Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΝΑΟΥΣΑ Η ΒΕΡΟΙΑ?


Recommended Posts

ΩΡΑΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΧΕΙ Ο ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΣ!!!!!

ΠΕΠΗ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΠΑΩ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΕΚΕΙ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΜΟΝΟ Κ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟΝ ΔΕΙΞΩ ΝΑ ΔΕΙΤΕ Κ ΕΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΚΡΥΟ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΥΞΟΥΛΕΣ!!!!!

ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΑΔΕΡΦΟ Κ 3 ΑΝΗΨΙΑ........ ΕΙΝΑΙ ΧΩΡΙΣΜΕΝΟΙ Κ ΛΙΓΟ ΧΑΜΕΝΟΣ ΕΔΩ Κ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΠΡΙΖΑΜΕ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΩΡΙΣΕΙ!!!! ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΘΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ!!!!!! ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΤΛΑΒΕΙ!!! 17 ΧΡΟΝΩΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΕ Κ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 35!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 880
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Xαχαχα!! Ρανια ντροπη σου που λες οτι ο αδερφος περναει απαρητηρητος... :D:D Η αληθεια ειναι οτι δεν τον θυμαμαι αλλα δεν ειμαι παρατηρητικη.....

Κι εμενα μου αρεσει να σχολιαζω οταν βλεπω ταινιες.. Ο Στρατος δεν τρελαινεται ομως που μιλαω σε ολη τη διαρκεια της ταινιας...Χιχιχιχι!!! Ελα να δουμε μαζι ταινια μεσω skype.. :lol:

Ελενα κι εγω νομιζω οτι θα ηρεμησει καποια στιγμη ο αδερφος σου... Δεν ειναι και λιγο να περνας τετοιες συναισθηματικες καταστασεις και μαλιστα σε τοσο μικρη ηλικια.... Ελπιζω να στρωσει τη ζωη του... Ειναι πολυ μικρος...

Εμενα μου λειπει η αδερφη μου παρα πολυ.... Ημουν σιγουρη οτι θα γυρισει απο την Αθηνα οταν θα τελειωσει τις σπουδες της αλλα απο οτι φαινεται θα μεινει εκει... Θελω την αδερφη μου..... :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eλενα εσενα και τον Χρηστακο ποτε θα σε γνωρισουμε... ?? Σε κανα διμηνο που θα καλυτερεψει ο καιρος θα ερχεστε οικογενειακως στον Αγιο Νικολαο??? :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.koukou.gr/default.asp?pid=3&la=1&itmID=2544

Πηρα αυτο για την Κασσανδρα και ...μου αρεσει πολυ ... Παιζω κι εγω... :oops::oops:

Νομιζω οτι με τα παιχνιδια εχω απωθημενα.... Τρελαινομαι για Playmobil...

Eιδα και κατι ωραια ξυλινα κουκλοσπιτα και εχω ξετρελαθει....

Δυστυχως πρεπει να περιμενω λιγους μηνες γιατι δεν ειναι για την ηλικια της....

ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΙΖΩ ΚΙ ΕΓΩΩΩΩΩ!!!! ...Εχω ξεμωραθει η εγκυος.... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραιοοοοοοο το παιχνιδι σας!!!!!!!! μεγεια!!!!

καλε κ εγω παιζω συνεχεια με τα παιχνιδια του μικρου μου....

ναι καποια στιγμη θα κανουμε ενα ντου να σασ γνωρισουμε!!!! καλα ειναι να ειναι κ η συμπεθερα ομως!!!!

