Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΝΟ 5 !!!!!!!!!


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσαρες μου!!!!!!!!!!!!1

ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ymparty:[smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob1.gif] πολυχρονη κοπελα μου με υγεια!!!!!!!!

Ολια μου αν χαιρεσαι την πεθερουλα σου! :mrgreen:

Εμεις κοριτσια χθες πηγαμε παλι ιασω παλι κατακοκκινο το ποδαρακι του, το ειδε χειρουργος το εκοψε παλι λιγο και μας ειπε οτι μπορει να εχει λεει ...μυκητες....μα αν ειναι δυνατον μωρο παιδι.μας ειπε οτι ειναι σπανιο αλλα ενδεχεται....τωρα βαζουμε παλι μια αλοιφη και απο δευτερα αν δεν καλυτερεψει θα πρεπει να παμε σε δερματολογο....τι να πω.

κατα τ'΄λλα ειναι μια χαρα το μαναρακι μου.πολυ τσαντιλας ομως ολο το δικο του θελει να γινεται!!1

εφτιαξα αλμπουμ στην ομαδα αλλα απο τις 36 φωτο που ηθελα μου ανεβασε μονο 4-5...κι αυτες παλιες... [smilie=angry5.gif]

ΒΙΚΑΚΙ θα πας στον πινακα ελεγχου μελους στην υπογραφη θα αντιγραψεις τον κωδικο απο το τικερακι που θες.απο κατω εχει τρια τετραγωνακια τσεκαρισμενα.Σβησε τα ν και θα το βαλει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 983
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα παλι μανουλες!

Εμενα τελικα οπως σας ειπα το μεσημερι κοιμηθηκε στην αγκαλια μου,τον πηγα στη κουνια κ σε 20 λεπτα ξυπνησε. X( Δε μπορω να καταλαβω τι εχει παθει δυο μεσημερια τωρα κ δε θελει να κοιμηθει.

Καποια στιγμη λοιπον ηρθε κ ο μπιλακος κ του εφερε μια κουνια,μας την εκανε δωρο ενας φιλος μασ για τη βαφτιση κ για να μην την κουβαλαει στην εκκλησια την εφερε κατευθειαν εδω κ φυσικα ξετρελαθηκε ο ξανθουλης!Την εβαλα στο μπαλκονι κ λεω οταν χειμωνιασει να τη βαλω στο δωματιο του.

Μετα πηγαμε μαρκετ,μετα να παρουμε τα δωρα των κουμπαρων κ μετα στη κορη των κολητων μας που γιορταζε σημερα.Ωραια περασαμε απλα επιασε παλι ζεστη κ σκασαμε περα δωθε.Μαλιστα λενε οτι θα φτασει η θερμοκρασια 37,καπου το ακουσα εκει στη γιορτη κ απο τη μια με συμφερει να ειναι καλος ο καιρος.

Πασχαλακι μου σε ευχαριστω για τις οδηγιες για το τικερ,παλι τρεξιμο με το νυχακι του αν καταλαβα καλα ε;;

Κατερινακι μου σε ευχαριστω πολυ,να εισαι καλα κοριτσι μου!!!

Παντως περιμενα να μπω κ να δω πιο πολλες δημοσιευσεις αλλα δε ξερω τι εχει γινει κ σιγα σιγα χανομαστε μου φαινεται.Ηδη καποιες κοπελες χαθηκαν εντελως με το που γεννησαν κ ειναι κριμα που συνεβη αυτο. :(

Σας αφηνω τωτα κ πολλα ειπα παλι,πρεπει να παω να απλωσω τα ρουχα κ να κανω νανακια,αυριο παλι τρεξιμο... [smilie=walk.gif][smilie=wave.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερά μανουλίτσες

επιτελους σαββατοκύριακο!

Σοφάκι πολύχρονη να σε χαίρονται, ότι επιθυμείς και καλούς ύπνους!!! i-)

Ματίνα περαστικά στη μικρή σου, και της Αγγελικής μου τρέχουν οι μυτούλες αλλά ευτυχώς μόνο αυτό.

