Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 Νο 11!!!!!!!


Recommended Posts

Αααααα!!!!!!!!!!!!!

Να σας πω!!!!!!

Όχι επειδή κοιμάμαι νωρίς να μου φάτε τη νύφη!!!!!!!!!!!

Βρε Αλέκα... δεν ντρέπεσαι;

Μου έταξες την κόρη σου και τώρα μας την παίρνεις πίσω;

Έχουν και το ίδιο παιχνίδι...

χαχαχα!!!

Φρόσω κούκλος ο Χριστόφορος!!!

Μοιάζει πολύ πιο μεγάλος από την ηλικία του!!!

Άντε, δε σε λέω περαστικά...

1 κουράγιο, όμως, θα το πω...

Newmama σου είχα απαντήσει... μάλλον δε με διάβασες...

Ρε Ντομ... στεριτικό θα μας πιάσει 10 μέρες!!!

Τρις εγώ τον είδα τον Τόνυ και στο βίντεο!!!

Έχει πολύ πονηρή φατσούλα!!!

Πάω να φάω τα κορν φλέικς μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γρρρρρρρρρρρρρ εγραφα εγραφα εγραφα και ..... πατατες

η αλεκα εγραψε (και το ... μαμμυ δεν τα εμφανισε) :

καλημερα κοριτσια

απολογισμος της βραδιας. ο δημητρης με βηχα, η μικρη με συναχι και ο φιλος του δημητρη με συναχι και βηχα απο την θεσσαλονικη ακομα.

η μανα του μου ειπε οτι ειναι καλα και εχει λιγο συναχακι.ο γιατρος που τον ειδε του εκοψε το σιροπι και δεν εχει τιποτα. ελα ομως που απο την ωρα που ηρθε βηχει σαν γαιδουρι. αλλεργικος σε μας ειναι ε?????

αν μου τα κολησε θα την σφαξω την μανα του που τον εστειλε.

vagman που εισαι να με σωσεις? φονικο θα κανω χεχεχεχεχε

ααααα νανα ολα κιολα

οποιος δωσει τα πιο πολλα θα το παρει το κοριτσι. κοκκινομαλλα και πρασινογκριζοματα (αν τα κρατησει) , ετσι απλα θα την δωσουμε? B):PB):P

φροσω πως ειστε σημερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera...πλΑΚΑ ΚΑΝΕΙς ΡΕ ΑΛΕΚΑ;;ε,τι να πω..απορω ωρες ωρες...

ετσι αλεκα..διεκδικησε το γαμπρο για το ξωτικο..οποια δωσει πιο πολλα...δε κοινωνικα,πνευματικα και υλικα αγαθα..

εμεις καλα..σηκωθηκε 1 στις 6 παρα και 1 στις 8 παρα τεταρτο τελειωτικο..

σηκωθηκαμε και πηγαμε βολτα αρων αρων και πηραμε φρουτα και κρεας λαχανικα για το μεσημεριανο..

ε το λυπηθηκα μωρε..να πινει μονο γαλα μεχρι το μεσημερι..

και τωρασ τη ξανα επεσε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααα

ηρθα και εγω πρωι ξυπνησαμε 7μιση φαγαμε το γαλα μας και τωρα παλι νανι

ειχαμε ενα καλο σχετικα βραδυ μονο με 2ξυπνηματα τη να μαγειρεψω σημερα; πειτε μου καμια ιδεα;

καλε αλέκαααα ντροπη καλα σου λεει η νανα.χαχαχαχαχαχαχαχα

λεω να παμε στο μια νυφη για το γιο μου χαχαχαχαχα

μαρακιιιιιιιιιιιι που εισαι;

νιουμαμα αν εισαι τελικα εγκυος τη θα κανεις; γιατι απο οτι καταλαβα δεν εχεις και χαρη πολυ;

σωσωωωωωωωωωωωω μουτσ μουτσ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα...

Βρε παιδιά τι πάθατε???

Φρόσω ποιός σας κόλλησε παιδί μου???

Ελεος πια!

Αλέκα δεν πιστευω να ειναι κατι..αφου το ειδε και γιατρος μήπως ειναι απλως ενα συναχι..

Φροσω ο χριστοφορος μου θυμιζει τον ρομπερτ ντενιρο στο γαμπρό της συμφορας..I'll be watching you!!"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω ειμαι κοριτσοπουλα!

