Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΝΟ 5 !!!!!!!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα κοριτσάκια μου,

νομίζω πια ότι χειμώνιασε, ε? Εδώ φυσάει πάρα πολύ και βρέχει κι έχει κρύο. Αλλά την βόλτα δεν τη χάνω με τίποτα σήμερα!!!!!! :)

Δήμητρα23 περαστικά στην μπεμπούλα σου [smilie=icon_flower.gif] Τί χαμογελαστό μωράκι!

Σοφάκι μου πωπω ζημιάαααααα! :( Εγώ δεν έχω κάψει φαγητό (ακόμα) αλλά την περασμένη εβδομάδα η μαμά μου κόντεψε να με κάψει ζωντανή, είχε βάλει στο μπρίκι δύο πιπίλες της μικρής να τις αποστειρώσει κι έφυγε για ψώνια, εγώ κοιμόμουν ψόφια στην κούραση από το ξενύχτι με τη ζουζούνα... σώθηκε το νερό έλιωσαν οι πιπίλες και ντουμάνιασε όλο το σπίτι...εγώ συνέχιζα να κοιμάμαι μακαρίως και ποιός ξέρει τί θα είχα πάθει από τις αναθυμιάσεις αν δεν επέστρεφαν στο σπίτι οι γονείς μου!!! Ευτυχώς την μικρή την είχαν πάρει μαζί τους οπότε δεν κινδύνεψε... Γιατί να το δεί ο ιδιοκτήτης? Σας κάνει έλεγχο? Δυστυχώς από την κούραση έχουμε σαλτάρει... εγώ συνέχεια ξεχνάω τις βρύσες ανοιχτές...

Μαγδούλα η φούσκα είναι όντως εντελώς άχρηστη, δεν κάνει δουλειά ενώ με το otrisalin σώθηκα!

Χρυσουλίνι ελπίζω να το ξαναβρείτε γρήγορα το σκυλάκι!

Βικάκι τί κούκλος ο Αντωνάκης!!!! Τί ματάρες είναι αυτές!!!! Να τον χαίρεστε κοριτσάκι μου!!!

Κανγκουράκι ωραία ιδέα το κολυμβητήριο... δυστυχώς εμείς δεν έχουμε τέτοια εδώ, νομίζω έχει στα Μουδανιά, δεν είμαι σίγουρη αλλά είναι λίγο μακριά για μας γύρω στα 40-45 χλμ από δω.

Σας εύχομαι καλό σαββατοκύριακο

φιλάκια πολλά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 983
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλα καγκουρουλα τελεια η μικρη σου στην κουνια της!!

Χρυσουλινι μου τα μαναρια μας θα τα γιορταζουμε την ιδια μερα?? προτωχρονια???θελω να σε ρωτησω μερες αλλα ειπαμε το μυαλο...κρεμουλα!!!

πω πω Νασια τυχερη εισαι!! ντουμανιασε ο τοπος κ εσυ τον υπνο του δικαιου ε?? χαχαχαχα

κ εμεις εδω δεν εχουμε δυστυχως την ευκαιρια να παμε το μαναρι μας κολυμβητηριο αν ημουν ακομα Αθηνα θα πηγαινα οπωσδηποτε,ειναι φοβερο για τα παιδακια!! βεβαια απαγορευεται η φαλαινοθηρια στις πισινες κ θα ειχα θεμα αλλα θα εστελνα τον αντρουλη μου οποτε ολα θα ηταν οκ!! =))

εχω χωσει την μανουλα μου στο πατωμα να παιζει με τον Βασιλη κ εγω γραφω χαχαχα σωστη?? παω να κανω ενα μπανακι ομως τωρα να ριξω κ μια ξουρα περιποιημενη μπας κ δουμε ασπρη νυχτα σημερα!! [smilie=love3.gif][smilie=love7.gif][smilie=sex.gif]:D

αχ!! δεν σας ειπα το μαναρι μου σημερα κανει ολη μερα γεια σου με το χερακι του κ το κουναει πολυ δυνατα πλεον!!!χαλαλι λεω ρε μπαγασα ολη η γκρινια που ειχες ολη μερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλιτσες!τι κανετε;

εγω μολις σφουγγαρισα γιατι απλωσα κατι ρουχα κ μεσα εξω τα εκανα χαλια επειδη ηταν βρεγμενο το πισω μπαλκονι απο τη βροχη.ευτυχως με επιασε κ η προκοπη μου κ σιδερωσα νωριτερα κ ετσι εχουν μεινει κατι λιγα ρουχα του μωρου για πλυσιμο,εφτιαξα κ τη συρταριερα του κ μου εφυγε ενα βαρος. #:-s

νασια μου σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια για τον αντωνακη μου!κ εσυ εισαι μια κουκλα,ολο ξεχναω να στο πω κ φυσικα κ η κορακλα σου ειναι μια γλυκα!! :-*

κ θα συμφωνησω με το σοφακι,σχετικα με τη φωτο της κατερινας μας για την αγγελικουλα οτι ειναι πολυ ομορφη φωτο!

