Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική,ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο 6


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

vasso78 έγραψε:

ΩΩΩΧΧΧΧΧΧ....

Τι εγινε παλι?

Ωχ τι θα διαβάσουμε πάλι??? εγω γιατι δεν ανησυχώ με σένα????? κάτι κουφό θα είναι .....για να ακούσουμε....ε διαβάσουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

μετα απο τοσες παροτρυνσεις θα πω

:laugh:

το δυσαρεστο ειναι οτι ΦΕΥΓΩ ...αποφασισα...να αποχωρησω

c0221.gif

το ευχαριστο : I 'LL BE BACK at 17.00

t2946.gif

είδες??? τα έλεγα εγω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να πω την αληθεια δεν ανηκω εδω....αλλα εχω φαει κολλημα με αυτην την κυρια που ανοιγει την φουξια ρομπα της και μας μοστραρει τα βυζια της!!! :S νομιζεις κυρα μου θα ζηλεψουμε???εεε...λοιπον κλανασαι κλανην οικτρα!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι δυνατόν?????????? :angry::angry::angry::angry:

Εμεις εχουμε την αγωνία μας και η κυρία του μικροβιολογικού το εκλεισε το μαγαζάκι..........

Εχει τηλεφωνητη οτι θα ανοιξει στις 18:00 :angry:

Μα μας κοροϊδευεις κυρα μου.... θα σκασω η γυναικά :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειαα θαθθθθθθθθθ

μπηκα για να μην τρελαθειτε απο την απουσια μου!!!

:woohoo:

καλε εβαλα γιαουρτακι ΕΚΕΙ που λεγαμε ;) :laugh: το κρατησα για κανα 3 λεπτο! Να θελε παραπανω???? ελααααα μην γελαατεεεεεε...δεν ξερωωωωω

εχω απελπιστειιιιιιιιιι...μη γελαααατεε....

να το αφηνω πιο πολυ??? ΓΙΩΡΓΗ μη γελας!!! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε καλε βρηκα βρηκα...εκει που πατουσα στο γκουγκλ

''γιαουρτι για μικροβια'' και μου βγαζε συνταγες για τυροπιτακια....(αληθεια) :woohoo:

βρηκα και αυτο στο vita.gr

Κολπίτιδα

Είναι ένα πρόβλημα που βασανίζει πολλές γυναίκες το καλοκαίρι. Με την πρώτη ενόχληση, κάντε κολπική πλύση με παραδοσιακό «ζωντανό» γιαούρτι. Oι λακτοβάκιλλοι που περιέχει θα εξοντώσουν τους μύκητες πριν προλάβουν να αναπτυχθούν (πράγμα που με τη ζέστη και την υγρασία από το βρεγμένο μαγιό γίνεται πολύ γρήγορα) και θα μειώσουν τη φαγούρα.

αρα νταξ...πλυσεις εννοουσε το γιουλακι οχι να μεινει μεχρι να ΦΑΓΩΘΕΙ το γιαουρτι!!!!! :woohoo:

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερίσω προς όλες τις κατευθύνσεις!!!

Βρήκα τον δρόμο και ήρθα και εγώ

Και αφού διάβασα οοοοοολες τις σελίδες που γράψατε είμαι έτοιμη πια να δώσω εξετάσεις και να μπω στο πανεπιστήμιο

Ακούς εκεί γιαούρτι…..και πάγο….μου βάλατε τρελές ιδέες… :blush: εχεχε

Lollipop σε ευχαριστώ πολύ ότι ήταν να πάθω το έπαθα (είναι και άλλα που δεν έχω γράψει μην σας ψυχοπλακώσω χαχαχα)

Τώρα έρχονται τα καλά!!! περιμένουμε την χοριακη σου αύριο oh yes!!!

Σου έμεινε κανένα μπουκάλι γάλα από αυτό που μοίραζες το πρωί?

Eyeore71 σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου για την θετική σου ενέργεια και την σιγουριά σου

Και εγώ είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά

dafni08 Σε ευχαριστώ για το καλωσόρισμα. Ο Επιμένων Νικά!! Πάμε γερά και δυνατά!!!!

Και πάντα αισιόδοξα!!!!

gioulaki Τα τελειότερα αποτελέσματα θα έχεις σήμερα!! Θα το δεις!!

Περιμένω τα νέα των 6, για την ώρα …διαφημίσεις!!!

vasso78 μου κοπελάρα μου!! Δεν είναι τυχαίο το όνομα!!! Θα σας γκασρτωσω όλες και όλους, κανείς δεν θα ξεφύγει. Αλλά κανείς όμως!!! Δεν στενοχωριέμαι καθόλου πια ότι ήταν να γίνει έγινε από επεμβάσεις, χαλαρά τώρα και πάμε για άλλα πιο ωραία!!!!

