Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΝΑΟΥΣΑ Η ΒΕΡΟΙΑ?


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 880
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σασ κοριτσακια μου!!!!!! ΠΩΣ ΕΙΣΤΑΙ!!!!

ΟΧΙ ΔΕΝ ΜΕΙΝΑΤΕ ΜΟΝΕΣ!!!!! :?:?:? ΕΔΩ Κ ΕΜΕΙΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ!!!!

ΚΑΝΑΜΕ ΕΜΒΟΛΕΙΟ ΜΙΝΙΓΚΙΤΙΔΑΣ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΑΝΕΒΑΣΑΜΕ 41 ΠΥΡΕΤΟ ΠΕΥΤΑΜΕ ΣΕ ΥΠΝΗΛΙΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑΜΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ Κ ΜΑΣ ΚΡΑΤΗΣΑΝ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ 4 ΜΕΡΕΣ!!!!!

ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΑΥΡΙΟ.....ΕΙΜΑΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σασ κοριτσακια μου!!!!!! ΠΩΣ ΕΙΣΤΑΙ!!!!

ΟΧΙ ΔΕΝ ΜΕΙΝΑΤΕ ΜΟΝΕΣ!!!!! :?:?:? ΕΔΩ Κ ΕΜΕΙΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ!!!!

ΚΑΝΑΜΕ ΕΜΒΟΛΕΙΟ ΜΙΝΙΓΚΙΤΙΔΑΣ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΑΝΕΒΑΣΑΜΕ 41 ΠΥΡΕΤΟ ΠΕΥΤΑΜΕ ΣΕ ΥΠΝΗΛΙΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑΜΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ Κ ΜΑΣ ΚΡΑΤΗΣΑΝ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ 4 ΜΕΡΕΣ!!!!!

ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΑΥΡΙΟ.....ΕΙΜΑΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ :(

Ποιο εμβολιο κανατε? Πως το λενε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενάκι μου!!!!!!!!!!!

όλα αυτά από το εμβόλιο????? τι σου είπαν;;;;

γμτ!!!@#$%&@#$%#$&@@#$$!!!!!!!!!!!!!!!!!(βρίζω τώρα)

πώς είναι τώρα ο χρηστάκης...?

τι του έκαναν; τον τρύπησαν..; δεν το πιστεύω...κ θεωρείται από τα ακίνδυνα εμβόλια....φαντάσου δλδ να ήταν επικίνδυνο...όπως το mmr....

και όχι τίποτα έχει άλλες 2-3 δόσεις αυτό....θα τις κάνετε; τι σας είπαν...;συγγνώμη για τον καταιγισμό ερωτήσεων αλλά.....

πασχαλιτσάκι...μίλα κ μαζί μας αν θες..που μένουμε ακόμα στις εξωτικές ημαθίες!!!!!!! :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: α ρε μαρινα!!!!! εξωτικες ε?????

καταρχην μαρινακι μου απο οτι μου ειπαν ειναι εμβολειο που φερνει πυρετο αλλα μεχρι 38,5 το πολλυ! ο δικοσ μασ ξεφυγε παρα πολλυ!

ΤΟ ΚΑΤΑΤΡΥΠΗΣΑΝ ΤΟ ΜΑΝΑΡΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΒΑΛΑΝΕ ΟΡΟΥΣ Κ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΤΡΟΠΟ ΤΟΥ ΣΠΑΣΑΝΕ ΠΟΣΕΣ ΦΛΕΒΕΣ! ΜΙΑ ΣΤΑΛΙΑ ΧΕΡΑΚΙ ΜΕ ΟΡΟ :(:(:(:(

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΣΕ 2 ΜΗΝΕΣ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΔΟΣΗ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΜΕΤΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ Κ ΤΡΙΤΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ!

ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΜΒΟΛΕΙΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ? ΓΙΑ ΠΟΙΑ ΑΡΡΩΣΤΙΑ????

