Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΝΑΟΥΣΑ Η ΒΕΡΟΙΑ?


Recommended Posts

μπραβο πεπη ΔΙΑΒΑΣΜΕΝΗ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ Κ ΑΔΙΑΒΑΣΤΗ Η ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ :cry::cry::cry::cry::cry::lol::lol: ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΓΑΜΠΡΟΥ!!!!!!!! ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΕΙΧΕ ΠΕΣΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΒΟΗΘΙΣΕ ΠΟΛΛΥ Ο ΚΑΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥΛΗΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ Κ ΤΟΥ ΔΩΣΑΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ!!!!

ΚΑΙ ΜΙΑ Κ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΠΕΠΗ ΕΣΥ ΤΟ ΚΑΣΑΝΔΡΑ ΤΥΧΑΙΑ ΕΙΠΕΣ ΤΟ ΕΒΓΑΛΕΣ Ε???? ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ????? ΔΙΑΒΑΣΜΕΝΗ???? ΠΟΤΕ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ?: ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΣ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟΝ ΒΓΑΛΕΙΣ????? ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ X-TREME??????????

ΡΕ ΜΑΡΙΝΑ!!!!!!! ΤΟ ΕΒΕΛΙΝΑ ΑΠΟ ΠΟΥ ΒΓΕΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ??????????? ΕΣΥ ΣΤΗΝ <ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ> ΣΟΥ ΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΩ???????????????? :lol::lol::lol:

ΠΟΠΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΜΗΛΑΜΕ Κ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ Η ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΟΥΝ ΤΟΣΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΜΑΖΙ!!!!!!!! ΓΙΑ ΠΕΣ ΤΕ ΓΙΑ ΠΕΣ ΤΕ !!!!!! ΝΑ ΠΕΡΝΩ Κ ΕΓΩ ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΟΝΟΜΑΤΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 880
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΠΕΠΗ ΜΕ ΕΧΕΙΣ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΠΟΛΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΑΝ Κ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΗ ΜΑΘΗΤΡΙΑ!!!!!!

ΑΠΟ ΒΕΡΟΙΑ ΔΕΝ ΕΙΣΑ??????????? Η ΓΙΑΓΙΑ ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΧΕΙ ΣΤΗΝ ΛΗΜΝΟ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βεροια μεγαλωσα ναι. Η πεθερα μενει στη Λημνο.. ;) Ξεμπερδευτηκες??

Το Κασσανδρα ηταν δικης μου εμπνευσης.. Κατι εχουμε στο νου και για το αγορακι μας αλλα το 'δουλευουμε' λιγο ακομα. Χαχα ειναι λιγο περιεργο και αυτο το ονομα. Ελπιζω να μην μας κοιταει στραβα οταν μεγαλωσει..

Εσυ Ελενα γιατι ψαχνεις ιδεες για ονοματα? ?? :shock: Συμβαινει κατι που δεν ξερουμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε οχι ΤΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ?????????

ΑΠΛΑ ΤΟΥ ΠΕΘΕΡΟΥ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΔΩΣΩ ΠΟΤΕ!!!!!! Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΟΠΟΤΕ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΕΙ Κ ΑΥΤΟ.... ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΤΟ ΔΩΣΩ ΠΟΤΕ ΑΛΛΑ Κ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ Κ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ!!!!!!

ΟΠΟΤΕ Η ΕΠΙΛΟΓΗ ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!! ΒΕΒΑΙΑ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΛΕΝΕ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΠΟΥ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΛΥ ΣΑΝ ΟΝΟΜΑ ΑΛΛΑ ΑΝ ΒΓΕΙ ΑΓΟΡΙ?????????

ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΔΟΥΑΡΔΟΣ Κ ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ! ΤΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΠΟΙΟ ΕΦΙΚΤΟ! ΓΙΑΤΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΜΟΛΙΣ ΑΚΟΥΕΙ ΕΔΟΥΑΡΔΟ ΠΑΘΕΝΕΙ ΦΡΙΚΗ :shock::shock::shock:

ΕΛΑ ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ! ΜΗΠΩΣ ΦΟΒΑΣΑΙ ΜΗ ΣΟΥ ΚΛΕΨΟΥΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ? :lol::lol::lol:

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΙΑΔΑ ΜΕ ΜΠΕΡΔΕΨΕΣ ΑΚΟΜΑ ΠΟΙΟ ΠΟΛΛΥ!!!!!!! :shock::shock::shock:

ΕΙΧΕΣ ΠΕΙ ΟΤΙ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΕΜΕΝΕΙ ΒΕΡΟΙΑ Κ ΟΧΙ ΛΕΣΒΟ ΝΟΜΙΖΩ :? ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΜΑΙ ΑΔΙΑΚΡΙΤΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΡΩΕΙ Η ΓΛΩΣΣΑ :) ΓΟΝΕΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ????? ΕΧΟΥΝ ΠΕΘΑΝΕΙ Η ΔΕΝ ΠΟΛΥ ΕΧΕΙΣ ΣΧΕΣΗ ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ!

ΠΟΛΛΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΚΑΝΩ :oops::oops::oops::oops::oops::oops: ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΦΕΡΝΩ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΗ ΘΕΣΗ! ΑΠΑΝΤΑ ΣΕ ΟΤΙ ΘΕΣ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!

πώς είστε;

ο αντώνης έχει 38 πυρετό κ μας έχει σαπίσει στη γκρίνια!!! πωπωπω...τι είναι αυτοί οι άντρες ρε γμτ!!! χειρότεροι κ από μωρά!!

το εβελίνι πήγε να συναχωθεί πριν 2 μέρες αλλά την πλάκωσα στα πρακτικά κ στα γιατροσόφια κ έγινε περδίκι εν μία νυκτί!!

το εβελίνα βγαίνει από 2 ονόματα

ευα είναι η πεθερά μου κ ελένη η μαμά μου, οπότε έγινε συνδυασμός, δεν την έχουμε καταχωρίσει με 2 ονόματα, αλλά όπως το ακούτε εβελίνα.

Βέβαια, αν κ είχαμε σκεφτεί οτι έτσι θα ευχαριστιόταν κ οι 2 τελικά δεν ευχαριστήθηκε καμμία... :(:(

η πεθερά μου είπε ότι μονο 2 γράμματα έχει από το δικό της όνομα κ το είπαμε στη μαμά μου, κ η μαμά μου ότι το εβελίνα βγαίνει από το ευαγγελία δλδ της πεθεράς μου :(:(

εν τω μεταξύ κ οι 2 πριν αποφασίσουμε για όνομα έλεγαν ότι δεν είχαν θέμα, κ όπως θέλαμε να βάζαμε το παιδί κλπ κλπ το'παιζαν υπεράνω...αλλά τελικά κατάλαβα ότι όλοι θέλουν να ακούσουν το όνομά τους κ ας μην το παραδέχονται... ματαιοδοξία...άραγε κ εμείς έτσι θα γίνουμε;; (αναρωτήσεις κυριακής πρωί!!!χαχαχα)

αν είχαμε κάνει αγόρι θα το λέγαμε νικόλα (στον πεθερό μου αλλά κ συγχρόνως από τα αγαπημένα μου αντρικά ονόματα)

η δική μου πεθερά κορίτσια είναι ένα περίεργο είδος...γνωριζόμαστε αισίως περίπου 14 χρόνια...

μέχρι πριν μείνω έγκυος ήταν πολύ καλή...ναι σοβαρά μιλάω...

δεν είχαμε ανταλλάξει ποτέ κακή κουβέντα, κάποια στιγμή που είχαμε χρειαστεί τη βοήθειά της στην αρχή του γάμου ήταν εκεί κ μας στήριξε, ήταν διακριτική κ πάντα με ένα καλό λόγο για εμένα...

μόλις γέννησα ρε κορίτσια μεταλλάχθηκε...

