Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική,ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο 6


Recommended Posts

:laugh: :laugh: :laugh: ελα ρε λολι εγω γελαω με ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑ

:laugh: :laugh:

ΝΙΚΟΛ

κοιτω και βλεπω πισω μου

την Νικολ να χεζει πιό πολύ

και τι μου λεει ρε παιδια

ΓΕΙΑ ΣΟΥ, ΧΑΙΡΩ ΠΟΛΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

zaxarenia έγραψε:

:laugh: :laugh: :laugh: ελα ρε λολι εγω γελαω με ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑ

:laugh: :laugh:

ΝΙΚΟΛ

κοιτω και βλεπω πισω μου

την Νικολ να χεζει πιό πολύ

και τι μου λεει ρε παιδια

ΓΕΙΑ ΣΟΥ, ΧΑΙΡΩ ΠΟΛΥ!!!!

χαίρω πολύ σου απάντησα, να τρέξω δεν μπορούσα

γιατί με το κοιλόνι τούμπανο έντονα πονούσα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Ρίτσα (το θηλυκο του Ριτσου) κ η Σεφέρα (το θηλυκο του Σεφερη) που ειναι??? Γιατι σταματησαν την ποιητικη συλλογη τους???

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας παρεουλα!

ΚΑλα έλειψα ολοκληρο

ΠΣΚ και τωρα καταφερα να μπω γιατι τα πρωινα έχουμε πολυ δουλεια και δεν προλαβαινω, και τι βλεπω καλε? ΠΟΙΗΣΗ!!!!

Καλε τι κοριτσια είμαστε εμείς εδώ? Τι επίπεδο, τι κουλτουρα!!!! Σιγουρα θα μας ζηλευουν στα άλλα φορουμ!!! :laugh: :laugh:

Συννεφακι μου ειλικρινα σου εύχομαι τα καλύτερα!!!! Αυτη τη φορα τα 2 μικρουλινια σου να πιαστουν και να μείνουν!!! Ελπίχω σε λίγες μερες να μας έχεις τα καλύτερα νεα!

Bacelonitaπως πας? Ποτε πας για χοριακη?

Εγώ κοριτσια μου την Πεμπτη κανω υστεροσκοπηση όπωε σας είχα πει. Καναμε και μία άλλη εξεταση για τον αντρα μου και ευτυχως βγηκε πολύ καλή. Τι να πω όλα καλα μας βγαινουν εμάς αλλα ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΤΕΛΙΚΑ???? :(

Τελος παντων ας μην απογοητευτω τωρα. Θα κανω μια νεα αρχη!

Δε μου λετε φύγετε διακοπές? Πότε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωωωωωωωωωωωωωωωπ!!!!!!

Πεσαμε σε γνωστες φατσουλες!!!

Που εισαι ρε Vasso????

Μπραβο για τα αποτελεσματα των εξετασεων κ καλη επιτυχια στην υστεροσκοπιση!

Κατι ρωτησες για διακοπες?????

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΕ ΤΟΝ ΤΟΤΟ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ? :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ Lolli!

Καλά εσύ κυρια μου ούτως ή άλλως να κατσεις στα αυγα σου! Κυριολεκτικά και μεταφορικά!!!!

Οι φρεσκογκαστρουλες δεν πανε διακοπες!!!! Τωρα οι επομενες διακοπες σου θα είναι "οικογενειακες". Καροτσια, μπιμπερο, κρεμουλες στην παραλία, αντηλιακα με δεικτη 300, ξερεις εσύ!!!

Οι διακοπές είναι για εμάς τις "ανευ υποχρεώσεων" ακόμα. Γιατί ελπίζουμε και εμείς σύντομα να σε ακολουθησουμε!!!!

Εγώ θα φύγω στις 12 Αυγουστου για 2 εβδομαδες και μετα... Ξανα προς στη δόξα τραβά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλες καλημερες

Καταρχην να ρωτησω: μηπως πρεπει να ανοιξουμε το Νο 7????

Ξεπερασαμε τις 100 σελιδες!!!

Δευτερον...ειστε καλα?

Τριτον..... θελω ποιηματακι,θελω ποιηματακι!!!

Τεταρτον......για ξυπνηστεεεεεεεεεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχιστηκα πρωι πρωι χαραματα...

στο φεισμπουκ μου στειλε μια κοπελα να την ψηφισω για το μπανακι

το φλεξιμπαθ!!!!

