Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΝΟ 5 !!!!!!!!!


Recommended Posts

Καλημερα και απο μενα..

Πατσυ πολυ χαρηκα που ο μικρος ειναι καλυτερα..

Νασια πολυ ωραια ιδεα το αρχαιολληνικο φορεμα .Αντε με το καλο..

Δημητρουλα και Μαρακι τι κανετε ?Τα μωρακια σας ?

Εμεις μια απο τα ιδια .Ζεσταινομαστε !!!

Η Χρυσα που ειναι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 983
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσαρες καλημερα

την κυριακη θα κανουμε το παρτυ για τα γενεθλια του γιωργακη μου αλλα δεν θα εχω πολυ κοσμο γυρω στα 25 ατομα περιπου και δεν θα κανω πολλα αυτη τη φορα κατα τα αλλα τα ιδια ο δημητρακης χθες πολυ γκρινια το απογευμα μαλλον ετοιμαζεται το 5ο δοντακι αλλα το βραδυ κοιμηθηκε χωρις να ξηπνησει καθολου ευτυχως :)

σοφακι μου απο οσο ξερω οτνα το ανοιξει ο γιατρος μετα θελει να το ανοιγεις κι εσυ για να μην κλεισει εκτος αν δεν σας το ανοιξε κανονικα και το τραβηξε λιγο μονο τι να πβ=ω παντως θελει πολλη προσοχη ρωτησε τον

ευακι μου χθες ηθελα να σε παρω τηλ.αλλα ο δημητρης ειχε τοση γκρινια που δεν μπορεσα θα σε παρω το απογευμα αν μπορεσω συμπεθερουλα μου

μαρακι και δημητρα καλωςηρθατε μαρακι καλα ειναι η μικρη σου τωρα,μαλλον θα κρυωσε η κοιλιτσα της τα ιδια ειχα και εγω με τον δευτερο μου αφου επεσε με τα μουτρα στη θαλασσα και δεν εβγαινε καθολου αλλα το ξεπερασε γρηγορα,

δημητρα νομιζω δεν ξαναμιλησαμε εμεις,ειμαι η κατερινα απο κοζανη και εχω τρεις γιους να σου συστηθω εχω φωτο στην ομαδα,εχω δει μερικες δικιες σου

πατσυ χαιρομαι που ειναι καλα ο μικρουλης σου και το ξεπερασε :)

νασια καλες ετοιμασιες,ωραια ακουγονται ολα ετσι που τα περιγραφεις με το καλο,διαβασα στο ποστ για τις πεθερες,τι πραμα κι αυτο ρε παιδι μου

γιατι τοση κακία;

χρυσα που χανεσαι;ολα καλα; τα παιδακια σου καλα;

αυτα τα νεα μας,πολλα φιλια σε ολες :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερίνα καλησπέρα!Εγω μένω στην πανέμορφη Δράμα!!!και έχω ένα κορίτσαρο 8 μηνων!Κοντά είμαστε σχετικα :P

Βγάζετε το 5ο δοντάκι ε :huh: ...εμείς ούτε ένα :silly: ακόμα....

αυτες τις μέρες ξεκίνησε που και που να γκρινιάζει και οτι βρει το βάζει στο στόμα, ετοιμαζομαστε πιστεύω!

Απ'οτι καταλαβα δεν μπαίνετε κάθε μέρα κορίτσια ε?ανυπομωνω να μάθω νέα σας! Θα πήγατε και διακοπούλες :) !

Ολια μου , μου λείψατε ρε.... :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δήμητρα και Μαράκι καλωσήρθατε!

είμαι η Νάσια από Χαλκιδική και έχω μια μπέμπα 8μιση μηνών (9/12).

Μαράκι στην Άνδρο έχει εξοχικό μια φίλη μου αθηναία και μου'χει πει ότι είναι κούκλα αλλά δεν αξιώθηκα να πάω ακόμα. Την Μενεγάκη δεν την πετύχατε πουθενά? Κι εμένα η μικρή μου κρύωσε στο πρώτο της μπανάκι στη θάλασσα και δεν την ξαναπήγα, του χρόνου πάλι που θα είναι πιο μεγάλη.

