Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΝΟ 5 !!!!!!!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα κοριτσάκια μου

Νάσια να ζήσετε και να είναι καλοφώτιστη η μικρούλα σου!

Χρύσα thanks για τις φωτογραφίες, πολύ γλυκά τα μπεμπάκια μας!

Αυτό για τις φωτογραφίες το είδα και εγώ ενω είχα δηλώσει να τις βλέπουν μόνο φίλοι εμφανίζονταν στην αρχική σελίδα του mammy, οπότε Σοφάκι ευχαριστούμε που έφτιαξες την ομάδα, τώρα θα τις βλέπουμε μόνο εμείς.

Βικάκι περαστικα στον ξανθούλη σου, άντε και μέχρι το Σάββατο όλα θα τα προφτάσετε

Κορίτσια σήμερα κλείσαμε 10 χρόνια μαζί με τον άντρα μου, μου φαίνεται απίστευτο σαν χτες γνωριστήκαμε και τώρα έχουμε την ζουζουνίτσα μας...

Πάω να δοκιμάσω να βάλω τικεράκι

φιλια σε όλες!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 983
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kαλημερα φιλες μου :ymparty:

Εμεις τα ιδια .Εφαγε τα φρουτα του κατα τις 1030 και τωρα παιρνει εναν υπνακο .

Σοφακι εκανα αιτηση στην ομαδα .

Κανκουρακι χρονια πολλα να χαιρεσαι το παιδακι σου και τον αντρα σου..

Χρυσα ο Μιχαλης πως ειναι ?

Η Πατσυ και η Γιωτα που ειναι?? :?:

Φιλακια πολλα ..Θα ξαναμπω πιο μετα .παω να σιδερωσω τωρα που κοιμαται του ζουζουνι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!

Εσεις δεν μπορειτε να βρειτε τις δικες μου αιτησεις κ εγω δεν μπορω να βρω τις δικες σας,θα τα φτιαξω ολα συντομα! προσπαθω κ εγω να το μαθω το καινουργιο μαμμυ,μου ειναι αρκετα δυσκολο!

Μαγδα =))=))=)) της λυνει την απορια!!!!!!! γι αυτο παει ετσι απο πισω!!! :ymapplause::ymapplause:=))=))=))=)):D

παω να ταισω παλι....φιλακια!! :x[smilie=wave.gif][smilie=wave.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια βρηκα τις αιτησεις σας!! επιτελους! ειναι κ κοριτσια απο τις μανουλες Ιανουαριου να ξερετε..ελπιζω να μην σας πειραζει αν σας ενοχλει να ανοιξω ξεχωριστο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα μανουλες!!!Τι κανετε;;

εγραψα πριν ενα κατεβατο κ με πεταξε!τωρα βαριεμαι να ξαναγραφω,απλα το μονο που θελω να ρωτησω,σοφακι μου πως κανω αιτηση στην ομαδα;εμενα δε με νοιαζει προσωπικα να ειμαστε με τις μανουλες γεναρη.

φιλια πολλα κουκλιτσες μου!!! [smilie=pottytrain1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλες καλησπερα

χθες το βραδυ ο δημητρακης ειχε πολυ ανησυχο υπνο και η αιτια ηταν ενα ακομη δοντακι ξεπροβαλε σημερα φτασαμε τα 6

σοφακι μου εμενα δεν με πειραζει για την ομαδα

κατερινακι να τα εκατοστισετε και να εισται ευτυχισμενοι κοπελα μου

πολλα φιλια :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσουπ!!!!να μαι παλι!!!! \:D/

Ξεχασα να πω ενα μεγαλο ευχαριστω στη φιλη μου χρυσα για τα καλα της λογια!!!Κ εγω φιλη μου ξερεις οτι χαρηκα πολυ που σας γνωρισα κ ηθελα να κανουμε μαζι κ ενα τσιμπουσι αλλα δυστυχως δεν ειχαμε τον χρονο!Αλλιως τι..τζαμπα μου εχει βγει το ονομα;; :))=)) Κ εσεις εισασταν ολοι υπεροχοι κ ο μιχαλακης σου ενας κουκλος κ απο κοντα...καποια στιγμη ευχομαι να γνωρισω κ το ιζυ σου!! :D

