Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΝΟ 5 !!!!!!!!!


Recommended Posts

ΟΧΙ ΕΥΑ.ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΚΑΘΛΟΥ ΠΑΤΣΟΥΡΟΥ.ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙ Κ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΛΕΦΤΑ.ΤΩΡΑ ΓΡΑΦΩ ΤΙ ΩΡΑ ΔΙΝΩ ΦΑΡΜΑΚΟ Κ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΧΑΣΩ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ...ΠΗΡΑ Κ ΝΑ ΣΚΟΥΠΙΣΩ ΓΙΑΤΙ ΓΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ Κ ΤΟ ΤΣΑΙ ΤΗΣ ΝΕΦ ΕΠΕΣΕ ΣΤΟ ΠΟΔΙ ΜΟΥ Κ ΤΣΙΡΙΖΑ Κ ΠΗΓΑ ΝΑ ΤΟ ΠΛΥΝΩ Κ ΤΟ ΒΑΛΑ ΣΤΗ ΜΠΑΝΙΕΡΑ Κ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΚΑΥΤΟΚ ΑΝΟΙΓΩ ΤΗΝ ΒΡΥΣΗ Κ ΕΠΕΣΕ ΚΑΥΤΟ ΝΕΡΟ ΣΤΟ ΠΟΔΙ ΜΟΥ...........ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ ΤΕΛΕΙΩΣ.ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 983
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα ζουζούνες,

Πασχαλάκι καλοφώτιστος και γερός ο γιόκας σου! Να τον καμαρώσετε όπως επιθυμείτε! Κι εμένα η μικρή μου αρνείται πεισματικά να μπουσουλήσει αν και το προσπαθήσαμε, μάλλον κι εμείς κατευθείαν για περπάτημα το πάμε, έχει μερικές μέρες που πιάνεται από όπου βρει και σηκώνεται όρθια. Θέλει πολλή προσοχή.

Βικάκι αυτά τα νυχτερινά που περιγράφεις εμένα κάτι μου θυμίζουν... μάλλον επειδή βλέπω κι εγώ το ίδιο έργο κάθε βράδυ.

Πάτσυ μου, τί να πω...περαστικούλια και πάλι! Σας τάραξαν οι ιώσεις βρε πουλί μου!

Όλια βαφτίζουμε την ίδια μέρα! Με το καλό λοιπόν!

Χρύσα μου περαστικά και σε σας!

Σοφάκι κάνε υπομονή με το φαγητό, λίγο-πολύ όλα τα μπεμπάκια τα ίδια κάνουν, αυτές τις μέρες έχει πολύ ζέστη, ίσως το καλό μου δεν έχει όρεξη. Και η ζουζού μου όταν χαλιέται με την ζέστη μόνο με τα γιαουρτάκια ευχαριστιέται γιατί την δροσίζουν, το φαγητό της ούτε που να το δεί...

Κοριτσάκια μου φιλάκια σε όλες!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλες μου καλημερα!!!!

Εχτες εκανα δουλειες στο σπιτι το απογευμα με το μπεμπη.Τον ειχα στο παρκο και ενω στην αρχη επαιζε μετα αρχισε να γκρινιαζει.Αλλα ευτυχως τα τελειωσα.Τωρα εβαλα πλυντηριο και εχω αλλα δυο για σιδερο.Αμαν αυτες οι δουλειες δεν τελειωνουν.

Τον μπεμπη θα τον πουμε Νικολα στον μπαμπα μου..

Πατσουλινι περαστικα σας.Σε τρελαναν και τα δυο ε?Υπομονη βρε κοριτσακι που θα παει θα περασει και αυτο.

Σοφακι παλι δεν τρωει ?Εγω μερικες φορες του βαζω μουσικη και ξεχνιεται.

Νασια αντε μια βδομαδα εμεινε για τη βαφτιση.Αντε να φυγει και αυτο το αγχος...Φιλακια πολλα και καλο σκ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Ολια κι εσυ φασινα σημερα;

Κι εγω.

Τωρα τηγανιζω να φαμε και κανω διαλειμμα!

Εχω και σιδερο το απογευμα..αστα!

Εμεις ολα καλα κατα τα αλλα.

Ο Μιχαλης συνηλθε μαλλον καμια γριπουλα ηταν!

Σοφακι υπομονη υπομονη!