ΑΑΑΑ ΜΑΣ ΚΑΝΑΝΕ Κ ΤΟ ΜΑΝΤΟΥ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΑΝ Κ ΤΟΝ ΕΦΕΡΕ Κ ΑΥΤΟ ΤΡΟΜΕΡΗ ΑΝΘΣΗΧΙΑ ΑΛΛΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΛΕΕΙ Κ ΑΥΤΟ!!!!!

ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ!!!!! Κ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΠΗΓΑ!!!!

ΠΑΣΧΑΛ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟ ΕΜΒΟΛΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΜΑΡΚΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

πωπω ελενάκι μου...ούτε να φανταστώ δε θέλω τι περάσατε να βλέπεις το μωρό..με τόσα σωληνάκια.... :(:(:(

πασχαλιτσάκι το εμβόλιο του μηνιγγιτιδόκοκκού λέγεται menigitec αυτό που κάναμε εμείς τουλάχιστον...το κάνει το παιδί στον 3ο μήνα, μετά στον 7ο μετά περίπου 13-14 (τώρα τσέκαρα το βιβλιάριο της μικρής)

η έλενα άργησαν λίγο να το κανουν επειδή ο χρηστάκης ήταν αρρωστούλης....(ευτυχώς δλδ όπως αποδείχτηκε...κ ήταν λίγο μεγαλύτερος)

αυτό που σου λέω το "επικίνδυνο" εμβόλιο έλενα, είναι το mmr - ιλαρά, παρωτίτιδα, ερυθρά - περίπου στους 14-15 μήνες το κάνεις...(σχεδόν όσα παιδάκια ξέρω είχαν θέμα μ'αυτό το εμβόλιο...δλδ εμετούς, πυρετό κλπ...όχι όμως τόσο σοβαρά όσο αυτό που πέρασε ο μικρός)

επίσης άλλο ψιλοδύσκολο εμβόλιο είναι της ανεμοευλογιάς εκεί γύρω το κάνεις κ αυτό 15-16 μηνών...

τα υπόλοιπα να φανταστείς θεωρούνται κ ψιλοακίνδυνα΄... :(:(:(

το μαντού που σας έκαναν είναι φυματιοαντίδρασης...δλδ αν το παιδί έχει έρθει σε επαφή με τον ιό της φυματίωσης... είναι το στάνταρ πρωτόκολλο στα νοσοκομεία, να το κάνουν όλα τα παιδάκια...

εμείς δεν το καναμε..(είναι περισσότερο για στατιστικούς λόγους...έπρεπε άραγε να ταλαιπωρήσουν κ αλλό το παιδί...; ή υποψιάστηκαν ότι κάτι έίχε...; τι να πω...;)

τέλος πάντων....ας ελπίσουμε να μην ξαναεμφανίσει τίποτα στους 13 μήνες που θα το ξανακάνει...

τώρα από δευτέρα δουλίτσα; άντε να τα ξεχάσεις όλα κ να κοιτάξετε μπροστά!!

φιλιά σε όλες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πεπη!!!!!

Μαρινα αστα να πανε.... μεχρι τον πρωτο χρονο λεει πρεπει να γινει το μαντου! ετσι μου ειπαν! το κανανε σε ολα τα παιδακια που δεν το χαν κανει....αλλα ρε παιδι μου τρομερη ανησυχεια του φερε!

αχ κοριτσια μου λειπει παααααρα πολλυ η συμπεθερα μου!!!!!! θα τα λεμε βεβαια στο face αλλα εδω μου ελειψε :(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερούδια!!

