Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΝΟ 5 !!!!!!!!!


Recommended Posts

καλημερα και καλη εβδομαδα!!!!!!!! :)

βικακι,γυρισες?????ετοιμαζεσαι για τη βαφτιση????

πατσυ,θα φαει ο μικρος παλι οποτε θελει....εμενα δεν ετρωγε τιποτα τις πολυ ζεστες μερες....τωρα κατεβαζει μεριδες!!!!!!χτες εφαγε κατσικακι με πατατες στο φουρνο!!!!!!! :) της το φτιαχνω βεβαια ξεχωριστα!!!!!χωρις μπαχαρικα και τετοια.... ;)

κατερινακι,το vbac ειναι φυσιολογικος τοκετος μετα απο καισαρικη.λεω να το προσπαθησω οταν με το καλο ξαναμεινω εγκυος!!!!!!εχουμε δηλαδη πολυ καιρο μεχρι τοτε!!!!!!!!!!!!!! :P θα βαλεις φωτο απο το παρτι?????

νασια,η καθε μια λεει οτι της κατεβει.εγω ξερω οτι κανω οτι καλυτερο μπορω για το μωρακι μου και οτι κι αν μου λενε απο το ενα αυτι μπαινει κι απο το αλλο βγαινει.... :silly: καμια μανουλα δεν ειναι ανικανη ειτε θηλαζει ειτε οχι.... :)

χρυσα μου,ποτε θα μπουμε να παιξουμε καμια ζωγραφομαχια????εχω καιρο να μπω!!!!!μου ελειψε το βραδινο τσατ!!!!!!

ολια μου,εισαι πολυ δυνατη μανουλα.... ;) φιλια στον ομορφουλη σου :kiss:

μηπως ξερετε αν κανει να βαλουμε βουτυροκακαο στα μωρα????εχουν σκασει τα χειλια της μικρης...!!!! :unsure:;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 983
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τσα! Που είστε κοριτσάκια μου γλυκά?

Εγώ είμαι διακοπές με το μωρουλίνι μου σε ένα ξενοδοχείο στην Ηλεία και περνάμε τέλεια οι δυο μας! Στην Πάτρα δεν είχα ιντερνετ και σας έχασα, αλλά σας σκεφτόμουν πολύ συχνά!

Τι κάνουν τα μπεμπάκια σας? Η δική μου έχει ζωηρέψει απίστευτα! Τουλάχιστον όμως κάθεται επιτέλους στον πωπό της μόνη της και παίζει με κανά παιχνιδάκι και ξεπιάστηκαν λίγο τα χεράκια μου! Επίσης έχει αρχίσει να μπουσουλάει αλλά δεν την αφήνω ακόμα κάτω μόνη της γιατί που και που πέφτει και ζουλάει τη μυτούλα :P

Έχει καμία το τηλ της Γιώτας? Αν είναι ακόμα στο χωριό της είμαστε πολύ κοντά και θέλω να την πάρω να βρεθούμε!

Σας φιλώ και πάω να διαβάσω κανά νέο σας! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν έχετε το τηλ της Γιώτας στείλτε το στο κινητό μου 6972845695 γιατί δεν ξέρω πότε θα μπορέσω να ξαναμπω ιντερνετ.

Ευάκι :kiss: Βάλε λανολίνη στα χειλάκια της μικρής! πχ την πουρελαν της μεντέλα που βάζαμε στις θηλές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαγδουλα,μας ελειψες βρε!!!!!!!!!!!! ;) λανολινη πουρελαν παρηγγειλα απο το φαρμακειο και για τα συγκαματα μου ειπαν πανω απο το μελανι...οποτε θα της βαζω και στα χειλακια....!!!!!μεγαλωσε η μαρκελλα ε????κοριτσαρος θα ειναι!!!!!! :laugh: τρωει τωρα στερεες????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άσε....με τις στερεές έχουμε μεγάλο θέμα...τρώει ελάχιστα η σκατούλα. Και θηλαζει ακόμα σα βρεφάκι ημερών :S

Φρούτα δεν τρώει σχεδόν καθόλου και φαγητάκι 2-3 κουταλάκια του γλυκού αν της αρέσει...Το απόγευμα μόνο τρώει κρεμούλα με κεχρί που εμένα μου φαίνεται πολύ αηδία :x αλλά είναι το μόνο που έτρωγε από την αρχή πιο ευχάριστα - μη φανταστείς τρελές ποσότητες...άντε 4 κουταλάκια του γλυκού.

Άσε που για 2 εβδομάδες μέχρι να σκάσει μύτη το πάνω δοντάκι δεν έτρωγε απολύτως τίποτα....Μόνο μεμέ.