Κατερίνα είδες γκαντεμιά με τις πεθερές, δύο στα δύο, τι να πω! Η νυν πεθερά μου όταν της είπαν "μα γιατί φέρεσαι έτσι στο κορίτσι,τα μαθαίνει αυτά που λες και στεναχωριέται", απάντησε ότι δεν μπορεί να το ελέγξει της βγαίνει αυθόρμητα. Άντε βγάλε άκρη με τέτοιο ντουβάρι! Ακόμα και ο άντρας μου αναγκάστηκε να της πει πως αν τον παρατήσω θα φταίει αυτή. Την πρώην πεθερά δεν την αναφέρω καν γιατί αυτή δεν "παλευόταν" με τίποτα γι'αυτό και έγινε πρώην.

Χρύσα, Βικάκι,Σοφία, πού χαθήκατε?

Πάτσυ μου όλα ΟΚ με τον μπεμπούλη έτσι? Για την φωτιά στη Ν. Φώκαια δεν πήραμε χαμπάρι και μου κάνει εντύπωση γιατί συνήθως και μόνο με τα πυροσβεστικά που πετάνε καταλαβαίνουμε ότι κάτι γίνεται.

Εμείς ετοιμαζόμαστε μάλλον για δεύτερο δοντάκι γιατί κλαίμε όλη την ημέρα και την νύχτα ξυπνάμε στο ενδιάμεσο και κλαίμε πάλι. Άσε τα σάλια.... Τι πόνο τραβάνε τα καημένα! Καλά λένε "αν ήξερε η μανούλα μου τι ζόρι τραβάω μέχρι να βγούνε τα δοντάκια θα με είχε στα πούπουλα!"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια θέλω την βοήθεια σας,

πως φτιάχνετε αυτά τα τικεράκια? Μην με κοροϊδέψετε δεν είμαι και πολύ εξπέρ σ'αυτά τα πράγματα. Προσπάθησα να βάλω και στο προφίλ μου φωτο αλλά δεν την δέχεται με τίποτα. Μου βγάζει ότι η φωτο θέλει έγκριση, με ενημερώνουν ότι εγκρίθηκε και μετά...τίποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου!!

Χαθηκα γιατι ειχαμε προβλημα με το τηλεφωνο και δεν ειχα ουτε ιντερνετ!

Εμεις ολοι καλα ειμαστε.

Ευακι εμενα τρωει ξενο πριν κοιμηθει και το βραδυ που ξυπναει ακομα τον ξανακοιμηζω μεχρι τις 5 που τον θηλαζω.

Αυτο μπορει να συμβει και 20 φορες μεχρι τις 5.

Το στηθος μου πηρε μια μερα να προσαρμοστει.

Δεν ειχα προβλημα ουτε τωρα.

Για την Αθηνα ακομα δεν ξερω.

Απο βδομαδα θα παρω τηλ τον γιατρο να μου κλεισει ραντεβου.

Αλλα αρχες Σεπτεμβρη μου πε.

Ασε που ηταν να μεινουμε σε κατι θειους του αντρα μου και εχουν τον γιο τους με τον εγγονο εκει και δεν ξερουμε τι θα κανουμε,μαλλον ξενοδοχεια.

Ολια μου ωραια νεα!

Την γλιτωσε ο μικρος σου γιγαντας!!

Φτου φτου!!

Πασχαλια μου εγω με τα τσουτσουνακια τους οταν κλεισαν 6 μηνες τα κατεβασε η γιατρος.

Ο μιχαλης ειχε πληγωθει λιγο και του βαζα 2 μερες κρεμουλα αλλα δεν τον ξαναενοχλησε.

Στον μικρο τωρα παλι δεν ενοχληθηκε καθολου.

Απλα εγω τα κατεβαζω σε καθε αλλαγη πανας και στο μπανιο που το πλενω κιολας.

Δεν αντιμετωπισα κανενα προβλημα παντως.

Και του Μιχαλη σιγα σιγα κατεβηκε ολο.

Του μικρου ειναι ακομα αρκετα κλειστο και καθε μερα το κατεβαζω ολο και πιο πολυ.

Καθε γιατρος παντως εχει αλλη τακτικη.

Σοφακι μου εσας σας ειπε να μην το ξαναπειραξετε;

Ετσι θα ξανακλεισει ομως.

Βικακι καλως ηρθες!!

