Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική,ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο 6


Recommended Posts

barcelonita το ειδα το πμ και το βραδυ που θα σχολασει ο αντρας μου θα το παρω....να δω πως θα το κανω ομως γιατι εχω κ τη μαμα μου στο σπιτι αυτες τις μερες κ με εχει χοντρο-ζαλισει :blink::blink: κ θελω να το κανω κρυφα :unsure:

Τωρα για την ενεσουλα που ρωτας εχω μαυρα μεσανυχτα :(:(:( .Παντως συμφωνω με το Gioulaki!!!Για να σου ειπε οτι ισως το Σ/Κ για το αυγουλομαζεμα κατι θα ξερει παραπανω ;););) Τι γρηγορο πιστολι εισαι εσυ καλε????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΒΡΗΚΑ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΣΤΟ ΦΥΛΛΑΔΙΟ,ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ...ΤΕΛΙΚΑ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΕΘΟΔΟΣ ΜΑΘΗΣΗΣ ΕΙΝΑΙ Η ΑΥΤΟΔΙΔΑΚΤΗ!!ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙΣ!!ΧΑΧΑΧΑ :P:P ΤΣΟΥΖΕΙ ΛΙΓΑΚΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΑΣΑΩ,ΕΔΩ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΣ ΠΟΝΟΣ ΣΤΟ ΜΗΡΟ?ΠΟΙΟΣ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕ Ε?ΕΓΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΟΥΤΕ ΑΙΜΑ ΝΑ ΔΩΣΩ,ΚΙΤΡΙΝΙΖΑ ΚΑΙ ΖΑΛΙΖΟΜΟΥΝ ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ...ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΕΣΕΙΣ ΜΟΝΗ ΜΟΥ!!ΠΟΣΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΡΥΒΕΙ ΤΕΛΙΚΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ!!

ΤΩΡΑ ΟΣΩΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΤΕΣΤ,ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΧΑΜΠΑΡΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΙ Η ΜΗΤΕΡΑ!! ΜΟΝΟ ΚΡΥΨΤΟ ΚΑΛΑ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΤΣΕΤΟΥΛΑ ΜΠΕΣ ΓΙΑ ΝΤΟΥΖ ΚΑΙ ΒΟΥΡ!! ΕΠΙΣΗΣ ΚΡΥΨΕ ΤΑ ΑΠΟΔΕΙΚΤΙΚΑ!!ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΜΑΜΑΔΕΣ...ΠΡΗΧΤΕΣ!!ΕΜΕΙΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ,ΟΧΙ ΑΠΟ ΝΤΡΟΠΗ ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ,ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΑΓΧΩΝΟΥΝ ΚΑΘΕ ΤΡΕΙΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ!!ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΩ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΩ ΔΥΝΑΜΗ!ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barcelonita έγραψε:

ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΒΡΗΚΑ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΣΤΟ ΦΥΛΛΑΔΙΟ,ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ...ΤΕΛΙΚΑ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΕΘΟΔΟΣ ΜΑΘΗΣΗΣ ΕΙΝΑΙ Η ΑΥΤΟΔΙΔΑΚΤΗ!!ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙΣ!!ΧΑΧΑΧΑ :P:P ΤΣΟΥΖΕΙ ΛΙΓΑΚΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΑΣΑΩ,ΕΔΩ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΣ ΠΟΝΟΣ ΣΤΟ ΜΗΡΟ?ΠΟΙΟΣ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕ Ε?ΕΓΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΟΥΤΕ ΑΙΜΑ ΝΑ ΔΩΣΩ,ΚΙΤΡΙΝΙΖΑ ΚΑΙ ΖΑΛΙΖΟΜΟΥΝ ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ...ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΕΣΕΙΣ ΜΟΝΗ ΜΟΥ!!ΠΟΣΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΡΥΒΕΙ ΤΕΛΙΚΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ!!