Η δική σου η μπουμπούκα? Καλά είναι? Τρώει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε καλως την σνοου....που σε μωρη?σαν τα χιονια..χαχαχαακομα διακοπες?πως την ειδες?εγω κοριτσια θα τρελαθωωωωωωωωωωωω.τα νευρα μου ειναι τοσοοοοοο σπασμενα που δεν φανταζεστε.αφου λοιπον περασε η αρρωστια του μωρου αρρωστησε η νεφελη κ ο κωστας.απο χτες λοιπον γινεται στο σπιτι τρελη μαχη.δεν υπαρχει χειροτερος ασθενης απ την νεφελη.φτυνει τα φαρμακα,κανει εμετο οταν της δινω ντεπον,ουρλιαζει λες κ την σφαζουν....ετσι λοιπον η καημενη η μανα οταν κοιμισα το μωρο κατα τις 6 το πρωι η νεφ ειχε 39 πυρετο.ειπα να της δωσω φαρμακο.το ελα να δεις εγινε.σε σημειο να μην ξερω ποσο φαρμακο πηρε,να χει ξυπνησει μωρο κ να κλαιει εγω να τσιριζω απ τα νευρα.,..χαμος.τα ιδια κ τωρα.κοιμηθηκε μωρο η νεφε ετρωγε αυγο κ να παλι κανει εμετο στη σακουλα των σκουπιδιων κ στο πατωμα,ουρλιαζει και ξυπναει μωρο το οποιο κλαιει κ εχει κ αυτος ξανα πυρετο.πειτε μου εσεις..απο που να πηδηξω?απο το μπαλκονι?απο την ταρατσα?η να παω στον λευκο πυργο?η στον πυργο ρτου οτε να πιω κανενα μπουκαλακι ουισκακι κ μετα να πηδηξω..α κ φυσικα το μωρο δεν τρωει τιποταααααααααα.ρτα νευρα μου ρε.ολα τα φτυνει.τα λερωνει.τα γα....ει το κερατο....σωστεεε μεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!

ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΕΚΑΤΣΑ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ.ΟΛΟ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Κ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ,ΟΧΙ ΚΑΤΙ ΣΟΒΑΡΟ Κ ΕΙΧΑ Κ ΕΝΑ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ..Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΚΑΘΟΤΑΝ ΣΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ Κ ΤΟΝ ΤΑΙΖΑ Κ ΟΠΩΣ ΕΤΡΩΓΕ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΣΦΙΓΓΕΤΑΙ Κ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑ ΤΟΥ(ΚΛΑΣΙΚΑ ΠΑΝΤΑ ΟΤΑΝ ΤΡΩΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑ)Κ Η ΠΑΝΑ ΤΟΥ ΤΟΥ ΕΙΧΕ ΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΩΛΑΚΟ ΤΟΥ Κ ΦΥΣΙΚΑ ΟΛΑ ΕΓΙΝΑΝ ΣΚ@#%$&ΤΑ ΜΕ ΟΛΗ ΤΗ ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΗΣ ΛΕΞΕΩΣ..ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΠΡΟΧΘΕΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΕΜΕΤΟ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ,ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΜΕΤΟ Κ ΠΑΛΙ ΚΑΘΑΡΙΖΑ ΜΙΑ ΩΡΑ.ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΝ ΜΠΙΛΑΚΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΜΕ.

ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΠΑΩ ΜΑΛΛ ΣΤΙΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΙΣΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΩ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ Κ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΣΤΙΣ ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΤΙΣ ΔΩ.

ΜΑΓΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΑΣ ΕΛΕΙΨΕΣ!!ΣΤΗΝ ΗΛΕΙΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;ΣΕ ΠΟΙΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ;ΒΑΣΙΚΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΜΕΡΟΣ,ΓΙΑΤΙ ΗΜΟΥΝ Κ ΕΓΩ ΕΚΕΙ ΕΝΑΜΙΣΗ ΜΗΝΑ Κ ΓΥΡΙΣΑ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ!ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΕΙΣΑΙ ΕΚΕΙ;

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΣ ΓΙΩΤΑΣ ΤΟ ΤΗΛ Κ ΕΓΩ ΤΗΣ ΤΟ ΕΙΧΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ,ΑΦΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΚΟΝΤΑ,ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΣΤΕΙΛΕΙ.ΟΠΟΤΕ ΔΕ ΤΟ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΝΑ ΣΤΟ ΔΩΣΩ.

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΤΑ ΦΑΓΗΤΑ,ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΠΛΕΟΝ.ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΨΑΡΙ Κ ΑΥΓΟ,ΔΗΛ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΔΩΣΩ;ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΔΙΝΕΤΕ;

ΛΕΩ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΝΑ ΔΩ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟ,ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ Κ ΚΑΜΙΑ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΔΙΑΚΟΠΕΣ.

ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Κ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ Κ ΜΕΝΑ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ Κ ΜΕΛΑΓΧΟΛΩ.ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΩ,ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ..ΤΟΤΕ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟΝ ΜΗΝΑ..

