Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΝΟ 5 !!!!!!!!!


Recommended Posts

κοριτσια καλησπερα

επιτελους ηρθε η ωρα για υπνο και ησυχασε ο δημητρακης,ολη μερα σημερα μεσα στη γκρινια και να μην καθεται πουθενα,μας τρελανε πρεπει να βγαζει τους κυνοδοντες απο πανω γιατι τα ουλα του ειναι πολυ πρησμενα,ας ελπισω οτι θα κοιμηθει το βραδυ

πασχαλια μου ο καημενος ο μακης σου θα ταλαιπωρηθηκε το μαναρι μου,και εχουν πολυ πονο τα νυχια,παλια ειχα κανει και εγω το ενα δαχτυλο επεμβαση με τοπικη και μου το εβγαλαν απο τη ριζα στην ακρη μπρρρρρ....ανατριχιασα μονο που το θυμηθηκα ασε

βικακι και εδω κρυο εχει αν και σημερα καπως καλυτερα ηταν ,του εβαλα μακρυμανικες πυτζαμες γιατι ολη νυχτα ειναι ξεσκεπαστος

σοφακι μου τα ιδια ε;κανε υπονομη θα βγαλει δοντακι και θα ηρεμησει ο βασιλακης σου

χρυσα μου καλο ταξιδι και να πανε ολα καλα κοπελα μου με τον μιχαλακη σου

ευακι μου καλο ταξιδι και σε σενα βολτιτσα παλι;;;;

καλο βραδυ σε ολλες τις μανουλες φιλια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 983
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλα εεε;;;ειμαι συγκλονισμενη!!!!με γεια το νεο μαμμυ,πολυ ωραιο ειναι αλλα χαθηκαν τικερακια κ φωτο προφιλ!πω πω μου φαινεται πολυ περιεργο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανουλίτσες!

επιτέλους σας βρήκα πάλι με γεια το mammyland και μένα μου φαίνεται περίεργο, θα το συνηθίσουμε πάντως

φιλια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο μενα και με γεια!!!!!!!!!!πωπω περιεργο μου φαινεται δεν μπορει να συνηθισει το ματι μου!!!

Σοφακι μου μη μ'ευχαριστεις...απλα η περιοδος του αποθηλασμου για καθε γυναικα παντα συνοδευεται απο τυψεις και ενοχες...το περασα και ξερω...καλο κουραγιο για οσο συνεχισεις!!!!!!!

Κατερινα μου και μενα δυο φορες στην εφηβεια μου ειχαν κοψει το μισο νυχι με τοπικη γι αυτο το λογο...τετοιος πονος παναγια μου ουτε στον εχθρο μου...απλα τον λυπαμαι γαιτι ειναι μικρουλης και δεν συνεργαζεται....δε σας λεω δε τι κλαμα εκανε οταν του εκοβε νυχακια η χειρουργος...μελανιασε το μαναρι μου...πολυ θα ταλαιπωρηθει μεχρι ν αβγουν τα νυχακια του εξω απο το κρεας ρε γαμωτο...

Βασω μου και γω δεν εχω ξεχασει εκεινο τον καφε...πρεπει ν ακανονισομε οπωσδηποτε να συναντηθουμε...εσεις ποτε θα συναντηθειτε;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και απο μενα!

χαθηκα παλι...μια οι δουλειες μια το μαμυ που δεν δεχοταν επισκεψεις! :oops::oops::oops:

ειμαστε καλα!δοξα το θεο...

κριμα που ακυρωθηκε η συναντηση... :(

χρυσα,ολια και νασια να σας ζησουν τα μωρακια,να ειναι καλοφωτιστα και τυχερα στη ζωη τους! :)

χρυσουλινι ειλικρινα λυπαμαι που δεν ηρθα!...να την νυφουλα μου να πλατσουριζει...κακια πεθερα τι περιμενεις :lol::lol::lol:

πασχαλακι ταλαιπωρηθηκε ο μικρουλης κριμα! :(

πατσουλινι αυτοι οι αντρες ειναι...τι να πεις!...ελπιζω να ειναι καλα ο μικρουλης σου :)

κατερινακι καποιος μαλλον θα σας μουτζωσε..τι γκαντεμια ηταν αυτη :o ...παλι καλα που ειναι ενταξει ο αντρας σου!