Ο δικος σου γιγαντας τι κανει;

Σε πιασαν τελικα τα λαιμα η την γλιτωσες;

Νασια μου δεν θυμαμαι αυτη τι στιγμη πως γινονται,πατα σε ενα δικο μας και θα σε οδηγησει αυτο μετα.

Αντιγραφεις τον κωδικο και το επικολας στην υπογραφη σου.

Αυτα τα ολιγα απο μας!

Φιλακια και στις υπολοιπες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!

νασια μου,ευχαριστω για τις πληροφοριες!!!!!!!! ;) αλλα μη νομιζεις οτι γλιτωσες!!!!!!! :P ολο και κατι θα βρω να σε ρωτησω!!!!!!!! :P για το τικερ πατα πανω στα δικα μας.θα σου βγει μια αλλα σελιδα που σε παει βημη-βημα για να το φτιαξεις.μετα κανεις τον κωδικο που ειναι για σαιτ αντιγραφη και επικολλησει στο προφιλ.εκει που λεει υπογραφη!!!!και ετοιμο!!!!αυτα!!!!! ;)

πατσουλινι,ενταξει ο μικρος?????δεν ανεβασε ξανα πυρετο????

κατερινακι,που με πηρες τηλ????οχι στο κινητο ε????γιατι δε βρηκα κληση!!!!!! ;) χρονια πολλα στο γαμπρο μου!!!!!!να τα χιλιασει!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

δημητρουλα,μας ελειψες!!!!!!!!! :cheer: ειναι διακοπες οι περισσοτερες!!!!!! :silly: σε λιγο θα μαζευτουν παλι ολες!!!!!!! :silly:

μαρακι,φετος ανδρο του χρονου αμοργο ε??????????? :laugh: :laugh: :laugh:

χρυσα,μονο εμενα εχει θεμα το στηθος????μια μερα αν φαει λιγοτερο γινεται τουμπανο και τρεχει οποτε να ναι.... :blink: αρχες σεπτεμβρη θα ειμαι κι εγω αθηνα!!!!!! ;)

ολια,μπραβο που ειστε μια χαρα!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

εγω λεω να παμε καμια βολτα σε λιγο....εχει ωραιο καιρο!!!!!δροσισε λιγακι επιτελους!!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Χθες παλι δεν καλοκοιμηθηκαμε..

Ευα εσυ εισαι αγελαδα γιαυτο τρεχουν γαλα τα βυζια σου!!!!

Ρε κοριτσια οσες δινετε μπουκαλι,ποσο πινουν τα μωρα σας το βραδυ και ποσο το πρωι;

Και τι ωρα;

Για πειτε γιατι ο Μιχαλης δεν ξεπερνουσε ποτε τα 180 και θελω να δω για τον μικρο τωρα.

Φιλακια και καλο Σαββατοκυριακο σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα

χρυσα μου ο δικος μου πινει 210 το πρωι γυρω στα 90 το μεσημερι και γυρω στα 180 το βραδυ αυτες τις μερες αν και συνεχεια το αυξανω γιατι το πινει μονορουφι και τακα τακα κιολας και αποθηλασαμε τελειως και το βραδυ δεν ξυπναει καθολου απο τις 10 παρα μεχρι τις 8μιση το πρωι συνηθως

ευακι μου σε πηρα στο σταθερο γιατι εχω δωρεαν παλι βολτιτσα ησουνα;η μικρη πως τα παει με το φαγητο;

νασια μου για να βαλεις το τικερακι θα ακολουθησεις βημα βημα τις οδηγιες που θα σου βγαλει και προτου κανεις αντιγραφη και επικολληση στην υπογραφη στο προφιλ κοιτα να ειναι αυτο που θα λεει bb code αν δεν κατεφερεις ξαναπες μας που εχεις προβλημα,και μην αχολεισαι με την πεθερα σου αστην να λεει και μην στεναχωριεσαι με την κακια θα μεινει

σοφακι συμφωνω με την χρυσα αφου το ανοιξει πρεπει να το ανοιγεις μετα και να προσεχεις να μην κλεισει

δημητρα υπομονη και θα βγαλει οπου να ναι τι ταλαιπωρια τραβουν και αυτα με τα δοντακια τους τα καημενα

πολλα φιλια σε ολες :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια,

Κατερινάκι συγγνώμη για την βλακεία που θα πω αλλά στο προφίλ μου δεν έχει πουθενά υπογραφή για να κάνω επικόλληση. Κάτι θα κάνω λάθος δεν μπορεί γιατί φτάνω μέχρι εκεί και μετά...

