Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική,ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο 6


Recommended Posts

εμμυ79 έγραψε:

σ'ευχαριστω!ετσι πιστευω κι εγω...δεν ειναι με σκονη...αλλα δεν μπορει με λιγες σταγονιτσες απωλεια να υπαρχει προβλημα... Σ' ευχαριστω και παλι

και για σενα οτι καλυτερο!!

Καλημερα εμμυ79. Welcome!!!!

Λοιπόν μη στεναχωριεσαι για λίγες σταγονίτσες. Και εγώ πολλές φόρες είχα μικρες απώλειες και δεν υπηρξε κανενα προβλημα στη διεγερση!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ποια διεγερση ρε ΒΑΣΩ..παλι σεξουαλικα μιλας μαρη?????

χιχιχιχιχ...τι κανεις βασουλινι?????

ΜΠΑΡΣΤΣΕΛΟΝΙΤΑ γιουχουυυυυ....ποτε ξεκινας εσυ ειπαμε?

Σερνεται και αλτσχαιμερ...εδω με το ζορι θυμαμαι

οτι εχω αντρα!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κοριτσια!!!!!

Βρε Zaxarenia μου πως πηγε με την εξεταση που εκανες? Ολα καθαρά? Θα την κάνω και εγώ μάλλον αυτό το μήνα αν και δεν έχουμε καμία ενδειξη ότι υπάρχει κάτι. Αλλα ποτέ δεν ξέρεις!!!

Dolfinμου μην ανησυχεις. Το 50% που ανεβηκενομιζω πως δεν είναι και λίγο!

Ελπίζω όλα να σου πανε καλα!!!!!

Barcelonita ποτε ξεκινας τελικα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasso78 έγραψε:

Καλημέρα σε όλα τα κοριτσια!!!!!

Βρε Zaxarenia μου πως πηγε με την εξεταση που εκανες? Ολα καθαρά? Θα την κάνω και εγώ μάλλον αυτό το μήνα αν και δεν έχουμε καμία ενδειξη ότι υπάρχει κάτι. Αλλα ποτέ δεν ξέρεις!!!

Dolfinμου μην ανησυχεις. Το 50% που ανεβηκενομιζω πως δεν είναι και λίγο!

Ελπίζω όλα να σου πανε καλα!!!!!

Barcelonita ποτε ξεκινας τελικα???

καλα ρε αγαπη πηγε...βγαλαμε ενα πολυποδα με 1 ποδι!!!!!

εχω γραψει σχετικα σε αλλη σελιδα...αντε κουνησου να διαβασεις

τεμπελουλα!!!!

:woohoo:

που θα την κανεις εσυ κοπελια μου????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ

LOLLIPOPAKI είμαι σίγουρη πως όλα θα πάνε τέλεια και θα κάνεις και ένα και δύο και τρία και τέσσερα παιδιάααααααα όοοοοοοοοπα

Δάφνη που είσαι καλέ;;;;;;;;;;

Λοιπόν καθότι ανυπόμονη από γεννησιμιού μου πήγα μια μέρα νωρίτερα για χοριακή

και το αποτέλεσμα;;;;;;

60,00

νομίζω ότι είμαι λίγο έγκυος :laugh: :laugh: :laugh:

βέβαια πρέπει σε 2 μέρες να ξανακάνω για να δούμε πως πάμε

αλλά μπορώ να είμαι έστω και συγκρατημένα τρελλή από τη χαρά μου; :laugh: :laugh: :laugh:

ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΞΥΠΝΗΣΑΝ!!!ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΑΥΡΙΟ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΩ!!!ΤΡΕΜΩ!!ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΦΟΒΙΤΣΙΑΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΩΡΑΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ ΜΟΝΗ ΜΟΥ!!ΜΠΟΥ ΧΟΥ ΧΟΥ.ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΝΑΣΑ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΡΦΩΣΩ...ΜΕ ΤΗ ΜΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΑΠΟΤΟΜΑ Η' ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ?ΤΟ ΑΠΟΤΟΜΟ ΤΟ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗ ΣΠΑΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΒΕΛΟΝΑ.ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΞΑΝΘΙΑ ΡΕ ΦΟΥΣΤΗ!!Η ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΠΟΝΑ?ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΑΣΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ.ΘΑ ΠΡΗΣΤΩ ΑΡΑΓΕ?ΘΑ ΦΟΥΝΤΩΝΩ?ΟΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΠΑΝΙΚΟΣ ΟΣΟ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ!!ΘΑ ΓΙΝΩ ΣΑΝ ΤΗ ΦΑΤΣΟΥΛΑ ΤΗΣ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα

μη μου μιλατε!!!!

ΜΗ ΜΟΥ ΜΙΛΑΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!