Ξερω εχεις βαρεθει να τα ακους αλλα τι αλλο να κανεις;

Εγω κοριτσια εχω ενα ντι βι ντι μαζου αντ δε ζου(ωραια αγγλικα ε;) και το βαζω!

Οση ωρα παιζει ο μιρος δεν βγαζει κιχ!

Φυσικα εχω τον Μιχαλη να γκρινιαζει οτι θελει παιδικα και βαζω και τις δυο τηλεορασεις για να κανω την δουλεια μου!

Αυτα απο μας!

Φευγω μην καψω τις πατατες!

Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!!

ΧΕΛΟΟΟΟΟΟ τι κανετε??

εγω εδω πολυυυυυυυυ κουρασμενη κ αυπνη για μια ακομη φορα κ η ζωη συνεχιζεται...

Πασχαλιτσα μου να σας ζησει ο Μανος σας!! να ειναι παντα πολυ πολυ καλα γερος κ τυχερος!! ειδα κ τις φωτο σας...κουκλακια ολοι σας!!!!

α! εβαλα κ εγω πολλες φωτο..ορεξη να χετε να βλεπετε!! :laugh: :laugh: :laugh:

δεν τρωει τιποτα.....δοκιμασα κ γιαουρτακι αλλα τζιφος...

πινει ομως πολυ νερο..ζεστη μωρε τα καημενα εχουν σκασει...ολο στηθος κ ολο νερο..φαγακι ουτε να το δει στα ματια του...

αχ..Χρυσα μου τι αλλο να κανω καλη μου??? μονο αυτο μου εμεινε....

Πατσυ μου χαλια ακομα καρδια μου??? :(:(

Βικακυ ο ξανθουλης ειναι υπεροχος!!!!! :kiss:

Ολια μου παντα βαζω μουσικη για να φαει αλλα εχω δοκιμασει τα παντα αυτες τις μερες κ τιποτα.... :angry:

αντε Ολια κ Νασια με το καλο κ εσεις τωρα τα λουλουδια σας!!!

ΕΥΑ ουυυυυυυυυυυυυ παλιο προδωτρα!!!! :laugh: :laugh: φιφιτσα με λεει ο Κωστας κ καποιες φιλες μου!!! ;)

πλακα πλακα κ εμενα ουρλιαζει απιστευτα...απαραδεκτος ειναι...αφου ο Κωστας τα περνει κρανιο κ δεν ξερω ποιον να ηρεμησω!!!

φιλακια φιλεναδες!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα

εμεις ολοι καλα ησυχια,ταξη και ασφαλεια πολυ ζεστη μας εχει ψησει και εδω,αλλα ευτυχως ο δημητρακης μου κοιμαται καλα,σημερα κλεινουμε και τους 8 μηνες πως περναει ετσι ο καιρος,την τριτη εχουμε παιδιατρο παλι,

και αυριο εχουμε να παμε σε γενεθλια

ευακι μου συμπεθερα μου σε εχασα παλι,ξεναγηση παλι;;;;τι κανει η νυφουλα μου;;;

σας αφηνω να τον παω λιγο εξω γιατι ειναι μεσα στην γκρινια πολλα φιλια σε ολλες :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

patsu mou perastika!kouragio...iosh einai 8a perasei...

pasxalaki na sou zhsei kai na nai kalofwtistos!exoume 2 manous loipon!?ki o dikos mou manos ta idia me to perpathma pou les...alla edw kai 3-4 meres arxise na mpousoulaei!!!trwei ta moutra tou pou k pou...alla ta katafernei!xixi!

kalhnuxta kai filia se ola ta mpempakia!paw na ton taisw to galataki!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!

Βρε Πασχαλακι ξεχασα να σας ευχηθω!

Να ναι γερος ο μικρος σου κι εσεις να στε γεροι να τον καμαρωνετε!!

Εμεις ειχαμε μια ησυχη νυχτα!

Τωρα πρεπει να σιδερωσω γιατι το απογευμα εχουμε να παμε σε μια βαφτιση και εχει και τραπεζι μετα οποτε πρεπει να ναι ετοιμα.

Θελω να ισιωσω και τα μαλλια μου και σκεφτομαι την ζεστη,με βλεπω να τα κανω με το αιρ κοντισιον!

Αυτα απο μας κουκλες!

Να χετε μια ωραια Κυριακη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα κοριτσακια!!!Ευτυχως αρχισε επιτελους να φυσαει.Αντε να δροσισει λιγο ..Εμεις καλα του δωσα γαλα κατα τις 700 και τωρα ξανακοιμαται..

