Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΝΟ 5 !!!!!!!!!


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ,ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΧΩ ΞΕΠΑΤΩΘΕΙ,ΕΚΑΝΑ ΠΟΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΡΑΤΑΓΕ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ Κ ΤΑ ΔΩΡΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΦΑΙ,ΑΦΟΥ ΘΑ ΚΟΙΜΟΤΑΝ Κ ΤΟ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΗΣΥΧΙΑ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΘΕΙΑ ΤΟΥ ΜΠΙΛΑΚΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ ΓΙΑ ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ Κ ΕΝΩ ΗΤΑΝ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΤΙ ΠΡΟΕΚΥΨΕ Κ ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ Κ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΤΩΡΑ ΣΤΑ ΚΤΕΛ ΝΑ ΤΗ ΒΡΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΑΤΙ ΔΩΡΑ.ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΤΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΕΙ. :-w

ΧΡΥΣΟΥΛΙΝΙ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ Κ ΤΗ ΠΗΓΕΣ Κ ΣΕ ΠΑΙΔΙΚΟ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΑΛΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ Κ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ Κ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ!ΠΗΓΕΣ ΣΤΗΣ ΓΙΩΤΑΣ ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ;

ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΦΙΛΗ ΜΟΥ,ΜΙΛΗΣΑΜΕ Κ ΒΙΑΣΤΙΚΑ ΤΟ ΠΡΩΙ Κ ΔΕ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ,ΠΟΛΥ ΓΑΙΔΟΥΡΑ ΕΙΜΑΙ Ε;; :D ΑΛΛΑ ΜΩΡΕ ΠΝΙΓΟΜΟΥΝ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ Κ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΑΡΡΩΣΤΟΙ..

ΕΓΩ ΓΙΑΟΥΡΤΑΚΙ ΔΕ ΔΙΝΩ ΛΟΓΩ ΑΛΕΡΓΕΙΑΣ,ΑΛΛΙΩΣ ΩΡΑΙΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΗ ΒΑΡΙΕΤΑΙ Κ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΗ ΚΡΕΜΑ.

ΣΗΜΕΡΑ ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΞΥΠΝΗΣΕ 7 ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΙΑ ΓΑΛΑ Κ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ.ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 10 ΠΑΛΙ ΟΠΟΤΕ ΞΕΚΟΥΡΑΤΗΚΑΝ Κ Η ΜΑΝΟΥΛΑ Κ Ο ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ.ΕΙΔΙΚΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΧΘΕΣ ΕΙΧΕ ΞΕΦΥΓΕΙ,ΗΠΙΕ Κ ΕΓΩ ΔΕ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ Κ ΓΕΝΙΚΑ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕ ΟΠΟΤΕ ΠΕΣΑΜΕ ΞΕΡΟΙ ΓΙΑ ΥΠΝΟ. 8-}

ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΙΣΩΣ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΜΕΤΑ! [smilie=wave.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 983
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπέρα μανουλίτσες!!!

Γιώτα να σας ζήσει ο Ιάσωνας, Βικάκι να σας ζήσει ο Αντωνάκης. Να΄ναι καλότυχα και να τα καμαρώνεται πάντα!

Χρύσα καλή αρχή στο σταθμό!

κλαίει η μικρη θα επανέρθω αργότερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες γεια σας

βλεπω οι περισσοτερες αρχισατε γιαουρτακι,μου φαινεται θα τον αρχισω και δεν θα περιμενω ποτε να μου πει η παιδιατρος,να δοκιμασει και κατι καινουργιο συνεχεια τα ιδια

σοφακι πως εβαλες την φωτο διπλα στο τικερακι;

βικακι μου και τον αντρα μου αντωνη τον λενε ειναι συνονωματοι με τον μικρουλη σου

χρυσα μου περαστικα σας κοπελα μου,δεν εισαι η μονη που ουρλιαζεις εδω να δεις τι γινεται ευτυχως ειμαστε σε μονοκατοικια και δεν εχουμε κοσμο διπλα και δεν μας ακουει κανεις αλλιως ολο παραπονα θα μας κανανε

σας αφηνω παω για νανι γιατι αυριο στις 7μιση χτυπαει το ξυπνητηρι για να ετοιμαστουμε για τα σχολεια μας πολλα φιλια καλυνηχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες!! [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=sunny.gif]

Τι κανετε;

Εμεις τα ιδια βηχας,μυξες και αγιος Ο Θεος!!!

