Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΝΟ 5 !!!!!!!!!


Recommended Posts

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ..ΧΑΝΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΜΑΜΜΥ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΑΣ ΒΡΩ.. KANGAROO POY THN BRHKES AYTHN THN KREMA THS HUMANA?GIATI KAI MENA O ΘΑΝΟΣ ΠΙΝΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ ΤΗΣ ΗUMANA ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΕΡΓΙΚΟΣ,ΕΙΧΑΜΕ ΠΟΛΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΚΑΙ ΣΩΘΗΚΑ ΜΕ ΤΟ ΗUMANA..ΒΙΚΑΚΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΘΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΕΙΣ..ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΡΥΟ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΟΥ..ΟLIA ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ!!ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΗ ΣΟΥ,ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΑΡΧΙΣΑΜΕ,Ε?ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΗΤΑΝ ΜΠΟΥΚΩΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΚΑΜΝΕ ΚΑΙ ΕΜΕΤΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΒΗΧΑΚΙΑ.ΤΩΡΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΙΟ.. :( ΕΓΩ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΑΜΕ,ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΘΑ ΚΛΑΨΕΙ ΠΟΛΥ Η ΟΧΙ..TELOSPANTΩN ΝΑ ΣΑΣ ΑΦΗΣΩ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΕΤΑ..ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 983
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Φιλες μου καλησπερα και απο μενα..Ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας..Ο Νικολας απο τη βαφτιση εχει ενα μικρο μπουκωμα αλλα ευτυχως μεχρι στιγμης το περναμε με ορο.Το ιδιο και γω .Μια εβδομαδα με συναχι και βηχα .Ευτυχως τωρα ειμαι καλυτερα.Βικακι με το καλο και η δικησας βαφτιση .Κατερινακι περαστικα στο Δημητρακη.Χρυσα ευχομαι να πανε ολα καλα μετην επεμβαση του Μιχαλη..Ειδα φωτο στο φεις με το Βικακι .Κουκλες και οι δυο....

φιλακια πολλα σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κουκλες!

δυσκολευομαι ακομα με το καινουργιο μαμμυ!

Ελπιζω να στε ολες καλα!

Εμεις ολοι καλα!

Σημερα εβρεχε κιολας και χουχουλιαζαμε ολη μερα!

Νεα δεν εχουμε..

Σας φιλω ολες και τα ξαναλεμε! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες καλησπερα

ο δημητρακης μου σημερα ειναι πολυ καλυτερα δεν εκανε πυρετο αλλα εχει πολλες μυξουλες,αυριο αρχιζουν και τα σχολεια τα μεγαλα μου και ειμαι λιγο αγχωμενη με τον νικολα μου που θα παει 1η δημοτικου καθε αρχη και δυσκολη

βικακι,ολια και dimi σας ευχαριστω για τα περαστικα να ειναι καλα και τα δικα σας,βικακι εδω δεν θα βαλεις φωτο να δουμε κι εμεις;;;;

πολλες απουσιες βλεπω που ειναι οι υπολοιπες;

απο μενα καλο βραδυ φιλια !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα μανουλες!!τι κανετε;;

Εγω μπηκα λιγο να δω νεα σας αλλα οντως πολλες απουσιες,το παρεακι μας ξεφουσκωνει σιγα σιγα;; :-?

Εμεις σημερα φαγαμε στη πεθερα μου κ μετα τον αφησα εκει τον μπεμπουλη μου,ηρθα σπιτι κ εκανα καλωπισμο κ αυριο παλι θα μου τον κρατησουν να κανω δουλειες κ εχω να κανω κ μαλλια. :)

Εχω αγχωθει για την κυριακη που ερχεται κ ολο παρακαλαω τον θεουλη να μη βρεχει! :D[smilie=sunny.gif]

αχ εχω ξετρελαθει με τα καινουργια ιμοσιον θα σας ζαλιζω απο δω κ περα!!!εχει μερικα που ειναι πολυ γλυκουλια! [smilie=smileinbox.gif]

Ευχομαι σε ολες σας καλο βραδακι κ θα τα πουμε αυριο κοριτσια μου!

