Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΝΟ 5 !!!!!!!!!


Recommended Posts

αγγελικουλα,που εισαι βρε?????καλο χειμωνα!!!!!κανατε τη γαμο-βαφτιση????? ;)

χρυσα,εγω μπορω πειραια!!!!!ολα καλα θα ειναι με τον μιχαλακη!!!μην ανησυχεις!!!!! ;)

γιωτου μου,να κανονισουμε συναντησουλα????μιλαμε και με το μαρακι,με χρυσουλινι και ματινακι!!!!!θα φτιαξει και σοκολατοπιτα λεει!!!!!μιααααααααααααμ!!!!!!! :silly:

λοιπον,εχω ακεφιες.....και νευρα....θα σας τα πω καποια στιγμη.... :angry::angry::angry: προς το παρον πολλα φιλακιααααααααααααα :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 983
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσια!

Τι κανετε;

Αγγελικη καλως μας ηρθες παλι!

Τι κανετε;Ολοι καλα;

Γιωτα μου ο Μιχαλης οταν γεννηθηκε ειχε ανασπωμενο ορχι δηλαδη ο ενας ανεβοκατεβαινει και μας συμβουλεψαν απο δω να παμε στο παιδων να το δει ουρολογος και αμα χρειαστει να κανουμε επεμβαση γιαυτο ανεβαινουμε.

Τωρα θα δουμε γιατι με τον γιατρο που μιλησα τηλεφωνικα μου πε οτι κατα 99% δεν θα χρειαστει επεμβαση τουλαχιστον τωρα.

Κοριτσια μου κι εγω θα θελα πολυ να σας δω αλλα δεν σας υποσχομαι τιποτα γιατι δεν ξερω τι θα γινει.

Θα μενουμε και σε κατι θειους του αντρα μου και δεν θα μπορω να φευγω οποτε θελετε,καταλαβαινετε!

Αμα μπορεσουμε να βρεθουμε παντως ολες θα ναι σουπερ!!

Αυτα απο μας!

σας αφηνω προς το παρρον γιατι μαγειρευω!!

Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα

σημερα εδω βρεχει και εχει ψοφοκρυο,καλα ειχαμε μαθει εξω,ο μικρος μολις πλησιασουμε την πορτα και δεν τον παω εξω κλαιει,και φορεσαμε και καλτσες,φανελακια και μακρια παντελονια χαλια μαυρα χιλιες φορες προτιμω τον καυσωνα παρα αυτο το χαλι,χθες υπογραψα και την παραιτηση μου και θα κανω χαρτια για να παρω ταμειο ανεργιας

βικακι μου περπατουρα δεν τον βαζεις τον ξανθουλη μηπως και μπορεσεις να κανεις καμια δουλεια;καλη επιστροφη στην δουλεια σου στην αρχη θα ειναι δυσκολα αλλα θα συνηθισεις και εγω οταν γεννησα τον δευτερο ειχα επιστρεψει σε 2 μηνες δεν ηταν το εξαμηνο τοτε

παλι συναντηση κανονιζετε ε;;;;;ζηλευω :( ευακι μου που χαθηκες εχουμε μερες να τα πουμε,η ματινα που ειναι χαμενη μιλησατε;καλα ειναι;;

χρυσα μου εμενα ακομη περιοδος δεν μου ηρθε καθολου,θα εχω καμια ξαφνικη πλυμμηρα οπου να ναι,τον μιχαλακη θα κανετε εγχειρηση τωρα ή θα τον δει μονο,σου ευχομαι να πανε ολα καλα και να μην αγχωνεσαι

αυτα απο μενα πολλα φιλια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΥΚΛΕΣ ΜΟΥ?ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ!ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΞΙΩΘΗΚΑ ΝΑ ΜΠΩ!ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΝΕΑ ΣΑΣ!ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ,ΛΙΓΟ ΚΡΥΩΜΕΝΕΣ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΚΟΡΗ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΑΛΛΟΝ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΡΙΝΙΑ!ΔΕ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΠΟΥΘΕΝΑ ΜΟΝΟ ΣΤΗ ΣΤΡΑΤΑ!

Η ΣΟΚΟΛΑΤΟΠΙΤΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΟΠΟΤΕ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ!

ΓΙΩΤΑ ΠΟΙΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΕΧΕΙΣ,ΣΕ ΠΑΙΡΝΩ ΣΤΟ 693...ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΛΕΙΣΤΟ.ΑΥΤΟ ΕΧΩ,ΠΑΛΙ ΑΛΛΑΞΕΣ....?

