Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική,ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο 6


Recommended Posts

Καλημερα!!!! Εδω ειμαι καλε!!!!!

Χτες μονο δε μπηκα...βαλτε μου 1 απουσια να τελειωνουμε :P .

Ανεμος....να μη μιλησω για σενα....που εισαι χαμενος τοοοσες μερες :P:P

Ζαχα με βρηκες (και προκοψες :laugh: :laugh: )

Γιουλακι μου τι εγινε??? Τι επαθες??? Εχασα κατι? :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

παιδακια την επομενη εξωσωματικη θα σας την κανω εγω.Εχω παθει πλακα ειχα την 6 μερα 10 οιστραδιολη χαλια και ο γιατρος μου ειπε να συνεχισω την ιδια δοση 350 μοναδες , με τα πολλα μη σας τα πρηζω απο το αγχος μου του κλαυτηκα και τις ανεβασε σε 380 , τι να πω , δεν πανε καθολου καθολου καλα , αντε να δω τι θα πετυχω με τις γνωματευσεις μου , ελπιζω μονο να βγαλω κανα αυγο , μη παει χαμενη η προσπαθεια.Εννοειται πως κατευθειαν μετα θα ελεγξω fsh , οποιος θελει συμβουλες να ρθει σε μενα.Δεν αντεχω αλλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μαγκιορες και μαγκες!!!

μολις ηρθα απο μπανακι και περιμενω να ψηθει

το πουλι μας!!! Το κοτοπουλακι ντε!!! :P

Συννεφακι ψψψψυχραιμια....θα κανεις αυγο κοτουλα

μου γλυκια!!!

Λολι πως παει το αραλικι???

Το γιουλακι τι επαθε????? γιουλακι εισια καλυτερα σημερα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συννεφακι ψυχραιμια!!!!!! Αφου (τελικα) σου αυξησε την δοση πιστευω οτι ολα θα πανε καλα κ θα εχουμε αυγα :) .Γιατι ομως σου εβγαλε την πιστη μεχρι να σου αυξησει την δοση?? :huh:

Anyway που λενε και οι Γερμανοι στα αγγλικα :P:P

Μην αγχωνεσαι (ναι καλα μια κουβεντα ειναι) η επομενη μετρηση θα ειναι σουπερ!!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζαχα κατερχην πεθαινω για την εικονιτσα

"βυζακια εξω λοιπον" :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Δευτερον πως τολμας κ μας πετας στα μουτρα το μπανακι και το πουλι σας?

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Ηρθε η μαμα μου χτες για να μου κανει καμια δουλεια(θα μεινει καμια εδβομαδα) και εχω καποιον να τσακωνομαι :evil: .Να περναει η ωρα ρε παιδι μου.....!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΙΣ ΟΛΓΑ ΚΑΙ ΕΥΦΗΜΙΑ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ!!ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΣΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑ?ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΑΡΧΙΣΑ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙΠΟΤΑ ΔΗΛ ΤΟΣΟ ΑΠΑΛΗ ΕΙΝΑΙ Η' ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΑΙΣΘΗΤΗ?ΑΦΟΥ ΕΛΕΓΑ ΠΟΤΕ ΜΠΗΚΕ?ΤΟΣΟ ΗΤΑΝ?ΤΖΑΜΠΑ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ ΤΕΛΙΚΑ... ΕΛΠΙΖΩ ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΝΕΡΓΙΕΣ ΚΑΙ ΝΕΥΡΑ!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΤΙΣ ΥΠΟΨΗΦΙΕΣ ΚΟΤΟΥΛΕΣ!!ΚΟΚΟΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΤΙ ΤΡΑΒΩ Η ΠΟΥΛΑΔΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα στην ομορφη και μικρη πια παρεα!

Βρε παιδακια δε φτανει που μειναμε εμεις και εμεις, γραφουμε και καθε δυο μερες ο καθενας :)

Εγώ είχα να μπω απο την Παρασκευή!

Gioulaki μου μην αγχωνεσαι και μη στεναχωριεσαι. Με τοσες ορμονες λογικο είναι να αισθανεσαι ασχημα. Αυτο δε σημαινει ότι θα έχεις αρνητικο αποτελεσμα!

