Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΝΑΟΥΣΑ Η ΒΕΡΟΙΑ?


Recommended Posts

ΕΙΔΕΣ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ???ΕΙΔΕΣ!!!!!ΑΙΣΧΟΣ!!!ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΟΥΜΕ ΞΥΔΙ!!!!!!!!!!!!!!!ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΩ ΝΑΟΥΣΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΗΚΩΘΟΥΜΕ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ...Ε ΘΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΦΑΓΗΤΟ!!!ΘΕΛΕΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ!!!

ΜΑΡΙΝΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΔΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΚΑΣΙ ΔΙΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΗ.

ΜΑΡΙΝΑ ΧΘΕΣ ΓΙΟΡΤΑΖΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ??ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 880
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χιχιχι!!! 2 φορες βγηκα στα καφε στη Ναουσα. ..Την μια φορα ειδα την Ρανια και τη δευτερη συναντησα τη Μαρινα. Νομιζω οτι αν ξαναβγω, θα πετυχω και την Ελενα και ας μενει Αλεξανδρεια..... :lol::lol::lol::lol::lol:

Αν νομιζετε οτι η Μαρινα θα σας ξεπεταξει με ενα καφε κανετε λαθος .... Εμεις απροειδοποιητα πηγαμε και τα ειχε ολα αυτα ετοιμα.... ;) Χιχιχιχι....

Μαρινα να χαιρεσαι τον αντρα σου!!! Και ευχαριστω για τα καλα σου λογια για το κοριτσακι μου... Που εξω ειναι ησυχη ....:roll: Και δεν μπορω να πω κουβεντα... :roll:

Εμεις δυστυχως δεν προλαβαμε να χαρουμε την Εβελινα, ηταν ωρα φαγητου και μετα υπνου... :(

Next time...

Αλλα δεν εχω δει πιο ομορφο κοριτσακι..Με την λευκη επιδερμιδα της, τα γαλανα ματακια της και κοκκινα χειλακια της... ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!

χαχαχα!! πέπη λες την άλλη φορά να δεις την ελενα;;; καθόλου περίεργο!!!!!!!!

στο σπίτι μας κούκλες κανείς δεν φεύγει με καφέ!!! είναι νόμος!! τρώμε κ πίνουμε παρέα!!!

κ αν η μικρή κασσάνδρα δεν είχε αποφασίσει να νυστάξει (καλά με το δίκιο της να μη λέμε) θα το κάναμε κ βραδυνό το "πάρτυ" μας!!

ωραία περάσαμε πάντως...

ευχαριστούμε για τις ευχές σας...

και στις συμπεθέρες εάν έρθουν επιφυλασσόμεθα να τις εκπλήξουμε με τις γαστρονομικές μας επιλογές!!! :lol::lol: (εκτός αν μας βγει καμμια μλκ κ τρέχουν κ δε φτάνουν :lol::lol::lol::lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol:

:lol: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΛΟΙΠΟΝ!!!!!!

ΠΕΠΗ ΘΑ ΑΡΓΗΣΕΙΣ ΠΟΛΛΥ ΝΑ ΞΑΝΑΒΓΕΙΣ ΓΙΑΤΙ Κ ΕΓΩ ΘΑ ΑΡΓΗΣΩ ΠΟΛΛΥ ΝΑ ΕΡΘΩ ΝΑΟΥΣΑ!!!!!!

ΚΑΛΕ ΜΑΡΙΝΑ ΝΑ ΧΕΡΕΣΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ Σ!!!! ΤΟ ΞΕΧΑΣΑ ΤΕΛΕΙΩΣ!

ΣΜΠΕ 3 ΠΑΚΕΤΣ ΤΣΙΓΑΡΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΜΑΖΙ ΜΟΥ Κ ΘΑ ΤΙΣ ΚΑΤΣΙΚΩΘΩ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΒΡΑΔΥΝΟ Κ ΠΡΩΙΝΟ!!!

ΑΚΟΥ ΕΚΕΙ ΕΣΠΡΕΣΑΚΙ!!!!!!! ΘΑ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙ Η ΚΑΚΟΥΡΓΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΚΑΙΡΟ ΕΧΩ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΝΑ ΤΡΙΗΜΕΡΟ...... ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑΟΥΣΑ :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΤΣΙ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ!!ΚΑΙ ΕΓΩ 3 ΠΑΚΕΤΑ 100ΣΤΑΡΙΑ!!!!!!ΧΑΧΑΧΑ!!!!ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΠΟΥΝΤΙΑΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΛΙ.ΘΑ ΠΙΟΥΜΕ ΘΑ ΦΑΜΕ...ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααααχχχχχχχχχχχχ τι κρίμαααααααααααα όταν θα έρθετε εγώ θα έχω αρρωστήσει με βήχα κ μύξες...δεν είναι κρίμα να σας κολλήσω;;;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΑ ΑΚΟΥΣ ΣΠΕΘ?????????????