αυριο ειναι κ η πρωτη μας κοινωνια,πηρα τηλ την εκκλησια κ μου ειπε να παμε κατα τις 9.45,μια χαρα ωρα ειναι να εχει ησυχια κ επισης να μην αγχωθω να πιει γαλα,να τον πλυνω κ να τον ετοιμασω γενικα κ φυσικα να ετοιμαστω κ εγω.οταν ειναι να παμε καπου ετοιμαζομαστε τουλαχιστον μιση ωρα νωριτερα κ φυσικα αναλογα το που θα παμε. [smilie=clock.gif]

α σοφακι πολυ γελασα με αυτα που εγραψες για το κολυμβητηριο!!! :-j:)):))

ευακι κανουν ακομα μπανιο ε;αθηνα ποτε θα ξαναερθεις τελικα;αντε να δω αν θα συναντηθουμε ποτε... ~o)

κατερινακι μου στη κοζανη θα χειμωνιασε για τα καλα ε;εχω να μιλησω κ λιγες μερες με τον αδελφο μου να μου τα νεα περι καιρου της πολης σας! :D

κ μιας που το θυμηθηκα να σχολιασω κ εγω για το οτριζαλιν,οτι δεν υπαρχει καλυτερος τροπος πιστευω για τη μυτουλα οσο κ να κλαινε κ να χτυπιουνται.τα βγαζει ολα κ ξεμπερδευουμε. 3:-O

λοιπον σας αγηνω τωρα,παω να ετοιμαστω να κοιμηθω [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=ky.gif][smilie=ky.gif] [smilie=brushteeth.gif] [smilie=sleepy2.gif] γιατι αυριο εχουμε κ εκκλησια σαν καλα χριστιανακια!!!πολλα φιλια μανουλιτσες! [smilie=wave.gif][smilie=toothy9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΑΡΕΣ..ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΣΚΑΤΑ.ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ.ΜΟΛΙΣ ΧΕΣΤΗΚΕ.ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Κ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ.ΟΠΩΣ ΧΤΕΣ ΠΟΥ ΜΕΤΡΗΣΑ ΤΗΝ ΝΕΦΕΛΗ Κ ΕΙΧΕ 38 Κ 6.ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Η ΝΕΦ ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ 3 ΜΑΣ.ΕΓΩ ΠΟΝΟΛΑΙΜΟ,ΚΩΣΤΑΣ ΣΥΝΑΧΙ ΑΛΛΑ ΠΗΓΕ ΓΗΠΕΔΟ Κ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΗΣ Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ Η ΜΥΞΑ ΤΡΕΧΕΙ ΠΟΤΑΜΙ Κ ΒΗΧΕΙ...ΚΑΗΜΕΝΟ ΜΟΥ.ΕΓΩ ΤΟΥ ΡΙΞΑ ΠΡΩΙ ΒΡΑΔΥ ΟΤΡΙΒΙΝ Κ ΕΝΔΙΑΜΕΣΑ ΟΡΟ.ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΚΑΤΩ,ΚΡΑΤΑΩ ΚΕΦΑΛΙ Κ ΝΤΟΥ ΣΤΑ ΡΟΥΘΟΥΝΙΑ.Κ ΑΣΤΟΝ ΝΑ ΤΣΙΡΙΖΕΙ.ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ..ΜΑΓΔΑ ΕΣΥ ΠΟΙΑ ΕΙΣΑΙ?ΑΣΕ..ΝΕΑ ΕΙΣΑΙ Κ ΕΙΣΑΙ ΦΕΙΚ.ΝΑ ΦΥΓΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΜΕ. [smilie=evil3.gif] ΣΟΦΑΚΙ ΑΠ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΤΟ ΕΙΚΟΝΙΖΟΜΕΝΟ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΧΡΙΣΤΟ.ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΤΟ ΘΕΜΑ...ΔΙΑΒΑΣΕ Κ ΕΣΥ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ..ΚΡΙΜΑ Π[ΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΟ Κ ΧΕΙΡΟΝΟΜΙΕΣ.ΧΑΧΑΧΑ. :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΑΠΗΤΕΣ ΚΛΟΤΕΣ...ΕΦΑΓΑ ΠΟΛΥ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΜΕ ΚΙΜΑ Κ ΕΣΚΑΣΑ.ΕΧΑΣΑ 2 ΚΙΛΑ ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΒΑΛΩ 4...ΠΟΝΕΣΕ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ.ΤΩΡΑ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑΝ ΝΕΣ ΔΙΑΙΤΗΣ.ΒΑΡΙΕΜΑΙ Κ ΝΥΣΤΑΖΩ.ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΛΙΣ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΚΑΚΑ ΜΕ ΚΑΤΙ ΠΡΑΣΙΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΤΟ ΣΑΝ [ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΜΙΚΡΑ ΠΡΑΣΙΝΑ ΣΚΟΥΛΗΚΑΚΙΑ..ΜΑΛΛΟΝ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΞΕ ΤΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΧΤΕΣ..ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΣΤΟ ΚΟΥΝΟΥΠ[ΙΔΙ ΛΟΙΠΟΝ.ΑΑΑΑΑΑ.ΟΧΙ ΟΧΙ..ΙΣΩΣ Η ΜΠΑΝΑΝΑ.Γ@@%&@&Ο ΠΑΛΙ ΤΑ ΜΠΕΡΔΕΨΑ ..ΕΔΩΣΑ 2 ΦΑΓΗΤΑ ΜΑΖΙ.ΜΑΛΛΟΝ Η ΜΠΑΝΑΝΑ.ΚΑΚΙΑ ΜΠΑΝΑΝΑ.ΝΑ ΔΩ Κ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ Η ΠΑΤΣΟΥΡΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΤΣΟΥΤΣΟΥΝΟΦΕΡΕΤΖΕ...ΜΑΓΔΑ ΤΕΛΙΚΑ ΕΚΑΝΕΣ ΑΠΟΚΡΥΠΤΟΓΡΑΦΗΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ?ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΓΞ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΠΑΝΑΓΙΑ ΚΕΙΚ..ΕΧΩ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ.ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΟΟΟΟΣΟ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ.ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΠΡΟΘΥΡΑ ΝΕΥΡΙΚΗΣ ΚΡΙΣΗΣ..Α ΒΡΗΚΑΜΕ ΜΑΓΑΖΙ..ΤΕΛΕΙΟ,ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΟ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ...ΕΤΣΙ Ε?ΒΙΚΑΚΙ.ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΚΕΡΑΣΙΕ ΜΠΥΡΕΣ Κ ΣΑΝΤΟΥΙΟΤΣ?????ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΛΕΜΟΝΙΔΟΥ???ΣΕ ΑΠΟΚΛΗΡΩΝΩ..ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ..ΧΩΡΙΖΟΥΜΕ. :-h ΚΑΛΑ..ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΑ ΝΗΠΙΑ ΕΤΣΙ ΘΑ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ?ΘΑ ΤΡΑΒΑΩ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ..ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ. ~x( ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΑΤΣΟΥΡΟΥ.ΘΑ ΔΙΝΩ ΣΤΗΝ ΝΕΦ ΒΑΜΜΑ ΕΧΙΝΑΚΙΑΣ Κ ΜΟΥΡΟΥΝΕΛΑΙΟ.ΘΑ ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΔΩ ΑΥΡΙΟ ΣΧΕΤΙΚΑ....ΑΥΤΑ.ΑΥΡΙΟ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΑΤΣΟΥΡΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΜΕΝΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ..ΘΑ ΣΑΣ ΤΟ ΠΩ ΑΥΡΙΟ..Κ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΑΜΕ ΖΩΟΛΟΓΙΚΟ ΚΗΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΩ ΣΤΗΝ ΝΕΦ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ..ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΙΣ ΙΩΣΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΜΕ.ΑΥΤΑ.ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ.ΜΟΥΤΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια μου!!

