Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΝΑΟΥΣΑ Η ΒΕΡΟΙΑ?


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!ΠΩΠΩ ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΜΕ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ!!!ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ!!!ΠΕΠΗ ΝΑ ΜΟΥ ΦΙΛΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΧΟΡΕΥΤΑΡΟΥ!!!ΕΜΕΙΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΠΙΑΣΑΜΕ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΝΑ ΜΠΑΛΑΚΙ ΜΟΝΕΣ!!Α ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΥΤΗ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ...ΚΑΙ ΡΙΞΑΜΕ ΕΝΑ ΓΕΛΙΟ!!!!!!ΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ Η ΜΥΤΗ ΜΟΥ??

ΜΑΡΙΝΑ ΣΕ ΕΙΔΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ.ΠΟΛΥ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΟΝΕΙΡΟ.ΕΙΧΑ ΕΡΘΕΙ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ,ΕΙΧΕΣ ΠΙΣΙΝΑ ΔΙΠΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΕΜΕΝΕ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ.ΕΙΧΕΣ ΥΠΗΡΕΤΕΣ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕΣ ΕΝΑ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΠΑΡΤΥ.ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΗΡΘΕ ΛΕΕΙ ΤΟ ΛΙΜΕΝΙΚΟ(ΑΣΧΕΤΟ)ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΠΤΩΜΑ ΣΤΗΝ ΠΙΣΙΝΑ ΤΟΥ ΕΙΧΑΝ ΚΟΨΕΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ.ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΟΙΤΙΟΜΑΣΤΑΝ ΑΠΟ ΜΑΚΡΥΑ ΕΜΕΙΣ.ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ!!

ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΑΖΟΥΝ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΓΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ?Ε ΣΑΝ ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΣΤΟΗΝ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕ Η ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΗ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΜΙΑ ΜΑΖΑ!!!ΧΑΧΑ!!!ΕΛΙΩΣΕ!!!

ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΤΕΛΕΙΩΣΑΤΕ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΗ???

ΑΝΤΕ ΚΛΕΙΝΩ ΤΩΡΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΙΩ ΚΑΦΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΤΣΙΓΑΡΟ(ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΕΛΑ)ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ.ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΕΤΑ.ΣΑΣ ΦΙΛΩ.

ehatzika ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ.ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 880
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

συμπεθερα 6 ΜΗΝΩΝ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΗ ΤΕΛΟΣ!!!!!!

ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΔΕΝ ΜΠΕΝΟΥΝ ΣΕ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΜΗΠΩΣ ΕΦΑΓΕΣ ΒΑΡΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ??? ΤΙ ΟΝΕΙΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ!!!!!! Κ ΥΠΗΡΕΤΡΙΕΣ??? :lol::lol::lol::lol:

ΠΑΩ Κ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΣΙΓΑΡΟ ΖΗΛΕΨΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΧΑΧΑ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ!!!ΔΕΝ ΜΙΛΑΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ!!!1 :lol::lol: ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΡΩ Η ΞΑΝΘΙΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΟΥΝ!!!ΤΩΡΑ ΕΜΑΘΑ!!! :o):o) ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΣΕΙΣ?ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ΜΟΥ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ΣΟΥ ΤΣΙΡΙΖΕΙ ΜΟΛΙΣ ΜΕ ΧΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ!!!!! ΘΑ ΣΑΛΤΑΡΩ !!!!! 2 ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΤΙ ΚΑΚΟ ΜΕ ΒΡΗΚΕ!

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ ΜΟΝΟ ΦΛΕΜΑΤΑΚΙΑ ΕΧΕΙ ΚΤΟΝ ΕΝΟΧΛΟΥΝ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εχω τελεια νεα και θελω να τα μοιραστω μαζι σας.....

Χθες ειχα ραντεβου για ...αμνιοπαρακεντηση στην Ιατρικη Εμβρυου στην Θεσ/νικη... Και μαντεψτε!!!