ΜΗ ΣΕ ΠΩ ΘΑ ΤΗΣ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΓΙΑ ΝΤΑΝΤΕΜΑ Κ ΘΑ ΒΓΟΥΜΕ Κ ΓΙΑ ΠΟΤΑΚΙ Κ ΞΕΝΥΧΤΙ!

ΜΩΡΕ ΑΝΤΙΓΡΙΠΙΚΟ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!

ΔΕΝ ΤΗΝ ΓΛΙΤΩΝΕΙΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πέπη αν με δεις ξαφνικά έξω από την πόρτα σου θα καταλάβεις το γιατί ...ε;

πλάκωσε το συμπεθεριό!!!!! κ έφυγα απτην πίσω πόρτα!!!!!!!!11 :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχα! Οι συμπεθερες εχουν αγριες διαθεσεις βλεπω... :D:D

Ε.. και τελος παντων σταματηστε να λετε συνεχεια για καφεδες και τσιγαρα.... :D:D

Υπαρχει εδω καποια που ζηλευει και αυτα θα τα δει μετα απο καποια χρονια.... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΔΕΝ ΓΛΥΤΩΝΕΙΣ!!!! 8-)8-) ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟΦΑΣΙΣΜΕΝΕΣ!!!ΠΕΠΗ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΖΕΙΣ...ΤΙ ΖΗΛΕΥΕΙΣ?ΤΟΝ ΚΑΦΕ?ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΙΟΥΜΕ!!ΤΟ ΠΟΤΑΚΙ?ΘΑ ΣΕ ΚΕΡΑΣΟΥΜΕ ΜΙΑ ΜΠΥΡΑ ΧΩΡΙΣ ΑΛΚΟΟΛ!!!ΤΙ ΑΛΛΟ???

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΜΑΣ ΕΡΘΕΙ Η ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΛΕΟΝ ΚΟΝΤΑ ΘΑ ΟΡΓΑΝΩΘΟΥΜΕ!!!

ΑΣΧΕΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ΣΠΙΤΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΒΡΙΣΚΑ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΝΑ ΞΕΦΕΥΓΩ ΛΙΓΟ.ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΠΟ ΣΠΙΤΙ?ΚΑΤΙ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΠΛΕΚΩ!!!!ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΛΙ ΜΟΝΗ ΕΙΜΑΙ.Ο ΠΑΝΟΣ 24ΩΡΗ.ΦΙΛΕΣ ΕΔΩ ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ Η ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΚΑΦΕ... :(:( ΠΟΣΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΛΕΙΨΕΙ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΠΙΩ ΚΑΦΕ ΜΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ...ΑΧ ΜΟΝΑΞΙΑ ΜΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ράννια μου είναι φυσιολογικό αυτό που νιώθεις...όλες το νιώσαμε τους πρώτους μήνες με το μωρό..αλλάζει ριζικά ή ζωή σου...

εγώ που μένω κ στην πόλη μου κ οι φίλες μου δε μ'αφησαν ποτέ...υπήρξαν χιλιάδες στιγμές μοναξιάς...φαντάζομαι ότι για την Πέπη που είναι μόνη της εδώ..θα υπήρξαν περισσότερες...

προσπάθησε να βγαίνεις καμμιά καροτσάδα με τη μικρή, όσο το επιτρέπει ο καιρός...(έχω περάσει κ εγώ από στάδιο που η εξοδός μου ήταν το σουπερ μαρκετ!!!)

επίσης, απόλαυσε όσο μπορείς το καθισιό τώρα επειδή σε 5 μήνες περίπου που η μικρή δεν θα κοιμάται πια όλη την ημέρα...θα αρχίσουν τα μπουσουλήματα...τα δόντια...τα περπατήματα...θα παρακαλάς για 1 λεπτό ηρεμίας!!!!

τώρα για δουλειά δεν ξέρω τι να σου προτείνω...αν μου έρθει τίποτα στο μυαλό θα σου πω..

επίσης κ εμείς εδώ είμαστε!! να λέμε καμμιά μλκ να περνάει η ώρα ε; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΜΠΕΘ ΤΙ ΝΑ ΠΩ Κ ΕΓΩ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΟΝ ΝΙΝΙΤΣΟ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΜΗΝΑ!!!!!!!!!

ΠΟΠΟ ΕΧΩ ΞΕΝΕΡΩΣΕΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!

ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΥΠΟΨΗΝ ΜΟΥ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ!!!!!!!!! ΕΥΚΟΛΗ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΙΚΗ ΚΑΛΑ ΑΜΟΙΒΟΜΕΝΗ Κ ΜΕ ΠΟΛΛΥ ΓΕΛΙΟ! ΡΟΖ ΤΗΛΕΦΩΝΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΤΙ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΚΤΛ :lol::lol::lol::lol::lol: ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΛΥΣΙΔΑ!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

ΠΕΠΗ ΕΣΥ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ Κ ΠΗΡΕΣ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΣΤΗΝ ΝΑΟΥΣΑ????