ΣΚΟΤΩΝΩ ΓΙΑ 1 ΤΣΙΓΑΡΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vasso78 χοριακη στις 16/7 (αν δεν εχουμε εκπληξεις νωριτερα :S )

εμμυ79 κ εγω ειχα απωλειες σταγονων,γιατι προσπαθουσα να βγαλω τον αερα (τρομαρα μου),μετα ομως τις εκανα μαζι με τον αερα (ρε λες γι αυτο να ειχα γινει σαν μπαλονι :P:P ?) Μην ανησυχεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΛΙΑΧΤΙΔΑ: μπορειιιιιιιςςςςςςςςςς......γιουχουυυυυυυυ αντε και εις ανωτερα μπειμπι!!!!!

ΛΟΛΙ : ΔΕΝ ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ....ΘΕΣ ΕΝΑ ΜΠΑΦΟ????? :laugh: :laugh:

ψυχραιμια...τι ειναι και το τσιγαρο μωρε??? ΜΙΑ ΙΔΕΑ!!!ωωωωχχχ

τι ηταν αυτο που μου ρθε? τσοκαρο????? :laugh:

ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΙΤΑ: καλη αρχη....δεν πονανε αυτες οι ενεσεις...νομιζω δεν θελει σιγα σιγα θελει απο μακρια πως κανεις με τα βελακια στον τοιχο!!!!

χαχαχαχαχα

οσο για τα αλλα που ειπες θα σου πω ενα πραγμα και βαλτο καλα

στο ξανθο μυαλο σου : ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!

ΛΙΓΟ φουσκωμα ειναι λογικο....η εμβρυομεταφορα ΔΕΝ ποναει καθολου...

απλα πεθαινεις απο τον πονο..ουρλιαζεις κλπ κλπ!!!!αααααααχαχαχαχαχα

:silly:

:woohoo: :woohoo:

οποτε θελετε να σας ξανα παρηγορησω.... ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ!!!!

:woohoo: :silly: :silly: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barcelonita έγραψε:

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΞΥΠΝΗΣΑΝ!!!ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΑΥΡΙΟ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΩ!!!ΤΡΕΜΩ!!ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΦΟΒΙΤΣΙΑΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΩΡΑΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ ΜΟΝΗ ΜΟΥ!!ΜΠΟΥ ΧΟΥ ΧΟΥ.ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΝΑΣΑ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΡΦΩΣΩ...ΜΕ ΤΗ ΜΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΑΠΟΤΟΜΑ Η' ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ?ΤΟ ΑΠΟΤΟΜΟ ΤΟ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗ ΣΠΑΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΒΕΛΟΝΑ.ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΞΑΝΘΙΑ ΡΕ ΦΟΥΣΤΗ!!Η ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΠΟΝΑ?ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΑΣΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ.ΘΑ ΠΡΗΣΤΩ ΑΡΑΓΕ?ΘΑ ΦΟΥΝΤΩΝΩ?ΟΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΠΑΝΙΚΟΣ ΟΣΟ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ!!ΘΑ ΓΙΝΩ ΣΑΝ ΤΗ ΦΑΤΣΟΥΛΑ ΤΗΣ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑΣ!!

Barcelonita κοιτα. Δε θα λεγα πως πρεπει να τις κανεις αποτομα. Μην καρφωθεις δηλαδη. Εγω τις περισσοτερες τις εκανα στην κοιλια και να σου πω την αληθεια ανασηκωνα παντα λίγο το δερμα (ζουλώντας με τα δυο δαχτυλα) και μετα την εκανα. Ετσι δεν ποναγα καθολου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barcelonita έγραψε:

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΞΥΠΝΗΣΑΝ!!!ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΑΥΡΙΟ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΩ!!!ΤΡΕΜΩ!!ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΦΟΒΙΤΣΙΑΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΩΡΑΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ ΜΟΝΗ ΜΟΥ!!ΜΠΟΥ ΧΟΥ ΧΟΥ.ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΝΑΣΑ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΡΦΩΣΩ...ΜΕ ΤΗ ΜΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΑΠΟΤΟΜΑ Η' ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ?ΤΟ ΑΠΟΤΟΜΟ ΤΟ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗ ΣΠΑΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΒΕΛΟΝΑ.ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΞΑΝΘΙΑ ΡΕ ΦΟΥΣΤΗ!!Η ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΠΟΝΑ?ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΑΣΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ.ΘΑ ΠΡΗΣΤΩ ΑΡΑΓΕ?ΘΑ ΦΟΥΝΤΩΝΩ?ΟΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΠΑΝΙΚΟΣ ΟΣΟ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ!!ΘΑ ΓΙΝΩ ΣΑΝ ΤΗ ΦΑΤΣΟΥΛΑ ΤΗΣ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑΣ!!