εισται κ οι δυο κακια παρεα για ταινια :shock::shock::shock::shock: εγω δεν θελω να ακουω κιχ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ??ΤΕΛΙΚΑ ΠΕΡΑΣΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ME BIG BROTHER.ΟΛΑ ΣΤΗΜΕΝΑ ΠΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ!!!!ΑΛΛΑ ΤΙ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΕΜΕΝΑ!!!! ;);)

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΟ ΜΑΜΜΥ!!!ΔΕΝ ΞΕΡΩ..ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΦΟΡΟΥΜ ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΟΤΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΖΗΤΑΕΙ ΜΙΑ ΑΠΟΨΗ ΚΑΙ ΔΙΝΕΙΣ ΕΣΥ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΛΛΕΣ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΠΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΑΥΤΕΣ ΤΑ ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΔΙΝΟΥΝ ΚΑΤΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΠΟΛΥ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ ΤΡΟΠΟ.ΕΝΤΑΞΕΙ ΡΕ ΚΟΠΕΛΙΕΣ ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ ΛΙΓΟ!!!!ΕΧΩ ΑΔΙΚΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ??

ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΧΘΕΣ ΔΙΑΒΑΖΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΜΙΛΑΜΕ...ΤΑ ΠΗΡΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρανια ειναι φυσιολογικο αυτο...Περα απο το οτι ειμαστε ολες μανουλες εδω στο φορουμ δεν σημαινει οτι εχουμε καποιο αλλο κοινο σημειο... Δηλαδη θα εχει και σπασικλες και ξερολες και καποιες που δεν δεχονται αλλη γνωμη...

Θα πετυχεις και καλα ατομα που θα χαιρεσαι που τα γνωρισες (σαν κι εμενα .... :lol::lol: ) αλλα και θα ψιλοφρικαρεις απο αυτα που θα διαβασεις..

Ασε που μπορεις να παρεξηγηθεις επειδη δεν μπορεις να εκφραστεις ολοκληρωμενα απο εδω...

Αυτα...

Αντε ρε κοριτσαρα ..Ελατε Μαρμαρα...Τι κανετε εκει κατω??? ;)

Ελενα αν παιζεις απο τωρα με τα παιχνιδια του μικρου σου, να δεις τι θα γινει μετα που εχουν πιο πολυ ενδιαφερον...

Καλε μπουτια και πωπος εχουν αρχισει να να παιρνουν επικινδυνες διαστασεις... :shock::shock: Τι θα κανω?? Και ακομα ειμαι στον 5ο μηνα :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερεσ!!!!!!!!

ΡΑΝΙΑ ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ BIGBROTHER Η ΤΣΙΚΝΙΑΡΑ Η ΣΥΜΠΑΤΡΙΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΤΙ ΘΑ ΧΑΣΩ ΠΑΣΑ ΙΔΕΑ :o:o:o:o:o:o:o:o ΜΕ ΧΤΥΠΟΥΣΕ ΣΤΑ ΝΕΥΡΑ ΑΥΤΗ Η ΚΟΠΕΛΑ!!!!!!

ΝΑΙ ΡΑΝΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΙΔΩΝ ΤΑ ΑΤΟΜΖΑ!!!!! ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΕΚΦΡΑΖΟΥΜΕ ΤΙΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΑΣ!!!

ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΕΔΩ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΒΟΗΘΙΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ!!!! ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΠΑΡΕΑΚΙ ΕΧΩ Κ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΤΟΥ ΠΑΝΜΑΙΚΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Κ ΕΚΕΙΝΟ ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΟ!!!!!!!

ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΠΩΣ..... Ε ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΠΑΝΤΑΩ ΚΑΕΓΩ ΛΙΓΟ ΚΑΠΩΣ ΧΙΧΙΧΙΧ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΠΑΣ ΚΑΛΑ???????????ΑΥΤΗ Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΡΕΖΙΛΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΟΛΩΝΟΥΣ!!!!!ΝΤΙΠ ΒΛΑΜΜΕΝΟ!!!ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ Ο ΧΑΖΟΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙ.ΑΣ ΤΑ ΕΠΑΙΡΝΕ Ο ΑΝΤΩΝΗΣ.ΑΛΛΑ ΤΙ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΕΜΕΝΑ Κ ΣΚΑΩ??