κλεινουν τα ματια μου...δεν σχολιαζω αλλο...αυριο εγω μπορω για καφε...οποια θελει ας παρει τηλεφωνο! ;)

φιλια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΖΑ.ΟΧΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΕΒΡΙΣΚΑ..ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΣΑΝ ΠΡΩΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΑ ΝΕΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ.ΤΙ ΝΕΑ ΒΡΕ ΚΟΤΕΣ?ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΧΤΕΣ ΛΟΙΜΩΔΩΝ.Ο ΝΕΟΣ ΕΙΝΑΙ 8 ΚΙΛΑ.Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟΝ ΒΡΗΚΕ ΑΡΚΕΤΑ ΑΔΥΝΑΤΟ,\,.ΣΤΟ ΟΡΙΟ ΤΗΣ ΚΑΜΠΥΛΗΣ,.ΑΚΡΙΒΩ ΠΑΝΩ.Κ ΑΓΧΒΘΗΚΕ Η ΗΛΙΘΙΑ.Κ ΜΕ ΕΒΑΛΕ ΠΑΛΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ Κ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑ ΟΥΡΩΝ.ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ ΤΡΕΞΙΜΟ...ΜΗ ΧΕΣΩ.ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΠΙΑ.ΧΑΘΗΚΑΝ ΕΝΤΕΛΩΣ Κ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ.....ΤΩΡΑ?ΠΩΣ ΘΑ ΞΕΡΩ ΜΕ ΠΟΙΑ ΑΠΟ ΣΑ ΜΙΛΑΩ?Ε?ΔΕΝ ΣΑΣ ΜΙΛΑΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΙΣ ΜΑΠΕΣ ΣΑΣ.ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΑΝ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΤΕ,ΚΑΛΑ Ε.ΝΥΣΤΑΖΩ ΠΟΛΥ.....ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΑΡΡΧΙΣΩ ΤΑ ΤΡΕΞΙΜΟ.ΚΑΝΑΜΕ Κ ΚΑΤΙ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΥΠΕΡΟΧΑ.ΜΟΝΕΣ ΜΑΣ.ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ.ΜΟΛΙΣ ΘΑ ΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ Κ ΜΟΙΛΣ ΜΑΘΩ Κ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΜΑΜΙ ΘΑ ΣΑΣ ΤΑ ΔΕΙΞΩ..ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ.ΤΙ ΠΑΤΑΩ ΤΩΡΑ?ΥΠΟΒΟΛΗ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλημερα και απο μενα..Μεγεια το νεο μαμμυ.Δεν μπορω να το συνηθισω..

Εμεις καναμε τη βαπτιση .Ολα πολυ ωραια ..Ο Νικολας μου εκλαψε αρκετα αλλα κατα αλλα ολα πηγαν καλα..Ειχε και ωραιο καιρο..Σημερα θα παω να παρω και τα δειγματα απο τις φωτο..Πατσουλινι ελπιζω να βρεθουμε τωρα να σου δωσω και μπομπονιερα..Νασια να σου ζησει και σενα ..Το μονο κακο ειναι οτι κρυωσα απο τη βαπτιση .Εχω βηχα και συναχι..Και ο μικρος εχει μυξουλες..Κοριτσια αυτες τις μερες τον πηγα για κουνια και του αρεσε πολυ .Τωρα τον παω σχεδον καθε μερα..Επισης τον εβαλα στο καροτσι του σουπερ μαρκετ και πειραζε ολα τα πραγματα..Μολις παρω τις φωτο θα σας βαλω ..Φιλια πολλα σε ολες :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα και απο μενα,