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ,ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΠΑΛΙ,ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΦΩΤΟ ΟΣΟ ΠΡΟΛΑΒΩ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλησπερα

σημερα πηγαμε τον δημητρακη σε ενα πνευμονολογο γιατι ακομη εχει φλεγματα αλλα δεν μας ειπε και τιποτα απλα να συνεχισουμε τα εισπνεομενα και να κανουμε μια ακτινογραφια θωρακος και βλεπουμε

αχ ρε ολια μου χιλια συγνωμη αλλα δεν το ηξερα δεν ηθελα να σε φερω σε δυσκολη θεση χιλια συγνωμη

πατσυ μου κουραγιο κανε υπομονη και θα περασει τουλαχιστον να εισαι εσυ δυνατη να τους προσεχεις

βικακι μου μπορεις να του δωσεις αστρακια η και κριθαρακι,φακες,τραχανα,γιουβαρλακια,σουπα με κοτοπουλο,και πολλα αλλα αφου τρωει αυγο πλεον

μαγδα να περασετε καλα

ευακι μου σκεφτεσαι συντομα για δευτερο παιδακι;;;;;

τα ξαναλεμε πολλα φιλια :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαγδουλα,ουτε εμενα ετρωγε μεχρι να σκασει το πρωτο δοντακι και οταν ειχε πολλη ζεστη.τωρα τρωει κανονικα...σκεψου οτι το μεσημεριανο της δεν το τρωει καν αλεσμενο αλλα κομματακια!!!!!!! :woohoo: και φυσικα εχει στο στομα και το μεμε οοοοοοοοοολη την ωρα!!!!!! ;)

πατσυ,περαστικα σας.... :dry: ολα μαζι σου εχουν ερθει... :(

βικακι,σας εχεσε στην κυριολεξια ο μικρος ε????? :P:P:P σε καταλαβαινω γιατι εγω μια φορα την ειχα αφησει χωρις πανω για να αεριστει λιγο που ηταν συγκαμενη και μαζευα κι εγω μετα..... :S

κατερινακι μου,οχι δεν σκεφτομαι συντομα για δευτερο.... ;) να παει πρωτα νηπιο η μικρη και μετα θα βαλω μπρος.... :silly: τωρα αν τυχει νωριτερα...καλοδεχουμενο!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα,

σήμερα από το πρωί κάνω φασίνα, 2 εβδομάδες έμειναν για τον γάμο και την βάφτιση και θα φιλοξενήσω κόσμο στο σπίτι μου οπότε πρέπει να είναι όλα έτοιμα.

Την Πέμπτη θα βάλω νύχια, δυστυχώς η μανικιουρίστα μου θα πάει Αμερική και αναγκαστικά θα τα φτιάξω από τώρα ( δεν θέλω να πάω σε άλλη, αυτή κάνει πάρα πολύ καλή δουλειά), απλά ελπίζω με την ζουζού να αντέξουν τα νύχια.

Παρ'όλες τις δουλειές πάντως πρόλαβα να ρίξω κι έναν σκυλοκαβγά με τον κουνιάδο μου, με νευρίασε τόσο πολύ που τον πέταξα έξω από το σπίτι. Εκτός όλων των άλλων, μίλησε πάρα πολύ άσχημα και στην μαμά μου που ήρθε να με βοηθήσει με τις δουλειές του σπιτιού.

Η μικρή μας έχει αλλάξει τα φώτα...κορίτσια κλαίει όλη την μέρα, κι όταν λέω κλαίει εννοώ ουρλιάζει!!!!! Πιστεύω ότι είναι από τα δοντάκια της και πρέπει να πονάει πολύ το καλό μου!!!! Πώς να την βοηθήσω?

Όλια μου, δεν έχω λόγια...

Χρύσα, δυστυχώς όσο απίθανο κι αν σου ακούγεται κι όμως δεν είχα σταγόνα γάλα, αρκεί να σου πώ ότι επειδή ήμουν αποφασισμένη να θηλάσω την μπέμπα από την πολύ προσπάθεια στο τέλος το μόνο που έβγαινε από το στήθος μου ήταν αίμα. Στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου (το έχασα όταν θα έμπαινα στον 7ο μήνα) το στήθος μου έβγαζε γάλα (δεν ξέρω πως το λένε αυτό-πρωτόγαλα?) από τον 4ο μήνα, σ'αυτή την εγκυμοσύνη ήταν τελείως διαφορετικά τα πράγματα δυστυχώς.

Κοριτσάκια μου καληνύχτα πάω για νανάκια, είμαι πτώμα!

Φιλιά σε όλες! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΠΑΛΙ!

ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΤΗ ΔΡΟΣΙΑ Κ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΜΟΥ!Α,ΤΡΩΩ Κ ΣΤΑΦΥΛΑΚΙ!

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ Κ ΕΣΥ ΠΕΡΑΣΕΣ ΖΟΡΙΚΑ Ε;ΑΣΕ Κ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΧΑΣΕΙ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ 24 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ..

ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΓΡΑΨΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ Κ ΕΔΩΣΑ ΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ,ΕΙΔΑ Κ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΨΥΧΟΠΛΑΚΩΜΑ ΠΟΥ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΕΚΕΙ Κ ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΩ..ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ Κ ΜΑΣ ΕΣΠΑΣΑΝ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΠΡΟΛΑΒΑΜΕ ΝΑ ΠΟΛΥΜΙΛΗΣΟΥΜΕ.ΠΗΓΑ Κ ΣΤΗ ΒΕΝΕΤΤΟΝ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ 70% ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑ ΜΗΠΩΣ ΒΡΩ.ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ,ΕΤΣΙ Κ ΑΛΛΙΩΣ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΟΛΟ ΤΟΝ ΜΙΣΘΟ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΛΑΩ ΣΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ ΜΟΥ!

Κ ΜΕΝΑ ΕΙΧΕ ΓΚΡΙΝΙΑ ΑΠΟΨΕ Κ ΔΥΣΚΟΛΕΥΤΗΚΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΙΜΗΣΩ.ΕΙΝΑΙ Κ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΠΡΩΙΝΟΣ ΑΥΡΙΟ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 7 ΓΙΑ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΩ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ Κ ΝΑ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ.

ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΚΙΟΛΑΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ Κ ΛΙΓΟ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ.

ΑΥΡΙΟ ΛΕΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΑΣΤΡΑΚΙ ΣΤΟ ΦΑΙ ΤΟΥ,ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΔΕΧΤΕΙ.

ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΤΣΙΓΑΡΑΚΙ Κ ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ Κ ΕΓΩ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ Κ ΜΩΡΑΚΙΑ!!

Α,ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Η ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΔΩ ΦΩΤΟ;ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΕΙΔΑ ΤΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΑΣ ΜΕ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΤΗΣ Κ ΜΕΤΑ ΜΕ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΕ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΠΑΛΙΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλιτσες!!!

Σημερα πρωινη πρωινη..Ο μπεμπης εφαγε κατα τις 7 30 και ξανακοιμηθηκε..

Βικακι ποτε γυρνας στη δουλεια?Εμενα τελειωνει το εξαμηνο στις 28 σεπτεμβριου αλλα μετα θα παρω την αδεια του 2010 δηλ 22 μερες οποτε παω οκτωμβριο.

Νασια υπομονη .Σε δυο βδομαδες που θα γινει ο γαμος και η βαφτιση θα ηρεμησεις..

Πατσυ πως ειναι η Νεφελη και ο μικρος?Αρχισε να τρωει?

Εγω σημερα εχω πολλες δουλειες και βαριεμαι..

Καλημερα σε ολες !!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

Χθες περασαμε ζορικο βραδυ!

Ο μικρος ξυπνησε στις 2 και μεχρι τις 4 γκρινιαζε..

σε καποια φαση εκλεισα τις πορτες και τον αφησα να κλαιει,δεν μπορω εχουν σπασει τα νευρα μου πια!

9 μηνων κοντευει ποτε θα κοιμηθει ενα βραδυ σερι πια;

Αχ....

Εντωμεταξυ με φαγουριζει λιγο το ματι απο χθες και το πρωι ειχε τσιμπλες.

Ωρα ειναι να βγαλω κανενα κριθαρακι τωρα.

Βικακι μπορεις αστρακι,εγω βαζω συνεχεια και αλλα τετοια ζυμαρικα,πεπονακι,κριθαρακι και μπορεις να βαλεις λαχανικα οτι θες σπανακι αρακα,φασολακια κι οτι υπαρχει.

Οσπρια να σου πω εγω δεν εχω δωσει ακομα τωρα που εχουμε ραντεβου για εμβολιο θα μου πει.

Μπορεις και στο φουρνο σε λαδοκολλα να βαλεις κρεας με λαχανικα και λιγο ελαιολαδο και να του δωσεις.

Εγω να σου πω δεν κανω τετοιο γιατι να ανοιξω τον φουρνο για ενα πουγκακι;

Κανω κρεας με λαχανκα διαφορα και αστρακι απλα του τα αλλαζω για να μην βαριεται.

Ολια μου καλο κουραγιο με τις δουλειες.

Εγω τα κανα ολα χθες και σημερα δεν προκειται να κανω τιποτα παλι καλα εχω και φαι.

Μαγδα μου τι κανετε;

Μας ξεχασες τοσο καιρο!

Της Γιωτας το κινητο το εχω αλλα στην γιορτη της που την εστειλα μην δεν το πηρε,ισως αλλαξε νουμερο.

Αυτα απο μας κοριτσια μου!

