Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική,ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο 6


Recommended Posts

Δυο εβαλα τρομάρα μου :P

Και τα ρεστα παγωτό :laugh: :laugh: :laugh:

Τρωω τα πάντα , ο καφες δεν με τρελαινει ετσι κι αλλιως το πρωι μου έκανε εναν ντεκαφεινε ο αντρας μου αλλα δεν μπορω να τον πιω.

Υποτιθεται οτι ειμαι ξαπλα απο χθές αλλα τη βγαζω στη τουαλετα αφου ολο κατουριέμαι (με τα νερα που πινω).

το τσιγάρο αχχχχχ ποσο διαολεμενα μου λείπει το ατιμο. Δεν καπνίζω αλλα βασικά γιατι δεν εχω ουτε ενα...αλλιώς θα τ'αρπαζα και θα του αλλαζα τα φωτα B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

anemosss έγραψε:

Ρε Lollipop τι ενοείς με το "καρεκλατο" και το "πολυθρονατο"?

xaxaxaxaxaxa xxixixixix :P

Ξερω τι εννοεί , εγω κανω και το καναπεδάτο σημερα :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε Π Ι Τ Ε Λ Ο Υ Σ Μ Ο Ν Η....

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΜΩΡΡΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ???????????? :(

ΤΟ ΞΕΡΩ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ

ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ

ΚΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΠΛΗΓΩΝΕΙ

ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ

ΜΕ ΛΥΓΩΝΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου, τι κάνετε. Μου λείψατε πολύ.Είμαι διακοπές ήμουν 3 μέρες Κουφονήσι και τώρα είμαι στη Δονούσα από χθές το βράδυ και είναι τέλεια!!!

Φανταστείτε ότι έχει μια ταβέρνα που είναι και μπακάλικο και αυτό είναι το Σούπερ Μάρκετ τους τίποτα άλλο.

Η Θάλασσα είναι φοβερή και μένω ακριβώς από πάνω και είναι ονειρεμένα.Περπατάω δέκα βήματα και βουτάω.Είμαστε και 14 άτομα παρέα και γίνεται πανικός.

Το Κουφονήσι επίσης μου άρεσε αλλά είχε σμήνη από κουνούπια και είμαι κυριολεκτικά διάτρητη.

Ανεμούλη καλά είμαι!Εσύ πως είσαι;Η καινούρια σου εικόνα μου αρέσει περισσότερο.

Ζαχαρένια μου τι κάνεις;

Κορίτσια σε όλες καλή επιτυχία όσες περιμένετε αποτελέσματα.

Λολιπάκι κράτα γερά θα τα καταφέρεις.

Κορίτσια η έξεταση με τα αποθέματα που με έβαλε και έκανα ο άλλος γιατρός είναι τέλεια. Είναι απολύτως φυσιολογική και καταχάρηκα.

Και θα σας πω και ένα ακόμη που τρελάθηκα από τη χαρά μου.

Εγώ ανέβαζα FSH ψηλά στο 19 και μου λέει ο γιατρός θα σε έβαζα να την κάνεις αλλά δεν θέλω να σε ψυχοπλακώσω όποτε αστην γιατί πάλι 19 θα είναι.

Και επειδή είμαι τέτοια που είμαι πάω στο μικροβιολόγικο για τη ΑΜΗ και λέω κάνε μου και μια FSH κορίτσια....μαντέψτε την τιμή. 5,4!Γιούπιιιιιιιιιιιι!

Άυτά τα νέα μου σας αγαπώ όλες πολύ...

Γιουλάκι να προσέχεις τώρα ναι;

Νικόλ μου τι κάνεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia kai agori!

signomi pou xathika alla anavathizan tin grammi tou ote{panathema tous}

dustixos den ta kataferame epese stis 50 monades!

tora to kefali psila kai pame pali apo tin arxi meta ton septemvri!exo alla 3 stin katapsiksi alla fovamai min stin apopsiksi den proxorisoun kai paei i diadikasia tsampa kai esti skeftomai na ta kanoume ola apo tin arxi otan tha mporesoume oikonomika!!!!

iliaxtida mou mpravo koritsaki mou ola na pane teleia

gioulaki upomoni kai ola tha pane teleia!!!kala apotelesmata se oles sas kai psiles xoriakes!

sas filo kai sas euxaristo pou eisastan konta mou olo auton ton kairo!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DAFNI ΜΗΝ ΑΠΕΛΠΙΖΕΣΑΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ,ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ ΤΗΝ 4 ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ , ΕΙΜΑΙ 3 ΜΕΡΑ ΠΟΥΡΕΓΚΟΝ ΚΑΙ ΟΛΟ ΛΕΩ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΤΣΕΙ , ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΟΥΡΗΣΑΜΕ ΣΤΟ ΠΗΓΑΔΙ :P:P ,ΕΛΑ ΨΗΛΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ,ΕΤΣΙ ΚΟΡΙΤΣΙ;ΦΙΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sunnefaki etsi einai!stin arxi to pira ligo strava alla tora osos to les psila to kefali,den ginete na min ta kataferoume,apla den ginete!

apla sterepse i stepi mas molis ksanamporesoume tha prospathisoume kai pali!!!!

sou euxomai olopsixa ola na sou pane kala!!!!!!!kai se liges meres na mas grafeis ta euxarista nea sou!

asxeto alla ithela na sas rotiso to ika sou grafei tin puregon?an nai xerete tin diadikasia na na tin grapseis?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε όλους!!!!

