Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική,ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο 6


Recommended Posts

αααααααααχ τι ωραια συμπτωματα ειναι αυτααααα!!!! :kiss:

σελωωω κι εγωωωωωωωωω!!!!!!

ΕΓΩ προς το παρον εχω μικροβιο στο ''κουτι'' ;) σας το ειπα?????

γρρρρρ....

δεν την παλευυυυωωωωωωωωωωωωωωω αλλο με τααααααα ecoooooliiiiiiiii

:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ζαχαρενια να βαζεις γιαούρτι στο κουτάκι...........

Ουτε φαρμακα ουτε τιποτα και κανενα παγακι που κ που... Θα εξαφανιστούν όλα τα μικροβιάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasso78 έγραψε:

Diosa εσενα σε ξεχασα! Καλημερα κοριτσι μου! Θα με βαλεις και εμενα στη λιστα σε παρακαλώ? Εμαθα ότι είναι γουρλιδικη!!!

Dafni08 ελα μη σε παιρνει απο κατω. Θα τα καταφερουμε ειπαμε!!!!

Βάσω μου καλημέρα και σεσένα... σε έβαλα στη λίστα μας τη γουρλίδικη!! Ελπίζω πολύ σύντομα να περάσεις στην απο κάτω λίστα!!!! φιλάκιααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki έγραψε:

Ζαχαρενια να βαζεις γιαούρτι στο κουτάκι...........

Ουτε φαρμακα ουτε τιποτα και κανενα παγακι που κ που... Θα εξαφανιστούν όλα τα μικροβιάκια

eeeeeeeee?????????????????????

αληθειααααααααα??????

τι γιαουρτι?αγελαδιτσα????? :woohoo:

με φρούτα?

με δημητριακα?

κανει για το ecoli? κανει γενικως?

ΠΕς ΜΟΥ ΝΤΙΤΕΙΛΣ σε παρακαλω....κοντευω να τρελαθω!!!

2 χρονια τα ιδια!!!

ευχαριστω ευχαριστω ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Zaxarenia μου επειδή και εγώ έχω ντοκτορα στις ουρολοιμώξεις να ξερεις πως όλα αυτα γιαουρτια χαμομηλια και τετοια βοηθανε στο να καθαρίζουμε τον κολπο μας απο τα μικροβια έτσι ώστε κατα τη σεξουαλκη επαφη να μην πηγαινουν στην ουρηθρα μας και παθαινουμε ουρολοιμωξεις.

Αλλος ένας τροπος πρόληψης είναι και το χαπακι furolin το ξερεις? Εμενα μου το είχε δώσει απο παλια ο ουρολογος σαν θεραπεια καθε μερα για εξι μηνες. Και μετα ο γυναικολογος μου είπε οτι μπορω να πίνω ένα καθε φορα μετα το sex.

Και μαλιστα και ο καινουριος γιατρος τωρα με την εξωσωματική μου το είπε και επεμενε κιολας ότι βοηθαει όχι μονο στην προληψη αλλα και σαν θεραπεια για να μην το παθαινουμε πια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν, οσο χρησιμοποιεις φαρμακα μαζι με τα μικροβια σκοτωνονται κ τα αντισώματα.

Θα ετοιμαστεις για ντουζ , θα παρεις ενα γιαουρτι (πληρες) και θα πασαλείψεις μεσα εξω το κουτακι σου. Μετα θα κάνεις ντουζ να ξεπληθεις με κρυο νερο εκεινη η περιοχη και μολις βγεις θα κάνεις σεξ με ενα παγακι (χχαχαχαχαχαχα).

Δεν σου κάνω πλακα , αληθεια σου λέω. Στο μεταξυ θα βάλεις καθαρο εσωρουχο, οχι σερβιετάκι και σε λιγες ωρες ξανα βαλε ενα παγακι και αλλαξε εσωρουχο.

Αυριο παλι τα ιδια και θα εισαι περδικι.Ασε που δεν θα τολμησει συντομα να ξαναεμφανιστει ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki έγραψε:

Λοιπόν, οσο χρησιμοποιεις φαρμακα μαζι με τα μικροβια σκοτωνονται κ τα αντισώματα.