Βικάκι με το καλό αύριο να πάνε όλα, είδες και ο καιρός σου έκανε το χατίρι [smilie=glasses9.gif]

Δεν θυμάμαι να σχολιάσω τίποτε άλλο γιατι διάβασα τα νέα σας βιαστικά

Φιλιά σε όλες για την ώρα! [smilie=kermit.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ?ΣΟΦΑΚΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΠΑΛΙ.ΒΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ.ΜΑΤΙΝΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ.ΠΑΣ ΜΟΥ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ Η ΝΥΧΟΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ.ΟΛΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΩΡΕ..ΘΑ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΣΕ ΑΠΟΦΕΥΓΩ ΚΙ ΟΛΑΣ.ΟΠΟΤΕ ΛΕΣ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΟΛΟ ΚΑΤΙ ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ....ΕΜΕΙΣ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΠΡΟΝΗΠΙΑ.Η ΝΕΦΕΛΗ ΠΕΡΝΑΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΕΚΕΙ..ΚΑΤΟΥΡΙΕΤΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΣΤΑ ΒΡΑΚΙΑ ΤΗΣ ΕΠΕΙΔΗ ΟΙ ΤΟΥΑΛΕΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΡΚΙΚΕΣ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ.ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΑΘΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ.Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΑ ΙΔΙΑ.ΕΜΕΙΣ ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΤΗΣ ΒΑΦΤΙΣΗΣ.Κ ΕΠΕΙΔΗ ΤΑ ΦΤΑΙΧΝΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΕΧΩ ΛΙΓΗ ΔΟΥΛΕΙΤΣΑ.ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ.ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kaλησπερα κοριτσια!!Σας ευχαριστω κ για τις ευχες σας για αυριο!κ ευτυχως ναι κατερινα μου με ακουσε ο καλος θεουλης!!Εν τω μεταξυ τις δυο προηγουμενες Κυριακες ειχε ασχημο καιρο κ το ειχα προσεξει γιατι στην αρχη ειχαμε κλεισει μια εκκλησια για τις 5 σεπτεμβρη κ μια καποια αλλη στιγμη για τις 12 του μηνα.Οποτε καθε εβδομαδα ελεγα αν το καναμε οπως ειχαμε πει δε θα βολευε ο καιρος..κ ετσι ειμασταν τυχεροι τελικα.. :ymapplause:

Σημερα ηρθαν κ οι γονεις μου κ πηραν τις μπομπονιερες για να τις φερουν εκεινοι αυριο,σε εμας δε θα χωρανε κ μετα εχουμε να παμε στους νονους μας κ μαλιστα η κουμπαρα θα μου βαλει κ νυχια στα χερια,ειναι αισθητικος οποτε ξερει,το αφησα τελευταια στιγμη γιατι γενικα τα τρωω τα νυχια μου κ θα τα εκανα χαλια μεχρι αυριο :-ss !!!Αλλωστε δε τα μπορω,δε με βολευουν κ θα δυσκολευτω μεχρι να τα συνηθισω.Αχ βρε κοριτσια σας ζαλισα,ολο βλακειες καθομαι κ αναλυω,θα μου πει καμια ε κ τι μας τα λες ολα αυτα;; :))

Α ασχετο αλλα πας μου χθες προσπαθησσα να βαλω τικερακι οπως μου ειπες αλλα οταν παω στο προφιλ μελους απο εκει πως θα βρω το τικερ που θελω να βαλω;;επισης οταν παω κ παταω σε ενα τικερ δικο σας δε μου μπαινει στο σαιτ οπως παλια..

Κοριτσακια μου σας αφηνω,ισως μπω το βραδακι αλλιως με τη πρωτη ευκαιρια απο αυριο παλι να σας πω κ πως ηταν το μυστηριο! [smilie=wave.gif][smilie=wave.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλες!!

πατσουλι μου ευχαριστω πολυ! :ymdaydream:

Βασω μου σου ευχομαι να πανε ολα τελεια αυριο!!!!!!!!!!!!θα συγκινηθεις!

λοιπον για το τικερακι εγω μπηκα απευθειας στο lilypie kai αντεγραψα κωδικους κλπ.

αντε περιμενουμε νεα απο τη βαπτιση!!!!!!!!!!!!!!!!φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΧΘΕΣ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ,ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΚΛΑΙΓΕ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΣΕ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΙΠΕ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΤΟ ΠΕΤΣΑΚΙ ΣΤΗΝ ΓΛΩΣΣΙΤΣΑ ΤΟΥ,ΘΕΛΕΙ ΚΟΨΙΜΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΕΞΩ,ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΩ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΙΛΙΑ.. :cry::cry::cry: ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΑΛΛΟΝ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΣ ΤΩΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΤΑ..ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ ΣΟΚ!!!!ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΚΑΝ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΟ ΘΕΜΑ..ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ANYWAY BIKAKI ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ,ΘΑ ΔΕΙΣ..

ΣΟΦΑΚΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΧΘΕΣ,ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ Ο,ΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟ ΒΡΕΙΣ!!

ΠΑΣΧΑΛΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΟΥ..ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΥΚΗΤΕΣ ΣΕ ΜΩΡΑΚΙΑ?ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ?ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΕΧΩ ΣΟΚΑΡΙΣΤΕΙ...ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΣΧΑΛΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙ ΑΛΛΟ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΜΑΣ..

ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΩΡΑ ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ..ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

δημητρα,μην ανησυχεις....μικροεπεμβασουλα θα ειναι.... :roll: κι εμεις εχουμε να βγαλουμε μια κυστη που ειναι πανω απο το φρυδακι της.... :(

βικακι και γιωτου,με το καλο αυριο!!!!!!!!!!!!!!!!!να περασετε τελεια και να μην κλαψουν πολυ τα αγορακια σας!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ματινακι,περαστικα σας!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

πασχαλακι,ταλαιπωρια ε????? :? ελπιζω να περασει γρηγορα.....

κατερινακι μου,περιμενω τηλ.ε????????? :P

κανγκουρακι,τι κανεις??????η μικρη περπατησε??????? :D

πατσουλινι,μακιαααααααααααααααααααα :):):):)

εμεις,πηγαμε για μπανακι το μεσημερακι και μετα ειχαμε κατι γενεθλια και τωρα η μικρη επεσε ξερη για υπνο!!!!!!!!! ;) ακομα ξυπναει καποιες φορες τη νυχτα..... :shock: εχουμε αρχισει τις προσπαθειες για περπατημα!!!!!!!της κραταω τα χερακια και κανουμε ολο το σπιτι πανω-κατω!!!!! :) παει η μεση μου..... :lol::lol::lol:

σας φιλω ολεςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μη χανεστε βρεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!!!

Τι κανετε;

Βικακι και Γιωτα ευχομαι να πανε ολα καλα σημερα!!!

Να μην κλαψουν τα αντρακια σας!!!

Εμεις χθες ειχαμε ο γαμο του κουνιαδου μου!

Ηταν πολυ ωραια!

Ο Μιχαλης μου ειχε ντυθει και παραγαμπρος!

Θα σας βαλω καποια στιγμη φωτο!

Το κακο ειναι οτι ειναι και οι δυο μπουκομενοι αλλα δεν εχουν κανει πυρετο.

Στο τραπεζι καποια στιγμη ο Μιχαλης αφου επαιξε κουραστηκε και νυσταξε και πηγε να τον βαλει ο αντας μου στο αμαξι να κοιμηθει και με το που ξαπλωνει αρχιζει να κλαιει και κανει εμετο!!!

Τελικα τα μαζεψαμε και φυγαμε αλλα δεν γινοταν αλλιως...

Σημερα εχω τραπεζι τους θειους του αντρα μου που ηρθαν απο την Αθηνα αυτους που μας φιλοξενησαν και κατι αλλους που ηρθαν αλλα το καλο ειναι οτι θα ψησουμε οποτε δεν εχει πολυ κουραση για μενα!

Dimi αυτο που λες για την γλωσσιτσα ειναι ο κοντος χαλινος;

Κι εμενα εχει ο μικρος αλλα και η παιδιατρος στο νοσοκομειο και η δικια μου αλλα και μια οδοντιατρος που το χαμε συζητησει μου πε να μην το πειραξουμε ακομα γιατι πολλα παιδακια το κοβουν μονα τους με την ομιλια.

Αν δεν κοπει το κανουμε εμεις αλλα αργοτερα και μπορει καν να μην επηρεασει καν την ομιλια.

Τωρα δεν ξερω ισως εσας ειναι πολυ μικρος.

Δεν βγαζει εξω την γλωσσιτσα καθολου;

Εμενα την βγαζει αρκετα παντως.

Αυτα κοριτσια μου απο μας!

Παω να μαζεψω μυξες!!!

Φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα.γιωτακι κ εσυ βαφτιζεις?με το καλο.....ευα μακιαα.χρυσα εξκανε εμετο?αντε ρε....καημενο.καλα φαγοποτια χετε.βικ αι λοβ γιου.χαχαχαχαχααχα.χρυσα οταν δεις το μηνυμα παρε τηλ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα !!!!!

Σοφάκι σε ευχαριστώ για την πρόσκληση , θα μπω στην ομάδα και περισσότερα σχολια θα κάνω από εκεί για τα ομορφά μωρά σας!!!Επίσης Σοφάκι μου ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ !!!!! Να σε χαίρονται και εσύ με την σειρά σου να χαίρεσαι την οικογένειά σου και όσους αγαπάς!!!