Dafniμου λυπαμαι βρε κοριτσακι μου! Μπραβο σου ομως που σκεφτεσαι θετικα και συνεχίζεις! Εξαλλου το ότι έμεινες έγκυος είναι παρα παρα πολύ καλό όπως ξέρεις και σημαινει ότι πολύ συντομα θα έρθει το μπεμπε σου!!!!

συννεφακι Καλή Συνεχεια σου εύχομαι και αυτή η φορά να είναι η τυχερή σου!!!!! Θα αναμενουμε τα νέα σου.

Ευακιμου βλέπω πως οι διακοπες σου έχουν κανει καλό. Χαιρομαι παρα πολύ που σε ακουω έτσι θετική κοριτσάκι μου!!!! Αντε αντε και απο Σεπτεμβρη παμε για τα καλύτερα ωάρια που θα μας φέρουν τα μπεμπαρια!!!!

Φιλακια πολλά ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!

ΔΑΦΝΗ μου...λυπαμαι πολυ...σε καταλαβαινουμε....το ξερεις αυτο...

αφου εισαι στο σωστο ποστ!!!

Γκαρι...ζηλεψα μεχρι αηδιας που εισαι εκει διακοπες!!!

Βασω...καλημερα!

Συννεφακι καλη επιτυχια - με το καλο η 4η φορα και τυχερη!!!!

:kiss:

οι κοτουλες δεν μπηκαν ακομα ε???? κο κο κοκο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και απο εμένα, μου λείψατε αλλα πολύ τρέξιμο κορίτσια, Ευάκι μου ΧΑΡΗΚΑ ΤΡΕΛΛΆ με τα νέα σου αλλά αρχίζω κ τρομάζω με εμένα, όποτε έχω καλή διαίσθηση βγαίνει...ήμουν ΣΙΓΟΥΡΗ οτι οι εξετάσεις σου θα είναι καλές....απίστευτο...

Δαφνούλα μου χαίρομαι που δεν σε πήρε απο κάτω, το καλό είναι ότι ψιλογαντζώθηκε, οπότε την επόμενη θα γαντζωθεί για τα καλά...λυπάμαι κοριτσάκι μου. :(

Γλειφιτζούρι ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ και οι κράμπες που είπες μια χαρα ακούγονται.

Ζαχαρωτό τι έγινε με την υστεροσκόπηση? βρήκαν πολύποδα? 2 φορές έχω βγάλει γαμώτο μου γαμώ κ όλο αγχώνομαι μην ξαναφυτρώσουν....

Ηλιαχτίδα ΞΑΝΑ ΜΠΡΑΒΟ είδες στο είπα δεν εκανε λάθος το τεστ...να το χαρείς μην είσαι συγκρατημένη, ολα τέλεια θα πάνε. Συμπτώματα είχες τελικά? γιατί θυμάμαι το έψαχνες......

Εγω έκλεισα ραντεβού με αιματολόγο να κάνω για θρομβοφιλία κ ότι άλλο μου πει...απο μόνη μου ...τι να κάνω ρε κορίτσια...θα το βρω το πρόβλημα μόνη μου στο τέλος.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συννεφακι έγραψε:

DAFNI ΜΗΝ ΑΠΕΛΠΙΖΕΣΑΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ,ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ ΤΗΝ 4 ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ , ΕΙΜΑΙ 3 ΜΕΡΑ ΠΟΥΡΕΓΚΟΝ ΚΑΙ ΟΛΟ ΛΕΩ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΤΣΕΙ , ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΟΥΡΗΣΑΜΕ ΣΤΟ ΠΗΓΑΔΙ :P:P ,ΕΛΑ ΨΗΛΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ,ΕΤΣΙ ΚΟΡΙΤΣΙ;ΦΙΛΙΑ.

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΥΝΝΕΦΑΚΙ ΜΟΥ. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nikol. έγραψε:

vasso78 έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΒΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ.[/quote:1ms696q9]

Βρε καλώς το κοριτσακι μας!

Και εγώ Νικόλ μου εχω ραντεβου την αλλη εβδομαδα με νεο γιατρο σε καινουριο κεντρο και θα του ζητησω να μου πει όλες τις εξετασεις που μπορω να κανω και δεν έχω κανει μεχρι στιγμης. Το σιγουρο είναι η υστεροσκόπηση και βλεπουμε!!!!!

Αντε Νικόλ μου ελπίζω η επομενη φορα να είναι και για τις δύο μας η τυχερή μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα...Καλημερααααα λεμεεεεεεε!!!!!!!

