Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΝΟ 5 !!!!!!!!!


Recommended Posts

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ?ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ..Ο ΘΑΝΟΣ ΜΟΥ Μ'ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΛΑΝΕΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ,ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ,ΚΛΑΕΙ,ΕΧΕΙ ΣΥΝΑΧΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΤΟ..ΤΙ ΝΑ ΠΩ..ΔΕΝ ΜΟΥ'ΦΤΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ,ΜΟΥ'ΦΕΡΕ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΑΤΑΕΙ ΤΟ ΠΟΔΙ ΤΗΣ,ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΓΙΑΤΙ ΗΡΘΕ..ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΒΙΚΑΚΙ ΗΣΟΥΝ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΣΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ,ΥΠΕΡΟΧΗ!!

ΠΑΣΧΑΛΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΜΑΝΩΛΑΚΗ..ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΛΥ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΕ ΜΩΡΕ Ο ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΗΣ..

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΖΗΛΕΥΩ..ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΨΩΝΙΑ...ΑΛΛΑ ΕΙΔΙΚΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΑΠΙ ΚΑΙ ΨΥΧΡΑΙΜΟΙ...

ΚΑ1 ΠΟΥ ΒΡΗΚΕΣ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΤΑ'ΚΑΝΕΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ?ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ..ΒΑΣΙΚΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ Η ΙΔΕΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΚΕΙΚ,ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ,ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΛΥΚΟ,ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΗΡΕΜΗΣΕΙ Ο ΘΑΝΟΣ ΚΑΘΟΛΟΥ...ANYWAY ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ ΓΛΥΚΑ...ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 983
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κοριτσια

εμεις τα ιδια τρεξιμο με τα σχολεια και δουλειες,σημερα ειχαμε και συναντηση στο νηπειαγωγειο του γιωργου,και ανελαβα προεδρος του συλλογου γονεων

δημητρα τι να κανω θελουν να φανε,και καθε μερα πρεπει να εχω κατι να τους βαζω στο σχολειο και συνεχεια φτιαχνω διαφορα

μαρακι η μικρη σου στο αβαταρ ειναι μια γλυκα και βλεπω τη μελισσουλα στο πλαι την εχουμε κι εμεις

πατσυ μου εγω ειμαι στη διαιτα μεχει φαει η πεινα με τα κολοκιλα που εβαλα στην εγκυμοσυνη,να χορεσω σε κανενα ρουχο γιατι δεν ειμαστε για ψωνια,μακαρι να βρεις ενα φθηνο και καλο μαγαζι ψαξτο

αυτα απο μενα πολλα φιλια σε ολες,η μαγδα που χαθηκε παλι;;καληνυχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι μαριω.κι εγω εμεινα..χαχαχαχχαχαχαχα/κατερινα τι να πω.3 παιδια κ προεδρος?αντε καλη προεδρια..πες ρε λατερινα καμια ιδεα για φγητο στο σχολειο.εχω βαλει τσουρεκια,κεικ,σπακακοπιτες,κρουασανακια με αλλαντικα.τι αλλο περα πο τοστ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!! [smilie=icon_sunny.gif]

Τι κανετε;

Ρε Πασχαλια ολο θελω να σας πω περαστικα κι ολο το ξεχναω η γαιδουρα :oops:

Κατερινα χαρα στα κουραγια σου να γινεις και προεδρος!

Κι εγω ανυπομονω παντως να παει ο Μιχαλης μου σχολειο να ξεκουρατσω και λιγο.

Ελπιζω να γινει πριν πιασω και δουλεια για να γινει πιο ευκολη η προσαρμογη!

Χθες κοριτσια εκει που κοιμομουν [smilie=sleepy1.gif] εβλεπα κι ενα ονειρο οτι μαλωνα με τον αντρα μου γιατι τον ρωτουσα που ναι τα παιδια και δεν μου λεγε ξαφνικα ακουω τον Μιχαλη να κλαιει [smilie=crybaby2.gif] αλλα με κλαμα βουβο!

Πεταγομαι μσα στον υπνο μου σε κατασταση ρεμ οπως ημουν και παω στο δωματιο του! [smilie=sleepy3.gif]

Και τι μου λεει ρε σεις!

Μαμα τρενο! :blink::crazy:

Ηθελε το παιχνιδι του και μαλλον ειχε δει ονειρο!