Η γιατρος εκει (Σεβαστοπουλου λεγεται) μας ειπε καθαρα οτι δεν χρειαζεται να κανουμε αμνιοπαρακεντηση γιατι η τρισωμια που ειχε αυξημενο κινδυνο να εχει το μωρο, ειναι εξαιρετικα σπανια (1 στο εκατομμυριο μας ειπε) και θα φαινοταν σιγουρα στον υπερηχο!!! :):):):):):)

Ετσι μας εκανε εναν απλο υπερηχο οπου ολα ειναι φυσιολογικα και φυγαμε.. Την ευχαριστησα 10 φορες που μας ειπε την γνωμη της (και δεν με τρυπησε απλα για να παρει τα 800 ευρουλακια)

Νιωθω αλλος ανθρωπος και επιτελους κοιμηθηκα μετα απο καιρο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο σου πεπη και ενα μεγαλυτερο μπραβο στην γιατρο!!!!!!!αυτοι ειναι γιατροι! να κοιταν τον πονο του αλλου κ οχι τα λεφτα!!!!!χαρηκα παρααααααα παλλυ γιατι κ εγω τα περασα κ νιωθω τον πονο σου ολον αυτον τον καιρο! καλα εκανεσ κ πηγεσ και σιγουρευτηκεσ για να εισαι ησυχη!

σημερα ο μικροσ μου ηρεμησε λιγο!!!!!καλα τα παμε!!!

το απογευμα περιμενω την αλλη συμπεθερα που γεννησαμε μαζι!!!! συμπεθερα παει ο ανατγωνισμος φευγει στο εξωτερικο! :lol::lol::lol::lol: πες την μικρη να ησυχασει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ...Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΗΣΥΧΗ ΕΙΝΑΙ!!!ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ!!!!ΕΧΕΙ ΚΑΒΑΝΤΖΑ!!!ΧΑΧΑΧΑ

ΑΝΤΕ ΝΑ ΓΙΟΡΤΑΣΟΥΜΕ ΤΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΠΕΠΗΣ ΣΗΜΕΡΑ!!!! [smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=love4.gif][smilie=love9.gif][smilie=angel13.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΚΟΥ!!!!ΣΕ ΒΡΗΚΑ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ!!!!!!!!!ΚΑΤΣΕ ΣΕ ΕΝΑ ΜΕΡΟΣ!!!!!Ο ΠΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ 24ΩΡΗ.ΕΒΑΛΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑ ΝΑΝΙ..ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΒΑΛΑ ΕΝΑ ΠΟΤΑΚΙ ΚΑΙ ΑΥΤΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!!!

Πέπηηηηηηηηηηηηη~!!!!!!!!!!!!!!!! τι υπέροχα νέα είναι αυτά???????????????????

μπράβο κορίτσι!!! πολύ χάρηκα!!! άντε μου έφτιαξες τη μέρα...!!!

μπήκα να γράψω τίποτα..αλλά ωχριούν αυτά που ήθελα να γράψω μπροστά στα νέα της Πέπης!!!

οπότε σήμερα γιορτάζω κ εγώ τα νέαα κ από αύριο τα δικά μας!!!!

φιλακιααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!!!!

Μαρινα σ' ευχαριστω!! Χαιρομαι πολυ που μοιραζομαι τα καλα αυτα νεα μαζι σας!!!! :x

Ειμαι αλλος ανθρωπος!!! Η ζωη ειναι ωραια!!! :D:D

Αλλα Μαρινα μην σου κοψω και την φορα ... ΜΙλα μας, πες μας οτι θες!!! Ευχαριστα και μη....

Χαθηκαν και οι συμπεθερες.....μονο του θα μεινει το mammy...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ...ΤΙ ΛΕΕΙ Η ΠΕΠΗ????ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΧΑΘΗΚΑΜΕ!!!!!!!!!!!ΚΑΛΕ ΟΧΙ....ΕΜΕΙΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ!!!!Ε ΚΑΛΑ ΟΧΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ..ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ Κ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΓΙΑ ΤΣΙΓΑΡΟ Κ ΚΑΦΕ!!!ΠΑΡΕΑ!!!

ΠΗΓΑΜΕ ΟΦΘΑΛΜΙΑΤΡΟ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟ ΠΥΟΝ ΠΟΥ ΤΡΕΧΕΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ.ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΣΤΑΓΟΝΕΣ,ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΟΣ Ο ΔΑΚΡΥΚΟΣ ΠΟΡΟΣ Κ ΑΝ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΕ 1-2 ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΠΟΦΡΑΞΟΥΜΕ ΜΕ ΣΩΛΗΝΑΚΙ.ΔΕΝ ΡΩΤΗΣΑ ΤΙ ΚΑΙ ΠΩΣ,ΕΥΕΛΠΙΣΤΩ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΩ Κ ΜΑΣΑΖ ΕΚΕΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΜΥΤΗ Κ ΤΟ ΜΑΤΑΚΙ!!!ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ.ΕΞΩ ΒΡΕΧΕΙ,ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΠΑΡΑΛΙΑ,Η ΘΑΛΑΣΣΑ ΗΤΑΝ ΦΟΥΡΤΟΥΝΙΑΣΜΕΝΗ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ.ΕΣΕΙΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!????????? :?::?::o):o)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΟΙ....ΦΙΛΑΜΕ ΣΥΝΟΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ! ΟΛΕΣ ΠΑΤΕ ΕΡΧΕΣΤΕ ΦΕΥΓΕΤΕ ΕΞΑΦΑΝΙΖΕΣΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΤΩΝ ΜΟΙΚΑΝΩΝ!!!