Eyeore ζουλευωωωωω!!!!!Θελω κ εγωωωωωωω :):)

Dafni μου :(:(:(:( κριμα ρε γαμωτο!!! Ξεκουρασε σωμα και πνευμα και μετα τον Σεπτεμβρη βαλε πλωρη για τα μπαρμπασταθακια!!!Μην ανησυχεις...εγω ειχα 4,τα αποψυξαμε ολα κ μια χαρα τα καταφεραν,χωρις καμια απωλεια!!!

Συννεφακι γερα με τσαμπουκα !!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΒΡΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ???????????

ZAXARENIAAAAAA εγώ εδώ είμαι!!!!

Μια μπαινω, μία βγαινω. Ε πρεπει να δουλεψω και λιγακι στο εντωμεταξυ!

Παντως γενικοτεα έχω την αίσθηση ότι έχουμε λιγοστεψει τον τελευταιο καιρο ε????

Πολλές κοπέλες ρε παιδί μου που θυμαμαι εγώ να μπαινουν τουλαχιστον το διαστημα που είμαι και εγώ μέλος έχουν χαθει.

Λες να είναι το καλοκαιρι????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasso78 έγραψε:

zaxarenia έγραψε:

ZAXARENIAAAAAA εγώ εδώ είμαι!!!!

Μια μπαινω, μία βγαινω. Ε πρεπει να δουλεψω και λιγακι στο εντωμεταξυ!

Παντως γενικοτεα έχω την αίσθηση ότι έχουμε λιγοστεψει τον τελευταιο καιρο ε????

Πολλές κοπέλες ρε παιδί μου που θυμαμαι εγώ να μπαινουν τουλαχιστον το διαστημα που είμαι και εγώ μέλος έχουν χαθει.

Λες να είναι το καλοκαιρι????[/quote:3gt9wayu]

ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ ΦΤΑΙΕΙ...ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΩΡΕ...ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΞΩ

ΠΑΡΑ ΜΕΣΑ!!!

ΚΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΜΠΑΙΝΩ ΜΙΑ ΒΓΑΙΝΩ...ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΠΟΣΤΑΚΙ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ.

ΔΕΝ ΕΣΧΩ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΣΗΜΕΡΑ...ΠΑΝΕ ΟΙ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ ΤΗΣ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑΣ

ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ.

ΤΟΥΥΥΥΥΥΤΤΤΤΤΤΤΤ

ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΑΛΛΑ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΩ ΣΤΑ ΜΙΚΡΑ!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσαρες μου να μαι και εγω!!μαγειρευα γεμιστα τωρα τελειωσα με τις δουλειες... περιμενω σημερα να αδιαθετησω να ξεκινησω ενεσουλες και εχω αγωνια!!αντε να τελειωνω και εγω.Βασουλα μου τωρα ειδα τα νεα σου λυπαμαι παρα πολυ,οτι και να σου πω ειναι λιγο και δυτυχως οτι και να πω δεν επουλωνει η πληγη.Λεω μονο το εξης...Ο Θεος να σε αξιωσει να κανεις πολλα παιδακια και αυτη να ηταν η τελευταια ταλαιπωρια σου!Τοσα πολλα που να λες,ελεος με τρελαινουν!Και θα χαμογελας μετα!!

σας φιλω ολες γλυκαααααααααααααα σμουτςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια

Έχει κάνει καμία εξωσωματική σε φυσικό κύκλο και χωρίς θεραπεία και αν ναι έχετε ακούσει να υπάρχουν ελπίδες ?

Ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barcelonita έγραψε:

καλησπερα κοριτσαρες μου να μαι και εγω!!μαγειρευα γεμιστα τωρα τελειωσα με τις δουλειες... περιμενω σημερα να αδιαθετησω να ξεκινησω ενεσουλες και εχω αγωνια!!αντε να τελειωνω και εγω.Βασουλα μου τωρα ειδα τα νεα σου λυπαμαι παρα πολυ,οτι και να σου πω ειναι λιγο και δυτυχως οτι και να πω δεν επουλωνει η πληγη.Λεω μονο το εξης...Ο Θεος να σε αξιωσει να κανεις πολλα παιδακια και αυτη να ηταν η τελευταια ταλαιπωρια σου!Τοσα πολλα που να λες,ελεος με τρελαινουν!Και θα χαμογελας μετα!!

σας φιλω ολες γλυκαααααααααααααα σμουτςςςςς

Καλως την!!! Καλε στείλε μας κανα γεμιστο. Πειναωωωωω

(Μόνο κοριτσακι μου που στα δυσαρεστα δεν ήμουν εγώ! Μαλλον για τη Δαφνη ηθελες να τα γραψεις!!!

Φιλακια

;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΙΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΩΡΑΙΟ ΚΟΤΣΟ!!!

(τι βλαχα που ειμαι ακου κοτσο)

ΦΡΑΝΙΤΟ δεν εχω ιδεα. (σε διαφωτισα ε? χμ) Καλη επιτυχια !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...