παρε φορα και καρφωσετην!!!!!!!!Τωρα χωρις πλακα,δεν θελει σιγα σιγα.

Μπαμ μπαμ κ ολη μεσα (την βελονα) :laugh: :laugh:

η εμβρυομεταφορα ειναι το πιο ευκολο κ ανωδυνο,σαν τεστ παπ.Καθεσαι στην υπεροχη κ αναπαυτικη ντοκτορ τσεαρ κ οι αλλοι δουλευουν για σενα!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΡΕΜΗΣΑ ΛΙΓΟ,ΘΑ ΣΦΙΞΩ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΚΙΑ ΒΟΥΡ!!ΣΤΟ ΨΑΧΝΙ!!ΧΑΧΑ!!ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΣΑΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΑΙ ΛΙΓΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barcelonita έγραψε:

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΡΕΜΗΣΑ ΛΙΓΟ,ΘΑ ΣΦΙΞΩ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΚΙΑ ΒΟΥΡ!!ΣΤΟ ΨΑΧΝΙ!!ΧΑΧΑ!!ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΣΑΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΑΙ ΛΙΓΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!

ΝΑΙ ρε συ οποτε θες παρηγορια-συμβουλες-συμπαρασταση

εδω ειμαστε!!!! μονο μην ειναι μεσημερι γιατι κοιμαμαι κανα 4ωρο

και μην ειναι και βραδυ μετα τις 8 γιατι ξανα κοιμαμαι!!!! :P :woohoo:

ευχαριστω πολυ γεια σας!!!! :woohoo:

ΑΑΑΑ και πες στην ΒΑΣΩ οτι ειναι...μονικ σουρλουλου!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

ΛΟΛΙΠΟΠ πες ρε συ στην ΒΑΣΩ οτι εχει p.m!!!!

merci :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Βασωωωωωωωωωωωωωω

μαρη Βασωωωωωωωωωωωωω

εεεεεεεεεεε Βασωωωωωωωωωωωωω

δεν ακους καλεεεεεεεε??????

εχεις π.(ου) μ.(ου) απο την Ζαχα.

Ειναι επειγον!!!!!!!!!!Ειναι επειγον!!!!!!!

Ελα Βασωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιούυυυυυυυυυυυ χουυυυυυ!!!

Εμβρυομεταφέρθηκά και εγώ :laugh:

Ηλιαχτίδα σου ευχομαι τριπλή η χοριακή μεθαύριο :woohoo:

barcelonita μην τις ακους τις τρελές (ακου εκει νταρτς :P ) σιγα σιγα οπως βολεύεσαι. Μετα τις δυο-τρείς πρωτες μερες θα πάρεις το κολλάι (ετσι γράφεται? :silly: ) Η μόνη λογική που 'εμεινε εδω μέσα ειναι η vasso78 με φαίνεται.

Γλυφιτζουράκι μου δεν χρειαζεται να σκοτώσεις κανεναν, θα σκοτώσω εγω και θα σου δωσω και σενα καμια τζουρίτσα. Αλήθεια πως νοιώθεις? Τι τρώς , τι πίνεις , που πας και το δίνεις...ουπς λάθος :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki έγραψε:

Γιούυυυυυυυυυυυ χουυυυυυ!!!

Εμβρυομεταφέρθηκά και εγώ :laugh:

Ηλιαχτίδα σου ευχομαι τριπλή η χοριακή μεθαύριο :woohoo:

barcelonita μην τις ακους τις τρελές (ακου εκει νταρτς :P ) σιγα σιγα οπως βολεύεσαι. Μετα τις δυο-τρείς πρωτες μερες θα πάρεις το κολλάι (ετσι γράφεται? :silly: ) Η μόνη λογική που 'εμεινε εδω μέσα ειναι η vasso78 με φαίνεται.

Γλυφιτζουράκι μου δεν χρειαζεται να σκοτώσεις κανεναν, θα σκοτώσω εγω και θα σου δωσω και σενα καμια τζουρίτσα. Αλήθεια πως νοιώθεις? Τι τρώς , τι πίνεις , που πας και το δίνεις...ουπς λάθος :blink:

για μεεεεεενα τιποταααααα?????

ουτε ενα γειααααααα???????

ουτε ενα αντιοοοοοοοο ουτε ενα ενταξει??????

νταξει ρε γιουλακι νταξει....

εγω ειμαι ΚΥΡΙΑ και θα ευχηθω για το εβρυομεταφερθημα (ετσι δνε γραφεται?? :woohoo: )

με το καλο το γραπωμα των εβρυων ευχομαι και

να συνεχισουν καλα γραπωμενα τους επομενους 9 μηνες!!!!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki έγραψε:

Γιούυυυυυυυυυυυ χουυυυυυ!!!