ΕΓΩ 3 ΧΛΜ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΠΗΡΑ Κ ΠΑΛΙ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΕΔΩ Κ ΔΕΝ ΟΔΗΓΑΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΗΓΕΝΩ ΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΜΟΥ!!!!ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΣΙΓΑ ΜΗ ΒΑΡΙΟΜΟΥΝ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΘΑ ΣΟΥΛΑΤΣΕΡΝΑ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΣΕ ΦΙΛΕΣ ΣΕ ΠΑΡΚΑ! ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΑ ΠΡΟΑΣΤΕΙΑ ΟΠΟΤΕ ΤΖΙΦΟΣ!!!!!

ΠΗΓΑ ΒΕΡΟΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΨΩΝΙΣΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ! ΠΗΓΑ Κ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΤΙΠΟΤΑ!!!

ΠΗΓΑ ΖΑΡΑ Κ ΤΑ ΕΙΧΑΝ ΕΞΑΦΑΝΙΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΟΛΑ!!!!!! ΜΟΝΟ ΚΑΤΙ ΤΡΙΣΑΘΛΙΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ ΕΙΧΑΝ ΜΕΙΝΕΙ!!!!!

ΕΙΧΕ ΟΜΩΣ ΚΑΤΙ ΦΟΥΣΤΑΝΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥΡΛΙΑΑΑΑΑΑΑ!!!!! ΜΙΑ ΩΡΑ ΤΑ ΧΑΖΕΥΑ!!!! ΕΤΟΙΜΗ ΗΜΟΥΝ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΝΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΝ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ!!!! ΣΠΕΘ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ -20% ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΚΑ!!!!!

ΚΟΙΤΑΞΑ Κ ΕΓΩ Η ΕΡΜΗ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Κ ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΕ ΤΙΠΟΤΑ Σ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ!!!! ΠΗΡΑ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΠΟΥΚΑΜΙΣΑ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΟΤΟ!! ΠΕΡΥΣΙ ΔΕΝ ΨΩΝΙΖΑ ΓΙΑΤΙ ΗΜΟΥΝ ΦΩΚΙΑ ....ΦΕΤΟΣ ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!! Ε ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ!!!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Ράννια επανέρχομαι με λίγες ιδέες

λοιπόν ξέρω μερικές κοπέλες..που ασχολούνται σαν αντιπρόσωποι της avon, oriflame, aloe vera κλπ εταιρίες με καλλύντικά κ βγάζουν κάποια χρήματα... τις διαδικασίες δεν τις ξέρω αλλά μπορείς να μπεις στα site των εταιριών κ να ζητήσεις πληροφορίες..

Επίσης, μπορείς να κάνεις μια βόλτα στην πόλη σου, σε καταστήματα με είδη γάμου - βάπτισης κλπ και να πεις ότι μπορείς να συναρμολογείς στο χώρο σου, προσκλητήρια, μπομπονιέρες κλπ...σχεδόν όλα τα καταστήματα ψάχνουν συνεργάτες..

Τέλος, διάφορες εταιρίες δημοσκοπήσεων, θέλουν άτομα να πέρνουν τλφ από το σπίτι τους για δημοσκοπήσεις κ τους πληρώνουν τον λογαριασμό τλφ κ νομίζω ανά τηλεφώνημα κάποια χρήματα... Μπορείς να βρεις στο νετ εταιρίες έχει πολλές...

αν μου'ρθει τπτ άλλο θα σου πω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρανια σε λιγο καιρο, πραγματι δεν θα ..βαριεσαι!! Λογικα θα κυνηγας την μικρουλα σου..και μαζι με τις δουλειες του σπιτιου δεν θα εχεις και τοσο ελευθερο χρονο...

Παντως το καλυτερο για τωρα ειναι να βγαινεις μια βολτιτσα με την μικρουλα σου, να παιρνει κι εκεινη καθαρο αερα, να αλλαζεις κι εσυ παραστασεις...

Εγω παλι απο τοτε που γεννηθηκε η μικρη μου δεν εχω καθολου ελευθερο χρονο γιατι κοιμαται λιγο...Συχνα λιγοτερο και απο 9 ωρες ολη την ημερα... :roll::roll: Τωρα εστρωσε και φτασαμε τις 10,5 ωρες...

Κι εμεις δεν καθομασταν καθολου σπιτι πριν να γεννηθει η Κασσανδρα.. Απο το πρωι που φευγαμε για δουλεια, γυρνουσαμε το βραδυ στο σπιτι. Σπιτι μεναμε σπανια, μονο αν ηταν να ερθει παρεα ... ;)

Και ξαφνικα κλειστηκαμε μεσα ...Μονο οι νονοι μας ερχονταν στο σπιτι και αλλα 2 ζευγαρια..