είχε την εντύπωση στο μυαλό της ότι θα αφήναμε το παιδί εβδομάαααδες κ θα φεύγαμε να το κοιτάει αυτή, ότι θα μετακόμιζε μες στο σπίτι μας να μας "βοηθάει" να το προσέχει...επειδή ξέρει ότι εμείς κ οι 2 δουλεύαμε πολλές ώρες...και διάφορα τέτοια.

Εμείς αργήσαμε πολύ να κάνουμε παιδί,κ ένας από τους λόγους ήταν ότι αν κάναμε θέλαμε να το μεγαλωσουμε εμείς κ όχι οι γιαγιάδες κλπ εγώ έχω μειώσει παααρα πολύ τις ώρες που δουλεύω..και ο αντώνης το ίδιο...(εννοείται εγώ περισσότερο..) να φανταστείτε εκεί που δούλευα τουλάχιστον 11-12 ώρες τη μέρα, τώρα θα πάω στο γραφείο ένα 4άωρο 5άωρο κ μερικές μέρες δεν θα πάω καθόλου...

Το φαγητό ας πούμε του παιδιού το ετοιμάζω πάντα εγώ όχι η μαμά μου, της το δίνω έτοιμο..

Οταν ξυπνάει η μικρή είμαι πάντα εκεί..εγώ της δίνω πρωινό την ταίζω την ντύνω κ η μαμά την πάει μια βολτίτσα το πρωί κ την βάζει για μεσημεριανό ύπνο, κ όταν ξυπνάει είμαι πάντα εκεί..

Πάντα ή εγώ η ο αντώνης είμαστε με τη μικρή να φανταστείτε πρώτη φορά οι 2 μας βγήκαμε προχθές έξω, κ αυτό αφού βάλαμε τη μικρή για ύπνο κ ουσιαστικά δεν κατάλαβε τίποτα...

Αυτό η πεθερά μου, κ εν μέρει κ η μαμά μου το παρεξήγησαν...έλεγαν μια φράση που τη σιχαίνομαι να την ακούω "κάντε παιδιά τώρα που είμαστε νέες να σας τα μεγαλώσουμε"....

εμείς πάλι θέλαμε εμείς να μεγαλώσουμε το παιδί μας...κ εξού κ οι προστριβές με το πεθερικό...η μαμά μου πείστηκε κ προσαρμόστηκε ευκολότερα κ γι αυτό τα πάμε καλά πια...

ελπίζω κ η πεθερά μου να προσαρμοστεί γρήγορα..επειδή αλήθεια σας λέω με ενοχλεί που είμαστε έτσι...κ θα ήθελα το παιδί μου να μεγαλώσει γνωρίζοντας καλά 2 γιαγιάδες ΄κ όχι 1...αυτό θα συμβάλλει τα μέγιστα στην ψυχική του ισορροπία...αλλά γνωρίζοντας φυσικά ότι αυτές έιναι γιαγιάδες και όχι δευτερες μαμάδες...

(γράφω κανά 20άλεπτο....αν με διαβάσει καμμία αμφιβάλλω!!!! :lol::lol::lol::lol: )

πεπάκι (παππάκι χαχαχαχαχα) θα τα ξαναπούμε από κοντά για τη γέννα..μπορεί να έχει έρθει κ η αδερφή σου από την αθήνα δεν ξέρεις πώς θα είναι η κατάσταση, μην αγχώνεσαι από τώρα...αλλά εμείς είμαστε μια κάποια λύση από το τίποτα...!!!κουλ έτσι;

έλενα ο μικρός εντάξει; έχουμε θεαματική βελτίωση;

κλείνω για να μην με κάνετε μπαν από το φορουμι αν πω κιάλλα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον, Ελενα.εχουμε και λεμε... Η πεθερα μενει Λημνο (καταγωγη του πεθερου) . Ο αντρας μου εμενε Βεροια λογω δουλειας. Ο μπαμπας μου μενει Θεσσαλονικη και ερχεται και μας βλεπει συνεχεια αλλα δισταζω να του την αφησω εκεινη την ωρα γιατι δεν ξερει και πολλα απο μωρα. Θα ειναι σιγουρα εκει παντως και θα βοηθησει με καποιον τροπο.. Η αδερφη μου μενει Αθηνα και εκεινη την περιοδο θα εχει εξεταστικη και θα δουλευει παραλληλα.. :( Οποτε δεν μπορω να την υπολογισω για βοηθεια.. Με την μητερα μου δεν εχω σχεσεις δυστυχως... Αυτα!! ;);)