Εμβρυομεταφέρθηκά και εγώ :laugh:

Γλυφιτζουράκι μου δεν χρειαζεται να σκοτώσεις κανεναν, θα σκοτώσω εγω και θα σου δωσω και σενα καμια τζουρίτσα. Αλήθεια πως νοιώθεις? Τι τρώς , τι πίνεις , που πας και το δίνεις...ουπς λάθος :blink:

Μπραβο ρε Gioulaki εμβρυομεταφερμενο :laugh: :laugh:

Η αληθεια ειναι οτι χτες απο το απογευμα μεχρι σημερα εχω κραμπουλες χαμηλα στην κοιλια κ δε μπορω να το συγκρινω με την προηγουμενη προσπαθεια γιατι τοτε πονουσα γενικα απο τα φαρμακα.

Παντως δεν ειναι η ιδεα μου! ;) Τωρα για ολα τα υπολοιπα που ρωτας....τρωω τα παντα (οχι τα αρκουδακια :laugh: :laugh: ),τους καφεδες εκοψα μαχαιρι (επινα 3-4φραπεδακια) κ περιορισα πολυ το τσιγαρο (οχι τελειως ομως :blush: ).

Ξαπλα ημουν χτες κ σημερα καρεκλατο κ πολυθρονατο.

Αυτα....εσυ ποσα εβαλες? τι νιωθεις? τι κανεις?μολογατα οοολα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipopaki σε παρακαλω παρα πολυ να πεις στην Κα Zaxarenia οτι απο εδώ και στο εξής δε θα της απευθυνω ξανα το λόγο! Αν λέω αν τη χρειαστω κατι θα της μιλαω μεσω άλλου λοιπον!

Gioulaki μου σε ευχαριστώ πολύ που αναγνωρισες την αξια μου! ΚΑι εσυ να μη της ξαναμιλησεις τηw Zaxas που σου κραταει μουτρα κιολας! Μμμμ σιγά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Lollipop τι ενοείς με το "καρεκλατο" και το "πολυθρονατο"? Εγώ για κατι αλλω τα ξερω αυτα. Κατι όχι και τοσο ξεκουραστο. Ασε που δεν επιτρεπεται μετα την εμβρυομεταφορα αυτο το αλλο!

:laugh :laugh: :laugh: :

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Στο μεταξύ κορίτσια, πήρα τηλέφωνο σ αυτό το κέντρο που σας έλεγα εδώ στη γειτονιά, αλλά δεν έχουν ραντεβου κι αυτοί πριν τις 7 Ιουλίου! 😫 πφφφ Θα λυσσάξω μέχρι την αυχενική να ξέρετε... 🤪🤣🤣 Η μόνη μου επιλογή είναι τα επείγοντα, αλλά δε θέλω και να πάω εκεί χωρίς να υπάρχει κάποιο "θέμα", ξερω γω... Τέλος πάντων, τουλάχιστον με απασχολεί αρκετά η δουλειά και ξεχνιέμαι, παρήγγειλα κι ένα παζλ να περάσουν οι μέρες ευχάριστα 😅
    • αύριο εχω στις 20.30 το ραντεβού.. έβαλα απόγευμα γιατί το πρωί με τη ζέστη δεν την παλεύω!
    • Ναι μια φορά με επιασε! Θα μ πει την επόμενη βδομαδα που θα παω για Doppler η γιατρός αν γύρισε   εγω την Πέμπτη  εχω παιδίατρο! 😊  
    • Άσε ασε... Μη νομίζεις και στο Ηνωμένο Βασίλειο έτσι είναι!! Η κολλητή μου μένει εκεί και όταν ήταν έγκυος στις 12 εβδομάδες κι εκεί σε δέχονται στο δημόσιο. Πιο πριν μόνο ιδιωτικά αν μπορείς...  Εδώ πάντως σου λένε να πας στα επείγοντα πριν τις 12εβδ αν έχεις ανησυχητικά συμπτώματα εκτός κι αν συνεννοηθείς με τον οικογενειακό γιατρό και σε παραπέμψει για υπέρηχο πιο νωρίς. Δηλαδή χωρίς λόγο κι αιτία δεν βγάζεις άκρη... Οι περισσότερες γυναίκες πηγαίνουν ιδιωτικά 2-3 φορές και μετά αν δε τους το επιτρέπει το οικονομικό συνεχίσουν με το δημόσιο και περιορισμένα ραντεβού ..😩
    • Α έτσι όπως το έγραψες ότι πηγές εκτάκτως κάπως καταλάβα ότι πηγές χθές. Σόρρυ, δε διάβασα σωστά 😅 σε κάθε περίπτωση, είσαι όλο και πιο κοντά στο ραντεβού σου, όλα θα πάνε καλά κορίτσι μου ❤️ σου στέλνουμε οοοολη τη θετική ενέργεια ✨ 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...