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ ΠΑΩ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ(ΣΤΗ ΜΠΑΝΙΕΡΑ....ΧΑΧΑΧΑΧΑ!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! :kiss:

ΒΙΚΑΚΙ μου παραλίγο δηλαδή να βρεθούμε στην παραλία? :woohoo: Τι ωραία που θα ήταν! Από ποιό χωριό είναι ο άντρας σου? Έχω ένα πολύ καλό κι αγαπημένο φίλο από Μυρτιά! Να δεις που θα γνωρίζονται! Όσο για τον ξανθούλη σου, δεν ξέρω για γκρίνια...αλλά έχει γίνει ένα κουκλί! Τι ματάρες είναι αυτές??? Θα έχετε σοβαρό πρόβλημα...θα σας τον κυνηγάνε τα κοριτσάκια :P

Γιωτού!!! Όρθια!!! :P :laugh: Τι νύστα είναι αυτή καλή μου? Πώς τα περάσατε στο χωριό? Άργησα να βρω το κινητό σου (μου το έστειλε η γκρουσίτσα) και τελικά δε σε πήρα να συναντηθούμε...

Χρύσα ελπίζω να μη χρειαστεί να ταλαιπωρηθεί ο Μιχάλης... Τον μικρό θα τον αφήσεις στην πεθερά σου? Δεν τα κατάφερες με το θήλαστρο ε? Κι εγώ δεν έχω δοκιμάσει ακόμα αλλά πρέπει σιγά σιγά γιατί θέλω να την αφήνω με το μπαμπά της να συνηθίζει για να μην της έρθει απότομο όταν ξεκινήσω δουλειά. Εμένα το κακό είναι ότι δεν τρώει και στερεές οπότε σίγουρα πρέπει να πίνει γάλα...

Όλια αύριο η βάφτιση? Με το καλό και να περάσετε όμορφα! Εγώ στη βάφτιση πέρασα απαίσια αλλά θα σας τα πω μια άλλη φορά...

Κα1, εδώ να δεις κρύο... Όταν προσγειωθήκαμε είχε 9 βαθμούς...30 βαθμούς λιγότερο από όταν απογειωθήκαμε :laugh:

Το ξέρω μορέ ότι δεν ξυπνάει από πείνα -αν και όλο και κάτι τσιμπολογάει η φαγάνα- αλλά δεν παίζει να τη βάλω από τώρα στο δωματιό της γιατί θα με φάνε τα δρομολόγια! Να ξύπναγε μια-δυο φορές οκ, αλλά να κόβω βόλτες από δωματιο σε δωμάτιο κάθε ώρα δεν παλεύεται... Εγώ πιστεύω ότι φάση είναι, κι ότο θα αρχίσει πάλι να κοιμάται καλύτερα...είδωμεν ...

Κατά τα άλλα είμαστε μια χαρά! Κι εμένα από τότε που μποσούλησε μου λύθηκαν τα χέρια! Την αφήνω κάτω και σουλατσάρει. Την έχω βέβαια από κοντά γιατί πιάνεται στα έπιπλα και σηκώνεται κι έχει πέσει πολλές φορές...

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΥΧΛΑ.ΜΟΥ ΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ.Κ ΑΝ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ ΘΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΟΜΟΥΝΑ ΠΟΛΥ ΞΑΠΛΑ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑ ΣΤΙΣ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΕΣ..Κ ΕΜΕΝΑ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΕΙ ΑΛΛΑ ΜΕ ΔΥΣΚΟΛΕΥΕΙ.ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΒΟΛΤΕΣ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΟΛη ΜΕρα οπωσ παλια.καθομαι την μιση.χαχαχα.ξεκιναμε κ τα της βαφτισης κ εμεις σιγα σιγα..οποπτε τωρα πολλες δουλειες.ολια μου δυστυχως αυριο ειναι πρωι ο κωστας κ δεν θα ερθουμε.με το καλο....σημερ επεσε το μωρο απ τον κωστα με το κεφαλι στο πατωμα.ευτυχως δεν προλαβε να πολυχτυπησει.τοσο καιρο οταν τον κραταει δεν τον κραταει καλα.κ καθε φορα του κανω παρατηρηση οτι θα του πεσει κ παρεξηγειτε.λεει τι δεν ξερω να τον κραταω?θα τον αφησω να πεσει?κ δυστυχως να που σημερα δικαιωθηκα αλλα ευτυχως δεν πολυχτυπησε.ελεος πια.τα νευρα μου στα θυψη.ολο τα κανουν σκατα εδω μεσα.ενα χαλι σπιτι.κ εγω ο μαλ@##%%ς ολο τρεχω κ μαζευω απο πισω.δεν αντεχω αλλο.τα νευρα μουυυυυυυυυυ.αυτα.κατα τα αλλα καλα.να μαζευτουμε για ενα τσατ.κανονιστε ωρα για σημερα.ενα οικογενειακο ρι-γιουνιον....χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα, κορίτσια...