ΔΕΝ ΛΕΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΤΗΝ ΕΠΙΒΑΛΛΟΥΝ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΤΡΟΠΟ ΕΙΝΑΙ ΣΠΑΣΤΙΚΟ.ΕΓΩ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΩ ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Κ ΗΡΕΜΗ ΚΑΙ ΠΑΡΕΚΤΡΕΠΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ!!!!

ΠΕΠΗ....ΚΑΝΕ ΠΡΟΣΕΥΧΗ ΝΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΜΑΡΜΑΡΑ!!!!

Η ΜΑΡΙΝΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ ΟΥΤΕ ΜΠΑΙΝΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΓΕΙΑ!!!!ΜΑΡΙΝΑΚΙ...ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ???Ο ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΕΝ ΣΕ ΑΦΗΝΕΙ ΣΕ ΗΣΥΧΙΑ??????Ε?Ε? [smilie=love6.gif][smilie=love6.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif] ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΙΣ ΣΕ ΛΙΓΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.......

ΑΝΤΕ ΦΙΛΟΥΔΙΑ ΠΑΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΚΟΤΟΣΟΥΠΑΑΑΑΑΑ...ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΡΥΟΟΟ ΤΑΜΑΜ ΕΙΝΑΙ.

ΩΧ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ Η ΠΑΡΛΑ ΜΟΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol: ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!!!!!!! ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΚΟΛΛΗΤΗ ΠΟΛΟΝΕΖΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΑΚΡΙΒΩΣ Ο ΙΔΙΟΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΒΕΛΙΝΑ!~!!!!!!! ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΛΕΩ ΕΙΧΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!

ΑΦΟΥ ΜΕ ΕΒΑΛΕ ΣΕ ΣΚΕΨΕΙΣ.... ΛΕΩ ΟΛΕΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΑΛΟΥΠΙ ΤΙΣ ΒΓΑΛΑΝΕ>>>???? ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΑ ΕΣΕΝΑ!!! :D

ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΤΟΝ ΚΡΗΤΙΚΟ ΠΟΛΛΥ ΤΟΝ ΠΗΓΕΝΑ! ΓΝΗΣΙΟΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ :lol::lol::lol::lol:

ΚΑΛΗ ΟΡΕΞΗ ΕΓΩ ΕΦΤΙΑΞΑ Α ΜΙΑ ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΑ ΜΑΚΑΡΟΝΑΔΑ Κ ΜΟΛΙΣ ΤΗΝ ΤΣΑΚΙΣΑ!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ήρθααααααααααααα!!!!

μου χε βγει ολίγον η πίστη τις τελευταίες ημέρες...λίγο με τη δουλειά, λίγο με το γάμο, να βοηθήσουμε κ λίγο τη θεία μου, λίγο με την αδερφή μου που όταν είναι στη νάουσα τίποτα δεν λειτουργεί σωστά, όλα περιστρέφονται γύρω της...αποσυντονίστηκα!!!!! :lol::lol::lol:

δυστυχώς έφυγε... :(:( κ εμένα πέπη μου λείπει αφάνταστα το αδερφάκι μου....είναι ο πιο κοντινός μου άνθρωπος (εννοείται μετά τον αντώνη κ την μικρή) κ κάθε φορά που φεύγει νιώθω ότι μου φεύγει κ ένα κομμάτι μου....ουφ ουφ ουφ.... νομιζα οτι θα το συνήθιζα με τον καιρό..αλλά τελικά δεν συνηθίζεται...

τουλάχιστον ξέρω ότι ειναι καλά...αλλιώς δεν παλευόταν η κατάσταση...

