Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΝΟ 5 !!!!!!!!!


Recommended Posts

Καλημερα...

Επιτελους ξεκολησε το μαμμυ!

Τι κανετε;

Εμεις χαλια...

Αυτα τα δοντια μας εχουν ταλαιπωρησει πολυ...

Χθες πεταγοταν στον υπνο του με τσιριδες το μαναρακι μου!!

Του δωσα 4 μλ ντεπον αλλα δεν τον βοηθησαν πολυ!

Τωρα πριν κανενα μισαωρο που ξαναξυπνησε για γαλα χαλασε τον κοσμο παλι!

Μεχρι να το κανω σε ενα λεπτο δηλαδη χαλαει το κοσμο ρε κοριτσια!

Κι εσας ετσι κανουν;απαπα...

Ξυπνησε και τον Μιχαλη και δεν μπορω να χουζουρεψω αλλο!

αντε να βγουν τα κωλοδοντια να ηρεμησει το μωρο κι εμεις μαζι!!

Τα φιλια μου σε ολες και καλο μηνα για χθες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 983
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα φιλες μου!!Επιτελους .Προσπαθω εδω και τρεις μερες να μπω στο μαμυ ..Εγω τελειωσα με τις ετοιμασιες της βαφτισης.Την τριτη πηγα κομμωτηριο και εκανα ανταυγιες.Ευτυχως την κυριακη η κομμωτρια θα ερθει σπιτι.Χθες πηγα και στα benetton και του πηρα πουκαμισο να φορεσει πριν τη βαφτιση.Του ειχα παρει μπλουζα αλλα ο καιρος δεν ειναι και πολυ καλος οποτε του πηρα πουκαμισο..Σημερα η αδερφη μου θα παρει και τα βαφτιστικα .Αν προλαβω θα τα βγαλω φωτο να τα δειτε.

Γιωτα μου καλωσηρθες και συ !!!Τι παθατε βρε κοριτσι μου.Παλι καλα δεν ησασταν μεσα ..Ελπιζω να στε καλα..

Χρυσα μου ασε αυτα τα δοντια τα ταλαιπωρουν τα καημενα.Εμεις βγαλαμε 7 και τωρα βγαινει και το ογδοο απο πανω..

Βικακι ποτε γυρνας δουλεια?Εμενα χθες με πηραν και σημερα το μεσημερι θα παω σε ενα σεμιναριο ..

Καλο μηνα και για χθες!!!

Φιλια πολλα σε ολες :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ!!!

Καλο μηνα να εχουμε!!!

Γιωτακο καλως ηλθατε κοπελα μου κ καλο χειμωνα!! καλα διακοπες ηταν αυτες η οι 10 πληγες?? τι πραγματα ειναι αυτα?? κ μη χειροτερα κοπελα μου!!

Ολια μου αντε κοντευουν οι μερες..με το καλο!!

κοριτσια εχτες την νυχτα εκλαιγα απο τα νευρα μου..ξυπναγε πραγματικα ανα μια ωρα ισα ισα να πιπιλησει....δεν αντεχω αλλο...ερειπιο ειμαι...πρωτη φορα σκεφτομαι να αποθηλασω...εχω χασει τον εαυτο μου κ δεν ορεξη ουτε να παιξω με το παιδι..ποιος ο λογος να τον θηλαζω εαν ειναι να ειμαι ετσι συνεχεια???? αχ! δεν ξερω τι να κανω πια κ δεν πιανει κ μπιμπερο με τιποτα! :angry::(:angry::(:angry::(

επιπλεον δεν τρωει μπουκια! τιποτα ομως...γιατι ολα πρεπει να ειναι δυσκολα?????? δεν μπορω να καταλαβω??????? :angry:

Πατσυ που εισαι καλη μου???

κοριτσια μου δεν σχολιαζω γιατι ειμαι σε πολυ κακη ψυχολογικη κατασταση....