Καναμε με τον αντρα μου ποση ωρα να τον ηρεμησουμε αφου του χαμε δωσει το τρενακι του!!!

Μεχρι να συνελθω κι εγω ειδα κι επαθα!

Αυτα απο μας κουκλες!

Τα ξαναλεμε!!!

:-h

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κι απο μενα!!!!!!!!!!!!!1

χρυσα μου σ'ευχαριστω πολυ ενταξει μωρε δεν ειναι και κατι σοβαρο απλα ταλαιπωρειται καθε φορα που παμε εκει και πλανταζει.

εγω εχθες και σημερα εχω ετοιμο φαγητο απο τη μαμακα μου και εμαι πιο χαλαρη!

Γιωτα μου που χαθηκες βρε;;;;;;;;;;;;;;;;;;αντε να σε διαβαζουμε συχνοτερα!!!!!!!

κατα τ'αλλα μ'εχει πρηξει ο αντρας μου ναγβουμε να ξενυχτησουμε το σαββατο και δεν εχω καμια ορεξη.....................καμια ομως ....βαριεμαι αφορητα.Πατσυ θες να πας εσυ μαζι που σου εχουν λειψει τα κλαμπ;;;;;χαχαχα

φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!! #:-s#:-s#:-s#:-s

ρε κοριτσια,τι φαση ειναι αυτη????? [smilie=sex.gif] δεν προλαβαινω να καθησω με τιποτα...... [smilie=icon_bounce.gif] [smilie=icon_bounce.gif] [smilie=icon_bounce.gif] [smilie=icon_bounce.gif] χτες 3 φορες προλαβα στο τσακ τη μικρη μη πεσει απο καναπεδες και τετοια..... :|:|:| τις υπολοιπες ωρες θελει να την περπαταω πανω κατω...... [smilie=laughing4.gif] [smilie=laughing4.gif] [smilie=laughing4.gif] [smilie=laughing4.gif] και τωρα που γραφω κλαιει..... [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif]

τους φορατε παπουτσακια ή μονο καλτσουλες????? :?::?::?:

κατερινακι,να μου ζησεις προεδραραααααααααα!!!!!!!!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

σας αφηνω γιατι κλαιει.....θα επανελθω ομως...... :mrgreen:

μακιααααααααααα [smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!!!

Κατερίνα μου ειλικρινά σε θαυμάζω :ymapplause: με τρία παιδιά και προλαβαίνεις να κάνεις τόσα πράγματα, εγώ μία ζουζούνα την έχω και γκρινιάζω όλη μέρα ότι δεν προλαβαίνω...

Χρύσα περαστικά στον Μιχαλάκη τον κούκλο (είδα τις φωτογραφίες σας στην ομάδα, πολύ όμορφες), άντε να κάνετε με το καλό και την επέμβαση να ξεμπερδεύετε και να ησυχάσετε κι απ'αυτό :YMHUG:

Δήμητρα νομίζω ότι ο Θανούλης ετοιμάζεται να βγάλει δοντάκι γι'αυτό έχει τόση γκρίνια η μπουγατσούλα μου. Κι η Μαρία τα ίδια...γκρίνια...γκρίνια...γκρίνια όλη μέρα και αγκαλιές, έχουν ξεραθεί τα χέρια μου! Όσο για την πεθερά σου κάνε υπομονή για το χατήρι του Χρήστου, στο ίδιο καζάνι βράζουμε!!!!! :-s

Χρυσουλίνι μου σ'ευχαριστώ πάρα πολύ για τα καλά σου λόγια, κι εσύ να χαίρεσαι τη Βασιλικούλα σου! Μπράβο της που ενώ είναι τόσο μικρούλα τα πάει τόσο καλά στον παιδικό (μακριά από τη μαμουλίτσα!!!!) :ymapplause:

Πάτσυ έχεις πολύ πλάκα!!!! Έφαγες όλα τα κουφέτα για τις μπομπονιέρες??????? :))

Εδώ σήμερα φυσάει πάρα πολύ και έχει ψύχρα, λέτε να χειμωνιάζει ή θα ξαναφτιάξει ο καιρός? Εμένα πάντως μ'αρέσει έτσι, τη ζέστη δεν την αντέχω.