Τελικα τον πηραν τον Μιχαλη μου στον παιδικο! [smilie=wav.gif] \:D/

Βρηκε μια γνωστη μας τον πεθερο μου που ναι στο διοικητικο συμβουλιο και του ειπε τα ευχαριστα!! :D

Λογικα αυριο θα μας παρουν τηλεφωνο να τον παμε αλλα εγω θα τον καθυστερησω λιγο λογω αρρωστιας λεω.

Θα δουμε :?

Πηρα και τον γιατρο τηλεφωνο αλλα μου πε να τον παρω ξανα σε κανενα μισαωρο γιατι ηταν στο δρομο.

Αντε να δουμε τι θα γινει και με αυτο :-??

Παλιοτσιολα οταν σε περνω λειπεις και οταν με περνεις λειπω εγω!

Τι θα γινει;

Θα σε πετυχω καμια φορα στο τηλ; :-c

Αντε παω να απλωσω το δευτερο πληντυριο σημερα!

εχει μαζευτει κι ενα βουνο για σιδερο :-l[smilie=angry1.gif]

Θελω καφεεεε!!! ~o)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολλες καλημερες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=blob3.gif] [smilie=brushteeth.gif] [smilie=director.gif]

κοιμηθηκαμε λιγο καλυτερα σημερα!!!!!!! :-bd μονο 2 φορες ξυπνησε!!!!!!!!!!!! [smilie=icon_salut.gif] [smilie=icon_salut.gif] [smilie=icon_salut.gif]

χρυσα μου,περαστικα σας!!!!!!!!! [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing6.gif]

βικακι,και παλι να σας ζησει!!!!!!!! [smilie=wav.gif] η φωτο στο φεις τελειααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :clap::clap::clap:

κατερινακι,πως ειστε??????? :wave: μακιααααααααααααα :kiss::kiss::kiss:

πατσυ,θελω κι εγω μπαρακιααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!! :yawn::yawn::yawn:

γιωτου,που εισαι βρε?????σε επαιρνα τηλ........ [smilie=kermit.gif][smilie=toothy9.gif]

παω να καθαρισω ψαρια και να τα βαλω στο φουρνο!!!!!!!επανερχομαι!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=naka.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα !!!! Σημερα ευτυχως δεν φυσαει .Το απογευμα εχουμε γιατρο για μετρηση .

Χρυσα μια χαρα που πηραν το Μιχαλη παιδικο.Αντε θα χεις λιγο χρονο το πρωι .

Ευακι και Πατσυ ποτε ειναι οι δικες σας βαφτισεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολια μου,καλημερα!!!!!!!!!!!!! :-*:-*:-*:-*

εμεις γαμοβαφτιζομαστε 8 ιανουαριου 2011!!!!!!! [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif]

το πατσουλινι 10-10-10!!!!!!!!!!!!!! [smilie=downtown.gif] [smilie=downtown.gif] [smilie=downtown.gif] [smilie=downtown.gif]

εβαλες φωτο απο τη βαφτιση σας???????????? :?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κι απο μενα!!!!!!!!!!!!!

Εμεις ολο το πρωι τρεχαμε παλι για το γνωστο θεμα...πηγαμε στον ιασω οπου ειχε μια μονο δερματολογο και ελειπε σε συνεδριο....μας ειδε ομως ο χειρουργος που τον ειχε δει την αλλη φορα και μας ειπε προς το παρον δεν εχει θεμα με το νυχι παλι κι οτι ειναι δερματολογικο....ξεκινησαμε πηγαμε στο μητερα οπου τον ειδε δερματολογος και μας απεκλεισε τους μηκυτες που μας ειχε πει οτι φοβοταν ο χειρουργος (παλι καλα)...απλα μας ειπε οτι η κοκκινιλα στο δερματακι γυρω απο τα νυχακια του οφειλεται στο οτι πιεζει απο μεσα το νυχακι.ακομα δεν εχει δημιουργησει φλεγμονη αλλα ειναι πολυ πιθανο να δημιουργησει παλι.και οτι τεσπα ειναι ενας φαυλος κυκλος ολο αυτο μεχρι επιτελους να μεγαλωσει κανονικα το νυχακι και να βγει εξω απο το δερμα....οποτε οπως καταλαβαινετε θα παει ετσι μεχρι να μεγαλωσει το νυχι κι αν ξαναμπει φτου κι απο την αρχη αντιβιωσεις και κοψιματα.....