πολλα φιλια κ παλι!!! [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=wave.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα με την καινουργια εφαρμογη του μαμμυ το ανεβασμα φωτογραφιων στην ομαδα ειναι παιχνιδακι! ασε που μπορεις να ανεβασεις πολλες φωτο μαζι! ξεκινησα φτιαχνοντας ενα προσωπικο αλμπουμ,φτιαξτε κ εσεις! ομορφα κ νοικοκυρεμενα! πολυ μ'αρεσει! :ymapplause::ymapplause:

Κατερινα χρονια πολλα κ καλα!!!!

αααα! αφου δεν μπορειτε να βρειτε τις προσκλησεις μου στειλτε αιτηση κ θα σας βαλω αμεσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια! Όλες καλά?

Βασικές απώλειες βλέπω στο ποστ μας και δε μ'αρέσει... Πού είναι η Γιωτού? Η Πάτσυ? Τστστστσ!

Εδώ σήμερα είχε πολύ χάλια καιρό... Όλη μέρα βροχή και μουνταμάρα...Δεν κάναμε τίποτα - όλη μέρα σπίτι. Πρέπει να πιέζομαι όμως να βγαίνουμε γιατί βαριέται πολύ η μικρή μου μέσα.

Κα1 εμείς τα λέμε στο τσατ τώρα χαχαχα :mrgreen:

Σοφία πάω να κάνω αίτηση να με βάλεις στην ομάδα!

ΒΙΚΑΚΙ πάλι για φαί μιλάς? :o)

Σας αφήνω γιατί τσατάρω με Κατερίνα και δεν την προλαβαίνω :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααα!!! [smilie=icon_sunny.gif]

Καλα βρε κοιμαστε ακομα; [smilie=sleepy1.gif]

Εμεις χθες πηγαμε στο κρεβατι του κουνιαδου μου!

Παντρευεται το Σαββατο.

Ωραια ηταν αλλα η γυναικα του δηλαδη η μανα της ειναι να δειχτει πολυ κι εμενα δεν μου αρεσουν αυτα.

Ηταν μια βραδυα λιγο περιεργη γιατι φτιαξαν το σπιτι που μεναμε εμεις πριν κατω απο την πεθερα μου και που ανηκει τυπικα στον αντρα μου,αλλα εμεις φυγαμε λογω πεθερας οπως καταλαβαινετε :mrgreen:

Ειχαμε κι ενα ατυχημα!!

Ο μιχαλης εκει που επαιζε στραβοπατησε και χτυπησε το κεφαλι του στο περβαζι κι ακουστηκε ενα τεραστιο ντουκ [smilie=banghead.gif]

Τρελαθηκα μιλαμε!

Λεω παει το παιδι!!!

Αφου κρατουσα την τσαντα μου στο χερι και ενα τσιγαρο και κατευθιαν τα ριξα ολα κατω κι ετρεξα στο μωρο!

Τελικα του μεινε ενα καρουμπαλο πανω στο μετωπο αλλα τιποτα αλλο! #:-s

Κατσαμε οταν εφυγε ο πολυς κοσμος και ηπιαμε κι ενα ποτακι.

Ο αντρας μου ηπιε μερικα παραπανω με τον αδερφο του κι ετσι οδηγησα εγω μετα [smilie=drunken_smilie.gif]

Ο Διονυσης μου γυρνουσε απο αγκαλια σε αγκαλια και τον ριξαμε και πανω στο κρεβατι οταν τον στρωσανε [smilie=binkybaby.gif]

Το καλο ειναι οτι οταν γυισαμε σπιτι ξεραθηκαν και οι δυο στον υπνο [smilie=wav.gif]

Αυτα κοριτσακια μου απο μας!

Τα ξαναλεμε!!! [smilie=hello.gif]:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλες μου!!

Χρυσα μου πρεπει να τρομαξατε πολυ..πω πω ευτυχως ειναι καλα το παιδι...

