Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική,ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο 6


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

gioulaki έγραψε:

Οχι δεν εχω ρωτησει , δεν το εχω ξαναακουσει. Και τι ?μετα περνας απο κάποια επιτροπή? Πως γίνεται η ένσταση και τι προϋποθεσεις εχει για να τα πάρεις πίσω? Μπορουμε να μάθουμε απο κάπου? Με ενδιαφερει

Στο ικα ξερω γιατι περασα μια χαζοεπιτροπη σε ρωτανε μονο γιατι ζητας περισσοτερα χρηματα περναει κανενα τριμηνο και τα περνεις Στο τεβε δεν εχω ακουσει αλλα δεν χανεις να ρωτησεις παρε τηλεφωνο ειτε στα κεντρικα του τεβε σε θεματα παροχων η κανε κανενα θεματακι εδω στο site μπορει να ξερει καμια αλλη κοπελα δεν εχεις να χασεις τιποτα τοσα λεφτα τους δινεις καθε μηνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki έγραψε:

zaxarenia έγραψε:

κοιταξτε τι μου εστειλαν σημερα με τιτλο ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

ΑΠΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΟΠΤΙΚΗ ΓΩΝΙΑ

Καλα εγω πρέπει να το βλέπω απο την"κρυφη "γωνια γιατι δεν βλέπω τιποτις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στην όμορφη παρεούλα μου...

Γλειφιτζούρι να σου πω κάτι................?

Νομίζω πως είσαι ρε συ...πρέπει να τα κατάφερες...κ δεν θα έχω p.c γαμώτο απο Παρασκευη μέχρι και Σάββατο για να επιβεβαιώσω τα χαρούμενα νέα...

Ανεμε εύχομαι να είναι η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ κ τυχερή.

Φιλιά ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζαχαρενια μου τον φυλλικο το παιρνεις για να μην παθεις οτι επαθα εγω....

μειωνει τις πιθανοτητε στο να γεννηθει μωρο με δισχιδη ραχη δηλαδη ανωμαλιες του νευρολογικου σωληνα...δεν κλεινει η σπονδυλικη στηλη με αποτελεσμα υδροκεφαλο, αναπηριες κ.α....

οταν δεν καλη κ προσεκτικη διατροφη καλο ειναι να το παιρνεια απο πριν...

εδω να ρωτατε την εμπειρη στις γκαντεμιες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο ρε......ωραιοι φιλοι ειστε!!!!! Κουκλοι :laugh: :laugh: :laugh: !!!!

Οποτε ειμαι εγω on line ακρα του ταφου σιωπη κ οταν βγαινω τσουπ τσουπ μαζευεστε!!!!!!

ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΕ ΠΑΙΖΕΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!ΟΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :(:(:(:( ΜΙΚΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ :(:(:(:(:(

Ζαχα αν ο καφες ισχυει ακομα τον θελω κ ασε το Gioulaki να λεει οτι παω κ τον πινω αλλου :P:P:P:P:P:P !!!!!!!!

Nikol δεν θα εχεις p.c.????Δεν πειραζει!!!!Αν τα καταφερα αυτη τη φορα θα το μαθεις γιατι θα κρατησει αρκετους μηνες! ;):P

Ρε τσουπρες για το ΙΚΑ ξερω οτι σου επιστρεφει το 10% του ποσου ΑΝ πετυχει η προσπαθεια.....αλλιως περνεις τα (μπιιιιιιιιπ) σου. Νομιζω το διαβασα στο site του ΙΚΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ραφαέλ έγραψε:

ζαχαρενια μου τον φυλλικο το παιρνεις για να μην παθεις οτι επαθα εγω....

μειωνει τις πιθανοτητε στο να γεννηθει μωρο με δισχιδη ραχη δηλαδη ανωμαλιες του νευρολογικου σωληνα...δεν κλεινει η σπονδυλικη στηλη με αποτελεσμα υδροκεφαλο, αναπηριες κ.α....

οταν δεν καλη κ προσεκτικη διατροφη καλο ειναι να το παιρνεια απο πριν...

εδω να ρωτατε την εμπειρη στις γκαντεμιες...

αααααααααα ναι εεεεεεεε????????

Σταααααμααταααααααα μην λες οτι εισαι γκαντεμω...απλα θα σε

λες ''δυσκολιομαγνήτα'' ή ''ψιλογκαντεμίτσα'' ή ''όχι και τοσο τυχερουλα'' ή ''όχι ακομα τυχερούλα''!!!!

ελααααααααααα πες μου οτι γελασεςςςςςςςςς λιγουλααααααακι??????

πλακιτσα κανω!!!ναι?

