Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική,ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο 6


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Α πα πα πα πα !!!!!!!!!!!!!

Τι γλωσσοκοπανες ειστε εσεις καλε :P:P:P ???

Γλωσσα δεν βαλατε μεσα ολο το απογευμα κ δεν προλαβαινω!!!!

Συννεφακι κανε και την ΑΜΗ (καλα την εγραψα?)!Τοσες και τοσες εξετασεις εχουμε κανει...ακομα μια τι να μας πει???Δεν μασαμε κ να δεις οτι θα ειναι καλα τα αποτελασματα ;);) .Οσο για τα δανεικα ωαρια αστα στο βαθος του μυαλου σου....

Ανεμος διπλη σπερματεγχυση ε??? Για μαθε και πες μας!!!! :)

Ρε παιδες....εκτος του οτι εχω βαρεθει να ανεβοκατεβαζω το βρ@κι μου :blush: (γιατι καθε λιγο νομιζω οτι μου ηρθε περιοδος),γουργουριζει η κοιλια μου χαμηλα :blink::blink::blink:,ποναει ωρες ωρες η μεση μου και εχω ελαφρια τσιμπηματα στην κοιλια.

:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Με εχουν πιασει τα νευρικα μου νευραααααααααααααα!!!!!!

ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααα,

Δελφινάκι τι τέλεια!!!! Δυο σάκους :woohoo: ? μπραβο βρε θυρίο. Θα μεγαλώσει και ο άλλος μαζί μην ανησυχείς!

Γλυφιτζουράκι μου τα ίδια (με το βρακί εννοάω ;) ), γιατι απο πονάκια ναδα. νιέντε , ναθιγκ , τιποτα βρε αδερφεεε . Απο χθες πονάκια δεν εχω εχω ΠΟΝΟΥΣ αυτους της καταραμένης της περιόδου...

Και απο νεύρα ουουουου εκει να δείς!!!! Χθες εριξα και εναν ξεγυρισμένο με το συζυγο (καυγά ντε) οτι να ναι του έλεγα.

Επίσης Ζαχαρένια και το ΣΚΟΡΠΟ ΒΙΛΛΑΤΖ κάλο δεν είναι :silly: ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παω να μιλήσω στον Ανεμοκαι βλέπω ....οτι ειναι οφ λαιν... Μονη ξεμεινά? Πρέπει να συγχρονιζόμαστε :laugh: :laugh: εγω μπαινω πρωινα κυρίως γιατι ειμαι στη δουλεια, στο σπίτι πρέπει να "τσίμπησα" καποιον ιο και σερνεται το ιντερνετ , οπότε για να γράψω κάτι θέλω 3 ωρες.

Καλε ξυπνηστε υπναρούδες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεεεεεεεραααα!!!

πως παμε?

εγω σερνομαι!!!

υπομονη κοτοπουλακια μου...περασαν οι μερες!!!

Ας λεμε ασχετα και λαμακιες σημερα να περασει ευχαριστα η ωρα. θετεεεεεεε?????????

Πρωη φορα θα το ΞΑΝΑκανουμε!!!!

:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anemos78 έγραψε:

den ime offline pedia edo ime

ναι καλα καλα....ετσι μας κρυβεσαι ...αλλα δεν πειραζει εσυ να εισαι καλα

οχι οχι εσυ να εισαι καλα!!!

:silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτέλους ξυπνήσατε βρε πουλακια μου???

Ζαχαρουλα μου πως να περάσει η μέρα με ασχετα βρε? Το μυαλο μου ειναι κολλημενο. Ασε που το βιβλίο που μου πηρε ο αντρας μου το τελειωνω και κοντευω να βρω το δολοφονο. Χθες επανω σε μια μεγάλη ανακαλυψη εκλεισαν τα ριμάδια τα μάτια μου.... Ποιος ειναι ο δολοφονος οεο????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟ ΑΤΟΜΟ!!!!!

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΧΑΧΑ :laugh: :laugh: :laugh:

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ...ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΗΘΙΚΗ ΜΟΥ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΕΙΝΑΙ

ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΛΑΡΩΝΩ ΤΟ ΜΥΑΛΟ!!!!

;):)

ΛΟΙΠΟΝ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΟΤΙ Ο ΚΙΛΕΡ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΖΕΙΚ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΒΙΒΛΙΟ , ΑΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΣΤΥΛ...

ΣΑΝ ΝΑ ΒΛΕΠΩ CSI ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ Ο ΤΖΕΙΜΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ ΣΑΣ ΛΕΩ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΗΣ.

ΑΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΣΥΓΓΡΑΦΕΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΡΑΨΕΙ ΑΛΛΟ, ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ... ΚΑΙ ΓΡΑΦΕΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ Ο Φ@ΥΣΤΗΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anemos78 έγραψε:

kalimera sou gliko lolaki ti exoume? diavasa gia tsimpimatakia ke paraponakia ti exoume pezi kati ? :)

Το μονο που παιζει ειναι το ματι μου :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: !!!

Για κατι αλλο δε νομιζω :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpaino sta grigora na sas po mia glukia kalimera se olous!

dophin teleia ta neas sou!mpravo!!!!!

simera to programma mas exei nerotsoulithres!pantos kai go nomizo pos o dolofonos einai autos o kurioulis pou legate!!!!!!mou diavevgei to onoma tou!sas filo kai sas agapo!!!!!!!! :side:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΔΑΦΝΗ ΚΑΙ ΓΛΥΚΟ ΓΛΥΚΟ ΓΛΥΦΙΤΖΟΥΡΑΚΙ ΜΟΥ, ΤΙ ΩΡΑΙΑ Η ΤΣΑΝΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕΣ , ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΥ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΩ ΟΛΑ ΤΑ ΡΑΦΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ.... ;)

ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ..