Χρύσα, εμένα η μικρή μου που πίνει γάλα δύο φορές τη μέρα πρωί-βράδυ, της φτιάχνω 180 ml αλλά συνήθως πίνει λιγότερο, γύρω στα 120 ml.

Ευάκι ότι χρειαστείς από πληροφορίες για τη γαμοβάφτιση εδώ είμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλεναδουλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

χρυσα,αγελαδα δε λες τιποτα!!!!!!!!χαχαχαχαχα!!!!! :P:P:P παντως,μπραβο που αποθηλαζετε τοσο ομαλα!!!!!! ;) εγω θα δυσκολευτο πολυ..... :unsure:

κατερινακι,ειχα παει για καφεδακι το πρωι!!!!θα μιλησουμε ομως!!!!! :) που θα παει!!!!!!! :cheer: η μικρη τρωει τωρα μια χαρα!!!!!!!! :silly: κανατε παρτι του γαμπρου????

νασια,δεν ειναι δυσκολο....δε λεει υπογραφη????καπου το λεει...δε θυμαμαι τωρα ακριβως.... :S θα το βρεις παντως!!!! ;)

κορες,ετοιμαζομαι για βραδινη εξοδο!!!!!!!!! :woohoo: με τη μικρη μαζι δηλαδη.... :blink: αλλα οκ!!!!!!!!ελπιζω να κοιμηθει στο καροτσι ωραααααααααααααα!!!!!!!! :silly: να πιω μια ρακη στην υγεια σας!!!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Ευάκι μου σ'έχω πρήξει το ξέρω, χίλια συγνώμη!

Την βρήκα την υπογραφή αλλά κάτι κάνω λάθος μάλλον και δεν μου το εμφανίζει το τικεράκι, τελοσπάντων, δεν πειράζει...ευχαριστώ για την βοήθεια πάντως!

Καλή διασκέδαση στην έξοδό σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλες μου γεια σας και απο μενα !!!

Εμεις σημερα πηγαμε και ψωνισε ο ανδρας μου για τη βαφτιση. Πηρε ενα ριγε μολυβι κουστουμι μωβ πουκαμισο και γραβατα ασορτι.Μου αρεσαν παρα πολυ.Εμενα μονο τα παπουτσια μου εμειναν.Ψαχνω ασημι πεδιλα και δεν βρισκω πουθενα νουμερο.Τη δευτερα παλι αγορα πρεπει να κατεβω...

Μετα πηγαμε για φαγητο εξω και γυρισαμε το απογευμα.Ο μπεμπουλης μου ευτυχως ηταν ησυχος γιατι τον ειχαμε μαζι μας..

Χρυσα μου εμενα ο μικρος πινει γυρω στα 240 μλ γυρω στις 930 και αλλα τοσα κατα τις 700 το πρωι .Το πρωι βεβαια τρωει και ξανακοιμαται μεχρι τις 930 περιπου...

Ευακι καλα να περασετε στην εξοδο!!!

Φιλια πολλα σε ολες :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥ ΧΑΛΙΑ.....ΚΟΜΜΑΤΙΑ Κ ΠΟΛΥ ΑΥΠΝΗ....ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΧΑΘΗΚΑ...

ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΟΜΩΣ!

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΕΧΤΕΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕ 38 ΠΥΡΕΤΟ ΠΕΦΤΕΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΟ ΝΤΕΠΟΝ Κ ΞΑΝΑ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΔΟΞΑ ΤΡΑΒΑ!! ΘΕΛΕΙ ΜΕΜΕ 20 ΩΡΕΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ,ΕΤΣΙ ΠΑΡΗΓΟΡΙΕΤΑΙ ΜΟΝΟ....ΧΑΛΙΑ ΜΑΥΡΑ.... :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

ΔΙΑΒΑΣΑ Κ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΣΟΥΤΣΟΥ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ Κ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΙΠΟΤΑ?? ΘΑ ΞΑΝΑΚΛΕΙΣΕΙ?? ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΖΩ ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ....ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ? ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑ ΛΙΓΑΚΙ... :angry::angry:

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ! ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΤΟ ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ΜΟΝΗ ΣΟΥ Κ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΕΚΑΝΑ..