Επιτελους κοιμηθηκαν τα μωρα μου και απολαμβανω ησυχια!!

Εμεις ολοι τα ιδια ησυχια..

Πατσυ το χα αφησει ανοιχτο και κοιμιζα τον Ιζη ρε γιαυτο δεν σε απαντησα :D

Καλα μωρη χονντρελο παλιο :@) παλι χλαπακιασες;

Δεν ειπαμε διατα θα κανεις;ε;;;;

Κοριτσακια μου γλυκα πια θα ρθει και μενα να μου κανει γενικη που βαριεμαι;;;;

Κερναω καφε και γλυκο!!! :lol::D

Αυτα απο μενα τα πολλα :lol:8-)

Παω να χαζεψω λιγο τβ τωρα που εχει ησυχια!

:-h:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα ζουζουνες!

Πατσυ μου χαιρομαι που το Νεφελακι ειναι καλυτερα αλλα τι να το κανεις που ειστε ολοι οι υπολοιποι τεζα :ymsigh:

Περιμενουμε νεα αυριο απο Πατσουρου.και μενα με ενδιαφερει για τον τσουτσουνοφερετζε.Του το κατεβαζω στο μπανιο καθε μερα απο 7 μηνων και ενω ηταν τελιως κλειατο τωρα ομολις αρχισε να φααινεται το κεφαλακι #:-s#:-s μας ειχε πει ηπαιδιατρος να το κατεβασει αυτη αλλα δε θελω να ταλαιπωρησω τζαμπα το μαναρι μου αν προκειται να κατεβει σιγα σιγα.

κατα τ'αλλα εμεις ειμαστε ολοι καλα.περιμενω να βρω μια μερα να παω και στη δουλεια μου να τους δωσω μπομπονιερες και να κερασω για τη βαφτιση.Αλλα ολο το αναβαλλω, βαριεμαι να τρεχω Πειραια...εντωμεταξυ μέχουν πρηξει να παω και το μικρο οποτε μαλλον θα παμε παρεουλα :-B

αυτα τα ολιγα απο εμας.

Σας φιλω,καλυνηχτα! i-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια μου!!

α,ρε φιλη μου πολυ γελασα παλι με τα ποστ σου!!αχ τι φιλη εχω εγω!! :D

πασχαλια μου εμας μα ςτο κατεβασε η παιδιατρος το πουλακι του κ δε θελω να σε τρομοτρατησω,αλλα επαθα ενα σοκ.καλα εγω γενικα ειμαι κ πολυ ευαισθητη σε αυτα,σοκ εννοω απο το θεαμα που το πηγε τοσο κατω κ απο το κλαμα που εκανε το μωρο.μετα οργωσα ολες τις πλατειες για να τον κανω να ξεχαστει αλλα καθε φορα που κατουρουσε εκλαιγε το μαναρακι μου κ δεν αντεχα να τον βλεπω να ποναει κ να μη μπορω να βοηθησω.κ επισης μου ξυπναγα μεσα στη νυχτα κ ειδικα τη πρωτη νυχτα εκλαιγα κ εγω μαζι του απο τη στεναχωρια μου.απλα ολο αυτο κρατησε 3 μερες.τωρα δε καταλαβαινει τιποτα.κ φυσικα πρεπει να το κανω συνεχεια μη ξανακλεισει.

εγω σημερα ειμαι πολυ στεναχωρημενη.χθες βραδυ αφου σας εγραψα ειπα παω να κοιμηθω μετα απο λιγο ξυπνησε κ εκλαιγε πολυ.εκανε κ πολλες πορδιτσες κ λεω μην εχει κρυωσει η κοιλιτσα.σημερα το πρωι ξυπνησε με ενα κοκκινο σημαδι στο ενα μαγουλακι σαν οπως κοιμομαστε κ μενει σημαδι απο τον υπνο,καπως ετσι.βεβαια τωρα το βραδυ του περασε.αλλα το μεσημερι εκανε κακα κ ειχε μια κουκιδα αιμα.θυμηθηκα τα παλια κ εχω χαλια ψυχολογια.δε ξερω γιατι παντως δε εδωσα κατι νεο σαν τροφη να πεις οτι τον πειραξε.αυριο θα παρω αλεργιολογο τηλ να μου πει μια γνωμη κ επισης παιδιατρο γιατι εκτος ολων των παραπανω κοκινησε κ το ματακι κ ολο τσιμπλιαζει..