Κατερινιω μου καλη αρχη στο αγορακι σου με το σχολειο,φανταζομαι ποσο περιεργο θα σου φαινεται...ολα να πανε καλα!! [smilie=downtown.gif]

καληνυχτα κ φιλακια!! [smilie=love5.gif][smilie=wave.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ απο εμενα!!!

Βικακυ εφτασαν οι μερες κ για τον ξανθουλη ε?? αντε με το καλο κοπελα μου!!!

Κατερινα μου περαστικα σας!!

εδω κανει πολυ κρυο...σε λιγο θα αναψουμε κ τα καλοριφερ...αλλα με τι λεφτα θα βαλουμε πετρελαιο φετος οεο??????

εβαλα στην κοινοτητα βιντεακι απο τον Βασιλη μου που ξεκαρδιζετε!!! δειτε το εχει πολυ πλακα!! :D

παω να σιδερωσω..... :( δυστυχως....

ε πραγματικα πολλες απουσιες γιατι??? για μαζευτητε λιγο στα σπιτια σας κυριες μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα και απο μένα, τι κάνετε?

Κατερίνα περαστικά στον Δημητρακη σου και καλή αρχή στα άλλα δύο με το σχολείο

πως εβαλές πάλι τα τικεράκια, για πες ?

Βικάκι ελπίζω να εχει καλό καιρό το σαββατοκύριακο εχω και εγω θέμα με τον καιρό, γιαυτό παντρεύτηκα και έκανα και την βάπτιση μες στο καλοκαίρι...

κατα τ΄'αλλα η κρέμα δημητριακών της άρεσε και απο γεύση δεν είναι άσχημη

σας αφήνω γιατι η αγγελική έχει παραζωηρέψει δεν με αφήνει να γράψω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κουκλες!

Τι μου κανετε;

Εγω τωρα κοιμισα τα μωρα και χαλαρωνω!!! :D

Κατερινα περαστικα σας και καλη σχολικη χρονια!!

Εμεις ακομα περιμενουμε να δουμε τι θα γινει με τον Μιχαλη μιας και περιμενουν να ανανεωσουν την συμβαση τους οι βρεφονηπιοκομοι για να παρουν κι αλλα παιδακια :evil:

Τωρα εχουν μονο 10!

Ελεος πια αυτο το κρατος!! :evil:

Γιωτα εσυ τον πηγες τελικα τον Γιωργο;

Τελικα με τις ομαδες τι εγινε ρε κοριτσια;Χαθηκαν; :(

Κατερινα πες μας πως εβαλες τα τικερ γιατι θελω κι εγω ;)

Εμεις αυριο εχουμε παιδιατρο.

Αντε να δουμε ποσο μεγαλωσε ο μπουλης μας!

Εντωμεταξυ καθομαστε με τον αντρα μου και φτιαχνουμε τις φωτο που εχουμε σε ψηφιακη μορφη των παιδιων και γενικα γιατι εχουμε γεμισει τους υπολογιστες μας με φακελους και πρεπει να τα τακτοποιησουμε ποια :roll:

Αυτα απο μας!

Αντε να μαζευομαστε!!!

Φθινοπωριασε κι ολες στις γυρες ειστε ακομα :lol:8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες καλησπερα και απο μενα

τα παιδακια μου σημερα μια χαρα στο σχολειο ο νικος μου ειναι ενθουσιασμενος με το καινουργιο του σχολειο αυριο αρχιζουμε κανονικα μεχρι τις 12μιση και ο γιωργος στο προνηπιο μεχρι τις 2 τον εχω ολοημερο ωστε να προλαβαινουμε να διαβαζουμε με το νικο χωρις να μας ενοχλει,ο αντρας μου πηρε και το αυτοκινητο απο την αθηνα και ειναι τελειο,ο δημητρακης ειναι πολυ καλυτερα σημερα μονο μυξουλες εχει

πασχαλια μου δεν χρειαζεται να μικρηνεις τις φωτο τις ανεβαζεις κατευθειαν και πανευκολα

βικακι μου σε ευχαριστω δεν το συζητω μεγαλο καμαρι να τα βλεπεις στο σχολειο,και με το καλο να βαφτισεις τον ξανθουλη σου και να εχει καλο καιρο

