Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010-Νο11


Recommended Posts

Σας ζηλεύω που έχετε τη διάθεση και το μεράκι και το ταλέντο και ασχολείστε με κατασκευές!!!Εγώ όπως σας έχω πει... τίποτα, ούτε σε beaute ούτε σε καλλιτεχνικά :(

Μπέλλα, το φωτιστικό μου άρεσε και μένα πολύ... Σκέφτομαι και εγώ να το τολμήσω αν και δεν είμαι ιδιαίτερα αισιόδοξη για το αποτέλεσμα!

Σήμερα έπρεπε να πάω πρωί-πρωί στη δουλειά και δεν άντεχα με τίποτα... Είπα ότι δε νοιώθω καλά και ευτυχώς με αντικατέστησε ένας συνάδελφος (πάντα οι άντρες είναι πιο ευαίσθητοι σε τέτοια θέματα, οι γυναίκες τίποτα :angry: ). Τώρα πάω να του πάρω κανένα γλυκό να τον ευχαριστήσω τον καημένο...

Γεια σου yeliz!!Τώρα με το ίντερνετ ελπίζουμε να σε έχουμε πιο συχνά κοντά μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Κατρίνα μου ωραία τα κεράκια σου πολύ μου άρεσαν... Όσο για τις ορμόνες ... υπομονή!! και μην αγχώνεσαι καθόλου και για τίποτα, όσο για τον καιρό... επίσης υπομονή!! :P:P και εδώ απο χθές βρέχει-ψιχαλίζει... χάλια!!! λες και είναι φθινόπωρο...

Άσχετο... στη λίστα είναι μια κοπέλα η katekargi με την οποία είμασταν πολύ κοντά στις εβδομάδες και είχε και αυτή δίδυμα... αλλά έχει να φανεί πάααρα πολυ καιρό, απο αρχές Απριλίου νομίζω, γνωρίζει καμιά σας τι έγινε και χάθηκε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και απο μενα!!!

σημερα εκανα παλι καμπυλη, αυριο τα αποτελεσματα!

εχω ξεκινησει να σας διαβαζω απο το πρωι αλλα με διαλειματα..

ηρθε απο εδω ενας φιλος που ειχα 2 χρονια να τον δω, το τηλεφωνο σημερα χτυπαει ασταματητα και τωρα καταφερα να σας γραψω..

βεβαια με τοσες διακοπες εχω ξεχασει τι διαβασα :P

εδω το βραδυ εριξε απιστευτο νερο και σημερα ποτε ριχνει ποτε σταματαει..

αυτο που θυμαμαι ειναι οτι λεγατε για στρωματα!

εγω παραγγειλα το polyflex της greco strom αλλα φοβαμαι μηπως εχω κανει βλακεια :unsure:

ειναι με τα ελατηρια ενα ενα σε θηκες και εξωτερικα λατεξ. μου ειπαΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ κοκολατεξ αλλα φοβαμαιμην βγει πολυ μαλακο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

soupitsa έγραψε:

Σας ζηλεύω που έχετε τη διάθεση και το μεράκι και το ταλέντο και ασχολείστε με κατασκευές!!!Εγώ όπως σας έχω πει... τίποτα, ούτε σε beaute ούτε σε καλλιτεχνικά :(

Μπέλλα, το φωτιστικό μου άρεσε και μένα πολύ... Σκέφτομαι και εγώ να το τολμήσω αν και δεν είμαι ιδιαίτερα αισιόδοξη για το αποτέλεσμα!

Σήμερα έπρεπε να πάω πρωί-πρωί στη δουλειά και δεν άντεχα με τίποτα... Είπα ότι δε νοιώθω καλά και ευτυχώς με αντικατέστησε ένας συνάδελφος (πάντα οι άντρες είναι πιο ευαίσθητοι σε τέτοια θέματα, οι γυναίκες τίποτα :angry: ). Τώρα πάω να του πάρω κανένα γλυκό να τον ευχαριστήσω τον καημένο...