Γιοτουυυυυυυυ Πατσυυυυυυυυυυυυυυυυυ που ειστε καλε επιτελους???? παθατε τιποτα????

[smilie=3some.gif] εμεις κ εμεις θα μεινουμε στο τελος!

ρε κοριτσια το βραδυ πλεον οταν ξυπναει για να φαει η για πιπιλα δεν κλαιει! τσιριζει ξαφνικα [smilie=mumum.gif] [smilie=violent1.gif] απο εμφραγμα θα παω.....

ξυπνησε.....φιλακια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κ απο μενα!

Δε διαβασα νεα σας απλα θελω να γραψω ποσο εχω κουραστει,εδω κ μιαμιση ωρα προσπαθουσα να τον κοιμησω αλλα τιποτα,αν κ νυσταζει.Μου την εχει δωσει τωρα κ δε μπορω αλλο ορθια κ πηγαινε ελα. [smilie=angry9.gif]

ουτε να φαω μπορεσα ουτε τιποτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερααα!!

Τι κανετε;

Βικακι υπομονη!

Μπορει κανενα δοντι να ναι!

Σοφακι ειπε να αλλαξει ρεπερτοριο ο Βασιλακης; :D:lol:

Η Πατσυ εξαφανιστηκε γιατι εχει αδεια ο Κωστας και το παιζει τωρα καλη νοικοκυρα :mrgreen:

Η Γιωτα μαλλον θα τρεχει με την βαφτιση!

Οι υπολοιπες που στε παλι;

Εγω το πρωι κατεβηκα να δωσω κατι βιογραφικα μιας και ειμαι στην αναζητηση εργασιας παλι...

Τα φιλια μου σε ολες!

Εβαλα και φωτο στην ομαδα μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα ζουζούνες και ζουζουνάκια,

ελπίζω να είστε πολύ καλά όλες και σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας :YMHUG:

Όλια να σου ζήσει ο Νικόλας και σένα Χρύσα μου ο Διονυσάκης, να είναι γερά και καλοφωτισμένα τα γλυκούλια μου :ymparty:

Μάγδα η Μαρκέλλα σου είναι κουκλίτσα (*)

Κατερινάκι να τα εκατοστήσετε με τον αντρούλη σου και να χαίρεστε το παιδάκι σας, είδες πώς περνάνε τα χρόνια? Εύχομαι να περνάνε όμορφα και δημιουργικά ;)

Ευάκι θέλω να βάλω φωτογραφίες από τον γάμο και την βάφτιση να μας καμαρώσετε (καλά εγώ έχω βγεί πολύ χάλια-από τα δείγματα που είδα δηλαδή αλλά τελοσπάντων), αν καταφέρω να βρώ και τον τρόπο που το κάνουν γιατί σ'αυτά είμαι ολίγον...αργή :-\

Σοφία έκανα κι εγώ αίτηση για την ομάδα (νομίζω δηλαδή, πάτησα κάτι κουμπιά, θα δείξει), δεν με ενοχλεί καθόλου που θα έχει και μανουλίτσες Ιανουαρίου [smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif]

Κατά τα άλλα έχω πήξει στις δουλειές, από την μέρα που γύρισα από Θάσο έχω βάλει πέντε πλυντήρια, έχω σιδερώσει μια ντάνα ρούχα κι έχω κι άλλα για σίδερο, καθαρίζω κι όλο τον ασυμμάζευτο έχει το σπίτι μου, η μικρή μου έχει μονίμως τα νεύρα της και δεν μπορώ να την συμμαζέψω και γενικά περνάω μια πολύ περίεργη φάση που νομίζω ότι θα πάθω κατάθλιψη, δεν μπορώ να επανέλθω στην φυσιολογική μου ρουτίνα με τίποτα :(( τί θα κάνω??????????