σας επρηξα με τη νυχοσυζητηση....αλλα ειναι κριμα αμα δειτε τα δαχτυλακια του το θετικο ειναι οτι δεν περπαταει ακομα και δεν πιεζεται απο παπουτσια για να ποναει.

φιλακια πολλα πολλα.Χρυσα περιμενω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!

ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΒΙΑΣΤΙΚΑ ΜΟΝΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΕΒΑΛΑ ΦΩΤΟ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ!ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΒΑΛΩ Κ ΑΛΛΕΣ ΑΛΛΑ ΞΥΠΝΗΣΕ Ο ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΟΥ.ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΠΙΟ ΜΕΤΑ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι από μένα,

πωπω σήμερα πολύ φορτωμένη μέρα! Από το πρωί στη γύρα, πήγα Θεσ/νίκη για κουρτίνες για το δωμάτιο της ζουζούνας μου (ακόμα κοιμάται στο δικό μας και ετοιμάζω τώρα το παιδικό), παρήγγειλα κάτι τέλειες Disney, για χαλί κατέλειξα στα Μουδανιά πάλι με ήρωες Disney, πήγα στο ΙΚΕΑ για μια βιβλιοθήκη (έχω μια μεγάλη στο καθιστικό αλλά πήρα και ένα κομμάτι ακόμα γιατί ως αθεράπευτη βιβλιοφάγος είχα μαζέψει ένα σωρό βιβλία και δεν είχα που να τα βάλω), στα Jumbo για κάτι δωράκια...

Χόρτασα shopping therapy, χάλασα κι ένα κάρο λεφτά γιατί εγώ άμα βγώ για ψώνια ποτέ δεν παίρνω μόνο αυτά που έχω στο πρόγραμμα, γυρνάω στο σπίτι με αρκετά παραπάνω. Ευτυχώς ο Θανάσης δεν με έκραξε...

Καθάρισα και το σπίτι, τώρα είμαι κομμάτια...

Στεναχωρέθηκα και με τον αδερφό του πεθερού μου, μάθαμε ότι έχει....(τη γνωστή ασθένεια και είναι μόνο 49 χρονών ρε γαμώτο), ελπίζω να πάνε όλα καλά γιατί τον συμπαθώ πάρα πολύ αυτόν τον άνθρωπο!!!!

Εχθές μας είχε τραπέζι η νονά της Μαρίας μου, με τόσα καλούδια φάγαμε σαν τα γουρούνια, πάει περίπατο η δίαιτα....

Πάω να κάνω ένα μπανάκι να χαλαρώσω, θα τα πούμε αργότερα

φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!! :D:D:D

το ξερω ειμαι μεγαλη γαιδουρα που εχω να μπω τοσο καιρο :oops::oops::oops: ...αλλα ετρεχα!

σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας!να στε καλα!βικακι να σου ζησει ο αντωνακης...καλοφωτιστος και τυχερος να ειναι! :)

εμεις αν και ειμασταν αρρωστοι οικεγενειακως περασαμε πολυ ομορφα...ο ιασονας δεν εκλαψε πολυ...ηταν καλο παιδακι!πιστευω πως ηταν ολα πολυ ομορφα και μετα στο τραπεζι.....οπου ο μικρος κοιμοτανε ολη την ωρα...κοιμηθηκε πανω απο 3 ωρες σερι [smilie=wav.gif] ...αυτο δεν εχει ξαναγινει...αφου σκεφτομαι μηπως τον βαπτιζω καθε μερα! :roll::roll::roll:

εβγαλε επιτελους και πρωτο δοντακι...και αναμενουμε και αλλα! :?:?:D:D

πολλα πολλα φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας

επιτελους τελειωσα,εβαλα τα παιδια για υπνο,εφτιαξα τσαντες για αυριο,εκανα κεικ,εκανα σαλατα αγιορειτικη,εβαλα ετοιμες μελιτζανες στην καταψυξη,επλυνα μια στοιβα κατσαρολικα,μαζεψα ρουχα,εκανα μπανιο και ουφφφφ καθησα να δω νεα σας

αντε ρε γιωτακι που εισαι ρε κοπελα μου;να χαιρεσαι τον ιασονακι σου,ωραια αφου δεν εκλαψε και ηταν ησυχος μπορεσατε και χαρηκατε την βαφτιση,περιμενουμε φωτο

νασια μεγεια τα ψωνια,και εγω τα ιδια κανω με τα ψωνια δωσε μου λεφτα και ασε με δεν θα αφησω ουτε ευρω