φιλακια πολλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες καλησπερα

εγραψα πριν ενα κατεβατο και με το που πατησα υποβολη με πεταξε εξω,προχτες πηγαμε παιδιατρο και ο δημητρακης μου απο τη ωρα που αρχισε να τον εξεταζει μεχρι που φυγαμε εκλαιγε,οι αλλοι δυο δεν εκλαιγαν ποτε και μου κακοφανηκε λιγο τελοσπαντων ο μικρος μου εφτασε τα 9 κιλα υψος δεν μετρησαμε θα ξαναπαμε στις 18

καλο μηνα σε ολες και απο μενα,εδω δροσισε αρκετα αν και δεν μου αρεσει αυτη η αποτομη αλλαγη

αμαν ρε σοφακι μου τι τραβας κι εσυ με τον μπουμπουκακο σου,πως να αποθηλασεις τι θα τρωει το παιδι αφου ουτε μπουκαλι θελει ουτε κουταλι νηστικο θα το αφησεις;

ολια μου με το καλο να βαφτιστει ο μικρουλης σου να μην κλαιει και να χαρητε την βαφτιση,μεγεια και το μαλλι!!!

οι υπολοιπες που χαθηκατε;;;;;

πολλα φιλια απο μενα :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello! I'm back :)

Άντε να μαζευτούμε πάλι σιγά σιγά να τα λέμε!

ΒΙΚΑΚΙ ήμουνα αλντεμαρ 18-25 Αυγούστου! Βασικά το αποφάσισα εντελώς τελευταία στιγμή να πάω. Έμεινα πολύ καιρό Πάτρα μόνη μου με τους γονείς μου και μου την έδωσε! Πέρασα πολύ τέλεια πάντως με το μωρούλι μου! Φοβερό το ξενοδοχείο και πολύ βολικό για παιδάκια! Ακριβό όμως ρε παιδί μου...

Δε θυμάμαι και ποιά με ρώτησε αν η μικρή άρχισε να κοιμάται (Ολιάκι εσύ? :kiss:) Λοιπόν...όχι...εν έχουμε καμία τρομερή αλλαγή, αλλά το έχω πάρει απόφαση και κοιμόμαστε αγκαλίτσα και τελικά έτσι κοιμάμαι κι εγώ μια χαρά! Το έχω συνηθήσει και αν με ρωτήσεις το πρωί πόσες φορές ξύπνησε η Μαρκέλλα δεν έχω ιδέα!

Λεμονίτα και τι κάνετε τώρα όταν ξυπνάει που δε θηλάζεις? Πώς τον ξανακοιμίζεις?

Σοφία σε καταλαβαίνω γιατί τα παιδάκια μας μοιάζουν πάρα πολύ... Δύσκολα σε όλα τους! Η συμβουλή μου είναι να το δεις λίγο αλλιώς... Εγώ πάντως από τότε που αποφάσισα να μην προσπαθώ να της επιβάλλω τα δικά μου "θέλω" και απλά ακολουθώ τα δικά της, είμαστε πολύ πιο ήρεμες κι οι δύο. Έχεις δοκιμάσει να τον πάρεις να κοιμόσαστε μαζί? Έτσι πίστεψέ με πως και κάθε ώρα να ξυπνάει εσύ θα ξεκουράζεσαι περισσότερο. Όσο για το φαγητό, δώστου χρόνο, θα φάει...Εγώ πλέον δεν την πιέζω καθόλου. Ούτε προσπαθώ με παινιδάκια και κολπάκια κτλ... Αν και όταν θελήσει το παιδί θα φάει. Ξέρω βέβαια πόσο εκνευριστικό είναι να φτιάχνεις και να πετάς όλη την ώρα....

Φιλάκια πολλά -δεν έχω μελετήσει για να σχολιάσω τίποτα άλλο :P στα κλεφτά διάβασα λίγα ποστ αλλά από δω και πέρα θα τα ξαναλέμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαγδουλα μου 1ον κοιμομαστε μαζι,με τον αντρα μου δεν εχω κοιμηθει ακομα στο ιδιο κρεβατι..κ ειναι πιο ξεκουραστα απ το να πηγαινοερχομαι αλλα καθε μια ωρα??? πολλες φορες κ μιση...δεν αντεχω ρε γαμωτο κλαιω μεσ την νυχτα....θελω να κοιμηθω λιγο...