Ελενα εμεις πηραμε μεταγραφη μονοι μας.. Βαρεθηκαμε την Βεροια, μας αρεσε η Ναουσα και ειδικα το μερος που θα μεναμε και πηραμε την αποφαση να ερθουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οοοοοοοοοοοοχι Ελενάκι παρεξήγησες...!!!!!!!!

η δικιά σου ιδέα ήταν η καλύτερη...αλλά δύσκολη πρακτικά...

φαντάζεσαι πάνω στο "αχ βαχ - τι μου κάνεις μάνα μου" και λοιπές εκφράσεις πάθους να ξυπνήσει η μικρή να κλαίει...να χεστεί κ να θέλει άλλαγμα... και διάφορα άλλαααααα????

εεεε δε λέει.....

άσε που ο συμπέθερός σου είναι στρατιωτικός και αν ακούσει τις προτάσεις σου ... τον βλέπω να ψάχνει αλλού για γαμπρό!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: ΛΕΣ Ε??????? ΝΑ ΜΑΣ ΚΥΝΗΓΑΕΙ Ο ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΣ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΑΝΟ????

ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΝΑ ΥΠΗΡΕΤΕΙ ΣΤΑ ΠΑΡΑΜΕΘΩΡΙΑ :lol::lol::lol::lol: ΘΑ ΒΑΛΕΙ ΒΥΣΜΑ Ο ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΣ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΑΤΙ ΕΧΕΙ ΠΑΘΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΧΤΕΣ Κ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΚΤΙΝΑ 20 ΕΚΑΤΟΣΤΩΝ ΤΟ ΠΟΛΛΥ....ΤΣΙΡΙΖΕΙ ΚΛΑΕΙ!!!!!! ΜΕΧΡΙ Κ ΣΤΟΝ ΜΑΡΣΙΠΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΛΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ!!!!!!

Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΚΛΕΓΕ ΠΟΤΕ!!!! ΤΙ ΕΠΑΘΕ ΤΩΡΑ!

Α ΜΑΡΙΝΑ ΔΕΝ Σ ΕΙΠΑ! ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΙΝΟΥΜΕ ΧΥΜΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΑΡΕΟΜΕΝΟ ΜΕ ΝΕΡΑΚΙ :D Κ ΝΑ ΤΡΩΜΕ Κ ΖΥΜΑΡΙΚΑ!!! ΠΩΣ ΝΑ ΤΟΥ ΤΑ ΚΑΝΩ????? ΝΕΡΟΜΠΛΙΑΧ??????????ΣΚΕΤΑ?????ΔΩΣΕ ΣΥΝΤΑΓΗ!

ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ 74 ΠΟΝΤΟΥΣ ΚΑΙ 9750!!!!!!!!!!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα ζυμαρικάααααααα!!! μιαμ μιαμ που λέει κ η εβελιν όταν της αρέσει κάτι...

λοιπόν για αρχή εγώ είχα τρίψει ντομάτα-καρότο κ εβρασα αστράκι ή πεπονάκι ή ό,τι θες τελος πάντων πολύυυυυυυυυ ώρα μέχρι να γίνουν ναααααα (με το συμπάθειο :lol::lol::lol: ) κ μετά άλεσμα...

δεν της άρεσαν καθόλου!!!!!!!!!!!!!! ζυμαρικό έφαγε όταν σταματήσαμε τα αλεσμένα.....

τώρα τα τσακίζει...

τι να σου πω...ειχα δοκιμάσει 100 συνταγές ούτε να τα μυρίσει.... μακάρι να τρώει ο δικός σου...σου λύνει κ τα χέρια αν βιάζεσαι καμμιά μέρα...

αλήθεια, εντελώς εγκυκλοπαιδικά...γιατί να αραιώσεις με νερό το χυμό πορτοκάλι..; αυτό πρώτη φορά το άκουσα..εμείς ήπιαμε 7 μηνων, αλλά σταδιάκα...δλδ. 3 κουταλιές την πρώτη μέρα, 4 την επομενη κοκ..αλλά κανονικό όχι αραιωμένο

όσο για το κλάμα δεν το σχολιάζω... μωρό είναι..φάση περνάει...κλπ κλπ...