Κοκκινομάλλα ειναι η κορη σου καλέ(αλεκα)?Μια κουκλα!φτου φτου!Θα καψει καρδιες!

Ποιο νινακι να πρωτοσχολιασω?Ολα κουκλια!

Καλα η αλλη εστειλε αρρωστο παιδι διακοπες?Αλεκα φωναξε με να τη σφαξουμε παρεα!Τι μυαλα ειναι αυτα ρε π...η!Και το δικο της να υποτροπιασει και τα αλλα να κολλησουν

Εμας μας εχει χαλασει αρκετα ο υπνος με τα δοντια!Ολο κουρασμενη ειμαι!Ηθελα να ξερα αφου κοιμομαστε τις ιδιες ωρες με το μωρο γιατι ο μπεμπης ειναι ξεκοραστος και γω σαν να μ'εχει χτυπησει τρενο?εεε?

Λεω να παμε βολτιτσα...

Και γω κορν φλεικς τρωω.

τα λεμε μετα κοπελιες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς εχθες στο τελειως ξαφνικό είχαμε παιδικο παρτυ..

Είπαμε να παμε βολτα με 2 μαμαδες απο τον παιδικο και τελικα βολεψε το σπιτι μου που ειναι και διπλα στον παιδικο..

Τελικα βρεθηκα με 9 παιδακια εδω..χαμός!

Αλλα περασαμε πολύ ωραια και αποχαιρετιστηκαμε για καλοκαιρι..

Σήμερα αυριο θα την κανουμε κι εμεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προίκα δίνουν οι κόρες!!!

Παρ' όλ' αυτά, εμείς είμαστε large τύποι και δε μας νοιάζει η προίκα!!!

Θελόυμε αγάπη!!!

Δεν πειράζει... θα βρούμε άλλη νύφη για το γιο... χαχαχα!!!

Μας καπαρώσανε και το Μαριαννάκι...

Αλέκα, να στείλειες και τους 3 συναχομένους στη μαμά του φίλου υο Δημητράκη... να δούμε αν θα της αρέσει...

Πάω βόλτα και επιστρέφω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φευγετε για ποσο ισμηνη;

εμενα μολις σηκωθηκετην ειδε και ο μπαμπας..καλε επαιζε 1 αιχνιδι η μικρη..και ειχε πανω κατι σα σελοφαν με χρωμα,1 βιβλιαρακι..παιδια κοιμηθηκε...σηκωθηκε και τωρα που την αλαζε ο μπαμπας της,το βρηκε μεσα στο στομα της..και μετριο κομματι οχι μικρο..

τι να πω..

και ισμηνη ννοειται θυμηθηκα το αυτοκολητο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχχα Σωσω..

Επίσης μια μερα της ειχα δωσει ενα κουκλακι στο καροτσι αλλα ειχε μεινει επανω το καρτελακι με την τιμη και οταν την πήρα ειδηση ειχε φαει ηδη το μισο!

Της έδωσα νερό να μην ειχε κολλησει κανενα κομματι και εκανε ένα ρεψιμο άστα να πάνε! Ζωντανη ανακυκλωση το παιδι μου..

Φευγω γενικώς για 2 μηνες αλλα θα πηγαινοερχομαι..η Χαλκιδα απο το σπιτι μας ειναι μιση ωρα..θα είναι κι ο αντρας μου μονος του οποτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια,τωρα κανω ενα τσιγαρακι με το καφεδακι μου..το μωρο παιζει τωρα...πριν καμια ωρα ξυπνησαμε....εμενα δεν ξυπναει το βραδυ αλλα το μεσημερι δεν κοιμαται σχεδον καθολου...αλεκα εμεις εχουμε ξενοδοχειο και τζαμαδικο..σου κανουμε???? :laugh: :laugh: αντε κοριτσια ελατε χανια να σας φιλοξενισουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλέκα άτιμη.........

Γιατί δεν λες ότι το κορίτσι είναι λογοδοσμένο; Σε πόσα ταμπλώ θα το παίζεις;;;; Έλεος πια.

Και ναι θα το φωνάξω. Η Χριστίνα είναι καιρό τώρα λογοδοσμένη με το ΔΟΝΝΝΝΝΝΝ.

Αγορομανούλες του Οκτώβρη δεν έχετε κμιά τύχη. Σας έχω πάρει όλες τις γυναίκες χαχαχαχααααααα.

Ισμήνη γιάυτό την έβαλα τη φωτό. Μοιάζει με τον ρομπερτ ντε νιρο :laugh: . Έτσι για να βλέπει η Μάρθα ότι παρακολουθούμε.