2ον δεν κανω κολπα στο φαγητο του γιατι χαζευει κ ειναι χειροτερα γιαμενα απλα του δινω να φαει κ φυσικα δεν τον πιεζω για να μην νευριασει καθολου κ ο μονος λογος που θελω να φαει λιγο ειναι για να ελατωσει θηλασμους....λεμε τωρα...ειναι σχεδον 7,5 μηνων κ θηλαζει τουλαχιστον 14-15 φορες καθε μερα...πολυ δυσκολα ρε γαμωτο....

3ον ΕΧΩ ΑΠΕΛΠΙΣΤΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! εγω που ελεγα θα τον θηλαζω μεχρι να ξαναμεινω εγκυος σε 2-3 χρονια πλεον σκεφτομαι τι να κανω...ρε κοριτσια σερνομαι....εχω σταματησει να ειμαι κοινωνικη...ουτε γυναικα νιωθω ουτε τιποτα....κ με τον Κωστη ολο γκρινια εχω..σε εκεινον ξεσπαω επειδη δεν μπορω στο παιδι...σας εχω κουρασει το ξερω αλλα που αλλου να τα πω?? τελοσπαντων κριση ειναι θα μου περασει που θα παει??? αυτο ειναι το μαναρι μου...θα μεγαλωσει ο βυζακιας μου κ τοτε θα του πω εγω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφάκι ψυχραιμία! :laugh:

Είναι ζόρι το ξέρω...Αλλά και να αποθηλάσεις δε σημαίνει ότι δε θα ξυπνάει τη νύχτα, ούτε ότι θα τρώει περισσότερο! Είναι και τα δύο άσχετα με το θηλασμό. Τουλάχιστον τώρα έχεις ένα τρόπο να τον κοιίζεις όταν ξυπνάει χωρίς να σηκωθείς από το κρεββάτι και επίσης αν δε φάει το φαγάκι ξέρεις ότι πίνει το πολύ θρεπτικό γαλατάκι σου!

Εγώ όπως σου είπα -που είμαστε και κανά μήνα πιο μεγάλες- μάλλον έχω συνηθίσει τα ξυπνήματα...Πραγματικά δεν καταλαβαίνω πότε ξυπνάει. Σηκώνω το μπλουζάκι και πάω κοντά της και κοιμάμαι! Ξυπνάω με τα μεμέ έξω :P :laugh:

Κουράγιοοοοο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοκονες!

Τι μου κανετε;

Αχ ρε Σοφακι πες τα σε μας,σε νιωθουμε!

Μακαρι να ξερα ενα τροπο να σου πω για να σε βοηθησω αλλα ειναι στον γιο συ τι να πω...υπομονη!

Μαγδα μου καλωςηρθες παλι!

Στην αρχη εκλαιγε και τον επαιρνα αγκαλια και προσπαθουσα να τον ξανακοιμησω.

Τωρα με το που τον χτυπησω λιγο την πλατη η τον παρω για μισο λεπτο αγκαλια ξανακοιμαται ετυχως!

Παντως να πω αυτο που λενε οτι το παιδι με το ξενο δεν θα ξυπναει δεν ισχυει αφου ο δικος μου εξακολουθει!

Κατερινα πολυ καλος ο μικρος σου!

Εμεις εχουμε παιδιατρο οταν γυρισουμε απο Αθηνα.

Φιλακια κουκλες!

Παω να ταισω τον χοντρουλη μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα ζουζούνες μου,

έχω τρελαθεί στο πήγαινε-έλα αυτές τις μέρες, να γίνει η βάφτιση να ηρεμήσουμε λίγο. Αύριο έρχεται η κολλητή-κουμπάρα-καλύτερή μου φίλη από Αθήνα και είμαι μες την καλή χαρά.

Έχω και το μπουμπουκάκι μου αρρωστούλι εδώ και τρείς μέρες, με συνάχι, βράχνιασμα και πολύ ελάχιστο βηχαλάκι αλλά ΕΥΤΥΧΩΣ χωρίς πυρετό. Πήγαμε στην παιδίατρο σήμερα να την δει γιατί ψιλοφοβήθηκα με την βραχνάδα μην έχει ακροαστικά, αλλά ευτυχώς δεν έχει τίποτα πέρα από το συνάχι. Μας έδωσε μόνο κάτι σταγόνες για την μυτούλα. Ψήλωσε 3 πόντους μέσα σε 15 μέρες το μανάρι μου, τώρα είναι 76 εκατοστά και 9100 kg. Η παιδίατρος έπαθε πλάκα που την είδε τόσο συνεργάσιμη σήμερα γιατί συνήθως μας ακούει όλη η Μεγάλη Παναγία (το χωριό του Αρναούτογλου.)

