Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική,ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο 6


Recommended Posts

kalimera koritsia kai agori!!!

nikol kathe thetiki skepsi konta sou koukla kai molis matheis ,mpes to mammy!!!!

euaki mou se katalavaino pos einai golgothas alla min to vazeis kato,se 2 meres tha pareis ta apotelesmata kai tha mpis stin kainourgia diadikasia gia to moraki ssas!!!ola tha pane teleia tha to deis!!!!

ego exo akoma aima ,mia pio polli mia ligotero,ti na po exo apogoiteuti,tin deutera tha xanakano xoriaki,megali agonia!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημέεεεεεεεεεεεεεεερα!!!!!!!!!!!!!!!!

Σήμερα νιώθω ότι θα είναι μια υπέροχη μέρα :):):):)

η ΝΙΚΟΛ

με την τεράαααααααααααστια χοριακή της θα μας φτιάξει τη μέρα

Νικολ περιμένουμε............

ΟΛΗ Η ΣΚΕΨΗ ΜΑΣ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eyeore71 έγραψε:

Νικόλ μου έχεις pm.

Η ΑΜΗ είναι η ορμόνη που μετρά τα αποθέματα ωαρίων μια γυναίκας.

Bαθιά αναπνοή και μέτρα ανάποδα μεχρι τη Παρασκευη.

Θα είναι ολα καλά βρε χαζουλα μη στεναχωριέσαι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΑΦΝΗ μου καλημέρα κοριτσάκι μου

εύχομαι μέσα από την καρδιά μου όλα να σου πάνε τέλεια και η χοριακούλα σου να είναι άψογη.

Αλήθεια τι ένιωθες εσύ κατά την διάρκεια της αναμονής;

εγώ δεν νιώθω και κάτι ιδιαίτερο.

δεν είμαι συνέχεια ξάπλα αλλά είμαι πολύ χαλαρά στο σπίτι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακοοοοοομαααααα?????????? που ειναι η χοριακη??????????

αιντε βρεεεεεειιιιιιιιιιι

μας γκαστρωσατε.... :laugh: :laugh:

λέμε τώρα!!!!

τα αλλα κοριτσουλια πως πανε?

ΓΚΑΡΙ ευχομαι να ειναι ολα καλα...και να τελειωσει

αισιως η ταλαιπωρια σου!!!

Τσουπρες???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου όμορφα ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ τα παγωτίνια μου τα καταβρόχθισα κ αυτα , εχω καταντήσει εμβρυοκτόνος.. :( . Δεν πειράζει....... είμαι καλά αλήθεια σας το λέω το ήξερα, όση αισιοδοξία κ να είχα αυτη τη π...τ.να τη διαίσθηση δεν μπορώ να τη ξεγελάσω...8η χοριακή για μένα, 3 χρόνια πρασπαθειών κ δεν βρίσκουμε κ το λόγω ρε γαμώτο, εντάξει έχω πολυκυστικές αλλά κάνω ωορρηξίες, εντάξει είχα πολύποδα χιλιοστών 2 φορές κ αφαιρέθηκαν δεν μπορώ να σκεφτώ κατι άλλο, ευχηθείτε μόνο να μην τα εκατοστίσω :S . Σας ευχαριστώ για τη στήριξη, δεν φεύγω θα είμαι εδω για τα δικά σας νέα....σας φιλώ φιλενάδες μου :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:(:(:(:(

Πολύ στεναχωρήθηκα Νικολ μου. Σου εχουν μείνει άλλα παγωτάκια?

Τωρα φρόντισε να χαλαρωσεις αυτο το καλοκαιρι και να δείς απο Σεπτέμβρη τι γίνεται. Καμια φορα οσο τα πιεζουμε τα πραγματα τοσο δεν γίνονται!! :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Oxi κοριτσάκι μου τα έφαγα τα παγωτίνια μου, ξανα απο την αρχή τώρα, θα έρθω Αθήνα αυτη τη φορά, αν κ αλήθεια δεν νομίζω ότι φταίει ο γιατρός μου τι να κάνει ο άνθρωπος είμαι περιπτωσάααρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:( ΝΙΚΟΛΑΚΙ ειμαστε αντρακια δεν ΜΑΣΑΜΕ!!! ;);)

κι εγω ελεγα οτι τα ''κατουρησα'' και βρεθηκαν στην παραλια απο τον υπονομο!!!! χαχαχα σουργελακι...ακου τα ''καταβροχθισε''!!!

:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζαχαρωτό μου δεν εχω σκοπό να σταματήσω με τίποτα, μαζί λοιπόν στην επόμενη...μέχρι να μας βαρεθεί ....ε θα με βαρεθεί στο τέλος ...δεν μπορεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nikol. έγραψε:

Κοριτσάκια μου όμορφα ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ τα παγωτίνια μου τα καταβρόχθισα κ αυτα , εχω καταντήσει εμβρυοκτόνος.. :( . Δεν πειράζει....... είμαι καλά αλήθεια σας το λέω το ήξερα, όση αισιοδοξία κ να είχα αυτη τη π...τ.να τη διαίσθηση δεν μπορώ να τη ξεγελάσω...8η χοριακή για μένα, 3 χρόνια πρασπαθειών κ δεν βρίσκουμε κ το λόγω ρε γαμώτο, εντάξει έχω πολυκυστικές αλλά κάνω ωορρηξίες, εντάξει είχα πολύποδα χιλιοστών 2 φορές κ αφαιρέθηκαν δεν μπορώ να σκεφτώ κατι άλλο, ευχηθείτε μόνο να μην τα εκατοστίσω :S . Σας ευχαριστώ για τη στήριξη, δεν φεύγω θα είμαι εδω για τα δικά σας νέα....σας φιλώ φιλενάδες μου :kiss:

Nikol μου πολύ λυπάμαι και για τη ψυχική και για τη σωματική σου ταλαιπωρία.Μήπως να άλλαζες γιατρό ή κέντρο;Η ηλικία σου είναι μια χαρά,προβληματάκια ιδιαίτερα σοβαρά δεν υπάρχουν άρα μήπωε λέω εγώ κάτι δε πάει καλά με συνδυασμούς και δοσολογίες φαρμάκων;Όπως και να χει εύχομαι το όνειρο σας να πραγματοποιηθεί στο άμεσο μέλλον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nikolάκι μου!!!!!!!!!!