Βλέπω τώρα στην t.v το διαφημιστικό για το "Νησί", μου φαίνεται ότι θα είναι πολύ καλή σειρά. Πήρα και το βιβλίο αλλά δεν το διάβασα ακόμα.

Η ζιζανιοκτόνα μου πάλι γκαρίζει :(( θα επανέλθω αργότερα αν με αφήσει

Φιλιά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΣ ΕΡΧΟΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ.ΑΦΗΝΩ ΤΑ ΜΩΡΑ ΣΕ ΣΑΣ Κ ΠΑΙΡΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ Κ ΠΑΩ ΓΙΑ ΠΟΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ......ΑΚΟΥ ΒΑΡΙΕΣΑΙ.ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ???????????????????????????????????????????? :geek::mrgreen::oops::lol::cry::evil::twisted::-ss@-):ymapplause:3:-O:))=((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας μανουλίτσες!Εχω μέρες να μπω και έχετε γράψει τόσα πολλά...

Ευα σε καταλαβαίνω και η Αγγελική όλο μπουσουλάει και όλο σηκώνεται όρθια, δεν περπατήσαμε ακόμα αλλα είμαστε κοντά [smilie=blob6.gif]

Χρύσα περαστικά στο Μιχάλη σου και καλή αρχή στον παιδικό

Πασχαλια περαστικά και σε σας, ο καημενούλης θα ταλαιπωρείται πολύ

Χρύσα της αρέσει της Βασιλικούλας ο παιδικός, ελπίζω να συνεχίσει έτσι, θα συνηθίσει κίολας οποτε μην ανησυχείς.

Κατερίνα και εγώ σε θαυμάζω εδω με ένα και δεν βρίσκω χρόνο για τίποτα και να φανταστείς θέλω να κάνω και δεύτερο σύντομα τρομάρα μου... [smilie=sign7.gif]8-|

Νάσια με γεια τα ψώνια, και εγω πήρα να διαβάσω το Νησί,θέλω να το διαβάσω πριν το δω στην τηλεόραση αλλά διαβάζω λίγο κάθε βράδυ και με πέρνει ο ύπνος...

Κορίτσια δεν θυμάμαι τι άλλο να σχολιασω

Σας φιλώ όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα!!!!!!!!!!!!!!!Α ρε πατσυ!!αντε ελα μπας και μ'αφησει ησυχη....παντως χωρις πλακα μοιζατε πλυ με τον αντρα μου!χεστηδες και οι δυο σε αρρωστιες και κλαμπακιες!!!!!!!!!!!!!!!1 :lol:;):P:o

Αδελφες ψυχες!!!!!!μηπως εισαι Διδυμος κι εσυ;;;;;;;;;;;;;;;;

Ασχετο αλλα παρεπιπτοντως Νασια μου τι κουκλι ειναι η κορη σου;;;;;;;;;;;;;;;;;;;!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :!: την παντρευεις;;;;;;;;;;;;εχουμε γαμπρο !φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο μενα..

Βικακι μολις ειδα τις φωτο στην ομαδα .Τελειες .Να σου ζησει και παλι ο Αντωνακης..Εγω μεσα στην εβδομαδα πιστευω οτι θα βαλω γιατι ακομη δεν τις εχω.

Μαρακι και Ευακι μετο καλο οι δικες σας γαμοβαφτισεις.Ευακι γιατι τοσο αργα ?

Εμεις τριτη πηγαμε γιατρο .Το γιγαντακι μου εγινε 77 ποντους και 10800 στα κιλα..Εντωμεταξυ ρωτησα και τη γιατρο για τις κρεμες του εμποριου οτι του καθονται βαριες και μολις τις τρωει βγαζει συνεχεια και μου ειπε και πηρα καποιες χωρις γαλα που ειναι για βρεφη με αλλεργια.Η μια ειναι της humana kai ειναι μηλο και η αλλη της sinlac.Thν πρωτη τη δοκιμασα δυο μερες .Την κανω με το δικο του γαλα.Την εφαγε μια χαρα .Του αρεσε..

Πασχαλακι και γω θα θελα να παω για ποτα και ξενυχτι αλλα πως ?????