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΙΑΘΕΣΗ...ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααααααααα!!!!!!!! :laugh:

του δωσα και καταλαβε χτες!!!!!!!!!!!!!!!!!!τελεια περασαμεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo:

καποια στιγμη μιλαγα με μια κοπελα και μου λεει....τι????θηλαζεις ακομα???????ναι,λεω εγω χαμογελαστη....και ακουστε απαντηση......γιατι κανεις αυτο το εγκλημα?????????? :angry::blink::S δεν το σχολιαζω και φυσικα δεν χαλασα το κεφι μου με την καθε μια που εχει και γνωμη χωρις καν να με ξερει..... ;)

νασια,μπραβοοοοοοοοοοο!!!!!!!!το καταφερες το τικερακι!!!!!!!!!!! :)

ολια,φωτο θελουμε!!!!!μη μας ξεχασεις!!!!!!!!

σοφακι,μηπως ετοιμαζεστε για δοντακι?????γιατι εμενα οταν ειχε 39 πυρετο μετα εσκασε η δονταρα!!!!!!! ;) αχ....σε καταλαβαινω....αντε,μολις παει φανταρος θα ηρεμησεις!!!!!! :laugh: πλακα κανω για να ξεχαστεις λιγο..... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!

ΠΛΕΟΝ ΕΙΜΑΙ ΑΘΗΝΑ Κ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΜΟΥΡΛΑΘΕΙ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Κ ΕΙΔΙΚΑ ΣΕ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ,ΑΠΛΩΜΑΤΑ Κ ΣΙΔΕΡΟ Κ ΕΧΩ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΓΡΙΕΨΕΙ ΠΟΛΥ Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΧΡΟΝΟ.ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Κ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΔΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ!

Κ ΕΜΕΙΣ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ,ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ 19 ΤΟΥ ΜΗΝΑ Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΜΟΙΡΑΖΟΥΜΕ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ.ΚΑΠΟΙΑ ΤΑ ΕΧΩ ΗΔΗ ΔΩΣΕΙ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΑ ΑΚΟΜΑ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ Κ ΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΖΩ ΣΕ ΚΑΘΕ ΑΛΛΑΓΗ ΠΑΝΑΣ Κ ΘΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΕΙ ΑΥΤΗ ΟΤΑΝ ΠΑΜΕ ΣΤΙΣ 3 ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ.ΤΩΡΑ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙ ΘΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΕΙ..ΟΥΤΕ ΞΕΡΩ.ΚΡΙΜΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ.

ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΣΟΥ ΕΙΠΑ Κ ΣΤΟ ΤΗΛ ΟΤΙ ΠΙΝΕΙ 180 ΜΕ 210 ΓΑΛΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ Κ ΤΟ ΠΡΩΙ.ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΝΑ ΠΙΕΙ Κ 260 ΒΡΑΔΥ.ΑΝΑΛΟΓΑ..

ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΡΟΣΙΣΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΛΥΠΟΜΟΥΝ ΠΟΛΥ Κ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΘΕ ΤΡΕΙΣ Κ ΛΙΓΟ ΤΟΝ ΑΛΛΑΖΑ,ΓΙΝΟΤΑΝ ΜΟΥΣΚΕΜΑ.ΑΛΛΑ ΑΡΧΙΣΑΝ ΟΙ ΦΩΤΙΕΣ,ΚΛΑΣΙΚΑ ΤΕΤΟΙΑ ΕΠΟΧΗ.

ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ ΠΥΡΕΤΟ Κ ΕΣΕΙΣ Ε;ΜΗΠΩΣ ΑΠΟ ΔΟΝΤΑΚΙ ΜΩΡΕ,ΕΜΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΔΟΝΤΙΑ,ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΕΙ ΛΙΓΟ ΣΥΝΑΧΑΚΙ Κ ΛΙΓΟ ΒΗΧΑ Κ ΠΩΣ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΜΟΥ ΑΝΕΒΑΣΕΙ Κ ΜΕΝΑ ΚΑΝΕΝΑ ΠΥΡΕΤΟ.