ο γάμος

όχι να το παινευτώ!!! η μικρή ηταν σαν αγγελούδι!!! (κουκουβάααααοοουυυ)

στο τραπέζι σκεφτόμασταν αρχικά να μην την πάρουμε, θα γκρίνιαζε, θα κηνυγούσαμε, θα ήθελε να κοιμηθεί..κ είπε ο αντώνης θα γύριζε με τη μικρή σπίτι κ θα καθόμουν εγώ...

αμ δε!!! με την πρώτη νότα της μουσικής ήταν όρθια, χόρευε ασταμάτητα, έκανε παλαμάκια σε όλους, κ ένα λεπτό που είπα να καθίσω να ξεκουραστώ ήρθε κ με τραβολόγαγε από το πόδι "κήκω μαμά κήκω!!!!"

στο τέλος μας έβγαλε όλους οφ!! κ ξάπλωσε σε μια καρέκλα κ λέει " τώα νάνι μαμάααα" κ φύγαμε...

θα σας βάλω καμμιά φώτο..ή θα προσπαθήσω να ανεβάσω κανένα βιντεάκι στο φεις να δείτε να γελάσετε

Για το θέμα με το μάμμυ...ράνια... θα σου πω ότι επειδή εγώ μιλάω σε πολλά φορουμς...περίπου 20-25..:) (καλά είμαι πολυλογού μη βαράτε :lol::lol::lol::lol: ) αυτό είναι πάντα το φαινόμενο που παρατηρείται...

οι άνθρωποι έχουν ξεχάσει τι θα πει ευγένεια...(εκτός ελαχίστων εξαιρέσεων) και ενώ διατυμπανίζουν δεξιά κ αριστερά ότι τους αρέσει η αντίθετη άποψη κ είναι πολιτισμένοι, αν τολμήσεις κ εκφέρεις άποψη άλλη από τη δική τους μαύρο φίδι που σ'εφαγε!!!!

στο άλλο φορουμ με γονείς μιλούσαμε περίπου 2-2,5 χρόνια...ήμασταν παρεούλα 6-7 μαμάδες από την εγκυμοσύνη μας ακόμα..και τώρα οι 2 μάλωσαν με άλλες 2 οι μισές δεν μιλάνε με τις άλλες μισές, ειπώθηκαν βαριές κουβέντες...και γενικά χάλασε το κλίμα...κ "έκλεισε" το "καφέ".... ο λόγος ήταν ότι μια κατηγόρησε το γιατρό της άλλης για λάθος διάγνωση στο μωρό της κ η άλλη τα πήρε....

επομένως...έχω αντιληφθεί πια ότι οι διαδυκτιακές παρέες είναι "εικονικές".... μόνο εάν κάποιος μου κανει κλικ ασχολούμαι σοβαρά μαζί του...αλλιώς πετάω καμμιά μλκ να περνάει η ώρα...κ επειδή εμένα μου αρέσει να ακούω τους άλλους...κ λέω κ τη γνώμη μου εάν μου ζητηθεί... αν παρεξηγηθεί κπ ξύδι..!!! αλλά πάντα προσπαθώ να μην προσβάλλω κάποιον...

Τέλος, για τις πολωνέζες... το μπιγκ μπραδερ δεν το είδα ουτε 1 φορά, δεν την ξέρω την κυρία συνονόματη της κόρης μου!!! αλλά 2 πολωνέζες που έχω γνωρίσει στη ζωή μου, την ράννια, κ την ντορότα (την ξέρει η ράνια) είναι κ τα 2 εξαιρετικά κορίτσια, με τρόπους κ ευγένεια, κ κούκλες!!!! :P:P

ας σταματήσω γιατί αλλιώς θα γράψω μυθιστόρημα αν συνεχίσω!!!χαχαχαχα!!!!

