Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΝΟ 5 !!!!!!!!!


Recommended Posts

kalhmera koritsakia!

XRONIA POLLAA patsoulini!!!na ta ekatosthseis kai na nai h zwh sou glukia san ta paidakia sou!

xrusa mou an ekleises me to lissos a 8esh kampina einai teleiaa!m'auth phgame ki emeis xio!exei kai thleorash!!!!xaxa!

emena koritsia shmera koimh8hke serhh!ouaou!kai enw etoimazomastan na bgoume gia douleies...mexri na baftw ton 3anaphre o upnos!opote h douleies anabalwntai gia argotera!eukairia gia kafe k tsigaroo!xxaxa!den antexw allo...leipei h manoula mou kai ta xw pai3ei!boh8eia kamia,o antras mou douleia kai mpala ki egw olh mera trexw san to beggo!wraia pernagame telika me tis fouskwkoilies mas!ti 8elame kai 3efouskwsame?!xaxa!

filakia kai kalh mera na xoume!ti mageireuete shmera?egw apergw!xixi!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 983
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ βρε Νασια μου τι τραβας κι εσυ με τις πεθερες!!

Σοφακι πες τους να κοιταν τα μουτρα τους κι οχι εσενα!

Κι εγω εχω θεμα με την παθερα αλλα το παιζω και τρελη ωρες ωρες!

Ελενακι οχι δεν θα παμε με το λισσος αλλα με ενα καινουργιο που βαλαν τωρα πολυ χλιδατο αλλα δεν θυμαμαι πως το λενε :(

Το λισσος αν θυμαμαι καλα εχει μονο 4 κλινες καμπινες κι οχι 3κλινες κι θα πρεπε η να χωριστουμε η να πληρουσουμε ολη την καμπινα κι επισης δεν καναν εκπτωση στον αντρα μου που ειναι στρατιωτικος ενω με αυτο τον εκαναν.

Αχ τι βαρεμαρα που χω σημερα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ ολες σας.σας ευχομαι υγεια,ευτυχια κλασικα χαχα κ να στε αγαπημενες με τις οικογενειες σας.εμεις εγινε καλα σχεδον η νεφ ξαναχειροτερεψε το μωρο.τωρα βηχει κ φτερνιζεται κ εγω μια απ τα ιδια.οποτε δεν θα το καψουμε...σκατα κ αποσκατα.....σοφακι να πα να γα..δηλ οι χοντρες δεν εχουν ψυχη?δεν παντρευοντα?δεν εχουν ζωη?αι στο διαολο.ελεος.κουκλα νυφη ησουν.κ σε αγαπαω πολυ.νασια εσυ γιατι εισαι μεγαλη κ μορφωμενη?εεε???δεν ντρεπεσαι?επρεπε να σαι μωρο κ αγραμματη..καλα ε..πολυ πλακα εχουν μερικοι...οσο για τον κουνιαδο χωστου ενα μπουκετο.κ για την πεθερα δεν της πατησες βρισιμο που πε να σε χτυπαει?εγω θα την πεταγα εξω.κ αν ειχε προβλημα ο αντρας που δεν θα χε αν ακουγε κατι τετοιο θα τον πεταγα κ αυτον.νευριασα τωρα....ολια κ εγω γουσταρω ψωνια.ισως αναβαλουμε βαφτιση.λεφτα καθολου...πολυ κριμα..ας γινουμε πρωτα καλα κ εχερι ο θεος.φιλακια B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΕΜΕΙΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΒΓΑΛΑΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΔΟΝΤΑΚΙ Κ ΤΟ ΧΑ ΥΠΟΨΙΑΣΤΕΙ ΧΘΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΚΛΑΙΓΕ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΗ ΜΕΡΑ Κ ΕΚΑΝΕ Κ 6 ΦΟΡΕΣ ΚΑΚΑ!

ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΝΑ ΣΤΑ ΠΩ Κ ΑΠΟ ΕΔΩ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ,ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ Κ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΓΕΡΗ!!!ΣΕ ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ!!!ΜΟΥΤΣ!!!

ΜΑΓΔΟΥΛΑ ΔΕ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΛΝΤΕΜΑΡ!ΕΚΕΙ ΗΜΟΥΝ ΕΝΑΜΙΣΗ ΜΗΝΑ,ΒΑΣΙΚΑ ΑΠΟ ΣΧΕΔΟΝ ΔΙΠΛΑΝΟ ΧΩΡΙΟ ΚΑΤΑΓΕΤΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ,ΑΛΛΑ ΕΚΕΙ ΚΑΝΑΜΕ ΜΠΑΝΑΚΙΑ Κ ΠΗΓΑΙΝΩ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ Κ ΤΟ ΕΧΩ ΓΥΡΙΣΕΙ ΟΛΟ.ΒΑΣΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ Κ ΤΑ ΣΥΝΔΥΑΖΕΙ ΟΛΑ!ΠΟΤΕ ΠΗΓΕΣ ΕΚΕΙ;ΤΙ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΝ ΘΥΜΑΣΑΙ;ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΗΜΟΥΝ Κ ΕΓΩ Κ ΝΑ ΜΗ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ!

ΞΑΝΑΓΥΡΙΖΩ ΣΕ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΚΛΑΙΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΓΙΑ ΦΑΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΟΙΤΑΖΑ ΦΩΤΟ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ!!ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΤΕΛΕΙΕΣ!!!ΣΑΣ ΕΒΑΛΑ Κ ΕΓΩ ΜΕΡΙΚΕΣ!ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ Κ ΣΑΣ ΕΙΔΑ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΧΘΕΣ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοπολιες???????δε με αφησε το κλοτοπουλακι μου ολη μερα σημερα να μπω να δω τα νεα σας!!!!!!! :S

πατσυ,χρονια πολλα κι απο δω!!!!!!!!!!!!! :woohoo: να σε χαιρομαστε!!!!!!!!!!!!!!!!!δε πειραζει που εφτασες τα 40!!!!!!εμεις σ αγαπαμε!!!!!!!!χαχαχα!!!!!!! :P πλακα κανω!!!!!!τα 20 ηθελα να πω!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

νασια μου,μπαινακης-βγαινακης αν μπορεις κοριτσι μου.... ;) χεστους ολους!!!!!!!!!!! B) εσυ και η οικογενεια σου να ειστε καλα!!!!οι υπολοιποι τη βολτα τους!!!!!! :silly:

βικακι,παω να δω φωτο!!!!!! :lol:

που εισαι συμπεθερα?????????????? :silly:

σημερα φαγαμε πρωτη φορα φασολαδα...!!!! :) λιγο της εδωσα να δω αντιδρασεις!!!!της αρεσε!!!!τωρα βεβαια εχουμε οικογενειακη χορωδια!!!!!!χαχαχα :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλησπερα

να ευχηθω και εγω στην πατσυ μας χρονια πολλα πολυχρονη και ευτηχισμενη και περαστικα στον μικρουλη σου ακομη παιδευεται ο καημενουλης;

σοφακι μου γλυκο νυφη δεν σε ειδα αλλα οσες φωτο σου εχω δει εισαι μια κουκλαρα και αστους να λενε γραψτους εκει που ξερεις κοπελα μου ,καιρο εχουμε να τα πουμε δεν σε πετυχαινω εγω μπαινω βραδυ συνηθως οταν κοιμουνται τα ζιζανια μου

νασια μου κιεσυ γραψτους τι προβλημα εχουν κι αν εισαι μεγαλυτερη σε ποια εποχη ζουνε αυτοι και οσο για τον κουνιαδο σου ελευθερος ειναι αν ναι τοπυ ευχομαι να γκαστρωσει καμια και μετα να αναγκαστει να την παντρευτει για να μην λεει πολλα πες του

ευακι μου φιλιαααααααααα :kiss::kiss:

σας ευχαριστω ολες για τα καλα σας λογια που μου γραψατε στις φωτο

καλο βραδυ και πολλα φιλιααααα!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΣΑ!!!