μου φαινεται περιεργο το νεο μαμυ δεν μπορω να το συνηθισω και εγω,εμεις ολοι καλα τα ιδια,ο δημητρακης μου εβγαλε και το 5ο δοντακι του και αυτες τις μερες ειχε πολυ γκρινια και γενικως ειναι πολυ ανυσηχος ,θελει αγκαλια μολις τον παρεις σε σπρωχνει να τον αφησεις και γενικως πουθενα δεν ησυχαζει,μονο λιγο στο πατωμα κατω να καθεται και να παιζει με τα παιχνιδια των αδερφων του

ολια μου να σας ζησει και παλι ο νικολακης σας εχει και το ιδιο ονομα μα τον μεγαλο μου!!!περαστικα σας

πατσυ μου ποσο εβαλε και τον βρηκε αδυνατο και ο δικος μου πριν ενα μηνα 8 ηταν,αλλα μου ειχε πει μια χαρα ηταν αναλογα με τις καμπυλες του,τωρα τι να σου πω κανε τις εξετασεις για να εισαι σιγουρη,ευχαριστω και για τα καλα σου λογια για την φωτο μου

αυτα τα νεα μου αντε να μαζευτουμε να τα λεμε παλι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΧΘΕΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΜΠΩ ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΤΟΥΣ ΕΔΩ Κ ΜΠΕΡΔΕΥΟΜΑΙ ΠΟΥ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΟΠΩΣ ΒΓΑΙΝΟΥΝ. :(

ΟΛΙΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΑΣ Κ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙΤΕ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΕΤΕ!ΚΟΝΤΕΥΩ Κ ΕΓΩ Κ ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ.ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΟΥΜΕ ΓΛΥΚΑ,ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ,ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑΜΕ ΡΩΤΗΣΕΙ ΜΑΣ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΟΤΙ Κ 3 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ Ν ΠΑΜΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.

ΔΕ ΣΑΣ ΕΙΠΑ,ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ Η ΧΡΥΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΧΑΛΑΚΗ Κ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ,ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΔΩΝ Κ ΕΤΣΙ ΔΕ ΚΑΤΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑ ΜΑΖΙ!ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ Κ ΦΩΤΟ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΣΩ. ;)

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ,Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Καλορίζικο το νεο mammy... Αν κ μπερδεύτηκα λίγο.... :geek:

Εμεις τα ίδια κορίτσια, ετοιμαζομαστε για την γαμοβαφτιση. Κανενα δοντάκι εχετε βγάλει? Εμεις τίποτα. Μονο σάλια κ γκρινια ειναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κουκλες!!

Τι κανετε;

Εμεις γυρισαμε το πρωι και ειμαι πτωμα!

τωρα εχω κι ενα σωρο πληντυρια και τα συναφη και γινεται χαμος.

Να ζησουν στα κοριτσια που βαφτισανε τα μωρα τους!

Δυστυχως δεν μπορεσα να σας δω μιας κι ο χρονος μας ηταν πολυ περιορισμενος.

Μονο το Βικακι ειδα κι αυτο οπως σας ειπε για λιγο και αυτο παλι γιατι μεναμε πολυ κοντα.

Αλλα ελπιζω οταν θα ξαναανεβω να μπορεσω να σας δω!

Εμεις πηγαμε στον γιατρο και τελικα πρεπει να κανει επεμβαση ο Μιχαλης μας :cry::(

Τωρα θα περιμενουμε τηλ απο τον γιατρο για το ποτε θα παμε να την κανουμε.

Αυτα κοριτσακια μου απο μας.

Θα ξαναμπω καποια αλλη στιγμη να διαβασω και νεα σας

αν τα καταφερω δηλαδη γιατι δεν πολυ βγαζω ακρη με το καινουργιο μαμμυ!

Φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ Κ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!

λιγακι δυσκολο μου φαινεται το νεο μαμμυ αλλα θα το μαθω που θα παει??

δεν με εβαζε μεσα μεχρι κ σημερα,ημουν απο αυτους που δεν τους δεχοταν ο νεος σερβερ :x

κοριτσια με τα νυχια εχω φοβερο προβλημα απο την εγκυμοσυνη,απο καποια στιγμη κ μετα δεν μπορουσα να τα κοψω για ευνοητους λογους κ μου τα εκανε ο Κωστας κ δυστυχως δεν τα εκανε σωστα με αποτελεσμα να γυρισουν κ στα δυο μου ποδια μεσα τα νυχια κ εχω ταλαιπωρηθει παρα πολυ,μεχρι κ σε χειρουργο πηγα κ θελει λεει να κανω ονυχοεκτομη αλλα ουτε καν να το σκεφτω δεν μπορω..πως θα το κανω κιολας?? εν τω μεταξυ εφτασαν σε τετοιο σημειο πλεον που αν ακουμπησω την ακρη στο νυχι ποναει υπερβολικα κ βγαζει αιμα! σκεφτητε που εχει φτασει το κακο!! κ μαλλον ξεκινησε η ζημια μου ειπε ο χειρουργος επειδη φορουσα συνεχως παππουτσια με μυτη κ ποτε στρογγυλα...αχ!Παναγιτσα μου μονο που σκεφτομαι οτι πρεπει να βαλω κλειστο παππουτσι πλεον ποναω!! τι θα κανω τον χειμωνα????

Χρυσα μου πολυ χαρηκα που βρεθηκατε με την Βικυ! ξερω οτι το θελατε πολυ! δεν το γλειτωνετε τελικα το χειρουργειο ε?? κριμα ρε γ@μωτο...ευχομαι τουλαχιστον να πανε ολα καλα!!!

Πατσυ χαθηκαμε εντελως...καλη αρχη στην Νεφελιτσα αγαπη μου!

Πασχαλιτσα μου σ'ευχαριστω κ ειμαι σιγουρη οτι ειναι ετσι οπως τα λες...η τωρα η σε 1 χρονο η σε 5 μηνες δεν υπαρχει περιπτωση να μην εχω τυψεις..αλλα θελω να ειμαι σιγουρη οταν θα παρω την αποφαση κ αφου δεν ειμαι τωρα αρα δεν ειναι κ η καταλληλη στιγμη...

πρεπει να βρω χρονο κ να ξαναμπω να μαθω το καινουργιο μαμμυ...

εγραψα πολλα κ σας κουρασα ε??? μηνυστε με μηνυστε με!!! :P

φιλακια κ καλο μεσημερι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κ απο μενα!

Ξεκινησε βροχη κ με εχει πιασει απο τωρα ψυχοπλακωμα...σκεφτομαι οτι χειμωνιαζει κ δεν το θελω καθολου.. :(

Μακαρι την αλλη κυριακη να μην ειναι ετσι ο καιρος στη βαφτιση μας.

Κατα τα αλλα κοιμαται ο μμπεμπουλης μου,ο αντρας μου ειναι στη δουλεια κ εγω ολο το πρωι εκανα δουλειες κ εκτος απο το φαι του μωρου τωρα κανω κ ξεχωριστο φαι του μπιλακου γιατι εχει υψηλα τριγλυκεριδια κ χοληστερινη κ κανει ειδικη διατροφη.