Γεια σου yeliz!!Τώρα με το ίντερνετ ελπίζουμε να σε έχουμε πιο συχνά κοντά μας!!!

Γεία σου και σεσενα κούκλα... Φροντίζω να έχω Internet παντού όπως βλέπεις για να τα λέμε... γιατί ολόκληρο καλοκαίρι στο σπίτι δεν περνάει έτσι.... Κάποια στιγμή δεν πρέπει να σταματήσεις απο τη δουλειά, σε ποιά εβδομάδα σταματάνε..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τα λέμε το βραδάκι, πρέπει να φεύγω σιγά σιγά. Απο τη δουλειά λογικά θα μπώ αλλά μάλλον δεν θα μπορέσω να γράψω γιατί θα έχω πολλά να κάνω και δεν θα προλάβω.. Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

yELIZ..γεια σου..τα λεμε το βραδακι!

αποτι βλεπω..παλι μονη μου θα ειμαι ...υποψιαζομαι οτι ο αντρας κατι εχει κανονισει για το βραδυ με τους φιλους του!

Κατερινακι, σουπιτσα μου πολυ πεσμενη σε βλεπω τελευταια..τι εχεις κοριτσακι μου!?Μηπως να κανονισουμε εκεινον το καφε..να παρουμε τα πανω μας?

Εγω κοριτσια απο σας περιμενω..για το καφε!καμμια ομως δεν λεει ποτε μπορει ωστε να το κανονισουμε!

Βασιλικουλα..μια χαρα θα ειναι τα αποτελεσματα αυριο..τι να αλλαξε μεσα σε λιγες μερες..ε?Παντως αυτο με το τηλ τοεχω παρατηρησει...ή που δε θα χτυπαει καθολου.ή που ολοι θα με θυμουνται την ιδια μερα!

Καλεεε που ειναι ολες σημερα?Σημερα που ειμαι εδω και με εχει πιασει λογοδιαρροια..??? :S:S:S:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Yeliz καλώς την. Καιρό είχαμε να σε ακούσουμε....

Πατέντες βλέπω. Μπράβο εμείς τα κορίτσια πάντα βρίσκουμε τον τρόπο μας.

Βασιλικούλα μου δεν είχε κάποιο δείγμα εκεί από το στρώμα που παράγγειλες να δεις αν είναι μαλακό??

Κατρίν μου και εγώ είμαι μέσα αλλά επειδή δουλεύω παράλληλα δεν είμαι τελείως focused... :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηταν πιο μαλακο απο τον κοκοφοινικα βρε γιουλη, αλλα μηπως ξερω τι ειναικαλυτερο για τα μωρα....

κατρινα αυτος ο καφες...

πιο ευκολα ηπιες με τις βορειες :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερωτηση κρισεως..

Εχετε υποψην ή εχετε ακουσει ποια στρωματα ειναι καλυτερα αλλα και οικονομικα?

Τα MEDIA STROM,ELITE,TA COCOMAT,Τα στρώματα της ολοκαίνουριας συλλογής των ENTOS,CANDIA?????

ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ..ΟΧΙ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

ερωτηση κρισεως..

Εχετε υποψην ή εχετε ακουσει ποια στρωματα ειναι καλυτερα αλλα και οικονομικα?

Τα MEDIA STROM,ELITE,TA COCOMAT,Τα στρώματα της ολοκαίνουριας συλλογής των ENTOS,CANDIA?????

ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ..ΟΧΙ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥΥ!

Κατριν μου εμείς πήραμε της Media σχεδόν το πιο ακριβό. Κάπου 1100€ μας είχε βγει κανονική διάσταση.

Λοιπόν δεν αξίζει τα λεφτά του. Μπορεί να κάναμε και εμείς λάθος επιλογή αλλά ο άντρας μου κάθε πρωί σηκώνεται πιασμένος.

