Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μια μεγάλη καλημέρα!!!!!


Recommended Posts

exw diavasei toso polu teleytaia , pou pistevw oti ola paizoun... tpt den teleiwse afou den exw periodo..episis exw leyka ugra..perimenw periodo kai den dikaiologeitai pistevw ayto sinithws tote den uparxei igrasia kan!! mou xei fygei to agxos k ola tha deixei..eyxomai ta kalutera k ssesena!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 132
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kai egw exw ygra lefka kai den iparxei logos na iparxoun apo tin stigmi pou logika eprepe na mou eixe erthei i akatanomasti!!!

Alla ennoeitai oti proteimw ta ygra kai ola ta alla apo tin atimi tin pali exw apo edw!!!xexexexexe

Kala apotelesmata na exoumeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

*crystal* έγραψε:

kali sas mera!!! voithiste me na katalavw ti metraw... kuklos statheros 30-32 meres worrixia thn 21hmera.proigoumeni periodos 7 iouniou. pote perimenw twra 7 iouliou? i metatithetai???

για δες μήπως σε βοηθήσει....

http://www.mammycool.gr/count_fertile_days.jsp

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέέεεεεεεεεεεεεεραααααααααααααα!!!!

Έχω μια ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!

Yihaaaaaaaa!!!!!

Crystalaki, πως είμαστε σήμερα;Οι υπόλοιπες κοπέλες μας; :D :D :D :D :D :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lora-ex Boubou1305 έγραψε:

Καλημέέεεεεεεεεεεεεεραααααααααααααα!!!!

Έχω μια ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!

Yihaaaaaaaa!!!!!

Crystalaki, πως είμαστε σήμερα;Οι υπόλοιπες κοπέλες μας; :D :D :D :D :D :D

ΆΝΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!Μακάριιιιιιιι!!!!!!!να βγεις από την λίστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NAI,ναι,ναι,ναι,ναι!!!!!

... ... ...

ΝΑ ρωτήσω κάτι;Τι να κάνω τώρα; Τεστ εγκυμοσύνης από φαρμακείο ή χωριακή;

Τα τεστ του φαρμακείου θεωρώ ότι είναι τσάμπα λεφτά αλλά το αποτέλεσμα βγαίνει μέσα σε τρία λεπτά...Ενώ η χωριακή θέλει και μιάμιση ωρίτσα! :S

Τα έχω παίξει... συνετίστε με!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο μενα.εγω περιμενω κανονικα σημερα-αυριο να μου ερθει η δευτερη περιοδος μετα την αποξεση που ειχα. η πρωτη εκανε 49μερες να ερθει.ξερει καμια να μου πει αν κ η δευτερη θα αργησει ή θα εθει κανονικα στις μερες που διαρκει ο κυκλος?αυτη η αναμονη με κουραζει.δεν περναει ο καιρος για να ξεκινησουμε προσπαθειες.θα ηθελα να ρωτησω μηπως πριν να ξεκινησουμε θα ηταν καλό να κανω ενα τεστ παπ?μετα την αποξεση λιγο ψιλοανησυχω.τι λετε κ εσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lora-ex Boubou1305 έγραψε:

NAI,ναι,ναι,ναι,ναι!!!!!

... ... ...

ΝΑ ρωτήσω κάτι;Τι να κάνω τώρα; Τεστ εγκυμοσύνης από φαρμακείο ή χωριακή;

Τα τεστ του φαρμακείου θεωρώ ότι είναι τσάμπα λεφτά αλλά το αποτέλεσμα βγαίνει μέσα σε τρία λεπτά...Ενώ η χωριακή θέλει και μιάμιση ωρίτσα! :S

Τα έχω παίξει... συνετίστε με!!! :D

από όλα αυτά που διαβάζω από τα κοριτσια θα έλεγα χοριακή να κάνεις. αλλά αν κρατιέσαι άσε να περάσει και άλλη μέρα,όχι ότι δε δείχνει η χοριακή αλλά για αυξήσεις την πιθανότητα!!!!!!

