Μετάβαση σε περιεχόμενο

εγκυουλες Νοεμβρη-Δεκεμβρη 2010..


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Koritsia kalimera. Xathika, toses meres, alla kati eixe to internet. Trexame kai me to mikro se ekdromes me ton paidiko..Elpizo oles na eiste kala kai kales diakopes se oses feygoun. Emeis erxomaste Ellada se dyo evdomades :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Thelo tora na moirasto mazi sas ton provlimatismo mou. Arxika na sas po oti piga gia yperixo ti Deutera. To moraki megalonei, einai poly kala. O plakountas vevaia synexizei na exei ti morfi pou eixe kai prin ena mina, alla mou eipan oti efoson to moro anaptyssetai kanonika den yparxei logos anysixias, opote prospatho (oso mporo vevaia) na min to skeftomai... :unsure::unsure::unsure:

Tora to thema pou me apasxolei para poly, an kai ligo noris einai o giatros mou. Arxika skeftomastan na genniso Athina. Ekei eixa gennisei kai to gio mou. Otan eixa paei sto giatro mou ekei, ton eixa rotisei an tha borousa na genniso fysiologika meta apo 3,5 peripou xronia apo tin kaisariki kai mou ta eixe parousiasei poly dramatika.. Edo (Agglia) i maia mou eipe pos vasi tou istorikou mou (gennisa me kaisariki giati epesan oi palmoi tou morou..) kai vasi ereunon exo 0,003% pithanotites na apotyxo gia fysiologiko. Gia na mi sas prizo, den thelo na pao etsi gia kaisariki xoris toulaxiston na prospathiso kai an doun pos den ginetai na pao gia kaisariki. Alla re koristia, auto to pragma stin Ellada me tis kaisarikes einai apisteuto. H mama enos filou mou gennise ton'82 kaisariki kai to '84 fysiologika. Diladi to 2010 einai toso tragika na borei mia gynaika na gennisei fysiologika meta apo kaisariki? Gnorizete kamia paromoia periptosi? H kapoio giatro pou na exei tin empeiria gia kati tetoio? Sas euxaristo poly kai sygnomi gia to megalo post. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nica, με το καλό να έρθεις στην Ελλάδα. Οι περισσότεροι γιατροί στην Ελλάδα προτιμούν την καισαρική...να έχουν ελεύθερα τα Σαββατοκύριακα τους και να περνουν και παραπάνω λεφτάκια.

Ο δικός μου είναι κάθετος στο να γεννήσει μια γυναίκα με φυσιολογικό και μόνο όταν υπάρχει πραγματικά ανάγκη να γεννήσει με καισαρική. Μου είχε πει ότι τελικά υπάρχουν περισσότεροι κίνδυνοι στην καισαρική παρά στον φυσιολογικό!! Στην Ελλάδα οι περισσότεροι γιατροί δεν θα σε αναλάβουν - τώρα έχει αρχίσει να ακούγεται ότι μπορεί να γεννήσεις με φυσιολογικό μετά απο καισαρική. Μέχρι πριν λίγα χρόνια το θεωρούσαν αδύνατο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eugenia mia xara tha perasete!!!prospathise na xalaroseis kai na eyxaristitheis tid diakopes sou etsi kialios mia bdomada einai....meta tha gyriseis pali sta idia!!!nika yparxei ena post pou milane arketes kopeles giayto to thema..pistevo ekei tha breis tis apanthseis pou psaxneis..kai isws kai kapion giatro pou to kanei plewn!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου τι κανετε ζουζουνοκοιλιτσες???και εγω καλα ειμαι ευχαριστω :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

σημερα μιλουσα με την κουμπαρα μου εκεινη γεννησε τον μαιο την μπουμπουκα της και μου ελεγε τις περιπετειες της με την μικρη και ειχα ξετρελαθει...αντε θελω να γεννησωωωωω

σημερα ο μπουλης μου ειναι πολυυυυυυ υσηχος βεβαια και εγω απο το πρωι δεν εχω κατσει κατω τον αποτετοιον μου οποτε μαλλον θα κοιματε παλι εεεεε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σας κοριτσουδια μου..

δεν μπηκα απο προχθες γιατι χαλασε ο φορτιστης του λαπτοπ τελως παντων βλακειες.. :P

ευχαριστω για τις ευχες σας! :)

Λοιπον ολα καλα με εμας..

εχουμε κανει ομως μολις 3 μπανακια και το τριτο ητανε σημερα γιατι ειναι λιγο δυσκολο και με τα 3 τα μικρα.. και το μωρο πρωτη φορα εμπαινε στην θαλασσα..αλλα ενταξει οσο να ναι τα καταφεραμε..κου :) αση βεβαια..το χειροτερα ειναι οταν πρεπει να τα ξεπλυνουμε και τα 3 για να ντυθουνε..μαρτηριο.. :dry:

εσεις εχετε παει για μπανακι..?