αμφιβάλλω αν με διαβάσει καμμιά σας :oops::oops::oops:

χαχαχαχ

φιλάκιααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΜΑΡΙΝΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ ΟΥΤΕ ΜΠΑΙΝΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΓΕΙΑ!!!!ΜΑΡΙΝΑΚΙ...ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ???Ο ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΕΝ ΣΕ ΑΦΗΝΕΙ ΣΕ ΗΣΥΧΙΑ??????Ε?Ε? [smilie=love6.gif][smilie=love6.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif] ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΙΣ ΣΕ ΛΙΓΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERES :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΜΑΡΙΝΑ ΝΑ ΜΑΣ ΒΑΛΕΙΣ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΦΩΤΟ!!!!!!!!

ΚΑΛΕ 20-25 ΦΟΡΟΥΜ???? ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΕΣ???? ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΧΩΡΙΣΕΙ ΣΕ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΧΑΝΕΣΕ?????? ΕΓΩ ΕΔΩ Κ ΣΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ΜΑΜΜΑΔΕΣ ΕΙΜΑΙ Κ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ Κ ΜΕ ΤΑ ΔΥΟ :lol::lol::lol::?:?:?:?

ΒΡΕ ΜΑΡΙΝΑ ΕΧΟΥΜΕ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ Κ ΑΚΟΜΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΥΞΕΣ ΤΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩΠΟΤΕ ΘΑ ΤΕΛΙΩΣΟΥΝ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ???

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΝΥΦΟΥΛΑ ΜΟΥ?

ΠΕΠΗ ΤΙ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΕΙ Ο ΓΙΟΣ??? ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΔΕΝ ΡΩΤΑΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΤΗΣ ΑΠΟΚΤΗΜΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΜΑΡΙΝΑ ΦΟΒΕΡΗ ΧΟΡΕΥΤΑΡΟΥ ΤΟ ΕΕΛΙΝΙ!!

ΣΥΜΠΕΘΕΡ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Η ΝΥΦΗ ΣΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΤΩΡΑ ΣΤΗ ΚΟΥΝΙΑ ΤΗΣ!!!!!

ΠΕΠΗ ΙΝΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΟΠΕΛΙΑ??ΟΣΟ ΓΙ ΤΙΣ ΠΟΛΩΝΕΖΕΣ ΚΤΛ ΕΓΩ ΕΝΑ ΘΑ ΠΩ!!!ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΕΝΑ ΛΑΟ ΣΕ ΕΝΑ ΣΑΚΙ.ΕΜΕΝΑ Π.Χ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΦΑΕΙ ΤΟΝ ΓΚΟΜΕΝΟ ΜΙΑ ΑΠΟ ΒΕΡΟΙΑ.ΕΜΕΝΑ Κ ΕΓΩ ΒΕΡΟΙΑ ΜΕ ΕΚΕΙΝΟΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΙΧ ΟΛΗΜΕΡΑ ΣΠΙΤΙ ΚΑ ΤΕΛΙΚΑ ΥΤΟΙ Ι 2 Γ@#$@#!!! ΚΑΙ ΕΓΩ ΧΑΙΒΑΝΙ ΧΑΜΠΡΙ ΔΕΝ ΠΗΡΑ!!!ΔΕΝ ΒΑΖΩ ΟΩΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΚΑΤ ΤΟ ΗΜΙΣΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΛΛΗΝΙΔΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΗΗΗΗΗ??ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ?ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΚΑΝΟΥΜΕ!!! :mrgreen::mrgreen: ΑΙ ΜΩΡΕ ΤΡΕΛΗ ΠΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΚΙΟΛΑΣ!!!

ΔΕΣ ΣΤΟ ΦΑΙΣ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕ Η ΜΑΡΙΝΑ ΝΑ ΛΥΘΕΙΣ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ 20-25 ΦΟΡΟΥΜ???? ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΕΣ???? ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΧΩΡΙΣΕΙ ΣΕ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΧΑΝΕΣΕ?????? ΕΓΩ ΕΔΩ Κ ΣΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ΜΑΜΜΑΔΕΣ ΕΙΜΑΙ Κ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ Κ ΜΕ ΤΑ ΔΥΟ :lol::lol::lol::?:?:?:?