ΤΩΡΑ ΨΗΝΩ ΜΠΙΦΤΕΚΙΑ Κ ΠΑΤΑΤΟΥΛΕΣ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΝ ΜΠΙΛΑΚΟ ΝΑ ΣΧΟΛΑΣΕΙ Κ ΝΑ ΦΑΜΕ.ΕΧΩ Κ ΤΟΝ ΑΔΕΛΦΟ ΜΟΥ ΕΔΩ Κ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΙΤΣΑ.

ΠΑΣΧΑΛΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ,ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΣ Κ ΤΥΧΕΡΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ!ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΣΑΝ ΠΕΡΣΥ ΗΜΟΥΝ ΛΕΥΚΑΔΑ Κ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΛΙΣ ΕΙΧΕ ΑΡΧΙΣΕΙ Κ ΦΑΙΝΟΤΑΝ Κ ΤΩΡΑ ΚΟΝΤΕΥΟΥΝ ΕΝΟΣ ΧΡΟΝΟΥ Κ ΤΑ ΒΑΦΤΙΖΟΥΜΕ!

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΑ Η ΙΔΕΑ ΣΟΥ ΜΕ ΤΟ ΑΡΧΑΙΟΕΛΛΗΝΙΚΟ ΣΤΥΛ!Κ ΕΓΩ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑ ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΑΔΑ ΣΑΝ ΤΗ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΤΗ ΠΑΤΣΥ,ΟΠΟΤΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΕΣΕΙΣ!!

ΕΥΑΚΙ ΒΡΑΔΥΝΗ ΕΞΟΔΟ Ε;;ΞΕΣΑΛΩΣΑΜΕ ΠΑΛΙ;ΧΑΧΑΧΑ!!Κ ΕΓΩ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΒΓΗΚΑΜΕ ΣΕ ΚΛΑΜΠ 2 ΦΟΡΕΣ Κ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ ΑΠΛΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΗΜΟΥΝ ΚΟΜΜΑΤΙΑ!ΑΛΛΑ ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ,ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΒΓΩ ΓΙΑ ΒΡΑΔΥ.

ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΜΕ Κ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ Κ ΑΛΛΑ ΛΙΓΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΙΣΩ ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΗ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ Κ ΤΟ ΠΟΣΤ ΜΑΣ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΡΕΙ ΤΑ ΠΑΝΩ ΤΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ.ΔΕΝ ΘΑ ΠΩ ΠΟΛΛΑ.ΣΟΦΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ.ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΑΣΧΗΜΗ ΦΑΣΗ 2 ΜΕΡΕΣ.ΕΓΩ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ...Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΓΙΝΕ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΤΙΠΟΤΑ,.ΟΤΑΝ ΛΕΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΟΛΑ ΤΑ ΦΤΥΝΕΙ.ΣΗΜΕΡΑ ΤΑ ΠΗΡΑ ΚΡΑΝΙΟ Κ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΝΙΠΤΥΡΑ Κ ΤΟΝ ΤΑΙΖΑ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΤΑ ΦΤΥΣΕ.Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ Κ Ο ΚΩΣΤΑΣ ΚΡΥΩΣΑΝ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΠΥΡΕΤΟ..ΚΑΙ Η ΜΥΞΑ ΣΥΝΝΕΦΟ.ΣΟΦΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΙΩΣΗ.ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ...ΦΙΛΙΑ.ΡΕ ΣΕΙΣ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ.ΟΛΟ ΚΛΑΙΕΙ.ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ.ΜΗ ΧΕΣΩ... :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια γεια σας και απο μενα..Και γω σημερα δεν ειμαι και πολυ καλα .Πολλα νευρα και ολα μου φταινε .Εκανα και δουλειες και κουραστηκα .

Σοφακι περαστικα σας ..Ελπιζω να περασει γρηγορα ο πυρετος.

Πατσουλινι υπομονη και μενα τωρα το βραδυ δεν επινε το γαλα του και εκανε οτι εβηχε..

Βικακι καλωσηρθες !!!

Ευακι καλα εκανες και βγηκες ..Εμεις στις διακοπες μονο μια φορα βγηκαμε..