Πασχαλιτσα να σου ζησει .Καλοφωτιστος .Ειδα και τις φωτο στην ομαδα .Πολυ ωραιες .

Χρυσα καλα να περασετε στη βαφτιση .

Φιλια :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Επιτελους γυρισα!!!!!!!!!!!!!!

τι μου κανετε;;;δεν εχω διαβασει καθολου νεα σας,γιατι δεν ειχα ιντερνετ..ελπιζω ολες να ειστε καλα και τα μωρακια σας :)

εμεις περασαμε πολυ ομορφα...βεβαια ειχαμε και μερικες αναποδιες αλλα ετσι ειναι παντα...

καναμε πολλα μπανακια...εχουμε γινει μαυρακια :P :laugh:

ο μικρος μου μπουσουλαει εδω και μια βδομαδα.... :):):) και μπορω να πω οτι ειναι πολυ προσεκτικος μιας και δεν εχει χτυπησει καθολου...

οταν ειμασταν στο χωριο και του εκανα εμβολια μου εκανε πυρετο,μετα μου αρρωστηκε απο ιωση και ψηνοτανε 3 μερες το μαναρακι μου..39,6 εφτασε..τον πηγα στο νοσοκομειο και του εκαναν εξετασεις αιματος οπου διαπιστωθηκε και αναιμια... :( και απο αυριο ξεκιναμε σιδηρο! :unsure:

μας εκλεψαν και το σπιτι....μας πηραν 2000 ευρω και μας εκαναν ενα σπιτι κωλος(σορυ)...χαλια τι να λεμε....παλι καλα που δεν ειμασταν μεσα...τι να πεις...να εχουμε την υγεια μας μονο...

δεν θυμαμαι να εχω αλλα σπουδαια νεα!....φανταζομαι θα εχουν γινει και πολλες βαπτισεις!καλοφωτιστα σε ολα τα μωρακια! :)

πολλα φιλια! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΓΙΩΤΑΚΙ!!!!ΠΟΛΥ ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΚΛΕΨΑΝΕ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΜΕΣΑ.ΕΜΕΙΣ ΓΙΝΑΜΕ 7!!!Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΤΣΟΓΛΑΝΟΣ.ΤΟ ΠΡΩΙ ΞΥΠΝΗΣΑ Κ ΕΙΧΕ ΦΥΓΕΙ.ΠΗΓΕ ΠΙΟ ΠΕΡΑ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ Κ ΕΠΑΙΖΕ ΜΕ ΕΝΑ ΜΠΟΥΚΑΛΙ.ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΣΟΓΛΑΝΟΣ..ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια

Επιστρεψαμε και εμεις χτες, λίγες μέρες οι διακοπές μας αλλά περάσαμε πολύ όμορφα.

απο το πρωί διαβάζω κατα διαστήματα τα νέα σας, επιστρέψατε οι περισσότερες και είχα να διαβάσω τόσες σελίδες...

Εμείς μπουσουλάμε πλέον σε όλο το σπίτι, πιανομαστε από το οτιδήποτε και σηκωνομαστε και φυσικά θέλει να πιανει τα πάντα και να τα βάζει στο στόμο οπότε καταλαβένεται οτι είμαι συνεχώς απο πάνω της. Μου λέει και κάτι¨μα μα μα¨ και με τρελένει.

Απο φαγητό ευτυχώς καλά πάμε τρώει γύρω στα 120γρ αλλά συνεχίζει να μου ξυπνάει το βράδυ μια με δυο φορές. Και πλέον έχουμε 4 δόντια βγήκαν και τα δύο πάνω μαζί.

Αυτά τα δικά μας νέα.

Πάτσυ πολύχρονη και περαστικά στα μικρά σου, ελπίζω να μην ταλαιπωρηθείς άλλο.

Πασχαλιά να σου ζήσει ο Μάκης σου.

Ολια,Βικάκη και Νάσια με το καλό οι βαπτίσεις και ο γάμος, πέρασαν οι μέρες

Κοριτσάκια δεν θυμάμαι να σχολιάσω άλλα έχω και τη σβούρα στα ποδια μου θα δω αργότερα και τις φώτο που έχετε βάλει

Σας φιλώ όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου,

προσπαθώ πόση ώρα να γράψω και με πετάει έξω.