ε τι να κάνω..; είμαι πολυλογού!!! γράφω σε 2-3 με δικηγόρους, με βοηθάνε στη δουλειά μου, επειδή είμαι κ ψιλοάσχετη :oops::oops: σε 2-3 με μαμάδες κ παιδιά..σε κάτι άλλα αγγλικά με μαμαδες κ παιδιά επίσης, σε κάτι με χημικούς ελληνικά κ αγγλικά που επίσης μας βοηθάνε με τη δουλειά...εεεε μαζεύονται..πολύ θέλει...; τώρα τελευταία βρήκα κ ένα άλλο με ψυχολογία των παιδιών...αγγλικό αυτό!! όταν θα έχω διάθεση θα διαβάσω τι λένε κ αν είναι καλό θα γραφτώ κ εκεί!!

αλλά μη μου στεναχωριέσαι!! πρώτα διαβάζω εσάς!! και μετά όλους τους άλλους :lol::lol::lol:

πάντως χωρίς πλάκα, το πιο αργό κ δυσκίνητο από όλα είναι το μαμμυ...αν δεν ήσασταν εσείς ούτε που θα έμπαινα :(:(:(

ΒΡΕ ΜΑΡΙΝΑ ΕΧΟΥΜΕ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ Κ ΑΚΟΜΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΥΞΕΣ ΤΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩΠΟΤΕ ΘΑ ΤΕΛΙΩΣΟΥΝ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ???

τίποτα να μην κάνεις....ορό άφθονο κ ρούφηγμα...έτσι είναι οι μύξες αργούν...θα τελειώσουν ντοντ γουόρι

ΜΑΡΙΝΑ ΦΟΒΕΡΗ ΧΟΡΕΥΤΑΡΟΥ ΤΟ ΕβΕΛΙΝΙ!!

είναι η άτιμη..!! όλη μέρα θέλει να πατάω το play να χορεύει!!! play play φωνάζει!!!

ΣΥΜΠΕΘΕΡ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Η ΝΥΦΗ ΣΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΤΩΡΑ ΣΤΗ ΚΟΥΝΙΑ ΤΗΣ!!!!!

ΠΕΠΗ ΙΝΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΟΠΕΛΙΑ??ΟΣΟ ΓΙ ΤΙΣ ΠΟΛΩΝΕΖΕΣ ΚΤΛ ΕΓΩ ΕΝΑ ΘΑ ΠΩ!!!ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΕΝΑ ΛΑΟ ΣΕ ΕΝΑ ΣΑΚΙ.ΕΜΕΝΑ Π.Χ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΦΑΕΙ ΤΟΝ ΓΚΟΜΕΝΟ ΜΙΑ ΑΠΟ ΒΕΡΟΙΑ.ΕΜΕΝΑ Κ ΕΓΩ ΒΕΡΟΙΑ ΜΕ ΕΚΕΙΝΟΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΙΧ ΟΛΗΜΕΡΑ ΣΠΙΤΙ ΚΑ ΤΕΛΙΚΑ ΥΤΟΙ Ι 2 Γ@#$@#!!! ΚΑΙ ΕΓΩ ΧΑΙΒΑΝΙ ΧΑΜΠΡΙ ΔΕΝ ΠΗΡΑ!!!ΔΕΝ ΒΑΖΩ ΟΩΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΚΑΤ ΤΟ ΗΜΙΣΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΛΛΗΝΙΔΑ.

πλάκα κάνεις;;; και πόσο καιρό υπήρχε το ειδύλλιο κ εσύ χαμπάρι; φιλενάδα σου λέει μετά...την έβαζες κ σπίτι σου...πωπωπω....σε κανέναν δεν είναι να έχεις εμπιστοσύνη τελικά... πες μας κ τα ζουμερά!!! τελικά πώς το κατάλαβες?? τους έπιασες ή στο είπαν; έγινε σκηνικό; ή ήσουν πολιτισμένη;;; (τολμη κ γοητεία θα γράψω!! :lol::lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πλάκα κάνεις;;; και πόσο καιρό υπήρχε το ειδύλλιο κ εσύ χαμπάρι; φιλενάδα σου λέει μετά...την έβαζες κ σπίτι σου...πωπωπω....σε κανέναν δεν είναι να έχεις εμπιστοσύνη τελικά... πες μας κ τα ζουμερά!!! τελικά πώς το κατάλαβες?? τους έπιασες ή στο είπαν; έγινε σκηνικό; ή ήσουν πολιτισμένη;;; (τολμη κ γοητεία θα γράψω!! :lol: :lol: )

ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΕΓΩ....ΑΠΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 6ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΧΑΝ ΜΕ ΧΩΡΙΣΕ!!!ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΤΑ ΕΙΧΑΝ 6 ΜΗΝΕΣ!!!ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΚΟ...ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ!!!ΕΚΑΝΑ ΣΧΕΔΟΝ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΩ...ΟΤΑΝ ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΟΝ ΠΑΝΟ ΣΤΗΝ ΑΜΟΡΓΟ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΣΧΕΣΗ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΧΑΖΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝΑ...ΑΛΛΑ ΜΕ ΦΩΤΙΣΕ ΚΑΤΙ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΜΕ ΕΣΠΡΩΞΕ ΣΤΟΝ ΠΑΝΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙ ΜΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!ΕΥΤΥΧΩΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΜΕΛΛΟΝ!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑΝ ΥΠΕΡΟΧΟ ΗΛΙΟ,ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΦΑΜΙΛΙΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕΕΕΕ!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΜΑΡΙΝΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ ΟΥΤΕ ΜΠΑΙΝΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΓΕΙΑ!!!!ΜΑΡΙΝΑΚΙ...ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ???Ο ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΕΝ ΣΕ ΑΦΗΝΕΙ ΣΕ ΗΣΥΧΙΑ??????Ε?Ε? [smilie=love6.gif][smilie=love6.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif] ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΙΣ ΣΕ ΛΙΓΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.......

Xαχαχαχαχαχα!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Εβελινα ειναι Θ Ε Α!!!!!

Το ειδα καμια δεκαρια φορες το βιντεακι και λυθηκα στα γελια....!!!!1 :lol::lol::lol::lol:

Απιστευτη.. ;)

Και δεν ηθελες να το παρεις το παιδι στο γλεντι... Που να 'ξερες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΝΩΜΗ ΡΕ ΡΑΝΙΑ Ο ΠΑΝΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΝΑΟΥΣΑ ΔΗΛΑΔΗ????? ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΖΑ!!!! :oops::oops::oops::oops:

ΣΥΓΝΩΜΗ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΑΛΛΑ ΚΟΙΜΟΣΑΝ ΟΡΘΙΑ :lol::lol::lol::lol::lol: ΑΚΟΥ 6 ΜΗΝΕΣ ΧΑΜΠΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙΣ!!!! ΚΑΛΟΣ ΘΕΑΤΡΙΝΟΣ!!!!!

Α ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ!!!! ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΡΥΘΜΟ ΜΕΣΑ ΤΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!!!! ΤΟ ΔΕΙΞΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΠΕΘΑΝΕ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΕΓΩ....ΑΠΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 6ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΧΑΝ ΜΕ ΧΩΡΙΣΕ!!!ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΤΑ ΕΙΧΑΝ 6 ΜΗΝΕΣ!!!ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΚΟ...ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ!!!ΕΚΑΝΑ ΣΧΕΔΟΝ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΩ..

