλιο διαφορετικά σε καμιά εβδομάδα θα ξανά πάμε.. είμαι περίεργη να δω πόσο έχει ψηλώσει και παχύνει και να δω γενικά τι θα μου πει ο γιατρός.. έχει να την δει από τον Ιούλιο... Στο σταθμό βέβαια την προηγούμενη εβδομάδα την είδε η παιδίατρος που έχουν και μου είπε ότι είναι μια χαρά...ίδομεν...

Σοφάκι ,αλήθεια τι έγινε με τον πάγκο?? Η μέση σου πως είναι??

Σας φιλώ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανουλίτσες,

καλό χειμώνα να 'χουμε, εγώ έστρωσα τα χαλιά μου σήμερα, συνήθως τα έστρωνα προς το τέλος του Οκτώβρη αλλά παρακρύωσε πια ο καιρός και δεν ήταν για να περιμένω άλλες 15-20 μέρες. Τώρα έμεινε μόνο το δωμάτιο της μικρής, περιμένω να μου φέρουν το χαλί που παρείγγηλα.

Ευτυχώς η Μαρία μου ήταν πολύ βολική χθές και σήμερα με τόσες δουλειές που είχα να κάνω, δεν γκρίνιαζε, πάλι καλά το μπουμπουκάκι μου!

Μόνο που δεν έχουμε ζεστό νερό για να λουστούμε, έχουμε ηλιακό αλλά που ήλιος αυτές τις μέρες, πρέπει να βάλουμε πετρέλαιο (έχει μπόιλερ) και στο βενζινάδικο μας είπαν μετά τις 15 Οκτωβρίου, οπότε αναγκαστικά θα πάμε στην μαμά μου για λούσιμο...τι ταλαιπωρία Θεέ μου!!!

Χρύσα τέλεια ο Μιχαλάκης στον παιδικό, καλύτερα δεν θα μπορούσε! Μπράβο το πουλάκι μου!!!

Περαστικά στα αρρωστούλια μπεμπάκια! Βικάκι περαστικά και σε σένα!

Τα λέμε αργότερα, πάω να τελειώσω τις δουλειές μου...

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα

σημερα πηγαμε και καναμε ακτινογραφια θωρακος στον δημητρακη μας ειχε πει η παιδιατρος να την κανουμε προληπτικα,αν και τελευταια δεν εχει και πολλα φλεγματα την καναμε για να ειμαστε ησυχοι,και ευτυχως ειχε ψηφιακη ακτινογραφια οπου δεν περναει ακτινοβολια στο μωρο αυριο θα παρουμε τη γνωματευση

χρυσα μου ειδες τι καλα που το πηρε ο μιχαλακης,να δεις θα του αρεσει και θα προσαρμοστει αμεσως μπραβο το παληκαρακι σου!!!

βικακι μου καθε χρονο γινεται αυτο το πανυγηρι αυριο ειναι τελευταια μερα πεστου να παει,ειναι πιο πανω απο το νοσοκομειο πως πανε για κοιλα πες του,περαστικα και σενα κοπελα μου

δημητρα και εγω συνεχεια τα ιδια του κανω απο φαγητο,αν δεν αρχισουν αυγο δεν εχουμε και πολλες επιλογες αστρακια και τραχανα δοκιμασες;ή και φακες

αυτα απο μενα καλο βραδυ φιλιααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας αγαπες!!!!!!!! :YMHUG::x \:D/

Χρυσα μου πολυ χαρηκα!! αντε ολα μια χαρα θα πανε τελεια!!

Βικακυ περαστικα αγαπη μου!! σε 2 εβδομαδες ε?? πιστευω εχει δικιο το Χρυσουλινι ολα μια χαρα θα ειναι απλα ισως στην αρχη μονο μεχρι να συνηθησεις!! κατα τις 4 εε???? χαχαχα

