Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010-Νο10


Recommended Posts

elpidaki kai gw roz tha perna kala egw eimai kai periotwsi itan na mi mathw oti einai koritsaki tinga sto roz, ama me afinan tha eperna kai roz karotsi :P

na sou pw fisika oti i tapetsaria de ksilwnete eukola opwte skepsou logika kalitera ;)

kuoula teleutaia mera sti douleia e??? ante tixeroula meta iremia tha xeis kai xrono gia ta pswnia sas ;)

anastasia mou perastikoulia sou, mallon kati tha pataei to mikrouli sou, prospathei na voleutei mwre to kaimeno :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

an-n έγραψε:

vaster και kuo μου μακαρι να μην ειναι τπτ..κουνιεται το καμαρι μου και αυτο με ηρεμει.λετε να παταει καμια αρτηρια μου το ζουζουνακι μου και να μου προκαλει αυτο?την νιωθω και ψηλα..ισως να ειναι κ αυτο..σπρωχνει τα πλευρακια μου κ μ'ενοχλει πολυ!

ελπιδακι το παλευω!!!

κυο μου τι καλα που σημερα ειναι η τελευταια μερα στη δουλεια!!με το καλο να ευχαριστηθεις το υπολοιπο της εγκυμοσυνης σου!

ελπιδακι αν εχεις και αλλο χωρο για το επομενο καντο ροζουλι.αν οχι και αναγκαστεις να βαλεις και τα 2 παιδακια σε ενα δωματιο κανετο σε ουδετερα χρωματα.τι σκεφτομαι ε???

Μην ανησυχείς!! Η ξαραμελίτσα σου μεγαλώνει και σε πιέζει. Είδα και την φώο σου είσαι μινιόν. ΑΦού και ο άντρας σου σε καθησυχάζει μην αγχώνεσαι. Πήγαινε το απόγευμα να την δεις και να ηρεμήσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo28 έγραψε:

elpidaki83 έγραψε:

Χαχαχχα μην ανησυχείς. Έχεις και παρέα - όλο το ψυγείο έχω φάει :P Πολλή πείνα έχει πέσει γαμώτο.

Τι γεύση είναι το παγωτό;

Όσο για το χρώμα, γιατί δεν κάνεις ό,τι σου αρέσει περισσότερο; ;)

Αναστασία μου κι εσένα σου σπρώχνει τα πλευρά ε; Κι εμένα με φρικάρει αυτό, μου κόβεται η ανάσα. Τίποτα δε θα είναι βρε, αφού κουνιέται και δεν έχεις τπτ άλλο, όλα ΟΚ :)[/quote:74hyw62y]

Χεχεχε!! 2 τα θύματα εως τώρα.... :evil::evil::evil:

Βανίλια-σοκολατα-μπανανα-φραουλα......ολα μαζι! :laugh:

Για να μην σας πω οτι πριν απ αυτο έφαγα ενα σαγανάκι!! Τι συνδυασμους κανω όμως!! Οτι να ναι!!

Αυτο θα κάνω με την ταπετσαρία,θα ψάξω κι άλλο,ίσως απ αυτες που είδα να μου άρεσαν περισσότερο οι ροζ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγγελικη μου μακαρι να μην ειναι τπτ..ισως να μου παταει καμια αρτηριουλα.τι να πω..θα μας απαντησει ο γιατρος η' το απογευμα η' αυριο.

γιουλι μου ευχαριστω πολυ!!!!!!!ευτυχως εχω τον αντρουλη μου που ειναι γιατρος και εχω προσβαση πιο ευκολα στις αμεσες εξετασεις στο νοσοκομειο.εδω δεν υπαρχουν ιδιωτικες κλινικες.

ελπιδακι και σενα σκαρφαλωνει στα πλευρα?πωπω πως το κανουν αυτο τα μωρακια μας?