Ευάκι, 25 Σεπτέμβρη είναι η γαμο-βάφτιση.

Έχω αρχίσει και πέρνω πάλι τα πάνω μου ψυχολογικά...

Ελπίζω να τα λέμε πιο συχνά πλέον. Η μικρή είναι ανάλογα την όρεξη της... Πότε ήσυχη πότε δεν κάθεται πουθενά. Ακόμα δεν έχουμε βγάλει κανένα δοντάκι. Ευτυχώς κάθεται στο πάρκο της, αλλά θέλει να με βλέπει.

Φιλιά σε όλες, κ στα μπεμπάκια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ Κ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!

εχει 3 μερες που βρεχει κ εχει το πολυ 18 βαθμους :blink: μα πως ηρθε ετσι αποτομα ο χειμωνας???

Πατσυ μου ταραχτηκα παρα πολυ...οταν λες δεν πολυχτυπησε τι εννοεις??χτυπησε λιγο?? ειναι καλα?? κ εγω του το λεω του δικου μου καθε μερα κ τον πειραζει αλλα ειδες καμια φορα....

Ματινακι κ Αγγελικουλα καλως ηλθατε!!

Ματινα να δω εμενα ποτε θα μου στειλεις ενα κομματι σοκολατοπιτα!μου το χρωστας απ τον προηγουμενο χειμωνα!!! :laugh: προς το παρον αρχισε παλι να στελνεις θετικη ενεργεια μπας κ δουμε ασπρη νυχτα!! :P

εμενα ουτε μπουσουλαει ακομα ουτε δοντια εχει βγαλει ουτε φαγακι τρωει ουτε...ουτε....ουτε....αλλα οοοοοοολη μερα μιλαει!!! αλλα ολη μερα ομως!!! εχτες μεσ τα πολλα ελεγε άιντε κ άπαπα! πολυ πλακα!!

Γιωτακο εδω να δεις κουτουλημα!!

ααααα Πατσυ μου ειχα δει κ στο φεις το βιντεο με τα μαναρια σου!! τελειο ηταν!! καλα ο μικρος ειναι πολυ κινητικος!

φιλακια πολλα σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελιες,μολις γυρισαμε απο βολτιτσα!!!ειχαμε παει για πιτσα.η μικρη ηθελε να φαει κι εκλαιγε....την αφησα να γλυψει λιγο για να ησυχασει.... :S τοσο χαλια καιρο εχετε????εμεις πηγαμε για μπανιο σημερα!!!!!!χαχαχαχα!!!!! :P για να ζηλεψετε το λεω!!!!! :P

αγγελικουλα,με το καλο τα γαμο-βαφτισια!!!!!!!!βρηκες φορεμα?????

πατσυ,φανταζομαι τρομαρα.... :huh: τωρα πως ειναι ο μικρος?????

μαγδα,δεν συναντηθηκατε τελικα με τη γιωτου????ποτε ξαναερχεσαι????

κατερινακι,σου στελνω φιλακια προς το παρον μεχρι να βρω χρονο να σε παρω τηλ!!!!!! :kiss:

χρυσουλινι,να σου ζησει η βασιλικουλα!!!!!!!! :woohoo:

ολια,αυριο εσεις???με το καλο!!!!!!

ματινακι,περαστικα σας!!!!!!

χρυσα,μακαρι να μπορεσουμε να σε δουμε απο κοντα!!!!! :)