Θα ετοιμαστεις για ντουζ , θα παρεις ενα γιαουρτι (πληρες) και θα πασαλείψεις μεσα εξω το κουτακι σου. Μετα θα κάνεις ντουζ να ξεπληθεις με κρυο νερο εκεινη η περιοχη και μολις βγεις θα κάνεις σεξ με ενα παγακι (χχαχαχαχαχαχα).

Δεν σου κάνω πλακα , αληθεια σου λέω. Στο μεταξυ θα βάλεις καθαρο εσωρουχο, οχι σερβιετάκι και σε λιγες ωρες ξανα βαλε ενα παγακι και αλλαξε εσωρουχο.

Αυριο παλι τα ιδια και θα εισαι περδικι.Ασε που δεν θα τολμησει συντομα να ξαναεμφανιστει ;)

Συμφωνω με το Γιουλακι Ζαχα!!!! Κανει δουλεια το γιαουρτακι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα μιλαμε θα κλασω...εεεε θα κλαψω ηθελα να πω (απο την ταραχη μου μπερδευτηκα)

Αν ειναι αυτη η λυση στο θεμα μου ΘΑ ΖΟΥΡΛΑΘΩΩΩΩΩΩΩ....ΘΑ ΕΡΘΩ ΣΤΙΣ ΣΕΡΡΕΣ (ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΜΕΝΕΙΣ ΓΙΟΥΛΑΚΙ?ΜΗΝ ΠΑΩ ΤΣΑΜΠΑ ΣΤΙΣ ΣΕΡΡΕΣ!!!)

ΜΕ ΤΟ ΓΟΝΑ...ΜΠΟΥΣΟΥΛΥΤΗ!!! :woohoo:

ΘΑ ΘΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΙ ΘΑ!!!!

1000 ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΜΕΛΟΣ

ΚΑΙ ΟΛΑ ΣΑΣ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΑΙΣΙΟ ΤΕΛΟΣ!!!

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ????

:woohoo:

ΣΓΟΥΨΕ...ΘΑ ΣΤΕΙΛΩ ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΡΔΟΝ...

το παγακι θα το (συγνωμη Γιωργη) χωσω ή θα το κανω επαλλειψη???

συγνωμη για την ωμοτητα των εκφρασεων μου αλλα να καταλαβω καλα, καταλαβατε???

ΤΕΣΑΚι σου στειλα πμ αγαπη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

καλα μιλαμε θα κλασω...εεεε θα κλαψω ηθελα να πω (απο την ταραχη μου μπερδευτηκα)

Αν ειναι αυτη η λυση στο θεμα μου ΘΑ ΖΟΥΡΛΑΘΩΩΩΩΩΩΩ....ΘΑ ΕΡΘΩ ΣΤΙΣ ΣΕΡΡΕΣ (ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΜΕΝΕΙΣ ΓΙΟΥΛΑΚΙ?ΜΗΝ ΠΑΩ ΤΣΑΜΠΑ ΣΤΙΣ ΣΕΡΡΕΣ!!!)

ΜΕ ΤΟ ΓΟΝΑ...ΜΠΟΥΣΟΥΛΥΤΗ!!! :woohoo:

ΘΑ ΘΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΙ ΘΑ!!!!

1000 ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΜΕΛΟΣ

ΚΑΙ ΟΛΑ ΣΑΣ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΑΙΣΙΟ ΤΕΛΟΣ!!!

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ????

:woohoo:

ΣΓΟΥΨΕ...ΘΑ ΣΤΕΙΛΩ ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Πηγαινε στις Σέρρες και αμα με βρείς γράψε μου :laugh: :laugh: :laugh:

Αν ερθεις Θεσσαλονίκη κατι μπορεί να γίνει!!

Φίλοι γιατροι μου εχουν πει οτι κανουν καλύτερη δουλειά απο τα φαρμακα(απλα καπως πρεπει να πλουτισουν οι φαρμακευτικές).

Εαν το πάθεις μια φορα και πάρεις αντιβίωση, θα ξαναεμφανιστεί, ξανα και ξανα.

