Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΝΑΟΥΣΑ Η ΒΕΡΟΙΑ?


Recommended Posts

Περαστικα Μαρινα..Ελπιζω να μην κολλησεις κανενα απο τα 2 μωρα που εχεις στο σπιτι.. ;)

Πολυ κρυο βρε κοριτσια εδω πανω..

Αλλα απο βδομαδα ανεβαινει η θερμοκρασια.. Αντε ..γιατι η μικρη εχει τρελαθει .. Πηγαινει στην πορτα δειχνει τα παπουτσια της και φωναζει βοα( βολτα)...

Ελενα γιατι σε μαυρισαν τοσο οι συναδελφοι? Τοσο χαλια τα πραγματα?? Τι να πω....

Αληθεια, οι εκπτωσεις μεχρι ποτε ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 880
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσακια.

ΚΑΙ ΕΔΩ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΟ ΚΡΥΟ Κ ΑΕΡΑ Κ ΒΡΕΧΕΙ...ΧΑΛΙΑ..ΜΑΡΙΝΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ

ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΕΤΡΕΞΕ ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ.ΟΧΙ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΕΚΑΝΑ ΣΤΑΜΠΑ.ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΧΑΠΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ??ΜΑΡΙΝΑ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HALLO!!!!!!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΚΑΛΩΣ ΤΑ ΔΕΧΤΗΚΕΣ!!!!!

Σ ΜΗΛΑΩ ΤΟΣΗ ΩΡΑ Κ ΜΕ ΓΡΑΦΕΙΣ!!!!!! ΘΑ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙΣ ΑΥΤΟ :twisted::twisted::twisted::twisted:

ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΧΑΠΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙ ΜΕ 2 ΜΙΚΡΑ ΧΑΠΙΑ ΜΕΣΑ ΠΕΡΝΕΙΣ 1 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ +ΦΟΡΑΣ ΤΟ ΠΟΙ ΣΤΕΝΟ ΣΟΥΤΙΕΝ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΑ 4-5ΜΕΡΕΣ Κ ΔΕΝ ΑΚΟΥΜΠΑΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΣΟΥ!!!! DUSTINOX NOMIZΩ ΤΑ ΛΕΝΕ!

ΠΕΠΗ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΙΚΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΚΕΙΑ!!! ΑΛΑΞΑΝ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ ΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΛΕΙΠΩ Κ ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟ!!!!! ΑΛΑΞΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣ Κ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ Κ ΑΠΟ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΝΑ 2 ΓΕΙΝΑΝΕ ΟΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ! ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ Κ ΤΑ ΛΕΓΑΝΕ ΠΡΟΧΤΕΣ!

ΕΓΩ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝ ΝΑ ΜΕ ΞΕΡΟΥΝ ΕΙΔΗ ΜΕ ΤΙΜΩΡΗΣΑΝ!!!!

ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΤΗΛ ΝΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΟΥΝ ΠΟΤΕ ΘΕΛΩ ΑΔΕΙΑ Κ ΕΝΩ ΖΗΤΗΣΑ ΙΟΥΛΙΟ Η ΑΥΓΟΥΣΤΟ Η ΑΡΧΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΜΟΥ ΔΩΣΑΝΕ ΑΡΧΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ!!!!!! ΤΙΜΩΡΙΑ ΛΕΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΛΕΙΠΑ ΤΟΣΟΝ ΚΑΙΡΟ!!!! :twisted::twisted::twisted: ΑΚΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΝΑ ΖΗΤΗΣΟΥΜΕ Κ ΣΥΓΝΩΜΗ ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΠΑΙΔΙ!!!!ΚΑΙ ΠΟΥ ΚΑΤΣΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΜΕ! ΛΕΣ Κ ΜΕ ΠΛΗΡΩΝΑΝ ΑΥΤΟΙ! ΑΠΟ ΤΟ ΟΑΕΔ ΠΛΗΡΩΝΟΜΟΥΝΑ1!!

ΩΣ ΤΩΡΑ ΕΙΧΑΜΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ΔΙΕΥΘΥΝΝΤΡΙΑ Κ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΗΡΘΕ ΑΥΤΟΣ Κ ΦΥΣΙΚΑ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΜΑΤΑ!