Και με το ιντερνέτ έχω πρόβλημα αυτές τις μέρες (κάποιες μέρες δεν έχω καθόλου), δεν ξέρω τί γίνεται, πήραμε τηλέφωνο τον ΟΤΕ σήμερα, είπαν θα το διορθώσουν...θα πάρει μέρες...άντε να δούμε :-w

Φιλάκια πολλά [smilie=love4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμάν πιά μ'αυτά τα τίκερς, έπρηξα τους πάντες μέχρι να βρώ πώς να το ρυθμίσω, τώρα χάθηκε πάλι και δεν μπορώ να βρώ πώς να το ξαναφτιάξω...τα νεύρα μου!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλησπερα

εμεις ολοι καλα ,τα μεγαλα μου τα πανε μια χαρα στα σχολεια τους,ο δημητρακης κανει τις αταξιες του στο σπιτι,οταν τον βαζω στην περπατουρα παει και ανοιγει τα συρταρια της κουζινας και πεταει ολες τις πετσετες εξω ανοιγει οτι ντουλαπια βρει,μπαινει στο μπανιο οταν βρει ανοιχτη πορτα και γενικως ανακατευει δεν εχει που να μοιασει και οι αλλοι ανακατευαν συνεχως,αυριο θα παμε για εμβολιο

ευακι μου χαρηκα πολυ που τα ειπαμε στο τηλεφωνο,καλο ταξιδι να εχετε,θα σε παρω εγω τωρα η σειρα μου ειναι

σοφακι μου για να ουρλιαζει ετσι μηπως βγαζει κανενα δοντι το παιδι

χρυσα μου να βρεις ευκολα δουλεια σου ευχομαι,

αυτα απο μενα πολλα φιλια καληνυχτα!!!

ο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο μενα...Νασια ευχαριστω για τις ευχες..

Χρυσα φανταζομαι τρομαρα που πηρατε με το Μιχαλη .Ευτυχως που δεν χτυπησε ..

Πατσυ περασαμε πολυ ωραια σημερα ..Μακαρι την επομενη φορα να βολεψει να ρθειτε...

Ειδα φωτο στην ομαδα ..Τελειες...

Μαγδα κουκλιτσα η Μαρκελλα ...Να τη χαιρεσαι ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!

Δεν μπορω να γραψω πολλα γιατι φοβαμαι μην ξυπνησω την μικρη..

Ξάχνω να σας βρω στην ομαδα αλλά τίποτα. Σοφάκι σου έκανα αίτημα φιλίας για προώθησε σε παρακαλώ το θέμα με την ομάδα μήπως και καταφέρω να σας καμαρώσω!!!

Βικάκυ ,σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την πρόσκληση αλλά δυστυχώς δεν θα μπορέσουμε να έρθουμε.. :((:((:(( θα χαρώ να κανονίσουμε μια άλλη στιγμή να βρεθούμε !!!

Μάγδα μεγάλωσε η Μαρκέλα!!!

Νάσια καλώς ήρθες στην παρέα μας είμαι η Χρύσα και έχω την Βασιλική που είναι 9 μηνών!!! Να ζήσετε και να χαίρεστε την μπουμπου σας!!!

Κατερινάκι (καγκουρο) πάντα ευτυχισμένοι!!!!!!!!!!!

Κατερίνα καλή πρόοδο να έχουν τα παιδιά σου!!!

Σας καληνυχτίζω... που να είχα την ευχέρεια να γράψω.. θα γέμιζα την σελίδα :lol:

ΦΙΛΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!

Χρυσουλινι σου εχω στειλει προσκληση κοπελα μου,σου γραφω ''για την ομαδα μας''

σημερα γιορταζω κοριτσακια μου...να ειμαι καλα χρονια μου πολλα κ να με χαιρονται!! τα λεω εγω για σας να μην μου κουραζεστε!! :))

αν εχετε Σοφια Αγαπη Πιστη η Ελπιδα χρονια πολλα ευχομαι!!

αυπνη...κουρασμενη...αλλα ολα καλα!!

δεν ξερω βρε Κατερινα μου τι να πω δοντι ειναι? κακη συνηθεια ειναι?? ειληκρινα δεν ξερω!

τεσπα..καθαριζω το σπιτι φιλες μου κ τρεχω σαν την τρελη αν κ δεν περιμενω κοσμο αφου ολοι οι δικοι μου ειναι Αθηνα αλλα επειδη ποτε δεν ξερεις....

