Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΝΟ 5 !!!!!!!!!


Recommended Posts

Καλημερα!!!

Πω πω ερημιες...

Τι κανετε κουκλιτσες;

Εμεις π0ηγαμε χθες για μπανακι αλλα ειχε πολυ κυμα και τελικα δεν καναμε μπανιο :(

Επαιξε ομως ο Μιχαλης με τα κουβαδακια του :)

Αυριο παντρευεται κι ο κουμπαρος μας που μας παντρεψε και βαφτισε και τον Μιχαλη κι εχω ετοιμασιες σημερα,τα ρουχα και τα σχετικα!

Ο Μιχαλης μου θα γινει και παραγαμπρος :D

Αυτα απο μας!

Καλες ετοιμασιες για τις υπολοιπες βαφτισεις και καλα μπανια στις υπολοιπες!

Τα ξαναλεμε!

Ευακι τι εγινε με τον γιατρο;

Τι σου πε για το στηθος σου;

Μιλησαμε και ξεχασα να ρωτησω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 983
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας αγαπουλες!!

εφαγε λιγο απ την κρεμα με το ρυζαλευρο αλλα με το ζορι παλι κ 2-3 κουταλιες συνολο...παντως του αρεσε καλυτερα απ τα φρουτα.γιατι μωρε? εγω κοιταω να του δωσω τα πιο υγιεινα κ αυτος ο χαμενος μου θελει τα ετοιμα? βεβαια δεν εχει ζαχαρι ειναι βιολογικο προιον αλλα δεν παυει να ειναι ετοιμο πραγμα..τι να πω...

εχει κ λιγο γκρινια απ το εμβολιο αυτες τις μερες(λες κ πριν δεν ειχε! :silly: ) παντα καπως τον δικαιολογω χαχαχα

κ εμενα καθεται στον κωλακο του κ οταν πεφτει μπροστα ξανασηκωνεται ανετα,μονο οταν πεφτει στο πλαι μενει εκει το καημενακι κ τον σηκωνω εγω. καθε μερα κ καλυτερα μωρε θα ειναι...

εχει αρχισει κ μου δαγκωνει το στηθος κ δεν θα τα παμε καλα :angry: ποναει καλε!

Κατερινα μου πολυ γελασα με τα μεμε μου που ειπες! :laugh: εμ τι νομιζες δεν ξερει τι κανει αυτο το πονηρο μουτρο???

αααα τρελαινομαι για τουλουμπακια κ κουρκουμπινια ειναι τα μοναδικα σιροπιαστα που τρωω μαζι με το ρεβανι(μιαμ!) στειλε ενα κουρκουμπινακι!! :P:P

ολα ακουγονται πολυ ομορφα! μπραβο σας κοπελα μου!

Ολια μου με το καλο κ εσεις καλη μου!

Ευα μου τελεια η λουκουμαδιτσα σου! ;)

Χρυσα μου καλα να περασετε! :kiss:

μου ειπε η Λενα ειναι θεμα ημερων κ ολα θα φτιαχτουν!

μην χανεστε ετσι μωρε... :(

αντε φιλακια πολλα!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλίτσες!

Ευα και Σοφία μια χαρά τα ζουζούνια σας θηριάκια!!!

Σοφία που θα πάει θα φάει θέλουν χρόνο για να συνηθήσουν απο το μόνο γάλα.

Εγώ άρχισα να της δίνω τώρα και απογευματινό, ένα ρυζάλευρο χωρίς γάλα και γλουτένη δεν το τρώει με τίποτα το φτύνει όπως και να το φτιάχνω με νερό, με γάλα δικό μου, με μπανάνα, τίποτα. Της δίνω μακαρόνια με λαχανικά για να τρώει δημητριακά και κατι τρώει στην αρχη μερικές κουταλιες και μερα με τη μερα λίγο παραπάνω, μας πέρνει πολύ ώρα όμως.

Ολια με το καλό οι ετοιμασίες για την βάπτιση σας.

Χρύσα καλά να περάσετε αύριο.

Σας χαιρετώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello!!!!!