Lollipop εσύ πως είσαι? Την παλεύεις? Παντως νομιζω πως αυτη τη φορα είσαι πιο ψυχραιμη!

Συννεφακι ελπίζω με την αυξηση της δόσης να κανεις περισσοτερα αυγουλακια. Σημερα ξαναπας για υπερηχο?

Barcelonitaκαλή αρχή!!!!! Ειδες που αγχωνοσουνα αδικα?

Hliaxtida πως είσαι?

Anemos και Ζαχαρενια τι κανετε? Εισαστε δουλεια?

Εγω σήμερα έχω το πρωτο ραντεβου με καινουριο γιατρό σε άλλο κεντρο. Ελπιζω να μας πει κατι διαφορετικο που θα αναπτερωσει τις ελπίδες μας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera se ooooooooolousssssssss!!!!kali evdomada!koritsia ta nea sas,pos pate?pote perimenoume na akousoume apotelesmata?anemos ti kaneis?zaxa maurises auto to s/k?

me to kapnisma pos pate koukles?

aax koritsia kai agori sas euxomai ta kalutera kai na exete suntoma to apotelesma pou toso polu epithinite!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anemos78 έγραψε:

to thema ine to <<polli apagoitefsi>>

Ανεμουλη το είδα το θεμα. Αααααχχχχ.....

Λοιπον εφόσον μιλαμε γι ασπερματεγχυση καλα θα κανετε και θα προχωρησετε πιο γρήγορα. Γιατί το παν είναι να είναι η δική σας ψυχολογία καλά. Και εφόσον δεν μπορειτε να περιμενετε βουρρρρρ....

Το κόστος της σπερματεγχυσης εκτός του οικονομικού είναι καθαρα το ψυχολογικό. Θελω να πω ότι ευτυχως οι ορμόνες που δίνουν στη γυναικα είναι πολύ λίγες σε σχεση με της εξωσωματικής και έτσι μπορείτε να κανεις πολύ σύντομα την επομενη προσπαθεια!!!!!

Αντε αντε προγραμματιστε το και ενημερωνε μας. Πραγματικα σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου αυτη ηπροσπαθεια να είναι και η τελευταια σας. Η μαλλον όχι δεν το ειπα καλα. Η τελευταια σας για τώρα. Γιατί μετα από κανα δύο χρονια θα ξαναπροσπαθησετε για το αδερφακι!

Και εγώ το βραδυ θα σας πω τα νεα για τον καινουριο γιατρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα!!!

Βασω καλη επαφη με τον γιατρο και ευχομαι ευχαριστες

εξελιξεις!!!

ΓΙΩΡΓΟ ( ο ανεμος καλε) ...ντρεπομαι να το πω...αλλα μιας και ειναι το ποστ σχετικο ....και ξερω δεν θα με παρεξηγησετε...θα το πω...με εχει βαρεσει κι εμενα και τον αντρα μου μαυρη απελπισια!!!

Χθες του ειπα ''ααααχ ποτε θα ξανα κανω εγω χοριακη'' και με επιασαν τα κλαμματα!!!

μετα εφαγα μισο κιλο παρφε παγωτο και ηρεμησα λιγο και μετα κατι παιδακια .... οχι παιδάκια το αλλο με τα διαλυτικά βρε !!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια και αγόρι ;)

Γυρισα στη δουλεια σημερα πρώτη μέρα και δεν μου αρεσει καθόλου.......

Θέλω ηδη να φυγω να πάω σπίτι μου :(

vasso78 Καλη επιτυχία με το νεο ντοκτορα

Ανεμος είσαι πολύ αγχωμένος και αυτό δεν είναι καλο, ηρεμησε για να μπορέσεις να ηρεμήσεις κ τη γυναικούλα σου που σε εχει ανάγκη. Εμείς οσο να ναι ειμαστε γυναικες και εχουμε ενα κάρο ορμόνες παραπάνω για να αισθανόμαστε ετσι. Εσυ θα πρέπει να είσαι πάντα ο ψυχραιμος σε αυτήν την υπόθεση ;) Σας εχουμε αναγκη βρε..

Barcelonita καλή αρχή! Με πολλά και καλά αυγά :P

Συννεφακι πότε ξαναπας για υπέρηχο? να μας ενημερώσεις για τα αυγουλάκια σου

dafni καλημέραααααααααα πως εισαι σήμερα?