ντοιν!!!!!!!!!!!! :blink::blink::blink::blink:

δεν μου αρεσε ομως το ποιημα...και εχω ηδη ψηφισει το ωραιοτερο!!!!!

:woohoo: :woohoo:

καλημερα ειπα??????

ειπα

απο μεσα μου!!!!!!1 :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasso78 έγραψε:

Γεια σας παρεουλα!

ΚΑλα έλειψα ολοκληρο

ΠΣΚ και τωρα καταφερα να μπω γιατι τα πρωινα έχουμε πολυ δουλεια και δεν προλαβαινω, και τι βλεπω καλε? ΠΟΙΗΣΗ!!!!

Καλε τι κοριτσια είμαστε εμείς εδώ? Τι επίπεδο, τι κουλτουρα!!!! Σιγουρα θα μας ζηλευουν στα άλλα φορουμ!!! :laugh: :laugh:

Συννεφακι μου ειλικρινα σου εύχομαι τα καλύτερα!!!! Αυτη τη φορα τα 2 μικρουλινια σου να πιαστουν και να μείνουν!!! Ελπίχω σε λίγες μερες να μας έχεις τα καλύτερα νεα!

Bacelonitaπως πας? Ποτε πας για χοριακη?

Εγώ κοριτσια μου την Πεμπτη κανω υστεροσκοπηση όπωε σας είχα πει. Καναμε και μία άλλη εξεταση για τον αντρα μου και ευτυχως βγηκε πολύ καλή. Τι να πω όλα καλα μας βγαινουν εμάς αλλα ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΤΕΛΙΚΑ???? :(

Τελος παντων ας μην απογοητευτω τωρα. Θα κανω μια νεα αρχη!

Δε μου λετε φύγετε διακοπές? Πότε?

Σε ευχαριστω Vasso καλη μας δύναμη.Καλημερα σε ολες και σε ολους.Τι κανεις λολιποπ; Εγω αυπνιες , τα κλασικα , για να ηρεμησω εγω τωρα που καθομαι θελω ηρεμιστικη ή κάτι που να προκαλει αμνησια.Αλλα απο την αλλη σκεφτομαι , οτι ολες το ιδιο περναμε μεχρι την ημερα τησ χοριακης.Εμαθα πως η κουνιαδα μου ειναι εγγυος φυσιολογικα καιειμαι πολυ χαρουμενη , βεβαια κατι τρελες σκεψεις του τυπου , ισως τελικα εγω να μην κανω για μαμα και για αυτο τα 10 εμβρυακα την κοπανησανε, περνανε απο το μυαλο μου.Αλλα δε βαριεσαι θα παρω γατες και θα συνεχισω το μεταπτυχιακο μου. :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι μωρε , σιγα μη πεθανω κιολας , αρκετα περασα μεχρι τωρα.Να δεις που τωρα λιβανιζω μια απο τις 10 εργασιες που χρωσταω στο μεταπτυχιακο και βαριεμαι να ανοιξω τα βιβλια.Αντε να κουτσομπολευσουμε λιγακι, με πρασινο τσαι φυσικα χωρις καφε.Καλα αυτος ο ντοκτορ με ταραξε προχθες μονο που δε βγηκαν απο το στομα τα εμβρυα , τα καρφωσε μεχρι τον οισοφαγο , επαθα πλακα και το κορυφαιο την ωρα που ειδα τα ραδικια , λεει μην ανησυχειτε καθολου , δεν πανε πουθενα , τα βαλαμε πολυ καλα , πεθανα στα γελια :silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: ευχαριστουμε ντοκτορ...πως δεν τα φτυσα απο το στομα δεν του λεγες???

ασε εγω λογω μητρας μουρλης (σαν την αφεντικια της :laugh: )

πεθανα απο τον πονο στις εμβρυομεταφορες!!!!! :(:(

και μετα μου λεγε τουλαχιστον οταν μεινεις δεν θα χεις θεμα

προωρου!!!! :blink::blink::blink:

τον ΔΕΡΝΕΙΣ ή δεν τον ΔΕΡΝΕΙΣ κυριε Προεδρε?????? :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω στις αλλες δυο εμβρυομεταφορες δεν καταλαβα τιποτα , σε αυτον το γιατρο ομως τα καταλαβα ολα :silly: :silly: και να δεις φαση την ωρα που τα καρφωνε με τα ατσαλοκαρφα μη τυχον πανε πουθενα , εδινε τις οδηγιες και εγω επιανα μονο την τελευταια λεξη ,γιατι πονουσα πχ ελεγε αυτος απαγορευεται ο καφες , επιανα εγω τη λεξη καφε.Τωρα που το σκεφτομαι λες να ειπε πιες αφθονο καφε; :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντως ζαχα καποια μερα θα μας κατσουν τα ατιμα και θα ειναι και παλαβα απο τα τοσα που χουμε περασει , δε θα μπορουμε να τα μαζεψουμε . :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συννεφακι έγραψε:

Εγω στις αλλες δυο εμβρυομεταφορες δεν καταλαβα τιποτα , σε αυτον το γιατρο ομως τα καταλαβα ολα :silly: :silly: και να δεις φαση την ωρα που τα καρφωνε με τα ατσαλοκαρφα μη τυχον πανε πουθενα , εδινε τις οδηγιες και εγω επιανα μονο την τελευταια λεξη ,γιατι πονουσα πχ ελεγε αυτος απαγορευεται ο καφες , επιανα εγω τη λεξη καφε.Τωρα που το σκεφτομαι λες να ειπε πιες αφθονο καφε; :silly: :silly:

παντως κι εγω ετσι το ακουσα!!! ΝΑ σαν να τον ακουω τωρα : ΠΙΕΣΣΣΣ πολυ καφεεεεεεεεεε

:woohoo: :woohoo: :woohoo: ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη_ραφαέλ έγραψε:

καλημερα κοριτσακια....

δεν κανει ο καφες?απογορευεται?

νταξει μωρε η καφεινη (και ολα τα εις -είνη :laugh: )

οπως και το καπνισμα ψιλοκανουν ταχυκαρδιες στα μικρουλακια!!!

αυτο εχω ακουσει αυτο σε λεω!!!

Τι κανεις Χρυσανθουλα?????? ο μικρουλης σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο μικρουλης μου γιορταζε χτες κ ειμασταν ολο βολτιτσες....

πηγαμε τζαμπο κ πηραμε ποδηλατο macqueen, πηραμε κ ρολοι macqueen γιατι εχουμε κολλημα με αυτο το κοκκινο αυτοκινητακι...μετα φαγαμε εξω...πηγαμε για μπανακι κ γενικα πεσαμε ξερη...ααα ξεχασα εφαγε κ μια γερη σαβουρα ο μικρος μου απο το κρεβατι...κ χτυπησε λιγο το φρυδακι του...κ η καλη μανουλα ετρεχε να βαλει παγακια κ ο ακουλης μου δεν ηθελε κ τελικα κατεληξα να σπασω ολα τα παγακια με το μπλεντερ για να τρωει μια κουταλιτσα κ να βαζουμε κ μια να μην γινει το ματι μαυρο...

τι αλλα να σας πω...ψαχνω για δουλεια εδω στην ροδο γιατι αλλιως εγω μπεμπε αλλο δεν προκειτε να κανω....3500 η εξωσωμ. αλλα τοσα δεν θα ειναι η προεμφυτευτικη?κ αμα κανω διδυμα νοσοκομειο γιατρος...οποτε θελω 15000 στο νερο...αν δεν δουλεψω δεν ξερω πως αλλιως μπορω να τα βρω...κ ειπα στον γιο μου η μαμακα θα παει στην δουλεια...κ εσυ θα καθεσαι το απογευμα με τον μπαμπακα...κ δειτε συζητηση που εγινε...

ακη μου η μαμακα πρεπει να παει στην δουλεια

οχι μαμα

μα θα καθεσαι με τον μπαμπα κ θα παιζεται ολο το απογευμα

οχι εσενα θελω σπιτι να παιζουμε

καλα αλλα θα βγαζω money κ θα μας φτανουν να σου παιρνω περισσοτερα παιχνιδια...

οχι δεν θελω παιχνιδια εχω...

αντε να τον πεισω....χαχαχα..ειναι κολλημενος με την μαμα...κ τωρα εχει 2 ημερες που μολις σηκωνομαι να κλειδωσω ή να ανοιξω την πορτα φωναζει οχι μην παας δουλιτσα...ο μπαμπας μονο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχου το καλοοοοοοοοο μουυυυυ...σε θελει διπλα του μωρεεεε !!!

ΑΡΕ μανααααααα ΧΡΥΣΑΝΘΗ εισαι ΧΡΥΣΑΦΙ!!!!

Καλε να σε πω?Πως τον λενε?Παντελη?

να το ΧΑΙΡΕΣΑΙ...χρονια του πολλα και ευτυχισμενα!!!

Συντομα του ευχομαι να αποκτησει αδερφακιααααα!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...