Τι κανετε κοριτσακια μου??

Πατσυ μου χρονια πολλα γεματα υγεια καρδια μου! τα υπολοιπα στα ειπα στο τηλ

οσο για το σχολιο σου για τα κιλα ευχαριστω κοπελα μου αν κ ξερεις δεν εχω κανενα απολυτως κομπλεξ γι αυτο κ ο αντρας μου τρελαθηκε μαζι μου!! χαχαχαχαχα κ εγω σ'αγαπαω πολυ κ εχω μερες να στο πω κ ειμαι σιγουρη πως ερχετε η μερα που θα βρεθουμε κ απο κοντα!!

Κατερινακι μου σευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια! :kiss::kiss:

μπηκα να δω τα νεα σας απλωσα ενα πλυντηριο εβαλα κ ενα αλλο να απλωσω το πρωι κ εχω κ εγω αυριο Χρυσα μου μαγειρεμα για ολους...

καλυτερα με το πλοιο τοτε Χρυσακο μου να το ευχαριστηθει κ ο Μιχαλακης σου! τα μισα λεφτα...τι αλητες που ειναι ομως στις αεροπορικες??

παω για υπνο φιλεναδες μου!! φιλακια πολλα κ παντα στα μικροπατουσακια!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα !!!

Εχθες ετρεχα ολη τη μερα για τη βαφτιση..Πηρα επιτελους παππουτσια τσαντα μοιρασα προσκλητηρια και εκλεισα τα γλυκα και τα μπαλονια για το στολισμο..Πιστευω οτι τελειωσα με τις αγορες.

Σοφακι και Νασια τι τραβατε και σεις με τις πεθερες .Μην δινετε σημασια .Ολες λιγο πολυ ιδιες ειναι !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια τι κανετε?Κοιμαται ο Θανουλης και ειπα να μπω και να διαβασω νεα σας..χθες στεναχωρεθηκα γιατι 2 φορες μου εκανε εμετο και τα'βγαλε ολα..τον μπουκωσα πολυ και δεν το καταλαβα.Βασικα και αυτος αλλη φορα διαμαρτυρεται οταν χορταινει και χθες τιποτα!!Τον αρεσουν οι γλυκες κρεμουλες,τον εκανα ριζαλευρο και farin lacte...Με τα φρουτα το πολεμαμε ακομα...θα του δωσω αν ειναι σκετη μπανανα σημερα να δουμε..

Πατσυ χρονια πολλα να σε χαιρομαστε εμεις και η οικογενεια σου...

Νασια μου μην δινεις σημασια,ασ'τους να κουρευονται..Ολες μας τα περναμε με τις "αγαπημενες" μας πεθερουλες,αν οχι ολες,οι περισσοτερες!!Σκοπος ειναι να μην χαλιομαστε οσο ειναι δυνατον,γιατι χαλαμε και τα αγγελουδια μας,αθελα μας...ΥΠΟΜΟΝΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!

Ολια μου αντε με το καλο τωρα η βαφτιση σας!!!

εμεις επιτελους κοιμηθηκαμε!!

Ξυπνησε 2 φορες αλλα με τον που τον χτυπησα λιγο την πλατουλα ξανακοιμηθηκε!

Μετα ξυπνησε 630 του δωσα γαλα και μετα απο λιγο ξανακοιμηθηκε!

Τωρα κοιμαται ακομα!!

Αυτα απο μας!

Τα ξαναλεμε αργοτερα!