κατερινακι σε ευχαριστω και εσενα χρυσα μου τα τικερακια τα ξαναεφτιαξα και μετα πηγα πινακας ελεγχου μελους,προφιλ τα εκανα αντιγραφη και επικολληση αλλα πριν να κανω υποβολη εβγαλα τα τσεκαρισμενα τετραγωνα που ειναι στο τελος και μετα υποβολη αν δεν βγαλεις τα τσεκαρισμενα δεν τα εμφανιζει προσεξτε το αυτο

σοφακι μου σε ευχαριστω δες λιγο τι εγινε με την ομαδα μας ρωτα την λενα χαθηκε ή να φτιαξουμε καινουργια;

καλο βραδυ απο μενα πολλα φιλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες μου,καλησπερα!!!!!!!!!!!!!!!! :D

δε σας ξεχασα,απλα τρεχω λιγο με τη γαμοβαφτιση....ειχα βρει ενα νυφικο αλλα δεν ειμαι και σιγουρη ακομα....κοιταω και τα οικονομικα μας....αντε να δουμε!!!!!! :roll:

κατερινακι,πως πηγε ο αγιασμος?????? ;) καλη σχολικη χρονια στα αγορακια σου!!!!!!ο μικρουλης σου ειναι καλυτερα?????καλοταξιδο το τουτου!!!!!!! :o)

βικακι μου,ετοιμα ολα για το μεγαλο μπλουμ??????? :mrgreen:

κανγκουρακι,πως περασατε με τα κοριτσια????? την επομενη φορα δεν την χανω!!!!!!!!!!!!!!!! 8-)

πασχαλακι,οι φωτο μικραινουν απο μονες τους!!!!βαλτες εσυ και γινονται ολα αυτοματα!!!!!! ;)

σοφακι μου,καιρο εχουμε να τα πουμε!!!!δε σε πετυχαινω online.... :cry:

λεμονακι,ακομα ο παιδικος?????τι κανουν????αθανατο ελληνικο κρατος!!!!!!! :evil:

ρε κοριτσια,θελω να βαλω φωτο αλλα ειδα οτι μπορουν να τις βλεπουν ολοι και δεν θελω....εγω ακομα και χωρις να συνδεθω ειδα φωτο αλλων κοριτσιων... :? υπαρχει καποια ρυθμισει απορρητου????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσα! [smilie=smileinbox.gif]

Εδώ είμαι κι εγώ ;;)

Πολύ πλάκα τα καινούρια εικονίδια! [smilie=pottytrain2.gif] =))

Έχω χαθεί γιατί απολαμβάνουμε τις τελευταίες καλές μέρες. Από αύριο βροχή και κρύο...Άντε καλό χειμώνα να'χουμε!

Σας φιλώ και πάω να διαβάσω κανά νέο [smilie=downtown.gif]

[smilie=hello.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'μαι πάλι κοριτσάκια,

προσπάθησα κάποιες φορές να μπω αλλά με πέταγε έξω, μετά έμπλεξα με τον γάμο και την βάφτιση και χάθηκα! Σήμερα επέστρεψα από την εκδρομή στην Θάσο και δεν έχω προλάβει να διαβάσω τα νέα σας αλλά ελπίζω να είστε όλες καλά (και τα ζουζουνάκια σας).

Η Μαρία μου έκλεψε την παράσταση στην βάφτιση, χαιρετούσε όλον τον κόσμο λες και ήταν η Σταρ Ελλάς, έκλαψε ελάχιστα όταν μπήκε λάδι στα μάτια της (ο παπάς ήταν λίγο άγαρμπος), έπαιρνε πόζες για τις φωτογραφίες (η φωτογράφος έπαθε πλάκα με τις γκριμάτσες της), και γενικά συνεργάστηκε άψογα. Τι να πω, μας έβγαλε ασπροπρόσωπους το καμάρι μου!!!! :ymapplause:

Το νυφικό, το χτένισμα και το μακιγιάζ άρεσαν σε όλους κατά γενική ομολογία. Λίγες αναποδιές μας έτυχαν την ημέρα του γάμου (η κουμπάρα ήταν στο νοσοκομείο, έκοψαν το νερό και δεν μπορούσα να λουστώ, ύστερα ήρθε το νερό αλλά χάλασε ο ηλιακός και δεν είχαμε ζεστό νερό, κάναμε μπάνιο με παγωμένο νερό, χάλασε το αμάξι του κουμπάρου...), κάποιος μάλλον μας μούτζωσε ολίγον τι αλλά τελικά όλα έγιναν με την σειρά τους οπότε πάει κι αυτό!

