Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική,ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο 6


Recommended Posts

ΦΡΑΟΥΛΙΝΟ έγραψε:

Γεια σας κοριτσια

Έχει κάνει καμία εξωσωματική σε φυσικό κύκλο και χωρίς θεραπεία και αν ναι έχετε ακούσει να υπάρχουν ελπίδες ?

Ευχαριστώ

Γεια σου Φραουλινο,

Λοιπον για το θεματακι που ρωτας είχα καποτε ρωτησει και εγώ. Δεν έχω κανει όμως ακομα και να σου πω την αληθεια ίσως και αυτην τη φορα πάω με κανονικη εξωσωματικη.

Ομως ξερω για πολλές γυναικες που τα έχουν καταφερει ετσι!!!! Μπορεί να έχει ισως λιγοτερες πιθανοτητες αλλα υπάρχουν παντα πιθανοτητες.

Γυναικες που έχουν τυρανηθει απο εξωσωματικες με ορμονες δοκιμασαν τελικα με φυσικό και τα καταφεραν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΟΧΙ ΡΕ ΒΑΣΟΥΛΙΝΙ

αυριο ευχομαι να ειμαι φορτισμενη...

σημερα δεν λειτουργαει η μπριζα μαλλον!!!! :(:(

θα πας για κανα μπανακι σημερα?

εγω εχω σιδερωμα απο 5 πλυντηρια!!!!

αααααααααααααααααααααα :(

ο ανεμος που ειναι ρε παιδια???????

ουριε???? που εισαι? :huh:

οι κλωσσουλες μας δεν μπηκαν σημερα πολυ!!! :ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα να δεις Ζαχαρενια μου. Εγω για να παω για μπανιο αφου γυρισω σπιτι απο τη δουλεια είναι δυσκολο γιατι γυρναω γυρω στις 6.00 και μενω πολυυυ μακρια απο θαλασσα!

Μπορώ βεβαια να φύγω κατευθειαν απο τη δουλεια και να ειμαι σε μισή ώρα σε καθαρη θαλασσα αλλα τόσα χρονια που λεω να το κανω, δεν το κανω ποτε!

Ολο κατι συμβαινει και αναγκαστικα γυρναω σπιτι! Τώρα ειπαμε με τον αντρα μου μπας και το καταφερουμε να παμε την Παρασκευη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φερτε μου ενα τσιγάρο ΤΩΡΑ...... :angry:

Πως να εχω ρε ντοκτορ καλή ψυχολογία όταν η στερηση με τρελαίνει??

Πωπωπω λολιποπακι εσυ πως πάει φουμάρεις φουμάρεις????

Αχχ η δολια η μάνα τι τραβάω......

Ξεχαστηκα καλέ :blink: γεια σας κορίτσια σας είπα; δεν σας είπα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρε παρε κοσμε γεμιστααααααααααα!!!!!!!!!!Βγηκαν και λεω να πεσω με τα μουτρα!!ΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ!!Ναι βρε Βασουλα συγνωμη,στη Δαφνη μας πηγαινε!!Τελος παντων αρχιζω και τα χανω απο το ζορι μου!Η' μηπως με μπερεδεψε αυτο το ροζ-μοβ λελουδι?ε?Αφηστε με,με αυτη τη θαλασσα ,μενω διπλα,αλλα μεχρι στιγμης 2 μπανακια εκανα ολα κιολα..Μη τυχων και κολλησω κανενα μυκητα λεει,γιατι η ξανθια...τους τσιμπω και ευκολα κλαψ.Ωραιοος ο κοστος ετσι?Αυτον ηθελα για το γαμο μου,αλλα τελικα εκανα κατι πιο ωραιο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραία και εμεινα εδω μονάχη με τα γεμιστα τις μπαρτσελονίτα (καλε πεντανόστιμα) με ξεσηκωσατε, με ξελιγώσατε και εξαφανιζολ!!!

Δαφνη μου τωρα το ειδα,:( ελπιζω να ειναι η τελευταια στεναωρια που παίρνεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω ησυχια.......τι γινεται ρε ομορφοκοριτσα,σαν σκορπια διαδηλωση ειμαστε τις τελευταιες μερες....Γιατι ετσι? :(

Θα αρχισουν να μας βαζουν απουσιες :laugh: :laugh:

Μπαρτσελονιτα γεμιστα ε???? Γιαμ γιαμ!!!! Περισσεψε τιποτα κ για μας ή αδειασαν τα γεμιστα:silly: :lol: ?

Gioulaki αυτο ελεγα κ στην Ζαχα το πρωι....δεν το εκοψα....το εχω ελλατωσει πολυ :(:blush: .Την προηγουμενη φορα δεν ειχα κανει ουτε μισο τσιγαρο κ ημουν στα προθυρα υστεριας!!!!!!

Αυτη τη φορα το συζητησα με τον ντοκτορα κ μου ειπε να κανω μεχρι 5.

Εσυ κανενα ρε θηριο!!!!??? Μπραβο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ειμαστε λιγο Δυση και Ανατολή...μπαινει η μία , βγαίνει η άλλη....

Μωρε εχει χαρη που δεν εχω, γιατι ποιος θα πάει να μου πάρει???

