Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 Νο 11!!!!!!!


Recommended Posts

γειααααααααααααα

κοριτσια εγω εκλεισα φωτογραφο 700 ψηφιακο αλμπουμ μεγαλο δυο ψηφιακα μικρα 3 dvd και 60 φωτογραφιες καλα ειναι;

καλυψω αν μπορεις στειλε μου δεν βρηκα πουθενα οποτε δεν ξερω της διαστασεις, πιστευω μικρο να ειναι το ριζοχαρτο. σε ευχαριστω πολυ.

εμενα το μονο που κανει ειναι να καθεται, βαρελακι σερνεται με την κοιλια σηκωνει τον κωλο ψηλα και προσπαθει να μπουσουλισει και με τη στρατα παει σφαιρα. χαχαχαχαχα

μπραβο βρε μαρακι καλα εκανες εισαι και η πρωτη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαρακι ξεχασα να σου πω να γιασει το στοματακι σου καλη μου, πολυ τις γουσταρω τετοιες φασεις και τετοιες τυπισες να τις στολιζω.

Αν με ενοχλει ΕΝΑ μονο πραγμα στους ανθρωπους αυτο ειναι η αγενεια και η ειρωνεια με οποιο τροπο και αν εκδηλωνεται. :angry:

Χαρα συμπεθερα γεια σου!Μην μασας τιποτα τα διαβασα τα δικα σου εισαι ενα πολυ ευαισθητο παιδι και σε παιρνει απο κατω.Ετσι ειμαι και 'γω μπορει να στεναχωρεθω για το πιο αστειο πραγμα και ο αντρας μου με φωναζε αρνι πιο παλια.Ειναι ομως μεχρι να μου γυρισει η βιδα.Μετα σφυριξα και εληξες!

Σωσω μπραβο που εφτιαξες γιαουρτι.Η μπουμπουλα δεν τρωει ακομα προς το παρον το φτιαχνω για μας.Αλλα εννοειται πως οταν ξεκινησει τετοιο θα της δινω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα καλη μου φαινεται.Εγω εκλεισα με 850 ψηφιακο αλμπουμ μεγαλο την καλυτερη ποιοτητα να το προσεξετε αυτο με 15 σαλονια,ετσι λεγονται οι σελιδες.3 dvd ποιοτητας blu-ray disc και 4 φωτο μεγενθυμενες.

Αλλα κοριτσια μιλαμε οτι δεν εχω δει πιο ωραια dvd γαμου και βαφτισης.Εκει εκανα και τον γαμο μας.Απλα τελειο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ απο μενα,διαβασα λιγο απο τα κατορθωματα σας,καλε να σας πω και τα δικα μας!!!!εδω και ενα μηνα περιπου κανουμε παλαμακια,απο τις 29 μαιου μπουσουλαμε!!!τωρα τρεχουμε!!!ολη μερα τον κυνηγαω.λεει μπαμπα μαμα γιαγια,ατα,μαμ νερο οχι καθαρα ομως,οταν ειναι να τον αλλαξω περνει το παμπερς κ το βαζει στο πουλακι του πανω,κανει μουσουνακια,σκαρφαλωνει οπου δει καγκελα,πεινουμε με το καλαμακι νερακι και μονος του με το μπουκαλι,με καλαμακι πεινουμε απο τις 15 ιουνιου.τα γραφω γιαυτο θυμαμαι ημερομηνιες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια και καληνυχτα μαλλον,αλλα τωρα βρηκα ευκαιρια και μπαινω τρεχω ολη μερα εδω και λιγες μερες....ειχα και κατι δουλειτσες με τιν avon ....εχω και ομαδα στο facebook <με την avon γινομαστε ολες ομορφοτερες>οποια θελει ας γίνει μελος...δεν ειμαι και πολυ καλα τελευταια τσακωνομαι συνεχεια με τον αντρα μου....δεν ξερω τι να κανω....ακουει και κανει ολα οσα του λεει η μαμα του..δεν μπορω αλλο πραγματικα...του εχω πει οτι με ενοχλει αυτο αλλα αυτος δεν λεει να το σταματησει..δεν λεω μανα μονο μια αλλα αυτη ανακατευεται συνεχειαααααα..η ερωτικη ζωη εχει χαθει τελειως...με ολα αυτα τις τελευταιες μερες δεν εχω καθολου ορεξη... :dry: συγνωμη αν σας τα επρηξα αλλα ειχα αναγκη να τα πω σε καποιον...μιας και τις φιλες μου εχω να τις δω αρετο καιρο και τους γονεις μου δεν θελω να τους στεναχωρω... το μωρο ειναι μια χαρα εχει αρχισει να χεραιταει και να λεει γεια εδω και εναμιση μηνα λεει μαμα ,μπαμπα,ατα,ντα,μαμ.....δεν θυμαμαι αν σας το ειχα πει :):):) καληνυχτα και ονειρα γλυκα κοριτσια... :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