όλα κλαίνε...εδώ η εβελιν είναι 20 μηνών κ θέλει να είμαι συνεχώς στο οπτικό της πεδίο...ο μικρός που είναι κ μωράκι τόσο δα δε θα θέλει..; (εντάξει όχι κ τοσο δα!!! εμείς 10 κιλά είμασταν πριν 2 μήνες...τώρα είμαστε 11...!! αλλά 92 ύψος)

έχουν κ αυτά τις παραξενιές του..θα του περάσει..θα του ξανάρθει κλπ κλπ κλπ μην αγχώνεσαι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟ ΑΡΕΩΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΦΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΕΥΧΙΛΙΑ ΛΕΕΙ!!!! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ! Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ!!!!!ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΙΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΟ ΞΥΝΙΑΕΙΚΟ ΤΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ!!!!! ΝΑ ΧΑΜΕ ΝΑ ΛΕΓΑΜΕ!!!!! ΑΠΛΑ ΔΕΝ Μ ΑΦΗΝΕΙ ΑΛΛΟΥΣ ΧΥΜΟΥΣ!!!! ΕΓΩ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΤΟΙΜΟΥΣ ΒΡΕΦΙΚΟΥΣ ΧΥΜΟΥΣ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΣΥΝΤΗΡΙΤΙΚΑ!!!!

ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ???? ΔΗΛΑΔΗ ΤΩΡΑ ΤΑ ΖΥΜΑΡΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΦΤΙΑΧΝΩ ΜΕ ΚΡΕΑΣ ΟΠΩΣ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΣΟΥΠΙΤΣΑ ΤΟΥ???? Κ ΜΕ ΤΙ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ ΘΑ ΔΙΝΩ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΚΑΙ ΖΥΜΑΡΙΚΑ!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΛΕΣΜΑΑΑΑΑΑ ΤΟΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΛΑΣΟΥΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΤΟΥ! ΜΕΧΡΙ ΤΟ 10 ΜΗΝΑ ΑΛΕΘΟΥΜΕ! ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΩΣ ΔΕΝ Μ ΑΦΗΣΕ ΝΑ ΑΛΑΞΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΣΤΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΤΟΥ :cry: ΚΡΙΜΑ Κ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΟΙΜΟΙ ΝΑ ΦΑΜΕ!!! ΜΕΧΡΙ Κ ΨΩΜΑΚΙ ΤΡΩΕΙ Κ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΤΟ ΠΑ ΜΕ ΜΑΛΩΣΕ!!!! :cry::cry::cry::cry:

ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΩΡΑ! ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΟΤΙ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΠΗΡΑΜΕ 200 ΓΡ Κ ΑΥΤΟΝ 400 ΔΗΛ 9 ΚΙΛΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΤΟΝ 6 ΜΗΝΑ :shock::shock::shock::shock::shock:

ΑΑΑΑΑΑ Κ ΜΑΡΙΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΑ ΚΙ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΤΙ ΝΟΥΜΕΡΟ ΡΟΥΧΑ ΤΗΣ ΦΟΡΑΣ ΤΩΡΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

9 κιλα??? Χμ... εμεις τωρα ειμαστε 9 κιλα δλδ 8900 για την ακριβεια.....

Και με τα ζυμαρικα τι να πω?? Η μικρη μου εχει λιγο καιρο που τα τρωει (μικρη ποσοτητα ομως)-πιο πριν με τιποτα. Και να φανταστεις οτι αργοτερα θα ειναι σιγουρα το αγαπημενο τους φαγητο.. ;)

Ασχετο...Η Κασσανδρα μιμειται το χορευτικο της Σακιρα στο Whenever, wherever.... :roll:

Και προχθες εφαγε μια μικρη πασχαλιτσα ...

Αυτα..

Η Ρανια που ειναι?? Ελπιζω να μην σκεφτεται την ιδεα της συμπεθερας της στα σοβαρα... :lol::lol:

Ακους Ελενα ?? Εσυ θα φταις μετα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να είσαι καλα, ευχαριστώ για το ενδιαφέρον. Μάλλον θα καταλείξω στα Γιαννιτσά. Ακούω τα καλύτερα απο πολυ κόσμο. Στην πρώτη εγγυμοσύνη μου, με παρακολουθούσαν στη Νάουσα. Σπάσαν τα νερά κ δεν ήταν γιατρός αν και ήταν 2 τότε. Πήρα τηλ το γιατρό που με παρακολουθούσε κ ενώ είχαμε συνεννοηθεί οτι θα έρθει, δεν ήρθε. Ηταν Χαλκιδική κ δεν θα προλάβαινε. Με στείλαν Βέροια. Πολυ άγχος, ευτυχώς όλα πήγαν καλα.

ok τότε, αν είναι με τη σύμφωνη γνώμη του παιδιάτρου πάω πάσο!!

κ εχει δίκιο με τις χαζές έρευνες των αμερικάνων!!!!:):):)

βεβαια όμως από την άλλη εκεί που θέλουμε τις ακολουθούμε..ε; δλδ, η συσχέτιση ας πούμε αλλεργιών κ πορτοκαλιού από αμερικανούς ερευνητές έγινε.. ;);)

αν κ έχω διαβάσει πολλά κ άσχημα για τις περπατούρες..κ από ευρωπαίους ερευνητές..αλλά τελικά δεν ξέρεις κ ποιον να εμπιστευτείς... εγώ πάντως δεν την έβαλα ποτέ σε περπατούρα ούτε στράτα, κ περπάτησε 11 μηνών μόνη της..

