Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική,ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο 6


Recommended Posts

christina_k έγραψε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΤΟ SITE! ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΒΙΩΣΑ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΗΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΗΜΑΣΤΕ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΝΑΜΟΝΗΣ! ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ Β ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΕΔΕΙΞΕ 19 ΜΟΝΑΔΕΣ! ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΤΗΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ! ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΝΑ ΧΑΡΩ Ή ΟΧΙ??????????? :P :laugh: :cheer: ΜΗΠΩΣ ΟΜΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΣΑΣ ΕΙΧΕ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΕΛΙΚΑ?

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΑΝΙΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ, ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ ΡΗΤΑ, ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΙΣΙΝΑ! ΕΜΕΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ!

Eγω τη δεκατη μερα απο την εμβρυομεταφορα στην προηγουμενη εξωσωματικη είχα χοριακη 8 και ενα πρησμενο στηθοσ και λιγες σταγονες αιμα και τελικα ηταν ανεμογκαστρι χα χα :P:P Να ξανακανεις τη χοριακη 14 μερα και τοτε θα εισαι εντελως σιγουρη.Σου ευχομαι ολοψυχα να εχεις σπορακι και να γινει ενα υγιες στρουμπουλο μωρακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τοκ τοκ.....

Ειναι κανεις εδω...?

...........................................

...........................................

Ανοιξτε καλε!!!!!!!!!!Εγω ειμαι!!!!!!!!!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.

Συννεφακι αλητεψε τωρα που μπορεις,γιατι μετα.....ερχονται μωρα!!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Καλα ειμαι εγω.Λες κ δεν ειμαι εγκυος :blink::blink: .Περιμενω την Τριτη για να μαθω ποτε θα εχω την 1η συνατηση με το-(τα) σπορι-(α) κ εχω λιωσει απο την αγωνια μου!!!!!

Ζαχαααααα

Anemossss

Εyeore (καλα εσυ εβγαλες λεπια :woohoo: )

Νikol

Gioulaki

Αντε να ερθει η Δευτερα....τα κεφαλια μεσα :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα προς ολες τις κατευθυνσεις!!!

Τι χαμπαρια βρε μανάρια??

ΕΓΩ πηγα για μπανακι ισαμε τις 9 το βραδυ που εκανα το τελευταιο

μπλουμ!!! :):lol:

Ειχε πανσεληνοοοοοοοοοοοοοοο....τι ωραιιιιιιιαααααααα

στην πανσεληνο του Αυγουστου θυμηστε μου να μελαγχολησω....

ΠΑΝΤΑ μελαγχολω τοτε...γιατι τελειωνει το καλοκαιρακιιι!!!!! :(

Ας καλωσορισω τις καινουριες και να ευχηθω...καλα αποτελεσματα! :kiss:

Οι παλιες που βοσκουν?????

μπεεεεεε μπεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΚΛΑΜΠ ΣΗΜΕΡΑ?ΖΕΣΤΗ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ Η ΡΟΥΦΙΑΝΑ...ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΤΟΝ ΚΑΗΜΕΝΟ ΤΟΝ ΑΝΔΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΤΑ ΤΡΑΒΑΕΙ ΟΛΑ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ!!ΕΧΕΙ ΠΗΞΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΒΟΗΘΗΣΩ..ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΞΑΠΛΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΖΑΜΠΑ ,ΙΣΩΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΧΟΡΙΑΚΗ(ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΚΟΒΩ)ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barcelonita έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΚΛΑΜΠ ΣΗΜΕΡΑ?ΖΕΣΤΗ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ Η ΡΟΥΦΙΑΝΑ...ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΤΟΝ ΚΑΗΜΕΝΟ ΤΟΝ ΑΝΔΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΤΑ ΤΡΑΒΑΕΙ ΟΛΑ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ!!ΕΧΕΙ ΠΗΞΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΒΟΗΘΗΣΩ..ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΞΑΠΛΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΖΑΜΠΑ ,ΙΣΩΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΧΟΡΙΑΚΗ(ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΚΟΒΩ)ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ.

νο κομεντς!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

δεν μαλωνω κλωσσουλες!!!!

κατσε εκει χαμου και μην μιλας ...σουτ σιωπη!!!

να τελικα με εκανες και εκανα κομεντς!!! Ειδες που δεν εισαι καλο κοριτσι? :woohoo: :woohoo:

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΣΥΓΝΩΜΗ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΟΥ ΛΕΩ!!ΚΛΑΨ.ΚΑΙ ΟΣΟ ΖΗΓΩΝΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ..ΜΗΝ ΦΑΩ ΤΗ ΧΛΑΠΑΤΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barcelonita έγραψε:

ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΣΥΓΝΩΜΗ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΟΥ ΛΕΩ!!ΚΛΑΨ.ΚΑΙ ΟΣΟ ΖΗΓΩΝΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ..ΜΗΝ ΦΑΩ ΤΗ ΧΛΑΠΑΤΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

το καταλαβαινουμε ρε κοριτσι με την ωραια πλατη

και τον ωραιο κοτσο!!!!!!