ωχ βρε ελπιδακι μου τωρα με τσακισες..που θα βρω σαγανακι????καλυτερα να μασας παρα να μιλας!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D

το ΡΟΖΟΥΛΙ ειναι ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας αφήνω και εγώ!

Θέλω να κλείσω 2-3 θεματάκια και μετά βουρ σπιτάκι.......Θα πάω σήμερα Οδοντίατρο για την συνέχεια της απονέυρωσης και μετλα :huh::huh::huh: αν είμαι καλά θα πάω κόσμος να πάρω ένα δωράκι (ελπίζω να είναι ανοιχτά μέχρι της 9).

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ουφ ουφ σας διάβασα!!! από το πρωί το παλεύω με πολλές διακοπές!!!αχ άμα ξέχνάω κάποια σορρυ :kiss:

Καλέ κορίτσια είστε πολύ όμορφες και καλλίγραμμες στις φωτογραφίες σας! :woohoo: :woohoo: Και με τα 10 κιλά σας πάλι σούπερ είστε , το μόνο που σας δικαιολογώ είναι το πως έχετε συνηθίσει εσείς τον ευατό σας ;) αλλά να ξέρετε ότι παραμένετε στυλάτες!

ααα και WENDY μου αρέσεις και με το πιο μακρύ μαλλί :kiss: Και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!! (έταξες και φωτο σήμερα :) )

πάρε και μια τουρτίτσα valentine+2010+%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%AF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%BF.jpg

kuo πολύ ωρέαίο και το δικό σας φωτιστικό! μπράβο και στον μπαμπά που έτρεξε και το διάλεξε για την πριγκίπισσα του! Άντε και καλό καθησιό τώρα αφού το κανόνισες ;)

soupitsa μου σε κατατρόμαξε ο γιατρός, σίγουρα το bebe έχει ακόμα περιθώρεια να γυρίσει. Οι ενεσούλες δεν είναι τίποτα μωρέ, μην στεναχωριέσαι απλά γι παν ενδεχόμενο. Και αυτό με τους γιατρούς της Αθήνας που πληρώνονται ανάλογα με το δωμάτιο δεν το καταλαβαίνω καθόλου :angry::angry::angry: με ποια λογική??? Και τα λεφτά που ζητάει είναι εξωφρενικά :blink: Πότε ξεκινάει η άδεια σου?

VASOMITS τι ευχάριστα τα νεάκια σας! Να προσέχεις και να μην κουράζεσαι πολύ, το ξέρω είναι δύσκολο οι άλλοι να κάνουν δουλιές και εσύ να κάθεσαι αλλά πρόσεχε το bebe! Aααα κάνε και καμιά βουτιά για εμάς που προς το παρόν δεν προβλέπετε!

Giouli30 άντε περαστικά και αγύριστα!

sia μου 5-6 λίτρα νερό την ημέρα!!! :woohoo: :woohoo: πω πω

Κατρίνα περιμένουμε τα αποτελέσματα από την καμπύλη σου.

vasiliki76 έξω όλα τα ζουζούνια!!!

Αναστασία τίποτα να μην είναι!

Αχ ένα παγωτάκι θα το χτύπαγα και εγώ τώρα αλλά δεν έχω στο σπίτι :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ έχω μια τεράστια όρεξη για γλυκό τώρα, ειλικρινά μια τούρτα θα την τσάκιζα :blush:

Είμαι στο σπίτι με την μικρή η οποία δεν έχει κοιμηθεί για μεσημέρι. Εγώ από την άλλη έχω φοβερή υπνηλία και ο άντρας μου αυτή την εβδομάδα δουλεύει όλη μέρα και έρχετε το βράδυ κομμάτια οπότε δεν μπορεί να την κρατήσει καθόλου να ηρεμήσω και εγώ.

