Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΝΑΟΥΣΑ Η ΒΕΡΟΙΑ?


Recommended Posts

συμπεθερα εγω ολη μερα σε περιμενα να τηλεφωνηθουμε κ εσυ βολταριζεσ????

ΩΡΑΟ ΜΕΡΟΣ ΕΚΕΙ ΘΑ ΜΕ ΠΑΣ ΑΜΑ ΕΡΘΩ???? ΕΧΩ Κ ΕΝΑ ΠΑΛΙΟ ΑΜΟΡΕ ΑΠΟ ΚΕΙ :lol::lol::lol::lol::lol: ΤΡΕΛΟ ΟΠΩΣ ΤΑ ΝΕΡΑ ΤΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ :lol::lol::lol::lol:

ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ Κ ΤΩΡΑ ΓΥΙΣΑ! ΑΥΡΙΟ ΚΑΝΕΙ ΕΓΧΕΙΡΙΣΗ :cry::cry: ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΤΥΧΗΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ!! ΠΕΡΑΣΕ 1,5 ΧΡΟΝΟΣ Κ ΑΚΟΜΑ ΤΥΡΑΝΙΕΤΕ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 880
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ελενα περαστικα στη μαμα σου.... :(:(:(

Ευχομαι να ναι η τελευταια φορα που τυραννιεται με τις εγχειρισεις....

Ουφ!!! Ειναι και αυτες οι ορμονες... κλαιω 10 φορες την ημερα....

Ρανια ΠΗΤ εχω 13/6, κοντα στα γενεθλια μου...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.ΩΣΤΕ ΚΑΙ ΑΜΟΡΕ ΑΠΟ ΧΑΛΚΙΔΑ???ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΡΕΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ!!!ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΝΟΡΜΑΛ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ!!!

ΠΕΠΗ ΧΙΟΝΙ Ε???ΕΔΩ ΣΗΜΕΡΑ ΒΡΕΧΕΙ,ΕΝΩ ΧΘΕΣ ΕΙΧΕ ΤΟΣΟ ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΑ!!!!!!ΓΑΜΩΤΟ!!!ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΠΑΩ ΝΑ ΦΑΩ ΑΥΓΟΦΕΤΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΕ Ο ΠΑΝΟΣ...ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΒΡΕΧΕΙ ΕΔΩ!!!

ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΧΟΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΛΟ ΠΡΑΜΑ! ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΗΡΕΜΗΣΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σας!! τι κάνετε;

ελενάκι εύχομαι το καλύτερο για τη μανούλα σου; τελείωσε η εγχείρηση; πώς είναι;

αλήθεια τι ατύχημα είχε πάθει; μας το είχες πει κ δεν το θυμάμαι;

εδώ χιόνιζε όπως σας έιπε κ η πέπη το πρωί...αλλά τωρα το γύρισε σε χιονόβροχο..ή σκέτη βροχή δεν ξέρω... :(:(

τέρμα η δουλειά γι αυτή την εβδομάδα, ούτε το απόγευμα ούτε αύριο δε θα πάω κ πολύ το χαίρομαι!!!!

πέπη προσφέρουμε κ καφεδάκι κ παιχνιδάκι με τη μικρή κασσάνδρα αν θέλετε!! άντε ελάτεεεεεεεεεε!!!

πρέπει να ήμουν πολύ χάλια πάντως επειδή η εβελίνα μόλις με είδε το πρωί φώναζε "μαλλιά μαλλιά"!!! :oops::oops:

αυτά τα νεότερα!!

φιλιάαα

ελενάκι μην αγχώνεσαι...όλα θα πάνε καλά..το καταλαβαίνω ότι θα ήθελες να είσαι εκεί αλλά δεν θα μπορούσες να προσφέρεις κάτι ..οπότε απλά μην το σκέφτεσαι..ναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΒΓΗΚΕ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ :D:D:D:D:D:D

ΠΡΙΝ 1,5 ΧΡΟΝΟ ΠΗΓΕΝΑΝ ΘΑΛΑΣΣΑ `Κ ΕΝΑΣ ΓΥΦΤΟΣ ΜΕ ΚΑΡΠΟΥΖΙΑ ΕΚΑΝΕ ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΗ ΠΑΝΩ ΣΕ ΣΤΡΟΦΗ ΕΧΑΣΕ ΤΟΝ ΕΛΕΝΧΟ Κ ΚΑΡΦΩΘΗΚΕ ΠΑΝΩ ΤΟΥΣ!!!! ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ 6 ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΑ ΩΣ ΤΩΡΑ! ΤΟΥ ΠΕΘΑΜΟΥ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ! ΑΣΕ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ!!!! ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΕΟ ΑΥΤΟ!

ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΝΑ ΔΗΛΩΣΩ ΟΤΙ Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΡΑΚΟΥΚΛΑΡΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ!!!!!