Πατσουλινι δεν ντρεπεσαι να φας ολα τα κουφετα?Το κεντρο που πηγαμε εμεις ηταν πολυ φτηνο .Αν θελεις παρε με τηλεφωνο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες

εμεις ολοι καλα τα ιδια,ειπα φετος αφου δεν δουλευω να ασχοληθω με τα κοινα τρομαρα μου,τωρα πως θα τα προλαβαινω ολα,αν υπαρχει θεληση ολα γινονται θα τα καταφερω

πατσυ μου αν θες να σου πω καμια συνταγη απο αυτα που θα γραψω πες μου:αλμυρο κεικ,κρουασανακια και γεμιζεις με οτι θες μιας και δεν αφηνουν μερεντα,τυροπιτακια(σαν κουρου),τυροπιττακια,αλμυρα κεικακια,κεικ καροτο,πεινιρλακια και κουλουρια

χρυσα μου και εγω χθες το βραδυ και ακομη ενα βραδυ αυτη τη βδομαδα σκοτωνω αραχνες στο κρεβατι του γιωργου,ποιος τον ξερει τι ονειρο βλεπει και ξυπναει και θελει να κυνηγαμε τις αραχνες ταχα μεσα στην αγρια νυχτα

κατερινακι και βεβαια να κανεις και δευτερο παιδακι και θα τα καταφερεις μια χαρα

νασια μου εχω και εγω εναν γαμπρο ελευθερο τον μεγαλο μου,περιζητητη νυφη η μικρη σου ειδες;;;

ευακι πολλα φιλιααααα,συμπεθερουλα μου!!!