τι κανετε??????εγω κοιμιζω τη μικρη....γλωσσα και κωλο δεν εβαλε σημερα.... :P ελπιζω να κοιμηθει λιγο παραπανω το βραδυ!!!!!! :woohoo:

χρυσα μου,τελικα μια φλεγμονη ειναι λεει ο γιατρος που θα περασει μονη της.μου εδωσε και μια αλοιφη της frezyderm βοηθητικη και βλεπουμε.... :dry: εγω ακομα αλλα σκεφτομαι βεβαια αλλα ενταξει.... :unsure:

σοφακι,κι εμενα λιγο τρωει μη νομιζεις.... ;)

συμπεθερουλα,σου εχω στειλει πμ!!!!!! :)

κατερινακι,πως τα πατε με τα μακαρονια????θα της αρχισω κι εγω τωρα!!!!ηδη της εδωσα πεπονακι... :cheer: περπατησε η μικρη σου????? :laugh: γιατι ηταν ετοιμη!!!!!!!! :laugh: :) :laugh:

ολια μου,μην αγχωνεσαι!!!!!ολα μια χαρα θα ειναι στη βαφτιση!!!!!! :woohoo:

σας φιλω ολες!!!!!! :kiss:

μακια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΕΜΕΙΣ ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΕΙΧΑΜΕ ΜΙΑ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΟΥΛΑ.ΞΥΠΝΗΣΕ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 2 ΜΕ ΚΛΑΜΑΤΑ Κ ΣΗΚΩΘΗΚΑΜΕ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΥΝΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΕΙ.ΑΠΛΑ ΜΑΣ ΦΑΝΗΚΕ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΞΥΠΝΑΕΙ ΤΗ ΝΥΧΤΑ Κ ΞΥΠΝΑΕΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΤΟ ΠΡΩΙ.ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΤΟΝ ΕΚΑΝΑ ΒΟΛΤΕΣ,ΠΡΟΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΗΡΕΜΗΣΩ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ''ΒΑΣΟΥΛΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ;'' Κ ΚΟΙΤΑΩ ΚΑΤΩ Κ ΒΛΕΠΩ ΚΑΤΙ ΜΑΥΡΟ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ Κ ΝΑ ΧΩΝΕΤΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΚΟ.ΤΑ ΕΙΔΑ ΟΛΑ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΤΣΙΜΠΗΣΕ ΤΟ ΜΩΡΟ Κ ΛΕΩ ΠΑΕΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ..Ε ΤΕΛΙΚΑ ΒΓΗΚΑ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΕΤΡΕΜΑ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΕΨΑΧΝΕ ΝΑ ΤΟ ΒΡΕΙ Κ ΤΕΛΙΚΑ ΗΤΑΝ ΣΑΡΑΝΤΑΠΟΔΑΡΟΥΣΑ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ.ΔΕΝ ΤΟΝ ΤΣΙΜΠΗΣΕ,ΤΟΝ ΕΨΑΞΑ ΠΑΝΤΟΥ,ΜΕΤΑ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΛΙΓΟ ΓΑΛΑ ΚΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΤΟ ΓΛΥΚΟΥΛΙ ΜΟΥ.ΦΥΣΙΚΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΗΔΙΑ ΤΗ ΣΚΟΤΩΣΕ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΠΗΡΑΜΕ ΤΟΣΗ ΤΡΟΜΑΡΑ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΑΣΤΑΝ ΜΙΑ ΩΡΑ ΕΞΩ Κ ΑΝΑΒΑΜΕ ΤΟ ΕΝΑ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΛΛΟ.ΒΑΣΙΚΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΙΔΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΣΤΑ ΣΚΟΤΕΙΝΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΦΟΒΗΘΗΚΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΨΑΧΝΟΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΦΥΣΗ ΕΙΝΑΙ Κ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕ ΤΑ ΑΠΟΦΕΥΓΕΙΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ.

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ,ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ Κ ΣΕ ΕΝΑ ΧΩΡΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΟΛΥΜΠΙΑ Κ ΦΑΓΑΜΕ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΛΑΜΑΚΙΑ,ΠΙΤΕΣ,ΤΖΑΤΖΙΚΙΑ Κ ΤΑ ΣΥΝΑΦΗ.ΧΑΧΑΧΑ!!!

ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Κ Η ΚΟΥΝΙΔΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΑΛΛΗΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ.

Α ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ Κ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΜΗΝΑΣ ΤΟΥ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ.ΑΧ Κ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΟΥ ΔΕ ΔΟΥΛΕΥΑ Κ ΔΕ ΘΑ ΞΑΝΑΡΘΕΙ ΠΑΛΙ ΤΕΤΟΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΕΚΤΟΣ Κ ΑΝ ΚΑΝΩ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΙ!!

ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ!

ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΓΙΑΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΧΘΕΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΑ.ΠΑΝΤΩΣ ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ!ΧΑΧΑΧΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα

δεν μπηκα καθολου με τις ετοιμασιες ουφ....αυριο φευγουμε για διακοπες κατερινη θα παμε για 4μερες λεμε για αρχη να δουμε πως θα αντιδρασει ο δημητρακης και βλεπουμε,οι μεγαλοι μου ανυπομονουν ποτε να ερθει η ωρα να φυγουμε,σημερα κοινωνησε και ο δημητρακης μου πρωτη φορα μια χαρα,του προσθεσα κι εγω αστρακια μεσα στην κρεατοσουπα,αυτα τα νεα μας δεν προλαβαινω να σχολιασω παω να κλεισω βαλιτσες και υπνο νωρις σημερα πολλα φιλια σε ολες τις μανουλες :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κουκλες!

Τι κανετε;

Εμεις χθες πηγαμε στο γαμο!

Ηταν πολυ ωραια!

Ο Μιχαλης φυσικα δεν πηγε καθολου μεσα στον νονο του αλλα δεν πειραζει!

Μετα πηγαμε στο ξενοδοχειο οπου εγινε το τραπεζι και ηταν σουπερ!

Πηγα θηλασα και ον μικρο σε ενα μερος που με εστειλαν απο την ρεσεψιον και μετα εριξε κατι υπνους!

Ο Μιχαλης κλασικα αλλωνιζε ωσπου κατα τις 2 κοιμηθηκε στην καρεκλα και φυγαμε πριν φαμε τουρτα!

Σημερα πηγαμε μπανακι και ο μικρος ξετρελαθηκε παλι!

Εχουμε τοσο ζεστη εδω που καθομαστε ολη μερα με τα αιρκοντισιον!

Αυτα απο μας!

Κατερινακι καλα να περασετε!

Καλα μπανια!!

βικακι φανταζομαι τι επαθες!!

Εισαι που σαι φιβιτσιαρα θια χεστηκες πανω σου!!χαχαχαχα!

Κι εγω το χω παθει αυτο που λες!

Ειχα δει ενα ζουζουνι πανω στο κρεβατι μας και τρελαθηκα!

Αλλα δεν τον ειχε δαγκωσει ευτυχως!

Η φυση αυτα τα κακα εχει και απορω πως ξετρυπωνουν μεσα μωρε με τις σιτες κιολας!

Τεσπα τελος καλο ολα καλα!

Φιλακια και στις υπολοιπες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε,ειπαμε να χανεστε αλλα εσεις το παρακανατε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :laugh: :P :laugh:

δε σας γραφω πολλα γιατι η μικρη μου παταει κουμπια και κλαιει αν δεν την αφηνω..... :S πως μεγαλωσαν τα σκατουλια μας ετσι!!!!!!!! :woohoo: πανε οι μερες που ηταν κρεμασμενη σε ενα βυζι και εγραφα με τις ωρες...... ;)

φιλακια!!!!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω ερημιες!! με το κυάλι βρισκομαστε!!

απο χειμωνα ραντεβου εδω ομως ετσι??? αντε γιατι πρεπει να αλλαξω απουσιολογιο,τελειωσε αυτο!!

κοριτσια μου ποναω πολυ,με επιασε η μεση μου! δεν μπορω να παρω το παιδι αγκαλια κ μονο αγκαλια καθεται κ ετσι με ποναει πιο πολυ...χαλια...

σας φιλω ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα παραθερίζουσες και μη μανούλες και μπεμπάκια!!!!!!!!!!!!!!

Τι κάνετε? Σε ποιες παραλίες βρίσκεστε???