εμενα ρε κοριτσια αληθεια με εχει εξοντωσει...τι να σας λεω θα με πειτε κ υπερβολικη στο τελος..ειναι τρομερα ανυσηχος δεν παιζει τα δοντια πρεπει να ειναι αλλιως τι να πω πια?? να φταιει που δεν ημουν καλα στην εγκυμοσυνη κ εκλαιγα συνεχως κ μου βγηκε το παιδι μες την ανασφαλεια?? ειληκρινα ολα τα σκεφτομαι..θα τρελαθω καμια ωρα θελει σχεδον ολοκληρη την νυχτα να ειναι με το στηθος στο στομα... κ επειδη με ρωτατε για την μεση μου δυστυχως δεν εχει περασει τελειως αλλα το χειροτερο ειναι οτι εχτες την νυχτα ειχε τοοοοοσο χαλια υπνο που αναγκαστικα ολη νυχτα την περασα στο αριστερο πλευρο κ αυτος να πιπιλαει με αποτελεσμα ολη μερα σημερα να πηγαινω σαν τηλεκατευθηνομενο...εχω πιαστει απο τον αυχενα μεχρι ολο τον αριστερο ωμο...ποναωωω δεν ξερω τι να κανω πια...πολυ ζορικο παιδι! ελπιζω να ειναι τα δοντια κ να ηρεμησουμε καποια στιγμη...σας ζαλισα παλι... :-@%-( συγνωμη...ολο λεω δεν θα ξαναπω γι αυτο το θεμα κ ολο εκει γυρναω..τι να κανω? λεω τον πονο μου κ εγω...

τεσπα...Γιωτα μου τι εγινε καλη μου με τα αποτελεσματα?? εισαι καλυτερα???

Νασια μου κ εγω θελω να στρωσω..κανει κρυο!!!

ααα δεν σας ειπα ο Κωστας ειναι χαλια αρρωστος με συναχι...ευχομαι να μην κολλησει ο Βασιλης γιατι μετα......θα φουνταρω απο πουθενα.... [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=angry5.gif][smilie=angry4.gif]

Κατερινακι μια χαρα θα ειναι η ακτινογραφια του κοπελα μου!! :-*

Χρυσουλινι δεν εχει βρει ακομα καποιο υλικο ωστε να καλυψει την ζημια...ελπιζω κατι να βρεθει παντως!

εχετε φιλακια απο την Μαγδα μας! δεν προλαβε να γραψει πηγε να κοιμηθει κ αυτη η καημενη μπας κ προλαβει λιγο...της εχει ψιλοστρωσει λιγο η Μαρκελλα ...λιγο μην φανταστειτε! απλα αυτης της κοιμαται κανα δυωρο!!! κ πηγε να το εκμεταλευτει μηπως κ ξεκουραστει λιγο.... τυχερη!!!!!

αντε φιλακια φιλες μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου,δεν εχω διαβασει τα νεα σας..... :oops: ελπιζω να ειστε ολες καλα!!!!!! ;)

εγω ειμαι ναυπλιο και τρεχω..... :? πεμπτη και παρασκευη θα ειμαι αθηνα....ελπιζω να σας δω!!!!θα τηλεφωνηθουμε!!!!!!!! ;)

σας φιλω ολες!!!!!!!!!!

μακια-μακια-μακια!!!!!!!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!

ΜΟΛΙΣ ΕΦΑΓΑ Κ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Κ Ο ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΟΥ ΑΠΛΑ ΜΕ ΔΙΑΛΕΙΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΕΧΕΙ ΣΥΝΑΧΙ ΠΟΛΥ ΕΝΤΟΝΟ Κ ΒΗΧΑ.ΠΗΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΗ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΙΡΟΠΑΚΙ Κ ΚΑΤΙ ΣΤΑΓΟΝΙΤΣΕΣ.ΜΕΤΑ ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ Η ΚΑΤΩ ΒΟΛΤΑ,ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟ ΚΑΤΙ ΕΧΕΙ.ΕΙΝΑΙ 10 ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΟΛΟ ΑΡΩΣΤΑΙΝΕΙ.ΔΕ ΞΕΡΩ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Κ ΔΟΝΤΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΣΑΛΙΑ Κ ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΕΚΑΝΕ Κ ΔΕΚΑΤΑ ΠΑΛΙ.ΑΧ ΤΙ ΝΑ ΠΩ...ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΠΡΙΝ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΣ.ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΡΩΕΙ,ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ.

ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 4 ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ! :D Κ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΔΕ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΤΑ ΒΡΑΔΥΑ ΕΙΜΑΙ ΣΥΜΠΑΣΧΟΥΣΕΣ...Κ ΜΕΝΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟ ΘΕΛΕΙ ΑΓΚΑΛΙΑ Κ ΧΑΔΑΚΙΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ Κ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΙΩΣ.ΚΑΛΑ Κ ΠΡΙΝ ΗΘΕΛΕ ΑΛΛΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ...

ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΛ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙΣ.ΑΠΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗ ΜΠΟΡΩ,ΕΧΕΙ ΡΕΠΟ Ο ΜΠΙΛΑΚΟΣ Κ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΕΝΑ ΔΩΡΟ ΓΙΑ ΕΝΑ ΓΑΜΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ,ΘΑ ΣΥΝΕΝΟΗΘΟΥΜΕ.ΜΗΠΩΣ ΞΕΚΛΕΨΩ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ.ΜΕΧΡΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΑΘΗΝΑ;

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΤΟΥ ΤΟ ΠΩ ΤΟΥ ΑΔΕΛΦΟΥ ΜΟΥ,ΑΝ Κ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΣΕ ΕΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Κ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΒΑΡΔΕΙΑ.ΘΑ ΤΟ ΠΩ Κ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΚΑΝΕΙ. ;)

ΑΥΤΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ,ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΠΑΛΙ,ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ!! ;;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας μανούλες,

δεν κοιμήθηκα καθόλου καλά σήμερα, η Μαρία είχε πολύ ανησυχία - πιστεύω από τα δοντάκια της, τα δύο επάνω είναι έτοιμα να σκάσουν - και κάθε λίγο και λιγάκι πεταγόταν τσιρίζοντας. Τί τραβάει το λουλουδάκι μου [smilie=icon_flower.gif] Πωπω Σοφία πως αντέχεις τόσο ξενύχτι ΚΑΘΕ βράδυ??????? Κι εγώ εσένα μελετούσα εχθές!!!!!!!

Και σαν να μην έφτανε το ολονύχτιο, πρωί πρωί πήρε τηλέφωνο η πεθερά μου να έρθει για καφέ με κάτι άλλες θειές που ενώ ήρθαν στον γάμο ήθελαν ξεχωριστό κέρασμα και στο σπίτι για να μας φέρουν και τα δώρα (φυσικά η πεθερά μου άκουσε δώρα -λεφτά δηλαδή - και γυάλισε το μάτι της). Δεν της άρεσαν τα κεράσματα που είχα κι έφερε δικά της και φρόντισε να το πεί αρκετές φορές μπροστά στις καλεσμένες και να με κάνει εντελώς ρεζίλι. Μου'ρχότανε να βάλω τα κλάματα εκείνη την ώρα ή να της χυμήξω και να την ξεμαλλιάσω! X( [smilie=violent1.gif] Εννοείται ότι ο άντρας μου την έκραξε μετά που έφυγαν οι άλλες....τί να το κάνεις όμως? Εγώ καταστεναχωρέθηκα!!!!!!

Κατερίνα τί έγινε με την ακτινογραφία του Δημητράκη? Όλα καλά, έτσι????

Σοφάκι άσχετο αλλά ο γέροντας Παϊσιος από την Κόνιτσα δεν ήταν?

Βικάκι δεν ξέρω αν πιστεύεις σ'αυτά αλλά μήπως να τον ξεμάτιαζες λίγο τον Αντωνάκη? Ακόμα και η εκκλησία πιστεύει στο μάτι, και ο γιόκας σου - πως να το κάνουμε? - είναι κούκλος. Θα συνέλθει μωρέ ο μπουμπουκάκος, φταίνε τα δόντια, φταίει και η απότομη αλλαγή του καιρού, μην στεναχωριέσαι!

Φιλάκια πολλά!!!!!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες,τι μου κάνετε?

Εμείς καλά είμαστε έχει αρχίσει εκεί που είναι ορθια να αφήνει για μερικά δευτερόλεπτα τα χεράκια της, κάνει παλαμάκια και όταν χαίρεται κουνιέται ολόκληρη, αχ θα τρελαθώ...

Ευα ελπίζω να τα πούμε και απο κοντά όταν έρθεις

Βικάκι περαστικούλια στον Αντωνάκη σου, καλή αρχη και με τη δουλεια, η αληθεια ειναι οτι θα είναι το μυαλό σου συνέχεια πίσω.Να ξερες πόσες φορες εχω πει να σταματήσω τη δουλεια αλλά έλα που δε γίνεται. Ποιος θα σου κρατάει τον μικρό?

Χρύσα τέλεια με το Μιχάλη, θα του αρέσει στον παιδικό. Νομίζω σε όλα τα παιδάκια αρέσει να είναι με παιδάκια.