ΤΩΡΑ ΟΣΩΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΤΕΣΤ,ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΧΑΜΠΑΡΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΙ Η ΜΗΤΕΡΑ!! ΜΟΝΟ ΚΡΥΨΤΟ ΚΑΛΑ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΤΣΕΤΟΥΛΑ ΜΠΕΣ ΓΙΑ ΝΤΟΥΖ ΚΑΙ ΒΟΥΡ!! ΕΠΙΣΗΣ ΚΡΥΨΕ ΤΑ ΑΠΟΔΕΙΚΤΙΚΑ!!ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΜΑΜΑΔΕΣ...ΠΡΗΧΤΕΣ!!ΕΜΕΙΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ,ΟΧΙ ΑΠΟ ΝΤΡΟΠΗ ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ,ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΑΓΧΩΝΟΥΝ ΚΑΘΕ ΤΡΕΙΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ!!ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΩ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΩ ΔΥΝΑΜΗ!ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!

Ειδες τελικα ;) ποσο αγχωμενη ησουν στην αρχη και τωρα ....ουου πετάς!!!

Και εμεις δεν το εχουμε αναφερει πουθενα για τους ιδιους λογους!

Βεβαια αν ολα πανε καλα και οταν με το καλο ερθει κ το μπεμπε θα βγουμε να το βροντοφωνάξουμε παντού :silly: Δεν ξερεις καποιος μπορει να χρειαστει μια βοηθεια και να μην εχει το μαμμυ. Ξερουμε ολες πως ειναι οταν μαθαινεις οτι πρεπει να μπεις σε αυτη τη διαδικασια. Δεν ξερεις απο που να ξεκινησεις και νιωθεις και ουφο, μοναδική ρε παιδι μου. Οταν ομως φτανει η ωρα και παμε στο κεντρο κ βλέπουμε οτι γινεται "ο κακος χαμος" απο κοσμο , μονο τοτε το καταλαβαινουμε. Δεν ειναι ντροπή, ΤΙΜΗ μας είναι. Ντροπη ειναι αυτοι που τα γεννανε χωρις κοπο κ τα πετάνε, τα παρατανε ή τα μεγαλώνουν χωρις συναίσθηση B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΣ ΤΑ ΒΡΕ ΓΙΟΥΛΑΚΙ!!ΕΔΩ ΕΜΕΙΣ ΔΙΝΟΥΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΑΓΩΝΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΤΟΥΣ ΕΥΛΟΓΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΜΕ ΑΓΓΕΛΙΚΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΤΑΔΙΚΑΖΟΥΝ ΕΤΣΙ ΕΛΑΦΡΑ ΤΗ ΚΑΡΔΙΑ!!ΔΕΝ ΕΚΤΙΜΟΥΝ ΤΟ ΘΕΙΟ ΔΩΡΟ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΝΟΗΜΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ!ΟΤΙ ΜΑΣ ΜΕΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ,ΟΥΤΕ ΤΑ ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΟΥΤΕ ΤΑ ΟΙΚΟΠΕΔΑ!!ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΣΟΦΗΣΑΜΕ Ε?ΧΑΧΑΧΑ :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.

ΩΡΑΙΑ τα λετε βρε γιουλακι και μπαρτσελονιτα αλλα η ΝΤΟΛΦΙΝ τα ειπε

ΕΞΩ απο τα δοντια...σταράτα ρε παιδί μου!!!!

χαχαχα :laugh: :woohoo:

Μπαρτσελονιτα καλο ηταν αυτο που σου συνεβη...παραγεις γρηγορα ρε μωρο!!

Κιε γω μια εβδομαδα εκανα ενεσεις μονο. κο κο κο κο κο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα Ζαχαρουλιτα μου , μονο οι δυο μας είμαστε?

Πηγα πουρνο πουρνο και μου ρουφιξανε το αιμα, για να πάρω το απόγευμα τα αποτελέσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

ΘΕΤΙΚΟ

ΕΓΚΥΟς 2-3 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ!!!!!

Κλαίω καλέ κλαίω :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΑΧ Γιωτάκι μου γλυκό, τι σουπέρ ξεκινησε η μέρα!!!!!

Ειδες τα παγωτίνια σου!!!!!! Παγωτο -θαύμα :blink: :silly: :woohoo: :lol::blink: :silly: :woohoo: :lol::blink: :woohoo: :silly: :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anemos esis pote tha pate gia tin prospatheia?lolli parton tora til.fusika kai ha sou pei na pas simera gia xoriaki kai xanamilate gia tis monades tis xoriakis!!!!!ax vre lolli eixame mia akrivi sampania sto spiti gia na giortasoume ta dika mas ta euxarista kai fusika den tin anoiksame pote,mou fainete pos tha tin anoikso gia sena simera!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

ΘΕΤΙΚΟ

ΕΓΚΥΟς 2-3 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ!!!!!

