Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική,ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο 6


Recommended Posts

μπουυυυυμπουυυυυυυυυυ καλημερα...ΤΡΙΤΗ και 13 σημερα

μπουυυυυυμπουυυυυυυυ t10112.gif

ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟ ΜΗΝΥΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ!!!

ρε Γιουλακι...καλα ΜΑΡΗΗΗΗΗΗΗΗ πηγες και εκανες ΤΕΣΤ?????

αφου το λενε ξεκαθαρα και οι οδηγιες στ φαρμακα και ο γιατρος

να μην κανεις τεστ σε φαση εξωσωματικης ΔΕΝ βγαινουν σωστα τα αποτελεσματα!!!!

Καλα μαρηηηηη...γιατι παιρνεις πρωτοβουλιες και δεν ρωτας κανεναν???

εεεε???????

καλα μαρηηηηη θα μας ζουρλανεις τελειως????

καλα μαρηηηη πως ξεφουσκωσε η κοιλια????????

καλα μαρηηηηηηηηηη τι νεα καλα εισαι?????? :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα!

Ρε Gioulaki......χτες μαλωνατε εμενα κ σημερα πουρνο πουρνο πηγες κ εκανες τεστ???? Ασε τα χαζα κ μην απογοητευεσαι,υπαρχει κ η περιπτωση του λαθους αρνητικου (δεν το εχουμε δει λιγες φορες ;) ).

Περιμενω τις μοναδες της χοριακης....το τεστακι κ τα σχετικα κανω οτι δεν το διαβασα :) .

Ζαχα,Νικολ,Δαφνη,Χριστινακι:kiss::kiss::kiss:

Τα δικα μου...τα ιδια....πότε πονακια,πότε νέκρα..... :S .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki έγραψε:

ΑΧ Δαφνη μου πριν απο λίγο εκανα ενα τεστακι για να το δω και με τα μάτια μου και ηταν αρνητικό και αυτό. Δεν πειράζει γίναμε μια μεγαααααααααααλη παρέα για το Φθινόπωρο ;)

γιουλακι αληθεια σου λεω ΜΗΝ δινεις σημασια στα αποτελεσματα...

εκανα κι εγω το πασχα τεστ 2 μερες πριν την χοριακη και ητνα αρνητικο

(μετα απο 2 μερες η χοριακη ηταν θετικη ομως...βιοχημικη εγκυμοσυνη αλλα δεν εχει σημασια) αλλα διαβασαμε στις οδηγιες του τεστ οτι αν εχουν προηγηθει καποια φαρμακα εξωσωματικης κλπ (δεν τα θυμαμαι καλα) οτι το αποτελεσμα δεν θα ειναι αξιοπιστο!!! Βελασαμε ..εεε γελασαμε που

βιαστηκαμε να κανουμε τεστ...και το αφησαμε στην τυχη του!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dafni08 έγραψε:

geia sas koritsia!min vonazete sto gioulaki ego tin xesikosa!!!!!rixte ta ola pano mou,ego ftaiooooooooooooooooo :( !!!!!!

lolli pote tha exoume nea sou?

αααααχ καλα το καταλαβα οτι εσυ φταιςςςςςςςς....

κατσε να κανω μια σοβαρη δουλεια t9722.gif που εχω και τα ξανα λεμε σε λιγο με βουρδουλιές!!!

:) :laugh:

ΛΟΛΙ καλημερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΤΕΣΤ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΤΕ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΗΤΑΝ ΒΙΑΣΤΙΚΟ ΚΑΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ+++++++++++++++++++ ΠΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ.ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΘΑ ΜΠΕΙΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΤΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΠΟΣΤ ΤΙΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΣΑΣ!!!ΑΝΤΕ....ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ!!ΔΕΙΞΤΕ ΛΙΓΗ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΑΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ... ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dafni08 έγραψε:

geia sas koritsia!min vonazete sto gioulaki ego tin xesikosa!!!!!rixte ta ola pano mou,ego ftaiooooooooooooooooo :( !!!!!!

lolli pote tha exoume nea sou?