έλενα τι να σου πω...εμένα μου είπε να μην το κάνουμε..κ δεν χρειάζεται είναι μόνο για στατιστικούς λόγους... (κ αυτοί οι γιατροί τους παίρνεις άκρη νομίζεις;)

εσείς Πέπη το κάνατε το μαντού;

(βέβαια χωρίς να ξέρω..το ψιλοαποκλείω η πέπη να το έκαναν το μαντού επειδή έχει ένα γιατρό που δεν θέλει τα κανονικά εμβόλια σιγά μη θέλει το μαντού :lol::lol::lol::lol: αλλά δεν ξέρω πάλι)

Λοιπόν τα νέα μας, την Παρασκευή (έπεισα κ τον μπαμπά μας να μην πάει στη δουλειά:oops: ) πήγαμε στο βουνό. Πήραμε την ιδέα από μια κοπέλα από το άλλο φόρουμ που μιλάμε (την Βάλια πέπη) με τη μικρή..!

καλά ε ξετρελλάθηκε ο ταρζάν!! κοιλιόταν στο χιόνι επί 3 ώρες συνεχόμενα κ δεν σηκωνόταν !! το τι γέλια έκανε δεν το φανταζόμουν!!

όταν γυρίσαμε κοιμόταν συνεχόμενα 15 ώρες!! ώσπου την ξυπνήσαμε... δεν το συζητώ άν είμαστε καλάθα ξαναπάμε μές στο σαββατοκύριακο...(απλά δεν θέλω να γίνεται κ χαμός από κόσμο...κ υποθέτω οτι εξαιτίας τριημέρου θα γίνεται... :( )

το σάββατο κάναμε ένα παιδικό παρτάκι στο σπίτι μας..!! καλά δεν θέλετε να δείτε το σπίτι μας σήμερα..αλλά δεν πειράζει χαλάλι τα μπομπιράκια το καταδιασκέδασαν (θα πεινάσουν κ οι καθαρίστριες; τι να κάνουν κ αυτές;)...η μικρή κλασσικά ... άρχισε να χορεύει κ δεν σταμάτησε!!!

Θα το ξανακάνουμε σίγουρα!! Την επόμενη φορά πεπη θα έρθετε κ εσείς, κ τα κοριτσάκια της Βαλιας θα έχουμε άλλο guest list!!εεεε???? αυτή τη φορά ήταν λίγο τελευταίας στιγμής απόφαση κ γι αυτό δεν οργανώθηκε σωστά

κ εμένα μου έλειψε η ράννια έλενα...την βρήκα στο φεις κ μου είπε οτι κουράστηκε από το φόρουμ...οπότε...σεβαστό... τι άλλο να πούμε....ελπίζω να το μετανοιώσει κ να γυρίσει...

αυτά κουκλίτσες τα νέα μας!!

φιλάκια πολλά κ να έχετε μια καλή εβδομάδα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδιΑ!!!!

ΣΕ ΖΗΛΕΥΩ ΜΑΡΙΝΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΛΤΑ ΣΤΑ ΧΙΟΝΙΑ!!!!!! ΕΜΕΙΣ ΑΝ ΠΑΜΕ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΡΡΩΣΤΟΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ :lol::lol::lol::lol: ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΕΒΕΛΙΝΙ ΘΑ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΕ!!! ΧΙΟΧΙ ΧΙΟΧΙ!!!

ΜΑΣΚΕ ΠΑΡΤΥ ΚΑΝΑΤΕ????? ΘΕΛΟΥΜΕ ΦΩΤΟ!!!!!ΑΠ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΚΑΡΝΑΒΑΛΙΣΤΗ :lol::lol::lol:

ΕΜΕΝΑ ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ ΤΟΝ ΕΠΙΑΣΕ ΒΗΧΑΣ ΞΕΡΟΒΗΧΑΣ! Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ :? ΚΟΛΙΕΤΕ Η ΒΡΟΓΧΟΠΝΕΥΜΟΝΙΑ???? :?:? ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΙΧΕ Κ ΛΕΩΜΗΠΩΣ ΚΟΛΗΣΕ!!!!

ΠΕΠΗ ΖΕΙΣ????????????????????????????????????????????????????

ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΛΥΟΥΜΕ ΤΟ ΜΑΓΑΖΑΚΙ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα κοριτσια!!

Ελενα χωρις να μαι σιγουρη (και χωρις να καταλαβαινω το γιατι) νομιζω οτι κολλαει και αυτη η αρρωστια..

Το μαντου δεν το καναμε ;) οπως καλα καταλαβε η Μαρινα..

Εχουμε λαλησει μεσα... :(:( Το Σαββατο βγηκαμε για λιγα ψωνια και παγωσαμε...

Αχ τι ωραια!!Τα χιονια !! Ναουσα τελικα δεν θα χιονισει..Μαρινα αν πατε παλι καποια καθημερινη??

Πειναω, πειναω,πειναωωωωωω.....

Περιμενουμε φωτο απο γλυκο καρναβαλακι Εβελινακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΠΕΠΗ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΛΥ ΚΑΤΑ ΤΟΝ ΕΜΒΟΛΕΙΩΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΧΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ!!! ΔΕΝ ΘΑ ΦΤΙΑΧΝΑ ΚΑΝΕΝΑΝ!!! ΕΛΑ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΠΟΥ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΕΤΟΣ ΣΤΑ ΕΜΒΟΛΕΙΑ!!!!

ΦΑΕ ΦΑΕ ΦΑΕ.....ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΤΩΡΑ ΝΑ ΦΑΣ ΓΙΑ ΔΥΟ!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα!! το είχα φανταστεί πέπη ;););)

η βρογχοπνευμονία κολλάει κανονικότητα κ μάλιστα πολύ επειδή οφείλεται σε ιό, κ οι ιοί διασκορπίζονται πανεύκολα...απορώ πώς σας έβαλαν στο ίδιο δωμάτιο :mrgreen::mrgreen::mrgreen: ας ελπίσουμε να ήταν τυχαίο κ να μην έχει τίποτα ο μικρός....δεν του χρειάζεται άλλη ταλαιπωρία ελενάκι...

ζέστανε ελαιόλαδο κ κάνε εντριβή στο στήθος πολλές φορές μέσα στη μέρα...ανακουφίζει πολύ από το βήχα..

δεν ήταν μασκέ το παρτυ μας...κανονικό πάρτυ...

να σας πω...εγώ τα ψιλο - χοντρό σιχαίνομαι τα καρναβάλια... :?:?:? δεν μ'αρέσουν καθόλου...τη θεωρώ την πιο κακόγουστη κ θορυβώδη γιορτή του χρόνου..κ μετράω μία μία τις μέρες να τελειώσουν....

αααν μεγαλωσει το εβελίνι κ θέλει από μόνη της να ντυθεί...θα κάνω πέτρα την καρδιά μου κ θα την ντύσω... αλλά όσο μπορώ το αποφεύγω :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΧΧΧΧΧΧ ΤΕΤΟΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΣ ΝΑ ΠΕΘΑΝΩ ΤΩΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΑΝ ΚΟΛΛΗΣΕ????? ΤΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΘΑ ΕΧΕΙ??????? ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΛΙΓΕΙ Η ΚΑΡΑΝΤΙΝΑ????????ΛΕΓΕ ΛΕΓΕ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!

Ο ΒΗΥΧΑΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΞΕΡΟΣ :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

ελενάκι συγνώμη..τώρα είδα το μνμ σου!

μην στεναχωριέσαι βρε...αν κόλλησε δεν θα ρωτάς :cry::cry::cry::cry: είναι δύσκολη αρρώστια...με πυρετούς, στηθάγχη, βήχα πολύ κλπ κλπ..

τώρα ένα απλό ξερόβηχα απλά τον παρακολουθείς κ προσπαθείς να τον ανακουφίσεις...αυτό...κ ελπίζεις να μην εξελιχθεί άσχημα..