Εγω μια φορα το επαθα εντονα , εβαλα γιαουρτι και απο τοτε μονο καμια φορα μετα την επαφη που αισθανομαι κάπως. Βάζω ενα παγάκι(τσουζει κ ποναει λιγο :unsure: ) και ειμαι ΟΚ. Αν ειναι εντονο εχει χρειαστει να αλλαξω εσωρουχο και 3 φορες , παγακι, εσρουχο....

Οσο για το παγακι προσπάθησε να το βάλεις λίγο μέσα :blush: και μετα την περιοχη.

Μην περιμενεις να λιώσει δεν θα αντέξεις. Αλλα η ανακουφηση που νιώθεις ειναι αλλο πραγμα. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Gioulaki θα τη δοκιμασω τη μεθοδο σου! Μακαρι να βγει αποτελεσματικη.

ΝΑ σε ρωτησω κατι. Αυτο με το παγακι μονο μετα το σεξ? Γιατι εγώ για παραδειγμα μπορεί να ξεκινησω να αισθανομαι τσουξιμο την επομενη μερα. Μπορω δηλαδη να το εφαρμοσω την επομενη μερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι καλέ εννειται. Εννοω οτι εγω μετα το σεξ καμια φορα ποναω. Μπορει να με πιάσει και την επόμενη . Αλλα γενικα οποτε αισθάνομαι τσουξημο βάζω παγάκι και αλλάζω εσωρουχο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anemosss78 έγραψε:

xexe zaxa mila aneta min skeftese tipota etsi ke aliios se afto to site pou milame exo diavasi tou kosmou ta paraxena , ti gia giaourtia ti gia pagakia xexexexe :)

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

γεια σου ρε ΓΙΩΡΓΗ με τα ωραια σου!! (μου αρεσει να σε πειραζω...μωρε ελπιζω να μην με παρεξηγεις...αφου εισαι το μοναδικο αγορι στο ποστ πρεπει να σε εχουμε στα χοπατις χοπατις!!! :woohoo: )

σου ΕΥΧΟΜΑΙ τα καλυτερα μεσα απο την καρδια μου!!! Καλη επιτυχια στην νεα σας (και τελευταια ευχομαι) προσπαθεια σας!!!

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anemosss78 έγραψε:

na tora molis ematha oti i <<nutella>> ine egkios!!!!!!!!!!!!!!!

oti den ixame tous tlefteous mines se egimosines , tis exoume tora se ena mina !!!! efxarista nea !!!!!! :)

ααααααααααντεεεε και τι θα κανει ΠΡΑΛΙΝΑΚΙΑΑΑ?

Μ ΓΙΑΜΙΙΙΙ!!! ΧΙΧΙΧΙ :woohoo:

ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΣ ΕΥΧΗΘΩ!!!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη_ραφαέλ έγραψε:

ζαχαρενια λεω να ερθω κ απο εδω...λεω να τα δοκιμασω ολα....

ειδες που σου ειπα ειμαι ''λιγο ατυχη''....

να ερθεις να χαζολογαμε αλλα τι δουλεια εχεις εδω?????????

να τα δοκιμασεις οοοοοολα? ΨΙΛΟπροστυχο μου ακουστηκε!!! :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη_ραφαέλ έγραψε:

ζαχαρενια λεω να ερθω κ απο εδω...λεω να τα δοκιμασω ολα....

ειδες που σου ειπα ειμαι ''λιγο ατυχη''....

Καλως την!!

Απο εδω τι ακριβώς θέλησεις να δοκιμάσεις??? Εχουμε εδω μπολικα, ενεσουλες, χαπάκια (θα μας κλεισουν μέσα :laugh: :laugh: :laugh: )

Παροτρινση γιατρού ή δικά σας σπασμένα νεύρα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα κανω ολα μετα τις 2.....μετα δεν συνεχιζω γιατι ειναι κ μεσημερι...