prolaba τη νανα;;;δε το πιστευω..και ειμαστε σηκωμενοι απο 730..αλλα σερι..απο τις 10 κ..

καλε σταματησε να μιλατε για τη μικρη..κοκκινιζω..χαχα..

αλεκα χαλαει ο καιρος;;μαλακια..

σοφη εμενα παντως δεν της αρεσε το γιαουρτι..ενημερωτικα..θα τη νξανα προσπαθησω σε κανα 2 μερες..εντω μεταξυ ειναι νοστιμο..

χαρα δε ξερω τι να πω για το φωτογραφο..εμας μας ειπε 1 τιμη για γΑΜΟΒαφτιση..

ρε παιδια να σας ρωτησω...εχει κανεις σας κινητο αφης;;;

βολευουν;;εμενα μου φαινονται πολυ αβολα..τι λετε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααα κοριτσακια!!!!

μαθημα σε λιγο ,μαγειρεμα η μαμα μου --οποτε σχετικα καλα...

τα εχω φτυσει..

θα παω να παρω στον μικρο από εκεινα τα ποδηλατακια που τα σπρωχνεις...προχθες του πηρε η μαμα μου ενα από jumbo και κατενθουσιαστηκε..δεν ηθελε να κατεβει..εντωμεταξυ πανακριβο :angry::angry: το εχουν παραχεσει το ζητημα...

για κατορθωματα εγω νιωθω λιγο περιεργα να λεω αλλα από ό,τι καταλαβα ολα πανω κατω τα ιδια κανουν...ομως το διαολι χθες ηταν στο παρκο, εγω επλενα πιατα, ο Νικος στον υπολογιστη και σκαρφαλωσε στα διχτυα από το παρκο και τον επιασα τον μισο μεσα τον μισο εξω....εχει τοση ενεργεια που φοβαμαι μην καταληξει υπερκινητικος...

την επομενη Δευτερα φευγουμε οι δυο μας 5 μερες!!!!να δω πώς θα μεινει πισω που ειναι λιγο μαμοθρεφτουλης και δεν εχουμε ξαναφυγει τοσες μερες..αλλα το εχουμε αναγκη ανυπερβλητη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα αφου του πηρε η μαμα σου εδυ γιατι να του ξανα αρεις;;;κατι δεν επιασα..

τελεια που α πατε διακοπες..τις χρειαζεστε σιγουρα..

δε πειραζει για το μικρο..δε πααινει τιποτα..

ασε που α γουσταρει..καινουργια πραγματα..

να περασετε τελεια εννοειται...

πλακα κανεις για το παρκο...ε το θηριο..

ταλιμπαν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!

πως κοιμηθήκατε απόψε?

εμεις καλά, απο μια φορά ξύπνησαν για γάλα

τώρα παίζουν τα δυο τους στο πάρκο

Νανα μου φυσιολογικά τα γέννησα τα διδυμάκια

αχ τι μου θύμισες τώρα..