Να σου πω την αληθεια, Γιωργη ακου κι εσυ, :laugh: οτι απο χθες πηγα πηρα ενα κουτι φελισιν και λεω να ξεκινησω. Πρεπει να τα παιρνω καθημερινα λεει αλλα πρεπει να ειμαι νηστικη? (λεω βλακειες???), πρεπει να χω βαλει τουλαχτιστον ΚΑΤΙ στο στομα μου??? (ελα προχτυχες....για φαι μιλαω)

τι λες ραφαελακιιιιιιιιι??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

Ρε τσουπρες για το ΙΚΑ ξερω οτι σου επιστρεφει το 10% του ποσου ΑΝ πετυχει η προσπαθεια.....αλλιως περνεις τα (μπιιιιιιιιπ) σου. Νομιζω το διαβασα στο site του ΙΚΑ

ΛΑΘΟΣ ME ΚΑΘΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΔΙΚΑΙΟΥΣΕ 280 ΕΥΡΩ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΣΤΑΣΗ ΠΕΡΝΕΙΣ ΑΛΛΑ 350.ΕΙΤΕ ΠΕΤΥΧΕΙ ΕΙΤΕ ΔΕΝ ΠΕΤΥΧΕΙ.ΜΕΧΡΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΦΟΡΕΣ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΔΙΚΑΙΟΥΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΙΚΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζαχαρενια εγω παιρνω φυλλικο οξυ απο την αρχη

Οσο για σεν αγλυφιτζουράκι σε έδωσα στεγνα πρίν , οπότε μη κάνεις την αθώα :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Και τι καφέ μαρή , η ωρα του φαγητού πλησιάζει....γιαμ

και εχω μια ..., δυο..., τρείς πείνες :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζαχαρενια και εγω αυτα παιρνω αλλα μισο την ημερα..

Οχι παιδι μου τι λες , κατι σαν βιταμινη ειναι , συμπληρωμα για την ακρίβεια. Οποτε θες το παιρνεις.

Το παιρνεις πρωι, το παιρνεις απόγευμα, το παιρνεις βράδυ.....

ακακακακακακακα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενταξει ειμαι τυχερη εχω τον ξανθομπαμπουρακο μου δεν λεω...αλλα κ τα κοριτσακια μου τι φταιγανε γαμωτο?

παντως γελασα...

εγω αφου την πατησα αρχισα το φολικο 6 μηνες πριν κ το επερνα καθε βραδυ στις 12...κ το επερνα εκεινη την ωρα γιατι εμπαινα στο ιντερνετ θυμομουν την μπεμπα κ ετσι θυμομουν το φολικο...γιατι μετα απο αυτο που επαθα ειχε κ αλτσχαιμερ...

τωρα οι γιατροι χωρις να εχεις καποιο ιστορικο με δισχιδη σου λενε 1 μηνα πριν κ δεν σου λενε ποτε να το παιρνεις....δεν ξερω γιατι..αμα βρειτε γιατρο να σας πει ποτε να το παρετε πειτε κ μενα....παντως το φολικο δουλεψε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

INA 2006 έγραψε:

KAI LOLLI αν δεν πηγες να κανεις τα χαρτια σου καπου πηρε το αυτι μου οτι εχεις περιθωριο εξι μηνες ρωτα μπορει και να προλαβαινεις.

Ινακι μου δεν περασα καν επιτροπη! Το γραψαμε σαν προκληση ωοθυλακιορυξιας για σπερματεγχυση (μονο κ μονο για τα φαρμακα δηλ).

Επιτροπη περνας στην Αθηνα ή στη Θεσσαλονικη κ εμενα μου επεφταν μακρυα!Δεν ηθελα να μπω σε διαδικασια γραφιακρατικη κ πηγαινελα για 352Ε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

INA 2006 έγραψε:

Ινακι μου δεν περασα καν επιτροπη! Το γραψαμε σαν προκληση ωοθυλακιορυξιας για σπερματεγχυση (μονο κ μονο για τα φαρμακα δηλ).

Επιτροπη περνας στην Αθηνα ή στη Θεσσαλονικη κ εμενα μου επεφταν μακρυα!Δεν ηθελα να μπω σε διαδικασια γραφιακρατικη κ πηγαινελα για 352Ε[/quote:4wdmborc]

εχει δικιο εγω απλως το αναφερω για οποιους δεν το ξερουν και μπορουν να τα παρουν γιατι ειναι κριμα .

Αντε καλο καφε σας χαιρετω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ινα :kiss::kiss::kiss: καλα εκανες κ το ανεφερες!!!

Πρεπει να γνωριζουμε για να μπορουμε να κανουμε τις επιλογες μας αναλογα με το συμφερον μας ;)

Ζαχααααα κικιρικουυυυυυυυυυυ

κικιρικουυυυυυυυυυυ

κικιρικουυυυυυυυυυυ

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααααααααααααααααααα

Δεν την παλευω αλλοοοοοο!!!!!!!Επειδη την Παρασκευη θελω να παω ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΜΕΝΗ στον φιλο μου (πλεον) μικροβιολογο για το καθιερωμενο τσιμπημα της χοριακης,λεω να κανω τεστακι.

Σσσσσσσσσσσσσσσ δεν ακουω κουβεντα!!!!Θα το κανω!!!!!!Θα παρω(τεστ φαρμακειου) κ ας μου βγει κ σε κακο (που λεει κ το ασμα :P:P:P ).

Αλλα επειδη ειμαι ασχετη δεν ξερω πιο να παρω.