Βικάκι μου εύχομαι όλα να πάνε υπέροχα με την βάφτιση!! Να χαίρεσαι τον ξανθούλη σου και να τον δεις και γαμπρό!!!!

Δεν σας είπα ... αύριο η μικρή μου θα πάει σταθμό και έχω λίγο αγωνία ... θα σας πω τις εντυπώσεις της (ότι καταλάβω) αύριο με το καλό...

Πάω να συνεχίσω τις δουλειές που έχω αφήσει στη μέση και ίσως τα καταφέρω να μπω και αργότερα!! ΦΙΛΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας

πασχαλια μου περαστικα στον μακη σου τι ειναι αυτο παλι;το καημενουλι ταλαιπωρηται παλι με τα νυχακια του ,μινο να περασει γρηγορα

βικακι μου να χαιρεσαι τον μικρουλη σου,καλοφωτιστος γερος και ευτυχισμενος να ειναι να τον δεις οπως ποθεις,αληθεια πως τον ειπατε;περιμενουμε νεα απο την βαφτιση,για το τικερακι οπως σου η ειπε και η πασχαλια πρεπει να μπεις στο lilypie.gr η στο xarakas.gr και μετα νομιζω ξερεις τι πρεπει να κανεις

γιωτου μου να σου ζησει κι εσενα καλοφωτιστος γερος κι ευτυχισμενος περιμενουμε εντυπωσεις απο την βαφτιση

πατσυ μου καλη αρχη και στην νεφελη σου,ολοημερο την εχεις ή κλασικο;

χρυσα καλη αρχη και στην μικρη σου;πως και το πηρες αποφαση να την στειλεις τοσο νωρις;

ευακι μου τυχερουλα παλι μπανακια κανετε;και εδω εχει πολυ καλο καιρο και αρχισα να μαζευω τα καλοκαιρινα αλλα απο πεμπτη βροχες παλι θα εχουμε

δημητρα δεν μου εχει συμβει κατι τετοιο αν πρεπει να γινει για το καλο του παιδιου σου τι να κανεις πρεπει να γινει

ματινουλα μου πολλα φιλια,ειναι καλυτερα η νυφουλα μου αντε να τα πουμε καμια μερα,χαθηκαμε

ρωτησα αν αρχισατε γιαουρτακι αλλα δεν μου απαντησε καμια,περιμενω

πολλα φιλια σε ολες παω να βαλω τον δημητρακη για υπνο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EYXAΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΤΕΡΙΝΑ.Κ ΕΣΕΙΣ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ.ΚΛΑΣΙΚΟ.ΜΙΑ ΠΡΩΙ ΜΙΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.ΚΑΛΟΦΩΤΙΣΤΟΙ ΟΙ ΝΕΑΡΟΙ ΜΑΣ!!!ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΑΙΡΕΣΤΕ.ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΕΓΩ ΤΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΓΙΑ ΓΙΑΟΥΡΤΙ.ΟΧΙ Κ ΟΥΤΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΛΛΕΡΓΙΚΟΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μαμουλίτσες και μπεμπάκια,

Πρώτα απ'όλα να ζήσουν τα νεοφώτιστα ζουζουνάκια και να είναι γερά! Βικάκι και Γιώτα τις καλύτερες ευχές μου για τα μπουμπουκάκια σας :ymparty:

Κατερίνα μου καλή πρόοδο στα παιδάκια σου [smilie=book1.gif] Γιαουρτάκι η Μαρία μου ξεκίνησε εδώ και ενάμιση μήνα (όταν ήταν περίπου 8 μηνών δηλαδή) και της αρέσει πάρα πολύ, τρώει 200ml μέρα παρά μέρα και δεν έχει παρουσιάσει κάποια αλλεργία προς το παρόν. Ελπίζω να μην μου τα χαλάσει αργότερα γιατί το γιαούρτι λένε ότι κάνει πολύ καλό στα κοκκαλάκια τους.