Εμείς πήγαμε Λευκάδα και περάσαμε υπέροχα!!! Φοβερό νησί, οικονομικό και με ωραίες παραλίες αλλα δυστυχώς φύσαγε λίγο και είχε κύμα... τι να κάνουμε δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα...

Δεν προλαβαίνω να διαβάσω τα νέα σας δυστυχώς , το μόνο που πρόλαβα να διαβάσω ήταν αυτό με την σαρανταποδαρούσα.. Παναγία μου ανατρίχιασα και μόνο στην ιδέα να τσίμπαγε το παιδί.... Βασιλικούλα σε καταλαβαίνωα απόλυτα είναι ο φόβος και ο τρόμος μου για τις διακοπές... οι μέλισσες , τα φίδια κ.λπ. κλ.π ...... αχ μακρυα από τα παιδάκια ...

Σας φιλώ!!!!

ciao -ciao!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες καλησπερα!

Αντε να γυριζουμε σιγα σιγα :)

Εμεις χθες ειχαμε παιδιατρο!

Ο μικρουλης εγινε 8850 και 73 ποντους!

Μας κατεβασε και τη τσουτσου η γιατρος και ολα οκ!

Δεν καταλαβε τιποτα ο σκατιαρης!

Εχουμε ομως θεμα με τον Μιχαλη μου!

Ο Μιχαλης οταν γεννηθηκε ειχε τον ενα ορχι πανω και μας ειχαν πει τοτε η παιδιατρος οτι αν δεν κατεβει μεχρι εξι μηνων θα πρεπει αργοτερα να κανουμε μια μικροεπεμβαση.

Το ευτυχες ηταν οτι ειχε κατεβει αλλα εδω και μερες που τον εκανα μπανιο παρατηρουσα οτι ειχε εξαφανιστει παλι.

Χθες το ειπα στην παιδιατρο μας και το ειδε και μου ειπε να παμε επειγον σε ουρολογο και αμα ειναι να παμε Αθηνα να το κανουμε γιατι θα εξαφανιστει ο ορχις του!

Πηγαμε λοιπον σημερα σε ουρολογο και μας ειπε τα ιδια!

Μας εγραψαν παραπεμπτικο για Αθηνα στον Παιδων Αγιας σοφιας μας συνεστησαν και να παρω αυριο να κλεισω ραντεβου.

Οπως κατελανβαινετε εχω στεναχωρεθει γιατι αν και δεν ειναι τιποτα ο Μιχαλης δεν ειναι και απο τα παιδια που θα κατσουν ακινητα μετα!

Το καλο ειναι οτι εχουμε εκει να μεινουμε αρκετους συγγενεις αλλα σκεφτομαι και την ταλαιπωρια.

Τον μικρο δεν θελω και δεν μπορω να τον αφησω εδω οποτε ειναι κι αυτο ενα παραπανω...

Αν γνωριζετε τιποτα για το νοσοκομειο η κανενα γιατρο βοηθατε!

Εχω ανοιξει και ποστ.

Αυτα απο μας!

Το νου σας κοριτσια στα αρχιδια των γιων σας ε :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα μου,ευχομαι να μην ειναι τιποτα και να μην ταλαιπωρηθειτε πολυ.... :( οποιος πειραξει τον μιχαλη θα εχει να κανει μαζι μου να τους πεις!!!!! ;) εχω μια αδυναμια και στους πυροσβεστες!!!! :laugh: :P :laugh:περιμενουμε τα νεα σας...ο μικρος σου παντως μια χαρα θηριακι ειναι!!!!!! :laugh:

χρυσουλινι,εμεις θα τα πουμε θα τα πουμε στη βαφτιση σας κατα 90%!!!!!!!! ;)

σοφακι,χαθηκες κι εσυ!!!!!!!! :S που εισαιιιιιιιιιιιιι???????????? :side:

σημερα επιτελους η μικρη μου μπηκε στη θαλασσα και της αρεσε πολυ!!!!!δεν ηθελε να βγει!!!!!!!! :woohoo: τωραααααααααα ποιος μας πιανει!!!!!!!!!!! :woohoo: :silly: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλες μου τι κανετε?Εγω ειμαι χαλκιδικη .Δεν πηρα μαζι μου υπολογιστη .Βρηκα εναν υπολογιστη απο ενα συγγενη και μπηκα να δω τανεα σας.