αυτα απο μενα παω να παρω το ζιζανιο γιατι γκρινιαζει μεσα στο παρκο του :((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ.ΕΓΡΑΨΑ ΕΝΑ ΚΑΤΕΒΑΤΟ ΝΑ ΜΕΤΑ ΣΥΓΧΩΡΕΣΕΩΣ Κ ΗΡΘΕ Η ΝΕΦ ΠΑΤΗΣΕ ΕΝΑ ΚΟΥΜΠΙ Κ ΤΑ ΕΣΒΗΣΕ ΟΛΑ.....ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ....ΛΟΙΠΟΝ...ΟΛΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΛΗΤΗ.ΕΙΝΑΙΟ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΙΑ.ΕΔΩ ΔΙΠΛΑ ΘΑ ΠΑΜΕ..ΘΑ ΒΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΝΑ ΨΑΞΟΥΜΕ..Κ ΝΑΙ.ΕΦΑΓΑ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΥΦΕΤΑ.ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΚΟΥΤΙ.ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΤΕ..ΠΟΤΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΕΜΙΣΩ ΤΙΣ ΜΠΟΜΠΟ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΛΑΣΟΥΝ ΤΑ ΚΟΥΦΕΤΑ?ΠΑΣ ΕΣΥ..ΚΑΤΕΡΙΝΑ...ΘΕΛΩ ΤΟ ΑΛΜΥΡΟ ΤΟ ΚΕΙΚ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΓΗ..ΣΤΕΙΛΤΟ ΜΟΥ ΟΛΟ ΕΤΣΙ ΦΤΙΑΓΜΕΝΟ ΝΑ ΤΟ ΦΑΩ..ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ..ΠΛΑΚΑ ΠΛΑΚΑ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΕΧΑΣΑ ΕΝΑ ΚΙΛΟ.ΜΑΧΑΙΡΙ ΕΚΟΨΑ ΨΩΜΙ,ΚΟΚΑ ,ΦΕΤΑ Κ ΓΛΥΚΑ...ΕΙΟΔΑΤΕ ΜΑΝΙ ΜΑΝΙ ΤΟ ΚΙΛΟ???ΑΛΛΑ 19 ΜΕΙΝΑΝΕ.ΧΑΧΑΧΑ.ΠΑΣ..ΠΑΣ ΜΟΥ ΕΣΥ......ΚΟΙΤΑ.ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΘΕΝΑ....ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΔΕΡΦΗ ΑΛΛΑ ΔΙΔΥΜΟΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ.ΝΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΤΟΝ ΦΟΒΗΤΣΙΑΡΗ ΤΑΙΡΙΑΖΥΜΕ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ Κ ΜΕΝΟΥΜΕ ΜΑΚΡΙΑ.ΧΑΧΑ.ΛΟΙΠΟΝ.ΑΣ ΣΟΒΑΡΕΥΤΩ ΤΩΡΑ....ΕΧΟΥΜΕ ΘΕΜΑΤΑ ΙΑΤΡΙΚΑ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ.ΕΧΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΟΝΟΛΟΓΟ Κ ΕΣΕΙΣ ΘΑ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ.ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΑΤΟ ΜΗΝΝ ΕΡΘΕΙ Η ΝΕΦΕΛΗ ΠΑΛΙ Κ ΜΟΥ ΤΑ ΣΒΗΣΕΙ.ΧΟΧΟΧΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΜΕ ΣΤΑ ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑ..ΛΟΙΠΟΝ.ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΤΟΥ ΙΚΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ Κ ΟΥΡΩΝ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ...Η ΝΕΦΕΛΗ ΠΑΛΙ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕ Κ ΕΧΕΙ ΠΥΡΕΤΟ Κ ΚΟΛΛΗΣΕ ΛΙΓΑΚΙ Κ Ο ΜΙΚΡΟΣ.ΞΑΝΑ ΤΑ ΙΔΙΑ..ΦΕΤΟΣ Η ΧΡΟΝΙΑ ΕΤΣΙ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΕΙ..ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ Κ ΚΟΠΑΝΑ.Η ΠΡΩΤΗ ΤΗΣ ΚΟΠΑΝΑ ΑΠ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ.ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΗΜΕΝΗ...ΜΟΥ ΜΟΙΟΑΞΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ.ΧΑΧΑ.ΠΑΡΑΚΑΤΩ...ΤΑ ΟΥΡΑ ΤΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΕΔΕΙΞΑΝ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΤΟΚΛΕΜΠΣΙΕΛ..ΕΙΠΕ Η ΓΙΑΤΡΟς ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡ ΠΟΛΥ ΣΠΑΝΙΟ ΜΙΚΡΤΟΒΙΟ Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ Κ ΝΑ ΤΟΝ ΠΛΥΝΩ ΣΑΝ ΥΣΤΕΡΙΚΗ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΠΕΤΣΙ ΚΛΠ.ΛΕΩ ΤΟ ΠΕΤΣΙ ΔΕΝ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ..ΛΕΕΙ Ε ΤΟΤΕ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΛΥΘΕΙ ΚΑΛΑ .Κ ΛΕΕΙ Ε ΚΑΛΑ ΚΑΝΕ ΞΑΝΑ Κ ΑΝ ΒΓΕΙ ΠΑΛΙ ΘΕΤΙΚΟ ΘΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΝΟΣΚ=ΟΚΟΜΕΙΟ ΝΑ ΤΟΥ ΠΑΡΟΥΝ ΜΕ ΒΕΛΟΝΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ Α ΤΗΝ ΚΥΣΤΗ.ΟΙ ΠΑΛΙΕΣ ΘΥΑΜΣΤΕ ΠΟΥ ΤΟΥ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΑΝ ΕΚΕΙ Σ?Κ ΟΥΡΛΙΑΖΕ Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ.ΑΧ ...ΤΟ ΑΙΜΑ ΔΕ ΛΕΕΙ ΕΧΕΙ ΑΝΑΙΜΙΑ.ΑΠΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΕΨΕ Η ΑΝΑΙΜΙΑ..ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΙΜΑ ....ΧΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ..ΛΟΙΠΟΝ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΣΕ ΕΙΝΑΙ.ΕΙΔΕ ΑΥΤΗ ΤΑ ΗΩΣΙΝΟΦΥΛΑ ΨΗΛΑ.Κ ΛΕΕΙ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ;ΛΛΕΡΓΙΑ?ΛΕΩ ΕΧΩ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ.Α ΛΕΕΙ.ΤΕΣΠΑ.ΠΗΓΑ ΣΠΙΤΙ ΚΕΙΔΑ ΞΑΝΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ.Κ ΕΙΔΑ ΤΑ ΑΙΜΟΠΕΤΑΛΙΑ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΑ,ΤΑ ΗΩΣΙΝΟΦΥΛΑ ΕΠΙΣΗΣ Κ ΤΑ ΛΕΜΦΟΚΥΤΤΑΡΑ ΤΟ ΙΔΙΟ...ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΣΤΙΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΕΓΡΑΦΕ ΛΕΜΦΟΚΥΤΤΑΡΩΣΗ...ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΤΑ ΕΙΔΕ Η ΗΛΙΘΙΑ ΣΤΟ ΙΚΑ..ΜΠΗΚΑ Κ ΕΓΩ ΣΤΟ ΠΟΛΥΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΓΝΩΣΤΗ ΜΟΥ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΒΑΣΗ ΤΩΝ ΤΙΜΩΝ.Κ Η ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΕΙΝΑΙ Η ΞΕΗΣ.ΛΕΥΧΑΙΜΙΑ.ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ.ΜΟΥ ΚΟΠΗΚΑΝ ΤΑ ΠΟΔΙΑ.ΟΠΟΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΑ ΟΛΑ.ΕΚΛΕΙΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΤΣΟΥΡΟΥ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟ ΙΚΑ ΑΚΡΗ ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙΣ....ΑΥΤΑ.Α .ΜΟΥ ΧΑΝ ΠΕΙ ΑΠ ΤΟΝ 184 ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΙΟ 7 ΜΙΣΗ ΤΟ ΠΡΩΙ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΔΝ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝΑ...ΠΗΡΑ ΚΙ ΕΓΩ.ΑΦΟΥ ΜΙΛΟΥΣΕ 10 ΛΕΠΤΑ ΤΟ ΤΗΛ ΤΟ ΣΗΚΩΣΕ Ο ΦΛΟΥΦΛΗΣ Κ ΛΕΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΚΛΕΙΣΑΝΕ.ΛΕΩ ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ.ΛΕΕΙ ΟΧΙ.ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΡΕΤΕ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 7 ΜΙΣΗ..ΛΕΩ ΑΚΟΥ ΡΕ ΦΙΛΕ..ΟΧΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΚΡΙΜΑ...ΑΛΛΑ...ΛΟΙΠΟΝ.ΑΚΟΥ ΡΕ ΦΙΛΕ ΜΕ ΔΟΥΛΥΕΙΣ?ΕΙΠΑΤΕ ΝΑ ΠΑΡΩ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 7 ΜΙΣΗ.ΣΑΣ ΤΗΛ ΜΙΛΑΤΕ ΠΟΣΗ ΩΡΑ Κ ΤΟ ΣΗΚΩΝΕΙ ΣΜΕ ΑΤ ΑΠΟ 10 ΛΕΠΤΑ Κ ΜΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΚΛΕΙΣΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΟΛΗ ΤΗΞ ΠΟΛΗ????Κ ΜΕΤΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ?ΠΟΥ ΕΧΩΒ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΕΦΤΑΣΕ 8 ΜΗΝΩΝ Κ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΟ 2 ΕΜΒΟΛΙ?ΛΕΕΙ Ε ΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ..ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΕΓΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΩ Η ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΞΑΝΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ Η ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΝΟΣ ΙΚΑ 7 ΜΙΣΗ ΤΟ ΠΡΩΙ ΝΑ ΣΑΣ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ.ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΠΟΥ 7 ΜΙΣΗ ΤΟ ΠΡΩΙ?ΜΕ ΔΟΥΛΕΤΥΕΙΣ???????????????????????????????????? :mrgreen::twisted::oops::?:shock: Κ ΟΛΑ ΤΑ ΘΥΜΩΜΕΝΑ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙΑ ΜΑΖΙ....ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΜΑΣ.ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ.ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΙΓΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ...ΠΕΙΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ...ΟΛΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΜΙΛΑΩ.ΑΙΣΧΟΣ ΠΙΑ. :twisted::twisted::D=)):o)~o)~o)~o)~o)~o)~o) Ο ΠΟΛΥΣ ΚΑΦΕΣ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΒΛΑΠΤΕΙ ΣΟΒΑΡΑ ΤΟΝ ΥΠΝΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε ΣΑΣ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΠΙΑ..ΠΟΛΛΑ ΛΕΤΕ.ΟΧΟΥ..ΠΑΩ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ.ΠΑΣ ΠΕΣ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΓΙΑΤΡΟ...ΘΑ ΡΘΕΙ Κ ΤΟ ΒΙΚΑΚΙ.ΧΑΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πατσυ μου με τρομαξες μαυτα που εγραψες πηγαινε εξω σε παρακαλω ρε κοριτσι μου και μην βγαζεις μονη σου διαγνωση,καλα αν μπλεξεις με το ικα αντε να βρεις ακρη,περιμενουμε νεα για τον μικρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ρε πατσυ εσυ κι αντρας μου ειστε πραγματικα....βασει των τελευταιων εξετασεων αιματος που εκανε ειχε βγαλει μεσω ιντερνετ την ιδια διαγνωση....και γω να μαι στο μηνα μου και να ακουω τις μαλακιες του αντρεα.Αν ηταν κατι τοσο σοβαρο θα σου εχιε πει αυτη απο το ΙΚΑ να πας αμεσα σε γιατρο.μην ακουω βλακειες.Αντε με συγχυσες οπως κια υτος!8 μηνων παιδι.μη ξανακουσω μ...κιες.φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