φιλακια κοριτσακια μου :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα !!!!

Σοφακι ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ...Να σαι παντα καλα και να χαιρεσαι τον ζουζουνο σου ... :P

Εγω βγηκα λιγο αγορα και πηρα ενα δωρο στην πεθερα γιατι γιορταζει σημερα και θα παμε το απογευμα...

Φιλια πολλα κουκλιτσες :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΜΠΩ!ΣΟΦΑΚΙ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΟ ΣΟΥ!ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΕΣ ΒΕΒΑΙΑ ΧΩΡΙΣ ΠΥΡΕΤΟ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΛΙΓΑ ΑΚΡΟΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΙΣΠΝΟΕΣ ΜΕ ΜΑΣΚΑ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ!ΚΑΤΑ Τ΄ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!!!!!! :mrgreen:

γυρισαμε αμοργο κι εχω πολλες δουλειες...... :|:|:|

σοφακι μου,χρονια πολλα!!!!!!να σε χαιρομαστε!!!!!!!!!!!!ευχομαι πολυ-πολυ-πολυ υπνο απο δω και περα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-$:-$:o):o):ymparty::ymparty:(-|(-|

κατερινακι,χαρηκα κι εγω που τα ειπαμε!!!!!!!!! :-* θα τα ξαναπουμε παλι!!!!!!!!!!!!!! :x

παω να δω το φαι....... :roll:

φιλακιααααααααααα 8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!Τι κανετε;;

Εμεις εδω καθομαστε με τον κυριο μπεμπη,μολις εφαγε κ τον κραταω για να χωνεψει κ να προσπαθησω να τον κοιμησω... :roll:

Χθες εκανα κ τα μαλλια μου ανταυγειες,κ γενικα ειμαι απο ολα ετοιμη για τη μεγαλη μερα.. :-bd

Ευτυχως εδωσαν κ του αντρα μου ρεπο για αυριο,κανονικα θα ηταν πρωινος οποτε καποιες δουλειτσες που ηταν να γινουν σημερα,θα μπορουμε κ αυριο.

Σοφακι μου να σου ευχηθω κ εγω τα χρονια μου πολλα,να σε χαιρομαστε κ οπως λεει κ το ευακι ο γιος σου να σου κανει δωρακι τον επομενο χρονο με καθημερινα 12 ωρα υπνου!!!! :ympray::D

κ εσυ ολια μου να χαιρεσαι τη πεθερα σου!!

Βρε κοριτσια θελω κ εγω να βαλω τικερακι αλλα δε ξερω πως,δε γινεται νομιζω οπως με το παλιο συστημα η κατι κανω λαθος; :-?

Λοιπον επειδη ο μπεμπουλης μου κοιμηθηκε στην αγκαλια μου,εχει πολυ καιρο να γινει αυτο,τον παω στο κρεβατακι του να απλωθει το παιδακι κ εγω επιτελους να φαωωωωωω!!!!! :))=))3:-O

φιλακια πολλα!! [smilie=wave.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα

σημερα πηγαμε παιδιατρο,καναμε εμβολιο ο δημητρακης μου ειναι 9100 και 75 ποντους,γιαουρτακι δεν μαφηνει να του δωσω ακομα,ειναι αλλεργιογονο λεει ποιες αρχισατε να δινετε;

σοφακι χρονια πολλα κοπελα μου να σε χαιρεται η οικογενεια σου και καθε πραγματοποιηση στα ονειρα σου

ολια μου να χαιρεσαι την πεθερα σου,χρονια της πολλα και χρονια πολλα σε οσους εχουν δικους τους ανθρωπους που γιορταζουν σημερα

ματινακι μου περαστικα στην κατερινουλα σου να γινει γρηγορα καλα και να ταξαναπουμε σε χασαμε ρε συμπεθερουλα μου!!!!

βικακι μεγεια το μαλλι και με το καλο να βαφτιστει ο ξανθουλης σου!!

αυτα απο μενα πολλα φιλια τα ξαναλεμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...