για τον ορό, κανένα μωρό δεν το θελει ειναι φυσιολογικό..έχει κ σε σπραι μορφή για πιο εύκολο που δεν το καταλαβαίνουν..

εγώ στον γιατρό την πήγα την 1 φορά που είχαμε συνάχι μέχρι τώρα πέρισυ αυτό, επειδή φοβήθηκα αν έχει ακροαστικά ή βρογχικά ή κάτι τέτοιο..τλκ δεν είχε αλλα εμενα θα με ειχε φαει το αγχος :oops::oops:

ehatzika μίλησα με τον γνωστό μου που σου είπα, κ μου είπε ότι έφυγε ένας γυναικολόγος (λαμπράκης ή κάπως έτσι δεν το συγκράτησα) κ αυτό είναι κάτι προσωρινό για καμιά εβδομαδα ή τοσο που έστειλαν ετοιμόγεννες βέροια ή εδεσσα, κ θα αναπληρωθεί η θέση του μέσα στην εβδομάδα, αυτή ή την άλλη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα ζυμαρικά μπορείς να τα φτιάχνεις με σάλτσα με κιμά..κ να τα αλέθεις όλα μαζί άν θέλεις να περιέχει κρέας...βέβαια μια φορά την εβδομάδα μπορεί να μη φάει κρέας ή κοτόπουλο ή ψάρι...

όταν σταματήσετε τα αλεσμένα θα μπορείς να του κάνεις ας πούμε κοτόπουλο με χυλοπιτάκια..(από τα αγαπημένα της δικιάς μου..) για τους χυμούς κλπ συμφωνώ απόλυτα...ωραιότατα γλυκά πορτοκαλάκια - μανταρινάκια έχει για χυμούς...έτοιμα θα πάρεις;

όσο για το θέμα με τα αλεσμένα..

το στομάχι των μωρών οριμάζει για να κάνει πέψη των μη αλεσμένων τροφών μετά τους 11 μήνες..μέχρι τότε υποχρεωτικά αλεσμένα όπως σου είπε ο παιδίατρός σου.. τίς ίδιες οδηγίες είχα κ εγώ..

αν δίνεις μη αλεσμένη τροφή στο μωρό..τότε το στομάχι χρειάζεται 2 ΄στάδια επεξεργασίας της τροφής (κάτι για το οποίο ακόμα δεν είναι έτοιμο)...ακόμα κ αν καταπιεί μη αλεσμένη τροφή..κ δεν πνιγεί..μπορεί να δημιουργηθούν ανωμαλίες πέψης..

επίσης, το ψωμί πρέπει να το αποφεύγεις...ακόμα κ αν δεν φαίνεται να πνίγεται ο μικρός...αν μαζευτούν 2-3 μπουκίτσες μαζί κ κάνουν μια μάζα..τότε ο πνιγμός είναι πολύ εύκολος... επίσης το ψωμί είναι νεκρή τροφή...δεν προσφέρει απολύτως τίποτα...για ποιό λόγο να του δώσεις;

μη βιάζεσαι ελενάκι να μεγαλώσει ο μικρός!!! όοοοολα θα τα κάνει με τη σειρά του...

αααα δεν είχα δει την ερώτηση για τα ρούχα ξανά..σορυ

φοράμε ρούχα για 2,5 ετών ή 96 εκ. Η μικρή είναι 92 και αγοράζουμε ένα νούμερο μεγαλύτερα πάντα..

μπουφάν πήρα ακόμα μεγαλύτερο για 104εκ επειδή μ'αρέσουν να είναι φαρδιά..κ της γυρίζω λίγο τα μανίκια..

παππούτσια 22 με 23 ανάλογα με τη φόρμα..

βιντεάκι με την κασσάνδρα σε χορευτικό σοου πότε θα δούμε;;;; καλά είναι απίστευτη η μικρή ε;; το χει το καλλιτεχνικό στο αίμα της από μικρή!!!!!!!!! κ σου λέει...μα γιατί μου δίνουν μακαρόνια...τοσο ωραίες κοκκινες πασχαλίτσες έχει!!!!!!!!!χαχαχαχα!!!

ράνιαααααααα όλα καλά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΗΛΑΔΗ ΜΑΡΙΝΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΣΑΛΤΣΑ??? ΝΤΟΜΑΤΑΣ??? ΔΕΝ ΤΟΝ ΡΩΥΗΣΑ ΓΙΑ ΝΤΟΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΧΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ!