πατσυ,πρωτον,μη διαβαζεις μαμακιεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς................ [smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif] στο λεω εγω που διαβαζα διαφορα για τη φλεγμονη και τα χα παιξει..... :wtf::wtf::wtf: ακομα το χω στο μυαλο μου...... [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] δευτερον,πηγαινε πατσουρου γιατι το ικα......μη χεσωωωωωωωωωωωωωωωω [smilie=angry5.gif][smilie=angry5.gif][smilie=angry5.gif][smilie=angry5.gif][smilie=angry5.gif][smilie=angry5.gif]

ολια μου,τοτε μας βολευει απο δουλειες και τετοια...... [smilie=toothy10.gif] μολις θα εχει χρονισει η μικρη οποτε καλα ειναι!!!!!!!!!!! [smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif] ειστε καλεσμενοι φυσικα!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif]

κοριτσια,τους βουρτσιζετε τα δοντια?????? [smilie=toothy9.gif] [smilie=toothy9.gif[smilie=toothy9.gif] [smilie=toothy9.gif] εγω της εχω παρει ενα ειδικο βρεφικο βουρτσακι κι εχει πολλη πλακα!!!!!!!!!!! [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif[smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] δε θελει να το βγαζει απο το στομα της!!!!!!!!χαχαχα!!!!!!! [smilie=brushteeth.gif] [smilie=brushteeth.gif] [smilie=brushteeth.gif] [smilie=brushteeth.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 12 Η ΩΡΑ.ΤΡΙΤΗ ΕΧΩ ΛΟΙΜΩΔΩΝ.ΚΛΠ ΚΛΠ ΚΛΠ ΚΛΠ.ΤΟΥ ΠΛΕΝΩ ΕΥΑ ΜΕ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ.Η ΠΑΙΔΟΔΟΝΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΜΕ ΜΠΑΤΟΝΕΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΑΥΤΙΑ.ΧΑΧΑΧΑ [smilie=angel12.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=evil3.gif] [smilie=icon_bigsmurf.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλες!τι κανετε;

εμενα σημερα ο αντωνακης μου εχει πολυ γκρινια,με το μονο που ηρεμησε ηταν η κουνια που τον εκανα πριν λιγο αλλα επειδη κουραστηκα να τον κουναω,τωρα τον εβαλα στο παρκο κ μεχρι στιγμης καθεται κ παιζει.

εν τω μεταξυ θε να τελειωνω με τα πλυσιματα με τα καινουργια ρουχα γιατι απο δω κ περα δεν ειναι πια για καλοκαιρινα κ θελω να του φτιαξω κ τη ντουλαπιτσα του απλα ως τωρα δεν εχω χρονο.

γενικα καλα ειμαστε,απλα εχω μελαγχολησει που ερχεται χςειμωνας κ θα αρχισουμε να κλεινομαστε μεσα.

ευακι εγω δε βουρτσιζω δοντακια,δηλ πρεπει να παρω ε;κ οδοντοκρεμα;η ετσι απλα να φευγουν οι τροφες;

εμενα παντως ακομα ουτε μπουσουλαει κανονικα,ουτε περπαταει,απλα του αρεσει καθεται ορθιος στο παρκο κ να σκαρφαλωνει.κ τωρα μου σηκωνεται κ απο το καροτσι κ ποτε δεν τον εχω χωρις να τον δεσω.

αυτα τα νεα μου κοριτσια σας αφηνω γιατι ειναι η ωρα τησ κρεμουλας του.

α ολιακι κ εμεις τη σινλακ τρωμε,πριν επαιρνα humana μηλο αλλα δεν του αρεσε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!

Τι κανετε;

Εμεις εχουμε νεα!