τα υπόλοιπα που ρωτάς, πόσες μέρες , τι συμπτώματα δεν ξέρω να σου απαντήσω...ρώτα κ τον γιατρό σου αν θέλεις..

Επίσης καλή πρώτη μέρα στη δουλειά, κ εύχομαι όλες οι ανησυχίες σου γι αυτήν να εξαφανιστούν..!!

Πέπη παγωνιά ε??? βγήκα το πρωί στο μπαλκόνι κ είχε 0!!!! έβαλα κ εγώ τον αντώνη να ανάψει το τζάκι κ κάθισα μέσα!!! που να πηγαίνω μες στις παγωνιές??? καλά δεν έκανα; :oops::oops::oops:

Το μεσημέρι κατά τις 3 έτσι κ αλλιώς πρέπει να πάω θεσσαλονίκη να παραλάβω από το αεροδρόμιο το αδερφάκι μου, οπότε ας μην λείπω κ ολόκληρη μέρα... λέω αφού θα έχω κ τη μικρή μαζί να φύγουμε λίγο νωρίτερα να σταματήσουμε κ σε κανένα μαγαζάκι να πάρει κανένα δωράκι..!!! :lol::lol::lol: κοντά στο αεροδρόμιο έχει ένα καταπληκτικό μαγαζί με ξύλινα παιχνιδάκια "ανεμώνη" λέγεται..΄

Μ'αρέσει που ήθελα να της βάλω κ μάρτη στο χεράκι..... :(:( τι να το βάλω...; τζάμπα θα πάει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα πως παει ο μικρος? Παντως κι εγω και η μικρη εχουμε ενα ξεροβηχα που και που αυτες τις μερες και δεν βγηκαμε εξω να κολλησουμε κατι.. Σκεψου θετικα.. :)

Και καλη αρχη στη δουλεια!!

Την αδερφουλα σου Μαρινα ε?

Φερτε και την δικη μου αδερφη μου please... ;)

Kαλα να περασετε!!!

Σημερα εκει που επαιζε η Κασσανδρα με την κουκλα της, μου εφερε μια πανα για να την αλλαξω( την κουκλα) Σηκωσε και την φουστα της κουκλας και περιμενε.. :roll:

Μαρινα ηθελα να σε ρωτησω, το Εβελινι πως αντιδραει οταν αγκαλιαζεστε με τον Αντωνη??

ΥΓ:Τρελαθηκα με την πρωτη σας συνομιλια σας με την Εβελινα !!! :D:D:D αλλα ξεχασα να το σχολιασω....Να το σημειωσεις σε καποιο ημερολογιο, ειναι τελειο!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σασ κοριτσακια μου :D:D:D:D:D

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ????

ΛΟΙΠΟΝ ΟΚ... Ο ΒΗΧΑΣ ΗΤΑΝ ΤΗΣ ΜΙΑΣ ΜΕΡΑΣ!!! :D:D:D:D:D ΗΣΥΧΑΣΑ!!!!!!

Η ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ :arrow: ΑΘΛΕΙΑ!!!!!! ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΟΥΛΕΥΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ Κ ΠΕΡΑΣΕ ΕΥΚΟΛΑ!!!!!!! ΑΛΛΑ ΞΕΡΕΙΣ Ο ΚΕΝΟΥΡΙΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΜΕ ΚΟΙΤΑΕΙ ΜΕ ΜΙΣΟ ΜΑΤΙ :lol::lol: ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΝΑ ΜΕ ΚΟΙΤΑΕΙ ΤΟΝ ΓΡΑΦΩ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ ΜΕΛΑΝΙ :lol::lol::lol::lol: ΑΙ ΣΗΧΤΙΡ!

ΠΗΓΕ ΣΤΗΝ ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ (ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΟΙΤ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ) Κ ΡΩΤΗΣΕ ΤΙ ΛΕΕΙ ΑΥΤΟ????????????? ΓΙΑ ΜΕΝΑ!!!!! ΕΛΕΟΣ!!!!!!ΑΚΟΥ ΑΥΤΟ!!!!!