Σοφία μου υπομονή! Βλέποντας κι από την κόρη μου που δεν θηλάζει κι όμως άρχισε πάλι να ξυπνάει τα βράδια και να μην κοιμάται με τίποτα, υποθέτω ότι όλα τα μπεμπάκια σ'αυτή την ηλικία κάνουν τα ίδια. Είναι ζόρικα αλλά όταν μας χαμογελούν...τα ξεχνάμε όλα έτσι δεν είναι? Αν δεις τι μαύρους κύκλους έχω φτιάξει γύρω από τα μάτια από την αυπνία θα νομίσεις ότι "έπεσα" στα σκληρά...Κι εγώ δεν έχω που να ξεσπάσω και την πληρώνει συνήθως ο Θανάσης, σήμερα τα έβαλα με το μπαμπά μου γιατί είχε καθήσει σε όλους τους καναπέδες και είχε κάνει κουβάρι όλα τα καλύμματα κι είχα βαρεθεί να τα στρώνω ...βλακείες, απλά τα νεύρα μου είναι πλέον τσίτα και φωνάζω για το παραμικρό!

Αυτά τα νέα μας κοριτσάκια,

φιλάκια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ρε Μαγδουλα ετσι ξυπναω κ εγω με το στηθος εξω κ τον βυζακια μου να κοιμαται ακουμπωντας στο μεμε η να μου εχει γυρισμενη πλατη!! το ξερω οτι ειναι ευκολια ο τροπος που κοιμαται κ οτι αν πιει ξενο δεν ειναι σιγουρο οτι θα κοιμαται πιο πολυ κ βασικα ειναι τρομερα δυσκολο να το κοψω δεν ειμαι καν ετοιμη ψυχολογικα οποτε βλακειες λεω αλλα το καθε μια ωρα με εχει εξουθενωσει....τεσπα...ευχομαι καποια στιγμη να κοιμαται τουλαχιστον ενα δυωρο!!

Χρυσακο μου θενκς!! κ καλη ορεξη στον χοντρουλη σου!!

εχει κανα μηνα Μαγδα μου που εγινα συντονηστρια...

εχτες το βραδυ ξυπνησε καποια στιγμη στις 4.30 τα ξημερωματα κ επαιζε!!! λεω πλακα κανεις τωρα ρε Βασιλη μου?? ειχε ξυπνησει μεχρι τοτε 6-7 φορες κ τελικα εκατσε μια ωρα ξυπνιος κ μετα κοιμηθηκε το αγγελουδι μου αλλα δεν μπορουσα εγω απ την υπερενταση!!χαχαχαχα παω να τον κοιμησω σιγα σιγα...

τα φιλια μου σε ολες κ στα μωροπατουσακια σας!! καληνυχτα φιλεναδες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοφακι μου μην απελπιζεσαι κοπελα μου θα στρωσει καποια στιγμη,η γνωμη μου παντως κοριτσια ειναι πως οταν το μωρο ειναι στο ιδιο δωματιο με την μαμα για πολυ καιρο συνηθιζει και ξυπναει μονο και μονο για να την δει και για αγκαλιτσα και βυζοπιπιλισμα και οχι γιατι πειναει,τωρα τι να πω η καθε μια κανει οτι της πει το ενστικτο της,σοφακι μου κουραγιο φιλεναδα θα μεγαλωσει και θα αλλξει θα δεις καλο βραδυ :kiss:

χρυσα μου σε ειδα που μπηκες αλλα βγηκα για να κοιμισω τον δημητρακη να μιλουσαμε λιγο δεν σε πετυχα ξανα και θελω να μιλησουμε καποια στιγμη και μαζι

νασια μου περαστικα στην μικρη σου,και με το καλο οι ετοιμασιες

καλο βραδυ σε ολες τις μανουλες φιλια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι μου ευχαριστώ πολύ για τις ευχές,