Χρυσουλίνι να χαίρεσαι τη Βασιλικούλα σου (*)

Σοφία μου χρόνια σου πολλά αν και καθυστερημένα, δεν είχα ίντερνετ μερικές μέρες και δεν μπόρεσα να μπώ για να σου ευχηθώ. Να είσαι πάντα καλά και να χαίρεσαι την οικογένειά σου! @};-@};-@};-

Ματινάκι περαστικούλια σας!!!! [smilie=sad4.gif]

Πασχαλάκι ελπίζω να τελειώσει σύντομα η περιπέτεια του Μάκη με το νυχάκι του γιατί φαντάζομαι ότι θα είναι πολύ επώδυνο και είναι κρίμα να ταλαιπωρείται έτσι μια σταλιά παιδάκι [smilie=icon_flower.gif]

Δήμητρα όλα θα πάνε καλά με την επεμβασούλα του Θανούλη, αφού είναι για το καλό του... Εύχομαι να μην πονέσει καθόλου το πουλάκι μου ή έστω να πονέσει όσο το δυνατόν λιγότερο :YMHUG:

Ο άντρας μου προσπαθεί εδώ και ώρα να κοιμήσει τη Μαρία αλλά δεν βλέπω να καταφέρνει τίποτα, πάω να τον βοηθήσω...

Φιλάκια πολλά...:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσουλινι,παει σταθμο η βασιλικουλα??????????? :) για πες...... ;)

κατερινακι,εμενα γιαουρτι μου εχει πει απο τον 10ο και μετα. :roll:

καλοφωτιστα τα αγορακια σας βικακι και γιωτου!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

ρε κοριτσιαααααααααααααααααααααα :shock::shock::shock::shock::shock: τι αυπνια ειναι αυτηηηηηηηηηηηηηηη???????????????????????? :?:?:?:?:? δε με σκεφτεται καθολου αυτο το κοριτσι............. :cry::cry::cry::cry: και ειναι παλι ολη μερα στο στηθος σαν νεογεννητο....... :? μονο που τωρα παιζει περισσοτερο παρα πινει γαλα...... :?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλες μου!!!

καταρχην σας ευχαριστω πολυ ολες για τις ευχες!!! κ οσο για τον υπνο που μου ευχεστε καποιες ενα εχω να πω... :ympray::ympray::ympray: ΑΜΗΝ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ!!! :ympray::ympray:

Βικακυ κ Γιωτου να ζησουν τα αγορια σας!!! παντα γερα τυχερα κ πολυ πολυ ευτυχισμενα!!!

Χρυσουλινι μου σε ιδιωτικο της εστειλες ε?? δουλευα ενα χρονο σε ιδιωτικο παιδικο κ δεχομασταν παιδακια απο 12 μηνων αλλα φυσικα οταν μια μαμα ειχε εκει το 1ο της παιδακι δεχομασταν κ το 2ο μετα κ λιγο μικροτερο!! ειναι ωραια παντως πολυ καλο για τα παιδακια! κοινωνικοποιουνται απο νωρις κ τους κανει καλο!καλη αρχη!!!!!!!!!!!!

εμενα γιαουρτακι μου επιτρεπει αλλα δεν το θελει ο κυριος! ξαφνιαστηκατε ε???

Ευα μου εγω μια συμβουλη μονο εχω!! ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΑΜΩ ΤΟ ΚΕΡ@ΤΟ ΜΟΥ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ...τα λεω για να τα ακουω κ εγω καταλαβες??? :((:((:))

με ποναει η δεξια αμυγδαλη μου μωρε..καταπινω κ ποναει εχει πριστει,ελπιζω να μην εχω αλλα τωρα...

φιλακια πολλα φιλεναδιτσες!! κ παντα στα πατουσακια!!!! :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλιτσες!!!!!!!!!!καταρχην σας ευχαρθστω ολες κοριτσια για τα περαστικα να στε καλα!

ΒΙΚΑΚΙ και ΓΙΩΤΑ να σας ζησουν οι αντρες σας!να τους δειτε οπως επιθυμειτε!!!!!

Χρυσα μου νιωθω πολυ γαιδουρα...ακομα δεν εχω ευχηθει γιατη μικρη...να ζησει και να την καμαρωνετε παντα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Αν θες καποια στιγμη στειλε μου μην με διευθυνση ή σπιτοπυ ή γραφειου, θελω να σου στειλω κατι :-* σταθμο λοιπον ε;;;;αντε θα ξεπεταχτει νωρις νωρις η μικρουλα!!!!!!!!!!!!!