Εμείς συνεχίζουμε με πυρετούς.

Κάηκα όλο το βράδυ μια τον έναν μια τον άλλον αγκαλιά.

Το μόνο καλό είναι ότι κοιμηθήκανε μέχρι τις 8!!!!!!!!!!!!

Γιούπι πρώτη φορά στα χρονικά. Από τις 6:10 πλέον που ξυπνάνε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!!!

εμεις σηκωθηκαμε 8 και τωρα κοιμομαστε...

περιμενω να ξυπνησει να παμε σε μια φιλη γκαστρουλα...

νανουκα μην στεναχωριεσαι...μιλησα με την ρινουλα και δεχεται να παρει τον ανθιμο αρκει να ερθει εδω στην κρητη...

(μονη της το ειπε...εγω δεν της ειπα τιποτα... :P :laugh: )

σωσωκα καλωσωρισες στο πανερμορφο ηρακλειο...

περιμενω τηλ για συναντηση...

φροσω θα στο ξαναπω σε θαυμαζω...

αλεκα υπαρχουν πολλες ανευθυνες...

προχθες ηρθε μια γνωστη του ανδρα μου να μας δει και εφερε μαζι και το παιδακι της...το οποιο ειχε πυρετο και εβηχε κιολας...

της λεω καλα μωρη ειναι αρρωστο το παιδι και το βγαζεις εξω???

και τι μου λεει...

α ολα κιολα...επειδη ειναι αρρωστο δεν θα κλειστω εγω μεσα... :woohoo:

(και τι σου φταιει το δικο μου μωρη?????) αυτο δεν της το ειπα...

απλα πηρα την μανα μου και ηρθε και πηρε την ρινουλα για να μην κολλησει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα κοριτσια ειδα ενα πολυυυυυυυυυυυ κουλο ονειρο.....κερατωνα τον αντρα μου με τον Γεωργουλη αλλα μας τσακωσανε γαμωτο χαχαχαχαχαχαχα :laugh: :laugh: δεν ξερω απο που και οσπου τον ειδα...αφηστε που την τηλεοραση την ειχα αφησει ανοιχτη στο αλτερ και χορευα στον υπνο μου την bebe lilly....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενη ..ολα τα λεφτα και εσυ...

φροσω τους καπαρωσες ολους;;;μυριστηκες εξοχικο;; και διακοπες στη κρητη και σπιτι στη χαλκιδα;;;σωστη σε βρισκω..

ισμηνη θα εζειτε ιντερνετ εκει;;

ελενη θα σε παρω μεσα στη βδομαδα..

ρε παιδια ξανα ρωταω..δημητρα και ευη λετε να την κανανε;;;και η σοφη;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη μου και η δική μου η μαμά τα ίδια έλεγε...

Εγώ πάλι έλεγε οτι ΠΟΤΕ δε θα αφήσω τη Δράμα για να ζήσω κάπου αλλού...

Ελένη μου, δεχόμαστε, αλλά όχι να μας πουλήσετε κι εσείς...

Αν θα έρθετε το Σεπτέμβρη, θα δώσουμε το λόγο... χαχαχα!!!

Τι μέγεθος το θέλετε το μονόπετρο;

Ρε Ισμήνη... θα σε χάσουμε 2 ολόκληρους μήνες;

Χθες ψιλομαλώσαμε με τον Πετρή μου και σήμερα του έκανα παραπονάκια...

Μου είπε οτι όσο περισσότερο καιρό είμαστε μαζί, τόσο περισσότερο είναι ερωτευμένος μαζί μου...

Με έλιωσε το μανάρι μου...

Ελένη μου, βλέπεις τι πρότυπο άνδρα θα έχει ο Ανθιμούλης μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

re nana...το ανοιξαμε το ζαχαροπλαστειο...πωπω σοροπια.......μπραβο στο πετρη...

λεω να δοκιμασω σε λιγο αυγο..τελικα οχι βιολογικα και χαζα..

του λαδακη του σουπερ μαρκετ..

το ξεπερασα το κολλημα με το βιολογικο αυγο..

και πηρα να της δωσω κατσικισιο γιαουρτι.

αντε να δουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποπο ρε νανα τι σου ειπε ο ανθρωπος...

πες μου μετα απο τετοια κουβεντα μπορεις να του κρατας μουτρα?????