Τα ξαναλεμε,φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsakiaa

ti aupnies einai autes!auta ta dontia mas exoun trelanei!x8es htan mes ta neura kai to bradu 3upnouse sunexeia!!!mono ta duo katw exoume eseis???exete parapanw?poso pia 8a mas parei na bgoun auta ta skasmena?!!!

bikaki auto me to pamper pou ginetai string to xw pa8ei ki egw!xaaxa!mono pou egw otan ta ekane ton kratousa agkalia kai kaname boltoules sto spiti!mama kai patwmata ..... $%@#W# katalabaineis!ase pia auto to karotsi den prolabainw na to plenw!mias kai omagkas otan den 8elei na faei allo to ftunei!neo kolpo!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες καλημερα

τι γινεται μονο εγω κοιμαμαι,φτου φτου μην τον ματιασω και αρχισουμε και εμεις τα ξενυχτια παλι

λενακι ο δικος μου εχει βγαλει τεσσερα δοντακια γιαυτο και ηρεμησε λεω τωρα και ισως το ξενο γαλα που αρχισαμε να ειναι πιο χορταστικο παντως απο τοτε ποτ αποθηλασαμε κοιμαται ολο το βραδυ ποιοςτα ξερει κι αυτα ο θεος και η ψυχη τους

βικακι μου μπερδευτηκα νομιζα εγραφες οτι αρχισατε αυγο,παντως αστρακια μπορεις να του βαλεις και μεσα στις χορτοσουπες η και σκετα με λιγη ντοματουλα και μαζι με κοτοπουλο η μοσχαρι,η και φακες και τραχανα γλυκο που δεν εχει αυγο,και μενα πολλες φορες εχει συμβει αυτο να μαζευω &%#$%%% ασε πολυ πραμα απο τοτε που τρωει

νασια μου αντε κοντευεις και θα ηρεμησεις μετα τι εχουν παθει ολοι τους σοι παει το βασιλειο που λενε;

ευακι που πολυ χαρηκα που τα ειπαμε και τηλεφωνικως :):)

αυτα απο μενα πολλα φιλια σε ολλες :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να 'μαι πάλι :)

Χρύσα μου καθόλου ε σας έχω ξεχάσει - μόνο που δεν είχα ιντερνετ... Τι κάνετε εσείς? Αποθηλάσατε? Εύκολα? Δε ζητάει στήθος όταν ξυπνάει? Καλά, εγώ ούτε καν το σκέφτομαι για αποθηλασμό γιατί δεν τρώει σχεδόν τίποτε άλλο...

Πάτσυ περαστικά σας... Τι γίνεται με το μικρό με τις αλλεργίες? Τις ξεπέρασε? Καλά μη συγχίζεσαι από τώρα ε το φαγητό - εμείς δυο μήες το παλεύουμε και τίποτα ακόμη...

ΒΙΚΑΚΙ μου :kiss: Τι κάνει ο ξανθούλης? Σας έριξε ένα χέσιμο ε? :P χαχαχα Κι εμένα μια φορά της είχε ψιλοφύγει η πάνα κι έκανε το καρότσι άστα να πάνε... Κι είχε να τα κάνει και 3 μέρες οπότε φαντάζεσαι ποσότητα :S Ήταν και η αδερφή μου και την είχα βάλει να με βοηήσει να την πλύνω και νομίζω πως δε θα κάνει ποτέ παιδί μετά από αυτό :laugh:

Είμαι στο αλντεμαρ στη Σκαφιδιά από την προηγούμενη Τετάρτη. Εσύ που ήσουνα? Έχεις καταγωγή από δω?

Φιλάκια σε όλες - ξυπνάει το ζουζούνι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα καλημερα.τι κανετε?οχι δεν ειμαι καθυστερημενη.απλα δεν τα χω παρει ακομα στο κρανιο..χαχα.λοιπον.κι εγω εστειλα μηνυμα στη γιωτου κ δεν το πηρε ποτε.οποτε κατι παιζει με το φωνι της.μαλλον θα πεσε στην θαλασσα.η νεφ κ το μπεμπεκι ειναι καλυτερα.εχουν 37 μισο.πηγα στο ικα στον παιδιατρο αλλα...δεν εχουν απογευματινο.μονο το πρωι.αλλα πετυχα στο ασανσερ τον γιατρο απο πανω κ ηρθε σπιτι κ ειδε την νεφ κ ειπε τα λαιμα της αντιβιωση αν ανεβασει πυρετο ξανα πανω απο 38 μισο.ε καλα..εγω θα την αποφυγω..αυριο εχω γενεθλια κ περιμενω να μου κανετε σουρπραις παρτυ ναι?θα γινω πιπινακι 20 χρονων....τι αλλο?φτιαχνω πατατες λεμον στον φουρνο με κλοτες.οποτε θα φαω κ χρυσα κ εσας παλιοκλοτες.μαγδα οχι δεν εχω απαιτησεις να φαει.αλλα ας μην τα φτυνει.εκει τρελαινομαι εγω.να μην φαει χιλια χρονια το σκατιαρικο.γινεται να μην τα κανει ολα μ....ι τριγυρω?χαχαχα.θα αρχισω σιγα σιγα κ τις ετοιμασιες βαφτισης.αυτα.....φιλια πολλα.α οσο για την αλλεργια που ρωτησες μαγδαλω καλα παμε.ο μικρος καλυτερα απο ποτε.εκτος απο μια φορα που εφτιαξα στα γενεθλια τους κρουασανακια βουτυρου με κασερι γαλοπουλα κ μαγιονεζα κ τσακωσα ενα κ την αλλη μερα νααααααααα το αιμα στα κακα.....μουτσ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλες,δεν εχω κοιμηθει καθολου.... :( σαν το ζομπι ειμαι.... :S

κατερινακι μου,κι εγω χαρηκα που σε ακουσα και μου αρεσε που ακουγα και τους μπομπιρες να μιλανε!!!!!!!! :laugh:

πατσυ,εχεις γενεθλια αυριο??????τα 40 εφτασες???????? :P :laugh: :cheer:

νασια,δεν μπορω να βρω το φορεμα που θελω ρε γ@μωτο..... :angry:

μαγδα,μιλησες με τη γιωτα?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ!!!!