περναμε πολυ ωραια και ο μπεμπης κανει μπανακια στη θαλασσα.Του αρεσει παρα πολυ αλλα κουραζεται και κοιμαται απο τις 930.Β ικακι διαβασα τα νεα σας.Φανταζομαι τρομαρα που πηρες.Παντως πολυ ερημια οι μανουλες χριστουγενων.

Φιλια πολλα σε ολες .Μολις μπορεσω θα ξαναμπω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΧΑΧΑ.ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΜΙΑ ΤΕΜΠΕΛΙΑ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΑΛΛΟ ΠΡΑΜΑ.Η ΧΡΥΣΑ Η ΛΕΜΟΝΙΔΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΠΑΣΙΚΛΑΚΙ ΦΤΑΙΕΙ.ΜΕ ΒΑΖΕΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΣΤΟ ΤΣΑΤ Κ ΜΕΤΑ ΠΟΝΑΝΕ ΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

Απο το πρωι προσπαθω να βρω ακρη με τους γιατρους!

Εκλεισα ραντεβου 21 Σεπτεμβρη αλλα μου λενε οτι οι επεμβαση μπορει να γινει και 8 μηνες μετα!!!!

Ελεος δηλαδη!

Φυσικα ψαχνουμε κανενα γιατρο μπας και με φακελακι μας την κανει καυευθιαν!

Οχι οτι μας περισσευουν αλλα δεν μπορουμε να πηγαινοερχομαστε και πρεπει να γινει και αμεσα αυτο το πραγμα!

Εχει κι ενα κωλοκαιρο εδω!

Υγρασια φουλ και αποπνικτικη ατμοσφαιρα!!!!!

Αυτα απο μας!

Τα φιλια μου σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Που ειστε καλε ολες;

Αυτες που ειστε ακομα σπιτια σας εννοω;

Απαπα...

Το γραψατε ολες το μαμμυ ε;

Εμεις τα ιδια!

Χθες ο μικρουλης κοιμηθηκε απο τις 10 μεχρι τις 2 χωρις να βγαλει κιχ!

Μακαρι να αρχισει να στρωσει!

Επιπλεον εκοψε ενα ακομα θηλασμο.

Απο τις 7 που θηλαζει μετα ξαναθηλαζει στις 4 με 5 το μεσημερι μετα ξανα κατα τις 9 και ξανα το βραδυ!

Αντι να κοβει τους βραδυνους κοβει την ημερα!!!

αυτα απο μας!

Αντε να μαζευομαστε σιγα σιγα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τσουπρες!!!!!!!!!!!! :laugh:

χρυσα,τι εγινε με το παιδων????βρηκες καμια ακρη?????? :dry:

κι εμενα εχει κοψει πολλους ημερισιους θηλασμους....μονο 4 κανουμε και 1 ή 2 τη νυχτα.... :) χτες βεβαια επειδη ειχε ζεστη καναμε τη νυχτα γυρω στους 123456789.....θηλασμους....μα τι κανουν αυτα τα παιδια μας???????? :laugh: δεν ξερουν οτι πρεπει να κοψουν τους βραδινους?????? :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΙΚΑΝΕΤΕ;

ΠΩ ΠΩ ΠΟΛΥ ΕΡΗΜΙΑ Ε;

ΧΡΥΣΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ ΓΙΑ ΛΕΥΚΑΔΑ ΟΡΙΣΜΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ,ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕ ΞΑΝΑΜΠΗΚΕΣ Κ ΜΕΤΑ ΦΥΓΑΤΕ,ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΞΑΝΑΕΓΡΑΨΕΣ ΑΠΟ ΤΟΤΕ..ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ ΝΗΣΙ ΟΝΤΩΣ ΟΠΩΣ ΟΛΑ ΤΟΥ ΙΟΝΙΟΥ ΑΛΛΩΣΤΕ..ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΠΑΝΙΟ ΕΔΩ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ,ΤΗ ΖΑΚΥΝΘΟ Κ ΖΗΛΕΥΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕΚΑΝΕΙ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΕΣ ΕΚΕΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ ΝΗΣΙ Κ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ..