Ααααααα εσυ εισαι η πετρα του σκανδαλου!!!!!! Εσυ παρεσυρες το Gioulaki ε???? :P:P:P:P

Δικα μου νεα θα εχουμε την Παρασκευη (αν δεν με προλαβουν τα καφετια,κοκκινα,ροζ κ οι λοιποι χρωματισμοι :silly: :silly: :silly: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

αντε βρε θα δημοσιευσω φωτο απο τις ρακετες που επαιζα το ΣΟΥΚΟΥ

k0541.gif

βαλθηκες να μας κολασεις οχι μονο με τις ρακετικες σου επιδοσεις αλλα κ με την φιληδονη κ αθλητικη κορμαρα σου ?????Εεεεεεε ποσα να αντεξω πια η γυναικα????Ασε που εβαλα στο ματι κ τον παρτενερ σου!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

zaxarenia έγραψε:

βαλθηκες να μας κολασεις οχι μονο με τις ρακετικες σου επιδοσεις αλλα κ με την φιληδονη κ αθλητικη κορμαρα σου ?????Εεεεεεε ποσα να αντεξω πια η γυναικα????Ασε που εβαλα στο ματι κ τον παρτενερ σου!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:[/quote:1jcyhzxz]

ΤΟ ΚΟΡΜΙ ΜΟΥ ΤΟ ΦΙΔΙΣΙΟ

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΠΡΟΣ ΚΑΙ ΠΙΣΩ ΙΣΙΟ!!!!

:woohoo: :woohoo:

ΖΟΥΛΙΑΡΑΑΑΑΑΑ....ΖΟΥΛΙΑΡΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΜΑΙ ΝΑ ΜΕ ΚΛΑΙΝΕ ΟΙ ΡΕΓΓΕΣ.9 ΜΕΡΑ ΠΟΥΡΕΓΚΟΝ ,ΟΙΣΤΡΑΔΙΟΛΗ 50 ,3 ΩΑΡΙΑ ΜΙΚΡΟΥ ΜΕΓΕΘΟΥΣ , ΜΠΑΙΝΩ ΣΕ ΠΡΟΩΡΗ ΕΜΜΗΝΟΠΑΥΣΗ; ΤΑ ΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ,ΟΛΗ Η ΚΑΚΟΤΥΧΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΠΑΝΩ ΜΟΥ , ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ , ΧΘΕΣ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΑΠΙΕΙ Η ΓΗ , ΣΗΜΕΡΑ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ , ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ , ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ , ΤΗΝ ΑΜΗ ΚΑΙ ΑΝ ΔΩ ΟΤΙ ΣΤΕΡΕΥΟΥΝ ΟΙ ΩΟΘΗΚΕς ΒΟΥΡ ΓΙΑ ΔΑΝΕΙΚΑ ΩΑΡΙΑ , ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟΟΟΟΟ, ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΛΑΨΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΧΘΕς ΜΟΥ ΠΗΓΕ ΤΗ ΔΟΣΗ 450 ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΑ ΜΠΑΛΟΝΙ.ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΕ ΤΙ ΕΧΩ ΦΤΑΙΞΕΙ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ συννεφακι συννεφακι ξυλο που θα το φας

μεσα σε ξενο περιβολακι τρυπες γιατι τρυπας!!!

Μην μου σουφρωνεις την μυτουλα μη μου κλεινεις

το ματακι μην μου κουνας τα αυτια..εισαι μια ΖΩΓΡΑΦΙΑΑΑ!!!!

Στην ρητορικη σου ερωτηση ΔΕΝ θα απαντησω!!!

Τωρα στο θεμα μας...σε τι οφειλεται αυτο? Σου ειπαν?

Δεν πας καμμια βολτα και σε αλλο κεντρο ιατρικο??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα συμφωνησω με την Ζαχαρενια! μπορει να μην ανταποκρινεσαι καλα σε μια αγωγη και να χρειαζεσαι αλλη θεραπεια, ισως ο οργανισμος δηλαδη να μην μπορει να ανταποκριθει σωστα...εξαλλου εισαι πολυ μικρη για να εχεις εμμηνοπαυση..ειδατε το ΑΜΗ;;; απορω πως ξεστομιζουν τετοια λογια αν δεν εχει γινει ο απολυτος ορμονικος ελεγχος..υπαρχει κληρονομικη προδιαθεση στην οικογενεια σου; η μητερα σου ποτε ειχε εμμηνοπαυση;

Συγνωμη κιολας που επεμβαινω...το ξερω οτι δεν ειμαι ενδοκρινολογος ή γιατρος αλλα αυτο το forum Οποως και αλλα με μαθανε καταρχην να ειμαι καχυποπτη και κατα δευτερον να μαθαινω απο ιστοριες αλλων κοριτσιων εδω μεσα.. :blink:

οπως και να χει εγω σου ευχομαι πολυ κλαη επιτυχια ο,τι και να αποφασισεις συννεφουλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συννεφακι έγραψε:

ΕΙΜΑΙ ΝΑ ΜΕ ΚΛΑΙΝΕ ΟΙ ΡΕΓΓΕΣ.9 ΜΕΡΑ ΠΟΥΡΕΓΚΟΝ ,ΟΙΣΤΡΑΔΙΟΛΗ 50 ,3 ΩΑΡΙΑ ΜΙΚΡΟΥ ΜΕΓΕΘΟΥΣ , ΜΠΑΙΝΩ ΣΕ ΠΡΟΩΡΗ ΕΜΜΗΝΟΠΑΥΣΗ; ΤΑ ΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ,ΟΛΗ Η ΚΑΚΟΤΥΧΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΠΑΝΩ ΜΟΥ , ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ , ΧΘΕΣ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΑΠΙΕΙ Η ΓΗ , ΣΗΜΕΡΑ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ , ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ , ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ , ΤΗΝ ΑΜΗ ΚΑΙ ΑΝ ΔΩ ΟΤΙ ΣΤΕΡΕΥΟΥΝ ΟΙ ΩΟΘΗΚΕς ΒΟΥΡ ΓΙΑ ΔΑΝΕΙΚΑ ΩΑΡΙΑ , ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟΟΟΟΟ, ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΛΑΨΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΧΘΕς ΜΟΥ ΠΗΓΕ ΤΗ ΔΟΣΗ 450 ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΑ ΜΠΑΛΟΝΙ.ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΕ ΤΙ ΕΧΩ ΦΤΑΙΞΕΙ;

Βρε ματάκια στις προηγούμενες εξωσωματικές μια χαρά δεν λειτουργούσαν οι ωοθήκες? μήπως ήταν ο κακός ο μήνας μήπως τα φάρμακα εκτός ψυγείου?? τι να πω, στεναχωριέμαι να ακούω τέτοια πράγματα όμως κ το Ευακι μας που δεν είχε καλή ανταπόκριση στα φάρμακα κ δεν συνέχισε σε εξωσωματική έκανε εξετάσεις κ ΆΜΗ κ ήταν όλα τέλεια.......δεν καταλαβαίνω... :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

συννεφακι για σενα και οποιο συννεφιασμενο κοριτσι :

εγω με μια φιλη μου...εγω ειμαι η αριστερα η ΘΕΑ!!!

Μια χαρα αόρατη είσαι.... :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια και αγορι, εχω κληρονομικη προδιαθεση απο τη μερια του πατερα μου οχι τησ μαμασ μου.τα χω παιξει.θα κανω την ΑΜΗ και βλεπουμε , μπορει για αυτο να μην πετυχαν οι αλλες3 εξωσωμ

ΔΕΝ ΜΕ ΧΑΛΑΝΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΑ ΔΑΝΕΙΚΑ, ΕΓΩ ΘΑ ΤΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΘΑ ΝΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ.ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοείται δικά σας τα παιδάκια. Και συννεφάκι αν δεν κάνεις την εξεταση δεν ξέρεις , μπορεί να είναι τα φάρμακα.

Ανεμος δεν εχω ιδέα για αυτο που λές δηλαδή πως γίνεται η διπλή , τι εννοείς?

Ζαχαρένια μου πολύ αόρατες εσυ και η φιλενάδα σου, παιζουμε κάποιο παιχνίδι? :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anemos78 έγραψε:

kalimera sas korititsia na me sigxoresete pou den poli grafo alla

iparxi polli piesi stin doulia ke den mporo na ime anetos.

ta diavazo omos ola den afino selida piso.

sinnafaki mou poli lipithika me afta pou akousa :( ego pistevo ine afto pou lei i nikol prepi na to psaxis den pistevo oti ine emminopausi afto to apoklio prepi na ine kati me ta farmaka ke se piraxan

vre pedia efxaristo pou me stirizete otan pefto , genika ime dinatos ke

stirizo poli tin gineka mou alla kamia fora exo ke ego ta kato mou !

diavasa kati gia dipli spermategxisi mia kopella emine egkios me sperma doti me tin proti tis spermategxisi sto parents.gr lete na to protino ston giatro mas ? ego proti fora akuo gia dipli sperategxisi .xeri kanis pos ginete afto ?

efxaristo

Aneme, τοποθετούν 2 φορές το δείγμα με διαφορά μιας ημέρας νομίζω, ή ωρών. ξέρεις δεν μπορούν ποτε να είναι σίγουροι για τον ιδανικό συγχρονισμό της τοποθέτησης κ έτσι αυξάνουν τις πιθανότητες , εμένα δεν μου το πρότεινε κανένας γιατρός όμως μου τονίζανε να έρθω σε επαφή κ την επόμενη μέρα. Φιλιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...