μετά τη βάφτιση να μου δώσετε τα φώτα σας πως να βάλω φωτογραφίες (να τα πιάσω με την πρώτη και να μην σας πρήξω όπως με τα τίκερς-τι να κάνω είμαι εντελώς άσχετη) για να δείτε την κοράκλα μου σε μεγάλα κέφια (ελπίζω!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΣΟΦΑΚΙ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ.ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ Κ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΜΟΥ.ΚΙ ΕΓΩ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΜΕ ΤΑΣ ΘΗΡΙΑ Κ ΜΕ ΤΟ ΒΥΖΙ ΟΞΩ.Κ ΤΟ ΠΡΩΙ ΞΥΠΝΑΝΕ ΑΥΤΑ Κ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΦΑΕΙ Κ Η ΜΙΚΡΗ ΑΠ ΤΗΝ ΖΗΛΕΙΑ ΤΗΣ ΚΡΥΒΕΙ ΤΟ ΒΥΖΙ.ΧΑΧΑΧΑ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιτελουςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μετα απο 3 μερες καταφερα να μπω στο μαμυ...μα τι στο καλο γινεται;;;; :huh::dry::ohmy::angry:

μαγδουλινι καλως ηρθες ξανα στην παρεα μας! :)

σοφακι τι να σου πω...;;;και μενα συνεχεια ξυπναει,μαζι κοιμομαστε...και το πρωι ειμαι και με τα 2 βυζια απ'εξω :blush::blush::blush: :laugh: :P ....το θεμα ειναι οτι δεν ξυπνανε γιατι ποινανε...αλλα γιατι ετσι ειναι αυτα τα παιδια...ξενυχτηδες!...τι να πεις;;;σκεψου και μενα που εχω και εναν ταλιμπαν να κυνηγαω :unsure: :woohoo: :S:side:

λεμονακι αποθηλασες;;;; :huh: εχω χασει επεισοδια!πως το πηρε ο μικρος;;;;

ο μικρουλης μου παντως μια χαρα τρωει τα τρια γευματα...αλλα και το βυζι βυζι...σιγουρα 6 φορες την ημερα και δεν ξερω ποσες φορες το βραδυ πλεον...

ολια 8 δοντια;;;;;;;;;;;; :blink: εμενα ακομα ειναι φαφουτης! :laugh: :) με το καλο και η βαπτιση σας! :)

βικακι το 6ωρο που λες δυστυχως ειναι για εναμιση μηνα και για 6 μηνες μετα ειναι το 7ωρο...βλεπεις το μειωμενο ωραριο ξεκιναει απο την ληξη της αδειας λοχειας και οχι απο τη ληξη του εξαμηνου...

χθες ο μικρουλης μου το πρωι ειπε μαμα και μπαμπα! :woohoo: παντως μπορω να πω οτι τωρα που μπουσουλαει ειναι μια χαρα....κανω και καμοια δουλεια...παιζει και με τον ταλιμπαν...εχουν πολυ γελιο....

μια απο αυτες τις μερες θα σας βαλω και φωτο να μας δειτε...εχουμε μεγαλωσει! :)

αυτα....πολλα φιλακια :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλημερα.Εγω χθες πηρα και τα βαφτιστικα και ειμαι ετοιμη για την κυριακη.Αρχισαν ομως να πονανε τα αυτια μου και απο το ενα σχεδον δεν ακουω .

Σοφακι μου υπομονη .Δεν ξερω τι αλλονα σου πω.Περνας πολυ δυσκολα .Ειναι πολυ ζορι ανα μια ωρα να θηλαζεις.Με το γιατρο σου μιλησες??

Αχ εχω να καθαρισω το μισο σπιτι .Χθες εκανα το μισο.

Γιωτα ο μικρος ξεκινησε να μπουσουλαει?Μπραβο .

Νασια αντε υπομονη .Εφτασαν οι μερες..