Αντε τωρα που χειμωνιασε να κανονισουμε κανενα τσατ να θυμηθουμε τα περσυνα! ;):lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας

απο χθες το βραδυ εδω βρεχει και εχει κρυο παει φθηνοπωριασε για τα καλα,και ο δημητρακης μου συναχωθηκε τρεχουν τα ματακια μας και η μυτουλα και μεσα στην γκρινια,τα μεγαλα μου αρχιζουν σχολειο την δευτερα ο νικος πρωτη δημοτικου και ο γιωργος προνηπιο,τελικα ο αντρας μου θα κατεβει αθηνα με τον πεθερο μου αυριο το βραδυ για να παρει το αυτοκινητο,εγω δεν θα μπορεσω γιατι πρεπει να παω τα παιδια στα σχολεια τους να κανουν αγιασμο

σοφακι μου φανταζομαι πονο που θα εχεις ε;πρεπει να τα κανεις ομως γιατι αλλιως δεν προκειται να περασουν και ερχεται και χειμωνας αντε να βαλεις παπουτσι,ο βασιλακης σου καλα ειναι;

χρυσα μου μην αγχωνεσαι ολα καλα θα πανε μια επεμβαση ρουτινας ειναι αφου πρεπει να γινει να ξεμπερδευεται τωρα που ειναι μικρος,για την ομαδα μην ψαχνεις μαλλον χαθηκε,δεν ξερω μηπως πρεπει να κανουμε αλλη ή να πουμε την λενα,παντως και στα προφιλ τωρα μπορεις να βαλεις φωτο πολυ ευκολα

βικακι μου ξεκινησες δουλεια;

οι αλλες που χαθηκανε ολλες;

πολλα φιλια απο μενα :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι μου ξεκιναω δουλεια στις 18 οκτωμβρη... :cry::cry::evil::evil: θα το καταλαβετε κιολας γιατι με βλεπω να εξαφανιζομαι!!! :D:D:D

Θα μπαινω μωρε οποτε εχω χρονο,τετοια συνηθεια δε κοβεται αλλα κ εκτος αυτου θα χασω τη παρεουλα μου ετσι ευκολα; ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλίτσες φθινωπόριασε για τα καλά νομίζω

και εγω προσπαθώ να μάθω το καινούριο mammy και πολυς χρόνος για ψάξιμο δεν υπάρχει...

μπερδεύομαι που μια βγαζει το τελευταίο μήνυμα πρώτο και μια τελευταίο

Γιώτα και Χρύσα χάρηκα που συναντηθήκαμε ξανά!

Πασχαλάκι κρίμα που ταλαιπωρήθηκε ο μικρός σου.

Πάτσυ ελπίζω να μην έχετε και εσείς πολλά τρεχάματα, τώρα κινούνται πιο πολύ και είναι φυσιολογικό να μην πέρνουν πολύ βάρος.

Χρύσα να πάνε όλα καλά με τον Μιχάλη σου.

Είχαμε και παιδίατρο αυτή τη βδομάδα η Αγγελική μου είναι 72 πόντους και 7830, δεν πήρε πολύ βάρος από την τελευταία φορά αλλά δεν την ανησύχησε αφού κινείται συνεχώς. Μας έδωσε και μια κρέμα δημητριακών να δοκιμάσουμε χωρίς γάλα για παιδιά με αλλεργία, θα της την δοκιμάσω το απόγευμα και θα σας πώ εντυπώσεις.

Αυτά τα νεάκια μας

Φιλιά πολλά σε όλες :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικακι, είναι της HUMANA λέγεται κρεμα δημητριακών χωρίς γάλα για βρέφη με αλλεργία

δεν είναι σκέτο ρυζαλευρο εχει και αλλα δημητριακά

μας είπε είναι σχετικά καινούρια αντε να κυκλοφορεί κανα τρίμηνο

εχουμε δοκιμάσει και εμείς την Sinlac αλλα ουτε που να τη δει μου την εφτυνε, όπως και να την εφτιαχνα (νερό, γάλα μου, φρούτο) εσενα την τρώει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera kai kaloriziko to kainourgio foroum,elpizw na to sunithisoume!!

Ti kanete?ta mwrakia sas?

Grousaki na kanon isoume na vrethoume.