ρε κοριτσια ωρε ςωρες νοιωθω πολυ ασχημα που παραπονιεμαι (ας πουμε η Σοφια και αλλες κοπελες που ταλαιπωρουνται και θηλαζουν ακομα τι να πουν)...αλλα ρε παιδια...δεν τον πιανεις πουθενα μιλαμε....εχει καταλαβει οτι λυωνουμε γι'αυτον και μας εχει καβαλησει απο τωρα κανονικα....τι να πω δηλαδη ουτε 5 λεπτα στο παρκο;;;;κι αυτα να μας βλεπει αλλιως πλανταζει στο κλαμα.....αχ κι ολο αγκαλιες.το ξερω ειμαι κακια που το λεω αλλα πραγματικα εχω αρχισει να κουραζομαι...που να ειχα κι αλλο παιδι δηλαδη...καλα ΚΑ1 δεν το συζητω ΕΙΣΑΙ ΗΡΩΑΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!καθε βραδυ αυτα σκεφτομαι και το πρωι μου περνανε...ουφφφφφφφφφ τα πα!φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας μανουλίτσες και πάλι,

άλλαξα φωτογραφία στο προφίλ μου για να σας γνωρίσω επιτέλους την κοράκλα μου ;;)

Πασχαλάκι και μας η κόρη μας τα ίδια μας κάνει...μας χορεύει στο ταψί κανονικά, ότι θέλει μας κάνει γιατί καταλαβαίνει φυσικά ότι έχουμε δαγκώσει όλοι οικογενειακώς τη λαμαρίνα μαζί της :x:x:x Ειδικά εμένα,γιατί ο μπαμπάς μας είναι ολίγον τι πιο αυστηρός...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλησπερα!!

Σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας κ εις να χαιρεστε τα παιδακια σας!!!

Θα συμφωνησω με το πασχαλακι,ηταν πολυ συγκινητικη μερα,ο αντρας μου εκλαιγε του θανατα κ η νεοκορισα ελεγε στη κουμπαρα μου οτι δεν εχει ξαναδει αντρα να κλαιει ετσι!! :D:D Εγω συγκινηθηκα πολυ την ωρα που εβαζαν το λαδι,στο ακουσμα του ονοματος κ γενικα σε καποιες τετοιες στιγμες!Γενικα περασαμε πολυ ομορφα παντως,θα σας βαλω κ φωτο ισως αυριο αλλα απο το τραπεζι μετα,οχι απο την εκκλησια γιατι δεν μπορουσα να χρησιμοποιησω την δικη μου φωτ.μηχανη.Κ το ονομα αυτου Αντωνιος καποια κοπελα με ρωτησε,νομιζω το κατερινακι!Παντως ειχα πολυ αγχος ολο το βραδυ δε κοιμηθηκα,αλλα οταν φτασαμε στην εκκλησια,πηγαμε κ νωρις για να βγαλουμε φωτο κ ετσι δεν ειχε κοσμο ακομα,μου εφυγαν ολα.Μετα το απολαυσα κ σαν μυστηριο προσωπικα δε το συγκρινω με του γαμου.Νιωθεις αλλα πραγματα στη βαφτιση του μωρου σου.

Πασχαλια μου κ εμενα ετσι ειναι ο αντωνακης μου,ολο αγκαλιες,δε καθεται να παιξει μονος σαν παιδακι ολο στη γυρα ειμαι κ εγω κ πολλες φορεσ κανω δουλειες κ τον κραταω.. :-w

Εν τω μεταξυ σημερα τον λυπηθηκα τοσο πολυ,πολυ ταλαιπωρια για το μωρο.

Κοριτσακια μου θα ξαναμπω αυριο για πολλες λεπτομερειες κ σχολια,ειμαι κ εγω πολυ πολυ κουρασμενη,γιατι μετα το τραπεζι ηρθαμε εδω καποια ατομα κ καναμε ενα μπαχαλο σπιτι,εχω κ δωρα κ τα μπαλονια του στολισμου κ ετσι απο αυριο τρεχατε καλα μου ποδαρακια #:-s[smilie=walk.gif] [smilie=toothy12.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!

Βικάκι χαίρομαι που όλα πήγαν καλά!!!! Περιμένουμε φώτο!!!!! Να τον χαίρεστε τον κούκλο σας!!!!

Γιωτού αν και στα είπα από κοντά, να σου ζήσει ο Ιάσωνας σας!!!!!!!!

Πασχαλίτσα , είναι σαν να μου έχεις ήδη ευχηθεί.. Προς Θεού μην αιθάνεσαι άσχημα.. Είδα τις φώτο από την βάφτιση του Μάκη σας στο fb μου άρεσαν πολύ!! Με το φουστάνι σου έπαθα πλάκα !!!!! Περαστικά στον Μάκη σας!!!!!