Τρέχω όλη μέρα, κάθε μέρα για τις τελευταίες λεπτομέρειες του γάμου και της βάφτισης, τί να κάνω, δεν βοηθάει κανείς, αφήνω τη ζουζού στη μαμά μου και τρέχω να τα προλάβω όλα εγώ. Στο τέλος θα ακούσω και παράπονα...

Υποτίθεται ότι τα είχαμε οργανώσει όλα από καιρό αλλά κάθε μέρα προκύπτει και κάτι καινούριο.

Την Παρασκευή θα έρθουν οι κουμπάροι μου από Αθήνα και χαίρομαι που θα δώ τα βαφτιστήρια μου γιατί έχω δύο χρόνια να τα δώ.

Πάτσυ ήρθε η σειρά μου με τις ιώσεις, κάθε μέρα "πέφτει" κι από ένας, στην αρχή ο Θανάσης, μετά η ζουζού, ύστερα οι γονείς μου, σήμερα συναχώθηκα κι εγώ. Ελπίζω μέχρι την Κυριακή να έχουμε αναρρώσει όλοι αλλιώς θα είμαι πολύ χάλια νύφη με τα μυξομάντηλα παραμάσχαλα!

Γιώτα έχουμε κι εμείς λίγη αναιμία (όπως και πολλά μωρά σ'αυτή την ηλικία) και παίρνουμε σίδηρο, μην τρομάξεις αν δεις μαυρισμένα κακάκια.

Αυτά τα νέα μας,

φιλάκια σε όλες,

καλό βράδυ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΣΕΙ,ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΤΕ..

ΕΓΩ ΚΟΙΜΗΣΑ Κ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ,ΕΙΧΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ,ΑΛΛΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΖΗΤΗΜΑ ΑΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΣΥΝΟΛΟ ΜΙΑ ΩΡΑ.ΟΠΟΤΕ ΗΤΑΝ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΟ!

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ Κ ΓΙΩΤΟΥ ΚΑΛΩΣΗΡΘΑΤΕ,ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΞΕΝΕΡΩΣΕΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΑΤΕ;ΕΓΩ ΕΝΙΩΘΑ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ,ΕΙΔΙΚΑ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΝΥΧΤΑ..ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ,ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ :(

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΙΕΣ ΜΟΥ Κ ΦΑΓΑΜΕ,ΜΕΤΑ ΓΥΡΙΣΑΜΕ,ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Ο ΜΠΙΛΑΚΟΣ Κ ΠΗΓΕ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΝ ΑΙ ΝΥΧΤΑ :( Κ ΕΤΣΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΩ ΜΟΝΑΧΙΚΕΣ ΝΥΧΤΕΣ!ΑΝ Κ ΕΧΩ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΜΟΥ,ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ,ΑΛΛΑ ΛΕΜΕ.. :laugh: :laugh: !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες καλησπερα,εμεις τα ιδια ολα καλα χορταινουμε υπνο μην με βρισετε :P ψαχνουμε για αυτοκινητο μεταχειρισμενο και μπορει να κατεβουμε αθηνα αλλα αυθημερον ειδαμε ενα στο λαυριο αλλα το ψαχνουμε ακομα

γιωτου μου καλωσηρθες και καλο χειμωνα,αμαν ρε κοπελα μου τι ηταν αυτο παλι;παλι καλα που δεν ησασταν εκει τι να πεις,εχω βαλει φωτο στην ομαδα απο την βαφτιση μας και απο τις διακοπες μας δεστες οταν μπορεσεις περιμενω τα σχολια σου

κατερινακι καλωςηρθατε κι εσεις,καλα κυνηγητα με την μικρη ο δικος μου δεν εχει σκοπο να μπουσουλησει ακομα ο τεμπελακος

βικακι μου εδω ηδη αρχισε να φυσαει,αλλα φοβαμαι οτι θα μας κανει κανενα αποτομο κρυο εμας εδω πανω και αντε να μαζευτουμε με τις ιωσεις μετα

ρε πατσυ τι σου εκανε το παιδι και το βριζεις;;; :P:P

καλο βραδυ σε ολες τις μανουλες και τα μωρακια φιλια :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες!!!

Γιωτα καλως ηρθες!

Τι ηταν κι αυτο που παθατε;

Παλι καλα που δεν εισασταν οπως λες!

Σου στειλα μην στο κινητο στην γιορτη σου αλλα δεν μου ρθε ποτε αναφορα :(

Κατερινακι καλωςηρθες και επισημα πια!!