Η Θάσος είναι κούκλα, την γυρίσαμε 3 φορές. Τώρα...τα κεφάλια μέσα πάλι!!!!!

Πάω για ύπνο γιατί είμαι πτώμα (μέχρι τώρα συμμάζευα βαλίτσες),

φιλάκια πολλά,

Καλό χειμώνα κοριτσάρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλες!!

Νασια να ζησετε κ να σας ζησει κ η κουκλα σας!!

Ευακι οντως εχουμε χαθει... :(

Μαγδα... 8-}=))

Κατερινακι μου νομιζω πως μπορουμε να φτιαξουμε παλι καινουργια θα το κοιταξω λιγο κ θα σας πω!

Πασχαλιτσα δεν χρειαζεται να φτιαξεις εσυ το μεγεθος κοπελα μου,το κανει μονο του αυτοματα,εσυ απλα βαλε οποια φωτο θελεις!

θελω κ εγω να βαλω τικερ αλλα βαριεμαι να φτιαξω!!

[smilie=wav.gif] δεν εχει πολυ πλακα????

χρονια πολλα εαν εχετε καποιον κ γιορταζει σημερα!! να τους χαιρομαστε ολους..εγω εχω 6-7 συγγενεις!! :ymparty:

θελω να κοιμηθω σας το ειπα??? [smilie=help.gif][smilie=help.gif]

φιλακια πολλα!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!!!!!!!!!!!!!

Καλέ τι όμορφες φωτογραφίες έχετε βάλει στο προφίλ σας?? Ποιον να πρωτοσχολιάσω??

Σοφάκι, γλύκα ο μικρός σου ανάμεσα στα αρκουδάκια!!

Βικάκι τι ζουπιχτό φιλάκι που δίνεις στον ξανθούλη σου??

Ευάκι , πως και ξανοίχτηκες και έβαλες όλη την οικογένεια στο προφίλ σου, πουλάκι μου ?

Καγκουροκατερινάκι τι γλύκα η χαμογελαστή μπουμπού σου!!!

Μαράκι , τι να πω για την γλυκιά φατσούλα που έχεις??

Αυτες τις φώτο πρόλαβα να δω είμαι σίγουρη ότι και τα άλλα μπεμπάκια θα φυσάνε!!!!!!!!!

Δεν έχω προλάβει να διαβάσω νέα σας αλλά από ότι κατάλαβα όμως Χρυσάκι ο Μιχαλάκης σου δεν θα γλυτώσει την επέμβαση ... καλή επιτυχία να έχει και περαστικά του!!!

Βαφτίσαμε την μικρή μας Βασιλική το Σάββατο που μας πέρασε .. έριξε κλάμα απίστευτο αλλα μετά ηρέμησε ευτυχώς !!

Όλια να σου ζήσει και ο δικός σου μπέμπης , να τον χαίρεστε!! Να είναι πάντα γερός !!!

Με το καλό και οι υπόλοιπες βαφτίσεις!!!!

Κατερινάκι σου έστειλα με mail τις φώτο, πες μου πως σου φάνηκαν!!

τα λέμε όμορφες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΕΜΕΙΣ ΠΟΛΥ ΤΡΕΞΙΜΟ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΒΑΦΤΙΣΗΣ,ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ ΤΕΛΙΚΑ Κ Η ΒΑΦΤΙΣΗ,ΜΕΧΡΙ ΧΘΕΣ ΜΟΙΡΑΣΑΜΕ Κ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ...ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΩΡΑΡΙΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ Κ ΔΕ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΑΜΕ.ΠΟΛΥ ΤΡΕΞΙΜΟ ΛΟΙΠΟΝ... [smilie=walk.gif][smilie=walk.gif] !!!

Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑ,ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΕΙΧΕ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΤΙ ΚΟΚΚΙΝΑ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΤΟΥ Κ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΜΥΚΗΤΕΣ.ΠΗΡΑΜΕ ΚΡΕΜΟΥΛΑ,ΤΟΥ ΕΦΥΓΑΝ Κ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΠΑΛΙ ΕΧΕΙ ΓΕΜΙΣΕΙ Κ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ.ΤΗ ΠΗΡΑ ΤΗΛ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΗ ΣΥΝΕΧΙΣΩ.

ΧΡΥΣΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ Κ ΝΑΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!ΧΡΥΣΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΔΕ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΣΑΣ Κ ΦΥΣΙΚΑ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΕΣΥ ΣΤΗ ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ,ΕΙΝΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΡΩΙ ΣΤΟ ΧΑΙΔΑΡΙ,ΑΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ Κ ΦΥΣΙΚΑ ΟΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΘΕΛΕΙ ΚΟΠΕΛΑ ΘΕΛΕΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ!! [smilie=toothy10.gif]

ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΑΝ ΘΕΣ ΒΑΖΕΙΣ ΦΩΤΟ Κ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΠΙΛΟΓΗ ΝΑ ΤΙΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΜΟΝΟ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΣΟΥ.ΚΑΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΟΤΑΝ ΨΑΧΝΟΜΟΥΝ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΝΕΟ ΜΑΜΜΥ.ΑΠΛΑ ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΒΡΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ.ΘΕΛΩ Κ ΕΓΩ ΝΑ ΒΑΛΩ Κ ΦΩΤΟ Κ ΤΙΚΕΡ,ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ Η ΟΜΑΔΑ ΔΕ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΛΕΟΝ. [smilie=nono.gif]

ΑΥΤΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΓΛΥΚΕΣ ΜΟΥ ΑΝ ΜΠΟΡΕΣΩ ΘΑ ΜΠΩ Κ ΜΕΤΑ! \:D/ [smilie=wave.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κουκλιτσες!!!!Εμεις μολις φαγαμε το μεσημεριανο και τωρα τον εβαλα στην περπατουρα ..Ξεκινησε και κανει βηματακια ευτυχως γιατι στην αρχη που τον εβαλα ψιλοφοβοταν.

Νασια να ζησετε και να σας ζησει η κορουλα σας..

Ευακι με το καλο και η δικη σας γαμοβαφτιση..Βικακι και συ με το καλο .Ευχομαι να μην βρεχει..

Ρε κοριτσια πειτε μου που μπορω να βαλω φωτο χωρις να τις βλεπουν ολοι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!

Τι κανετε;

Νασια να ζησετε και να χαιρεστε το μωρακι σας!

Εμενα μου χει σπασει τα νευρα ο μεγαλος!

Και χθες και σημερα δεν εφαγε μεσημεριανο και ακομα και τωρα δεν θελει να φαει!

Εντωμεταξυ ξυπνησε και απο πεινα τωρα το μεσημερι γιατι αλλιως ξερενεται και μας ξυπνησε ολους :evil:

Αυτα...

Τα ξαναλεμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΟΜΑΔΑ ΑΛΛΑ ΕΣΤΕΙΛΑ ΜΟΝΟ ΣΕ ΟΣΕΣ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΣΑΝ ΦΙΛΕΣ.ΟΠΟΙΕΣ ΘΕΛΕΤΕ ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΦΙΛΩΝ ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΟΥ ΑΙΤΗΜΑ ΓΙΑ ΦΙΛΕΣ Κ ΜΕΤΑ ΘΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΩ ΕΓΩ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΟΚ??? Η ΚΑΝΤΕ ΑΙΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ Κ ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΔΕΚΤΕΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙ! :x:x ΑΝΤΕ ΚΛΟΤΕΣ ΒΑΛΤΕ ΦΩΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι από μένα!

Νάσια δεν έχουμε ξαναμιλήσει... Μάλλον μας ήρθες όταν ήμουν διακοπές. Ας συστηθούμε λοιπόν. Είμαι η Μάγδα και η μικρή στη φωτό είναι η Μαρκέλλα :)

Βασικά πρέπει να είναι κι άλλες κοπέλες που δεν έχουμε μιλήσει... Δεν έμπαινα το καλοκαίρι κι έχω χάσει επεισόδια.