διαβαζα τα νεα σας,εχω μερες να γραψω...

εμεις ευτυχως ειμαστε μια χαρα σημερα,περασε η παλιοιωση επιτελους τον κρατησε 3 μερες,πηγα παιδιατρο εχτες κ ειδε λιγο ερεθησμενο τον λαιμο του κ λεει απο εκει ειναι η ιωση...τεσπα τελος καλο ολα καλα..

πηγες κιολας 20 βρωμοπατσουλινο?????? θα σε παρω τηλεφωνακι μαναρι μου αυριο να τα πουμε..

Κατερινα μου καιρο εχω να σε πετυχω.ειστε ολοι καλα??

Νασια ειχες κ εσυ ασχημη εμπειρια ε?? :(:( λυπαμαι πολυ....

εμεις με τα ξενυχτια μας σταθερα τα ιδια...δεν λεει να αλλαξει τιποτα δυστηχως. :(:angry::(:angry:

επιτελους ομως ψιλοτρωει!! τα φρουτα που δεν ετρωγε καθολου 2-3 κουταλιες κ αυτες με πολυ ζορι τωρα τρωει σχεδον 100 γρ καθε μερα!! του τα βραζω με ενα ξυλακι κανελα σε χυμο απο στημενο πορτοκαλι για να παρουν αλλη γευση να μαλακωσουν κιολας κ να ειναι κ ζεστα κ επιτελους κατι τρωει κ απο φρουτα!!!!!!!!!!!!μετα απο σχεδον 2 μηνες βρηκα το κολπο!!! του βαζω βεβαια ενα κομματακι απο πολλα φρουτα δαμασκηνο,μηλο,μπανανα,βανιλια,αχλαδι κλπ ειναι λιγο κουραστικο καθε πρωι να το φτιαχνω αλλα τουλαχιστον χαιρομαι που εστω κ ετσι τρωει φρουτακια!!

εχτες κλεισαμε τον 7ο!!! χρονια μας πολλα!!!!

τον ζυγισε κιολας εχτες ειναι 10,00 ακριβως κ 73 ποντους!!! :woohoo:

καληνυχτα κοριτσια μου!! φιλια πολλα.. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι κι εγώ,

κάθε μέρα το ίδιο έργο ρε κορίτσια, τρέχω σαν την πανικόβλητη να τα προλάβω όλα! Είμαι μονίμως πτώμα στην κούραση, θα πάω στον γάμο μου με μαύρα γυαλιά για να μην φαίνονται οι μαύροι κύκλοι στα μάτια μου.

Βικάκι μου, καταλαβαίνω τι έχεις περάσει! Ούτε στον χειρότερό μου εχθρό αυτό το πράγμα που έζησα. Και το δικό μου αγοράκι ήταν.

Κατερίνα μου, πόσο δίκιο έχεις! Όντως σόι πάει το βασίλειο, άστα, έχω μπλέξει με πολύ βαρεμένους ανθρώπους, κάθε μέρα κάτι θα βρουν να με στεναχωρήσουν. Να γίνει ο γάμος και (κυρίως) η βάφτιση γιατί έτσι όπως το πάνε θα μείνει αβάφτιστο το κοριτσάκι μου, και μετά ούτε καλημέρα! Δεν μου το συγχώρεσαν βλέπεις που είμαι μεγαλύτερη από τον γιο τους!

Εύα μου, αν ήσουν από Θεσ/νίκη θα σε έστελνα κατευθείαν εκεί που έραψα κι εγώ το φόρεμά μου και είμαι σίγουρη ότι κάτι θα έβρισκες γιατί έχουν ένα σωρό σχέδια και στα φτιάχνουν σε όποιο χρώμα θες και με όσες μετατροπές θες. Μην αγχώνεσαι έχεις καιρό ακόμα, θα έχει αλλάξει και η σεζόν και θα βγούν καινούρια σχέδια. Πώς το φαντάζεσαι το φόρεμά σου?

Καληνύχτα, φιλιά σε όλες, θα τα πούμε αύριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφάκι μου 10 κιλά ε? Μπράβο το αντράκι! Κι εμείς 73 εκατοστά είμαστε αλλά λίγο πιο αδυνατούλι, 8800. Γερά να'ναι τα πουλάκια μου!