Αντε τωρα τα κεφαλια μεσα!

Εμεις πηγαμε χθες στην βαφτιση και μετα στο τραπεζι αλλα φυγαμε κατα τις 11 γιατι ο μικρος δεν μπορουσε να κοιμηθει με τοση φασαρια.

ΑΝ και επεσε ξερος εδω απο τις 3 και μετα ξυπνουσε συνεχεια,μαλλον τα δοντια τον πιασανε παλι..

Αυτα απο μας κουκλες τα ξαναλεμε!

Καλη εβδομαδα να χουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!

τι εχει παθει παλι το μαμυ;;; :ohmy::huh: μου εχει σπασει τα νευρα :angry::angry::angry::angry::angry:

εμεις προσπαθουμε να εγλειματιστουμε...αλλα προσωπικα εμενα μου ειναι αδυνατον...μου κακοφαινεται παρα πολυ...θελω να φυγωωωωωωωωω :(:(:(:(

ο μικρος μου εχει βγαλει το λαδι μιας και δεν κοιμαται τα βραδια...ξυπναει σιγουρα 3 φορες....θελω να κοιμηθωωωω!!!!!!!!! :silly:

εχω και τρεξιματα με την βαπτιση....αντε να γινει να τελειωνουμε!

κατερινακι αν κατεβεις και εχεις ωρα κερναω καφεδακι ;):)

λεμονακι εχω αλλαξει αριθμο... :blush::blush::blush::blush: σε ευχαριστω παντως που με θυμηθηκες! :)

αυτα...πολλα φιλακια! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτου γυρισες?μας ελλειψες!!!Αντε να κανονισουμε καμια συναντησουλα να τα πουμε!!!

Το Σαββατο βαφτηζει το Χρυσουλινι το μωρακι της και λεμε να παμε με το grousaki,οποια αλλη κοπελα θελει να παμε μου λεει.

Εμεις καλα ειμαστε,η μπεμπου τρωει το φαγακι της μια χαρα και μεγααλωνει το μαναρι μου,φτασαμε τα 7 κιλα επιτελους!!!

Φιλακια σε ολες :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑ,ΑΛΛΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ,ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΩ.ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ Κ ΚΑΚΑ Κ ΔΕ ΞΕΡΩ ΜΗΠΩΣ ΦΤΑΙΕΙ ΑΥΤΟ.

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΗΣΥΧΙΑ,ΚΑΝΕΝΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΝΕΟ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΚΕΦΙΑ,ΕΤΥΧΑΝ Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ Κ ΛΙΓΟ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ..

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες!!!!! :)

μπηκα να σας πω ενα γεια και βγαινω γιατι εχω πολλες δουλειες!!!!ολη μερα γυριζουμε και ξεναγουμε τους φιλους μας και μετα κανω ολες τις δουλειες.... :S δεν προλαβαινω να σχολιασω.... :blush: σας φιλω ολες!!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!! :cheer:

ακεφιες βλεπω...γιατι;;;;;;;;;;; :ohmy::huh:

και εγω μια απο τα ιδια ειμαι :laugh: :P

σημερα ξεκινησα σιδηρο στο μικρο...για μια βδομαδα θα περνει απο 1,5ml πρωι βραδυ και μετα απο 3ml...για ενα μηνα και θα κανουμε εξετασεις να δουμε που βρισκομαστε...για να ειμαι ειλικρινης φανταζομαι οτι θα περνει σιδηρο σιγουρα για 3 μηνες...παλι καλα δεν φανηκε να δυσανασχετει στη γευση του...ειδωμεν...σκεφτομαι την κυριακη να του δωσω μοσχαρι...τον ζωμο του πρωτα και αν παει καλα θα του δωσω και το κρεας...μακαρι να το δεχτει για να γλιτωσουμε και καπως τον σιδηρο...μπλιαχχχχχχχ :x:x:x

κατα τα αλλα τα ιδια...μου φαινεται το σπιτι μου κλουβι...αχ!ποτε θα συνελθω....εχω παθει μελεγχολια εδω μεσα! :(:(:(

μαρακι εννοειται οτι θα πιουμε καφεδακι...τωρα για την βαπτιση δυστυχως μου ειναι δυσκολο με τα 2 παιδια...αν ηταν αθηνα σιγουρα θα πηγαινα...αλλα μας την εκανε η νυφουλα μου :P