Η ΑΛΛΗ ΕΓΓΥΟΣ ΜΕ 2 ΑΠΟΒΟΛΕΣ ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΕ ΑΠΟ ΤΟ ΤΑΜΕΙΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ Κ ΤΗΝ ΕΒΑΛΕ ΝΑ ΦΟΡΤΩΝΕΙ ΡΑΦΙΑ! ΦΥΣΙΚΑ Κ ΠΗΡΕ ΑΝΑΡΩΤΙΚΗ ΓΙΑ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΤΗΣ ΕΓΓΥΜΟΣΥΝΗΣ Κ ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ!

ΤΡΕΛΛΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΔΗΛΑΔΗ!!!!!!

Ε ΠΩΣ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΜΕ ΟΡΕΞΗ??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερούδια!!

επιτέλους συνήλθα...μιλάμε από την Τρίτη, 4 μέρες με πέθανε...εχθές πρώτο βράδυ κοιμήθηκα...

προς το παρόν η μικρή φαίνεται καλά κ ο αντώνης επίσης...ας ελπίσουμε έτσι να συνεχίσουν...επειδή είναι ζόρικη ίωση θα ταλαιπωρηθούν άσχημα αν την πάρουν...

ελενάκι να μην σκέφτεσαι ακόμα τα της δουλειάς!! όσος χρόνος σου έχει απομείνει απόλαυσέ τον..επειδή δυστυχώς η ελλάδα είναι η μόνη χώρα στον κόσμο που τιμωρεί την μητρότητα....

ράννι τι κάνει η όμορφή; την είδα στο φεις κ έπαθα!! έχει να κάψει καρδιές αυτή...περισσότερες από τη μάμά της στα σίγουρα!!! :lol::lol:

πέπη εσείς; ήθελα να συναντιόμασταν κ μες στο σαββατοκύριακο..αλλά καλύτερα άσε να περάσουν μερικές μέρες να σιγουρευτούμε ότι δεν τριγυρνάει τίποτα τη μικρή και μετά...δώσε φιλάκι στην κασσάνδρα κ στην κοιλίτσα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΝΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!! ΕΛΑ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΚΟΛΛΗΣΑΝ ΤΑ ΜΩΡΑ ΣΟΥ ΩΣ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΚΟΛΛΗΣΟΥΝ!!!!!

ΡΕ ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΤΙΣ 20 ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΜΥΞΑ! ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΜΑ????

ΕΧΩ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ Κ ΕΜΒΟΛΕΙΟ ΜΙΝΝΙΓΚΙΤΙΔΑΣ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΑ ΧΑΖΕΨΩ!!!!!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΕΚΑΨΕΣ ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΧΑΛΑΣΕΣ ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΕΙΟ..... ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΤΟ ΤΣΙΓΚΕΛΑΚΙ ΜΠΑΣ Κ ΣΟΥ ΠΑΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!! ΤΗΝ ΛΕΕΙ Η ΠΕΘΕΡΙΑΔΑ?????

ΠΕΠΗ ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΟΥ????? ΚΛΩΤΣΑΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ Ο ΜΙΚΡΟΣ???? ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ ΠΟΤΕ ΕΧΕΙΣ ΠΗΤ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενάκι αργούν οι μυξούλες...έτσι γίνεται... υπάρχουν κ κάτι σιροπάκια που βοηθούν την απόχρεμψη.. το prospan ας πούμε που είναι κ φυτικό από φύλλα κισσού κ επισπεύουν τη διαδικασία..αλλά εγώ δεν θα έδινα στη μικρή..με τις αρρώστιες κάνουν αντισώματα κ δεν είναι κ κάτι τοοοοσο σοβαρό για να πάρει φαρμακάκι...υπομονή...

δεν νομίζω οι μυξούλες αν δεν έχει κάτι άλλο να επηρρεάζουν το εμβόλιο, κανονικά το κάνεις...ρώτα βέβαια κιόλας, αλλά από ότι ξέρω δεν είναι αντένδειξη.

ράνια μου τώρα είδα την ερώτηση σου για το γάλα, σορυ.. εγώ είχα κάνει φυσικό αποθηλασμό..δεν πήρα χάπια αλλά δεν είχα πισωγύρισμα..οπως εσύ, τώρα δεν ξέρω μίλα καλύτερα με τον γυναικολόγο σου να σε δει μήπως κάνεις καμμιά μαστίτιδα είναι επικίνδυνο...