Καλο βραδυ !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου γεια σας

τελειωσαμε και με το παρτακι του γιωργου σημερα καλα περασαμε,κατα τα αλλα τα ιδια δροσισε και εδω σημερα εχουμε ψηθει αυτες τις μερες,παραιτηθηκα και απο την δουλεια μου την παρασκευη τελος αυγουστου τελειωνει το εξαμηνο μου και θα συνεχισω την κανονικη μου αδεια και μετα υπογραφω και τελος

ευακι μου δεν την εβρισες πρεπει να εισαι περηφανη που καταφερες και θηλαζεις ακομη απο ζηλια το ειπε,εξοδο ακουω ε.....τι ειναι αυτο φιλεναδα γιατι το εχω ξεχασει,ποτε θα μιλησουμε επιτελους τηλεφωνικος;;;;

βικακι μου καλωςηρθες και με το καλο οι ετοιμασιες για την βαφτιση του ξανθουλη

σοφακι μου υπομονη μηπως ειναι τα δοντακια του,περαστικα να ειναι και γρηγορα μονο

πατσυ μου αυτο ειναι κανεις αμαν να βαλουν κανενα γραμμαριο και με μια κολοιωση παλι απο την αρχη,αφου εγινε καλα θα στρωσει μην ανυσηχεις

ολια μου με το καλο και η δικη σας βαφτιση

νασια μου ελπιζω να σε βοηθησα με τα τικερακια,και εγω παιδευτηκα ωσπου να καταλαβω πως γινονται

η γιωτου και η ματινα ποτε γυρνανε απο τις διακοπες;

καλο βραδυ σε ολες φιλια :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια διαβαζα τωρα στο θεμα η γεννα στο δρομο της φυσης,ρε ευακι τι ειναι το vbac που εγραφες;και ολια δεν ηξερα οτι εχεις και κορη καποια στιγμη θα ηθελα να πουμε για τις γεννες μας αν δεν βαριοσαστε να τα ξαναγραφεται φυσικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι από μένα κοριτσάκια μου,

τώρα κατάφερα επιτέλους να χαλαρώσω λίγο, πολύ γκρίνια η ζουζού και θέλει όλο αγκαλιά, αλλά και πάλι γκρινιάζει!!!

Σοφία μου περαστικούλια στον μικρούλη σου, μήπως βγάζει δοντάκι? Άκουσα από πολλές μανούλες ότι τα μωράκια τους έκαναν πυρετό σ'αυτή τη φάση. Η δικιά μου ένα δόντι έχει όλο κι όλο προς το παρόν αλλά δεν έκανε πυρετό και τώρα που ετοιμάζεται να σκάσει το 2ο πάλι δεν έχουμε τέτοιο θέμα... το κάθε παιδάκι όμως είναι διαφορετικό. Πάντως σέρνονται και πολλές ιώσεις. Όσο για το θέμα με το πουλάκι του...τι να πω, ο κάθε παιδίατρος τελικά λέει τα δικά του, δεν υπάρχει κοινή γραμμή. :unsure:

Βικάκι, καλώς επέστρεψες! Με το καλό και η δική σας βάφτιση! Κι εγώ το σκέφτομαι που πέρυσι τέτοιες μέρες ετοιμαζόμουν και αγχωνόμουν για τον υπέρηχο β'επιπέδου (27 Αυγούστου τον είχα κάνει και η ζουζού ήταν 580 γρμ.) και φέτος είναι ολόκληρο κοριτσάκι 8800γρμ. :cheer:

Πάτσυ μου, να 'ξερες πως σε καταλαβαίνω, όλη την μέρα σαν την πανικόβλητη τρέχω να τα προλάβω όλα, ακόμα δυσκολότερα εσύ με δύο παιδιά. Περαστικά στον άντρα σου και την κορούλα σου, ο μικρός ταλαιπωρήθηκε πολύ τις τελευταίες μέρες γι'αυτό δεν έχει διάθεση να φάει ο καημένος, σιγά-σιγά θα συνέλθει. ;)

Όλια, κι εμένα ο άντρας μου στη γαμοβάφτιση θα φορέσει μωβ πουκάμισο με ασορτί μωβ-μαύρη ρίγα γραβάτα. :)

Ευάκι αυτή η τύπισσα που σου "την είπε" για τον θηλασμό μάλλον δεν ήξερε που παν τα τέσσερα, καλά κάνεις και θηλάζεις ακόμα, αλίμονο σε μένα που δεν είχα σταγόνα γάλα και με είπε και ανίκανη η πεθερά μου!! Έριξα πολύ κλάμα που δεν μπόρεσα να θηλάσω την μπέμπα μου. :(