Γενικά από αυτά που έχω ακούσει είναι ότι το στρώμα πρέπει να είναι σκληρούτσικο΄. Πήγαινε σε επώνυμη εταιρία αλλά μην δώσεις πάρα πολλά λεφτά. Νομίζω ότι είναι τζάμπα και βερεσέ και τρομερή εκμετάλλευση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

γεια σας και απο μενα!!!

σημερα εκανα παλι καμπυλη, αυριο τα αποτελεσματα!

εχω ξεκινησει να σας διαβαζω απο το πρωι αλλα με διαλειματα..

ηρθε απο εδω ενας φιλος που ειχα 2 χρονια να τον δω, το τηλεφωνο σημερα χτυπαει ασταματητα και τωρα καταφερα να σας γραψω..

βεβαια με τοσες διακοπες εχω ξεχασει τι διαβασα :P

εδω το βραδυ εριξε απιστευτο νερο και σημερα ποτε ριχνει ποτε σταματαει..

αυτο που θυμαμαι ειναι οτι λεγατε για στρωματα!

εγω παραγγειλα το polyflex της greco strom αλλα φοβαμαι μηπως εχω κανει βλακεια :unsure:

ειναι με τα ελατηρια ενα ενα σε θηκες και εξωτερικα λατεξ. μου ειπαΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ κοκολατεξ αλλα φοβαμαιμην βγει πολυ μαλακο..

B) gia ayto to stroma elega kai egw!alla oso diavazw sto internet olioi protimoyn to kokofinika!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σας και από εμενα κοριτσάκια!!!δεν μπήκα το πρωί γιατί είχα πάει να αποτριχωθώ..λέμε αυτό το σκ να κατέβουμε επιτέλους στο εξοχικό!!!και έπρεπε να είμαι αποτριχωμένη για την παραλία!!!

σήμερα έχουμε ραντεβού να πάμε να δούμε το μπεμπούλη μας!!!!!!!!!ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ!!!έχω πάνω από ε΄να μήνα να τον δω και ανυπομονώ!!

Αννούλα μου πραστικά στο Γιωργάκη σου!!

Μπέλλα μου πολύ μου άρεσε το φωτιστικο!!μακάρι να μπορούσα να κάνω και εγώ τέτοια αλλά δεν πιάνουν τα χέρια μου...

Κατρινάκι ολόκληρη διαφικασία και εσείς με τα δωμάτια..και εμείς αλλάξαμε κρεβατοκάμαρα(τώρα περιμενω να έρθουν ντουλάπα, κομοδίνα και τα σχετικά)..και θα αλλάξω και τα υπόλοιπα δωμάτια..θα κάνω το γραφείο παιδικό και το παιδικό γραφείο..βέβαια μόνο το παιδικό θα ξαναβάψουμε(πέρυσι είχε βαφτεί το σπίτι) αλλά και μόνο να μεταφέρεις όλα τα έπιπλα είναι διαδικασία!!!

όσο για τα στρώματα επειδή πήγαμε παντού και τα δικομάσαμε όλα, καταλήξαμε σε ένα της greco strom με ανεξάρτητα ελατήρια και το πήραμε στην διάσταση 1.60*2.00 570€...

για το μωρό δεν ξέρω και εγώ τι να πάρω..έχω και το στρώμα της ανηψιάς μου αλλά κάνει να χρησιμοποιήσω το ίδιο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

giouli mou exw kalo antroulh ontws!!!den exw parapono!!!

rozi mporei na gennhsoume mazi!!!egw exw 29/7-2/8 pht!ante na doume!!me to kalo ta mwrakia mas!!!oso gia to strwma,kalo einai na pareis ena anapautiko.allwste ton prwto kairo 8a xrhsimopoieis mono thn kala8ouna h' to port bebe!

katrina polu wraia akougetai h idea gia to dwmatiaki sas!!!polu omorfa ta kerakia sou!!!

yeliz mh dineis shmasia se kanena!!!!me ton tropo sou deikse tous oti den tous afora, oti ginontai adiakritoi kai fusika oti den se ofelei mia tetoiou eidous suzhthsh..kai den 8a th sunexiseis gia na dwseis trofh sthn periergeia tous.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουλη μου τι μου λες..ποιο ηταν θυμασαι??τελικα βγηκε πολυ μαλακο ή σκληρο?εμεις για το GLORY plus που ειναι το φετινο (622,25 ευρω με την εκπτωση)ή το PRESTIGE (788 ευρω παλι με εκπτωση 22%)

Βασιλικη τελικα οντως..ποιο ευκολα ηταν με τις Βορειες..αγαπουλες!