πέπη εσύ τι έκανες;

και είναι κ σάββατο βράδυ...πωπωπω... μιλάμε πόσο θέλω να βγω για ένα ποτό όπως παλια...έστω σε ένα ταβερνάκι ρε παιδί μου, κάτι...

θα μεγαλώσει δε θα μεγάλώσει...που θα πάει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX MARINA Κ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΝΕΟ ΤΑΒΕΡΝΑΚΙ ΕΔΩ ΤΕΛΕΙΟ! ΕΚΕΙ ΠΗΓΑ ΠΡΟΧΤΕΣ!!!!

ΚΑΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΠΟΛΛΥ ΜΥΞΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΤΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ!!!! ΕΜΕΝΑ ΑΚΡΙΒΩΣ!!!! ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HELLO ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΑΧ ΤΑΒΕΡΝΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!!!!!!!!ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΥΠΕΡΟΧΗ ΜΕΡΑ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΒΟΛΤΑΡΟΥΜΕ.ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ.

Η ΜΙΚΡΗ ΟΚ ΑΠΛΑ ΕΧΕΙ ΒΟΥΛΩΜΕΝΗ ΜΥΤΗ ΕΔΩ ΚΑΙ ...ΣΧΕΔΟΝ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ.ΒΕΒΑΙΑ ΟΧΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΕΙΔΙΚΑ ΠΡΟΧΘΕΣ ΤΗΝ ΑΚΟΥΓΑ ΣΑΝ ΝΤΑΛΙΚΕΡΗΣ ΑΝΑΣΑΙΝΕ.ΤΗΣ ΒΑΖΩ ΟΡΟ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΜΕ ΤΙΣ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΒΓΑΖΕΙ ΚΙΤΡΙΝΟ ΥΓΡΟ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΛΥΤΩΣΔΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΟΥΛΑ ΜΟΝΟ.ΔΕΝ ΤΗΝ ΘΕΛΩ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΡΟΣΦΥΓΑΚΙΑ(ΨΑΡΙΑ)ΚΑΙ ΣΑΛΑΤΑ ΜΠΡΟΚΟΛΟ ΣΤΟΝ ΑΤΟΜΟ ΜΕ ΚΑΡΟΤΑ , ΠΑΤΑΤΕΣ ΜΠΟΛΙΚΟ ΛΕΜΟΝΙ Κ ΛΑΔΙ.ΥΓΕΙΙΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΧΑΧΑΧΑ

ΑΝΤΕ ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα !!!

Ελενα τοσο καλα πραγματα εγιναν οσο ελειπες???

Ελπιζω οι συναδελφοι σου να ειναι λιγο υπερβολικοι.. ;)

O μικρος κλωτσαει ασταματητα. Εχει βρει πολυ χωρο εκει μεσα( που του ετοιμασε η αδερφη του :D ) και τα δινει ολα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρανια, και η Κασσανδρα οταν γεννηθηκε (περιπου ιδια εποχη με την μικρουλα σου) ηταν συνεχεια βουλωμενη για μηνες.. Ο γιατρος μου ειπε να της βαζω μπολικο φυσιολογικο ορο ...Τιποτε αλλο! Εε και καποια στιγμη περασε...

Με το γαλα ουτε εγω μπορω να σε βοηθησω..

Εμενα σταματησε το γαλα αποτομα πριν απο 2,5-3 μηνες. Λιγο μετα δηλαδη που εμεινα εγκυος...

Και σταματησε χωρις καποιο πισωγυρισμα. (Και ευτυχως η μικρη μου δεχτηκε αμεσως το φρεσκο γαλα..)

Μαρινα, ταβερνακι ονειρευεσαι εε?? Αχ!!! Τι μας λες τωρα..... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρανια μ'αρεσεις !!! Ψαρακι, μπροκολο και πατατουλες ε?? Τελειο...

Εχεις ατμομαγειρα? Τι αλλο κανεις εκει??

Εγω παλι εχω ορεξη σημερα για κατι πιο ...βρωμικο και λιπαρο :oops::oops:

Ο γιος δηλαδη... :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερεας! καλε δεν σασ ειπα σημερα στο κυριακη στο χωριο θα δειτε την πολη μου!!!!!! :lol:

θα δειξει κ το ξωκλησι που παντρευτηκα διπλα στο ποταμακι! τελεια!