εν τω μεταξυ σημερα ειχαμε κ τη πρωτη μας κοινωνια κ ξεχασα να του βαλω τον σταυρο του.ολα απο το πρωι αναποδα..

τωρα ειμαι μονη,δουλευει ο μπιλακος νυχτα κ ολο εχω το νου μου μην ξυπνησει παλι κ εχουμε τα χθεσινα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλημερα και απο μας!!!Εμεις χθες ειχαμε την τριτη κοινωνια .Ηταν πολυ ησυχος και του αρεσε στην εκκλησια αλλα μετα ηρθαμε και κοιμοταν 2 ωρες.Εγω βρηκα ευκαιρια και πηγα μονη μου με την αδερφη μου για καφε.Το μεσημερι πηγαμε στο χωριο στα πεθερικα και φαγαμε και γυρισαμε κατα τις 800 .Ο μικρος περασε πολυ ωραια .Επαιξε παρα πολυ μετα ανιψακια του αντρα μου.Ηταν ομως κρυωμενα και τα δυο.Ελπιζω να μην μας κολλησαν τιποτα.

Ευτυχως και σημερα εχει ωραια μερα..

Βικακι μην στενοχωριεσαι για τον Αντωνακη .Μηπως ζοριστηκε και δεν μπορουσε να κανει κακα?

Πατσυ περαστικα στη Νεφελη.Περιμενουμε νεα απο την Πατσουρου.

Σοφακι η μαμα σου δεν μπορει να τον κρατησει λιγο για να κοιμηθεις ?Αμαν βρε κοριτσι μου.Απορω πως αντεχεις .

Αχ θελω να σιδερωσω και βαριεμαι .Πρεπει ομως γιατι εχουν γινει βουνο.

Φιλακια σε ολες !!!!!και καλη μερα :-*=((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:oops: να μαι και εγω! :!::!::!:

δεν μπορω να πω οτι εχω ιδιαιτερα τρεξιματα...περα απο το γεγονος οτι πηγαινω να αλλαξω μερικα πραγματακια απο την βαπτιση...απλα δεν εχω ορεξη...εχω υπερβολικα πολλα νευρα..σε σημειο που δεν ξερω και εγω τι μπορει να κανω...χανω κιλα για πλακα...εφτασα τα 59 πλεον...χανω 2 κιλα την βδομαδα και τρωω....την τεταρτη θα παω για εξετασεις...

μην με παρεξηγειτε απλα δεν ειμαι στα καλυτερα μου.... :!::(

φιλιααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια

εγραψα ενα κατεβατο και με πεταξε εξω τα νευραμου

ο δημητρακης σημερα ειναι μεσα στην γκρινια,τον εχεις αγκαλια γκρινια τον αφηνεις κατω τα ιδια μονο οταν κοιμαται εχουμε ηρεμια,ειναι τρια δοντακια ετοιμα και μαλλον γιαυτο κανει ετσι τελοσπαντων

γιωτα μου τυχερη εισαι που χανεις κιλα χωρις να το καταλαβεις,εγω δεν τρωω πολυ ολη μερα στο ποδι και εχω κολησει σρα 66 ενω παντα ημουν απο 56-59 κ και μετα απο τις αλλες μου γεννες τα εχανα κατευθειαν,τι να πω μεγαλωσα και εχει αλλαξει ο μεταβολισμος μου ή να πω και εγω για εξετασεις;

βικακι μου αφου εχει αερια και τσιμπλες μαλλον κρυωσε ο αντωνακης σου απο εδω και περα αυτα θα εχουμε,ο αδερφος σου ακομη δεν τελειωσε σπουδες και φετος κοζανη ειναι;ευκαιρια να ερθετε καμια βολτα να γνωριστουμε και απο κοντα

πασχαλια μου δεσ το λιγο γιατι να μην ανοιγει καλα το πετσακι πες τον παιδιατρο σου προτου να ειν αι αργα

νασια πως περασατε το σαββατο;;

συμπεθερα ευα που εισαι βολτιτσα παλι;εσεις εκει κανετε μπανιο και εμεις οπου να ναι θα αναψουμε καλοριφερ ασε

ματινακι που εισαι συμπεθερα;;;ειναι καλα η νυφουλα μου χαθηκες παλι

πατσυ εισται καλυτερα;περιμενουμε νεα για τον μικρουλη

αυτα απο μενα πολλα φιλια τα λεμε παλι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου!

Τι κανετε;

Εμεις τα ιδια!

Μας πηραν τηλ απο τον παιδικο σημερα και αρχιζουμε απο την Δευτερα για να μην πληρωνουμε τσαμπα τον μηνα.

Αντε να δουμε πως θα παει..

Βικακι αρρωστησατε;

Περαστικα,κυκλοφορουν ιωσεις τωρα με αυτο το καιρο.

Με την Πατσυ μιλησα,ολα καλα,εβαλε και 300 γρ ο μικρος!

Τσαμπα ανησυχουσε η χαζη!

Ολια να στειλω και τα δικα μου για σιδερο;

Γιωτα ευχομαι να ειστε καλα!

Θα σε περιμενουμε να μας πεις νεα σας!

Κατερινα ασε κι εγω εχω κολλησει στα 72 κιλα!!

Θελω να χασω αλλα 7 για να γινω οπως πριν..

Πασχαλια αφου τα καταφερνεις μονη σου μια χαρα απλα κατεβασε το τωρα που ναι μικρος γιατι οσο μεγαλωνει θα δυσκολευει...αχ αυτες οι τσουτσουνες!!!!!