το μονοπετρο το θελουμε μεγαλο μεγαλο και θα το βαζει η μαμα μας μεχρι να μεγαλωσει η ρινουλα... :laugh:

και τιποτα σε σκουλαρικακι δεν θα μας χαλαγε.... :woohoo:

ρε νανα λιγο δυσκολο να ερθουμε λογο οικονομικων...

οποτε στειλε μας το μονοπετρο σε κουριερ και αν μας αρεσει πολυ θα κανουμε το σκατο μας παξιμαδι για να συναντηθουν τα

παιδια... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενη...τελεια που τα λες...εδω σα αυγο..1 κουταλια..οκ..αηδιασε..φανταζομαι ειναι νορμαλ..λεω να μη δωσω γιαουρτι σημερα..οχι 2 καινουργια πραγματα την ιδια μερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

frosobal έγραψε:

σωσω ξεχασες και το εξοχικο στη χαλκιδικη :laugh:

καλε το πρωτο που ελεγα της αλεκα το εξοχικο εννοουσα...

νανα,την εφαγα///σουπερ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσώ θα σου έλεγα οτι κατ' αρχάς είναι τέλεια η κυπριακή πίτα και μετά θα σου έλεγα να τηλ στο σκάιπ να σου την έδειχνα... αλλά και την είδες και τη γεύτηκες...

Δε μου λες κυρά συμπεθέρα...

Η Ρηνούλα μας έχει τρύπες στα αυτιά ή και τα σκουλαρίκια είναι για τη μανούλα της ώσπου να μεγαλώσει;

Κορίτσια, θα τον φάω!!!

Έχω μία κούτα με τα παιχνίδια του και πηγαίνει μπροστά της και διαλέγει παιχνιδάκια...

Πήγα να φτιάξω τα μπισκοτάκια που είπε το Μαράκι αλλά είχα ξεχάσει να βάλω το αλευρι στο ψυγείο και γέμισε ζουζουνάκια...

Τα νεύρα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα τα διαβασα οοολα!!

πωπω...

Φροσω... 38,8 39,9 40 μονοπατια μες τα ματια σου... που ελεγε και το ασμα! και καλοκαιριατικα!

οσο για τις... πως να τις χαρακτηρισω αυτες που κουβαλισαν τα αρρωστα παιδακια βολτα.... ασε θα κολαστω...

Αλεκαεχει καλο καιρο Χαλκιδικη; γιατι εδω σκατα! με το συμπαθιο, οπως παντα!

εχουμε να παμε και σε γαμο στις 8 και παλι μπουμπουνιτα κουω απο το βαθος...

Ισμηνη 2 μηνες!!! να περσεις καλα αλλα να μη μας ξεχνασ...

η Δημητρα μηπως πηγε Ιταλια που ελεγε;;

εμεις απο δοντια... πολυ μουγκριτο και τα 2. τα εβαλα υποθετακι για να κοιμηθουν ηρεμα, γιατι απο το στομα δεν το παιρνουν. παλευουμε, το φτυνουν και τζαμπα νευριαουμε. ενω με το υποθετακι... κλαατσ... χαμπαρι δεν παιρνουν... εψαχνα σε ολες τις προηγουμενες σελιδες να βρω τη συνταγη για τα περιβοητα μπισκοτα! αφου πιο πολυ θελουν να μασανε αγγουρι ή νεκταρινι παρα τα παιχνιδια τους...

σε κανενα μισαωρο θα παω να βαφτω να ειμαι ετοιμη πριν ξυπνησουν...

αμαν..... παιζει Γερμανια Αργεντινη!... πως το ξεχασα!!!

φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανουλες, πως ειστε? εμενα με εχει φαει το αγχος με τη δουλεια, προσπαθω οποτε κοιμαται να γραφω και δεν πολυμπαινω να σας διαβαζω. εχω και τη μικρη που σηκωνεται και μπουσουλαει και την κυνηγαω συνεχεια απο πισω, εχει πονεσει η μεση μου, ειναι τοσο ενθουσιασμενη που δεν ησυχαζει με τιποτα.Βεβαια μεσα στο προγγραμα και κανα δυο καρουμπαλα..... φιλια πολλα σε ολα τα ζουζουνια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • @Antonia2Τι υπέροχο νέο βρε Αντωνία μου, χάρκα πάρα πολύ!!Συγχαρητήρια κι εύχομαι όλα να συνεχίσουν πολύ καλά!!!💗💗
    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...