ρανια βαλε την νυφη να δει που θα ζησει αργοτερα :lol::lol::lol::lol:

απο οτι ειδα δεν εγραφε τα νουμερα στην προηγουμενη δημοσιευση! 22 μερεσ μυξα εχουμε! μηπωσ θελει παλι γιατρο????

πεπη φαε οτι τραβαει ο οργανισμος σου!!! και του μικρου φυσικα ;);)

εμεισ λαβρακια που τα επιασε ο μπαμπασ μασ στα καρβουνα εχουμε για φαι! κ φυσικα τα ψημει κ ο μπαμπασ μασ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχχ ελενάκι όταν τσατίζεσαι τι ωραία που τα λές!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αφού σκεφτόμουν να μην απαντήσω για να συνεχίσεις!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

εγώ πάντως τη γνώμη μου σου την είπα για τις μυξούλες...υπομονή, τώρα είναι κ στο χέρι σου αν θέλεις να δώσεις κάποιο φαρμακάκι για να βοηθήσεις τον μικρό μιλάς με τον παιδίατρο...

Σας έχω πει ότι μετά τον θάνατο του παππού μετακόμισε η γιαγιά μου στη Νάουσα;... τελικά είναι ωραία να έχεις τη γιαγιά σου κοντά...σήμερα πήγα από εκεί ήπιαμε το καφεδάκι μας, μου είπε πολλά...της έιπα κ εγώ.. σαν να ήταν φίλη μου.. περίεργο πράγμα...λόγω της απόστασης ουσιαστικά δεν την είχα γνωρίσει ποτέ, κ νομίζω ότι την γνωρίζω τώρα σιγά σιγά..

η μικρή άρχισε να μιλάει πολύ...λέει σχεδόν ό,τι λέξη ακούει κ εχει λίγες μέρες που βάζει κ μερικά ρήματα στις φρασούλες της..είναι πολύ γλύκα όταν προσπαθεί 100 φορές ναπει μια λέξη κ τελικά οταν το καταφέρνει την λέει δυνατά κ κοιτάει γύρω γύρω κ χειροκροτάει τον εαυτό της... (αααααχχχχχ έρωτας!!)

αυτά τα νέα

φιλάκια κ καλό βράδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΑΥΤΟ Κ ΑΝ ΔΕΝ ΣΗΚΩΝΕΙ ΒΙΝΤΕΟ! ΤΠ ΕΒΕΛΙΝΙ ΝΑ ΑΥΤΟΧΕΙΡΟΚΡΟΤΗΤΕ!!!!!!

ΤΕΛΕΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ! ΠΟΛΛΥ ΤΙΣ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ ΠΑΠΟΥΔΕΣ ΝΑ ΛΕΝΕ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΝΑ ΛΕΝΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΠΑΛΙΑΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙΡΑΖΕΙΣ ΧΙΧΙΧΙ!!!!

ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΛ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ! ΤΟΝ ΠΗΓΑ Κ ΑΦΟΥ ΤΟΝ ΚΑΛΟΕΙΔΕ Κ ΤΟΝ ΕΞΕΤΣΑΣΕ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΚΑΛΥΤΕΡΕΥΕΙ Κ ΕΧΕΙ ΚΙΤΡΙΝΕΣ ΜΥΞΕΣ ΠΡΑΣΙΝΑ ΦΛΕΜΑΤΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ Κ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΦΛΕΜΑΤΑ Κ ΔΕΝ ΔΕΙΧΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΟΡΕΙΑ ΘΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΕΙ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΕΙ......ΚΑΙ ΣΕ 5 ΜΕΡΕΣ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΤΟΝ ΞΑΝΑΠΑΩ!!!

AUGMENTIN ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ!!!! ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΛΥΤΕΡΕΨΕΙ!!!!!

ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΤΟ ΕΜΒΟΛΕΙΟ ΝΑ ΤΟ ΠΑΩ ΛΙΓΟ ΠΙΣΩ! ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟΥ ΜΙΝΙΓΓΙΤΙΔΟΚΟΚΟΥ!!!!

ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΕΙΠΑ..........ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΚΙΟΛΑΣ!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ...