Ξέρεις εγώ τα φρούτα της δεν τα βράζω, απλά τα αλέθω και βάζω και λίγο ριζάλευρο που το γλυκαίνει και η μικρή μου ξετινάζει 200-250ml κάθε μέρα από φρουτόκρεμα. Με τα κρέατα δεν τα πάμε πολύ καλά.

Όσο για την άσχημη εμπειρία μου ήταν πολύ δύσκολο αλλά ο Θεός με αντάμειψε με την κοράκλα μου!!!!! :):):):):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να την χαιρεσαι κοπελα μου κ να την εχει γερη παντα ο καλος Θεουλης!!!

ναι 10 κιλα το θηριακι μου!

Νασια μου δεν θελω κ εγω να δημιουργω θεμα αλλα δεν γινεται καλη μου να μην εχεις γαλα.υπαρχει μονο μια περιπτωση ιατρικη που μπορει να συμβει αυτο(θα βρω πως λεγεται κ θα σου πω) αλλα ειναι σπανια παθηση.τελος παντων δεν εχει σημασια πια ετσι κ αλλιως...να ναι καλα το λουλουδι σου!!

το εχω δοκιμασει κ αυτο με τα φρουτα Νασια μου αλλα δεν τα τρωει με τιποτα...εδω τωρα που κανω ολη αυτη την διαδικασια κ τρωει επιτελους 100 γρ αντε 120 το πολυ στο τσακιρ κεφι!!!! χαχαχχα

δεν ξερω ακριβως τι θεμα εχεις μετα συγγενολογια αλλα γραψτους ολους κοπελα μου.εγω αυτο εχω κανει πλεον.δεν με νοιαζει τιποτα πια..σχεδον δεν μιλαω πια...οποιος θελει ας επικοινωνισει εγω τα εκοψα ολα!!!

εμενα δεν με θελανε γιατι δεν ημουν αδυνατη κ ρωταγανε τον γιο τους πως γινεται κ δεν ντρεπεται να με παει ετσι νυφη στην εκκλησια???? αφηστε τι να σας λεω....κ μπορω με περηφανια να πω οτι ημουν κουκλα στον γαμο μας!!! χαχαχαχαχα οσες με εχετε στο φεις εχετε δει φωτο.καλη δεν ημουν μωρε???? χαχαχαχαχαχα αντε απο εκει οι μ@λ@κες...

Χρυσα μου κουραστηκες αγαπουλα ε?? δικιο εχεις κ εσυ τι να κανεις??

Μαγδα κ εμενα ετσι θηλαζει ακομα καλη μου μην αγχωνεσαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!!!

Πατσουλινι ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ .. :) Να τα εκατοστησεις και να χαιρεσαι τα παιδακια σου...

Μαγλουλα που εξαφανιστηκες? Η μικρη ακομη δεν κοιμαται?

Εμεις χθες γυρνουσαμε απο τις 1200 εως τις 600το απογευμα .Μοιρασαμε προσκλητηρια και μετα πηγαμε ικεα ,leroy merlin kai sato.Πηρα καρεκλες για την κουζινα και κατι αλλα πραγματακια για την κουζινα.Ειχαμε και τον μπεμπη μαζι.Ευτυχως ηταν πολυ ησυχος...

Σοφακι αντε την ξεπερασατε την ιωσουλα..

Νασια μην δινεις σημασια στους συγγενεις .Ολοι παντοτε λενε ..

Φιλακια παω να μαγειρεψω ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!

Πατσυ χρονια σου πολλα!!!

Να τα κατοστησεις κι ευχομαι και μια μερα να τα πουμε και απο κοντα!

Να σαι παντα γερη να μας πριζεις τον ερωτα!!!!! :D

Σοφακι κανονικος γιγαντας ο Βασιλης σου!!

Τελικα κοριτσια αυτη η κωλοιωση κυκλοφορει παντου..

Ελπιζω να την γλιτωσουμε εμεις!

Νασια μου γραψτους ολους αγαπη μου!

Εσυ να χεις συμαχο τον αντρα σου και οι αλλοι στα παλια σου τα παπουτσια!!

ΜΑγδα μου εμεις ναι αποθηλασαμε ομαλα αλλα το ξενυχτι ξενυχτι!

Χθες ξυπνησε στις 4 και μεχρι τις 6 ψιλογκρινιαζε παλι...

Πηρα χθες και τον γιατρο στην Αθηνα τηλεφωνο και μας εκλεισε ραντεβου 8 Σεπτεμβρη.

Εψαξα να βρω εισητηρια με αεροπλανο και μονο για να παμε θελαμε 300 ευρω!

Εχουν ξεφυγει τελειως μιλαμε οι αεροπορικες!!

Τελικα κλεισαμε με καραβι με 160 ευρω καμπινα πρωτης θεσης!

Ο Μιχαλης ξετρελαθηκε μια που λατρευει τα καραβια και θα ναι το πρωτο του ταξιδι με αυτο!