Προτασεις παρακαλω????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΤΡΕΧΑ ΓΙΑ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΥΠΕΡΗΧΟ!!ΚΑΛΕΣ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΟΜΩΣ ΤΑ ΑΥΓΑ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ!!ΠΡΟΧΘΕΣ ΗΤΑΝ ΣΤΑ 10Χ10 ΧΙΛ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΑ 15Χ15 ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΟΛΙΣ ΣΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΗΜΕΡΑ ΕΝΕΣΕΩΝ!! Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΟ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΜΙΚΡΥΝΕ ΛΙΓΟ ΤΗ ΔΟΣΗ ΣΤΟ ΠΟΥΡΕΓΚΟΝ ΑΠΟ 175 ΣΤΟ 150.ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΣΥΝΕΣΤΗΣΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΟΡΓΚΑΛΟΥΤΡΑΝ!! :unsure::unsure: ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΝΕΣΗ ΔΕΝ ΠΟΛΥΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΩΣ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ,ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΡΑΒΗΞΩ ΤΟ ΠΩΜΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΙΣΩ ΝΑ ΞΕΜΠΛΩΚΑΡΕΙ... :blink::blink::S:S ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ,ΜΗΝ ΠΑΡΩ ΠΑΛΙ ΤΗΛ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΠΟΣΟ ΞΑΝΘΙΑ ΕΙΜΑΙ ΤΕΛΙΚΑ!!ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΜΕΣ ΣΤΟ ΣΑΒ?ΚΟ ΝΑ ΑΝΕΒΩ ΑΘΗΝΑ...ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ? ΣΤΙΣ 10 ΤΟΥ ΜΗΝΟΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΕΝΕΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 17 ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΑ ΩΡΑΡΙΑ(ΧΑΧΑΧΑ)ΜΟΥ?ΤΩΡΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ Η' ΟΧΙ?ΑΓΧΩΘΗΚΑ ΠΑΛΙ :S:S ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barcelonita έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΤΡΕΧΑ ΓΙΑ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΥΠΕΡΗΧΟ!!ΚΑΛΕΣ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΟΜΩΣ ΤΑ ΑΥΓΑ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ!!ΠΡΟΧΘΕΣ ΗΤΑΝ ΣΤΑ 10Χ10 ΧΙΛ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΑ 15Χ15 ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΟΛΙΣ ΣΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΗΜΕΡΑ ΕΝΕΣΕΩΝ!! Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΟ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΜΙΚΡΥΝΕ ΛΙΓΟ ΤΗ ΔΟΣΗ ΣΤΟ ΠΟΥΡΕΓΚΟΝ ΑΠΟ 175 ΣΤΟ 150.ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΣΥΝΕΣΤΗΣΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΟΡΓΚΑΛΟΥΤΡΑΝ!! :unsure::unsure: ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΝΕΣΗ ΔΕΝ ΠΟΛΥΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΩΣ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ,ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΡΑΒΗΞΩ ΤΟ ΠΩΜΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΙΣΩ ΝΑ ΞΕΜΠΛΩΚΑΡΕΙ... :blink::blink::S:S ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ,ΜΗΝ ΠΑΡΩ ΠΑΛΙ ΤΗΛ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΠΟΣΟ ΞΑΝΘΙΑ ΕΙΜΑΙ ΤΕΛΙΚΑ!!ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΜΕΣ ΣΤΟ ΣΑΒ?ΚΟ ΝΑ ΑΝΕΒΩ ΑΘΗΝΑ...ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ? ΣΤΙΣ 10 ΤΟΥ ΜΗΝΟΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΕΝΕΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 17 ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΑ ΩΡΑΡΙΑ(ΧΑΧΑΧΑ)ΜΟΥ?ΤΩΡΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ Η' ΟΧΙ?ΑΓΧΩΘΗΚΑ ΠΑΛΙ :S:S ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ????????????

Πραγματικα πολυ γρηγορα,αλλα οι γιατροι ξερουν καλυτερα. Για να σου λέει ετσι παει να πει οτι μπορει να χρειαστει να πας :blink:

Ολα καλα θα πανε οπως και να εει μην ανησυχεις :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα!! Μιας κι ο μπόμπιρας θηλάζει αυτή τη στιγμή βρήκα την ευκαιρία να σου απαντήσω.. Το βράδυ κι εγώ δίνω ξένο συμπληρωματικά από τον θηλασμό, γιατί τον βάζω μόνο από το ένα να ηρεμήσει κ λίγο η άλλη θηλή!! Εμάς ήρθε κι ο παιδίατρος την Παρασκευή το βράδυ τον είδε, τον ζύγισε, αλλά δεν πήρε όλο το βάρος που έχασε από την κλινική κ τώρα μου προσθέτει κι ένα γεύμα ξένο το μεσημέρι!!  Στην αρχή τη σύριγγα τη ρουφούσε σαν γατάκι, αλλά τώρα που το δοκιμάσαμε ξανά για να μη μπερδεύεται με τις θηλές είναι πιο δύσκολο, γιατί έχει γίνει πιο ζωηρός κι έτσι αφήσαμε το μπιμπερό!!
    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...