Lemon ti egine teliak me to agoraki sou pou irthate Athina?sugnwmi ean exeis grapsei alla den exw diavasei ta proigoumena.

filakia se oles :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες μου,καλησπερα!!!!!! :D

σημερα καταφερα να μπω στο μαμμυ.... :?

ολια μου,να σου ζησει ο νικολας!!!!! ;)

χρυσα,ολα καλα θα πανε!!!!!μονο που θα ταλαιπωρηθειτε..... :cry: φιλια και στα 2 αγορια σου!!!!!

κατερινακι,χαθηκαμε!!!!! :( καλη αρχη στο σχολειο!!!!!!!

αθηναιες κλοτες,στεναχωρηθηκα που δεν σας ειδα τελικα.... :oops: ελπιζω την επομενη φορα να βρεθουμε!!!!!! ;)

εμεις ειμαστε ναυπλιο και ξεκουραζομαστε!!!!!! :) ψαχνω για γαμοβαφτιση και επιτελους κατι εχω βρει....θα σας βαλω φωτο καποια στιγμη...οποτε φτιαξουμε την ομαδα παλι!!!!! 8-)

μακια σε ολεεεεεεεεεεεες!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλες!!!!!!!!

φθινοπωριασε αποτομα ε;;;;ΒΙΚΑΚΙ ελπιζω να μην εχει κρυο στην βαπτιση.

Σοφακι μου μην αφησεις τα νυχια σου μιλαω εκ πειρας...ξερω τον πονο που τραβας μην το αφηνεις.και μενα μαζευε αιμα με πυον και ειχα αφαιρεσει 2 φορες το μισο νυχι.θελει προχη μην προχωρησει η φλεγμονη.μην το αφηνεις.Ενταξει θα πονεσεις λιγο μονο οταν θα σου κανουν την τοπικη ναρκωση αλλα μετα θα ηρεμησεις κοπελα μου.και μην προσπαθησεις να το φτιξαεις μονη σου χειροτερα θα το κανεις γιατι με το που το ακουμπας πονας και δεν θα το κοψεις σωστα.

Εμεις ειμαστε καλα, απλα ο μακης μου εχει γινει πολυ ανταρτης...μιλαμε οτι οταν δεν γινεται το δικο του κανει σαν τρελος...και εχει πολλα νευρα!!!!!!!!!!Αφηστε ρε κοριτσια πο υεχει τρομερη δυναμη στα ποδια..βαραει κατι κλοτσιες που αμα σε παρουν κατα λαθος την εβαψες!!!!!!!!!!πολλα φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα

ο δημητρακης μου ανεβασε πυρετο το μαναρακι μου,και τρεχει η μυτουλα του αρχισαμε νωρις νωρις,και μενα μου ηρθε και η περιοδος προχτες πρωτη φορα πριν να μεινω εγκυος χαλια πλυμμηρα και ψαχνω αντισυλληψη τωρα,επαιρνα χαπια για δυο χρονια πριν να μεινω εγκυος και τωρα σκεφτομαι για σπιραλ τι λετε ξερει καμια εκανα και νεο ποστ,ο αντρας μου θα παει στην καλλιθεα σε μια μαντρα που λεγεται auto Μεσσηνης ξερει καμια;

αυτα τα νεα μας καλο βραδυ φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλες!!

καγκουρακι τη τρωει τη σινλακ,τουτ αρεσει απλα απορω πως τη τρωει γιατι εγω ουτε να τη βλεπω... :) αλλα αφου του αρεσει εκεινου εμενα περισευει!! :D

πασχαλια μου μακαρι να μην εχει κρυο!!!αλλιως τη βαψαμε!!

κατερινακι μου περαστικα στον δημητρακη σου,αρχισαμε απο τωρα ε; :? αχ κ εγω αυτο σκεφτομουν πιο πριν,θελει προσοχη με τα αποτομα κρυα τωρα..

παω για υπνο,φιλια κοριτσακια μου!!!! ;)[smilie=blob3.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...