λοιπον,αθηναιες μανουλες ποτε θα συναντηθουμε????εγω μπορω 7 του μηνα απογευμα και 9 του μηνα πρωι!!!τι λετε??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ Κ ΠΑΛΙ.ΣΟΦΑΚΙ ΕΓΩ ΣΟΥ ΧΡΩΣΤΑΩ ΤΣΟΥΡΕΚΙ.ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ ΞΕΧΑΣΑ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ ΘΕΙΑ ΣΤΟ ΣΙΚΑΓΟ Η ΚΑΤΙ ΤΕΣΠΑ..ΧΑΧΑ.ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΔΕΝ ΠΟΛΥΧΤΥΠΗΣΕ ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΚΛΑΨΕ ΛΙΓΟ Κ Ο ΚΩΣΤΑΣ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΕΛΕΓΕ ΔΕΝ ΧΤΥΠΗΣΕ ΔΕΝ ΧΤΥΠΗΣΕ.ΕΙΧΑ ΤΟ ΠΟΔΙ ΜΟΥ Κ ΙΣΑ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ.ΜΟΥ ΧΕΙ ΞΕΡΑΣΕΙ Κ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ.ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΔΙΑΘΕΤΟΣ ΓΕΝΙΚΑ.ΚΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΣΟΚΟΛΑΤΟΠ[ΙΤΑ.ΕΥΑΚΙ ΠΙΤΣΑ?ΑΥΤΗΝ ΝΑΙ.ΤΗΝ ΖΗΛΕΥΩ.ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΟΧΙ.ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΗΝ ΖΕΣΤΗ.ΘΕΛΩ ΛΙΓΟ ΚΡΥΟ.ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΤΟΥ ΧΩΡΑΝΕ ΡΟΥΧΑ ΜΟΝΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1 ΧΡΟΝΟ Κ ΟΠΟΤΕ ΑΛΛΑΓΗ ΟΛΑ ΤΩΡΑ.ΠΑΝΕ.ΤΙ ΑΛΛΟ?ΟΛΑ ΚΑΛΑ?ΑΓΓΕΙΛΚΟΥΛΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΒΡΗΚΕΣ ΤΟ ΚΕΦΙ ΣΟΥ Κ ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ.ΑΝΤΕ.ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΣΑΣ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ.ΣΟΥΝΝΝΝΝΝΝΝ. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλησπερα κ απο μενα!

με τις μεγαλες ωρες σημερα αλλα γυρναγαμε ολη μερα κ αφου μιλησα με τις φιλες μου χρυσα κ πατσυ στο τσατ ειπα να μπω να δω νεα σας!!

μαγδουλα μου οντως,παραλιγο να καναμε μαζι μπανακι!!δε πειραζει ισως να ειμαστε καλα του χρονου!χαχα!!ειναι απο ενα χωριο διπλα στο βουναργο αν ξερεις.ειναι 10 λεπτα απο μυρτια.δε ξερει κ πολλους απο εκει,βασικα μονο του χωριου ατομα αλλωστε ειναι 90 ατομα στο χωριο κ μαλιστα ολοι ειναι συγγενεις!χαχα!!

κοριτσια εν τω μεταξυ η χρυσα θα μενει πολυ κοντα μου,βασικα 1 λεπτο απο το σπιτι μου οποτε καταλαβαινετε τι εχει να γινει ε;αν θελετε επειδη δεν ειναι κ ευκολο να μετακινηθουμε για εμας,μπορειτε να συναντηθουμε καπου εδω κοντα.αν ξερετε πλατεια σπαθα ειναι μια μεγαλη πλατεια κ εχει κ καφετερειες οποτε ειναι καλη ευκαιρια,εσεις οι πιο πολλες οδηγειτε,οποτε αν ειναι κανονιζουμε!αναλογα κ τα σχεδια φυσικα της χρυσας οσον αφορα τον μιχαλακη της.

εν τω μεταξυ καθομαι εξω στο μπαλκονι κ φοραω ζακετα,πριν εβρεξε κ λιγο,αποτομα φθινοπωριασε.

κατερινακι μου χθες που πηγαμε παιδιατρο ρωτησαμε για στρατα κ αυτη ειναι κατα,δε ξερω ρε κοριτσια εσας τι σας λενε;ναι θα συνηθισω στη δουλεια που θα παει,δυστυχως δε γινεται κ αλλιως.

ματινακι καλως μας ηρθες κ εσυ,κ στειλε μια σοκολατοπιτα κ απο εδω!

συγνωμη αν ξεχναω να σχολιασω κατι,θα ξαναμπω παλι αυριο γιατι νυσταξα πολυ τωρα κ κρυωνω κιολας κ θα μπω μεσα!

πολλα φιλακια μανουλες κ φυσικα στα νινακια σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Μανουλίτσες και απο μένα!!!

Χάθηκα αυτή τη βδομάδα αλλά χειρότερη βδομάδα δε μου έχει τύχει...απο που να ξεκινήσω απο τη Δευτέρα που γύρισα στη δουλεία μετά τις διακοπές και μου σπάσαν τα νεύρα,την Τρίτη και εγώ και ο άντρας μου πάθαμε μια ψιλοδηλητηρίαση την Τετάρτη το βράδυ μου έκανε η μικρή τρεις φορές εμετό και προχτές πήγε ένας και έπεσε με 70 χιλ πάνω στον άντρα μου, το αυτοκίνητο έγινε πίτα αλλά ευτυχώς ο Κώστας είναι καλά μόνο με ένα κολλάρο στο λαιμό.