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΝΤΑΝ :lol: ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΜΑΝΕΣ????? :lol:

ΕΓΩ ΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΕΞΟΔΟ! ΕΜΕΙΝΕ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ Κ ΕΓΩ ΒΓΗΚΑ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑ ΚΡΑΣΑΚΙ ΦΑΓΑΚΙ ΚΤΛ!!!!! ΕΙΧΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΠΕΡΥΣΙ ΝΑ ΒΓΩ ΜΟΝΗ Κ ΞΕΔΩΣΑ! ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΑ ΑΛΛΑ ΘΥΜΗΘΙΚΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΓΥΡΝΑΩ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΑΚΟΥΓΑ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΕΣΕ ΛΙΓΟ ΒΑΡΥ! ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΙΚΑ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!! πώς είστε;

εγώ έχω τσιμπήσει μια ωραιότατη ίωση γαστρεντερίτιδας με όλα τα υπέροχα συμπτώματα !!! να μην σας τα αναλύσω κ σας κόψω την όρεξη!!!

έχω να κοιμηθώ 2 μέρες... :(:(

ελπίζω απλά να μην κολλήσω τη μικρή κ κυρίως το μπαμπά μας...επειδή αυτός θα είναι χειρότερος άρρωστος από το μωρό...

αυταααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Να πάς σε ενδοκρινολόγο για τις πολυκυστικές καθώς πρόκειται για μια ορμονολογικη διαταραχή και όχι γυναικολογική. Μόνο ενδοκρινολόγος που ειδικεύεται στις ορμόνες αναπαραγωγής μπορεί να σε βοηθήσει για ποιοτικότερη ωορρηξία. Για το άλλο που ρωτάς τι απάντηση να σου δώσει κάποιος;; Πρέπει να κάνεις εξετάσεις 2η-4η μέρα του κύκλου σου για να έχεις μια εικόνα του τι γίνεται..! Ζήτα από το γυναικολόγο σου να σου γράψει έναν πλήρη έλεγχο και αν είναι όλα καλά και το μωράκι συνεχίζει να μην έρχεται, θα πρότεινα και μια σαλπιγγογραφια και ένα σπερμοδιαγραμμα σε εξειδικευμένο διαγνωστικό σπερμολογιας 
    • Μια χαρά είσαι κορίτσι μου!! Την προλακτίνη σου βελτίωσε για να κάνεις καλή ωορρηξία, δεν είναι το πρόβλημα στο αποθεματικό σου! Πήγαινε σε ενδοκρινολόγο να σε βάλει να επαναλάβετε τις εξετάσεις (ίσως με ρυθμό προλακτίνης, ρώτα το) και εφόσον η προλακτίνη παραμένει ανεβασμένη θα σου δώσει ένα χαπακι να την ρίξετε και σε λίγους μήνες θα είσαι πάλι έγκυος!! Παίζει ρόλο να ξέρεις και το αν θηλάζεις.. Και για τον γυναικολόγο θα σου πρότεινα να πάρεις και άλλη γνώμη.. δεν είναι δυνατόν βλέποντας αυτές τις εξετάσεις να σου μιλάει για αποθεματικό ωαρίων!! Το βρήκαμε όλοι νέα μόδα..! Ναι μεν η ΑΜΗ είναι σχετικά χαμηλή για την ηλικία σου αλλά σίγουρα δεν είναι αυτός ο παράγοντας! Μια χαρά είναι! Χαλάρωσε λοιπόν όλα καλά, απλά πάρε και άλλη γνώμη για να μην σου πω να τον αλλάξεις..
    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
    • Κορίτσι μου Εμένα είναι πολύ πρόθυμος να προβεί σε εξετάσεις,  θα μιλήσω με τον ανδρολογο από Δευτέρα Εμείς είχαμε μια εγκυμοσύνη που ήρθε εύκολα σε 2 μήνες που είχαμε ελεύθερες επαφές,  τώρα προσπαθούμε από Φλεβάρη που είχα και την αποξεση αλλά πιο στοχευμενες επαφές είχαμε τις 2 τελευταίες περιόδους που παρακολουθουσα την ωορρηξία με τεστακια 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...