ΑΛΛΩΣΤΕ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΤΟ ΟΦΕΙΛΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΡΑΝΙΑ! ΑΥΤΗΝ ΤΟ ΑΝΟΙΞΕ!

ΑΛΗΘΕΙΑ Η ΑΝΓΚΕΛΣΙ ΤΙ ΕΠΑΘΕ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΑΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΘΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΙΚΕ!!!! ΤΥΧΑΙΟ???

ΕΜΑΣ ΡΑΝΙΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΑΘΕΙ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΚΑΝΑ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΑΣΑΖΑΚΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΕ! ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΑΠΛΑ ΚΑΝΕ ΠΟΛΛΥ ΜΑΣΑΖΑΚΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aααα! Μας κατηγορειτε οτι φταιμε που εφυγε η angelsi? Εγω δεν εκανα τιποτα... :D:D

Ουτε που την ξερω την κοπελα.... Αληθεια που ειναι?? Γραφει αλλου??

Εμεις εχουμε λιιιιιγο πασπαλισμενο χιονακι εδω... Να δουμε αν θα μας χιονισει... ;)

Και τι κανουν βρε κοριτσια τα μωρα σας οταν γραφετε στο mammy?? Η Κασσανδρα τρελαινεται αν δεν ασχολουμαι μαζι της συνεχεια... Αλλιως θα εγραφα πιο συχνα... Τωρα για παραδειγμα, για να γραψω, την εχω πανω στο γραφειο και μουτζουρωνει το γραφειο με τα μολυβια γιατι δεν της φτανει το μπλοκ της....

Και αυτη ειναι η καλυτερη περιπτωση γιατι συνηθως θελει να πατησει τα πληκτρα ή να παιξει με το ποντικι ή να αδειασει τα βιβλια απο την βιβλιοθηκη :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΣΤΑΛΙΑ ΟΡΜΑΕΙ ΣΤΑ ΚΟΥΜΠΙΑ ΤΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ! Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΜΑΛΩΝΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΡΟΤΟΜΠΑΙΝΕΙ~

ΛΛΑ ΠΡΟΣΤΟΠΑΡΩΝ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΠΕΡΠΑΤΟΥΡΑ Κ ΞΕΧΝΙΕΤΕ! ΑΣΕ ΠΟΥ ΣΥΝΗΘΩΣ ΜΠΑΙΝΩ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΑΤΕ !

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΑ ΖΥΜΑΡΙΚΑ!!!! ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ?

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΓΕΛΣΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΔΕΝ ΓΡΑΦΕΙ ΑΝΟΙΞΕ Η ΓΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΠΙΕ! ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΗΝ ΠΟΥ ΕΓΡΑΦΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΔΩ!!!!!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ????? OVER ΛΑΜΒΑΝΕΙΣ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα!!

εγώ γράφω απ'το γραφείο πάντως..ή από το σπίτι το πρωί μόλις ξυπνήσω που η μικρή κοιμάται ή το βράδυ πριν κοιμηθεί..φυσικά κ δεν υπάρχει σενάριο..με εβελιν ξυπνητή κ εμένα στο πισι..!!!

η ανγκλέσι μου είχε στείλει ένα π.μ. κ με ρωτούσε πώς λέγομαι κ αν γνωριζόμαστε..της είπα το όνομα κ το επίθετό μου κ μετά από αυτό δεν την ξαναείδα...

λέτε να με ήξερε κ να μη με χώνευε;;;; :cry::cry::cry::cry:

πάντως γενικά δεν εχω τσακωθεί με κανένα...κ ελπίζω απλά να ήταν συμπτωματικό κ να μην προλαβαίνει να γράψει η κοπέλα...

τα ζυμαρικά κ η δικιά μου ποτέ δεν τα έφαγε ελενα...μόνο όταν κόψαμε τα αλεσμένα...