Να ευχηθώ στα μωράκια που βαπτίστηκαν αυτές τις μέρες να είναι καλοφώτιστα.

Πολλά ξενύχτια έχουν πέσει, κάποια φάση πρέπει να περνάνε και η δικιά μου ξυπνάει τρεις φορές σίγουρα και χτες το βράδυ δεν κοιμήθηκε καθόλου στην κούνια της την βγάλαμε όλο το βράδυ να κοιμάται ανάμεσά μας και να πιπιλάμε τη μαμά.

Κορίτσια για τη συνάντηση μη με ξεχάσετε έρχομαι όπου κανονίσετε, προς Πειραιά με βολεύει και μένα αλλά εγώ λόγω δουλειάς μπορώ μόνο απόγευμα.Θα χαρώ πολύ να σας δώ πάλι!

Αν τα καταφέρω θα τα πούμε και μετά πάω να ταίσω την αντάρτισσά μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλες γεια σας

χθες ολη μερα ο δημητρακης μου μεσα στην ανησυχια ηταν δεν καθοταν πουθενα και οταν τον ειχα αγκαλια με εσπρωχνε κιολας δεν ηξερε τι του εφταιγε και μεσα στην γκρινια ευτυχως που κοιμαται καλα γιατι αλλιως δεν παλευεται με τιποτα σημερα ειναι καλυτερα

βικακι μου οι παιδιατροι ειναι αντιθετοι με την περπατουρα εγω τον βαζω εδω και καιρο και αλωνιζει,και εγω στον πρωτο φοβομουνα και δεν τον εβαζα αλλα τους αλλους δυο δεν ακουσατην παιδιατρο και μας που μας εβαζαν τι παθαμε,τι να τα κανεις ολη μερα αφου δεν καθονται πουθενα

αμαν ρε κατερινακι τι γκαντεμια κι αυτη ποιος σας ματιασε ευτυχως δεν επαθε τιποτα ο ανδρας σου

ματινακι μου καλωςηρθες εμενα ποτε θα με κερασεις σοκολατοπιττα συμπεθερα;;;

πατσυ μου πηρες τρομαρα ε δεν καταλαβαινεις για ποτε πεφτουν τα ζιζανια και τον δικο μου χτες τον ειχα κατω και επεσε αλλα ευτυχως ημουν κοντα του και δεν χτυπησε τρομαξε μονο και αρχισε να ουρλιαζει

ευακι μου και απο μενα εχεις πολλα φιλια :kiss::kiss:

καλοφωτιστα και τα μωρακια που βαφτιστηκαν χρυσα και ολια να σας ζησουν τα μαναρακια σας να ειναι γερα και καλοτυχα

πολλα φιλια σε ολλες τις μανουλες και στα πατουσακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας...

Ευάκι, βρήκα φόρεμα. Όλα ειναι σχεδον έτοιμα. (τα ανελαβε όλα η μαμα κ ο μπαμπας μοθ)

Θα σας ανεβάσω φωτο κάποια στιγμή.

Βόλτες θέλει κ η δικία μου όλη μέρα κ δεν προλαβαίνω να κάνω τίποτα μέσασ το σπίτι...

:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κουκλες!

Να μας ζησουν τα μωρακια που βαφτιστηκαν!

Δεν σχολιαζω γιατι ειμαι πτωμα και επεται συνεχεια!

Μπηκα μονο να σας χαιρετησω προσωρινα και οταν και αν μπορεσω θα θελα κι εγω να βρεθουμε στην Αθηνα!

Εχετε το τηλ μου οποτε κανονιζετε και επικοινωνουμε!

Φιλακια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο μενα!!!!!!!!!!

ρε κοριτσια ολο μπαινω και διαβαζω νεα σας και οταν κοιμιζω το μικρο το βραδυ δεν εχω κουραγιο να μπω να γραψω...και μενα ειναι πολυ απαιτητικο παιδι και θελει συνεχεια την προσοχη στραμμενη πανω του.