Γιωτούλα τι ευχάριστα νέα είναι αυτά???

Μπράβο κοριτσάρα μου!!!!!!!! Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Είδες τι σημαντικό πράγμα είναι η θετική ψυχολογία?? Τόσο καιρό, που διάβαζα τα νέα σας, σου, σκεφτόμουν με τέτοια θετική σκέψη, όλα θα πάνε κατ' ευχήν και σε σένα και στο Γιουλάκι! Μπράβο κοριτσάκι μου, συγκινήθηκα τώρα... Με το καλό!

Γιουλάκι, και στα δικά σου, κοριτσάκι μου!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipooooooooooooooooooooop !!!!!!!!!!!!!!!

ΟΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΟΥ

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ

ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ

ΤΟ ΤΕΣΤ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΙΤΑΖΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ!!!!

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ

ΕΓΩ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΥΠΕΡΗΧΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΣΑΚΟ

ΜΑΚΑΡΙ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΣΚΑΣΕΙ ΑΠΟ ΑΓΩΝΙΑ

ΤΕΛΙΚΑ Η ΑΓΩΝΙΑ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΠΟΤΕ :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να πας για χοριακή , γιατι τον γιατρό τον ενδιαφέρουν και οι μονάδες!!

Λες να είναι δίδυμα ή τρίδυμα :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gioulaki ποτε θα βγουν τα δικα σου HAPPY NEWS??????

Σας ευχαριστω πολυ πολυ για τις ευχες σας!!!!!

Πηρα τηλ τον γιατρο κ μου ειπε χοριακη αυριο :angry::angry: ,πηρα κ την γιαγια μου κ κοντεψα να την χασω!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki έγραψε:

Να πας για χοριακή , γιατι τον γιατρό τον ενδιαφέρουν και οι μονάδες!!

Λες να είναι δίδυμα ή τρίδυμα :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Μην ειναι τετραδιμα.....δηλ οσα μου εβαλε :blink::blink::blink::blink::blink: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααααχ κατουρηηηηηηηθηκααααααααα t0213.gift0213.gift0261.gift0261.gif

με το καλοοοοοοοοοοοο λολή λόλιιιιιιιιι!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ μανταμ με το καλο ολααααααα...χοριακες...σακοι...αυχενικες...β απιεπεδου...γεννες...βαφτησια....παντρειες...ωχχχχ που το φτασαααααααααα...χαχα :woohoo:

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλειφιτζουράκι!!!!!!!!!!!!!!!!

Θα γίνεις μανούλα!!!!!!!!!!!!!

Με το καλό !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σίγουρα είναι πάνω από 1!!!!!!!!!!!!!

Είδες τα φετάκια... είναι τα καλύτερα παιδιά!!!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lollipop ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!!! ΠΕΡΣΥ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙΡΟ ΕΙΜΟΥΝ ΚΑΙ ΓΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ 35 ΗΜΕΡΩΝ!!!!! ΣΥΝΤΟΜΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΦΟΥΣΚΩΜΕΝΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΜΕ 1 Η 2 Η 3 ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ!!!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα!! Μιας κι ο μπόμπιρας θηλάζει αυτή τη στιγμή βρήκα την ευκαιρία να σου απαντήσω.. Το βράδυ κι εγώ δίνω ξένο συμπληρωματικά από τον θηλασμό, γιατί τον βάζω μόνο από το ένα να ηρεμήσει κ λίγο η άλλη θηλή!! Εμάς ήρθε κι ο παιδίατρος την Παρασκευή το βράδυ τον είδε, τον ζύγισε, αλλά δεν πήρε όλο το βάρος που έχασε από την κλινική κ τώρα μου προσθέτει κι ένα γεύμα ξένο το μεσημέρι!!  Στην αρχή τη σύριγγα τη ρουφούσε σαν γατάκι, αλλά τώρα που το δοκιμάσαμε ξανά για να μη μπερδεύεται με τις θηλές είναι πιο δύσκολο, γιατί έχει γίνει πιο ζωηρός κι έτσι αφήσαμε το μπιμπερό!!
    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...