ΑΦΟΥ μιλαω επειδη εχω περασει απο το σταδιο αυτο...οπως και η λολι οπως και πολλα κοριτσουδια!!!! :kiss:

καμαρωσε τον αντρα σου να κανει δουλειες...και κατσε εσυ στον ωραιο καναπε σου + αν (χτυπα ξυλο) τυχει και εχεις αρνητικη χοριακη

ξεκωλοσου στις δουλειες...να το φχαριστηθεις...!!!! :woohoo:

ψψψψψψψψψψψυχραιμιαααααααα μπαρτσελονα μου!!!

Μωρε εχει και πανσεληνο και εχεις πεσει ψυχολογικααααααααααα

αμμμμμμμμμ ετσιιιιιιιιιι εξηγειταιιιιιιιιιιιιι.... :kiss:

τι θες να παιξουμε να σου φτιαξω στην διαθεση?

θες τομπολα?θες μακρυα γαιδουρα?

θες να πεταμε πετρουλες...στην θαλασσα?

θες θαρρος ή αληθεια?

θες ρουκ ζουκ? :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΡΟΥΚ ΖΟΥΚ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ.........ΧΑΧΑΧΑ

ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΝΣΕΛΗΝΟ ΚΑΙ ΤΟΣΗ ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗ ΤΙ ΝΑ ΠΩ Η ΓΥΝΑΙΚΑ!!!ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΡΥΠΑΚΙ,ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΩΝ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΛΕΩ..ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΡΗ?ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ?ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΙ ΔΕΣ ΚΑΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ...ΕΤΣΙ ΕΚΑΝΑ,ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΡΟΜΟΙΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ!!ΠΑΩ ΝΑ ΦΑΩ...ΣΠΕΓΓΕΤΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΤΣΑΜΠΑ ΧΑΡΑ ΠΗΡΑ ΜΕ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΧΟΡΙΑΚΗ. ΤΗΝ ΕΠΑΝΕΛΑΒΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ Η ΤΙΜΗ ΤΗΣ ΚΑΤΕΒΗΚΕ! :( ΜΙΛΑΜΕ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΟ ΚΥΗΣΗ. ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΕΠΑΝΑΛΑΒΩ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ! ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΑΝΕΒΕΊ; Ή ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ???? ΠΟΣΟ ΘΑ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια και Άνεμος

Καλά αποτελέσματα να έχουν όσες περιμένουν και σύντομα θα έρθουν και τα καλά τα νέα.

Εγώ αναμένω πάντα με καλή διάθεση και ανεβασμένη ψυχολογία να περάσει ο καιρός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

chocolate! έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΤΣΑΜΠΑ ΧΑΡΑ ΠΗΡΑ ΜΕ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΧΟΡΙΑΚΗ. ΤΗΝ ΕΠΑΝΕΛΑΒΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ Η ΤΙΜΗ ΤΗΣ ΚΑΤΕΒΗΚΕ! :( ΜΙΛΑΜΕ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΟ ΚΥΗΣΗ. ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΕΠΑΝΑΛΑΒΩ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ! ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΑΝΕΒΕΊ; Ή ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ???? ΠΟΣΟ ΘΑ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ! :(

Σοκολατιτσα,μιλησες με τον γιατρο σου? Σου εδωσε καμια πιθανη εξηγηση ή σου ειπε να ξανακανεις χοριακη κ βλεπουμε.....?

Δεν ξερω τι να σου πω....δεν γνωριζω....υπομονη και θετικη ενεργεια κουκλα μου!

Ζαχ σελω να ζω το παινιζακι!!!!!!!! :P:P:P

Anemossss η πολυ δουλεια τρωει τον αφεντη!!!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπαινω, βγαινω

ματαβγαινω....

καλημερα λεω

και ψαχνω για να φτιαξω ποιημα!!!!! :woohoo:

τι κανειςςςςςςςςςςς?????????

οι λοιποι συγγενεις που ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ντε!!!!! :laugh:

που βρίσκονται αυτά τα γίδια

απ το πολυ το ψαξιμο μου

πρήστηκαν τα......... αντικλείδια!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo:

πως πας πως πααααας ΛΟΛΙΙΙ?? ολα καλα ολα ανθηραααααα?