Ειχαμε καποια τρεξιματα αυτη την εβδομαδα...Τα νυχακια των ποδιων του τα μεγαλα ειχαν προβλημα και μπαιναν μεσα στο κρεας(το κληρονομησε απο μενα)...και πρηστηκαν τα ποδαρακια του τωρα παιρνει αντιβιωση και πηγε και τα εκοψε χειρουργος για να ισιωσουν λιγο...να φανταστειτε οταν γεννηθηκε ηταν σε τριγωνικο σχημα πολυ περιεργα και τωρα που μεγαλωσαν δημιουργηθηκε προβλημα..ευτυχως ομως που δεν του τα εκοψα εγω γιατι θα ειχα κανει σειροτερα τα πραγματα...πεντικιουρ απο 9 μηνων εχετε ξανακουσει;;;;;;;;;;;;;χαχα

Πατσουλι μου περαστικα...εμας οταν επεσε απο το κρεβατι μας ειπαν να προσεξουμε για εμετους και υπνηλια...ν ατο παρακολουθησεις.

Σοφακι κοπελα μου εισαι ηρωας...τι να πω ειναι πολυ λεπτο το θεμα του αποθηλασμου...εγω δεν θελω να σε επηρεασω αλλα αν αποφασισεις να αποθηλασεις ειμαι εδω για να σου δωσω συμβουλες...και να ξερεις οτι και 2 χρονων να παει παλι θα εχεις τυψεις και ανασφαλειες για το θεμα αυτο...κια φυσικα υπαρχουν και οι καλοθελητες που σε κανουν να νοιωθεις ακομα χειροτερα...εγω επελεξα να σταματησω γιατι πραγματικα δεν ηθελα να κανω κατι που επαψε να με ευχαριστει...και τωρα πια το λεω χωρις τυψεις ...ηταν η καλυτερη αποφαση που πηρα γιατι ειχα παψει να αισθανομαι γυναικα...ειχα χασει τον εαυτο μου και ενοιωθα οτι ειχα φτασει στα ορια μου.και παλι σου λεω ομως οτι η αποφαση αυτη ειναι αποκλειστικα δικη σου.ειδικα εσυ νομιζω εχεις υπερβαλλει εαυτον.και γω νομιζα πως το παιδι δεν θα κοιμαται αλλιως γιατι παντα απομκοιμιοταν στο στηθος...Επισης ναι και ο δικος μου ξυπναει τη νυχτα...αλλα μια φορα το πολυ...ξερω αν πειναει ή αν θελει απλα νερακι.Ειναι διαφορετικα.Τελοσπαντων οτι κια να αποφασισεις ειναστε εδω να σε στηριξουμε.Φιλακια πολλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλησπερα!παλι μπηκα αργα,βασικα ειχα μπει κ το μεσημερι κ ειδα νεα σας,απλα δεν εγραψα.

κατερινακι καγκουρακι τι να πω βρε κοπελα μου με οσα σας ετυχαν,αλλα τελικα το εχω παρατηρησει κ απο μενα κ γενικοτερα οτι αν τυχει ενα κακο μετα θα τυχουν κ αλλα στη σειρα..τελοσπαντων,αυτα να ειναι κ ολα ξεχνιουνται.

πασχαλακι περασατε κ εσεις μικροπεριπετεια ε;αλλα κληρονομησε αυτη την λεπτομερεια..κοιτα να δεις τα σκατουλακια..χαχαχα!!ολα καλα κ εσεις ομως δεν ειναι τιποτα!ασχετο,αλλα τελικα αυτον τον καφε δεν τον ηπιαμε ,να δω τωρα που θα ξεκινησω δουλεια αν θα τυχει ποτε γιατι θα το ηθελα παρα πολυ!κ μακαρι αν συναντηθουμε να καταφερεις να ερθεις!

εμεις σημερα ησυχα περασαμε,ο αντρας μου ρεπο,κοιμηθηκαμε κ το μεσημερι κ μετα πηγαμε με τουσ νονους του μπεμπη για καφε κ ηρθε κ η κουνιαδα μου.αχ σε δυο κυριακες θα εχουμε κ εμεις το ονοματακι μας!

ωραια περασαμε κ μετα γυρισαμε σπιτι απλα με δυσκολεψε το ποντικακι μου να κοιμηθει.

χρυσα μου να σου ευχηθω κ απο εδω καλο ταξιδι,εμεις θα τα πουμε κ απο κοντα αφου για λιγο θα ειμαστε γειτονακια κ ολα να πανε καλα με τον μιχαλακη σου!