Ο ξαδερφος μου και η γυναικα του θελουν διακαως να την κρατησουν αλλα θα εχουν το πρωτο τους μωρο που θα ειναι τοτε περιπου εναμιση μηνων και δεν καταλαβαινουν οτι θα ειναι δυσκολο...

Και οι θειες μου στη Θεσ/νικη δουλευουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαρινα εγω σε διαβασα και μαλιστα 2 φορες γιατι οταν ηταν να σχολιασω εγινε διακοπη ρευματος και μεχρι να ξαναρθει (ενα μισαωρο περιπου) ειχα ξεχασει τι διαβασα.. :lol::lol:

Οποτε τωρα τα εμπεδωσα κιολας..

Παρεμπιπτοντως με την διακοπη ρευματος χαλασε και το ψωμι και δεν μπορουσα να το σωσω...Γκρρ.. τωρα τι θα φαω??

Παντως Μαρινα, παρολο που θελατε να ικανοποιησετε τις δυο γιαγιαδες το ονομα που βρηκατε ειναι τελειο!!

Τωρα για την πεθερα ..αν θελει να καταλαβει ας καταλαβει..δεν θα σκασουμε κιολας.. Αληθεια, δεν εχει αλλα εγγονια να ασχοληθει με εκεινα, να της φυγει και το μερακι?

Ειναι παντως πολυ σημαντικο το μυαλο του ανθρωπου να μην ειναι κολλημενο στις παραδοσεις αλλα να μπορει να καταλαβει την προθεση σας να μεγαλωσετε οι ιδιοι το παιδι σας (χωρις αυτο να κρυβει κατι υπουλο). Και δεν ειναι θεμα ηλικιας τοσο, ειναι στον ανθρωπο νομιζω το να μπορει να σκεφτεται λογικα και να προσαρμοζεται αναλογα με τις καταστασεις..

Εμεις λοιπον μπορει να εχουμε καποια πρακτικα προβληματα (οπως πχ τωρα με την γεννα ..) αλλα πολυ το χαιρομαστε που ειμαστε οι δυο μας και δεν εμπλεκεται κανεις στη ζωη μας και στην ανατροφη του παιδιου μας..Ετσι θελαμε να ειναι η οικογενεια που θα καναμε..

Ελπιζω να μην αναθεωρησω τωρα που θα τα παιξω με δυο μωρα... :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERES KYRIAKATIKES MANOYLES!!!!!

:lol::lol::lol::lol: ΠΕΠΗ ΤΩΡΑ ΜΑΛΙΣΤΑ!!! ΚΑΤΑΛΑΒΑ!!!! ΠΟΛΛΥ ΜΕ ΕΙΧΕΣ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ :lol::lol: Κ ΕΜΕΙΣ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΕΘΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ ΦΕΥΓΑΤΟΣ ΑΛΛΟΥ

ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ.... ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΕΧΩ Κ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ!!!! Κ ΟΣΟ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΑΚΟΜΑ ΠΟΙΟ ΠΟΛΛΥ! ΕΓΩ ΑΜΑ ΚΑΝΩ ΔΕΥΤΕΡΟ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΠΑΡΑΤΗΣΩ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ! ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ!!!!!!

ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΥ ΠΟΙΟ ΩΡΑΙΟ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙΣ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ! Κ ΑΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΙΚΡΟΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ!!!!!

ΜΑΡΙΝΑ :lol::lol::lol::lol::lol: ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΕΙΣ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ Ε????? ΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!ΚΑΛΟ!!!!!

Κ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΟΤΑΝ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!

ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΟΣ Κ ΕΓΩ 2 ΦΟΡΕΣ ΣΕ ΔΙΑΒΑΣΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΤΑ ΕΙΧΑ ΞΕΧΑΣΕΙ :oops::oops::oops:

ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟ ΕΒΕΛΙΝΑ ΠΑΝΤΩΣ! ΞΕΧΩΡΙΣΤΟ Κ ΟΜΟΡΦΟ!!!!! ΕΜΕΝΑ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΑΝ ΟΧΙ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΑΛΛΑ ΒΕΤΑ :o ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΜΕ ΝΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΝΙΨΙΑ ΜΟΥ Ο ΠΑΠΑΣ ΔΕΝ ΔΕΧΤΗΚΕ ΤΟ ΒΕΤΑ ΓΙΑΤΙ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΕΤΟΙΟ ΟΝΟΜΑ ΑΓΙΑΣ ΟΠΟΤΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΗΚΕ ΕΛΙΣΑΒΕΤ!!! ΕΣΑΣ ΠΩΣ ΤΟ ΔΕΧΤΗΚΕ ΤΟ ΕΒΕΛΙΝΑ?

Ε ΚΑΤΣΕ ΤΩΡΑ ΣΕΙΡΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΑΦΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΠΗ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΔΗΚΙΓΟΡΟΣ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ???????? ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΣΑΙ Κ ΛΕΣ ΟΤΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΜΕΓΑΛΟΙ ΠΑΙΔΙ??????????

Α ΠΕΠΗ ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΝΕΙ?????????

ΕΜΕΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΕΔΩ ΔΙΠΛΑ ΣΕ ΕΝΑ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΜΥΛΟΙ ΚΑΡΑΝΙΚΑ!!!! ΑΛΕΥΡΑ ΖΩΟΤΡΟΦΕΣ ΚΤΛ!

ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΕΛΟΣ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΓΙΑ ΣΕΝ Α ΤΑ ΞΕΡΩ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΑ!!!!! ΕΙΜΑΙ Κ ΚΑΛΗ ΜΑΘΗΤΡΙΑ ΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ :lol::lol::lol: ΟΧΙ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ!!!!!!ΑΑΑΑΑΑΑΑ ΒΡΗΚΑ ΕΡΩΤΗΣΗ :arrow: ΕΣΕΝΑ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑΟΥΣΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΠΟΛΥ ΑΝΑΚΡΙΣΗ ΕΠΕΣΕ...ΧΑΧΑ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΜΗΠΩΣ ΣΕΡΛΟΚ ΧΟΛΜΣ?????ΧΑΧΑ

ΝΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕΝΟΥΝΕ ΝΑΟΥΣΑ ΚΑΙ ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΙ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ.

ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΟΝΕΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΑΙ ΠΟΛΥ!!!!ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΥΧΕΡΕΣ ΛΕΩ ΕΓΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xχαχαχα!!!

ας απαντήσω ΣΥΝΤΟΜΩΣ το τονίζω στις ερωτήσεις σου!!

1η ερώτηση:

δεν είπα ότι είμαι μεγάλη, είπα ότι αποφασίσαμε να κάνουμε παιδί μετά από πολλά χρόνια, δλδ είμαστε ήδη 10 χρόνια παντρεμένοι, παντρευτήκαμε μικροί εγώ ήμουν 21 τώρα 31.

2η ερώτηση: ο σύζυγος είναι μηχανολόγος , έχουμε ένα εργοστάσιο με χημικά αυτοκινήτων κ εγώ τις περισσότερες ώρες εκεί δουλεύω, εκτός μερικών υποθέσεων που έχω από το γραφείο το οποίο κ έκλεισα όταν έμεινα έγκυος κ κράτησα μόνο υποθέσεις της δουλειάς μας κ μερικές που εκκρεμούν κ δεν μπορούσα να τις αφήσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα καλα καλε MARINA ΓΡΑΨΕ ΛΑΘΟΣ :lol: ΔΕΝ ΣΕ ΕΙΠΑ Κ ΓΡΙΑ :lol::lol::lol::lol: ΛΑΘΟΣ ΤΟ ΘΥΜΟΜΟΥΝ( ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΗΤΑΝ ΠΟΛΛΑ....ΜΑΛΛΟΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΩ Κ ΤΡΙΤΗ ΦΟΡΑ) :lol::lol::lol: ΣΥΝΟΜΙΛΗΚΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ :lol::lol::lol:

ΤΩΡΑ ΑΜΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ ΧΗΜΙΚΑ ΑΥΤΟΚΗΝΟΤΩΝ ΠΑΛΙ ΘΑ ΜΕ ΒΡΙΣΕΤΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΜΟΥ :lol: ΤΟ ΒΟΥΛΩΝΩ ΟΠΟΤΕ!!!!!! :|

ΒΡΕ ΣΘΜΠΕΘΕΡΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ! ΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΡΩ ΜΕ ΠΟΙΕΣ ΜΗΛΑΩ??? ΑΚΟΥ ΣΕΡΛΟΚ ΧΟΛΜΣ!!!!!! :roll::roll::roll::roll::roll:

ΜΑΡΙΝΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΕΡΩΤΗΣΗ :lol::lol::lol::lol: ΤΙ ΓΙΑΤΡΟΣΟΦΙΑ ΤΗΣ ΕΞΑΝΕΣ Κ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΕ ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ? :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :lol::lol::lol::lol::lol: ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ!!!!!!!

ΠΟΤΕ ΠΑΣ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ?????ΩΧΩΧΩΧΧΧ!!!!ΤΟΝ ΓΑΜΠΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΕΙΣ?????

ΠΕΠΗ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΑΕΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ???ΦΟΥΣΚΩΝΕΙΣ????ΑΧ ΤΙ ΤΕΛΕΙΑ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ!!!!!ΑΝΤΕ ΠΕΣ ΜΑΣ Κ ΕΣΥ ΤΟ SKYPE ΣΟΥ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ON LINE....

ΑΧ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΒΡΩ ΜΑΓΑΖΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΑΛΛΑ ΜΕΣΩ ΤΗΛ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΒΑΓΟΝΑΚΙ ΠΕΠΗ ΕΚΕΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΣΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χμμμμμμ EDV EIMAI !!!!!ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΤΥΡΑΝΙΟΜΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΤΣΟΥΤΣΟΥ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ! ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΤΑ ΤΣΙΣΑΚΙΑ ΣΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΣΑΚΟΥΛΑΚΙ?????????????????? :shock::shock::shock::shock:

6 ΣΑΚΟΥΛΑΚΙΑ ΧΑΛΑΣΑ Κ ΣΤΟΧΟ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑΜΕ!

ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΓΥΜΝΟ ΤΟΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΜΠΑΝΙΕΡΑ ΑΝΟΙΞΑ ΤΙΣ ΒΡΥΣΕΣ ΤΟΝ ΕΒΡΕΧΑ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ! ΚΡΑΤΟΣΑ Κ ΕΝΑΝ ΟΥΡΟΣΥΛΕΚΤΙ ΠΟΤΗΡΑΚΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ Κ ΤΡΑΓΟΥΔΟΥΣΑ..ΤΡΕΧΕΙ ΤΡΕΧΕΙ ΤΟ ΝΕΡΟ ΣΤΟ ΧΩΜΑ!!!!! :lol: ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΤΕΤΑΡΤΟ ΚΑΤΟΥΡΗΣΑΜΕ :o):o):o):o)

ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΣ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΤΙ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ Κ ΕΓΩ???????? ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΟ Κ ΤΟ ΕΚΚΛΗΣΑΚΙ ΜΑΣ Κ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΑΛΛΑ ΣΟΥ ΠΕΥΤΕΙ ΛΙΓΟ ΜΑΚΡΙΑ!!!! ΑΝ Κ ΘΑ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΕΔΩ ;););););)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eμεις βαφτισαμε στο εκκλησακι του Αγιου Νικολαου και φαγαμε απεναντι στο ξενοδοχειο Βερμιο . Το φαγητο ηταν μετριο αλλα ειχε πολυ καλη μερα και καθησαμε εξω και ηταν πολυ ομορφα...