ΧΟΡΕΥΤΑΡΟΥ Η ΜΙΚΡΗ ΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ!!!! ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑ Ε???? ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλησπέρα κορίτσια, εύχομαι σε όλες να πάνε όλα καλά μέχρι τέλους! @Kate1992 @KiddoΉθελα να σας πω σχετικά με τα διάφορα μικρόβια που βγαίνουν στην κολπική καλλιέργεια ότι στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου επίσης έβγαιναν συνέχεια διάφορα, τα οποία δεν είναι ότι τα κολλάς συνήθως από κάπου, αλλά βγαίνουν γιατί με την εγκυμοσύνη πέφτει πάρα πολύ το ανοσοποιητικό. Χρειάστηκε να πάρω 4-5 φορές αντιβίωση καθ'ολη την κύηση αλλά όλα πήγαν καλά, οπότε με στενή παρακολούθηση από το γιατρό και συχνές καλλιέργειες δεν θα έχετε πρόβλημα. Επίσης ήθελα να σου πω @lilly1984 (έπεσα στην δική σου δημοσίευση και μπήκα μετά απο πολύ καιρό να γράψω επί τούτου στο φόρουμ) ότι ως ομοιοπαθούσα με τις επισχέσεις στην εγκυμοσύνη έχει βρεθεί λύση, επειδή δεν γίνεται να σε καθετηριάζουν συνέχεια, εγώ θα σου συνέστηνα απαραιτήτως να βάλεις πεσσό. Αυτό το "δαχτυλίδι" στηρίζει την μήτρα ψηλά και δεν πιέζει την κύστη γιατί ισχύει ότι όντως δεν θα έχεις πρόβλημα μετά που πάνε όλα πιο πάνω, αλλά αυτό θα συμβεί την 19-20η εβδομάδα, εγώ πραγματικά δεν άντεχα αυτό το βασανιστικό συναίσθημα των επισχέσεων και να τρέχεις στα επείγοντα για καθετηριασμό. Συζήτησέ το με τον γυναικολόγο σου, θα μπορούσες να πάρεις και μια άποψη από ουρογυναικολόγο.  Καλή συνέχεια στην κύηση όλων!
    • Κορίτσι μου, τι να σου πω.... δε σε γνωρίζω προσωπικά και πραγματικά βούρκωσα διαβάζοντας το μήνυμά σου ❤️  μίλησες στην ψυχή μου!! με νιώθεις 1000000%  κι εγώ έτσι κάνω απ το πρωί, ζουλάω το στήθος για να δω το level ενόχλησης χαχαχαχαχα εγώ χθες το βράδυ είπα να μαγειρέψω μετά από δε ξέρω κι εγώ πόσες βδομάδες γιατί με πιάνει αναγούλα και μόνο που μπαίνω στην κουζίνα. Να ναι καλά ο σύζυξ που τα έχει αναλάβει όλα δηλαδή, αλλά χθες ο καημένος ήταν πτώμα απ τη δουλειά κι είπα να κάνω εγώ το βραδινό και σημερινό φαγητό μας. Μετα κόπων και βασάνων το έφτιαξα αλλά αναγούλες κάθε λεπτό... δεν έκανα εμετό αλλά έβγαλα φλέγματα (σορρυ για την πλήρη αναφορά 🤣)... Δηλαδή το μωράκι μου υπενθυμίζει ότι δεν είμαι μόνη μου κι εγώ εκεί μαλ****ζομαι 🤣🤣 Πόσο δίκιο έχεις πάντως, τίποτα δε θα αλλάξει με το άγχος και τον πανικό. Αν είναι να γίνει το κακό, τι να σου κάνουν και τα επείγοντα... έχιες απόλυτο δίκιο πραγματικά. Όχι, όχι, πιστεύω στο σποράκι μου και θα κάνω υπομονή μέχρι την Τρίτη! Κι προσεύχομαι κι ευελπιστώ να αντικρύσω και πάλι την εικόνα που είδα τελευταία φορά που κουνιούταν και με χαιρετούσε το γλυκό μου ❤️ τα γράφω αυτά και έχω τον υπέρηχο απέναντι και δακρύζω 🥲  πφφ πως θα την παλέψουμε κι είμαστε μόλις στην αρχή;;; 🤣🤣🤣🤣