Αυτα απο μας κοριτσια μου!

Τα ξαναλεμε!

Φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΙΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ,ΜΟΝΟ ΛΙΓΟ ΓΚΡΙΝΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΛΕΟΥΝ ΝΑ ΣΚΑΣΟΥΝ.ΤΗΣ ΕΧΟΥΝ ΠΡΗΣΤΕΙ ΤΑ ΟΥΛΑ ΑΡΚΕΤΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΜΗΝΕΣ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΔΟΝΤΑΚΙ!ΕΙΜΑΣΤΕ ΦΑΦΟΥΤΕΣ!ΔΕ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΒΓΑΖΕΟ ΟΦ.ΓΙ΄ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΔΕ ΠΟΛΥ ΜΠΑΙΝΩ!ΝΕΑ ΔΕ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ,ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΠ.ΠΟΥ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙΣ ΜΩΡΗ ΧΡΥΣΑ Κ ΜΕ ΛΕΣ ΓΟΥΡΟΥΝΙ?ΤΩΡΑ ΚΡΑΤΑΩ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΕΝΑΝ ΓΥΡΟ.ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ.ΛΕΩ ΝΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΧΑΡΙΣΩ.ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΠΑΣ ΡΩΤΗΣΑ ΠΑΤΣΟΥΡΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΣΟΥΤΣΟΥΝΟΦΕΡΕΤΖΕ Κ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ Κ ΘΑ ΚΑΤΕΒΕΙ ΜΟΝΟ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ.ΤΩΡΑ ΤΙΟ ΝΑΩ ΟΠΩ.ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΑΛΛΑ ΛΕΝΕ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΟΥΣ.ΓΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΗΜΟΨΗΦΙΣΜΑ Κ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΟΥΜΕ...ΟΧΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΕΜΕΙΣ ΑΛΛΑ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ.ΓΙΩΤΑΚΙ ΑΝΕΒΑ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ....ΑΧ ΝΑ ΠΗΓΑΙΟΝΑ ΚΙ ΕΓΩ 59 ΚΙΛΑ.ΘΑ ΗΜΟΥΝΑ ΜΟΥ@@@@@ΡΟΣ....ΑΧ....ΠΑΛΙΑ ΞΙΝΑ ΣΤΑΦΥΛΙΑ.ΛΟΙΠΟΝ.ΤΟ ΜΩΡΟ ΛΕΕΙ ΕΙΝΑΙΝΚΑΛΑ.ΕΓΙΝΕ 8300 Κ 75 ΕΚ

ΕΙΠΕ ΠΩΣ Η ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ Κ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΤΕΣΤ.ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΛΟΙΜΩΔΩΝ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΕ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ Κ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ.ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΛΟΓΩ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΩΝ ΤΙΜΩΝ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΑΠΛΑ ΠΕΡΑΣΕ ΜΙΑ ΙΩΣΗ.ΟΠΟΤΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ Τ ΒΑΜΜΜΑ ΕΧΙΝΑΚΙΑΣ Κ ΤΟ ΜΟΥΡΟΥΝΕΛΑΙΟ ΕΙΠΕ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙ Η ΝΕΦ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΡΡΩΣΤΑΙΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΦΕΤΟΣ ΟΛΟ ΑΡΡΩΣΤΗ ΘΑ ΝΑΙ.ΟΠΟΤΕ ΤΗΝ ΓΑ@@@@@Ε.ΔΕΝ ΕΧΕΙ Κ ΤΕΤΟΙΟ ΕΙΚΟΝΙΔΙΟ ΝΑ ΒΑΛΩ Ε?ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ.ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ.Α ΜΟΥ ΓΡΑΨΕ Κ ΟΜΟΙΟΠΑΘΗΤΙΚΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΓΙΟΑ ΤΟ ΣΥΝΑΧΙ ΑΛΛΑ ΔΝΕ ΤΑ ΠΗΡΑ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΑΣΕ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ.ΑΥΡΙΟ Η ΝΕΦ ΣΧΟΛΑΙΕΟ Κ ΜΕΙΕΣ ΣΤΗ ΜΑΛΑΚΟ ΣΤΟ ΛΟΙΜΩΔΩΝ.ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΟΜΟΡΦΕΣ!!!!! :YMHUG:

Ειστε καλα??

εμεις καθιερωσαμε τα νυχτερινα κακα τελικα...τι να πω?? σημερα τα καναμε στις 4.30 παλι...καμια ωρα απο την αυπνια θα του βαλω την πανα στο κεφαλι!!! :crazy: [smilie=banghead.gif]

Γιωτα μου αχ κ να΄χα τα κιλα σου!!!σε περναω εναν ανθρωπο!!! =))=)) πω πω ξεκ*λο μανα θα ημουνα!!! :D

Πατσυ δεν σχολιαζω καν τα συμβολα σου γιατι εισαι του γιατρου κ δεν θελω να κολλησω!!! [smilie=bootyshake.gif]

με ποναει απιστευτα η μεση μου...δευτερη φορα που με πιανει... :cry:

αυριο περιμενω τον γιατρο να ερθει απο το σπιτι,θα ερχετε κ στην Κονιτσα πλεον κ δεν θα χρειαζεται να πηγαινουμε εμεις καθε φορα στα Γιαννενα.εχουμε το εμβολιο για την μηνιγγιτιδα μακρια απο τα νινακια μας...κ θελω να του δειξω κ το τσουτσουνι του γιατι μαλλον εχουμε κ εμεις θεμα κ εαν ειναι να μου πει τι να κανω... :?

Ολια μου βοηθεια του κοπελα μου!! εγω τον κοινωνω καθε Κυριακη απο την ημερα που βαφτηστηκε!