για αρχή της έβαζα μέσα στην κρεατόσουπα ή στη χορτόσουπα...λίγα ίσα ένα κουτάλι για να μη φαίνεται η γεύση έντονη... έτσι τα έτρωγε επειδή δεν τα καταλάβαινε...

πώς πάει το μπουκωματάκι σας; πέρασε; "η μαμακίαση";

Πέπη πώς πάει ο γαμπρός;;;; πότε έχουμε β΄επιπέδου;

την κυριακή παντρεύεται ο πρώτος μου ξάδελφος κ θα γίνει το εβελίνι παρανυφάκι...

αν ήξερα πώς θα σας έβαζα φώτο να δείτε το φορεματάκι μας...

αν ξέρει καμμία ας γράψει αναλυτικά της οδηγίες για να βάλω φώτο...

ράνια γύρω στα μέσα φεβρουαρίου ο αντώνης έχει μια δουλειά στη χαλκίδα κ μάλλον θα τον ακολουθήσουμε...θα πιούμε κανένα παραλιακό καφεδάκι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ!!ΜΑΡΙΝΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ ΚΑΦΕ!!!!ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΦΩΤΟ ΠΑΤΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΕΕΙ ΠΟΥΓΡΑΦΕΙ ΠΡΟΕΠΣΚΟΠΗΣΗ ΠΑΣ ΛΓΟ Π ΚΑΤΩ ΚΙ ΓΡΑΦΕΙ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΝΝΗΜΕΝΟΥ.Ε..ΠΑΤΑΣ ΤΟ ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΑΠΟ ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΣΟΥ.ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΤΡΩΕΙ ΤΑ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ????ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙΣ?????Ε???Ε???ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ!!!ΝΑ ΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΛΙΓΑ ΜΩΡΕ.ΚΑΣΙ ΤΟ ΕΤΡΩΣΕ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΧΙΟΧΙ??

ΕΜΕΙΣ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΛΙΓΗ ΓΚΡΙΝΙΑ..ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ!!!!!!ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΠΙΤΙ ΣΗΜΕΡΑ.ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΡΥΟ!!ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΗ ΥΓΡΑΣΙΑ!!!ΑΥΡΙΟ Ο ΠΑΝΟΣ 24ΩΡΗ ΟΠΟΤΕ ΠΑΛΙ ΜΟΝΗ!!!!ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΓΙΑ ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΑΥΡΙΟ!!!ΒΑΛΕ SKYPE!!!!!!ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ONLINE!!!!!Α ΕΙΑ ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ...ΡΙΞΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΕΚΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ!!!!

ΦΙΛΟΥΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: ΨΥΧΗΗΗΗΗΗΗ ΜΟΥ!!!!!!!!! ΤΙ ΚΟΥΚΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΜΩΡΕ ΦΤΤΟΥ ΦΤΟΥ!!!!!

ΛΕΓΕ ΜΑΡΙΝΑ ΤΙ ΤΗΣ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΛΑΚΙΣΕ????? ΤΕΛΙΚΑ ΕΣΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΓΝΩΡΙΖΕΣ?????

Ε ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΕΧΘΡΟΥΣ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΜΑΛΛΩΝΕΙΣ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΤΟ ΕΒΕΛΙΝΑΚΙ ΜΑΣ!!!!!!!!!ΚΑΙ ΤΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟ ΠΑΙΔΑΚΙ!!!!ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!!

ΧΑ ΜΑΡΙΝΑ ΕΣΥ ΠΡΟΛΑΒΕΣ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΠΟΙΑ ΗΤΑΝ Η ΑΝΓΚΕΛΣΙ??

ΣΥΜΕΘΕΡΑ ΟΥΟΥ!!!!ΦΙΛΙΑΣΤΟΝ ΓΑΜΠΡΟ ΜΟΥ!!!

ΑΧ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙΜΕ ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ,ΕΙΝΑΙ ΑΣΥΡΜΑΤΟ ΚΑΙ ΟΛΟ ΞΕΜΕΝΩ ΑΠΟ ΜΠΤΑΡΙΕΣ Κ ΜΧΡΙ ΝΑ ΞΑΝΑΦΟΡΤΙΣΟΥΝΜΟΥ ΣΠΑΝΕ Τ ΝΕΥΡΑ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΤΑΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ ΧΑΝΩ ΓΡΑΜΜΑΤ ΟΤΑΝ ΓΡΑΦ

Κ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΤΗΣΩ ΜΕ ΟΛΗ ΜΟΥ Ν ΔΥΝΑΜΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...