α! και κατι αλλο οταν μπαινεται στο νερο δεν νιωθετε μια πιεση στο πιπι? :blush::blush: μονο εγω το νιωθω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας συγκαστρούλες!!

Όλες καλά? Βλέπω πιάσατε θεματάκι για τα μαιευτήρια. Από τώρα??? Εγώ δεν το σκέφτομαι ακόμα γιατί με αγχώνει η γέννα.

Σήμερα από το πρωί σέεεεεερνομαι. Ο καιρός θα φταίει. Η μπέμπα πάντως είναι υπερδραστήρια θα έλεγα και μου φτιάχνει το κέφι.

Ρε κουκλίτσες αυτά τα φανελάκια που φοράνε από μέσα με τα κουμπάκια από κάτω ζιπουνάκια δε λέγονται??? Αυτά έχω πάρει και γι αυτό σας είπα ζιπουνάκια. Άλλα είναι τα ζιπουνάκια??? Καλά είμαι τελείως άσχετη?? :dry::dry: Βοηθάτε οι παλιές γιατί θα μου το πάρει το μωρό η πρόνοια :blink::blink::blink: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα διαβασες ευγενια μου!

σε ευχαριστω πολυ

το 2008 ηρθαν τα διδυμα πριν απο 7 μηνες ο αγγελος..

και τωρα ειμαι ξανα εγκυος :):):) !

απο οτι φαινεται θα ναι και η τελευταια μου εγκυμοσυνη γιατι δεν νομιζω να κανω και 5ο :P

οποτε την απολαμβανω οσο μπορωωωωω :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ποσο ζηλευω(με την καλη εννοια)τις μεγαλες οικογενειες δεν λεγεται...μακαρι να με αξιωσει ο θεος να κανω πολλα παιδια ενταξει δεν με πολυπαιρνει η ηλικια μιας και ειμαι στα 32 αλλα δεν θα προλαβω να κανω κι αλλα 2??? βλακειες λεω ας κανω πρωτα τον μπεμπη μου και μετα εχει ο θεος απλα ευχομαι με ολη την δυναμη μου να μπορεσω να κανω τουλαχιστον δυο η τρια παιδια...

μπραβο ναταλι σε χαιρομαι κοριτσακι μου να σου ζησουν τα αγγελουδια σου και με το καλο και το νεο μελος :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω μαρακι μου!

και εσενα σου ευχομαι ολοψυχα με το καλο ο μπεμπης!και το ονειρο σου για μια μεγαλη οικογενεια να πραγματοποιηθει!

δεν μου πατε για μπανιο εχετε παει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Ναταλακι. Εγω το ψιλοφοβαμαι να παω για μπανιο.

Παθαινω ουρολυμοξεις τα καλοκαιρια και δε θελω να το ρισκαρω.

Δεν εχω παει ακομη στην παραλια βεβαια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουτε εγω το εχω δοκιμασει να πω την αληθεια μου και ο αλεξης φοβαται να με αφησει,για να παμε μαζι δεν γινεται γιατι ειναι ολη μερα στο μαγαζι και δεν εμπιστευεται και σε κανεναν αλλον την γυναικα και τον γιο του :P:P:P:P ...οποτε λεω να το ξεχασω για φετος και να υποδεχτω τον γιο μου ασπρη ασπρη και γαλατερη και του χρονου εχουμε ολο τον καιρο μπροστα μας για μπανια :laugh: :laugh: :laugh: ...

ειλικρινα δεν μπορω να φανταστω καν πως θα ειναι να εχω εναν δικο μου μπομπιρα να πλατσουριζει στα νερα...ειμαι μια περηφανη μανα... ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχ πιστεψε με ειναι πολυ ωραιο!