τα μωρα είχαν πάρει θεση απ' τον 7ο και ο γιατρός μου ειπε οτι πάμε για φυσιολογικό τοκετό

εκείνη τη μέρα μπήκα με πρόκληση

ολα καλά στην αρχη

οσο περνούσε η ωρα ομως και δυνάμωναν οι πόνοι με επιασε πανικός

λεω πως θα γεννήσω τωρα δυο μωρα

και αποφάσισα οτι θέλω να κάνω καισαρική

καλά πολύ γέλιο

επαιρνα τηλ μια τον αντρα μου μια την αδερφή μου, συνέχεια ομως τους είχα σπάσει τα νεύρα

το είχα πει και στις μαίες που ηταν εκεί, μου είχαν πει να περιμένουμε το γιατρό μου

εγω πάει το είχα πάρει απόφαση, καισαρική και τέλος

ηρθε που λέτε ο γιατρός μου

μόλις με είδε μου λέει με νεύρα

αν θες καισαρική βρες αλλο γιατρο

αφου δεν εχουμε προβλημα, ολα ειναι οκ τι σε επιασε μου λέει

τι να εκανα και γω ενταξει λέω θα το περάσουμε και αυτό

γέννησα ομωε ευκολα, 2 ράμματα μου εκανε

με διαφορα 2 ολόκληρα λεπτά ο ενας μπέμπης απο τον αλλο χαχα

σας επρηξα ε?

ηρθε η αδερφούλα μου πάμε στο μπαλκόνι για κα φε ελάτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο μαρκατ μου

κοριτσια μου εγω δεν ξερω τι να πω

ολοι οι αντρες ιδιοι ειναι ή μονο ο δικος μου;

μας βλεπω στα δικαστηρια σε λιγο

ε δεν παει αλλο

καθε μερα και κατι καινουριο

ρε γμτ μου η ιδεα μου ειναι;

ρε κοριτσια αποφευγει να ειναι στο σπιτι συνεχεια

ενα λεπτο τι ειμαι ρε γμτ μου

δε φτανει που ειμαι μονη μου συνεχεια μα αφου δεν εχει δουλεια τωρα γιατι να μην ειναι σπιτι ή να παμε μια βολα;

παρα εχει βαλει δουλεια ανα μια ωρα και μου λεει συνεχεια οτι δεν μπορει να φυγει

ενω το ξερω το προγραμμα μπορει να το φτιαξει

ειναι γιατρειο και πρεπει να ειναι ανοιχτο μο λεει

με περνουν τηλ και δεν ειμαι

βαλε εκτροπη του λεω και μου λεει δεν γινεται

το αλλο

ενω μαζευουμε χρματα

εγω κανω οικονομια

μου βγαινει ο κωλος να σιδερωνο - σφουγγαριζω ολη μερα κλπ

δεν δινω τα ρουχα για σιδεερω εξω ενω εχομε σιδερωτηριο κοντα μας

και αυτος πηρε ατομο (θα τα πουμε αλλη φορα γι αυτο)

να του πληρωνει τους λογαριασμους

να τα παρω κρανιο ή οχι

του ειπα αλλη μια μαλακια και να παει στη μανα του

δεν ξερω τι αλλο να κανω

εχω τα παιδια εχω και αντρα μου

λες και εχω αλλα 5 παιδια στο σπιτι ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια...εμεις πριν κανα μισαωρο σηκωθηκαμε....Σωσω εγω εχω κινητο αφης και δεν βολευει καθολου ακομα κλαιω τα λεφτα μου...700 ευρω το πηρα περυσι που ειχε πρωτοβγει...δεν το χρησιμοποιω ομως σχεδον καθολου εχω ενα αλλο κανονικο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera κοριτσαρες.

Εμεις ξυπνησαμε 9.

Μαrker υπομονη με τους αντρες κοριτσι μου.Τωρα τους εχεις και 3.Αντε τα επομενα διδυμα σου ευχομαι να ειναι κοριτσια! :P Να ισοφαρησετε βρε αδερφε!

την εβαλα στην περπατουρα αλλα δεν ηξερε τι να κανει.Πιο πολυ ξετρελαθηκε με τα φωτακια και τις μουσικες.Μετα απο λιγο βαρεθηκε.Θα την ξαναβαλω αργοτερα.