Στον γυρισμο μαλλον θα ρθουμε αεροπορικως,αναλογα και πως θα ναι ο Μιχαλης.

Αχ σημερα εχω να μαγειρεψω για μας και για το μωρο και βαριεμαι...

Αυτα απο μας κουκλες!

Τα φιλια μου σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!

έχουμε ξυπνήσει από τις 6 παρά και το μάτι γαρίδα, ήθελα να'ξερα δεν κουράζεται? Δεν νυστάζει? Δεν αφήνει και τον μπαμπά της να κοιμηθεί που πρέπει κάθε πρωί στις 7 να σηκώνεται για την δουλειά. Η μέρα μας ξεκινάει κάθε πρωί με νεύρα... :angry:

Πάτσυ μου να τα εκατοστήσεις :):):) να είσαι γερή και να χαίρεσαι την οικογένειά σου :cheer:

Όλια μου τρελαίνομαι για βόλτες σε καταστήματα τύπου ΙΚΕΑ κτλ. Σαν παιδική χαρά τα έχω, ο άντρας μου με κοροϊδεύει... :blink:

Χρύσα μου εύχομαι να πάνε όλα καλά στην Αθήνα, οι τιμές στα εισιτήρια έχουν ξεφύγει όντως, εδώ ένα ΚΤΕΛ θέλεις να πάρεις και το πληρώνεις "βαπορίσιο", πόσο μάλλον αεροπλάνο! :S

Δεν ξέρω τί κάνω λάθος αλλά με το θέμα πεθερά έχω μαρτυρήσει :(

η πρώην πεθερά δεν με ήθελε γιατί ήμουν μορφωμένη (έλεγε αυτή, εγώ φυσικά δεν τις παραδέχομαι τέτοιες βλακείες) και ο γιος της ήταν ψυκτικός και μπορεί να μεγαλοπιανόμουν, εννοείται πως εγώ δεν έχω τέτοια κόμπλεξ, αν είχα άλλωστε δεν θα καθόμουν μαζί του 9 χρόνια,

η νυν πεθερά δεν έχει παραδεχτεί ευθέως ότι δεν με χωνεύει, αλλά όλο λόγια βάζει στον κόσμο για μένα και ξέρει ότι τα μαθαίνω και στεναχωριέμαι αλλά δεν την νοιάζει, δεν έχει συμβιβαστεί με το γεγονός ότι είμαι 5 χρόνια μεγαλύτερη από τον γιο της (με έχει αποκαλέσει και τεκνατζού). Εντωμεταξύ φαίνομαι πιο μικρή από τον άντρα μου, κανείς δεν με πιστεύει όταν λέω ότι είμαι 35, δεν το έκρυψα ποτέ. Έχει συμβουλέψει το γιο της σε ανύποπτο χρόνο (μπροστά μου) να μου δίνει ξύλο γιατί μόνο έτσι θα στρώσω όπως οι παλιές (ήμουν λεχώνα όταν το είπε αυτό) :angry::angry::angry:

ο κουνιάδος πάλι είναι άλλου παπά ευαγγέλιο...τον έχουν πολύ κακομαθημένο (27 χρονών μουλάρι - το "βρέφος"), λέει ότι θέλει, κάνει ότι θέλει και κανείς δεν τολμάει να πεί κουβέντα και νομίζει το κωλόπαιδο ότι μπορεί να κάνει και σε μένα τα ίδια! :P Αρκεί να σας πώ

οτι αποκάλεσε πουτανάκια όλες τις γυναίκες μαζί με μένα που μένουμε έγκυος για να τους αναγκάσουμε να μας παντρευτούν. Ξέχασε μάλλον ότι με τον αδερφό του ήμασταν 3 χρόνια μαζί πριν αποφασίσουμε να επισημοποιήσουμε τη σχέση και όταν έμεινα έγκυος είμασταν ήδη αρραβωνιασμένοι, δεν είχα καμία ανάγκη να τον "τυλίξω".

Ευτυχώς ο άντρας μου είναι πάντα με το μέρος μου, κάποια στιγμή φαντάζομαι θα βαρεθώ να ασχολούμαι μαζί τους και θα ησυχάσουμε όλοι!

Σοφία μου, δεν έχω δει τις φωτογραφίες που λες γιατί δεν ξέρω τον τρόπο αλλά σ'αυτήν που εμφανίζεται στην υπογραφή σου μαζί με το τικεράκι είσαι κούκλα ( ο μικρός είναι απίθανη μουρίτσα), οπότε δεν καταλαβαίνω τι πρόβλημα έχουν τα πεθερικά σου, μάλλον αυτοί είναι κομπλεξικοί!

Φιλιά σε όλες και στην εορτάζουσα να το κάψεις απόψε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
    • Καλημέρα κορίτσι μου!!! Τα αισθήματα είναι αμοιβαία να ξέρεις❤️ Ναι την Παρασκευή ακούσαμε την καρδούλα του, είχε 140 παλμούς το σποράκι. Όπως φαίνεται πάει πολύ καλά!!!!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...