ΚΑΚΕΜΠΑΚΙ ΜΟΥ ΣΕ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ,ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΕ ΘΥΜΙΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΣΚΟΥΝΤΗΓΜΑΤΑ ΣΟΥ ΣΤΟ ΦΕΙΣ!ΧΑΧΑ!!Κ ΔΕ ΣΕ ΠΕΤΥΧΑΙΝΩ Κ ΣΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΔΥΟ ΤΡΕΛΟΚΟΜΕΙΩΝ ΦΙΛΩΝ ΜΑΣ!

ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΗ ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΕΔΩ,ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΦΕΤΟΣ ΕΙΠΑΜΕ ΩΡΑΙΕΣ ΟΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΗ..Κ ΜΟΥ ΞΥΠΝΑΕΙ Κ ΑΠΟ ΤΙΣ 7.30 ΤΩΡΑ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ Κ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΔΕ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΓΙΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΦΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ,ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΞΥΠΝΑΕΙ Κ ΙΣΑ ΠΟΥ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γεια σας

επιστρεψαμε κι εμεις,στους νεους πορους μειναμε τελικα, περασαμε καλα μπορω να πω αλλα πολυ κουραση ενας χαμος με τρια παιδια δεν παλευεται ρε κοριτσια ο αντρας μου λεει θα μας μεινουν αξεχαστες αυτες οι διακοπες και ειχε και πολυ ζεστη και γενικος ολη μερα στην τσιτα ειμασταν,ο δημητρακης παντως το χαρηκε δελφινακι μου προεκυψε το ζουζουνι του αρεσε πολυ η θαλασσα,ξετρελαθηκε θα βαλω και φωτο να δειτε οταν γινει εχω να βαλω και απο την βαφτιση αντε να δουμε

χρυσα μου και και εμενα ο μεγαλος μου εχει ανελκομενους ορχεις και ειχαμε παει σε παιδοχειρουργο και τον ειδε και ειχε πει αν δεν σταθεροποιηθουν θα κανουμε επεμβαση και τωρα απο βδομαδα θα κλεισουμε ραντεβου στο παπαγεωργιου στην θεσσαλονικη να τον ξαναδει ο γιατρος και να μας πει τι θα κανουμε,και εγω ειμαι αγχωμενη το ξερω ειναι επεμβαση ρουτινας αλλα δεν παυει να ειναι χειρουργειο θα μπω αυριο στο ποστ που ανοιξες να δω,να τα πουμε

ευακι μου σε πεθυμησα φιλιαααααααα,συμπεθερουλα μου :kiss::kiss:

φιλακια και σε ολλες τις μανουλες :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ!!

καλησπερα μανουλες! σημερα με τον Κωστη εχουμε επετειο σχεσης,κλεισαμε τα 11 χρονια!! να ειμαστε καλα...χρονια μας πολλα!!χαχαχαχα

ελπιζω να ειστε ολες καλα!!

τα φιλια μου σε ολες κ στα λουλουδια σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες καλησπερα πολλη ερημια που εισται ολες;

σοφακι μου να τα εκατοστισεται και να εισται ευτυχισμενοι κοπελα μου

εγω σημερα εχω τρελαθει να βαζω πληντηρια να δουμε πως θα σιδερωσω παλι ενα σωρο ρουχα :angry::angry:

ποτε θα γινει η ομαδα να βαλουμε καμια φωτο ρε κοριτσια;

χρυσα που εισαι να τα πουμε για τις τσουτσουνες μας;