ΕΛΕΝΑ ΤΟ ΕΙΔΑ ΤΟ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΕΒΑΛΑ Κ ΤΟΝ ΠΑΝΟ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ...ΣΕ ΨΑΧΝΑΝΕ...ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΠΗΓΕΣ Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Κ ΤΙ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ?Ε ΛΕΩ ΕΚΕΙ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ Η ΚΟΡΗ ΣΟΥ...ΧΑΧΑΧΑ!!!!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΘΕΛΩ ΔΩΡΟ ΓΙΝΑΜΕ 4 ΜΗΝΩΝ ΣΗΜΕΡΑ!!!ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΙΟ!!!!!

ΑΜΑΡΙΝΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ!!ΕΓΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΓΙΑΓΙΑ Η ΟΠΟΙΑ ΠΕΘΕΝΑ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ.ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΝΑΟΥΣΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΦΤΥΣΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ!!!!!ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΟΥΤΕ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ!!!ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΤΗΝ ΔΙΕΓΡΑΨΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ Ο ΠΑΝΟΣ ΑΔΕΙΑ!!!!!!!!!!ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΑΖΙ...ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΝΑΟΥΣΑ...ΠΟΛΛΟΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!!!

ΑΝΤΕ ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΕΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΡΧΗ ΠΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΕΝΑΝ ΠΑΠΑ ΣΤΟ ΠΟΤΑΜΙ....ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΜΑΣ! ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΨΕΙ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!! ΕΚΕΙ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ Κ ΕΓΩ!!!! ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΠΟΤΑΜΑΚΙ!!!!!

ΑΝΤΕ ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΜΗΝΟΓΕΝΝΕΘΛΙΑ Κ ΤΟ ΔΩΡΟ ΘΑ ΣΤΟ ΔΩΣΩ ΟΤΑΝ ΒΡΕΘΟΥΜΕ :lol::lol::lol::lol: ΘΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΩΣ ΤΟΤΕ :lol::lol::lol::lol:

ΧΑΛΙΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΞΥΠΝΗΣΕ Κ ΕΚΑΝΕ ΕΝΑ ΚΟΥΒΑ ΕΜΕΤΟ ΓΕΜΙΣΕ ΚΡΕΒΑΤΙ ΥΠΝΟΣΑΚΟ ΠΑΤΩΜΑ :o:o ΟΛΑ ΧΑΛΙΑ!! :(:(:(:(:(:(:( ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΝΙΝΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΕΦΥΓΕ Η ΠΕΘΕΡΑ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω συμπεθερα μου!!!!!!! επειδη δεν μπορει να παρει ανασα κ το γαλα το φερνει ποιο πολλα φλεμματα κ το μπουκωνει τελειωσ ......μαλλον για αυτο!!!111111!!!! ροχαλιζει σαν τρακτερ :cry::cry::cry::cry:

δεν ξανακανε αλλο σημερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

πώς είναι ο μικρός ελενάκι μου;

δεν είχα αντιληφθεί ότι είναι τόσο σοβαρά τα πράγματα...νόμιζα λίγες μυξούλες είχε μόνο και γι αυτό ανησυχούσες...

ελπίζω να ανακουφιστεί τώρα που θα παρει τα φαρμακάκια του...

πάντως για τον εμετό να χαρείς, επειδή είναι ο μόνος τρόπος να απαλλαγούν από τα φλέγματα τα μωρά...

κατά τα άλλα τρώει κανονικά..;

αααχ το καημενούλι ταλαιπωρείται....(κορίτσια δεν το'χω καθόλου με τις αρρώστιες...τρελαίνομαι...)

έχω κ γιατροσόφια για τα φλέγματα, πολύ αποτελεσματικά αλλά όλα περιλαμβάνουν μέλι, και ακόμα δεν κάνει να φάτε...γμτ...δεν ξέρω τίποτα να σου πω να ανακουφιστεί.... :(:(:(

εμείς είμαστε καλά..φτου φτου!! όλη μέρα έξω την έχω την μικρή ταρζανίτσα τώρα που έχει καλό καιρό...