Παω να δω φωτο στην ομαδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΛΙΑΧ,ΤΙ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ,Ε?ΕΥΤΗΧΩΣ ΤΗΝ ΚΑΝΑΜΕ ΤΗΝ ΒΑΦΤΗΣΗ ΠΡΙΝ 1 ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ..ΕΚΕΙΝΗ Η ΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ,ΝΑ ΚΑΝΟΝΗΣΕΙΣ ΤΑ ΓΕΥΜΑΤΑ ΤΟΥ,ΝΑ ΤΟ ΝΤΥΣΕΙΣ,ΝΑ ΧΤΕΝΙΣΤΕΙΣ,ΝΑ ΒΑΦΤΕΙΣ...ΑΣΕ..ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΘΕΡΜΟ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΚΡΕΜΟΥΛΑ,ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΟΚ..ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΗΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΚΕΦΙΑ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΝΑ ΦΑΕΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ζουζούνες,

είμαστε από χθες στην μαμά μου και εκεί δεν έχω ιντερνετ, τώρα είμαι στο σπίτι μου γιατί έχω δουλειές και το απόγευμα θα ξαναγυρίσω στο πατρικό μου, θα μείνουμε εκεί το βράδυ.

Δήμητρα θα σε πάρω τηλ. το βραδάκι από το Βατοπέδι να τα πούμε. Φιλάκια στη μπουγατσούλα μου! Περιμένω την αδερφή σου κατά τις 10.

Φιλάκια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανουλιτσες

είμαστε διακοπουλες,και περναμε πολυ ωραια

βρηκα ιντερνετ και ειπα να πω ενα γεια

σε σας και στα μπεμπακια σας

θα τα πουμε το σκ που επιστρέφουμε

φιλακια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!

Τι κανετε;

Κατερινακι καλα να περασετε!!

Εμεις επιτελους κοιμομαστε καλυτερα,ξυπναει παλι δηλαδη αλλα με λιγο κουνημα ξανακοιμαται!

Αρχισε και το μεσημερι να κοιμαται καλυτερα πια κι ετσι μπορω να πω οτι ξεκουραζομαι καπως!

Χθες ο Μιχαλης ανεβασε πυρετο 38,5 και του δωσα ντεπον.μαλλον τα λαιμα ττου τον πιασαν γιατι ολη μερα ανοιγει το ψυγειο και πινει νερο και μαλωνουμε!

Του κανα και γαλα να πιει γιατι δεν ηθελε να φαει και τα εβγαλε ολα!

Το καλο ειναι οτι του πεσε κατευθιαν ο πυρετος!

Το πρωι που ξυπνησα να κανω γαλα τον μικρο τον βρηκα στο πατωμα να κοιμαται και διπλα ενα μπουκαλακι νερο απο το ψυγειο!!

Χαμπαρι δεν τον πηραμε ποτε σηκωθηκε και ο καημενος πηγε μονος του να παρει νερο και φυσικα απο το ψυγειο παλι!

Τωρα περιμενω να σηκωθουν να παω τον μικρο στην πεθερα και να παω με τον μεγαλο οαεδ για το επιδομα παιδιου και να κανω κατι δουλειες στην αγορα.

Ελπιζω μονο να ναι καλυτερα γιατι η πεθερα μου δεν τους καταφερνει και τους δυο μαζι!

Αυτα απο μας κοριτσια μου!

Τα φιλια μου σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!!!

Χρυσα μου περαστικα σας.Αντε σιγα σιγα στρωνει και ο μικρος..

Πατσουλινι σε κολλησαν και σενα?Περαστικα σου.Αχ τωρα που εισαι αρρωστη πως τα βγαζεις περα?Υπομονη θα περασει και αυτο..

Εγω παλι δουλειες εχω να κανω στο σπιτι και βαριεμαι ..

Κangaroo καλα να περνατε στις διακοπες ...