πολλα φιλια σε ολες τις μανουλες :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • υπάρχει συγκεκριμένο χρόνος που σου λέει μέχρι ποτε πρέπει να ανακτήσει το βαρος γεννήσεις του αλλά δεν θυμάμαι ποσο χρόνο σου λένε 2-3  βδομάδες ; Δεν θυμάμαι τώρα 😅
    • Κορίτσι μου ούτε εμένα μου είπαν να το κάνω και δεν το έκανα ούτε στην πρώτη εγκυμοσύνη ούτε τώρα όλοι οι γιατροί δεν έχουν κοινή γραμμή σε αυτά, για αυτό σου είπε και όχι.. τώρα αν εσυ θέλεις να το κανείς πες του ότι θα το κανείς με δικιά σου ευθύνη και λογικά θα στο δώσει παιδιατρος δεν νομίζω ότι μπορεί να το συνταγογράφηση στην φάση που είσαι τώρα 🤷‍♀️
    • Καλημέρα κορίτσι μου! Καταρχάς χαίρομαι που νιώθεις πιο ήρεμη με την εγκυμοσύνη σου σήμερα ✨✨🌈🌈❤️❤️ Απ' αυτά που μας περιγράφεις ίσως αυτή η στάση των πεθερικών σου να σ έκανε κι εσένα υποσυνείδητα να αμφιβάλλεις για το μωράκι σου. Η απουσία της χαράς και της ενθάρρυνσης από την μεριά τους είναι δικό τους θέμα, σημασία έχει εσύ κι ο άντρας σου πως νιώθετε με το γεγονός ότι μεγαλώνει η οικογένεια σας και ποιο είναι το δικό σας πλάνο. Η απόκτηση ή μη παιδιών είναι μια απόφαση που αυστηρά αφορά εσάς και κανέναν άλλο. Μη στέκεσαι και αφήσεις να σε βασανίζει το ότι χάρηκαν λιγότερο ή περισσότερο, αν σε προβληματίζει τόσο πολύ κάνε μια κουβέντα με τον άντρα σου για να δεις και να τσεκαρεις ποια είναι η δική του στάση. Όχι να του πεις ευθέως αν συμφωνεί ή όχι με τον πατέρα του, απλά να τσεκαρεις μαζί του ότι εξακολουθείτε να είστε σύμφωνοι ότι θέλετε τα ίδια πράγματα (γεγονός που πιστεύω ήδη το ξέρεις, μιας κι αν είχε ο ίδιος ενδοιασμούς για το δεύτερο παιδί, θα σου το είχε πει). Σε κάθε περίπτωση, άσε τα πεθερικά εκεί που είναι, η αντίδραση τους είναι σεβαστή οποία κι αν ειναι, δε μπορείς να την αλλάξεις, αλλά εσύ να είσαι αφοσιωμένη στο στόχο και το πλάνο που έχεις δημιουργήσει με το σύντροφό σου για την οικογένεια ΣΑΣ.
    • ναι το έχω πάθει και εγω ειχα θετικο τεστ εγκυμοσυνης αλλά μετά από 2 μερες μου ήρθε περιοδος όπως και σε εσενα η χοριακη την μέρα που μου ήρθε το αίμα ήταν 8  δυστηχως λογικά είναι βιοχιμικη και συμβαίνει συχνα  😕 κρατησε το θετικό ότι υπήρχε σύλληψη αλλά για κάποιο λόγο δεν προχώρησε η φύση ξέρει και καλύτερα που έγινε νωρίς γιατί αργότερα είναι ακόμα χειρότερο  Παρε το χρόνο σου και όταν είσαι έτοιμη σήκωσε τα μανίκια και προχωρά δυνατά  εγω σκέψου περσυ τον Αύγουστο είχα παλινδρόμηση 8 εβδομάδων και έπρεπε να κάνω αποξεση άσχημη εμπηρια αλλά τον επόμενο μήνα με το που ήρθε η πρώτη περιοδος άρχισα αμέσως προσπάθειες και ξανά μενω εγκυος τώρα είμαι 7,5 μηνών τον Αύγουστο γεννάω   Σου εύχομαι σύντομα ένα θετικό αποτέλεσμα 
    • Δυστηχως πάλι δεν βλέπω κάτι ελπίζω όμως να είναι νωρίς και να σου δείξει αργότερα έτσι και αλλιώς ακόμα δεν είσαι σε καθυστέρηση όποτε περίμενε λιιιγο ακόμα  δεν ξέρω μετά από πόση ώρα βγαίνει η εξατμίσεις μην σου πω ψέμματα απλά ξέρω ότι βγάζουν  εγω 2 φορές τα πήρα αυτά τα τεστ με τον σταυρο αλλά τα έκανα με καθυστέρηση και ήξερα ότι θα βγουν θετικά γιατί είχα κάνει άλλο τεστ πιο μπροστά 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...