Βικακυ μου μακαρι να μην το περασουμε κ εμεις αυτο...φανταζομαι τον ξανθουλη...κριμα το μαναρι μου!!

Κατερινα κ εμεις ετοιμαζομαστε να αναψουμε η καλοριφερ η τζακι!!πολυ κρυο....

πονααααωωωωωω η μεση μου.............κ πρεπει να μαζεψω κ το σπιτι ενω δεν μπορω να κουνηθω γιατι ειναι σαν να περασε ο κατρινα απο εδω μεσα!!!χαμος!

δεν θυμαμαι ποια με ρωτησε αν μπορει να τον κρατησει η μαμα μου να κοιμηθω,δεν μπορει να τον κρατησει αφου θελει να κανει πιπιλα συνεχως οταν κοιμαται κ το εχω κανει ετσι ωστε να κοιμαμαι οταν κοιμαται κ αυτος για να ξεκουραζομαι καπως γι αυτο δεν εχω καθολου χρονο...

οτι ποναω σας το πα??????αχ! ερειπιο με καταντησε το μαναρι μου!!! :D

παω να φτιαξω το φαγακι του..μοσχαρακι με φασολακια κολοκυθακι κ θα βαλω μεσα κ ενα καροτο!ααα!! κ φυσικα τραχανα γιατι αλλιως δεν θα φαει ουτε μια κουταλιτσα....ο τραχανοβυζακιας μου!!!

φιλακια πολλα τσουπρες!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανουλιτσες καλημερα !!!Το πρωι το γιγαντακι μου δεν επινε το γαλα του.Ηταν ζεστουλης του εβαλα θερμομετρο και ειχε 37,8.Του εδωσα algofren και του επεσε κατευθειαν .Μετα ηπιε γαλα και στη συνεχεια μετο ρεψιμο εβγαλε αρκετο.Αρχισα να του βαζω σακουλακια για να τα παω για εξεταση ουρων μηπως ειναι ουρολοιμωξη και ενω κατουρησε στο τεταρτο σακουλακι ξαφνικα αρχισαν να τρεχουν τα ουρα απο το σακουλακι .Ηταν τρυπιο .Τα νευρα μου σημερα.Ευτυχως προλαβα και εβαλα το σακουλακι σε αποστειρωμενο ποτηρακι..Ελπιζω να μην ειναι ουρολοιμωξη.Την κυριακη πηγαμε στην πεθερα και τα δυο ανηψακια του αντρα μου ηταν αρρωστα και αυτη ελεγε ελα μωρε δεν εχουν τιποτα .Εχω νευριασει παρα πολυ μαζι της.. :evil::evil::evil:

Γιωτα μου ολες λιγο πολυ ημαστε χαλια αυτο τον καιρο .Και γω αυτες τις μερες εχω πολλα νευρα ..

Σοφακι υπομονη βρε κοριτσι μου ..Τι τραβας και συ..

Κατερινακι ο Δημητρακης πως ειναι ?

Πατσυ μια χαρα ο μικρος ...Μουρουνελαιο εδινε και η αδερφη μου στην μικρη της περσι ..Κανει καλο ..Αλλα στο μικρο δεν ξερω αν κανει να του δωσεις ..Στην Νεφελη σιγουρα κανει..

Χρυσα εχθες σιδερωσα 3 πλυντηρια και εχω αλλα δυο ... :x

Αυτα απο μενα ..Αν μπορεσω θα μπω και πιο μετα ...Φιλια :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!!!!!!!!!!

κοιμαται η μικρη και ειπα να δω τι κανετε..... :mrgreen: δεν προλαβαινω να σχολιασω ομως γιατι εχω πολλες δουλειες..... :( σιδερωμα,απλωμα,μαγειρεμα,καθαρισμα...... :-w:-w:-w:-w

ωπα...ξυπνησε...... :x:x:x σας αφηνω....θα μπω αργοτερα ελπιζω!!!!!!!!!! :^o:^o:^o

φιλιαααααααααααα :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια μου,τι κανετε;

Εμεις ειχαμε ενα δυσκολο βραδυ γιατι ο αντωνακης μου εκανε πυρετο 37.8,εκανε πρωτη φορα κ στεναχωρηθηκα πολυ.ο καημενουλης μου κραταγε το χερι,γιατι τον πηρα διπλα μου να κοιμηθουμε μαζι μιας κ ειχε ανησυχια κ ζεματαγε κ κοιτουσε γυρω γυρω σαν πουλακι..ευτυχως σημερα ειναι μια χαρα κ ευτυχως στα κακακια δεν ξαναειδα τιποτα απο τη κυριακη.απλα με εχει πιασει κατι κ ολο νομιζω οτι κατι θα παθει κ μου εχει χαλασει η ψυχολογια.επειδη τα τελευταια βραδυα ειναι ανησυχος ενω ειχε πολυ καιρο να μου τα κανει αυτα που μου κανει.

ολια μου κ εσεις αρρωστοι ε;μου φαινεται εχεις παθει ψυχολογικο με την ουρολοιμωξη κ εχεις κ δικιο αφου το εχει παθει τοσες φορες.

σοφακι μου εμεις τα ειπαμε χθες βραδυ. ;) ευχομαι η μεσουλα να ειναι αλυτερα σημερα!

ευακι φιλη μου κ εγω σημερα ολο δουλειες ευτυχως δεν ειχα μαγειρεμα,παρα μονο του παιδιου ο οποιος ξεχασα να σας πω οτι τελευταια οταν δινω μοσχαρι μου δειχνει οτι δεν του αρεσει κ κανει σαν να παει να κανει εμετο.συνηθως ομως το τρωει αλλα σημερα δεν εφαγε σχεδον καθολου.