το εχω σκεφτει μονη μου ακομα δεν εχω παει σε γιατρο..περιμενω σεπτεμβρη να παω στο γενετιστη κ μετα βουρ στον παντο...(εχω βρει κ τον γιατρο)

μετα τις 2 αποτυχημενες εγκυμοσυνες που τα μωρακια ηταν αρρωστα...λεω να κανω μια χαρτογραφηση να δουν που εχουμε προβλημα...μετα να κανουμε κ την προεμφυτετικη κ μετα να κανω διδυμα...

τα εχω ψαξει ολα...απο περισυ τους ελεγα στους ηλιθιους κ με κοοριδευαν...κ λεω τωρα δεν ακουω κανεναν θα κανω αυτο που λεω εγω...ειμαι αποφασισμενη

μην με κοροιδευετε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το φυλο το διάλεξες ή οχι ακόμα??????

Πλάκα σου κανω.....

Με το καλό ολα να πάνε καλά, φροντισε να ξεκουραστείς το καλοκαιράκι και βουρ για Σεπτεμβρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχομαι να πανε ολα καλα !

να κανεις και τα παιδια του Πειραιά!!! :laugh:

1000 καλα σου ευχομαι...

καλε ολο ποιηματα κανω σημερα..φτου μου...ελα φτυστε με κι εσεις...

μπορειτε!!! (βλατε το καλο) :woohoo:

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ναι κ γω σκέφτομαι  με τόσο μεγάλο μήπως έχω θέμα με φυσιολογικό τοκετό. Σαν να έχω καταλάβει ότι τον θέλουν μικρό. Τουλάχιστον για την ώρα ανεβαίνω άφοβα στο μηχανάκι.  Φαντάζομαι θα μικρύνει αργότερα...  Ααχ κορίτσια η καθε μια το μακρύ της κ το κοντό της είμαστε  εδώ μέσα 🤣
    • Κορίτσι μου συγχαρητήρια!! Είσαι έγκυος!!  Κι η χοριακη σου έχει πολύ καλή αύξηση! Η προηγούμενη χοριακη έγινε χθες -προχθες σωστά; Γενικά θέλουν ανά δύο μέρες η χοριακη να διπλασιάζεται και σένα έχει τετραπλασιαστεί οπότε είσαι τέλεια!! Απ' ότι φαίνεται έκανες πιο αργά από το συνηθισμένο ωορρηξία γι αυτό και όταν έκανες το πρώτο τεστ ήταν αρνητικό!  Και εννοείται ότι δεν θα φαινόταν κάτι όταν πηγές γυναικολόγο. Θέλει χοριακη 1500-2000 για να φανεί ο σάκος! Για τις συμφυσεις θα σου έλεγα να μην ανησυχείς γιατί συνήθως δημιουργούν δυσκολία στην εμφύτευση. Εσένα τώρα έχει γίνει η εμφύτευση! Μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη σού εύχομαι!!!  
    • Χεχε ναι!! Πάω να φτιάξω τώρα ένα ποτήρι, καναπές και τηλεόραση ή νέτφλιξ.. ωραία και χαλαρά🤗 🤗 και κλωτσιές απ'τον μπέμπη..προσπαθώ να πετύχω καμιά καλή κλωτσιά σε βίντεο! 
    • Έχω αφυδατωθει αλλά επειδη πίνω ηλεκτρολύτες κ όσα υγρά μπορώ κρατιέμαι. Το σημαντικότερο είναι πως έγιναν οι επαφές από επιλογή κ όχι καταναγκαστικά !!
    • Εμένα δεν μου είχε πει κάτι για τις επαφες πως να την κάνω ή εκτός αν είπε και πέρασε αρκετός καιρός  και δεν θυμάμαι  εγω πάντως όταν βρίσκω θετικό τεστ κάνω συνεχόμενα επαφες πχ 23 ημέρα θετικό τεστ, επαφες είχα 22,23,24,25,26 και εμεινα εγκυος 🤷‍♀️ όπως είπε και η ραφ αν βρεις το σωστό τάιμινγκ και 1 επαφή είναι ακρετη 😊 εύχομαι σε 2 βδομαδες να μας στείλεις το θετικό εγκυμοσυνης σου 🤞
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...