Τι παίζει με τα γιαούρτια ρε παιδιά εδώ μέσα!!!! Και εγώ που νόμιζα ότι τα τρώμε μόνο!!! Άντε κάνουμε και κανά τζατζίκι που και που

Εμ το άλλο με τα παγάκια!!! Όλο όργια και πρωτοτυπίες είστε σήμερα!.

Χοκους ποκους…φέρε στον Άνεμο και στην Μαριάννα του ένα μωράκι. Τώρα λεμεεεεεεε!! Άνεμε καλή επιτυχία και αυτή τη φορά όλα θα είναι με το μέρος σας.

zaxarenia έλεος ρε συ!!! Έχω κάνει καινούρια συκώτια από το γέλιο ρε συ. Να είσαι καλά κοπελιά!

(Σκύψε να σου πω…Ζωντανό γιαούρτι έβαλες? Λιπαρά?)

Χρυσάνθη_ραφαέλ μου αρέσει πολύ το πλάνο σου, προχώρα το και όλα θα πάνε καλά. 3 και η αλήθεια που λένε Όπως μου αρέσει επίσης και η σιγουριά σου, και εγώ έτσι σίγουρη είμαι για μένα και θα τα καταφέρουμε παιδιά!!!!!

Φιλάκια στα μουτράκια σας

Gast®one

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σκυβω και απαντω : εγω ενα κομπλιτ εβαλα μπλε...τωρα υποθετω κανει και αυτο δουλεια....αν πετυχει και δεν παρω φαρμακα θα παω μπουσουλωντας μεχρι τις ΣΕΡΡΕΣ και μετα με λεωφορειο ΘΕΣ/ΝΙΚΗ γιατι θα χω κανει λαθος πολη ..να βρω το ΓΙουλακι να του κανω καμμια δουλεια, κανα σιδερο, κανα σφουγγαρισμα... ΓΙΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!! :laugh:

ΓΚΑΣΤΡΟΝΕ...θα σε ρωτησω να δω αν διαβασες καλα τις σελιδες:

ΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ωραααααααα θα παρει τα αποτελεσματα το Γιουλακι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

σκυβω και απαντω : εγω ενα κομπλιτ εβαλα μπλε...τωρα υποθετω κανει και αυτο δουλεια....αν πετυχει και δεν παρω φαρμακα θα παω μπουσουλωντας μεχρι τις ΣΕΡΡΕΣ και μετα με λεωφορειο ΘΕΣ/ΝΙΚΗ γιατι θα χω κανει λαθος πολη ..να βρω το ΓΙουλακι να του κανω καμμια δουλεια, κανα σιδερο, κανα σφουγγαρισμα... ΓΙΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!! :laugh:

ΓΚΑΣΤΡΟΝΕ...θα σε ρωτησω να δω αν διαβασες καλα τις σελιδες:

ΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ωραααααααα θα παρει τα αποτελεσματα το Γιουλακι???

Αχχχχ δεν με παρακολουθείς δεν με παρακολουθεις!!!! Θα σε μαλώσωωωωω

Σίγουρα το έβαλες το γιαούρτι εκει που είπαμε η έκανες και μάσκα για το πόδι της χήνας???

gioulaki Τα τελειότερα αποτελέσματα θα έχεις σήμερα!! Θα το δεις!!

Περιμένω τα νέα των 6, για την ώρα …διαφημίσεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο με το γιαουρτι το ηξερα κ εγω...κ για καλυτερα αποτελεσματα ηξερα κ με ξυδι(δεν ξερω πως ηταν η αναλογια γιαουρτι με ξυδι...θα ξερασω)...αλλα δεν τολμουσα να ρωτησω την γιατρο γιατι ντρεπομουν....που μεχρι την 22 εβδομαδα αυτη τη φορα επαθα 5 φορες μυκητες...κ 4 εβδομαδες στην ροδο εκανα μονο 5 μπανια στην θαλασσα...εχω αποθεμα κολπικα υποθετα κ κρεμες (γεμισα το ντουλαπι) για επομενη εγκυμοσυνη εγω...

να ρωτησω κατι ρε κοριτσια...προεμφυτευτικη εχει κανει καμια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη_ραφαέλ έγραψε:

Αυτο με το γιαουρτι το ηξερα κ εγω...κ για καλυτερα αποτελεσματα ηξερα κ με ξυδι(δεν ξερω πως ηταν η αναλογια γιαουρτι με ξυδι...θα ξερασω)...αλλα δεν τολμουσα να ρωτησω την γιατρο γιατι ντρεπομουν....που μεχρι την 22 εβδομαδα αυτη τη φορα επαθα 5 φορες μυκητες...κ 4 εβδομαδες στην ροδο εκανα μονο 5 μπανια στην θαλασσα...εχω αποθεμα κολπικα υποθετα κ κρεμες (γεμισα το ντουλαπι) για επομενη εγκυμοσυνη εγω...