θα ξαναμπω αργοτερα φιλες μου παμε να αλλαξουμε κατι δωρακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Δεν ήξερα ότι τα αγοράκια έχουν τέτοιο θέμα με τις τσουτσούδες τους... Πολύ βάρβαρο μου φαίνεται να τους το κατεβάζουν έτσι...

Εγώ είμαι χίλια δυο κομμάτια. Χτες ξυπνούσε για να πιπιλήσει μπορεί και κάθ 20 λεπτά. Δεν ξέρω τι έχει πάθει αλλά η κατάσταση μου φαίνεται πάει από το κακό στο χειρότερο. Να κοιμόταν λίγο τη μέρα τουλάχιστον ή έστω μα καθόταν λίγο να παίξει ήσυχη με τα παιχνίδια της. Ουφ...με έχει εξοντώσει αυτό το μωρό....

Μουρουνέλαιο εδώ παίρνουν σχεδόν όλοι. Επειδή δεν έχουμε πολύ ήλιο οι γιατροί συστήνουν μια κουταλίτσα μουρουνέλαιο κάθε πρωί. Στη μικρή μας είπαν να δίνουμε από 3 μηνών αλλά εγώ δεν της έχω δώσει... Βρωμάει πάρα πολύ μπλιαααααααααξ!

Μουτς-μουτσ σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα

σημερα ο δημητρακης δεν γκρινιαζε τοσο, πηγαμε και βολτα το απογευμα και ηταν ησυχος,πηγαμε στην εμποροβιοτεχνικη εκθεση που γινεται καθε χρονο στην κοζανη και μετα πηγαμε και σουπερ και οταν γυρισαμε και τα τρια ξεραθηκαν στον υπνο,αυριο εχουμε συναντηση στο δημοτικο το πρωι και συνευλεση στο νηπειαγωγειο το μεσημερι,πηρα και γιαουρτακι να του αρχισω αυριο

τι γινεται πολλα αρρωστα μωρακια ειδα,ολια μου περαστικα στον μικρουλη σου μακαρι να ειναι μια απλη γριπουλα και να περασει γρηγορα και να μην ειναι ουρολοιμωξη

βικακι μου περαστικα και στον αντωνακη σου κανε υπομονη θα περασει,απο εδω και περα θα τα εχουμε αυτα εγω που θα τα εχω εις τριπλουν να δουμε τι θα κανω

σοφακι μου τι ακουω αρχισε να τρωει επιτελους ο βασιλακης σου αντε να ηρεμησεις λιγο,ο δικος μου ουτε να τον δει τον τραχανα , αναγουλιαζει με την πρωτη κουταλια και ξινιζεται δεν του αρεσει καθολου

μαγδα μου τα ιδια η μαρκελλα σου ε;υπομονη κοπελα μου θα μεγαλωσουν και θα ησυχασουμε

α...σημερα εχουμε και μηνογενεθλια κλεινουμε τους 9μηνες και αυριο η δικια σου ευακι μου μεγαλωνουνε τα ζουζουνια!!!οσο για τις τσουτσουνες εγω το ξαναειπα καλυτερα να μην τα πειραζουν τοσο νωρις η αποψη μου ειναι μετα τα δυο χρονια γιατι τα ταλαιπωρουνε ετσι τα μωρα δεν μπορω να το καταλαβω,προσοχη μαμαδες με γιους το νου σας!!!!

αυτα απο μενα πολλα φιλια καληνυχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κι απο μενα!

μπηκα για λιγο να σας πω μια καληνυχτα γιατι εχω να τελειωσω κατι δουλιτσες και μετα να παω για νανι!

ΒΙΚΑΚΙ περαστικα στο ξανθουλη!δωστου πολλα φιλακια κι απο μενα!

Ολια μου και σε σας περαστικα.Μακαρι να μην ειναι παλι ουρολοιμωξη.

Κατερινα μου με μπερδεψες λιγο με τις τσουτσουνες.Τελικα ειναι ανυσηχυτικο ήοχι που δεν εχει κατεβει το πετσακι του ακομα καλα;;;Πρεπει να μου το κατεβασει η παιδιατρος ή να συνεχισω σιγα σιγα μονη μου στο μπανιο του να κατεβει και αν τυχον δεν κατεβει να το ξαναδουμε οταν μεγαλωσει λιγο;;επισης δεν εχω καταλαβει βρε παιδια ειμαι και ασχετη.ολα τα αγορακια δεν εχουν αυτο το θεμα με τα πουλακια τους;;;υπαρχουν δηλαδη παιδακια που το πετσακι τους ειναι οκ απο γεννησημιου τους;και γω δεν καταλαβαινω γιατι να υποβαλω το παιδι μου σε αυτη τη διαδικασια.Δηλαδη οι αντρες μας τι παθανε που τους κατεβηκε σιγα σιγα;;;τι να πω καινουριες μοδες.Η παιδιατρος μου ειναι υπερ αυτου αλλα εγω δεν την αφηνω τη γκεσταμπο να ακουμπησει τη τσουτσου του.ΒΙΚΑΚΙ την ιδια εμπειρια ειχε και η κουμπαρα μου με το βαφτισιμιο μας....του το κατεβασε και το παιδι δεν μπορουσε να ηρεμησε 3 μερες απο το κλαμα και ειχε οργωσει και αυτη ολο το παγκρατι μπας και σταματουσ ετο κλαμα...(ιδια παιδιατρο εχουμε0/..... :evil:

Σας επρηξα με τις τσουτσουνες βραδιατικα!!!!χααχα

ονειρα γλυκα!φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΕΓΩ ΗΡΘΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΗΡΘΑ ΛΙΓΟ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ,ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΜΟΥ...ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕ ΠΟΛΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΔΕΣΗ ΕΔΩ ΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΡΓΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΝΑ ΦΟΡΤΩΣΕΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΧΑΘΗΚΑ ΛΙΓΟ..ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΒΑΣΙΚΑ ΟΛΟ ΒΟΛΤΟΥΛΕΣ..ΠΟΛΥ ΤΟΝ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟΝ ΘΑΝΟ ΟΤΑΝ ΠΑΜΕ ΒΟΛΤΑ..ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΑΡΕΖΕ?