ΜΑΡΗ ΖΑΧΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ????????? ΤΕΛΙΚΑ ΟΛΟΙ ΛΕΝΕ ΤΟΝ ΤΖΕΙΜΣ ....ΧΜ ΧΜΜ ΜΕ ΒΑΛΑΤΕ ΣΕ ΣΚΕΨΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΧΟΛΑΣΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΡΟΛΟ ΒΑΡΑΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΤΥΠΟΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως το λολιποπ!!!

θες καφε?????

ΔΑΦΝΗΗΗΗΗΗ νεροτσουληηηθρεεεεεεεςςςςςς???

αααααααα ζουλευωωωωωω...ειχαμε παει κι εμεις στην ΡΟΔΟ...τελεια πολυ φαση!!! Καλα να περασετε μπειμπι!!!

ΓΙΟΥΛΑΚΙ αν δεν ειναι ο ΤΖΕΙΜΣ παυλα ΤΖΕΙΚ θα ειναι ο Γιακουμης!!!

:woohoo:

ΔΕΛΦΙΝΙ δελφινακι με το καλο τα σακουλακια με τα μωρακια!!!

ΑΝΕΜΕ...μην κοιτας τα μεμε μου σε παρακαλω, αντρεπομαι!!!!!! ευχαριστω! :woohoo:

τι αλλη ραπαρια εχω να πω...??? χμ ακομα τιποτα...θα επανελθω ομως

ΑΠΕΙΛΗ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΑ ΤΟ ΓΛΥΦΙΤΖΟΥΡΑΚΙ ΣΙΓΑ ΝΑ ΜΗ ΘΕΛΕΙ ΚΑΦΕ!!!!

ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΡΙΓΥΡΝΑΕΙ ΑΠΕΔΩ ΚΑΙ ΑΠΕΚΕΙ , ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΙΑΣΕΙ ΣΤΑ ΠΡΑΣΑ ΝΑ ΠΙΝΕΙ ΚΑΦΕΔΕΣ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΟΣΤΣ :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΜΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΗΣ Ο ΦΛΟΥ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki έγραψε:

ΜΠΑ ΤΟ ΓΛΥΦΙΤΖΟΥΡΑΚΙ ΣΙΓΑ ΝΑ ΜΗ ΘΕΛΕΙ ΚΑΦΕ!!!!

ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΡΙΓΥΡΝΑΕΙ ΑΠΕΔΩ ΚΑΙ ΑΠΕΚΕΙ , ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΙΑΣΕΙ ΣΤΑ ΠΡΑΣΑ ΝΑ ΠΙΝΕΙ ΚΑΦΕΔΕΣ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΟΣΤΣ :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΜΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΗΣ Ο ΦΛΟΥ?????

ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ...ΑΠΕΡΓΩ!!!

:huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

INA 2006 έγραψε:

Καλημερα κοριτσακια οταν κανετε εξωσωματικη περνετε λεφτα απο το ικα?

Καλημέρα ΙΝΑ , εγω δεν μπορω να σε βοηθησω γιατι ειμαι στο ΤΕΒΕ , αλλα απο οτι ξερω ενα πολυ πολυ μικρο ποσο το παιρνεις! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω απλως ρωταω γιατι και γω δεν ηξερα και εμαθα εδω μεσα και το αναφερω για να το μαθουν και ολοι

Στο ικα εκτος απο το ποσο ποσο που σου δινουν μετα κανεις ενσταση και περνεις αλλα τοσα δεν ειναι πολλα αλλα κατι ειναι.Στο τεβε εχεις ρωτησει αν μπορεις να κανεις ενσταση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι δεν εχω ρωτησει , δεν το εχω ξαναακουσει. Και τι ?μετα περνας απο κάποια επιτροπή? Πως γίνεται η ένσταση και τι προϋποθεσεις εχει για να τα πάρεις πίσω? Μπορουμε να μάθουμε απο κάπου? Με ενδιαφερει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki έγραψε:

ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΑΠΕΡΓΙΑ Ή ΣΤΑΣΗ?

ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΣΗ ΕΧΕΙ ΛΗΞΕΙ.... ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΤΕΚΝΟ ΜΟΥ!

απεργια λεμε!!!

:silly: :silly:

κοιταξτε τι μου εστειλαν σημερα με τιτλο ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

ΑΠΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΟΠΤΙΚΗ ΓΩΝΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

gioulaki έγραψε:

απεργια λεμε!!!

:silly: :silly:

κοιταξτε τι μου εστειλαν σημερα με τιτλο ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

ΑΠΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΟΠΤΙΚΗ ΓΩΝΙΑ[/quote:332r45un]

ΑΑΑΑΑΑ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΕΙΚΟΝΑ????

ΓΙΑΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα!! Μιας κι ο μπόμπιρας θηλάζει αυτή τη στιγμή βρήκα την ευκαιρία να σου απαντήσω.. Το βράδυ κι εγώ δίνω ξένο συμπληρωματικά από τον θηλασμό, γιατί τον βάζω μόνο από το ένα να ηρεμήσει κ λίγο η άλλη θηλή!! Εμάς ήρθε κι ο παιδίατρος την Παρασκευή το βράδυ τον είδε, τον ζύγισε, αλλά δεν πήρε όλο το βάρος που έχασε από την κλινική κ τώρα μου προσθέτει κι ένα γεύμα ξένο το μεσημέρι!!  Στην αρχή τη σύριγγα τη ρουφούσε σαν γατάκι, αλλά τώρα που το δοκιμάσαμε ξανά για να μη μπερδεύεται με τις θηλές είναι πιο δύσκολο, γιατί έχει γίνει πιο ζωηρός κι έτσι αφήσαμε το μπιμπερό!!
    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...