Σημερα θα παμε για μπανιο κατα τις 5.Πρωτη φορα με το μωρο.Ανυπομονω της εχω παρει και φουσκοτο πισινακι και σωσιβιακι με καθισματακι.

Σωσω οσο για κινητα αφης που ρωτας εξαρταται απο το τι κινητο θα παρεις.Εγω εχω το iphone της apple kai ειναι το πιο ωραιο και λειτουργικο κινητο που εχω αγορασει ποτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Σωσώ μου, έχουμε πολύ δουλειά αυτές τις μέρες...

Μπαίνω όποτε βρίσκω ευκαιρία!!!

Ελένη μου, για να καταλάβεις τι γονίδια έχει ο Ανθιμούλης μου 1 θα σου πω!!!

Ο θείος του και αδερφούλης μου είναι αθλητής της Ελληνορωμαϊκής πάλης και ΟΥΚας!!!

Μιλάμε για πολύ λεβέντη!!!

Ω ναι... είμαι ψώνιο και με τον αδερφό μου!!!

χαχαχα!!!

Μαράκι να την κράξεις στο μπλογκ σου!!!

Σόφη μου, παρ’ όλο που γέννησα χωρίς επισκληρίδιο... σφράγισμα χωρίς νάρκωση δεν κάνω!!!

Σόφη, να σου πω οτι ο Άνθιμος είναι φαφούτης ακόμη!!!

Ελάχιστες φορές με έχει δαγκώσει...

Όταν το κάνει η δική σου, να παίρνεις σοβαρό ύφος και να της λες οτι πόνεσες και να μην το ξανακάνει...

Μην πάρεις κινητό αφής!

Έχει ο άνδρας μου!!!

Θα βρίζεις όλημέρα!!!

Μάρκερ, αν νιώθεις οτι το κάνει επίτηδες, πάτα πόδι!!!

Χαρά μου... εσύ σκατοχαρακτήρας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οκ σουζαν..θενκσ..

μαρκερ τι να πω..

περιμενω να μας πεις την ιστορια με τους...λογαριασμους..

αλλα νομιζω πρεπει να του κανεις συζητηση..λογικο ειναι να τα εχεις παρει..

ξανα θυμισε μου δουλεια..σορυ..

αλλα πρεπει να κανει κατι και αυτος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marker μου και εγω τα τραβαω ολα αυτα που λες εγω εχω ενα μωρο...αλλα ο αντρας μου μου κανει την ζωη μου κολαση...κανω τα παντα μονη μου δουλειες τα παντα η μαμα μου μου εχει πει να ερχετε να με βοηθαει αλλα δεν θελω τα θελω ολα μονη μου...προχθες μου λεει οτι θα φερει δυο γυναικες να μου καθαριζουν...για να ξεκουραζομαι εγω... :angry::angry: καλα το σπιτι ειναι λιγοτερο απο 70 τετραγωνικα με δουλευε ο μ....... του κανω εχεις παραπονο΄???και μου λεει οχι δεν εχω απλα δεν μπορεις να τα προλαβαινεις ολα...και του λεω μπορω και αν δεν μπορω καποια στιγμη θα μπορεσω...και χθες ειχα παει στους γονεις μου και μετα στο ξενοδοχειο μας εκει δουλευει τα απογευματα...και μου λεει θα βαλω αγγελια για μια αλβανιδα καθαριστρια να την εχουμε μονιμη στο σπιτι...και ο λογος ηταν επειδη το σπιτι ειναι μικρο ειχα αφησει κατι χαρτια στο σαλονι...γιατι ειχα να περασω κατι αρχεια της avon στον υπολογιστη...τι να κανω πια δεν ξερω....εγινα αντιπροσωπος της avon μονο και μονο για να μην μου δινει χατζιλικι αυτος..και δεν το καταλαβαινει γαμωτο οτι πρεπει να κανω καποια πραγματα..ωρες ωρες μου ερχεται να σηκωθω και να παω στους γονεις μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανούκα έγραψε:

Σόφη μου, παρ’ όλο που γέννησα χωρίς επισκληρίδιο... σφράγισμα χωρίς νάρκωση δεν κάνω!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Με έκανες και γέλασα πρωί πρωί Αθηνά.