Νασια τι να πω για τις θείες....

Κορίτσια σας αφήνω γιατι η μικρή με θέλει αποκλειστικά

Φιλια σε όλες και όλα τα μπεμπάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!!!

αντε μωρε Βικακυ παιδευεται το μαναρι μου...θα γινει καλα μωρε ομως..αντε ραντεβου στις 4 εμεις,εγω ειμαι σχεδον ολη νυχτα ξυπνια οποτε ειμαι παντα παρουσα :-* !!

Νασια μου ο γεροντας Παίσιος ηταν απο τα Φαρασα της Καπαδοκιας κ τοτε που τους εδιωξαν ηρθαν εδω ναι στην Κονιτσα.υπαρχουν ακομα πολυ συγγενεις του εδω κ το πατρικο του φυσικα.κ εδω ειναι κ το μοναστηρι της Παναγιας στομιου που εφτιαξε ο ιδιος με πολυυυυ προσωπικη δουλεια! εχεις διαβασει τον βιο του??

οσο για την πεθερα γιατι βρε κοπελα μου στεναχωριεσαι για τετοιους ανθρωπους?? αστην την μ*αλακο να λεει οτι θελει...εσυ κοιτα το λουλουδι κ τον αντρα σου ολους τους αλλους χεστους..ειναι απ τα ατομα απ οτι εχω καταλαβει η πεθερα σου που δεν χρωστανε καλη κουβεντα..οποτε γραψτην κ εσυ...

Ολια μου αν προλαβω θα μπω να δω τις φωτο! ειμαι σιγουρη οτι θα ειναι τελειες!

Χρυσα Κατερινα και λοιπες ομορφιες που ειστε σημερα???

ααα! σας ειπα οτι ποναω?? χαχαχαχα ειμαι πιασμενη λεεεμεεεε!!!

φιλακια πολλα σε ολες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια

η ακτινογραφια βγηκε αλλα η παιδιατρος μας λειπει και δεν την πηγαμε ακομη να την δει,αλλα δεν ανησυχω γιατι ο δημητηρης ειναι μια χαρα και δεν εχει φλεγματα οπως ειχε πριν απο καιρο,αφου σταματησαμε και τις μασκες,χτες το βραδυ αναψαμε καλοριφερ και σημερα παλι ,αντε αρχισαμε και το τζακι ειναι ετοιμο κι αυτο χειμωνιαζει σιγα σιγα,αρχισα και να πλενω παντζουρια σημερα,σιγα σιγα να μαζευτουμε να στρωσουμε και χειμωνιατικα χαλια γιατι θα μας ριξει κανενα χιονι καμια μερα να ειμαστε ετοιμοι

νασια μου παλι ρεσιταλ εδωσε η πεθερα σου ε;τι γυναικα και αυτη,τι τραβας κι εσυ ρε κοπελα μου

σοφακι μου υπομονη ρε κοπελα μου θα ηρεμησει καποια στιγμη ο βασιλακης,κουραγιο

αυτα απο μενα πολλα φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κι από μένα!

Σοφία, πονεμένη μου φίλη :-p, τελικά η μικρή χτες κοιμήθηκε 3ωρο μετά από πολύυυυυυ καιρό!!! :-bd Άντε και στα δικά σας! :D Βέβαια μετά ξύπναγε πάλι συνέχεια αλλά δε βαριέσαι, είναι κι αυτό μια αρχή ;)

Βικάκι περαστικά στον ξανθούλη και μια αγκαλίτσα κι από μένα :YMHUG:. Είναι κι αυτή η εποχή γεμάτη ιώσεις... Εμείς έχουμε τις μύξες που μας ταλαιπωρούν. Εκεί που λέω ότι της πέρασε, την άλλη μέρα πάλι τα ίδια...

Κατερίνα άρχισαν τα κρύα ε? Καλό χειμώνα να έχετε! Δεν το φοβάσαι το τζάκι με τα παιδιά? Έχουμε κι εμείς αλλά δεν το πολυχρησιμοποιούμε. Και τώρα με τη Μαρκέλλα δε νομίζω.

Ρε κορίτσια τι κάνει η Γιωτού? Επικοινώνησε καμία μαζί της? Για τι εξετάσεις τη ρωτάτε? Δεν έχω πάρει χαμπάρι...

Φιλιά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...