ΜΑΡΙΝΑ ΚΑΛΟΣ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙΣ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΣΟΥ :) ΕΓΩ ΜΑΡΤΗ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΛΩ ΤΟΝ ΦΟΥΚΑΡΑ :?:oops::oops: ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΕΙ!!! :lol::lol::lol:

ΠΕΠΗ ΜΟΥ ΕΓΩ ΠΑΤΗΣΑ ΤΟΝ ΕΥΚΑΛΥΠΤΟ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟΡΙΦΕΡ ΓΙΑ ΤΟΝ ΞΕΡΟΒΗΧΑ!!!!! ΜΑΣ ΕΣΩΣΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΡΙΝΑ ;) ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΓΑΤΑ ΟΥΤΕ ΖΗΜΙΑ!!!! ΑΝ Κ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΟΤΙ ΘΑ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟΒΡΑΔΥ ΕΙΧΕ ΠΑΓΩΝΙΑ! ΚΛΕΙΝΑΝ ΤΑ ΚΑΛΟΡΙΦΕΡ ΟΙ ΜΑΚΑΚΕΣ!!!!

ΘΕΑ Η ΚΑΣΑΝΔΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΑ :lol::lol::lol::lol::lol: ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΗΝ ΑΛΑΞΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΤΗΝ ΚΑΤΟΥΡΛΟΥ :lol::lol:

ΕΜΕΙΣ ΠΑΝΤΩΣ ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΕΣ ΚΑΝΑΜΕ ΠΩΣ ΑΓΚΑΛΙΑΖΟΜΑΣΤΑΝ Κ ΦΙΛΙΟΜΑΣΤΑΝ Κ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΗΡΘΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΠΑΤΟΥΡΑ Κ ΜΕ ΤΡΑΒΟΥΣΕ :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια!!

συγνώμη που χάθηκα αλλά ήρθε το αδερφάκι μου και καταλαβαίνετε... ;);)

εχθές μέχρι τις 4 το πρωί κουτσομπολεύαμε... :oops::oops:

άσε που πήρε τη μικρή αγκαλιά κ δεν την άφησε μέχρι να κοιμηθεί..κ η μικρή η άχρηστη όλα τα εκμεταλλευόταν...ό,τι απαγορεύω εγώ...πήγαινε κ έλεγε...Τιταίνα (χριστίνα η αδερφή μου) μα!! (έστελνε ένα φιλί) αυτό σέλω!!! φυσικά αυτή δεν της χαλούσε χατίρι..!! βλεπω μέχρι την Τρίτη που θα φύγει να μου την κάνει γαιδουράκι κ άντε να ξαναστρώσει μετά...

εσείς τι κάνετε;

πώς πάει η δουλειά λενιώ; αλήθεια τι δουλειά κάνεις; δε σε έχω ρωτήσει..ή σε ρώτησαμε κ δεν το θυμάμαι :oops:

Πέπη τι κάνετε; αλλάζετε πάμπερς στις μπάρμπι;χαχαχαχα!!! αυτά τα μικρά με 1000 πάει το μυαλό τους ρε παιδί μου..!!

αμα ξαναχαθώ θα ξέρετε!@!! Τρίτη θα επιστρέψω δριμύτερη!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: XEXEXE!!!! :lol: KOYRAGIO MARINA!!!!!!

σε καρφουρ δουλευω!!! σουπερ μαρκετ!!!! ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΧΘΡΕΣ!!!!

ΑΑΑΑΑ ΑΝΟΙΓΟΥΜΕ Κ ΝΕΟ ΜΑΓΑΖΙ ΣΤΗΝ ΝΑΟΥΣΑ! ΝΑ ΜΑΣ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕΤΕ ;);););););)

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ Κ ΓΙΑ 3 ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΠΑΩ ΠΑΛΙ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ! :?