Χρύσα θα κάνει επέμβαση τελικά ο Μιχάλης? Πότε? Εύχομαι να μην ταλαιπωρηθεί το παιδί. Ο μικρός? Ξυπνάει ακόμα τα βράδυα?

Όλια καλά περπατήματα! Εμείς δεν πήραμε γιατί βαρέθηκα να παίρνω πράγματα που τελικά δεν τα χρησιμοποιεί... Αφού βαριέται τα πάντα μέσα σε λίγα λεπτά... Κάνει πάντως βηματάκια από έπιπλο σε έπιπλο και δείχνει ότι θα περπατήσει γρήγορα. Άντε να δούμε...

Χρυσουλίνι μου τι κάνεις? Πολύ καιρό έχουμε να τα πούμε. Είχατε παει Λευκάδα αν θυμάμαι καλά? Περάσατε ωραία? Εμάς στη Λευκάδα που πήγαμε μας έβγαλε την ψυχή... Ξυπνούσα κάθε πρωί στις 6 και δεν καταφέραμε να γυρίσουμε το νησί γιατί έκανε τρελές υστερίες στο αυτοκίνητο...Άσε...

ΒΙΚΑΚΙ καλό [smilie=walk.gif] εσύ! Πότε είναι με το καλό? Δουλειά πότε ξεκινάς? Εγώ αρχές Νοέμβρη και από τώρα αγχώνομαι πώς θα αποχωριστώ τη μπέμπα μου...

Σοφάκι μήπως μπορείς να μου εξηγήσεις αυτό [smilie=sex.gif] χαχαχα :lol: Μα τι κάνει η δεξιά φατούλα στην αριστερή? Τι πράγματα είναι αυτά? αααααααα :mrgreen:

Πάντως πολλές απουσίες βρε κορίτσια... Πού είναι εκείνη η εποχή που γράφαμε καμιά 10αριά σελίδες την ημέρα? Έχει πέσει η κίνηση. Άντε, για μαζευτείτε σιγά σιγά!

Φιλιά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ρε δεν ντρεπεστε να παιζετε με τα εμοτιον; :mrgreen:=))

Μαγδα μου δεν ξερουμε ακομα ποτε θα την κανει,περιμενουμε τηλ απο τον γιατρο!

Ο μικρος ξυπναει ακομα αλλα μονο καμια φορα πια και κοιμαται ευκολα παλι.

Η αληθεια ειναι οτι τωρα τον εχουν πιασει τα δοντια παλι και τσιριζει απο τον πονο το καημενο μου!

Σημερα ειχαμε παιδιατρο αλλα καναμε μονο το εμβολιο της ηπατιτιδας γιατι τα φαρμακεια ειναι κλειστα λογω εορτης.

Ο μικρος πηγε 9800 και 75 ποντους!

Η κεφαλα του ειναι 46,5!!!

Ειδα και το βιβλιαριο του Μιχαλη και σε αυτη την ηλικια ηταν 10500 και 73,5 ποντους και κεφαλι 43!!

Μα ειναι δυνατον να χουν τοση διαφορα; :shock:

Δεν σας ειπα και πως τα περασαμε στο Βικακι!

Με αυτα κι αυτα ξεχασα να σχολιασω!

Καταρχην να πω οτι ειναι μια κουκλα και με αυτα που τρωει δεν της φαινεται καθολου!!

Το σπιτι της ειναι πολυ ωραιο,στα δικα μου γουστα

Ο μπιλακος ειναι πολυ συμπαθητικος και ευδιαθετος ανθρωπος!

Μιλησαμε και για την πλακα που μας ειχε κανει τοτε στο μσν,θα θυμαστε μερικες :oops::lol:

Ο ξανθουλης τελειος!Οπως και στις φωτο!

Ο μιχαλης φυσικα με το που μπηκαμε σπιτι αρχισε να το τριγυρναει!

Μα τι θαρρος αυτο το παιδι μου :-p

Μας κερασανε καφεδακι και κατι υπεροχα γλυκα που ελπιζω οταν ξαναπαω αθηνα να ξαναφαω 8-}

Αυτα κοριτσια μου!