καλη επιτυχίαααααα

περιμένουμε νέα σου ότι και αν κάνεις!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν ειναι πολυ νωρις το τεστ μπορει κ να μην δειξει κ τσαμπα θα νευριασεις κ θα δωσεις κ πεταμενα λεφτα.καλυτερα χοριακη να εισαι σιγουρη κ ας αργισει κ λιγο.με τις μοναδες θα ξερεις κ ποσο εισαι κ που βαδιζεις.καλυ επιτυχια κ περιμενουμε νεα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

loraki bravooooo!! ante na mhn erthei makari...

tha elega na kaneis xoriaki ase omws akoma 1 mera ...na asxoleisai me alla pragmata na xehniesai..mhn to skeftesai sunexeia, einai duskolo alla kane ena keik as poume xaxaxa GOOD LUK k gw kala me ponakia periodo oxi ..kai thetiki skepsi pistevw i xoriaki itan nwris 7 meres meta tin epafh gia na deixei!!!

sisi mou kanonika poso einai o kuklos sou metras..

o giatros sou ti eipe??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και τώρα τι;

Έκανα γενική καθαριότητα σε όλο το σπίτι,έβαλα πλυντήριο, καθάρισα παντζούρια κλπ και τώρα πάλι τα ίδια!!!Πλάκα-πλάκα μήπως να πάω να κάνω καμοιά πίτα;χεχεχε....

Μάλλον για χοριακή το κόβω αλλά δεν ξέρω πότε να πάω ρε γαμώτο.!Να πάω αύριο ή από Δευτέρα να είμαι πιο σίγουρη;

Α!Επίσης, ξέχασα να σας πω τα νέα:

Υπολόγισα λάθος τις ημέρες(κλασσικά!) και τελικά έχω καθυστέρηση από τις 6 του μήνα!

Οπότε 2 μέρες καθυστέρηση!!!

Και που και που σήμερα νοιώθω κάτι πονάκια περιόδου!!!Έτσι και μου έρθει η ακατανόμαστη, θα εκνευριστώ τόσο πολύ που θα έρθω να καθαρίσω και τα δικά σας τα σπίτια!!!χαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxa eisai apisteyth..!!!

me ekanes k gelasa (mats!!) opote 2 meres kathysterisi mmmm pigaine avrio an den kratisesai tha deixei apo ti stigmh pou exeis kathusterisi.genika o kuklos sou einai stantar kathe mina i einai 1 mera panw i katw... dioti emena einai nai men 30-32 meres alla paei mia mera meta kathe fora... dil 6 maiou, 7 iouniou, twra tha doume.... ta ygra sunexizoun ta dekata episis kaigomaiiiiiiiii

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ έκανα την εξυπνάδα και έτσι όπως τίναζα το θερμόμετρο για να κατεύει κάτω ο υδράρδγυρος..το έσπασα!! :S

Οπότε δεν έχω ιδέα τι θερμοκρασία έχω..!

Εμένα ο κύκλος μου είναι σταθερός και πάει ώς εξής:28,28,28,26 ημέρες.Οπότε ξέρω ακριβώς ότι θα μου έρθει ή πρωϊ της αναμενόμενης ημερομηνίας ή από το προηγούμενο βράδυ!

Οπότε αν πάρουμε ότι περίμενα στις 6 του μήνα έπρεπε να μου έχει έρθει από το πρωί.Αν πούμε τώρα ότι περιμένω σήμερα περίοδο, έπρεπε να μου είχε έρθει από εχτές το βράδυ!!!

Και στις δύο περιπτώσεις πάντως, η καθυστέρηση είναι καθυστέρηση και ελπίζω να μείνει και ετσι όπως έχει για να μην έχουμε κακα ξεμπερδέματα!!!!

Υγρα και εγώ έχω και κάτι πονάκια χαμηλά στις ωοθήκες μου!

Τώρα βλέπουμε!!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τι ειναι ολα αυτα? Δε μπηκα σημερα και βρηκα τις καινουργιες σελιδες ολο ενδιαφερον! Λοιπον crystal μου δες πως θα παει και κανε ξανα μια χοριακουλα νομιζω. Οσο για τη Lora μας, τη βλεπω να μας φευγει απο το τοπικ, να πηγαινει στις εγκυουλες και θα μας λειψειιιιιιιιιι! Χεχεχε μακαρι ρε κοριτσια να ειστε, να χαρουμε επιτελους! Lora βουρ για μια χοριακη αυριο και περιμενουμε! :silly: :) :silly: :) :silly: :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς το το Nutellaki, που μας έλειψε σήμερα όλη μέρα!!