εχθές την είχα μαζί μου στο γραφείο...!!! ε ρε γλέντια!!! η μαμά μου έπρεπε να φύγει κ δεν υπήρχε κανείς να την κρατήσει, κ εγώ είχα μια δουλειά που έπρεπε οπωσδήποτε να πάω...!! χαχαχαχ...τα θυμάμαι και γελάω...να είμαστε καλά να ΜΗΝ την ξαναπάρω :lol::lol:

αντε ελενάκι μπες να μας πεις πώς είναι το παιδί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια!!!!! ΧΤΕΣ ΗΤΑΝ Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΜΕΡΑ!!!!!ΠΟΛΥ ΧΑΛΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ!!!!! ΑΝΑΣΑ ΠΕΡΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΝΑ ΠΙΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ Η ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΙΜΠΙΛΑ ΤΟΥ Κ ΕΙΧΑΜΕ ΙΣΤΟΡΙΕΣ!!!!!

ΑΡΑΓΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ Η ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ???? ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΣΤΡΩΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ! ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΛΥ ΒΙΑΣΤΙΚΙΑ!!!

ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΚΑΜΙΑ ΚΑΡΟΤΣΑΔΑ! ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΕΒΓΑΖΑ ΚΙΟΛΑΣ ΠΩΣ ΘΑ ΗΤΑΝ!

ΕΣΕΙΣ ΟΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΑΙ ΚΑΛΑ ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΝΑ ΧΑΡΕΙΤΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΩΡΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας !! Μα, απο ποτε εχω να γραψω?? Σας διαβαζα αλλα δεν μπορουσα να γραψω...

Ελενα τι κανει ο μικρος??? Τον επιασε η αντιβιωση?? Κι εγω ξερω οτι ο εμετος ειναι ο καλυτερος τροπος να βγαλει τα φλεματα...

Μαρινα να της πεις μπραβο της γλυκιας σου και απο μενα που λεει τις λεξουλες!!!! Φανταστειτε βρε κοριτσια τι χαρα παιρνουν απο τα κατορθωματα τους... Εχουν μια χαρα ζωγραφισμενη στα ματια τους.....!!!

Η Ρανια μαλλον κανει συνεχεια......εε....βολτες με τον Πανο τωρα εχει αδεια.... :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια!

ελενάκι πώς είστε; έχει καμμία βελτίωση το παιδί; σας σκεφτόμουν όλη μέρα εχθές...δεν έγραψες και τίποτα... :(:( ελπίζω να τελειωσει γρήγορα..

ράνια τέλεια η φώτο στο αβαταρ σου!! πωπωπω...τι μάγουλο για ρούφηγμα είναι αυτό; (για του μωρού λέω εεεεεε)

πέπη μου έχεις αρχίσει να μιλάς στην κασσάνδρα για το νέο μέλος; σε ρωτάω επειδή η ξαδέρφη μου είναι έγκυος κ το κοριτσάκι της είναι 1,2 έτους κ του μιλάει συνέχεια για το μωρό που έρχεται κ μου έκανε εντύπωση επειδή το θεώρησα νωρίς..είναι άραγε;

φιλάκια κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ???????????????????

ΠΕΠΗ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΣ?Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΚΛΟΤΣΑΕΙ???

ΜΑΡΙΝΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΕΡΘΕΤΑ ΧΑΛΚΙΔΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕΣ???

ΠΑΝΤΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΕΙ ΥΠΕΡΟΧΟ ΚΑΙΡΟ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΗΝ ΒΟΛΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!! Τι κανετε??

Βολτες κανετε ολες ?? Καλα κανετε...Μεχρι κι εγω βγαινω που μετα απο το πρωτο εικοσαλεπτο, σερνομαι λαχανιασμενη με την γλωσσα απ' εξω... :D:D

Ελενα που εισαι? πες μας πως ειναι ο μικρος ?? :?::?:

Μαρινα εγω της λεω οτι εχει ενα μωρακι στην κοιλιτσα της μαμας και μετα η Κασσανδρα μου χαιδευει και φιλαει την κοιλια μου γλυκα..Και της εχω δειξει στα περιοδικα και στην τηλεοραση ποιο ειναι το μωρο γιατι δεν ξερουμε κανενα να της δειξω live ... :roll::roll: Εεε απο κει και περα δεν ξερω τι να κανω...

Θα δουμε αργοτερα ..