Γλυφιτζουράκι μου? πως τα πάς πονάς? Τυχερη ερχεται η μαμα.

Αχ δεν εχω κανεναν να με βοηθησει και μεσα σε ολα βλέπω και ενα σπίτι οτι να ναι. Εγω συνεχιζω με μικρα πονάκια και ηδη μετράω 4 τσιγαρα απο την Παρασκευη, θα εσκαγα μια εβδομαδα :blink: να εχω την αγωνία μου να εχω και αυτό.

Οχι οχι κιτρινοπη φατσούλα δεν σε ξέχασα , μην αρχίζεις να γκρινιάζεις πάλι :P , ενταξει εισαι σημερα ή πάλι κάηκες και τσουρουφλίστηκε μαρί, κατι διαβασα για το πουλί σας, το φάγατε τελικά? νοστιμό??? :laugh: :laugh:

Ειμαι λίγο καλύτερα απο προχθές ειναι η αληθεια , αλλα ενα πεζιμισμό τον έχω, ενα νταουνιασμα βρε παιδί μου :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΟΥΛΑΚΙ...πες μου το τηλ σας να παρω να παω οτι υπαρχει

ΜΠΟΜΠΑ :laugh: στο κτιριο να φυγετε να πατε σπιτια σας!!!

εεεεεεε????????/ θες ?θες??????????

χιχιχι

Εκανα μπανακι..και μαυρισα λιγακι...αλλα πιο ωραιο το

κοτοπουλακι!!!

:silly: :blink:

χαλια το Δευτεριατικο χιουμορ...χαλια χαλια!!! Να την ονομασουμε

επεκταση του ΣουΚου ?? μου ρχεται πιο λαιτ!!! :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Gioulaki. Eεεε δε θελω να ακουω για νταουνιασμα και τετοια. Αντε λίγες μερες μεινανε κοπελα μου. Υπομονη!

Και συμφωνω μαζί σου για το θεμα του ανεμου (όχι του Βαρδαρη του Γιώργου μας). Δεν πρεπει να αγχωνεται. Ή τουλαχιστον να μην το δείχνει και πολύ στη γυναικα του. Αν και ξερω πως είναι δύσκολο για εκείνον. Το καταλαβαίνω και απο τον αντρα μου. Αν και κανει προσπαθειες να μη δείχνει το άγχος του καποιες φορες εγώ με την τραβηγμενη συμπεριφορά μου τον φέρνω στα άκρα. Και ετσι καταλαβαινω πως και αυτος ο κακομοιρης είναι το ίδιο αγχωμενος και στεναχωρημενος με εμενα.

Zaxarenia μου και εγώ το ίδιο έκανα το ΣΚ. Εφαγα του σκασμου για να ξεχναω τον πόνο μου. Τελικα δεν υπάρχει καμία πιθανοτητα να αδυνατίσω λιγακι μεχρι τις διακοπες!

Δαφνουλα τι κανεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω θα πάω στη θαλαττα στο ΣΚ που ερχεται.....να αρπάξω λίγο χρωματάκι, αλλα να μην εχει πολύ πολυ κοσμο γιατί αυτες οι ορμόνες κ αυτό το φαγητό μου εχουν αφηκει ενα πρηξηματάκι.......

Αχ οχι οχι μπομπα, θα αρχίσουν να τσιρίζουν και δεν μπορώ τις φωνέεεεεεες στα αυτιά μουυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗΜΕΡΑ(το εγραψα γαλαζιο για να θυμιζει θαλασσα στην Ζαχα ;) )

Μολις τωρα ξυπνησα (ετσι ειμαστε εμεις οι αργοσχολοι :P )κ δε μπορω να ανοιξω τα τσακιρικα ματια μου :lol::lol::lol: .

Τι κανετε????

Vasso οντως αυτη τη φορα ειμαι πιο ψυχραιμη :unsure: βεβαια θα φανει καλυτερα η ψυχραιμια μου στην χοριακη! Ααααα κ με γεια ο νεος ντοκτορας!

gioulaki μη νταουνιαζεις ρεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!! Προχτες για κανενα μισαωρο πονουσα παρα πολυ!!!!!Τις επομενες μερες (μεχρι τωρα) μουδιασματα νιωθω,οχι τιποτα φοβερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα στα τσακιρικα ματια λοιπον!!!!!