κοριτσακια μου δε θυμαμαι κατι αλλο να σχολιασω,παω για νανακια κ θα τα πουμε αυριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΕΓΩ ΝΥΧΤΟΒΙΑ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ!!ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙ Η ΝΕΦΕΛΗ ΣΧΟΛΕΙΟ.ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΑΛΛΟ ΚΑΚΟ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΒΡΕΙ.ΠΑΣ ΑΜΑΝ ΒΡΕ...ΝΥΧΙΑ???ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ?ΜΙΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ?

ΟΛΙΑ ΚΑΛΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΥΓΙΗΣ.ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ.ΕΠΙΣΗΣ ΝΑΣΙΑ Κ ΕΣΕΙΣ.ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ.ΧΡΥΣΑ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ,ΘΑ ΜΟΥ ΛΕΙΨΕΙΣ,ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΑΜΠΡΟ ΜΟΥ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ.ΚΑΛΗ ΑΝΤΑΜΩΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΟΥ ΑΓΑΠΗ ΤΗΝΝ ΜΥΞΟΠΑΡΘΕΝΑ ΒΙΚ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΚΛΟΤΕΣ.ΦΥΣΙΚΑ ΕΧΩ ΣΚΑΣΕΙ ΑΠ ΤΗΝ ΖΗΛΕΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ.......ΣΝΙΦ,ΚΛΟΥΨ,ΟΙΜΕΕΕΕΕΕΕ.ΓΙΩΤΑΚΙ ΤΡΩΩ ΤΩΡΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΝΤΑΙΦΙΑ.ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΥΡΙΟ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ...ΧΕΧΕ.ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΨΩ.ΧΙΧΙ.ΧΟΧΟ.ΕΥΑ ΠΟΥ ΣΑΙ ΡΕ?ΧΑΘΗΚΕΣ..... :dry: ΜΕΓΕΙΑ Κ ΤΟ ΜΑΜΙΛΑΝΤ-ΦΕΙΣΜΠΟΥΚ.ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ.......ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΒΑΛΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ..ΣΕΙΡΑ ΣΑΣ ΤΩΡΑ!!!!!!!!!!!!!ΑΦΑΤΣΕΣ....ΕΝ ΕΧΕΤΕ ΦΑΤΣΑ.ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΕΧΕΤΕ.ΔΙΔΥΜΕΣ ΕΙΣΑΣΤΕ?????ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ.ΦΙΛΙΑ.ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,SORRY ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΓΡΑΨΩ,ΑΝ ΚΑΙ ΕΜΠΑΙΝΑ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ,ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΤΡΕΧΑΜΑΤΑ..ΒΑΨΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΚΟΥΡΑΣΗ!!!ΕΤΡΕΧΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΦΤΑΝΑ..ΚΑΛΩΦΩΤΙΣΤΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΑ!!!ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΙ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ!!ΚΑΛΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΑ ΝΥΧΙΑ ΒΙΚΑΚΙ?ΔΕΝ ΤΟ'ΧΩ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ,ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ Τ'ΑΚΟΨΕΣ!!ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΕΙΧΕΣ ΤΟ ΝΟΥ ΣΟΥ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕΓΕΙΕΣ!!!!!!

Καγκουρουλα περαστικα ...τι να πω κοπελα μου...

Νασια κ Ολια να ζησουν τα νεοφωτιστα μωρακια μας!! να ειναι παντα καλα!!

Πατσυ... :kiss::kiss:

Χρυσα μου καλο ταξιδι κ ευχομαι ολα να πανε τελεια!

Βικακυ ξερεις εσυ τι κανεις! ;) καθεσαι στην βαση σου κ ερχομαστε εμεις απο εκει!! :laugh:

Πασχαλιτσα μου σ'ευχαριστω καταρχην για το ενδιαφερον σου κ σ'ευχαριστω πολυ κ για τα καλα σου λογια...με συγκινησες βρε!!ημουνα σιγουρη παντα οτι θα τον θηλαζα μεχρι 2 η κ 3 χρονων μεχρι να ξαναμεινω εγκυος πρωψτα ο Θεος στο επομενο μου παιδακι αλλα πλεον πιστευω οτι το πολυ μεχρι τον χρονο θα τον θηλασω...δεν θα αντεξω αλλο! ειδωμεν....κ παλι σ'ευχαριστω ομως!

εχτες την νυχτα ειληκρινα πρεπει να ηταν στο στηθος για πιπιλα τουλαχιστον 4-5 ωρες :(:(:( μα τι να συμβαινει επιτελους?? να ναι τα δοντια του????

παω να φαω κοριτσακια μου κ να μαζεψω τα σιδερωμενα!

φιλακια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλησπερα!