Να σαι καλά!!!!!!

Σωσώ μάπα το κινητό αφής. Μου είχε πάρει ο Αντώνης όταν γέννησα τον δον και χάλασε και δεν μπορούσα να βρω ούτε τηλέφωνα ούτε φωτό τίποτα.

Άσχετο αλλά έχετε δει τρισδιάστητη τηλεόραση.

Είδα στον Κωτσόβολο. Έπαθα χοντρή πλάκα. Δεν βλέπω τηλ. αλλά αυτήν τη ΘΕΛΩ. Μόλις πέσουν οι τιμούλες της θα την χτυπήσω.

Α ρε Σουζανίτα, κοριτσάκι, έτσι είναι όλοι αλλά εσύ μπήκες και μικρή στα βάσανα. Τί να πω; Υπομονή; Μεγάλη κουβέντα...

Μάρκερ μια φίλη μου ο άνδρας της είναι φυσιοθερ. επίσης και λείπει όλη μέρα. Και το δικό της παράπονο αυτό είναι. Ώρες ώρες όπως μιλάει την λυπάμαι. Ουσιαστικά είναι μόνη της και μεγαλώνει κι αυτή το γιο της.

Χαράααααααααααααααααααααα είναι καλή η τιμή του φωτογράφου.

Σόφη τώρα το καλοκαιράκι η Κως λογικά θα σας αποζημιώσει.

Χρυσούλα τερατάκι ο Θανασάκης ε;

Νew mama είσαι τελικά έγκυος;

Μαράκι έτσι χώσεεεεεεεε.

Αλέκα μην λες πως είσαι διακοπές γιατί εδώ ματιάζουμε χεχε (βλέπε τί έπαθε η Σωσώ). Αλλιώς δεν βλέπω τον καιρό να στρώνει.

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κοριτσια μου για την συμπαρασταση ωρες ωρες λεω να παω στη δουυλεια να βρωμισει να δει πως ειναι

αλλα θα πανε και αυτα παιδικο οποτε λογικα δεν θα υπαρχει τρομερη βρωμια στο σπιτι

σοφη λες να κανω παλι 2

θεε και κυριε

χα χα

και κοριτσια να ειναι θα φουνταρω

χα

χα

μωρε εαν υπαρχει συμπαρασταση και οχι τοσο βοηθεια νομιζω οτι ολα θα κιλουσαν καλυτερα

αλλα εχουμε αρχισει τωρα τελευταια τα δεν κανει τιποτα

οχι εσυ δεν κανεις τριποτα και παει λεγοντας

Σωσωκα μου η δικη μου δουλεια;

εγω δουλειω καθηγητρια σε ιδιωτικο ιεκ στον ιατρικο τομεα και ο Κωστας ειναι φυσικοθεραπευτης

Νανακα μου μονο ετσι γινεται δουλεια με ποδι και φωνες σε αυτο το σπιτι πλεον

εχει γεμισει το σπιτι μυρμιγκια απο κατι γλαστρες θεορατες που εχουμε και του το λεω πανω απο 2 μηνες τωρα

και σημερα δεν αντεξα αλλο ολα τα πργματα των παιδιων και τα απιχνιδια τιγκα στο μυρμιγκι του ειπα οτι θα φωναξω τον πατερα μου να τις βγαλει

και τσουπ εξαφανιζολ στο πι και φι οι γλαστρες

δε λεω κουραζεται

αλλα και το σπιτι δεν ειναι μονο δικη μου δουλεια

δλδ την γλαστρα 30κιλα πρεπει εγω να την σηκωσω;

ή εγω να φτιαχνω τα ηλεκτρικα και τα υδραυλικα

που εγω τα κανω δλδ

σουζανιτα και εμεις 74 τμ εχουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανα μου πιστεψε με και εγω ετσι ελεγα.Ο οδοντιατρος ειναι το χειροτερο μου.Μονο που σκεφτομουνα τον τροχο ανατριχιαζα.