που πας μαρη απο τα χαραματα? εργαζεσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

ελα ντε!!!!! :laugh:

που βρίσκονται αυτά τα γίδια

απ το πολυ το ψαξιμο μου

πρήστηκαν τα......... αντικλείδια!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo:

πως πας πως πααααας ΛΟΛΙΙΙ?? ολα καλα ολα ανθηραααααα?

που πας μαρη απο τα χαραματα? εργαζεσαι?

ξυπνησα γιατι επρεπε να τα'ι'σω τον Δρακουλα παλι (εδωσα αιμα)!!!

φυσικα κ εργαζομαι!!!!! Δουλευω στου Ξαπλωπουλου...δοκιμαζω τα στρωματα

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

χορευτικοτατη :laugh: :laugh: :laugh:

η τελευταια μου!!!!!!!μετα θα σταματησω τους χορους κ θα ξεκινησω τα πανηγυρια!!!

ΑΑΑΑΑΑΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΟΙΙΙΙ ΧΟΡΟΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!

καλε παρτε με κι εμενα και θα σας πω ΓΙΑΤΙ μιαν ετεραν φοραν!!!! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ , ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΤΕΡΜΑ ΟΙ ΤΣΑΡΚΕς ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ , ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ 2 ΜΕΡΕς , ΧΘΕΣ ΕΒΑΛΑ 2 ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΑΚΙΑ , ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΣΤΡΟΓΓΥΛΑ -ΣΤΡΟΓΓΥΛΑ.ΛΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΤΣΟΥΝ; ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΜΕ ΕΧΕΤΕ ΣΕ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟΤΗΤΑ ΓΙΑ 3 ΜΕΡΕΣ ΧΑ ΧΑ :silly: :silly: :silly: , ΑΝ ΑΝΤΕΞΩ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΦΡΟΝΙΜΑ.ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα!! Η μικρή μου είναι γενικά ενεργητικό και απαιτητικό παιδάκι σκέψου τώρα άρχισε να κοιμάται το βράδυ σερί αλλά μπορώ να συνεννοηθώ τέλεια μαζί της πια..η κούραση πάντα υπάρχει αλλά αλλάζει μορφή χαχα θέλει να χορεύουμε να τρέχουμε όλη μέρα και τα μεσημέρια δεν κοιμάται απλά μαφηνει λίγο στον καναπέ να κάθομαι και βλέπουμε λίγο παιδικά η διαβάζουμε κάτι..όταν αρχίσετε και μιλάτε και κάνετε συζήτηση θα περνάει αλλιώς ο χρόνος 🤪 νομίζω οι μαμάδες δεν ξεκουράζονται πότε χαχαχα ο μικρός μου με ταλαιπωρεί λίγο αλλά χαλάλι ξέρω θα περάσει αν δεν ξυπνάει πάω πάνω από την κούνια και τον κουνάω νομίζω κάτι έπαθε είμαι και εγώ..χαχαχα εσάς κάθεται καθόλου να απασχοληθεί με κανένα παιχνίδι;;
    • Αχ έτσι ακριβώς! Μετά που κοιμάται κ θέλω να πάω να την ξυπνήσω 😍 στην ηλικία που είναι το κοριτσάκι σου, είναι πιο εύκολα τα πράγματα από άποψη κούρασης; Ή όσο μεγαλώνουν δυσκολεύουν; Να ξέρω τι με περιμένει 🤣  Το γάλα δε το θέλει! Πίνει πολύ λιγότερο από ότι λένε οι οδηγίες για την ηλικία της…αλλά από κιλά πλέον πάμε καλά, οπότε αυτό είναι το σημαντικό.    Ελπίζω ο μικρός να ξανά κοιμάται εύκολα με τον θηλασμό κ να μην σε ταλαιπωρεί κ αυτό στις αφυπνίσεις. 
    • Τι καλα, τελεια τα πηγαινει το μωράκι σου! Εγώ βολεύομαι με τα μαξιλάρια τα κλασσικά που έχω ήδη, τα βρίσκω λίγο κ τζάμπα λεφτά όλα αυτά να σου πω την αλήθεια.  Βέβαια έχω ένα μαξιλάρι θηλασμού από την πρώτη εγκυμοσύνη αλλά ποιος ξέρει που το έχω καταχωνιασμενο κ αυτό??🤣🤣
    • Κ εδώ στην Ημαθια το ίδιο. Έχουν απεργία. Θα περιμένω μέχρι την άλλη εβδομάδα μήπως κ ανοίξουν αλλιώς θα δω μήπως πάω στο νοσοκομείο. Βέβαια στο νοσοκομείο δεν ξέρω αν κάνουν καμπύλη. Αλλιώς θα ρωτήσω τον γιατρό μου αν μπορώ να τις κάνω αργότερα. Τι να πω?
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...