Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΝΑΟΥΣΑ Η ΒΕΡΟΙΑ?


Recommended Posts

Απιστευτο κουκλι η Εβελινα!!!!!!!!!! Δεν εχω λογια.........

Μαρινα, μου φαινεται η μικρουλα το χαιρεται το φορεματακι της ..... ;)

Ρανια μηπως οι μπαταριες τελικα ειναι για πεταμα και φορτιζουν πλεον μονο για λιγο???

Ελενα μην ανησυχεις για τα ζυμαρικα. Δοκιμασε τα μετα απο λιγο καιρο. Θα τα φαει καποια στιγμη σιγουρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 880
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ! ΧΤΕΣ ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΘΙΚΑ! ΕΒΓΑΛΕ ΣΤΑ ΞΑΦΝΙΚΑ ΣΠΥΡΑΚΙΑ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ!!!! ΕΙΠΑ ΜΗΠΩΣ ΕΠΑΘΕ ΚΑΜΙΑ ΑΛΕΡΓΕΙΑ ΓΙΑ ΤΙ ΤΟΥ ΔΩΣΑ ΔΥΟ ΨΥΧΟΥΛΑ ΚΕΦΤΕ :oops::oops::oops::oops: ΤΑ ΠΑΙΞΑ ΤΕΛΕΙΩΣ ΒΡΑΔΙΑΤΙΚΑ!!! ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΗΓΑΝ ΣΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΣΩΜΑ ΟΠΟΤΕ Κ ΗΣΥΧΑΣΑ!!!!

ΚΑΙ ΕΝΩ ΕΙΧΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΟΙ ΜΥΞΕΣ ΜΑΣ ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ....ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ ΝΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! ΕΘΑ ΜΕ ΧΑΖΕΨΕΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ!!!!ΕΦΥΓΑΝ ΤΩΡΑ ΤΑ ΣΠΥΡΙΑ??ΑΝ ΟΧΙ ΠΑΡΕ ΕΝΑ ΤΗΛ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΛΟΥ ΚΑΚΟΥ.ΚΑΚΟΥΡΓΑ!!!!!ΤΙ ΚΕΦΤΕ ΤΟΥ ΕΔΩΣΕΣ ΤΟΥ ΓΑΜΠΡΟΥ ΜΟΥ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hallo!!!!!!

Σας άρεσε το παιδί μου εεεε??? ευχαριστούμε ευχαριστούμε!!! (κουκουβαουυυυυ!!!) μετά το γάμο θα σας στείλω κ επαγγελματική φωτογράφιση!!!

οχι δεν μου είπε ποιά είναι η ανγκλέσι...με ρώτησε ποιά είμαι εγώ..κ μετά εξαφανίστηκε...!! λέτε να είναι καμμιά συναδέλφισσα που της έφαγα κανά πελάτηηηη??? μπααααααααααα

όχι μωρέ...απλά νομίζω ότι ίσως γύρισε στη δουλειά της πιά..κ δεν προλαβαίνει...

εκτός αν είναι η κόρη του φωτογράφου του φίλου της πέπης..που βγάζει ακέφαλα μοντέλα...κ σου λέει δεν μιλάω μαυτές!!!χαχαχαχα!!!! :lol::lol::lol::lol:

(λόξυγγα θα έχει η κοπέλα:):):)

τα σπυράκια γύρω από το στόμα δεν είναι αλλεργία...οι αλλεργίες ξεκινάνε πάντα από την κοιλιά γύρω από τον αφαλό..κ εξαπλώνονται σιγά σιγά..

γύρω από το στόμα΄συνήθως είναι ή δερματικό (κάτι βρώμικο έβαλε στο στόμα του) ή σάλια πολλά σε συνδυασμό με πιπίλα...

πριν κοιμηθεί το βράδυ βάλτου λίγο ελαιόλαδο κ το πρωί θα είναι σουπερ!!

άντε στείλτε κανά κεφτε κ απο εδώ γιατί ψωμολυσσαξα!!!!!

με ένα καφέ απτο πρωί κ ακόμα έχω δουλειά κ κανείς δεν φιλοτιμήθηκε να μου φέρει κανένα κουλουράκι... :(:(

σας φιλώωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φερε κεφτε και απο 'δω Ελενα. Εχω γερο στομαχι...Ασε που ανοιξε και η ορεξη μου. Μεσα σε 1 εβδομαδα εβαλα ενα κιλο. Και χθες που ειχα μπιφτεκια με πουρε, εφαγα τοσο που δεν εμεινε για σημερα.... :oops::oops: (μαγειρευω συνηθως για 2 μερες...)