Αλλα ακριβως γι'αυτον τον λογο επειδη δεν πηρα ναρκωση με ξεκινησε με τροχο αλλα πιο βαθια τελειωσε με ενα εργαλειο χειρος αλλιως δεν θα το αντεχα.Αλλα μην το σκεφτεσαι κανε ενεση και τελειωσε.

Οσο αυτο που λες για το δαγκωμα της το εχω κανει και εκει ειναι που γελαει το σκατο.Το βλεπει σαν παιχνιδι.

Κοριτσια σοβαρα τωρα οσον αφορα το θεμα των συζυγων.Εμενα η εμπειρια μου μου εχει δειξει οτι ολα λυνονται με συζητηση!!ναι κοριτσια μου,ουσιαστικη ομως οχι να'χουμε να λεμε.

Βαλ'τον κατω και μιληστε πειτε τις αναγκες σας,αυτο που σας ενοχλει,αυτο που σας φτιαχνει,μοιραστειτε τις ευθυνες με βαρος λιγο περισσοτερο προς εσας γιατι αυτοι δουλευουν κιολας.Υπομονη κοριτσια μην απογοητευεστε ευκολα η κουραση το ξερω φερνρι γκρινια και νευρα αλλα θελει πιστη.

Αυτο το πλασματακι που κρατατε δεν ηρθε στον κοσμο για να σας χωρισει αλλα για να σας κανει ενα.Ειστε οικογενεια πια.Παλεψτε το.Μιληστε!

Ισως φανω υπερβολικη αλλα δωστε πισω στους αντρες σας την ερωτικη ζωη που ειχατε πριν το μωρο.Για εναν αντρα το σεξ ειναι η βαση μιας σχεσης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

frosobal κανω υπομονη γαιδαρου αλλα τιποτα ρε γαμωτο..ξεκινησα μικρη αλλα αυτος δεν καταλαβαιανει οτι οι αλλες στην ηλικια μου δεν κανουν αυτα που κανω εγω..καθε μερα ειναι και χειροτερα...marker εμας το σπιτι ισως ειναι και μικροτερο απο 70 δεν ειμαι σιγουρη μιας και τα χαρτια του σπιτιου δεν εχουν βρεθει ποτε στα χερια μου...ειναι στα χερια της πεθερας...καλο το σπιτι δεν λεω αλλα οχι και να με κοροιδευει οτι θα φερει δυο καθαριστριες λες και ειμαι τοσο πολυ βρωμιαρα πια...εντωμεταξυ τα κανονισαν ετσι με την μαμα του ωστε να παρουμε σπιτι στην ιδια πολυκατοικια..στην αρχη ειχε και κλειδια και ερχοταν 30 φορες την ημερα χωρις υπερβολες..sofibell το θεμα ερωτικο τις τελευταιες μερες εχει χαθει τελειως...με ολα αυτα που μου λεει και κανει εχω ξενερωσει απιστευτα... :dry: :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρόσω μου, στην εγκυμοσύνη μου είχα πάθει κολικούς νεφρού!!!

πόνεσα και υπέφερα τόσο πολύ που είπα οτι δε θέλω να ξαναπονέσω ποτέ στη ζωή μου!!!

Ο φυσιολογικός τοκετός ήταν ένα όνειρα που ήθελα να το ζήσω, οπότε δεν πιάνεται...

Σουζανίτα μην το πάιρνεις τόσο προσωπικά!

Αν αυτός είναι πρόθυμος να πληρώνει 2 γυναίκες για να σε βοηθάνε στις δουλειές, να το δεχτείς!!!

Σόφη να βάζεις μέσα το βυζί και να μην τη θηλάζεις...

Εννοείται οτι μετά από λίγο να το ξαναβγάζεις... απλά να καταλάβει οτι αν δαγκώνει δεν έχει μεμέ...

Σόφη μου, έχεις δίκιο με το σεξ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΩΠΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΤΣΙΤΑ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΒΛΕΠΩ!!!!

παρτε βαθια ανασα.... μετρηστε ως το 10..... χαλαρωστε.....