Κατερίνα μου, εννοείται πως σε ευχαριστώ πολύ (όπως και τα άλλα κορίτσια) που με βοήθησες με τα τικεράκια, είμαι λίγο "βραδείας καύσεως" με την τεχνολογία και αργώ να τα "πιάσω". Δεν το βάζω κάτω όμως, όλα τα σκαλίζω!!!! :silly:

Έχω νευριάσει απίστευτα από χθές με την σπιτονοικοκυρά μου γιατί ενώ προσπαθούμε με την μάνα μου και την αδερφή μου να καθαρίσουμε το σπίτι εν όψη της γαμοβάφτισης, αυτή όλο εργασίες και μερεμέτια κάνει και μου τα ξανακάνει χάλια π.χ όλα τα παράθυρα και τα πατζούρια πρέπει να γίνουν από την αρχή γιατί έστειλε εργάτες να σοβατίσουν έναν τοίχο και τα έκαναν όλα κ...! Ο ηλιακός έχει χαλάσει από πριν μετακομίσουμε εδώ και δεν έχουμε ζεστό νερό για να μην χαλάσει μία δεκάρα να το διορθώσει. Και δεν τολμάμε να μιλήσουμε γατί είναι ξαδέρφη του άντρα μου και αγαπημένη ανιψιά της πεθεράς. Εχθές δεν άντεξε ο Θανάσης και της τα έψαλλε και τώρα μας κρέμασε τα μούτρα!!!! :angry:

Πωπω πόσα έγραψα? Πάω για νανάκια, καλό ξημέρωμα! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα!!

Και ναι κοιμηθηκα 5 ωρες σερι!!!

Σορυ σοφια μου!!!

Φυσικα ξυπνησε στις 5 και μεχρι τις 6 την βγαλαμε αγκαλια αλλα δεν πειραζει!!

Του δωσα 7 η ωρα γαλα και ξανακοιμηθηκε!

Μια χαρα αποθηλασαμε,ευτυχως γιατι οταν ξεκινησαμε ειχα πολυ αγχος!

Σοφια μου στα πα και στο φεις,ευχομαι να μην ειναι τιποτα.

Μπορει να ναι και δοντακια.

εμενα ο Μιχαλης εκανε συναχι στα δοντια!

Ευα καλα ρε γιατι δεν πηρες τηλ να ρθω κι εγω εξω;

Καλα για το θηλασμο δεν θα σχολιασω,και μενα μια φιλη μου οταν της εχα πει οτι θηλαζζω ακομα καλα μου λεει αγελαδα εισαι;!!

Τεσπα..

Νασια πληροφοριακα μονο και χωρις να θελω να ανοιξω διαμαχη δεν υπαρχει γυναικα που δεν εχει γαλα αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα..

Ολια μου ευχομαι κι εσεις να στε καλα!

Βικακι αντε φτανει κι εσας ο καιρος!!

Με το καλο ευχομαι ολα!

Πατσυ εμεις τα παμε φεις.

Φιλακια και τις υπολοιπες!!

Καλημεραααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες και απο μενα !!!

Περιμενω την πεθερα να ρθει μαζι με τον πεθερο για καφε .Ειμαστε τρεις μηνες στο καινουριο σπιτι και σημερα θα ερθει για πρωτη φορα..

Επιτελους δροσισε !!!!

Σοφακι πως παει ο μικρος εχει πυρετο ακομη?

Χρυσα μου αντε αρχιζετε να στρωνετε επιτελους...

Κατερινακι 1 ειχα μια κορη 4 ετων και την εχασα πριν απο δυομιση χρονια απο ενα σπανιο μεταβολικο νοσημα..Ενα χρονο μετα μου εστειλε τον αδερφουλη της που της μοιαζει παρα πολυ !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
    • Καλημέρα κορίτσι μου!!! Τα αισθήματα είναι αμοιβαία να ξέρεις❤️ Ναι την Παρασκευή ακούσαμε την καρδούλα του, είχε 140 παλμούς το σποράκι. Όπως φαίνεται πάει πολύ καλά!!!!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...