Κοριτσια φουσκωνει κοιλια μου!!!!!!!!!!!! Και ειναι και στραβη, δηλαδη ο αφαλος μου δεν κεντραρει αλλα ειναι λιγο δεξια.. :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρανια δεν θα ρθειτε Ναουσα δηλαδη καθολου μεχρι τον Μαιο? Για να κανονιζες απο κοντα...

Η νονα φανταζομαι ειναι απο Ναουσα για να τακτοποιησει τα χαρτια για την εκκλησια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΠΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΑΓΙΟ ΝΙΚΟΛΑ ΕΛΕΓΑ ΑΛΛΑ ΣΑΝ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ....ΤΩΡΑ ΚΑΝΕΙ ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗ!!!!Η ΝΟΝΑ ΘΑ ΨΑΞΕΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΕΡΘΩ ΜΟΝΗ ΓΙΑ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ.

ΣΤΡΑΒΗ ΚΟΙΛΙΑ Ε???ΜΗΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΤΣΙ ΣΤΑ ΑΓΟΡΙΑ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερούδια!!

τι κάνετε;

αν σου αρέσει ο α.νικόλαος μέχρι τότε θα τελειώσει η ανακαίνιση βρε ράννια..έχεις 3-΄4 μήνες μπροστά σου..

αν κ νομίζω οτι πια δεν γίνονται μυστήρια στο εκκλησάκι του α.νικολάου...

δεν ξέρω κ σίγουρα βέβαια, αλλά η γυναικολόγος μου που έγινε νονά το καλοκαίρι ήθελαν το εκκλησάκι κ τους είπαν οτι δεν γίνεται...δνε ξέρω πάλι ρώτα κ για σίγουρα..

τι βροχή...ε;σαπίσαμε... πέπη κ εσείς μέσα..φαντάζομαι ε; κ εμείς... μεχρι τη μαμά μου κ πίσω... άντε να φτιαξει ο καιρός βαρέθηκα το χειμώνα...

φιλάκιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!!

Εμεις που βαφτισαμε τον Σεπτεμβριο που περασε, μολις ειχε τελειωσει η ανακαινιση και μολις ειχαν ξεκινησει παλι τα μυστηρια. Δεν ξερω αν αλλαξε κατι απο τοτε.

Αμαν αυτη η βροχη, η Κασσανδρα εχει βαρεθει μεσα συνεχεια....Και εχουμε ακομα.. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΚΛΕΙΣΑ ΕΚΚΛΗΣΙΑ...ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΓΕΩΡΓΙΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Κ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ.ΕΤΣΙ ΣΤΙΣ 8-5-11 ΚΑΙ ΩΡΑ 12πμ ΘΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΝΕΡΑΙΔΟΥΛΑ!!!!ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΤΙΜΕΣ ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ Κ ΤΕΛΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΕΙΑΣ...ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΑΠΟ ΕΔΩ...ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΜΜΥ...ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΤΟ ΦΑΙΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ....ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα!

τι έγινε βρε ρανια μου; :(:(:( πολύ στεναχωρήθηκα...

αν έχεις έρθει σε αντιπαράθεση με κάποιον δεν είναι ανάγκη να φύγεις από το φόρουμ κ να μη μιλάς κ με μας...μίλα μόνο μαζί μας...ναι;

ελενάκι γύρισες στη δουλειά; πώς είναι τα πράγματα;

πεπη μου πώς είστε; η μικρή καλά;

η εβελιν σήμερα είπε την πρώτη της ουσιαστικά προτασούλα...αν ξέρετε τι;;;

"μαμμούλα σέλω μπουμπώσω μπιμπί μου' (θέλω να κουμπώσω το κουμπί μου)

της λέω ¨΄ενα λεπτάκι περίμενε έρχομαι"

κ μου απαντάει

"όοοοχι πιμιμένει κλαίει μπιμπί...!!!" (όχι περιμένει..κλαίει το κουμπί)!!!!