το οτι οι αντρες ειναι σαν μωρα παιδια το ξεραμε και απο πριν και μας αρεζε κι ολας. απλα τωρα που εχουμε και πραγματικα μωρα, παθαμε overdose!

και εγω τα παιρνω κρανιο ωρες ωρες, αλλα μου περναει γρηγορα.

και εμενα προσπαθει οταν δεν ειναι στη δουλεια να την κοπαναει. ποτε για ψωνια, ποτε να ποτησει τα λουλουδια κατω ή να συμμαζεψει, για μια ακομη φορα, το ισογειο... αλλα του τα κοβω... θελουμε ψωνια;;; ολοι μαζι. θελουν ποτισμα τα λουλουδια;;; ανοιξε και το καριτσι και βαλε τα μωρα να σε βλεπουν... καλο;;;

επισης, μερικες φορες, οπως τις προηγουμενες μερες, απο αϋπνια και κουραση γινομαι ψυχολογικα χαλια. δεν αντεχει να με βλεπει ετσι. μου λεει να βγω μονη μου να παω σουπερ ή αλλου με το αμαξι να ξεσκασω. μερικες φορες το παιζω και λιγο παραπανω για να με λυπηθει... χιχιχι!

Μαρακι καλα της τα εσουρες της Νομαρχεσας! ηταν κοσμος μπροστα να ακουει να γινει ρεζιλι ή μονες εισασταν;;; να δω τι θα κανει τωρα με τις περιφερειες που θα χασει τα πρωτεια!

Αλεκα πως ειναι ο καιρος; και εδω το βραδυ λυσομανουσε. ακομα φυσαει πολυ. η ξαδερφη μου στην Περαια ειχαν διακοπη ρευματος απο τις 5 μεχρι τις 9 το πρωι απο την κακοκαιρια! εσεις ολα καλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οχι δεν μου ειπε! Απλα μου ειπε οτι θα το παρακολουθεί η γυναικολόγος κι αν χρειαστεί να ξαναπάω να με δει η ιδια που εκανε την Doppler. Μου ειπε για σημαδια. Και ειπε δεν είναι κ σίγουρο οτι θα γεννήσω πιο νωρις.    Επισης  πήρε θέση, αλλα  μπορει να αλλάξει γιατι  είναι νωρις ακομα. 
    • Αχ αυτό είναι το μόνιμο άγχος μου όσο και να προσπαθώ να μην το σκέφτομαι..και αργεί και το ραντεβού μου, 10 Αυγούστου, σκέφτομαι μήπως του πω να πάω νωρίτερα..με αγχώνει που δεν μπορώ να καταλάβω ακριβώς πώς είναι μέσα στην κοιλιά μου..κι όλο την τρίβω κυκλικά μήπως το βοηθήσω να γυρίσει..όλοι όμως λένε, όπως και ο γιατρός, ότι έχουμε χρόνο.. επίσης έχω πάρει το μενταγιόν μπόλα και κάνω την άσκηση όπου όντως στα 4 κουνάς τη λεκάνη σου.. 🤷🤷
    • Καλή επιτυχία!!! Και νωρίτερα να κάνεις χοριακη θα δείξει.. μια χαρά κι η άδεια.. ξεκουράσου διάβασε κανένα βιβλίο, δες πέντε έξι σειρές και φυσικά βγαίνε χαλαρές βόλτες, καλοκαίρι είναι, δεν λέει να κλειστεις μέσα. Πώς κι επιλέξατε να μεταφέρετε μία?
    • Ναι, μαζί θα μεγαλώσουν!! Πολύ χαίρομαι 🤗🤗
    • Ωω μπουλουκακι μου φαίνεται το μωράκι σου! 🤗 Εμένα ο μπέμπης ήταν 1.500 τότε.. Σου είπε ο γιατρός να κόψεις το αλάτι; Μου είπε ότι γερνάει τον πλακούντα! Εμένα είναι grade 1 ακόμη αλλά αυτό μπορεί να αλλάξει ξαφνικά νομίζω!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...