Τωρα ψηνω τυροπιτακια και λουκανοπιτακια μπας και φαει ο Μιχαλης!

Φιλακια πολλα :x:wave:[smilie=hello.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello!!!!!!!!!!!! :D

τι κανετε ομορφες??????? :mrgreen:

χρυσουλινι,δεν μπορεσα να κρατηθω με τη φωτο!!!!!!!!! :lol::lol::lol: μου αρεσε και ειπα ας τη βαλω!!!!!!!!!!!!! ;)

χρυσα,με τσακωσες σημερα ε?????? :-B=))

νασια,να ζησετε και να σας ζησει και η κορουλα!!!!!να μας βαλεις φωτο να δουμε!!!!! :YMHUG:

σοφακι,δεν βρηκα την αιτηση και σου εκανα εγω μια να με βαλεις στην ομαδα!!!!! :(|)

ολια μου,τωρα που εφτιαξε το σοφακι ομαδα μπορουμε να βαζουμε εκει φωτο!!!!! :ymapplause:

χρυσουλινι μου,στεναχωρεθηκα που δεν σας ειδαααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!ουαααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!! :cry::cry::cry::((:((:((

η μικρη δεν καλοεφαγε σημερα..... :? ολο γαλα ηθελε.... 8-} ολη μερα θελει να ειναι ορθια και να την κανουμε στρατα-στρατουλα απο τα χερακια της....ολο το σπιτι πανω κατω κανουμε αλλα παρολη την κουραση ξυπναει αρκετες φορες το βραδυ.... :-w δεν την βλεπω να μπουσουλαει παντως.... :-?

σημερα ειναι του σταυρου!!!!χρονια πολλα σε οσους γιορταζουν!!!!!η σταυρουλα εχει χαθει ε???? @-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα και απο μενα

σημερα αρχισαμε και με τα σχολεια μας ο νικος μου ειναι ενθουσιασμενος με το καινουργιο του σχολειο και ειχε και εργασια να γεμισει μια σελιδα με κυκλακια και μια με μισοφεγγαρα,με λιγα ζορια τα εκανε αντε να δουμε,ο γιωργακης μου ηταν λιγος διστακτικος το πρωι ντρεποταν λιγο αλλα το μεσημερι που τον πηρα ηταν χαρουμενος αλλα ειχαμε και μια απωλεια εχασε το παγουρινο του δεν ξερει πως,και στεναχωρηθηκε λιγο

νασια μου να ζησετε και να χαιρεσαι και την μικρουλα σου να ειναι γερη και δυνατη

σοφακι μου ουτε εγω ειδα καμια προσκληση και σου εστειλα εγω

χρυσα μου εγω το εχω συνεχεια αυτο με το φαγητο,ο γιωργος μου βγαζει την πιστη καθημερινα με το ζορι να φαει,αυτο το παιδι δεν πειναει ποτε,μου εχει σπασει τα νευρα

βικακι μου περσαστικα στον μικρο σου,αντε πλησιαζουν οι μερες να τελειωνεται και εσεις,και η γιωτα μαζι σου δεν βαφτιζει,αληθεια που χαθηκε αυτο το κοριτσι;;;

μαγδα η φωτο που εχεις για αβαταρ που ειναι η μαρκελλα σου και φοραει κρανος;

αυτα απο μενα χρονια πολλα σε οσους γιορταζουν καλο βραδυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!

επιτελους ξεμπερδευτηκα με τις φωτο και το τικερακι!!!!!!!!11 :ymapplause:

Κατερινα μου πολυ χαιρομαι που ο μικρος παει μια χαρα αντε καλη ηταν η αρχη!!!!!!!!!!!! :ymparty:

εμεις χθες καναμε το prevenar 13 και τον πηραξε οπως και την προηγουμενη φορα...εκλαιγε σπαρακτικα το βραδυ και του εδωσα ντεπον.. :(:?:? ευτυχως τωρα ειναι μια χαρα το γλυκουλι μου. :)

ρε παιδια αληθεια η γιωτα που χαθηκε οεο;;;;;;;;; :-?

αντε παω για νανι νυσταζωωωωωωωωωωωωωωω (-|(-|

κληνυχτα τσουπριτσες.......... :-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...