αυτή λοιπόν ηταν η πρώτη ιστορική μας συνομιλία!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Επικίνδυνο δεν είναι το πολυποδακι, δεν είπα κάτι τέτοιο! Έχω αφαιρέσει 2 φορές ως τώρα! Ούτε μπορεί το έμβρυο να εμφυτευτει πάνω σε πολύποδα και αυτό είναι το θέμα.. δηλαδή οι πολύποδες στη μήτρα μειώνουν τα σημεία που θα μπορούσε να εμφυτευτει ένα έμβρυο..! Με την αφαίρεση του λέω έχουμε μεγαλύτερες πιθανότητες να προχωρήσει σε εμφύτευση ένα γονιμοποιημένο υγιές έμβρυο.  Στη φάση που είσαι τώρα δεν θα μπορέσει να αφαιρεθεί ο πολύποδας λόγο του πάχους του ενδομητρίου. Δηλαδή κανονικά για να αφαιρεθεί πρέπει να είσαι λίγες μέρες μετά την περίοδο και πριν την ωορρηξία όπου το πάχος του ενδομητρίου είναι λεπτό ακόμα και θα μπορέσει ο γιατρός να το αφαιρέσει με επιτυχία. Η αποξεση επίσης έχει καταργηθεί ως τρόπος αφαίρεσης πολύποδα γιατί ουσιαστικά αυτό που γίνεται στην αποξεση είναι να πηγαίνει ο γιατρός και να "ξύνει" ουσιαστικά το πάνω στρώμα του ενδομητρίου στα τυφλά. Αυτό είχε ως αποτέλεσμα να λεπταίνει με κάθε αποξεση το ενδομήτριο και να μην αφαιρείτε με επιτυχία ο πολύποδας. Με την υστεροσκοπηση πάει ο γιατρός με κάμερα και αφαιρεί το πολύποδα με χειρουργικό ψαλίδι οπότε έχουμε με ακρίβεια την αφαίρεση του και δεν επηρεάζει το ενδομήτριο για μελλοντική εγκυμοσύνη. Γενικότερα αν προχωρήσετε εντέλει σε αποξεση λόγο της εγκυμοσύνης που δεν προχωράει, μετά από 1-2 κύκλους που θα σου έρθει περίοδος, πήγαινε για ένα τσεκ να δείς τι γίνεται με αυτό..
    • Πολύ όμορφα άρχισε η εβδομάδα κορίτσι μου.  Χρόνια πολλά σε όλους και όλες κορίτσια μου!!! Να περάσετε όμορφα ότι κι αν κάνετε σήμερα!
    • Καλησπέρα κορίτσι μου! Θα συμφωνήσω με την @Παρασκευαιδου. Χοριακη γιατί ξανά έκανες εφόσον είδατε σάκο κτλπ ; Όσον αφορά το μικρόβιο που βρέθηκε συνήθως αν είναι στην αρχή της εγκυμοσύνης τα αντιμετωπίζουν άμεσα οι γιατροί και δεν υπάρχει κίνδυνος για το έμβρυο. Επίσης , το ουρεοπλασμα το ίδιο , πάλι το αντιμετωπίζουν αν και ξέρω γυναίκες που το είχαν και δεν είχαν κανένα πρόβλημα στην εγκυμοσύνη τους. Αυτό βέβαια εννοείται διαφέρει από γυναίκα σε γυναίκα!    Τι έγινε τελικά ;  ευχομαι να έχεις ευχάριστα νέα!! 
    • Καλημερα κορίτσια! Τι ωραία που θα ήταν να ξεκίναγε έτσι κάθε Δευτέρα 🤷‍♀️🙈 Καλά να περασετε ότι κι αν κάνετε  
    • Για το αιμάτωμα που λες οτι εχεις, γιατι ειναι επικίνδυνο; Ολα καλα θα πανε. Κοντεύουν οι μερες για την αυχενικη σου. Σχεδόν έχει εξαφανιστεί ο κίνδυνος. Θα πανε ολα καλα! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...