Θεη μου και εσεις σημερα υπερηχο?αντε αντε ποιος τη χαρη σας σημερα!εγω ντρεπομαι να παω για αποτριχωση με τη κοιλια τουρλα..Μονη μου τα εκανα..και σπανια με μια φιλη..αλλα τωρα δε βλεπω σχεδον τιποτα!! :woohoo:

Πραγματι,ξεκιναω δουλειες με φουντες..αλλα ειναι τελευταια ευκαιρια..Κριμα γιατι ειχα φτιαξει στο δωματιο μου Ντουλαπα ασορτι με τα επιπλα!Παλι πατεντες θα σκαρφιστω ..για την ντουλαπα του αλλου δωματιου..μαλλον ταπετσαρια..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατί βρε Κατρινάκι;;δεν μπορείς να τη μεταφέρεις τη ντουλάπα;;

πάντωςκαι η ταπετσαρία είναι τέλεια ιδέα αλλά εφώ στη θεσσαλονίκη τουλάχιστον έχουν ακριβά περαστικά για τις ντουλάπες...

Αναστασία μου και εμεάν ο αντρούλης μου με βοηθάει συνέχεια στις δουλίτσες..και όχι μόνο τώρα που είμαι έγκυος και από πριν..είναι και ο ίδιος πολύ της καθαριότητας και ταιριάξαμε σε αυτό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι ..τη ντουλαπα την καναμε σαν εντοιχιζομενη!οπως και στο παιδικο!εχω δει ταπετσαριες και εχω ξετρελαθει!

Αναστασια μου ευχαριστω..

εισαι τυχερη με τον αντρα σου!Εμενα σπανια με βοηθαει..βεβαια καθε φορα μου λεει.."γιατι δε μου ειπες τιποτα?ενω καθεται ας πουμε στο λαπτοπ..και με βλεπει τι κανω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κορίτσια κι εγώ λατεξ στρώμα ελεγα να πάρουμε της μπέμπας,αλλά είναι πολύ μαλακό κ μου είπαν οτι δεν πρέπει,μήπως το κοκολατεξ τελικά είναι καλύτερο??

Κατρίνα δες εδώ τι κοίταζα χθές:

http://www.artwall.gr/products.php?p=55 ... &category=Ταπετσαρίες Τοίχων&title=Εφαρμογή ταπετσαρίας σε υπνοδωμάτιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sia 24 έγραψε:

αχ!!!τι τέλειο που είναι το δωμάτιο της Έλενας!!!τι ώραία χρώματα!!πολύ μου άρεσε Κατρινάκι μου!!!

kai εγω το εχω λατρεψει το δωματιο!!δυσκολευομαι τωρα να σκεφτω τη νεα εκδοχη!θελω να ειναι τελειο και για τα δυο παιδια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elpidaki83 έγραψε:

βρε κορίτσια κι εγώ λατεξ στρώμα ελεγα να πάρουμε της μπέμπας,αλλά είναι πολύ μαλακό κ μου είπαν οτι δεν πρέπει,μήπως το κοκολατεξ τελικά είναι καλύτερο??

Κατρίνα δες εδώ τι κοίταζα χθές:

http://www.artwall.gr/products.php?p=55 ... &category=Ταπετσαρίες Τοίχων&title=Εφαρμογή ταπετσαρίας σε υπνοδωμάτιο

χαχαχα..Ελπιδακι μου στο μυαλο μου εισαι..Αυτα εβλεπα προχτες...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...