Dimi 150 περιμενω πως καιπως να ερθει η επομενη κυριακη για τη βαφτιση να φυγει και αυτο το αγχος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα

χθες ειχα κοσμο και δεν μπηκα καθολου κατα τα αλλα

εμεις ειμαστε ολοι καλα ευτυχως γιατι πολλες ιωσεις ακουω τριγυρνανε και δεν ειμαστε για τετοια παλι,χρυσα μου περαστικα στον μιχαλακη σου,και πατσυ περαστικα και σε σενα

κατερινακι να περασετε καλα στις διακοπες σας

ολια μου με το καλο να βαφτισεις τον μικρουλη σου εφτασαν οι μερες πως θα τον πειτε;

ευακι μου που εισαι;;;;;πως παει η ξεναγηση;;;;φιλια!!!!

πολλα φιλια σε ολες :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΓΑΠΕΣ!!!!!!!

Χρυσα μου περαστικα στον Μιχαλακη σου καλη μου!

Πατσυ μου κουραγιο κ περαστικα κ σε σενα μωρο μου...

Ολια μου με το καλο!! ελπιζω να μην κλαψει καθολου το μαναρι σας!!!αληθεια πως θα τον πειτε??

κοριτσια με το φαγητο τζιφος...στον 1,5 μηνα που προσπαθω εφαγε τελικα την τελευταια εβδομαδα 5 6 φορες κ αυτο ηταν ολο..παει...εχει 3 μερες τωρα που κανει ξανα τα ιδια...ουτε μιση κουταλια δεν εχει φαει απο κανενα γευμα...κουραστηκα να φτιαχνω κ να πεταω ρε γ@μωτο....κ ολο τσιριζει...εχτες εσπασε ολα τα ρεκορ γκρινιας..τα νευρα μου.... :(

Κατερινα μην ρωτας που ειναι η ρουφιανοευα!! θα σου πω εγω που ειναι η κυρια...σε αλλο φορουμ ειναι! αμε!!!! :P:P την ειδα εγω εχτες την ταχα μου πιστη στο ποστ μας!! :laugh: :laugh: ουυυυυυυυυυ σιξ χαντρεντ σιξτι σιξ!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: ρωταγε για μαρσιπους η κυρια ,εγω της απαντησα παλι κ ας μας προδωσε!!!

φιλακια πολλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλιτσες και περαστικα ατις αρρωστουλες και στα αρρωστα μπεμπακια!!!!

Εμεις βαφτιστηκαμε!!!!!!!!Δοξα τω Θεω ολα πηγαν καλα, ευτυχως δεν εκλαψε πολυ ο Μακης μου...

και φτου φτου τωρα τελευταια εχει στρωσει και στον υπνο το κουκλι μου!!!!Εχω ενα σωρο δωρα να αλλαξω............ουφφφφφφφφφφφ!!

μπουσουλαει κανενα μπεμπακι;;;;εμεις οχι ακομα ειμαστε τεμπεληδες μονο θελεθ να ειναι συνεχεια ορθιος στα ποδια του...μας βλεπω να περπαταμα κατευθειαν!!!!!!!!!!!!Θα σας βαλω φωτο απο τη βαπτιση οσες βγηκαν λιγο καθαρες!!!!φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πασχαλια μου καλοφωτιστος ο μακης σου να ειναι γερος και ευτυχισμενος και να τον δεις οπως ποθεις κοπελα μου,ουτε και ο δικος μου μπουσουλαει ακομη αν και κανει καποιες προσπαθειες οταν ειναι μπρουμητα θα δειξει

σοφακι μου ωστε ετσι η συμπεθερα μου τετοια κανει ε; :P:P,αχ ρε κοριτσι μου ακομη να φαει αυτο το παιδι ελα μια και μια οταν θα παει σχολειο για να μην σου πω οταν θα παει φανταρος χιχιχιχι...... :P ελα πλακα κανω μην απογοητευεσαι θα φαει καποια στιγμη μην σταματας τις προσπαθειες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΚΟΙΜΗΣΑ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΜΟΥ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΦΑΜΕ.

ΣΗΜΕΡΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ,ΔΕ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ Κ ΚΑΛΑ,ΚΑΝΑΜΕ ΤΗ ΒΛΑΚΕΙΑ Κ ΔΕ ΒΑΛΑΜΕ ΑΙΡ ΚΟΝΤΙΣΙΟΝ Κ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΙΔΡΩΝΑ,ΑΦΟΥ ΞΥΠΝΗΣΑ Κ ΠΗΓΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΓΙΑ ΝΤΟΥΖ.ΞΥΠΝΗΣΕ Κ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ 4 Η ΩΡΑ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΑ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΝΑ ΜΗ ΠΙΝΕΙ ΓΑΛΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΠΑΛΙ ΝΑ ΤΟΝ ΤΑΙΣΩ Κ ΕΤΣΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΙΜΗΣΩ ΠΗΓΕ 5.15.ΜΕΤΑ ΞΥΠΝΗΣΕ 8 Κ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ,ΜΕΤΑ ΔΕ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΟΜΩΣ,Κ ΣΗΚΩΘΗΚΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ Κ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΕ Κ ΕΤΣΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΛΙΓΟ.

ΠΑΣΧΑΛΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΑΚΟΥΛΗΣ ΣΑΣ,ΣΤΑ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΓΡΑΨΕΙ,ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΑ ΕΙΔΕΣ,ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟΣ Κ ΤΥΧΕΡΟΣ ΠΑΝΤΑ!ΑΝΤΕ ΚΟΝΤΕΥΩ Κ ΕΓΩ,ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΓΧΟΣ Κ ΑΥΤΟ.

ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΣΙΔΕΡΩΜΑ Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ.ΙΣΩΣ ΑΥΡΙΟ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΡΕΠΟ Ο ΜΠΙΛΑΚΟΣ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ Κ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΕΥΚΟΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας.καλοφωτιστος πας μου.γερος κ ευτυχισμενος.εγω πηγα πριν στο ικα της τουμπας με τα παιδια.η νεφελη εχει βρογχιτιδα.ας εγραψε 6 φαρμακα.2 για μικρο αντιβιωση φυσικα κ 4 για νεφ..χεσε νεσα.την αλλη βδομαδα ειπε να ξαναπαμε.εμνενα με ποναει τοκεφαλι μου κ το αυτι μου.λες κ εφαγα κλοτσια..φυσικα ειμαι πολυ χαλια.αυτα τα νεα μας.σοφακι εισαι κ εσυ ρουφιανα σαν την ευα?εκδικηση ε?αυτα.μουτσ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοφακι,δε ντρεπεσαι ρε φιφιτσα εσυ?????????????? :P:P:P που τα εμαθες αυτα και με δινεις ετσι στεγνα???????? :laugh: ε???????????????????? :P:P:P και εδω ρωτησα για μαρσιπους.... ;) μαλλον στο εζεε θα καταληξω... ;)

κατερινακι,μην ακους τετοια για μενα.... :silly: φημες ειναι!!!!!!! :laugh: χαχαχα!!!!!!! :P

πασχαλακι,να σας ζησει ο μακης σας!!!!!!!!!! :woohoo:

ολια,με το καλο η βαφτιση σας!!!!!!!!! :kiss:

περαστικα βρε πατσουλινι μου.... :( με πατσουρου εχεις μιλησει καθολου????? :dry:

χρυσα,ποτε θα εισαι αθηνα τελικα??????

εγω ολη μερα στους δρομους ειμαι!!!!!εχουν ερθει κατι φιλοι και κανω τον ξεναγο!!!!!μετα ομως εχω και μαγειρεμα...καθαρισμα....κι ολα αυτα με ενα μωρο που φωναζει ολη την ωρα!!!!!! :S εσας κανουν ετσι βρε κοριτσια?????εχει γινει πολυ απαιτητικη η δικια μου....αν δεν γινει αυτο που θελει μπορει να την ακουσει ολο το νησι.... :blink: σημερα εφαγε φαβα με λαχανικα.της αρεσε!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...