με γε ια κ το νεο μαμμυ,ευχομαι να μπαινουμε κ πιο ευκολα απο δω κ περα.. ;)

φιλη μου εισαι θεα!!πολυ γελασα με τις διδυμες παλι!! :laugh: :laugh: :laugh: αχ τι θα σε κανουμε μου λες;εε;; :laugh: :laugh: :laugh:

γιατι πλακα πλακα εξαφανιστηκε η φωτο του προφιλ μου;

σοφακι μου οντως εμεις ειμαστε στη βαση μας κ σας περιμενουμε ολες σιγα σιγα,που θα παει ολες για καποιο λογο επισκεπτονται την αθηνα.

σημερα κανει λιγο κρυο κ δε ξερω πως να ντυσω τον μπεμπη αφου δεν εχω τιποτα απο φθινοπωρινα παρα μονο 2 μπλουζακια μακο μακρυμανικα κ ενα τζινακι αν θελω να παμε καπου εξω.κ φυσικα ως τη βαφτιση δε ψωνιζω γιατι μετα θα εχω αλλαγες κ θα μαζεψω αρκετα ρουχαλακια.

κατα τα αλλα τωρα κοιμουνται οι δυο μου αντρες κ ετσι καθομαι κ εγω αραχτη στον καναπε κ πιο μετα θα παμε να μοιρασουμε σε κατι φιλους προσκλητηρια. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!

Πολύ κουλ το καινούριο μάμμυ B)

Σήμερα ξεκινάμε κολυμβητήριο :woohoo: Θα μπω το βραδάκι να σας πω εντυπώσεις!

Φιλιά - περισσότερα (και νέα και φιλιά :P ) το βράδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε μανουλες???εγω εχω να μαζεψω βαλιτσες και δεν προλαβαινω να σχολιασω.... :blush: λοιπον,θα ειμαι αθηνα για λιγες μερες...ελπιζω να συναντηθουμε!!!!!! ;)

σας φιλω ολες και τα λεμε!!!!!! :kiss: στην αθηνα ολο και απο καπου θα βρω ιντερνετ!!!! :laugh: μετα θα μπαινω απο ναυπλιο!!!!! :cheer:

μακια!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αχχ τουλάχιστον εσένα πήρε ο μπεμπάκος! Καλύτερο μου ακούγεται για να δούμε τώρα την Τρίτη μαι εγω 35 μπαίνω είμαστε πολύ κοντά…εσύ κατάλαβες οτι πήρε θέση; Εννοώ νιώθεις κλωτσιές μόνο ψηλά στον θώρακα;;
    • Ναι Ε; Μήπως να ψαχτώ και εγώ για την μπάλα θα τον ρωτήσω τώρα που θα πάω την Τριτή τον γιατρό…άσε το βλέπω και στον ύπνο μου…οτι δεν πήρε θέση αλλά ντάξει τι να κάνουμε όπως έρθουν τα πράγματα 🙃
    • Τώρα η μικρούλα σου κοιμάται;; Αχ αναρωτιέμαι ποτε θα ξανά κοιμηθούμε, όπως παλιά!! Ρωτάω την μαμά μου, από ποτε μπορούμε να κοιμόμαστε εμείς και τα μικρά να βλέπουν παιδικά 😂😂😂 Αν και ο άντρας μου είναι πολύ πρωινός τυπος και τα σκ που δε δουλεύει παίρνει την μικρή και βγαίνουν βόλτες…οπότε από αυτήν την άποψη είμαι καλά.  Και να μην τον βάλεις πάντως δεν έγινε και κάτι… από του χρόνου πιστεύω θα το χαίρονται..φέτος πιο πολύ εμείς χαιρόμαστε!
    • Καλησπέρα κορίτσι μου,εγώ αύριο μπαίνω στην 35η εβδομάδα ο μικρούλης έχει πάρει θέση εδώ και 3 4 εβδομάδες αλλά ο γιατρός μου είπε να μη το δένω και κόμπο γιατί ανά πάσα στιγμή μπορεί να αλλάξει πάλι οπότε μην αγχώνεσαι!!
    • Οχι δεν μου ειπε! Απλα μου ειπε οτι θα το παρακολουθεί η γυναικολόγος κι αν χρειαστεί να ξαναπάω να με δει η ιδια που εκανε την Doppler. Μου ειπε για σημαδια. Και ειπε δεν είναι κ σίγουρο οτι θα γεννήσω πιο νωρις.    Επισης  πήρε θέση, αλλα  μπορει να αλλάξει γιατι  είναι νωρις ακομα. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...