Άσε που έχω μπαφιάσει και μέσα, θέλω να βγω λίγο έξω. :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα που στο έγραφα την πήρε ο ύπνος :silly: στον καναπέ γιούπιιιι

Μωρέ ο καιρός είναι χάλια έξω για βολτίτσα........έχει έναν τρελό αέρα άστα να πάνε. Αφού λες τώρα θα ρίξει και μια βροχή να συμπληρωθεί!Άσε που και εδώ τριγύρω μας δεν έχει και τίποτα, θέλει λίγο περπάτημα (για το οποίο νιώθω βαριαάααα), και δεν έχω και το αυτοκινητάκι μου αλλιώς θα ξεμυτούσαμε λιγάκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και το μεσημέρι την πήρα να κοιμηθούμε αγκαλίτσα αλλά τίποτα........τώρα δεν άντεξε , πέρασε κατά πολύ η ώρα της , κανονικά τέτοια ώρα περίπου ξυπνούσε :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

giouli mou kala kouragia!!!2 giatrous apex8anomai ton odontiatro kai ton gunaikologo otan psaxouleuei ekei katw...xixixixi..o uperhxos o ekswterikos den me peirazei!xaxaxaxa

maria mou euxaristoume gia ta kala sou logakia!!!twra eimai kala..den niw8w tpt periergo.alla epifullasomai....!!perimenw kai thn apopsh tou doc...egw an eixa auth thn tourta logw ths trelhs agaphs mou sto mwv kai to roz den 8a thn etrwga.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραία η εμφάνιση (τρελαίνομαι για στολίσματα!) αλλά επίσης τρελαίνομαι και για γλυκά και τούρτες! Θα την γυρόφερνα αλλά στο τέλος θα την τσάκιζα :laugh: :laugh: δεν θα μου γλίτωνε :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

εγω θα ηθελα μια σουηδικη τουρτα!!!ελαφρια!μια princess θα ηταν τελεια!

πως είναι αυτές??

Αναστασία μου στις 19 Ιουλίου γίνετε 2 χρονών το κοριτσάκι μου!!!

kuo μου πως είναι η κοιλίτσα σου? εντάξει, ξεκοκκίνησε? (καλά δεν θυμάμαι ? :blush: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν εχεις φαει πιο ελαφρια τουρτα!εγω δεν ειμαι και του πολυ γλυκου και της παστας αλλα τις σουηδικες τουρτες τις λατρευω!!αν εχεις παει ικεα σιγουρα θα εχεις δει,απο εξω ειναι πρασινη η συγκεκριμενη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα που το λές κάτι πράσινες πάστες τις έχω δει αλλά δεν έχω δοκιμάσει ..... μήπως την άλλη φορά να κάνω ντου :laugh: :laugh:

τόσο ήταν ο ύπνος της... μόλις σηκώθηκε πάλι όλο χαρά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι πού το θυμάσαι βρε θηρίο; Ξεφλούδισε και είναι οκ :blush: Ελπίζω και η μικρούλα να είναι οκ μετά τη μ@λ@κία μου...

Βρέχει πάνω; Κι εδώ ετοιμάζεται πάλι!

Αυτές οι πρίνσες φαίνονται μμμμμμμμ, αλλά εμείς ψοφάμε οικογενειακώς για τα τσιπς του ΙΚΕΑ :blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρά θα είναι το κοριτσάκι σου, με μια φορά δεν έγινε και τίποτα, μην φοβάσαι είναι καλά προστατευμένο εκεί μέσα!

Από το ΙΚΕΑ είχα πάρει κάτι ατομικά γλυκάκια που απ' έξω είχαν σοκολάτα και από μέσα ήταν σαν υγρή μαρέγκα με γεύση ινδοκάρυδο και ήταν θεικάααα!!! Και κάτι άλλα μακρόστενα πουράκια, καλά ήταν και αυτά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Δε γνωρίζω ακριβώς τον λόγο, δε ξέρω να στο εξηγήσω αλλά στην εξωσωματική δεν είναι ασυνήθεις οι εξωμητριες κυήσεις.  Κουλό έτσι; Κι όμως.... 
    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...