Εχεις καμία ενόχληση? Εγω πάλι δεν νοιωθω ντιπ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki έγραψε:

Εχεις καμία ενόχληση? Εγω πάλι δεν νοιωθω ντιπ!!!

Συμπτωματα.........χμμμμμμμμμμμμ

εχω ενοχλησεις (δε μπορω να πω οτι ειναι πονος) σαν βαρος,σαν μουδιασμα,σαν καψιμο(ουτε κ εγω ξερω πως να τα περιγραψω :P )χαμηλα στην κοιλια κ δεξια κ αριστερα κ στο κεντρο ωρες ωρες κ ενοχλησεις στη μεση (παλι οχι πονος)....

επισης εχω την αισθηση οτι εχω υγρα :blush: (οχι αυτα απο τα utrogestan) :P

Ξερω γω.....? Δε μπορω να συγκρινω κ με την προηγουμενη προσπαθεια γιατι ημουν τουμπανο κ ειχα πονακια αλλα οχι τετοια.....

Τι ναπω οτι ειναι να γινει θα γινει....δεν ενθουσιαζομαι αλλα ουτε κ απογοητευομαι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα που το λες κατι τραβηγματάκια και εγω τα εχω. Πονάω (ενοχληση) αριστερα σχεδον σε μονιμη φαση. Ουφ σημερα κουραστηκα λιγο ειναι η αληθεια και το μετανιωσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Γιουλακι!!!!!!!!!! Θες να αρχισω να τσιριζωωωωωωω?????

Γιατι κουραζεσαι? :angry::angry::angry::angry::angry:

Αυτες τις μερες ειμαστε διακοσμητικα στοιχεια μεσα στο σπιτι.Το ξεχασες το καναπεδατο????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι κ εγω :)

Παρακοιμηθηκα σημερα :blush:

Τι διαβαζω??? Ανεβηκε η χοριακη του δελφινακιου :) ????

Μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!

Εχω ομως μια απορια...γιατι ανεβοκατεβαινει η τιμη της χοριακης ρε Dolfin? Ρωτησες τον ντοκτορα? Που οφειλεται αυτο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΠΩ ΠΩΩΩΩ κι εμένα με πήρε ο ύπνος

δεν μιλάτε? καλα που μπήκε πελάτης!!!!

ααααααααααχαχα :laugh: :laugh:

τι κανετε?πως πανε τα κεφια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω αποβλακωθει, απο προχθες βλεπω csi NY το ενα μετα το αλλο.

Μολις τελειωσα εναν κυκλο και ματάκια μου πεταρίζουν :silly:

Ζαχαρενια μου μηπως το είδες στον υπνο σου? :laugh: :laugh:

Τι ωραια που κοιμάστε εγω ρε κορίτσια εχω αυπνίες :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia!!!!

lolli ithela na se rotiso pia einai i diadikasia me fusioko kuklo?den perneis farmaka?mono tous uperixous exeis?to kostos fantazomao einai to idio!mporeis arage na xekiniseis amesos meta apo mia apotuxia i prepei pali na perimeneis?einai idia ta posossta?sugnomi gia tis erotiseis apla den xero tin diadikasia kai den thelo na ta paratiso ,thelo na ksanaprospathiso oso mporo pio grirora!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλα το χουμε ξεφτυλισει....μπαινει μια γραφει κατι χανεται για κανα 2ωρο.. γραφει η επομενη κατι και ξανα χανεται 5-6 ωρες

σαν πολλες απουσιες βλεπω...και θα χαρω....αυτο σημαινει οτι λειπεται απο του σπιτ!!!! καλο αυτο....γιατι δεν πιστευω οτι ειστε σπιτι και

αντεχετε να ΜΗΝ ΜΠΕΙΤΕ εστω και λιγο!!!!!!!!!! :laugh: :laugh:

μονο την ΔΑΦΝΗ βλεπω να αναβοσβηνει ον λαιν!!!

τι κανεις δαφνουλι??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πες τα βρε Ζαχαρενια! Δικιο έχεις!

Γεια σας κοριτσια και απο εμενα. Μόλις τωρα γύρισα σπιτι αλλα σε λίγο θα ξαναφύγω. Είπα όμως να σας γράψω δυο κουβεντουλες.

Dolfin νομιζω πως αυτη τη φορά πηγε πολύ καλα η αχοριακή σου. Αφου βρε συ λένε ότι πρεπει να αυξανει κατα 65% και επάνω. Και εσένα αυξηθηκε κατα 80%. Πας πολύ καλα κοριτσακι. Θα το δεις!

Δαφνηθελεις να κανεις εξωσωματική σε φυσικο κύκλο με το ωάριο σου ή έχεις κατεψυγμενα που θελεις να βαλεις?

Τα κοριτσακια μας η Lollipoπ και το Gioulaki πως πανε καλέ? Εχουν παθει σύνδρομο στερησης με το καπνισμα! Υπομονη βρε κοριτσια μου. Και σε λιγο καιρο που θα μαθετε για την εγκυμοσυνη σας τοτε δε θα θελετε να το ξαναβαλετε στο στομα σας!!!!

Φιλακιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...