ΚΑΝGAROO,TI ΓΕΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ HUMANA?ΞΕΡΩ ΕΧΕΙ ΜΗΛΟ ΠΟΥ ΑΡΕΖΕ ΣΤΟΝ ΘΑΝΟ,ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΔΙΑΦΗΜΗΣΤΙΚΟ,ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΓΕΥΣΕΙΣ?

ΒΙΚΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΞΑΝΘΟΥΛΗ ΣΟΥ...ΕΠΕΣΕ Ο ΠΥΡΕΤΟΣ?

ΚΑ1 ΤΗΣ ΡΟΥΦΑΣ ΜΕ ΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΑΥΤΟ ΤΗΣ OSTRISALIN?ΚΑΙ ΕΓΟ ΤΙΣ ΡΟΥΦΟΥΣΑ ΤΩΡΑ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ ΚΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΕΓΙΝΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΒΕΒΑΙΑ ΠΑΛΙ ΕΧΕΙ...ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠ'Ο,ΤΙ ΗΤΑΝ ΤΟ ΣΑΒ/ΚΟ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΩΣ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΕΜΕΤΟΥΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ...

ΠΑΣΧΑΛΑΚΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΣΟΥΤΣΟΥΝΙΤΣΕΣ ΤΟΥΣ,ΕΓΩ ΤΟΥ ΤΟ ΚΑΝΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ,ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟΤΟΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΟΝΕΣΟΥΝ ΤΑ ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΙΑ..ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ,ΦΟΒΟΜΟΥΝ,ΔΙΣΤΑΖΑ,ΑΛΛΑ ΕΒΑΖΑ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΚΛΕΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΟΝΑΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ!!ΟΠΟΤΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΒΕΒΑΙΑ ΟΧΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΟΠΟΤΕ ΘΥΜΗΘΩ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ...ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ???ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΓΙΝΕΤΑΙ...

ΣΗΜΕΡΑ ΧΑΡΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΚΑΡΦΟΥΡ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΓΛΥΚΟΠΑΤΑΤΑ ΠΟΥ ΛΕΓΑΤΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ..ΟΜΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΚΑΜΙΑ ΣΥΝΤΑΓΗ?ΜΕ ΤΙ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ?Η ΤΟ ΒΡΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΝΕΤΕ ΣΚΕΤΟ?

SNOWGIRL KAI MENA ΕΙΧΕ ΤΟΣΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΛΙΓΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΤΙΣ ΜΥΞΟΥΛΕΣ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΑΚΟΥΩ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΚΑΜΝΑ ΓΥΣ.ΟΡΟ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΒΟΗΘΗΣΑ,ΒΕΒΑΙΑ,ΠΑΛΙ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΚΑΘΑΡΙΖΩ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΗΜΕΡΑ.ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΑΣ...

ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ...ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΣΑΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα

μπηκα λιγο βιαστικα γιατι ανοιξαμε παλι θεμα με τις τσουτσουνες απο οτι ειδα,εγω σας το ξαναειπα η παιδιατρος μας ειπε οτι στα 2 χρονια εκρινει μια ουσια και ειναι πολυ ευκολο να κατεβει το πετσακι ανωδυνα και μετε το ανοιγουμε εμεις καθε φορα στο μπανιο του,ετσι εκανα στους μεγαλους μου το ιδιο θα κανω και με τον δημητρη,και δεν το πειραζω καθολου πριν να το ανοιξει η γιατρος,δημητρα απο μονη σου πηρες την πρωτοβουλια;δεν ξερω αν εκανες καλα αλλα να το προσεχεις πολυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!!!!!!! :ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil:

καθαρισα ψαρια και ειπα να δω τα νεα!!!!!!!!!!!!!!! 8-}8-}8-} παλι τσουτσουνοσυζητηση πιασατε??????????? :)):)):)):)) καλα....ο καθε παιδιατρος λεει οτι θελει??????????? :twisted::twisted::twisted::twisted:

κατερινακι,χρονια σας πολλα για χτες!!!!!!!!!!!!!!!!! :x:x:x:x να τα χιλιασουν τα μωρακια μας!!!!!!!!!! :o):o):o):o) ποτε περασαν εννια μηνες ε????????????? :roll::roll::roll::roll:

ολια,τι εγινε??????κανατε εξετασεις?????ελπιζω να ειναι μια χαρα ο μικρος!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

βικακι,ελπιζω αυτη τη φορα να συναντηθουμε!!!!!!!!!!!!!!! :ympray::ympray::ympray::ympray: ερχομαι αθηνα απο βδομαδα!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif]

ακουτε και οι υπολοιπες?????????????????? [smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif] ετοιμαστειτε για συναντηση!!!!!!!!!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

δημητρα,πατα στο google συνταγες με γλυκοπατατα!!!!!!θα σου βγαλει πολλες!!!!!! ;) κι εγω δε βρισκω ευκολα εδω που ειμαι γλυκοπατατα...... :?:?:?

πατσυ,γιναμε φιλες!!!!!!!!!!!!!!!!!ουαουυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!! :-bd:-bd:-bd:-bd

τα λεμε παλι αργοτερα!!!!!!!!!!!μακια σε ολες!!!!!!!!!!!!! :-h:-h:-h

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...