πασχαλακι μου τον καημενουλη τον μακη σου τι τραβαει,μονο να περασει γρηγορα να μην ταλαιπωρειται αλλο κριμα

χρυσα ωραια που πηρανε τον μιχαλη παιδικο τουλαχιστον να εχεις τον μικρουλη μονο

βικακι λιγο που ειδα τις φωτο εισαι μια κουκλα,θα σχολιασω καποια στιγμη

ευακι μου ολοι καλα ειμαστε εμεις,αντε μηπως αρχισει και κοιμαται η μπου μπου

πολλα φιλια σε ολλες καληνυχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!

Νασια θελω κι εγω σοπινγκ!!!!!! :mrgreen:

Γιωτα μου στειλε μου ρε το τηλ σου!

Αλλαξες και δεν μπορω να σε βρω!

Εμεις μια απο τα ιδια..

Ο Μιχαλης βηχει συνεχεια!

αντε να δουμε πως θα παει!

Την Παρασκευη θα μαθω και ποτε θα κανουμε την επεμβαση..

Να φευγει κι αυτο το αγχος.

Φιλακια σε ολες και καλημερααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!

τι κανετε κοριτσακια μου??εμεις τα ιδια κλασσικα!!

Πασχαλιτσα μου ταλαιπωρια... :( ευχομαι να τελειωσετε γρηγορα...

Χρυσα καλη αρχη στον Μιχαλακη σου!! :clap:

Πατσυ άι κοιμησου μαρη!!! i-) μας εχεις ζαλισει!!ολο μιλας!!!

Γιωτου χαθηκες...να σας ζησει ο Ιασωνας καλη μου!! να ειναι παντα καλα!!

Βικακυ πανεμορφες φωτο!!ησουν υπεροχη!!!

Κατερινα μου τι τραβας κ εσυ με 3 θυριακια!!! την φωτο στο τικερ την βαζεις εκει που γραφεις το τι θελεις να εχει το τικερ εχει ενα που γραφει αναζητηση το πατας επιλεγεις φωτο κ αυτο ειναι ολο..

παω να τον κοιμησω τσιριζει...

φιλακια πολλα!!! [smilie=love4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!!!!!

Εγώ με τα τικεράκια δεν έβγαλα άκρη.. το προσπάθησα , το ξανά προσπάθησα αλλα τίποτα ... :evil:

Πασχαλίτσα περαστικά στον Μάκη σου, πάλι καλά που δεν περπατάει ακόμα για να μην τα ζορίζει τα δαχτυλάκια του.. δεν σχολιάζω περαιτέρω για τον δερματολόγο που έλειπε σε συνέδριο ... Τι να πω ... αφού βγάλατε άκρη τέλος πάντων ... Περαστικά και πάλι!!

Γιωτούουουουου , που είσαι?????????? Άντε πέρασε η βάφτιση έχεις και άλλα τρεξίματα ???

Νάσια είστε κούκλες με την μπουμπού σου!!! Να σας χαίρονται!!! Θέλω και εγώ ψώνια τωρααααα....

Χρύσα περαστικά στον Μιχάλη σου.. να μας τον φιλήσεις!! Είδα τις φώτο σας στο fb και ήταν τόσο γλυκός ο Μιχάλης σου με τον Αντωνάκο!! !Καλά και εσείς θεές είστε!!!

Δεν σας είπα η μπέμπα μου, μου φάνηκε ότι τον αποζητούσε τον παιδικό .... !!! Όταν την παίρνω το μεσημέρι είναι ευδιάθετη , οι δασκάλες της μου λένε ότι τρώει όλο της το φαγάκι και παίζει .. και το πρωί που την δίνω στο σχολικό δεν κλαίει.. ευτυχώς γιατί διαφορετικά θα στεναχωριόμουν....

Ρε Σοφάκι εσύ που έχεις δουλέψει σε παιδικό .. τα λένε όλα στις μαμάδες??? Το ξέρω ότι μπορεί να διαφέρει από σταθμό σε σταθμό αλλα εσείς πως λειτουργούσατε??

ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να κοιμηθω?χαχα.καλο ρε σοφακι.ακου τωρα που τον εδεσα στο καροτσι κ δεν κλαιει ακομα..χαχα.λοιπον κοριτσια.αυτος ειναι μεγαλο μουτρο.ολο αγκαλια θελει.αλλιωσ κλαιει.ελεος πια..μη χεσω δηλαδη.οποτε εγω οταν τον εχω με το ενα χερι να μου κουνιεται ολη την ωρα βαριεμαι να γραφω..οσο για τον υπνο τι να σας πω...μας γαμ....ε το σχολειο.ξυπναω νωρις καθε μερα κ κοιμαμαι αργα.κατα την διαρκεια αυτην την εβδομαδα δεν κοπιμαμαι.ολο μαγειρευω εχω παρατηρησει.εγιαν κ μοσχαρι.εβαλα 6 μιση κιλα.στη βαφτιση θα μαι η φ;λαινα -μαμα.αντιο για παπα θα φωναξουν το λιμενικο να με μαζεψει......αλλα απο σημερα κανω διαιτα.εφαγα μονο 2 φετες ψωμι κ εναμιση πιατο φαγητο μεχρι τωρα.γλυκο κανενα σας το ορκιζομαι.σας ειπα οτι μου χε φερει ο μπαμπας κουφετα για τις μπομπονιερες κ τα εφαγα ολα?ε μου ξαναφερε.αυτα δεν τα ακουμπαω.χαχαχα.στο τελος θα τους δωσω αδειεες μπομπο.μονο το τουλι.χαχαχαχαχαχα.τι αλλο...α την βαφτιση λεμε παλι να την κανουμε σε μαγαζι..οποτε αυριο θα ψαξουμε κ μγαζι.αλλα δεν ξερω που σκατα θια βρουμε ενα φτηνο.στην νεφελη ειχαμε εναν φιλο του κωστα κ μας πηρε ενα δεκαρικο το ατομο αλλα εκλεισε.για να δουμε..αυτα..παλι κλαιει.τι ειναι αυτος ρε.μην τυχον κ μεινει λιγο δεμενος...αντε.θα κατεβω σε απεργια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ φυσικα φιλια βικακι,χρυσα,χρυσουλινι,σοφακι,ευακι,φωτεινουλα,κατερινουλα κ καγκουροκατερινουλα,γιωτακι,νασια,δημητρουλα,λενακι,μαγδουλα,αγγελικουλα,πασχαλιτσα,κλπκλπκλπ.ποια ξεχασα????ματινακι κ εννοειται στην φιλη μου ολιααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζα.νομιζατε οπτι θα με ξεφορτωθειτε?αφηστε τον να κλαιει.μη χεσω.οτι θελουν θα μας κανουν οι κοντοπιθαροι?ελεος δηλαδη.θελω να ζησω εναν ερωτα ολο τρελα...καντε κατι.βαρεθηκα τα ιδια κ τα ιδιααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα.τρωω σαν μοσχαρι,παω τουαλετα κ φτου κ απ την αρχη.κ ολο κλαιγομαι στην δυσμοιρη την χρυσα οτι ποναει η κοιλιτσα μου....απ την πολυ μασα.αν συνεχισω ετσι με βλεπω να με βγαζει η πυροσβεστικη.παντα ηθελα να βρεθω στα χερια ενος πυροσβεστη,αλλα οχι σε πολλων.χαχαχαχαχα.μπα.πλακα κανω.δεν ειχα ονειρο πυροσβεστη...εναν μανιακο πυρομανη ειχα.χαχαχαχαχαχχα.αντε σταματαω.καλα μην βαρατε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mythlinaioy apoxh kanoyme????????

Mε ζητησατεεεεεε????(οπως λεει και η Καρεζη)

Καθε μερα μπαινω μεσα και σας διαβαζω απλα δεν εχω νεα ρε κοριτσια γι αυτο δεν γραφω.

Εμενα η Χρυσανθη ειναι ησυχη γενικοτερα αν κ τωρα εχει αρχισει και ζωηρευει γιατι θελει ολο να μπουσουλαει και να στηριζεται ορθια και τρεχω απο πισω της ολη μερα,δοντακια τιποτα ακομα.Γενικοτερα καθε μερα ειμστε εξω και βολταρουμε ή παω στη μαμα μου ή στα εμπορικα βολτα,δεν μπορω να κατσω με τιποτα μεσα στο σπιτι.Αααα σημερα πηγαμε με την μητερα μου και ψωνισαμε για την μπεμπουλα ρουχα φθηνοπωρινα απο το h&m.

Να καλοφωτηστα να ειναι ολα τα μωρακια σας!!!Μονο εγω και η Ευα μειναμε που θα κανουμε γαμο-βαφτησια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...