Σημερα εχω σπανακορυζο...Αντε να δουμε ...Ποσο σπανακορυζο μπορει να φαει κανεις??? :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mε εξουθενωσε σημερα η μικρουλα μου.. Μετα απο 1,5 ωρα ασταματητου κλαματος, επιτελους κοιμηθηκε..Και δεν μπορω να την κατεβασω στο δωματιο της και ετσι κοιμαται στο σαλονι και εγω καθομαι ακινητη για να μην κανω φασαρια....

Μηπως γκρινιαζω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξερω ακριβως τι εχει... Λιγο τα δοντια, λιγο που δυσκολευεται να κοιμηθει το μεσημερι....

Εχει και ενα συγκαμα...

Dr.Marina εχει εδω και 2 μηνες η Κασσανδρα που παθαινει συγκαμα... Απο τι μπορει να ειναι???

Δεν ειχε ποτε ξανα, ουτε νεογεννητη, ουτε αργοτερα...

Ααα και εισαι σιγουρη οτι ο γιος ζηταει να φαω???? Γιατι προχθες μου ζητησε μια Morfat.. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν δεν άλλαξες πάνα ή μωρομάντηλο τότε είναι δόντια...νομίζω..

κ η δικιά μου δεν έκανε ποτέ σύγκαμα..πρώτη φορά 15 μηνών που έβγαλε τον πρώτο τραπεζίτη κ μετά κάθε φορά που έβγαζε κάποιο από τα πίσω δόντια...μάλλον ετσι της έβγαινε το ζόρι της...

ένα το φάρμακο για το σύγκαμα...ξεχνάς το μωρομάντηλο (εάν χρησιμοποιείς) σε κάθε άλλαγμα πλύσιμο κ σκούπισμα πάρα πολύ καλό και μετά ελαιόλαδο..2 μέρες περίπου σε καθε σύγκαμα μας έπαιρνε..

morfat???? ντοιγκ!!! ντοιγκ!!!! ντοιγκ!!! χαχαχα!!! αφού δε σου ζήτησε μόρφατ πάνω σε χωριάτικο λουκάνικο από πάνω μέλι κ από πάνω σαρδελίτσα πάλι καλα!!!!! :lol::lol::lol::lol:

πλάκα κάνεις; εννοείται ο γιος τα ζητάει!!! τώρα που έχεις τη δικαιολογία θα τη χρησιμοποιείς για ΟΛΑ!!

για πόσο ακόμα θα την έχεις; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΖΗΤΗΜΑ ΝΑ ΗΤΑΝ ΞΥΠΝΙΟ 3 ΩΡΕΣ!!!!!ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΡΩΕΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ!!!ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΥΤΟ?????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxa ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ φυσιολογικοτατο!!!!!!ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΝΑ ΛΕΣ!

ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ ΒΡΕ ΜΑΡΙΝΑ ΧΤΕΣ ΝΑΜΟΥ ΤΑ ΠΕΙΣ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΛΕΡΓΕΙΕΣ!!!!ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΘΙΚΑ!!!! ΤΕΛΕΥΤΕΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΣΑΛΑΚΙΑ ΛΕΣ ΝΑ ΝΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟ????

ΠΕΠΗ ΦΑΕ ΑΦΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ Κ ΑΦΟΥ ΤΟ ΖΗΤΑΕΙ Ο ΓΙΟΣ!!!!! ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΜΑΡΙΝΑ ΝΑ ΦΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ!

ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ ΠΑΛΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ!!!!????

ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΚΟΙΤΑΞΑ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΠΟΙΑ ΗΤΑΝ Η ΑΝΓΚΕΛΣΙ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΝΟΜΑ Κ ΕΙΧΑΜΕ ΞΕΧΑΣΤΕΙ ΑΛΛΑ ΜΠΑΑΑΑΑ ΤΙΠΟΤΑ!!!!ΟΥΤΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΜΕΝΕΙ ΣΤΟ 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ!!!!! ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ 32 ΧΡΟΝΩΝ??? ΜΑΡΙΝΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΠΑΛΙΑ ΣΥΜΜΑΘΗΤΡΙΑ ΠΟΥ ΞΕΜΑΛΙΑΣΤΗΚΑΤΕ???? Α ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ!

ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΚΟΣΜΟ 4 ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΗΡΘΑΝ ΓΙΑ ΚΑΦΕ Κ ΦΥΓΑΝ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xαχαχα!!! Morfat με λουκανικο και σαρδελες? Ευτυχως δεν ειναι τοσο χαλια τα πραγματα.....

Λιγη κουβερτουρα μου ζητησε να βαλω μεσα στη σαντιγυ... ;)

Και ηδη εβγαλα σπυρακια απο την σοκολατα...που να ετρωγα μαζι και σαντΙγυ με λουκανικο :D:D

Ελπιζω η angelsi απλα να μην εχει χρονο και να μην γραφει....