ΠΕΠΗ ΤΙ ΛΕΕΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕΓΑΛΟ ΥΠΕΡΗΧΟ??? ΠΟΤΕ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hallo!!

πώς είστε κοπελιές;

περάσατε καλά; τα μωράκια σας;

εμείς τέλεια!!! ;););) να είμαστε καλά κ του χρόνου καλύτερα!!!

κιάλλο καρφούρ έλενα στη νάουσα; ήδη άνοιξε ένα το καλοκαίρι... :roll::roll: τόσο κόσμο έχει πια...που ανοίγει κ άλλο; :roll::roll::roll: περίεργο...τι να πω...

από ότι βλέπω εδώ γύρω...μόνο το λιντλ δουλεύει...ο κόσμος λεφτά δεν έχει...

πήγαμε σ/κο στο πήλιο στην τσαγκαράδα, περάσαμε σούπερ, την δευτέρα ήμασταν εδώ μαζευτήκαμε παρέα 30-35άτομα στο οινοποιείο της κολλητής μου κ "τα τσούξαμε" ολίγον..το εβελίνι άψογο ! φτου φτου το παιδί μου!! αλλά από αγκαλιά σε αγκαλιά πήγαινε..που να μην ήταν καλά!!χαχαχα!!!!

αυτάααα

πείτε κ εσείςςςςςςς

εντιτ:

μετά από 1 μήνα απαντάω στην πέπη :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

δεν έχει θέμα με τις αγκαλιές η μικρή..μια χαρά το παίρνει...δεν του δίνει σημασία να σου πω...

αλλά της ξαδέρφης μου η μικρή, μην ακουμπήσεις τη μαμά της...όχι ο μπαμπάς της ακόμα κ ξένος να είναι τρελλαίνεται...

έχει θέμα η κασσάνδρα δεν αφήνει κανένα να σε πλησιάσει;

εεεεεεεε...ξέρεις....αποτέλεσμα της προσκόλλησης αυτό...ντοντ γουορι...θα έρθει ο γυιος κ θα έρθει κ η ισορροπία αυτομάτως ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουου!! Εδω ειμαι κι εγω!

Τι κανετε? Εμεις ειχαμε τη γιαγια μας (την πεθερα δλδ) 3 μερες εδω και περασαμε ομορφα..και πολυ νοστιμα. Τωρα εχω ενα τεραστιο ταψι μπακλαβα στο σπιτι και μπολικα ντολμαδακια! ! Κουλουρακια πεντανοστιμα και κουραμπιεδες και αλλα πολλα ....Ποσο να αντεξω η εγκυος???

Εχω και καμπυλη ζαχαρου την Δευτερα... :roll:

Ελενα στα Carrefour στη Ναουσα δουλευει και η νονα μας!! Και περιμενει να μεταφερθει στο καινουριο που ειναι μεσα στην πολη (εκει που ηταν τα Dia)..

Επισης τον μεγαλο μεγαλο υπερηχο τον καναμε πριν 3 εβδομαδες...Ολα μια χαρα!! Μα πως ξεχασα να σας το πω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!3,

ΦΑΕ ΦΑΕ ΠΕΠΗ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΒΡΗΚΕΣ ΕΤΟΙΜΑ!!!!!!!!!!

ΕΜΕΝΑ Η ΚΑΜΠΥΛΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ!!!! ΕΠΕΣΕ ΣΤΟ 30 ΣΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΕΑ ΜΕΤΡΗΣΗ!!!!!!!!!!!!!!