Λοιπόν ο σταθμός είναι ιδιωτικός. Δέχονται από 40 ημερών (αλλά είπαμε ... μου φαίνεται βαρύ ο αποχωρισμός από τότε) θα την παίρνει σχολικό στις 8 και θα μας την φέρνει στις 5:30 ... θα την ταίζουν εκεί με φαγητό δικό τους. Μου είπαν ότι όλα είναι φρέσκα γιατί τα φέρνουν από το κτήμα που έχουν. (θέλοντας και μη το πιστεύω)

Ο μήνας με το σχολικό είναι 440 αλλά ευτυχώς παίρνω ένα επίδομα από το ταμείο μου ώστε να μειώσει την δαπάνη. Τους βάζουν μουσική, έχουν παιχνίδια , έχει ένα μεγάλο χώρο για μπουσούλημα.. για μεγαλύτερες ηλικίες είναι καλύτερα.. έχει μια φορά τον μήνα Θέατρο, μαθήματα μουσικής, αγγλικών-ιταλικών, κολύμπι και μπαλέτο.. εσύ επιλέγεις εάν θέλεις να παρακολουθήσει το παιδί σου τις δραστηριότητες αυτές .. πλήν των ξένων γλωσσών και της μουσικής που είναι μέσα στο πακέτο.

Ελπίζω στο καλύτερο γιατί δεν σας κρύβω στον πρώτο που είχα πάει έβαλα τα κλάματα.. δεν μου άρεσε καθόλου... Νιώθω λίγο τύψεις που την πάω αλλά δεν γίνεται διαφορετικά ... οι ανάγκες της έχουν αυξηθεί και δεν δύναμαι να την έχω μαζί μου πλέον στην δουλειά.

Σήμερα που είναι η πρώτη ημέρα στο σταθμό θα την πάω εγώ λίγο αργότερα ώστε να μείνει λιγότερες ώρες.. το απόγευμα θα σας πω περισσότερα...

Σοφάκι με καθησύχασες με αυτά που είπες .. και εγώ έτσι σκέφτομαι ότι θα γίνει κοινωνική κ.λπ. κ.λπ. αλλά δεν σταματάω να έχω και λίγες τύψεις όσο θετικά και αν σκέφτομαι ...

Θα τα πούμε αργότερα κοριτσάρες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ομορφες μανουλες...

Βικακι και Γιωτα να σας ζησουν τα μωρακια σας.Καλωφοτιστα!!!Εκανε πολυ ωραια μερα χθες..

Εμεις χθες τον κοινωνησαμε για δευτερη φορα.Μια χαρα ουτε κλαμα ουτε τιποτα..Αντιθετα πειραζε ολα τα παιδακια μεσα στην εκκλησια .Μετα ηρθαν κατι φιλοι για καφε και το απογευμα πηγαμε στις κουνιες .Τρελαινεται στην κουνια .Χτυπαει τα ποδια του και του αρεσει παρα πολυ .

Χρυσουλινι πες μας εντυπωσεις απο τον παιδικο ..Το μονο ασχημο ειναι με τις ιωσεις.

Πατσυ και Κατερινακι 1 καλη αρχη στο σχολειο .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!

τι κανετε ομορφα κοριτσακια μου???

εμεις εδω..στα ιδια...

Πασχαλιτσα μου αστα....τα ιδια κ χειροτερα κανει κ εμενα ο βυζακιας...χαμος,παω να κατουρησω κ ολη την ωρα τσιριζει! δεν καθεται πουθενα κ ειδικα στο παρκο που δεν μας βλεπει κ καλα κιολας...χαχα!!καλο!! πουθενα... δεν ξερουμε τι να τον κανουμε...εμανα μου εχουν πεσει τα χερια!!

Ολια μου τικερ πηγαινε κατευθειαν στην διευθυνση που θελεις φτιαξτο αντεγραψε κωδικο κ μετα πηγαινε πινακας ελεγχους στο προφιλ σου κ καντο επικολληση αλλα να βγαλεις τα 2 πρωτα τικ απο αυτα που γραφει απο κατω. ;)

Χρυσουλινι μου αφου το πηρες εσυ αποφαση μην φοβασαι για το παιδι περνανε πολυ καλα!! τωρα για τις αρρωστιες....αναποφευκτο κακο δυστυχως! :(

Πατσουλί παρε με τηλ να συννενοηθουμε θα ειναι ο αδερφος μου στα κτελ σας η σαββατο η κυριακη αν ειναι να βρεθειτε να τα παρεις!