Ελενα ποτε επιστρεφεις στη δουλεια?? Δουλευεις 8ωρο??

Ρανια φανταζομαι ειναι φυσιολογικο.. Εκμεταλλευσου το...!!! ;);) Η Κασσανδρα κοιμοταν 8-9 ωρες το πολυ ΟΛΗ τη μερα οταν ηταν 3 μηνων.... :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες!!!!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ?????

:lol::lol::lol::lol: ΠΕΠΗ ΕΧΕΙ ΝΑ ΣΕ ΖΗΤΙΣΕΙ ΑΚΟΜΑ Ο ΓΙΟΣ!!!! ΜΟΝΟ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΖΗΤΟΥΣΕ ΤΙΠΟΤΑ Ο ΚΑΚΟΜΟΙΡΗΣ! ΟΤΙ ΕΤΡΩΓΑ ΤΟ ΒΓΑΖΑ ΑΠΟ ΤΟΝ 2 ΜΗΝΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ 5!!!! ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΕΟ ΜΗΝΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ! ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΞΕΡΝΟΥΣΑ! ΤΩΡΑ ΒΓΑΖΕΙ ΑΠΟΘΗΜΕΝΑ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΣΑΒΟΥΡΙΑΖΕΙ ΟΤΙ ΒΡΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ :lol::lol: ΠΟΛΛΥ ΦΑΙ ΛΕΜΕ!

ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΥΡΝΑΩ 24/2 !!!!!! ΠΟΠΟ ΚΑΙ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ ΕΝΑ ΑΠΑΙΣΕΙΟ ΚΛΗΜΑ ΕΚΕΙ ΠΕΡΑ! ΘΑ ΣΑΛΤΑΡΩ! ΑΦΟΥ ΧΤΕΣ ΠΟΥ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΑ ΛΕΓΑΝΕ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΕΝΑΣ ΚΟΜΠΟΣ!!

ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΙΜΑΙ 4ΩΡΗ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΣΧΕΔΟΝ 3ΩΡΑ!!!! ΕΣΥ ΠΕΠΗ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΠΟΥΘΕΝΑ????

ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΤΑ ΛΕΓΑΜΕ ΧΤΕΣ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ :D:D:D

ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ Κ ΕΣΕΙΣ SKYPE GIA NA PINOYME KAFE KAI OI 4 MAZI!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα το 4ωρο ειναι ιδανικο αν εχεις μωρο .. :)

Δεν δουλευω τωρα, και με το δευτερο μωρο θα αργησω να ξαναδουλεψω. Παντως αν επρεπε οπωσδηποτε να γυρισω στη δουλεια, δεν θα ηξερα που να αφησω την Κασσανδρα.. Οι γονεις μας ειναι μακρια.. :)

Ααα... και μην ξυνεις πληγες βρε Ελενακι ..skype εχω, αλλα η μικρη ταρζανουλα μου δεν μ'αφηνει να μιλησω... :roll::roll:

Χθες προσπαθησα να μιλησω με μια φιλη μου που μετακομισε Κυπρο και τα καταφεραμε μονο για 10 λεπτα... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ :(

ΘΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Η ΘΑ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΔΙΠΛΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΝΕ :lol::lol::lol::lol:

Ε ΠΡΕΠΕΙ Κ Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΝΥΦΗ Κ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΤΗΣ! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:D:D Xαχα !! Ακους Ρανια ? Να δει ο Χρηστακης τη νυφη αλλα να δει και τις φιλες της...

Το επιασες το υπονοουμενο????

Εεε να τις δει βρε Ελενα ...Εννοειται...

Κι εμεις τοσους γαμπρους εχουμε αλλα ουτε ενας δεν μας φερεται καλα... Ο ενας ειναι μακρια, ο αλλος την σπρωχνει και τη ριχνει συνεχεια κατω, ο τριτος γαμπρος τη μια ειναι τρυφερος και την αλλη αδιαφορος....