    • Εμ δεν σε καταλαβαίνω;;;;!!!!!;;; Δεν σε καταλαβαίνουμε όλες;;; Να τα γράφεις κοπέλα μου όλα εδώ! Χωρίς ντροπες! Στο ίδιο καζάνι βράζουμε!! Τα ίδια λέω και εγώ και τα ξέρω δηλαδή όπως τα ξέρεις και εσύ και όλες μας, αλλά τα ίδια σκ**τα καταλήγω να σκέφτομαι και να με κυριεύει το άγχος..!! Έτσι μιλάω και εγώ στον εαυτό μου..!! 😂😂 Και σε εμένα τα συμπτώματα έχουν υποχωρήσει αρκετά πάντως.. έχει 3 μέρες τώρα που νοιώθω αρκετά καλύτερα, το στήθος μου τώρα που το ζουλαω για να σου γράψω αν και φουσκοτουλη, είναι αρκετά χαλαρό ζελεδακι.. μόνο οι ρώγες πονάνε.. αν και χθες που έφαγα μπριαμ (το οποίο λατρεύω κανονικά) κατέβαινε με πολύ δυσκολία.. και το βράδυ μου μύρισε φρέσκο πόπ κορν και έβαλα το συζυξ να μου φτιάξει..🤪😂😂 Το πρωί σήμερα ήμουν και εγώ ξεπρησμενη αλλά ψιλοχαρηκα να σου πω γιατί έχω γίνει γιουβαρλακι..!! 🤣🤣  Τη προηγούμενη φορά που με είχε πιάσει πάλι μεγάλη αιμορραγία με έντονους πόνους σφαχτες στη μήτρα (αλλά ήμουν ακόμα ψύχραιμη..) και μου έλεγαν οι φίλες μου να πάω σε εφημερεύον νοσοκομείο, θα σου πω ότι έλεγα και στον εαυτό μου και στις φίλες μου.. ότι είναι να γίνει θα γίνει και θα το αντιμετωπίσουμε όταν έρθει.. στη τελική δεν είναι τίποτα στο χέρι μας, ακόμα και αν είναι να χαθεί και αυτό το μωράκι, και να πας στα επείγοντα δεν θα αλλάξει τίποτα απολύτως! Γιατί δεν είναι στο χέρι μας... Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να συνεχίσεις να πιστεύεις στο σπορακι μέσα σου και ότι θα το κρατήσεις αγκαλιά υγιές και τελειομηνο!! Οπότε ψυχραιμία (easier said than done..! I know ..!) και όλα θα πάνε καλά..! Θετική σκέψη!! Ξεκουράσου όσο μπορείς και αν θέλεις πάρε και την γιατρό σου ένα τηλέφωνο, πες της τι νοιώθεις να σε καθησυχάσει και ρώτα αν για τους πόνους (οι οποίοι by the way είναι απόλυτα φυσιολογικοί στη κύηση) μπορείς να πάρεις κάτι πχ buscopan/spasmoapotel/depon κτλ. Η Τρίτη είναι πολύ κοντά!!! Αναμένουμε τα ευχάριστα!! 🙏🙏🙏 Και μετά βουρ για αυχενική και εσύ..!!! 🙏🙏🙏 Αμήν Παναγίτσα μου..!!! Όλα να πάνε κατ'ευχήν!!! 😘😘😘😘
    • Πραγματικά σε θαυμάζω!!! και συγκινούμαι σινάμα γιατί κάπως έχω παρόμοια πορεία με τη δουλειά... Κι εγώ έχασα τη δουλειά μου το Φεβρουάριο φέτος και για μια στιγμή σκέφτηκα μήπως να σταματ΄ησουμε τις προσπάθειες γιατί δεν μπορείς προφανώς να προβλέψεις πότε κι αν θα βρεις κάτι άμεσα. Ο σύντροφός μου ευτυχώς με έφερε στα συγγκαλά μου και μου είπε ότι "δε θα βάλουμε φρένο στη ζωή μας για μια δουλεια, θα τα καταφέρουμε ό,τι κι αν γίνει". Και έτσι έγινε, εγώ ευτυχώς στάθηκα τυχερή και βρήκα κάτι αμέσως, και μετά έμεινα κι έγκυος! Το Μάρτιο ήταν βιοχημική και μετά τον Απρίλιο ήρθε το μωράκι που έχω τώρα 🙏💖 Φυσικά και τρέμω την ώρα και τη στιγμή που θα πω στη δουλειά ότι έμεινα έγκυος με το καλημέρα σας, αλλά να σου πω και κάτι, ένας αριθμός είμαστε γι αυτούς. Τίποτε άλλο... προσέλαβαν μια γυναίκα σε αναπαραγωγική ηλικία, ε είναι κάπως αναμενόμενο ότι μπορεί να συμβεί κάτι τέτοιο 😅 η δουλειά δουλειά κι η οικογένεια οικογένεια. Όπως είπες, ό,τι και να ναι, "να πάει να γ***θεί!!" χαχαχαχ δε θα βάζουμε φρένο στα όνειρά μας για κανέναν. Καλές σπουδές κι αντοχές λοιπόν! 💕 Καλά κάνατε κι εσέις και προτιμήσατε κάποιον που σας εμπνέει εμπιστοσύνη και ασφάλεια, δεν έχεις περάσει και λίγα... Δικαιλογημένα αναζητάς κάποιον που θα σε φροντίσει μέχρι να κρατήσεις το μωράκι συο αγκαλιά 💖  
    • Εγώ δεν έχω μιλήσει ακόμα γι' αυτό! Θα μιλήσω με το γιατρό μου και βλέπουμε.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...