εμεις βαπτιζουμε στις 19 του μηνα...φυσικα οποιες θελετε ερχεστε...θα χαρω πολυ να σας δω :):):)

φιλακιααααααα :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα

το σπιτι μου ειναι γεματο παιδια απο χθες ειναι εδω τα ανηψια μου, του κουνιαδου μου τα παιδια ενα αγορι και ενα κοριτσι,κανω προβα για πεντε παιδια :P με τιποτα πλακα κανω :woohoo: :woohoo: και τα δικα μου ειναι μεσα στην τρελη χαρα μαζι κανανε μπανιο και οι 4 στην μπανιερα ολοι μαζι για υπνο σε ενα δωματιο χαμος,κατα τα αλλα τα ιδια το απογευμα εχουμε παιδιατρο

γιωτακι θα συνηθισεις σιγα σιγα,ευχαριστω για τον καφε ακομη δεν ξερουμε ποτε θα ρθουμε αν και για να παρουμε το αυτοκινητο θα ρθουμε με το κτελ και μετα θα φυγουμε με το καινουργιο για να μην γυρναμε με δυο αυτοκινητα το εχω ενα αγχος να οδηγησω εκει, και να μην κανουμε και διπλα εξοδα θα σας πω ποτε θα ερθουμε και αν βολευει να κανονισουμε

συμπεθερα μου χθες δεν σε προλαβα παλι πολυ τρεξιμο κι εσυ ε;;;

πολλα φιλια σε ολες τα λεμε :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!

Τι κανετε κουκλες;

Εμεις χθες επιτελους κοιμηθηκε ολο το βραδυ χωρις να βαγλει κιχ!!

Ξυπνησε στις 630 μονο για γαλα και ξανακοιμηθηκε!!!

Μακαρι να το κρατησει!!!

ΝΕα δεν εχουμε,τα ιδια κι εμεις!

Γιωτα ευχομαι να μην εχετε προβλημα με το μοσχαρι!

Τρωει τωρα η σου κανει νουμερα;

Φιλακια σε ολες!

Παω νανι!

Τα ξαναλεμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!

Κ ΕΜΕΝΑ ΧΘΕΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 11 ΤΟ ΒΡΑΔΥ Κ ΞΥΠΝΗΣΕ 10 ΤΟ ΠΡΩΙ!ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΠΙΠΙΛΑ ΞΥΠΝΗΣΕ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ..ΧΑΧΑ!!ΑΠΛΑ Κ ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ ΞΥΠΝΗΣΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ,ΔΕ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΑ ΝΙΩΘΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΤΟΝΙΑ Κ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ.

ΤΟ ΧΡΥΣΟΥΛΙΝΙ ΠΟΥ ΒΑΦΤΙΖΕΙ;ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ..ΟΠΩΣ Κ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ Η ΔΙΚΗ ΤΗΣ ΒΑΦΤΙΣΗ!!!

Κ ΕΜΕΙΣ ΣΤΙΣ 19 Κ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΑΚΟΜΑ ΑΡΚΕΤΑ,ΑΛΛΑ ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΧΕΙ ΡΕΠΟ Ο ΜΠΙΛΑΚΟΣ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΠΕΤΑΧΤΕΙ ΣΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΜΕ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ Κ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Κ ΑΥΤΟ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ Κ ΓΙΑ ΤΑ ΓΛΥΚΑ,ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ.

ΧΘΕΣ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑ,ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ,ΑΦΟΥ ΕΛΕΓΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΝΥΧΤΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ Κ ΙΣΩΣ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ.ΤΩΡΑ ΠΑΛΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Κ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗ ΝΟΝΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΕΝΕΘΛΕΙΑ Κ ΘΑ ΚΟΨΕΙ ΜΙΑ ΤΟΥΡΤΑ.

ΠΑΕΙ Κ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ,ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΠΙΣΗΜΑ ΣΑΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΦΥΣΙΚΑ,ΕΥΤΥΧΩΣ ΛΙΓΟ ΔΡΟΣΙΣΕ ΑΛΛΑ ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΕΙΧΑ ΚΟΛΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΥΓΡΑΣΙΑ.ΑΧ ΚΟΝΤΕΥΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ...ΟΛΟ ΜΕΛΑΓΧΟΛΩ ΟΤΑΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ.ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΑΠΟΦΑΣΗ,ΑΠΛΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΓΙΑ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΩ 6ΩΡΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...