Είπα, πριν πάω για νάνι να σας πω πως εξελίχθηκε η σημερινή μου μέρα!!!

Ξεκίνησα με ελαφρούς πόνους στις ωοθήκες μου και αυτή τη στιγμή που σας γράφω έχω φρικτό πόνο στην μέση, ζαλίζομαι πονάνε οι ωοθήκες μου, κάθε τρεις και λίγο τσουπ...τσίσα και αφήστε τα να πάνε!!!

Το αστείο και ευχάριστο βέβαια της υπόθεσης είναι ότι πόνους περιόδου έχω....περίοδο όμως όχι!!!!Γιούυυυυυυυυυυπιιιιιιιιιιι!!!

Αύριο δεν θα πάω για χοριακή αλλά από Δευτέρα για να είμαι σίγουρη!!!

Αυτά γλυκιές μου κοριτσούδες από εμένα!!!Θα τα πούμε σε λίγες ωρίτσες που θα ξυπνήσω!!!

Φιλάκιαααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera oooooooooooooliiiiiiiiii mera !!

elpizw oles na eiste kala ! xipnisa pou lete kata tis 7 kai piga na tsekarw mipws k irthe i aproskliti...eytyxws oxi...ola kala!!

k gw loraki sunexeia gia tsisa k min fantasteis posotita ...isa isa na xevrakwnomai ;-)) xixixi.

elpizw k eyxomai ta kalutera gia oles mas!!! na eiste super..

k na xamogelate !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια μεγαλη καλημερα και απο μενα ευχομαι ολα να πανε καλα για ολες μας και να μας αξιςσει ο θεός να κρατήσοθμς στην αγκαλιά μας τα αγγελο΄θδια μας!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα στις κοπέλες μου!!

Λοιπόν...έχουμε και λένε..

ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ σήμερα μετά από τρεις μέρες καθυστέρησης,

ΤΑ δέκατα πέσαν από 37.3 στην κανονική μου θερμοκρασία (36.5) και οι πόνοι ειναι οι κλασσικοί γλυκιοί και πανέμοορφοι πόνοι περιόδου!!!Αυτοί οι γνωστοί πόνοι που νοιώθεις σαν να σε βαράνε;Αυτοί ακριβως!!!!! :blink:

Απογοητεύτηκα και εκνευρίστικα πάάάάάάάάάάάάρα πολύ το πρωϊ,αλλά με έβαλε κάτω ο Θοδωρής μου και μιλήσαμε και ίσιωσα!!!

Αυτά τα ολίγα από εμένα και τον επόμενο μήνα άντε με ένα μικρό σποράκι!!!

Crystalaki μου όλα καλά σήμερα;Δεν ήρθε η άτιμη ακόμα ε;Σου εύχομαι να μη σου έρθει για πολυ-πολύ καιρό ακόμα και να έρθει το σποράκι σου!!!! :woohoo: :kiss: :silly: :lol:

Μακιαααααααα :woohoo: :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax mwre... loraki mou tin alli fora omwws den tha sou glitwsei e??? ola kala ygeia na xoume kkanoume trelitses !!!!!!

egw kala..tipota akoma...iremia...fantasou omws pou k gw epeita apo mia xoriaki 0,1, elpizw dioti mou dinontai ta perithwria .

tha deixei den polu asxoloumai me to sugkekrimeno pia tooooooooso polu. mou kanei kako..

ola gia kapoio logo ginontai allwste !

polla gluka filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aντε βρε Loraki.... Μας κανει κολπακια βλεπω η ακατονομαστη..., δεν περιμενε αλλους 9 μηνες και μετα? Πολυ εκνευριστικό να καθυστερει κιολας, να αρχιζουμε να εχουμε ελπιδες και μετα τσουπ! Δεν πειραζει κοριτσακια, εμεις οτι μπορουμε κανουμε απο κει και περα υπομονη... και θα ρθει, που θα μας παει? Φιλακια πολλα και no stress!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...