Η Κασσανδρα εχει αρχισει να δοκιμαζει τα παντα απο φαγητα... Αλλη αισθηση.. :D:D

Ααα και αυριο θα παμε σε ενα σπιτι που θα εχει ενα σκυλακι. Τι να κανω??? Η μικρη θα θελει να το πιανει, τι θα κανω, θα της πλενω συνεχεια τα χερια???Να παρω και απολυμαντικο ή ειμαι υπερβολικη?

Πειτε μου τη γνωμη σας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Επικίνδυνο δεν είναι το πολυποδακι, δεν είπα κάτι τέτοιο! Έχω αφαιρέσει 2 φορές ως τώρα! Ούτε μπορεί το έμβρυο να εμφυτευτει πάνω σε πολύποδα και αυτό είναι το θέμα.. δηλαδή οι πολύποδες στη μήτρα μειώνουν τα σημεία που θα μπορούσε να εμφυτευτει ένα έμβρυο..! Με την αφαίρεση του λέω έχουμε μεγαλύτερες πιθανότητες να προχωρήσει σε εμφύτευση ένα γονιμοποιημένο υγιές έμβρυο.  Στη φάση που είσαι τώρα δεν θα μπορέσει να αφαιρεθεί ο πολύποδας λόγο του πάχους του ενδομητρίου. Δηλαδή κανονικά για να αφαιρεθεί πρέπει να είσαι λίγες μέρες μετά την περίοδο και πριν την ωορρηξία όπου το πάχος του ενδομητρίου είναι λεπτό ακόμα και θα μπορέσει ο γιατρός να το αφαιρέσει με επιτυχία. Η αποξεση επίσης έχει καταργηθεί ως τρόπος αφαίρεσης πολύποδα γιατί ουσιαστικά αυτό που γίνεται στην αποξεση είναι να πηγαίνει ο γιατρός και να "ξύνει" ουσιαστικά το πάνω στρώμα του ενδομητρίου στα τυφλά. Αυτό είχε ως αποτέλεσμα να λεπταίνει με κάθε αποξεση το ενδομήτριο και να μην αφαιρείτε με επιτυχία ο πολύποδας. Με την υστεροσκοπηση πάει ο γιατρός με κάμερα και αφαιρεί το πολύποδα με χειρουργικό ψαλίδι οπότε έχουμε με ακρίβεια την αφαίρεση του και δεν επηρεάζει το ενδομήτριο για μελλοντική εγκυμοσύνη. Γενικότερα αν προχωρήσετε εντέλει σε αποξεση λόγο της εγκυμοσύνης που δεν προχωράει, μετά από 1-2 κύκλους που θα σου έρθει περίοδος, πήγαινε για ένα τσεκ να δείς τι γίνεται με αυτό..
    • Πολύ όμορφα άρχισε η εβδομάδα κορίτσι μου.  Χρόνια πολλά σε όλους και όλες κορίτσια μου!!! Να περάσετε όμορφα ότι κι αν κάνετε σήμερα!
    • Καλησπέρα κορίτσι μου! Θα συμφωνήσω με την @Παρασκευαιδου. Χοριακη γιατί ξανά έκανες εφόσον είδατε σάκο κτλπ ; Όσον αφορά το μικρόβιο που βρέθηκε συνήθως αν είναι στην αρχή της εγκυμοσύνης τα αντιμετωπίζουν άμεσα οι γιατροί και δεν υπάρχει κίνδυνος για το έμβρυο. Επίσης , το ουρεοπλασμα το ίδιο , πάλι το αντιμετωπίζουν αν και ξέρω γυναίκες που το είχαν και δεν είχαν κανένα πρόβλημα στην εγκυμοσύνη τους. Αυτό βέβαια εννοείται διαφέρει από γυναίκα σε γυναίκα!    Τι έγινε τελικά ;  ευχομαι να έχεις ευχάριστα νέα!! 
    • Καλημερα κορίτσια! Τι ωραία που θα ήταν να ξεκίναγε έτσι κάθε Δευτέρα 🤷‍♀️🙈 Καλά να περασετε ότι κι αν κάνετε  
    • Για το αιμάτωμα που λες οτι εχεις, γιατι ειναι επικίνδυνο; Ολα καλα θα πανε. Κοντεύουν οι μερες για την αυχενικη σου. Σχεδόν έχει εξαφανιστεί ο κίνδυνος. Θα πανε ολα καλα! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...