Ρε παιδια να σας πω κατι? Και θελω πραγματικα να μου πειτε τη γνωμη σας. Ενω δεν είχα καποιο ιδιαιτερο προβλημα με το κεντρο σε θεματα εξυπηρετησης είπα μετα πο τις αποτυχιες ότι πρεπει να κοιταξω και αλλου μηπως αλλαξει η τυχη μου. Αλλα τελικα μου τη σπασανε και απο το κεντρο. Πριν την 2η προσπαθεια μου είχαν πει ότι αν υπαρχει παλι αποτυχια λόγω κακης ποιότητας ωαριων θα προχωρησουμε με φυσικό για να μην φορτώνομαι αδικα ορμονες που σε εμενα δε θα έχουν αποτελεσμα.

Όμως όπως αποδείχτηκε τη 2η φορα τελικα δεν ήταν αυτο το προβλημα μας. Απλα δεν πετυχε. Και μιλώντας τηλεφωνικα με τη μαια για την αποτυχια της λέω ωραια να κανονισουμε ενα ραντεβου με το γιατρο να μου πει γιατι πιστευει οτι απετυχε και αν τελικα εχει νοημα στην περιπτωση μου ο φυσικος. Επειδή όμως ο γιατρος θα ελειπε για ενα συνεδριο, της λέω της μαιας τότε αφησε το και θα τα πουμε το Σεπτεμβρη γιατι θελουμε να χαλαρώσουμε λίγο.

Και μετα από 2-3 μέρες με ξαναπαιρνει η μαια και μου λέει πως μιλησαν μεταξυ τους ο γυναικολογος μου και ο εξωσωματικός και είπαν πως αν θελω να παω με φυσικό μπορώ να ξεκινησω αμεσα και ηθελε να μου κλεισει ραντεβου για υπερηχο. Φυσικα εγώ της είπα πως δεν είμαι έτοιμη ψυχολογικα και όπως τους είχα πει από την αρχή θα το άφηνα για Σεπτέμβρη.

Και έτσι χαλαστηκα παρα πολύ. Δηλαδη τι θελανε, χωρίς να με εχουν καν ενημερωσει, χωρίς να έβλεπα τον γιατρο να πηγαινα και να ξαναξεκινουσα? Με τι πιθανοτητες? Ποτε θα μου τα έλεγαν αυτα? Στο τέλος? Και την υστεροσκοπηση που ηθελαν να μου κανουν οπωσδήποτε μετα τη δευτερη αποτυχια μηπως υπαρχει κατι? Αν εκανα φυσικο δηλαδη αυτο το κατι δεν θα υπηρχε?? Απλα για να μην χασουν τα 1.500 € καναν τα αδυνατα δυνατα για να με πεισουν!

Για αυτο και εγώ τωρα θα ψαχτω παρα πολύ καλα πριν κανω την επομενη προσπαθεια. Θα δω και 2 και 3 γιατρους και παραπανω αν χρειαστει. Απλα αυτο που ε΄χω καταλαβει είναι ότι δεν πρεπει να δείχνω τρελαμενη με το θεμα για να μη θελησουν να με εκμεταλευτουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασω ΠΟΣΟ ΔΙΚΑΙΟ εχεις....αχ ετσι ειναι και καλα κανετε και να ηρεμησετε λίγο....

Πωπω απο ολα αυτα που ακουω και βλέπω πάντως το Σεπτέμβριο θα βογκίξουν τα εξωσωματικά κεντρα, με χαρτάκι προτεραιοτητας θα είμαστε όπως στο πάγκο των αλλαντικών στο Σουπερ Μαρκετ :blink:

Γλυφιτζουράκι μου μιας και ειναι εκει η μαμα δεν ρίχνεις εναν καυγα και για μένα να ξεδώσω λίγο, που δεν εχω με ποιον να μαλλώσω? :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki έγραψε:

Lollipop έγραψε:

Θελω θελω......[/quote:1mnso0q1]

χμμμμμμ......

θες να ξεκινησουμε με βρυσιες (χτυπηματα με βρυσες :silly: :lol: )??

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...