ΜΑΡΙΝΑ ΚΑΤΣΕ Κ ΛΙΓΟ ΣΠΙΤΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ!!!!! ΖΗΛΕΥΟΥΜΕ ΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΣΟΥ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλησπέρα κοριτσιαα, και εγώ σήμερα έκανα το δεύτερο μπανιο, νομίζω με παίρνει ένα ακόμα κ μετά τέλος. Κ εγώ έλεγα δεν θα μπαίνω αλλά δεν μπορώ να πω όχι στην θάλασσα 🫠
    • Επικίνδυνο δεν είναι το πολυποδακι, δεν είπα κάτι τέτοιο! Έχω αφαιρέσει 2 φορές ως τώρα! Ούτε μπορεί το έμβρυο να εμφυτευτει πάνω σε πολύποδα και αυτό είναι το θέμα.. δηλαδή οι πολύποδες στη μήτρα μειώνουν τα σημεία που θα μπορούσε να εμφυτευτει ένα έμβρυο..! Με την αφαίρεση του λέω έχουμε μεγαλύτερες πιθανότητες να προχωρήσει σε εμφύτευση ένα γονιμοποιημένο υγιές έμβρυο.  Στη φάση που είσαι τώρα δεν θα μπορέσει να αφαιρεθεί ο πολύποδας λόγο του πάχους του ενδομητρίου. Δηλαδή κανονικά για να αφαιρεθεί πρέπει να είσαι λίγες μέρες μετά την περίοδο και πριν την ωορρηξία όπου το πάχος του ενδομητρίου είναι λεπτό ακόμα και θα μπορέσει ο γιατρός να το αφαιρέσει με επιτυχία. Η αποξεση επίσης έχει καταργηθεί ως τρόπος αφαίρεσης πολύποδα γιατί ουσιαστικά αυτό που γίνεται στην αποξεση είναι να πηγαίνει ο γιατρός και να "ξύνει" ουσιαστικά το πάνω στρώμα του ενδομητρίου στα τυφλά. Αυτό είχε ως αποτέλεσμα να λεπταίνει με κάθε αποξεση το ενδομήτριο και να μην αφαιρείτε με επιτυχία ο πολύποδας. Με την υστεροσκοπηση πάει ο γιατρός με κάμερα και αφαιρεί το πολύποδα με χειρουργικό ψαλίδι οπότε έχουμε με ακρίβεια την αφαίρεση του και δεν επηρεάζει το ενδομήτριο για μελλοντική εγκυμοσύνη. Γενικότερα αν προχωρήσετε εντέλει σε αποξεση λόγο της εγκυμοσύνης που δεν προχωράει, μετά από 1-2 κύκλους που θα σου έρθει περίοδος, πήγαινε για ένα τσεκ να δείς τι γίνεται με αυτό..
    • Πολύ όμορφα άρχισε η εβδομάδα κορίτσι μου.  Χρόνια πολλά σε όλους και όλες κορίτσια μου!!! Να περάσετε όμορφα ότι κι αν κάνετε σήμερα!
    • Καλησπέρα κορίτσι μου! Θα συμφωνήσω με την @Παρασκευαιδου. Χοριακη γιατί ξανά έκανες εφόσον είδατε σάκο κτλπ ; Όσον αφορά το μικρόβιο που βρέθηκε συνήθως αν είναι στην αρχή της εγκυμοσύνης τα αντιμετωπίζουν άμεσα οι γιατροί και δεν υπάρχει κίνδυνος για το έμβρυο. Επίσης , το ουρεοπλασμα το ίδιο , πάλι το αντιμετωπίζουν αν και ξέρω γυναίκες που το είχαν και δεν είχαν κανένα πρόβλημα στην εγκυμοσύνη τους. Αυτό βέβαια εννοείται διαφέρει από γυναίκα σε γυναίκα!    Τι έγινε τελικά ;  ευχομαι να έχεις ευχάριστα νέα!! 
    • Καλημερα κορίτσια! Τι ωραία που θα ήταν να ξεκίναγε έτσι κάθε Δευτέρα 🤷‍♀️🙈 Καλά να περασετε ότι κι αν κάνετε  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...