Φιλακια κουκλιτσες ... :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια

χρυσα μου δεν σε ηθελα κατι συγκεκριμενο,ετσι να μιλουσαμε λιγο ουτε και για τις τσουτσουνες δεν τα ειπαμε τοτε

γιωτα και εγω εχω αποθηλασει και πολυ ομαλα κιολας αν και δεν το περιμενα γιατι στην αρχη δεν ηθελε με τιποτα και απο οτι φαινεται ειμαι η μονη που κοιμαται ολο το βραδυ

και μενα συνεχεια φωναζει μαμα,μπαμπα ο μικρος και γενικως φωναζει αλλα απο μπουσουλημα τοποτα ακομα,ωραια που μπουσουλαει ο δικος σου ξενοιαζεις λιγο

αυτα προς το παρον παμε για φρουτοκρεμα φιλιαααα :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας! :)

Ειπα να μπω να πω ενα γεια!χθες παλι με πεταξε :angry: ειλικρινα ετσι μου ερχεται να μην ξαναμπω...εχει παραγινει το κακο...

κοριτσια οσες θηλαζετε σας εχει ερθει περιοδος;;;;εμενα τιποτα ακομα!

χθες εδωσα μοσχαρι στον μικρο...δεν εκανε κατι....του εδωσα και σημερα..εχει ξετρελαθει..του αρεσει παρα πολυ! :):cheer:

φιλακια κουκλες! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!

ΜΑΓΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΣΤΙΣ 18 ΕΓΩ ΓΥΡΙΣΑ ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ!ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΕΤΣΙ;ΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΟ ΑΛΛΑ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΗΣ ΠΕΛΟΠΟΝΗΣΟΥ Κ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ Κ ΠΕΡΙΠΟΙΗΜΕΝΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ.

ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ ΤΑ ΛΕΓΑΜΕ Κ ΣΤΟ ΦΕΙΣΜΠΟΥΚ,ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ Κ ΕΓΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ,ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ.ΟΤΙ Κ ΝΑ ΠΕΙΣ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ..

Κ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟΣ,ΟΛΟ ΓΚΡΙΝΙΑ,ΔΕ ΚΑΘΕΤΑΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ Κ ΚΑΘΕΤΑΙ 10 ΛΕΠΤΑ Κ ΜΕΤΑ ΚΛΑΙΕΙ,ΘΕΛΕΙ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ.ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΞΥΠΝΑΩ Κ ΠΟΝΑΕΙ Η ΜΕΣΗ Κ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ.Κ ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΟΝΙΜΟ ΑΓΧΟΣ.ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ,ΕΦΑΓΑ ΜΕ ΑΓΧΟΣ ΜΗ ΞΥΠΝΗΣΕΙ,ΓΙΑΤΙ ΔΥΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑ ΤΩΡΑ ΕΜΕΙΝΑ ΜΕ ΤΟ ΦΑΙΗ ΜΕΣΗ ΕΠΕΙΔΗ ΞΥΠΝΗΣΕ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΒΡΑΔΥΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ,ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΜΙΑ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΤΗ ΝΥΧΤΑ,ΑΠΛΑ ΔΕ ΔΙΝΩ ΓΑΛΑ Κ ΤΟΝ ΚΟΥΝΑΩ ΝΑ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΕΙ.ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΜΩΣ Κ ΛΙΓΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΟΥΡΛΙΑΖΕΙ Κ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ.

ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ Κ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΡΕΠΟ Κ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΕΙ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ,ΕΧΟΥΜΕ ΕΜΒΟΛΙΟ ΣΗΜΕΡΑ,ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΕΙ ΒΟΛΤΑ ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΣΩ.ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ,ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ..

ΓΙΩΤΟΥ ΕΜΕΝΑ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΓΕΝΝΗΣΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΜΕΝΑ Κ ΑΚΟΜΑ ΚΑΝΕΙ 6ΩΡΑ ΑΝ Κ ΤΩΡΑ ΝΟΜΙΖΩ ΤΗΣ ΛΗΓΕΙ.ΤΩΡΑ ΑΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΤΙ ΔΕ ΞΕΡΩ.

ΟΛΙΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΣΑΣ ΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ!ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΚΡΙΒΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΟΥ ΓΥΡΝΑΩ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΑΘΩ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ,ΒΑΣΙΚΑ ΤΟ ΑΠΟΦΕΥΓΩ ΩΣ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Κ ΑΥΤΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλιτσες μου,τι κανετε?????εχω χαθει λιγο γιατι η μικρη δεν με αφηνει με τιποτα να κατσω στον υπολογιστη.... :S αν με δει να καθομαι αρχιζει να κλαιει,θελει να παταει ολα τα κουμπια.... :blink: ουτε να την κοιμιζω και να γραφω δεν μπορω γιατι απλα δεν κοιμαται....προσπαθει να σηκωθει να δει και κλαιει.... :huh: τωρα την εχει ο μπαμπας της κι ειπα να μπω να σας πω ενα γεια!!!!!! ;)

γιωτου,κι εγω εχω ξεχασει τι ειναι η περιοδος....!!!!! :)

κατερινακι,θα σε παρω τηλ.μια απο αυτες τις μερες!!!!! :cheer:

σοφακι μου,ειναι δυσκολα οντως.... :dry: κι εμενα ξυπναει πολλες φορες και εγω ειμαι ενα ζομπι.... :unsure:

ολια,με το καλο η βαφτιση!!!!!!! :woohoo:

χρυσα,θα ειμαι κι εγω αθηνα εκεινες τις μερες!!!!!!! :silly: ισως μπορεσουμε να βρεθουμε!!!!!!!!!! :silly:

μακια πολλα σε ολες!!!!!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες!

Γιωτα μου ναι αποθηλασα κυριως γιατι θα ανεβω Αθηνα για τον Μιχαλη και δεν γινοταν να παρω τον μικρο μαζι και με το θηλαστρο δεν εβγαινε γαλα!

Μια δυο φορες εβγαλα 240 μλ κι αυτο ηταν!

Ε και λεω μπας και κοιμηθουμε κανενα βραδυ!

Το καλο ειναι οτι ο μικρος το δεχτηκε ευκολα μιας και ειχε κοψει τους θηλασμους στην διαρκεια της μερας και πιναμε μονο πρωι και ολο το βραδυ!

Η αληθεια ειναι οτι οι νυχτερινοι θηλασμοι ηταν πιο δυσκολοι να κοπουν αλλα τα καταφεραμε!

Για περιοδο εμενα μου ρθε στους 6 μηνες πρωτη φορα και τωρα ειχα τριτη φορα πειοδο αλλα πολυ χαλια ρε συ!

Πολυ αιμα τις πρωτες μερες και ποναω ενω πριν δεν καταλαβαινα τιποτα!

Κατερινα μου χθες με πεταξε και δεν με εβαζε με τιποτα!

Για τις τσουτσουδες θα σου πω οταν γυρισουμε τα νεα μας!!!

Ευα ωραια ρε!

Αλλα εγω δεν θα μπορω να απομακρυνθω απο την περιοχη μιας και δεν εχουμε μεσο.

Αν σε βολεψει να συναντηθουμε εκει κοντα Πειραια θα ναι τελεια!

Αλλα να δω πρωτα τι θα γινει με τον Μιχαλη!

Τωρα εφτιαξα και τις βαλιτσες μας να μην εχω πολλα την Κυριακη.

Εβαλα και πληντυρια και αυριο εχει σιδερο!

Ολια μου με το καλο κοπελα μου!!

Αυτα κοριτσακια μου απο μας!

Τα ξαναλεμε κουκλες!

Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας! :)

ρε κοριτσια ολο νυσταζω...ξυπναω και νυσταζωωωωωωωωωω.......τι ειναι και αυτο το πραγμα πια :blink: το μεσημερι κοιμαμαι σιγουρα 2 ωρες και το βραδυ ενω πριν δεν κοιμομουνα πριν τις 12 τωρα απο τις 10 κουτουλαω...τεσπα.......θελω υπνοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!! :)

λεμονακι πως και ερχεσαι αθηνα;;;;εγινε κατι με τον μιχαλακη;;;;θα ηθελα και εγω πολυ να τα πουμε..ποτε μας ερχεσαι;;;;

αγγελικουλα καλο χειμωνα...τι κανει η μικρη σου φαιδρα;;; :)

ευακι πολλα πολλα φιλακια! :kiss::kiss::kiss:

γειααααααααα B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...