ΜΗΛΙΣΑΜΕ ΣΤΟ SKYPE ΚΑΙ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΕ Ε ΜΑΖΙ ΤΗΣ!!!! ΟΡΜΟΥΣΕ ΤΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ :lol::lol::lol::lol: ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ Κ ΕΚΑΝΕ Α Α Α Α Α Α Α Α :P[smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XAXAXA!!!ΑΛΛΟ Η ΟΠΤΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ!!!ΓΝΩΡΙΣΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΑΜΠΡΟ ΜΟΥ!!!Η ΕΛΕΝΑ ΚΟΥΚΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΑΛΛΑ Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ΜΟΥ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΛΕΜΕ!!!! [smilie=color.gif][smilie=color.gif][smilie=color.gif] ΑΝ ΚΑΙ Η ΚΑΚΟΥΡΓΑ ΤΟΝ ΔΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥ ΑΠ'ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΡΟΥΜΕ!!!!!!ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΕΣ!!!!!ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΛΥ ΕΡΩΤΑ [smilie=love9.gif][smilie=love9.gif][smilie=love6.gif][smilie=love4.gif] ΘΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΔΟΝΤΙΑ!!!!

ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ ΣΑΣ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΤΙΣ 3!!!!!!ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΚΟΠΕΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ!!!!ΑΝΤΕ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΑΝ ΠΑΜΕ ΜΑΡΜΑΡΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΕΣΜΕΝΕΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ!!!!ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΑΠΟΥΣΙΑ ΤΗΣ ΠΕΠΗΣ ΘΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΩ ΛΟΓΩ ΤΟΚΕΤΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ....ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΔΥΟ ΟΥΤΕ ΚΟΥΒΕΝΤΑ!!!!!!!

ΑΝΤΕ ΜΑΡΙΝΑ ΑΦΟΥ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ!!!!!ΜΕ ΓΕΙΑ ΜΕ ΓΕΙΑ!!!!ΑΝΤΕ ΤΗΝ ΚΟΠΑΝΑΩ ΓΙΑ ΤΣΙΓΑΡΟ...ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΕΤΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εεεεει ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΔΩ ΘΑΛΑΣΣΕΣ! ΑΝΤΕ ΒΑΛΤΕ ΚΑΝΑ ΜΕΣΩΝ ΝΑ ΦΕΡΟΥΜΕ ΤΟΝ ΣΥΜΠΕΘΕΡΟ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ!

ΜΑΡΙΝΑ ΠΕΣ ΤΟΝ ΚΟΥΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΤΟΥ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

μπράβο ελεν για τη μανούλα!! εύχομαι να είναι το τελευταίο!! άκου εκεί με ντάτσουν με καρπούζια!!! οι πιο επικύνδυνοι είναι αυτοι!! την προηγούμενη εβδομάδα είχε δίκη πριν από εμάς, ένας με καρπούζια καλή ώρα που άνοιξε το ντατσουν του κ του φυγαν όλα στην εθν. οδο κατερίνης-θεσ/νίκης κ έγινε καραμπόλα 4 αυτοκινήτων!!!

Πέπη....για εχθές έλεγα καφεδάκι... :( σήμερα έρχεται η αδερφή μου από αθήνα κ θα της αφιερώσω τη μέρα κ την μικρή γιατί μας έχει πρήξει ολίγον(η αδερφή μου ότι δεν βλέπει την εβελιν κ θα την ξεχασει κ τετοιες μπαρουφες κ οτι θελει να την παρει 1 εβδομαδα αθήνα!!!!! έδώ μια ώρα δεν την αφήνω...1 εβδομάδα θα την δώσω...τελος παντων)...ευκαιρία να ξεκουραστώ κ λίγο :oops::oops:

Ράνια άντε εύχομαι να είστε χαλκιδική κ σου υποσχόμεθα ότι τα μπάνια μας εκεί θα τα κάνουμε σύσσωμες οι ναουσαίες - οι εξ αλεξανδρείας και οι εισαγόμενες ναουσαίες φιλενάδες σου:) :) :) !!!!!

τον κοντό ελεν δεν του λέω τίποτα...επειδή αν του πω καστελόριζο θα τους στείλει με τόοοοοοοοοοσες συμπάθειες που έχει!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΟΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ!!!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ????

ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΣΤΙΣ 1 ΠΟΥ ΠΗΓΕΝΑ ΕΓΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ Κ ΚΑΝΑΜΕ ΠΑΛΑΜΑΚΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 3 :shock::shock::shock: ΔΕΝ ΜΙΛΟΥΣΕ ΔΕΝ ΛΑΛΟΥΣΕ ΜΟΝΟ ΠΑΛΑΜΑΚΙΑ Κ ΧΑΜΟΓΕΛΑ :lol::lol::lol::lol:

ΣΚΕΦΤΟΤΑΝ ΤΗΝ ΕΙΡΗΝΗ ΦΕΝΕΤΕ Κ ΟΝΕΙΡΕΥΟΤΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΕΙ ΣΤΑ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ :lol::lol::lol: Κ ΔΩΣ ΤΟΥ ΤΑ ΠΑΛΑΜΑΚΙΑ :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΧΑ ΕΛΕΝΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΑΝΗΣΥΧΟ ΥΠΝΟ ΧΘΕΣ!!!!!!ΑΧ ΑΝ ΑΓΑΠΑΣ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΤΑ ΒΡΑΔΥΑ!!!!

ΦΙΛΟΥΔΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ.ΣΗΜΡΑ ΚΑΝΩ ΤΡΑΠΕΖΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΣΕ ΚΑΤΙ ΦΙΛΟΥΣ.ΠΟΛΩΝΙΚΗ ΚΟΥΖΙΝΑ!!!ΘΑ ΤΟΥΣ ΤΡΕΛΑΝΩΩΩΩΩΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΕΣΕΝΑ!!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΟΣΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΧΑΛΚΙΔΑ ΑΚΟΜΑ.ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΟΥΣ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΣ Κ ΕΜΑΣ!!!ΑΝΤΕ ΟΡΓΑΝΩΘΕΙΤΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα σε απογοητευσω φιλεναδα αλλα οι κουμπαροι ειναι αθηνα κ εχουν τα εξοχικα τουσ εκει :D και πανε μονο καλοκαιρι!!!!! οποτε τα λεμε στον μαρμαρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΡΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!!!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

ΤΟ ΠΑΡΑΝΥΦΑΚΙ ΜΑΣ?????????????

Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ??????????????

ΚΑΙ Η ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΣΑΝΔΡΑ????????

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΜΟΥ ΤΟ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΞΕΙ ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ! ΝΑ ΔΕΙ Κ Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΤΟΙΜΑΣΕΣ ΚΑΝΕΝΑ ΦΑΓΗΤΟ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΠΟΜΠΗ???ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΚΕΦΤΕΔΑΚΙΑ!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΟΛΕΣ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ?

ΕΓΩ ΜΟΝΗ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΛΙ!!!ΑΜΑΝ ΠΙΑ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΒΑΡΔΙΕΣ!!!!!ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΑΛΙ Η ΜΕΡΑ?ΔΕΝ ΕΧΕΙ Κ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΗΝ TV!!!ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΛΕΜΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!

Εμεις ειμαστε καλα!!! Ο μπαμπας μας εμεινε και χθες σπιτι και περασαμε τοσο ομορφα...

Και η Κασσανδρα ηταν τοσο ηρεμη και δεν γκρινιαζε καθολου....Αχ!!!

Εσεις τι κανετε?? Η μαμα βγηκε απο το νοσοκομειο διαβασα.. Τωρα Ελενα καλη αναρρωση να εχει και τετοια να μην την ξαναβρουν...

Μαρινα μου ηρθε η αδερφη σου?? Τι καλα!!!Τρελαινεται με την Εβελινα εε?? Αμαν αυτες οι αποστασεις.. Και η Αθηνα ειναι πολυ μακρια γμτ.. Η δικια μου η αδερφη να δουμε ποτε θα ερθει τωρα που επιασε δουλεια.... :(:(:(:(:(

Ρανια και Ελενα εχετε αδερφια??

Ρανια γιατι τοσες βαρδιες ο Παναγιωτης?? Παρε καμια ταινια να δεις αφου κοιμαται και η μικρουλα σου... Εμεις τον τελευταιο καιρο ειδαμε αρκετες ... Τι θελεις?? κωμωδια, κοινωνικη, θριλερ??? :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΠΕΠΗ.ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΤΕ ΤΟΣΟ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ!!!ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ!!!

ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΕΓΑΛΥΤΡΟ.ΜΕΝΕΙ ΝΑΟΥΣΑ.ΑΝ ΘΥΜΑΣΑΙ ΟΤΑΝ ΠΙΝΑΜΕ ΚΑΦΕ ΗΡΘΕ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΜΕ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ,Ε ΑΥΤΟΣ ΗΤΑΝ.ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΘΥΜΑΣΑΙ ΛΟΓΙΚΟ..ΑΠΑΡΑΤΗΡΗΤΟΣ ΠΕΡΝΑΕΙ.

ΤΑΙΝΙΑ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΔΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ,ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΖΩ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ!!!!ΧΑΧΑ.Ε Ο ΑΠΝΟΣ ΕΧΕΙ 24ΩΡΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ 3 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΕΤΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΛΙ 24ΩΡΗ ΚΟΚ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...