Μας πηραν τελικα στον παιδικο και απο Δευτερα θα μας ειδοποιησουν ποτε να παμε!

Μας πηρε και ο γιατρος απο το Παιδων να παμε να κανουμε την επεμβαση την Δευτερα :o

Φυσικα του παμε οτι δεν γινεται γιατι ο Μιχαλης περνει ακομα αντιβιωση οποτε παει πισω κι αυτο παλι!!

Εντωμεταξυ μου λεει η παιδιατρος μας οτι αν ειναι να κανουμε την επεμβαση τωρα συντομα να μην στειλω τον Μιχαλη παιδικο να μην ξανααρρωστησει και αν καθυστερησει να τον κρατησω σπιτι μονο την εβδομαδα πριν φυγουμε :?

Μπερδεμα δηλαδη...

Πατσυ εμεις τα παμε τηλεφωνικα μην σκεφτεσαι χαζα και θα δεις την Δευτερα στην Πατσουρου τι θα σου πει.

Ευα εγω δεν τα πλενω τα δοντια του,ουτε του Μιχαλη επλενα! :roll:

Βικακι μην μιλας για ντουλαπες γιατι κι εγω θελω να τις φτιαξω και βαριεμαι...

Πρεπει να κατεβουμε και με τον Αργυρη να φτιαξουμε την αποθηκη γιατι γινεται χαμος!!

Αυτα απο μας!

Τα ξαναλεμε!

Φιλακια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάρες μου,

Πάτσυ δεν νομίζω να τα εννοείς αυτά,μη δίνεις σημασία σε αυτά απο το internet, θα τρομοκρατηθείς χωρίς λόγο και στο τέλος δεν θα είναι τίποτα.

Ολια εμεις απο κρέμα τρώμε την κρέμα δημητριακών χωρίς γάλα της HUMANA και της αρέσει, την SINLAC ουτε να τη δει.

Ευα ούτε εγω της τα βουρτσίζω αλλά είχα αυτή την απορία, θα ρωτήσω την παιδίατρο την άλλη φορά. Πόσα δοντάκια έχει η μικρή σου, εμείς έχουμε 4 και σκάει και το 5ο τώρα!

Αχ Βικάκι και εγώ πρέπει να βρώ χρόνο να τις φτιάξω την ντουλάπα της, να μαζέψω τα καλοκαιρινά και να βγάλω τα χειμερινά...

Χρύσα καλά δεν θα έπρεπε να σας το πουν καμια βδομάδα νωρίτερα, με το καλό εύχομαι.

Κορίτσια όλο θέλω να σας ρωτήσω και το ξεχνάω θέλω να πάω την Αγγελική baby swimming ξέρετε τίποτα οι αθηναίες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια να ρωτησω μαξιλαρι χρησιμοποιειται;

Εγω του δωσα ενα πολυ λεπτο που μου το χε δωσει η πεθερα ηταν του αντρα μου απο την Γερμανια.

Του το δωσα οταν ηταν μπουκωμενος για να αναπνεει καλυτερα και το χει βολευτει!

Κατερινα απλα αρρωστησε ενα αλλο παιδακι που ταν να κανει χειρουργιο την Δευτερα κι ετσι μας πηραν τηλ αλλα ατυχησαν παλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!

Πάτσυ μου , θα συμφωνήσω με τα κορίτσια.. μην δίνεις σημασία.. πήγαινε Πατσούρου για να ηρεμήσεις!!

Εγώ δεν της βουρτσίζω τα δόντια .. ακόμα δεν έχουν σκάσει εντελώς τα δυο πρώτα.. κάτι λεχω ακούσει για ένα ειδικό γάντι αλλα δεν έχω μάθει λεπτομέρειες..

Κατερίνα, baby swimming κάνουν στο ολυμπιακό στάδιο από τριών μηνών και άνω.. ξέρω επίσης ένα ιδιωτικό στην Γλυφάδα .. εγώ ήθελα να πάω στο ολυμπιακό στάδιο αλλα δεν είχαν χρόνο και έτσι γραφτήκαμε σε ένα γυμναστήριο που έχει πισίνα (20 επισκέψεις 150 ευρώ για σαράντα λεπτά το μάθημα ... )

Σας καληνυχτίζω γιατι είμαι κουρασμένη... θα σχολιάσω αύριο περισσότερα.. .ΦΙΛΙΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...