Ψαχνουμε κι εμεις τον αντρα τον σωστο... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΑΚΟΥΡΓΑ ΣΥΜΠΕΥΕΡΑ ΜΕ ΞΕΝΥΧΤΣΕΣ ΕΧΘΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΟΥΤΟΥΛΑΩΩΩΩΩ!!!!ΕΥΤΥΧΩΣ ΗΡΘΕ Ο ΠΑΝΟΣ ΑΠΟ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΞΑΠΛΩΣΑ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ!!!!ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΝΩ ΑΠΕΡΓΙΑ ΔΕΝ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ!!!!ΚΑΙ ΑΠΑΙΤΩ ΝΑ ΜΕ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕ.ΘΑ ΣΑΣ ΒΓΑΛΩ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ!!!!!ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΖΗΛΕΨΕΤΕ!!!!!ΚΑΙ ΝΑ ΤΣΑΚΙΣΤΙΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κορίτσια προσοχή πολυ στις ιώσεις καλύτερα μέσα για λίγο καιρό με τα μωρά παρά να κολλήσουν και να τρέχετε. εμεις εχει μια βδομάδα τώρα τυρανιόμαστε. 3 μέρες πυρετό. βήχας , μύξες και χάλια λαιμός. ήρθε ενα κοριτσάκι στο σπίτι που τότε ξεκινούσε η ίωση της και κολλήσαμε. και πρόσεχα τόσο πολυ λόγω της δικής μου κατάστασης. Στον 8ο θα μπώ σε λίγο.Τώρα μόνο μυξούλες και βήχας μας έμειναν. Και κόλλησα και εγώ φαρυγγολαριγγιτιδα μου είπε ο γιατρός. Αντιβίωση μου έδωσε και μιλάμε για πόνο. Και χτυπάω το κεφάλι μου που δεν κάναμε το εμβόλιο για την γρίπη!! Προσοχή πολυ. Στα ιατρεία γίνεται χαμός απο μωρά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρααααααα

καλέ τι λέγατε χθες το βράδυ;;;;; θάψατε κόσμοοοοοοο????? ή κανονίζατε τα προικιά??? αμα θέλετε προικοσύμφωνο εδώ είμαι εγώ..μην πάτε στον κοντό έτσι????????????? :lol::lol::lol:

πέπη σήμερα τι ζήτησε ο γιοκας;;; εμένα απτο πρωί μου μυρίζει κρέπα σοκολάτα...(κ δεν έχω κ που να το ρίξω να δικαιολογηθώ) καθότι όμως σε δίαιτα κ μάλιστα αυστηρή κάθομαι κ απλά τη σκέφτομαι τρώγοντας το "ωραιότατο" μήλο μου.... :(:(:(

ehatzika περαστικά σας κ αγύριστα...

η αλήθεια είναι ότι εμείς ούτε μια μέρα δεν έχουμε καθίσει μέσα..αλλά ευτυχώς μέχρι στιγμής ούτε μύξα δεν εχει τρέξει (γερό σκαρί ο ταρζάν)

ααααα και δεν σας είπα!!!

ΠΕΠΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ άκου!!!

σήμερα θα πάω κωμμοτήριο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (εκείνο το μαγαζί με τους καθρέφτες, τους λουτήρες, τα πιστολάκια κ τις χτένες...θυμάσαι;;;;) αν το αργήσω ακόμα λίγο θα ψάχνω την ανταύγεια με το κυάλι...!!!

έχω καταστρώσει βεβαια ολόκληρο σχέδιο, πως θα αφήσω το μωρο, τι ωρα θα φυγω απο τη δουλεια, ποιος θα την έχει μεχρι να ερθει ο αντωνης, τι θα φαει κλπ κλπ...δλδ 1 ημέρα προγραμματισμός για να φύγει η μάνα 2-3 ωρίτσες....ωωωωωωωω ρε πόυ κατάντησαααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ehatzika ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΒΡΕ!!!

ΜΑΡΙΝΑ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΟΥΜΕ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ!!!!!!ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ Κ ΗΤΑΝ ΩΡΑΙΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΥΝΝΕΦΙΑΣΕ!!!!!!!!!!!!Ο ΠΑΝΟΣ ΑΡΓΕΙ ΟΧΙ ΤΟ ΜΩΡΟ!!!!ΣΑΣ ΒΑΖΩ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΛΙΓΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΧΩΡΙΣ ΗΛΙΟ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!ΣΥΜΠΕΘΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.....post-1311-13873934649868_thumb.jpg002.JPG[/attachment:36zcyegs]003.JPG[/attachment:36zcyegs]

post-12074-13873936102684_thumb.jpg

post-12074-13873936103705_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο Μαρινα!!Τα καταφερες!! Αντε, καλη περιποιηση σου ευχομαι.

Κι εγω τα καταφερα κοριτσια. Κουρευτηκα την προηγουμενη εβδομαδα που πηγα στον γυναικολογο μου στη Θεσ/νικη. Η κομμωτρια ειναι στα 5-10 λεπτα απο το γιατρο.. Αλλα μην φανταστειτε τιποτα σπουδαιο... Πηγα ..λουσμενη για να μην αργησω και τελειωσαμε σε 15'...

Και ειχα ζητησει και απο τις κοπελες να μην καπνισουν γιατι θα ημουν με το μωρο... :oops:

Καλη ανανεωση Μαρινα! Περιμενουμε φωτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...