να ρωτησω κατι ρε κοριτσια...προεμφυτευτικη εχει κανει καμια?

Α..εδώ έχουμε βλέπω gourmet γιατροσοφια!!! και γιαούρτι και ξύδι!!!

Να σε ρωτήσω βρε κοριτσάκι στην Ρόδο που τα έκανες τα μπανάκια? Θυμάσαι το όνομα της παραλίας?

Είμαι στην Ρόδο και μένω στα 20 μετρα απο την παραλία αλλα φοβάμαι να παω για μπάνιο μην κολλήσω κανένα μήκυτα και θα πρεπει μετα να μπώ σε θεραπεία και δεν τα μπορώ αυτά δεν τα μπορώ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ρε μωρα!!! Τι κανετε?

τωρα ηρθα γραφειο...και ανυπομονω να ΣΧΟΛΑΣΩ!!! :laugh:

Γκαστρονε σε παρακολουθω μαρη..γιατι το λες αυτο για? :huh:

Χρυσανθη τι ειναι αυτο που ρωτας?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gastone έγραψε:

Χρυσάνθη_ραφαέλ έγραψε:

Α..εδώ έχουμε βλέπω gourmet γιατροσοφια!!! και γιαούρτι και ξύδι!!!

Να σε ρωτήσω βρε κοριτσάκι στην Ρόδο που τα έκανες τα μπανάκια? Θυμάσαι το όνομα της παραλίας?

Είμαι στην Ρόδο και μένω στα 20 μετρα απο την παραλία αλλα φοβάμαι να παω για μπάνιο μην κολλήσω κανένα μήκυτα και θα πρεπει μετα να μπώ σε θεραπεία και δεν τα μπορώ αυτά δεν τα μπορώ!!!![/quote:17p2ax8v]

βρε κουτουλι βρε κουτουλι...και μηκυτα να κολλησεις εχουμε την θεραπεια πια : ΓΙΑΟΥΡΤΙ...αγγουρι...ξιδι...λιγο σκορδακι και ετοιμο το τζατζικακι!!! μπουυυυχαχαχα :woohoo:

Με συγχυσες τωρα...ακους εκει με υφος ΜΕΝΩ 20Μ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ...κατσε κυρα μου ειμαστε και καρδιακες...πως το λες ετσι αποτομα??? :woohoo: Φερτο μας με τροπο!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα την αλήθεια λέω το απόγευμα θα παω να αγοράσω γιαούρτια και να αρχίσω μπάνια!! :laugh: Μπανιο και γιαούρτι ενα πράμα

Εχει και κατι προσφορές στον -όπουλο στα 2 γιαούρτια δώρο τα άλλα 2

οποτε μου ερχονται τα 2 μπάνια δωρο!!! ααααααααχαχχαχαχχαχαχχα :silly:

(λεω και καμια κρυαδα που και που να δροσιστουμε ..τοση ζεστη κάνει!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gastone έγραψε:

Μα την αλήθεια λέω το απόγευμα θα παω να αγοράσω γιαούρτια και να αρχίσω μπάνια!! :laugh: Μπανιο και γιαούρτι ενα πράμα

Εχει και κατι προσφορές στον -όπουλο στα 2 γιαούρτια δώρο τα άλλα 2

οποτε μου ερχονται τα 2 μπάνια δωρο!!! ααααααααχαχχαχαχχαχαχχα :silly:

(λεω και καμια κρυαδα που και που να δροσιστουμε ..τοση ζεστη κάνει!!!)

ΑΑΑΑΑχ Ροδος Ροδος!!ΑΣΧΕΤΟ!!!

Τι ωραια! Να σε πω...πως παει ο τουρισμος?

Σε ποια παραλια μενεις?

Πες μου οτι τωρα μας γραφεις (γενικως :P ) και βλεπεις και θαλασσα!!!

Εχει κυμα? :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε 19 λεπτά το Γιουλάκι θα εχει τα αποτελέσματα...

και εμεις μαζι περιμενουμε και μετραμε τα δευτερόλεπτα

ουφ..δεν περνά η ώρα

παω να φτιάξω ενα καφε

ακουω παραγγελιες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gastone έγραψε:

Σε 19 λεπτά το Γιουλάκι θα εχει τα αποτελέσματα...

και εμεις μαζι περιμενουμε και μετραμε τα δευτερόλεπτα

ουφ..δεν περνά η ώρα

παω να φτιάξω ενα καφε

ακουω παραγγελιες

ενα φραπε μετριο με γαλα για ΜΕΝΑ

και

ενα γιαουρτακι πληρες για το ΤΕΤΟΙΟ μου

φχαριστω

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :laugh:

ΤΑ ΓΚΑΣΤΡΩΜΕΝΑΚΙΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ???

ΓΙΟΥΥΥΥΥΥΛΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ.....?????????????????

Η ΛΟΛΙΠ ??????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...