Αυτή την π....να την διαίσθηση δεν γίνεται να την έχεις πριν την κάνεις την προσπάθεια;;;;;;

Σε φιλώ γλυκά! Λόγια παρηγοριάς δεν θα διαβάσεις από μένα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

glukia mou nikol ,lupamai pou ta nea sou den einai euxarista!!!!

eisai polu dunati pou den to vazeis kato kai tha ksanaprospathiseis!!!!mpravo koukla mou!!!!!!

kalo kalokairi,kala mpania ,kales diakopes!!!!!!kai me to kalo na exeis mia kali kainourgia arxi!!!!me dunati psixologia kai gemates mpataries ola tha pane teleia!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nikol μου it s ok :).Το εχουμε ξαναζησει αυτο οι περισσοτερες ;)

Την επομενη φορα.....Ενταξει κοριτσαρα μου?Χαμογελα κ ολα θα ερθουν.

Εγω τωρα ηρθα απο τον γιατρο,καναμε το 2ο υπεροχο γραφιμα κ την Παρασκευη θα ξερουμε αν θα ειναι οι συνθηκες καταλληλες για να βαλουμε τα μπαρμπασταθακια μου την Δευτερα.....Αλλιως καλο Σεπτεμβρη σε ελεγχομενο κυκλο πλεον.

Αυταααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

Nikol μου it s ok :).Το εχουμε ξαναζησει αυτο οι περισσοτερες ;)

Την επομενη φορα.....Ενταξει κοριτσαρα μου?Χαμογελα κ ολα θα ερθουν.

Εγω τωρα ηρθα απο τον γιατρο,καναμε το 2ο υπεροχο γραφιμα κ την Παρασκευη θα ξερουμε αν θα ειναι οι συνθηκες καταλληλες για να βαλουμε τα μπαρμπασταθακια μου την Δευτερα.....Αλλιως καλο Σεπτεμβρη σε ελεγχομενο κυκλο πλεον.

Αυταααααααααααααααααααααα

εύχομαι να πάνε όοοολα καλά την Παρασκευή κ απο Δευτέρα να είσαι ξάααπλα στο σπιτάκι σου με τα μπαρμπασταθάκια σου στην κοιλίτσα σου!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια,

χρειάζομαι τα φώτα σας!!! Είναι άσχετο αλλά θέλω να με ενημερώσετε αν γνωρίζετε!!!

Πήγα στο γιατρό και είδε το ωαριάκι μου και μου είπε ειναι καλό 17,4 τι σημαίνει αυτό!!

Εκείνος μου είπε ελεύθερες συχνές επαφές και να ηρεμήσω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stroumf80 έγραψε:

Καλησπέρα κορίτσια,

χρειάζομαι τα φώτα σας!!! Είναι άσχετο αλλά θέλω να με ενημερώσετε αν γνωρίζετε!!!

Πήγα στο γιατρό και είδε το ωαριάκι μου και μου είπε ειναι καλό 17,4 τι σημαίνει αυτό!!

Εκείνος μου είπε ελεύθερες συχνές επαφές και να ηρεμήσω!!

το 17,4 είναι το μέγεθός του!!Απ ότι γνωρίζω(ελπίζω να μην κάνω λάθος) φτάνει μέχρι τα 18mm κ μετά γίνεται η ωορρηξία.......επομένως είναι έτοιμο να σπάσει για αυτό σου είπε ελεύθερες επαφές κ πάνω απ όλα ηρεμία! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nikol μου.... :( Μεγάλωσε η παρέα για το Σεπτέμβρη. :(

Κρίμα! αλλά θα έρθει και για σένα και για την Βάσω και για τη Ζαχαρένια και για όλες και όλους.

Μη στενοχωριέσαι πολύ, όλες ξέρουμε πως νιώθεις...

Σε φιλώ γλυκά και σου δίνω μια τεράστια αγκαλιά.

Γιουλάκι πως είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stroumf80 έγραψε:

Καλησπέρα κορίτσια,

χρειάζομαι τα φώτα σας!!! Είναι άσχετο αλλά θέλω να με ενημερώσετε αν γνωρίζετε!!!

Πήγα στο γιατρό και είδε το ωαριάκι μου και μου είπε ειναι καλό 17,4 τι σημαίνει αυτό!!

Εκείνος μου είπε ελεύθερες συχνές επαφές και να ηρεμήσω!!

Ετσι οπως στα είπε η chri 18-20 γίνεται το σκάσημο και ειναι καλύτερα να το προλαβεις ετσι ωστε τα σπερματάκια να εχουν στησει καραούλι :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eyeore71 έγραψε:

Nikol μου.... :( Μεγάλωσε η παρέα για το Σεπτέμβρη. :(

Γιουλάκι πως είσαι;

Εχω πολύ αγωνία για αυριο!!!! Τωρα που ξερω πως θα πάω για Σεπτέμβρη είμαι πιο ηρεμη αλλα η αγωνία ειναι για την αυγουλομαζωξη, ειναι πολλά τα ατιμα και μάλλον δεν ειναι κ πολυ καλά :(

Χαλαρωνουμε το καλοκαιρι και βουρρρρρρρρ ολες μαζί ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...