ξυπνησε....γκρρρρ ουτε 20 λεπτα δεν κοιμαται....

θα ξαναμπω μετα..φιλακια πολλα!! :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!

Τι μου κανετε;

Να χαιρομαστε τα μωρακια που βαφτιστηκαν!

Αντωνακη και Ιασωνα!!

Να ναι γερα και καλοφωτιστα!! :P

Εμεις τελικα δεν το γλυτωσαμε το κρυωμα οικογενειακως! :(

Ο μικρος την περναει πιο ελαφρια ευτυχως και του κανω μασκες μονο ενω ο Μιχαλης ετοιμαζεται για βροχιολιτιδα και περνει και αντιβιωση.

Εμενα πονανε τα λαιμα μου και βηχω κι ο αντρας μου κι αυτος βηχα!

Κυκλοφορει ιωση μου πε η γιατρος που τους πηγα το πρωι...

Εχθες ειχα τραπεζι και τους θειους του αντρα μου αλλα ψησαμε κι ετσι δεν μπορω να πω οτι κουραστηκα πολυ.

Απλα νευριασα πολυ ρε κοριτσια γιατι η πεθερα μου δεν εκανε τιποτα για να με βοηθησει!!

Ουτε ενα πιατο δεν ηρθε να παρει γιατι ειχα κανει το τραπεζι κατω στον κηπο κι ανεβοκατεβαινα συνεχεια μονη μου :evil:

Μετα φυγαν ολοι και κατσαμε λιγο με τον κουνιαδο μου και την γυναικα του.

Τα μωρα ειχαν κοιμηθει,ο Μιχαλης φυσικα νηστικος παλι γιατι δεν θελει να φαει.

Και τωρα παλι εφαγε λιγο ψωμι με μερεντα το πρωι και τωρα δυο μπουκιες φαι και τιποτα αλλο...

Τον κλαταλαβαινω γιατι ποναει ο λαιμος του αλλα δεν μπορει να μενει κι ολη μερα νυστικος ειδικα τωρα που περνει και αντιβιωση..

Κατερινακι εμεις τρωμε γιαουρτι εδω και κανενα μηνα και το παμε εναλλαξ μια κρεμα μια γιαουρτι.

Χρυσουλινι ωραιος ο παιδικος!!!

Μην στεναχωριεσαι αφου δεν υπαρχει λυση και να δεις ποσα θα μαθει η μικρη σου εκει!

Εμεις ακομα περιμενουμε να δουμε τι θα γινει με τον Μιχαλη. :roll:

Πηρα τηλ το πρωι και μου παν να ξαναπαρω την Παρασκευη να μου πουν..

Αντε να δουμε!!

Αααα!!!

Δεν σας ειπα!!

Επιτελους μετα απο τρεις μηνες εσκασε κι αλλο δοντακι!!

Ο καημενος εχει τοσα δοντια ετοιμα να σκασουν και δεν λενε να σκασουν!

Χθες εβαλα το χερι μου μετα απο μερες και ανακαλυψα δοντακι!

Γρατσουναει κανονικα!

Ευχομαι να βγουν και τα υπολοιπα να ηρεμησει!!!

Πασχαλια μου μην σκεφτεσαι ετσι!

Ειναι δυσκολα καποια παιδια παραπανω!

Δεν μπορουμε να μαστε παντα 100% μαζι τους!

Κι εμεις ανθρωποι ειμαστε και κουραζομαστε!

Εγω ξερεις ποσες φορες την ημερα φωναζω;

Ρωτα την Πατσυ να σου πει που μιλαμε στο τηλ και ολο τσιριζω :D:lol:

Σημερα που πηγα στο Ικα να κλεισω ραντεβου για να μας δει ξανα η παιδιατρος μετα την αντιβιωση μου λεει η κοπελα εκει στο τηλ κεντρο εσυ πρεπει να μενεις διπλα μου ε;

Λεω ναι;

Λεει ναι δεν με ακους που φωναζω τον γιο μου Χριστοφορο;

Λεω ναι!

Εμεις φωναζουμε πιο δυνατα απο σας!! :mrgreen:

Με καταλαβε ρε παιδια απο την φωνη μιας και δεν την εχω δει εγω καθολου!!! :lol::lol::lol:

Οποτε καταλαβαινετε τι γινεται εδω!!!

Αντε πολλα εγραψα!

Τα ξαναλεμε!

Παω να απλωσω ρουχα και να ταισω τον Διονυση μου!!

Αυτος τουλαχιστον τρωει!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...