εμεις εχουμε παει οπως σας ειπα..εε εχουμε και τα μικρα και τα λυπομαστε να μην κανουν μπανακι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

natali να σου ζήσουν!!! Και με το καλό να έρθει και το 4ο!! Δεν υπάρχει μεγαλύτερη ευτυχία από τα παιδια..Δυστυχώς οι περισσότεροι πλέον επιλέγουν να κάνουν μόνο ένα..εγώ έχω σκοπό μόλις χρονίσει ο μικρός να βάλω μπροστά για το 2ο. Μεγαλώσαμε :S και δεν έχουμε πολλά περιθώρια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μέσημέρι και από εμένα

kataifaki έγραψε:

Ρε κουκλίτσες αυτά τα φανελάκια που φοράνε από μέσα με τα κουμπάκια από κάτω ζιπουνάκια δε λέγονται??? Αυτά έχω πάρει και γι αυτό σας είπα ζιπουνάκια. Άλλα είναι τα ζιπουνάκια??? Καλά είμαι τελείως άσχετη?? :dry::dry: Βοηθάτε οι παλιές γιατί θα μου το πάρει το μωρό η πρόνοια :blink::blink::blink: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koritsakia...Egw koritsia zipounakia kserw pos lene afta ta tipou zaketakia,mplouzakia,esorouxa pou denoun xiasti me kordonakia,ta ala pou koumponoun apo kato ta lene kormakia......Natali eisai hrwas me tosa mwrakia mazi,to kalo einai pos tha megalosoun ola mazi kai tha exoun mia mikrh manoula....Emena distixos den me pernei gia 3o,fetos klinw ta 35 stis 18 noemvriou...Alios ta eixa programatisei kai alios mou vgikan..Panta hthela 3 paidakia alla as einai kai 2 ti na kanoume..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koritsakia!!afou ksekinisate mhn stamathsete....molis ksepetaxtoun kateftias mpros gia to deytero oso pio konta einai h ilikia toso kalytera :laugh: :laugh:tha exoune pareitsa kai koina endiaferonta!!tha kourastite ligo bebaia :silly: :silly: alla molis ksepetaxtoun tha einai telia :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?? ΘΑ ΣΑΣ ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΗΣΩ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΘΑ ΦΥΓΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΜΟΥ ---- ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΕ ΚΑΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα εγκυουλες!!τι κανετε???εμενα σημερα ο αντρουλης μου εχει ρεπο απο τη δουλεια του οποτε λεμε να κανουμε καμια δουλεια μαζι να με βοηθησει κιολας.σουπερμαρκετ γενικη στο σπιτι και τετοια!αχ βρε κοριτσια εχει περασει περιπου μηνας απο τον προηγουμενο υπερηχο...εχω δηλ. ενα μηνα να δω το καμαρι μου !!!!αναρωτιεμαι τι να κανει εκει μεσα μιας και ακομα δεν εχω νιωσει κλοτσιτσα ειναι λιγο νωρις!αντε μια βδομαδα εμεινε για τον μηνιαιο ελεγχο ρουτινας!το πως κρατιεμαι και δεν εχω παει ακομα σε κανενα διαγνωστικο να κανω υπερηχο δεε λεγεται.σε ποια εβδομαδα ειδατε το φυλο του μωρου σας????μου εχει καρφωθει στο μυαλο να κανω εκπληξη στον αντρα μου το φυλο του μωρου.τα εχω σχεδιασει ολα.ενα ρομαντικο δειπνο εκπληξη και διπλα στο πιατο ενα δωρακι με κορδελα που μολις το ανοιξει θα δει κατι μικροσκοπικα γαλαζια η ροζ παπουτσακια!!!το σημαντικοτερο μου μενει μονο!δεν ξερω το φυλο!!! :S

λετε να φανει αμα παω σε κανενα διαγνωστικο νωριτερα για υπερηχο? αυριο μπαινω στη 16 βδομαδα η μηπως βιαζομαι???δε θελω να περιμενο μεχρι το γιατρο σε μια βδομαδα γιατι θα ερθει μαλλον κι εκεινος μαζι στο γιατρο οποτε θα το μαθουμε μαζι.ξερετε αν σε διαγνωστικα κεντρα κανουν υπερηχους εγλυμοσυνης??και αν ναι ειναι οι γιατροι εμπειροι σε τετοια θεματα να με διαβεβαιωσουν οτι το μπεμπε ειναι καλα?????ξερετε κανενα τετοιο κεντρο που να ειναι καλο?και ποσο θα μου κοστισει ενας ασπρομαυρος υπερηχος????μηπως ειμαι υπερβολικη??παει μηνας που εχω να δω το μωρουλακι μου και παω να τρελαθωωωω :woohoo: :blink::S:S:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.. Fiore εγώ είδα το φύλο στην αυχενική διαφάνεια, δηλαδή στην 13η εβδομαδα... ο γιατρός μου το επιβεβαίωσε στην 16η εβδομάδα (Τα αγοράκια φαίνονται πιο γρήγορα από τα κοριτσάκια). Αλλά αυτό έτυχε σε εμένα. Είχε καλή θέση κάθε φορά και το βλέπαμε. Σε φίλη μου είχε σε όλη την διάρκεια της εγκυμοσύνης τα πόδια το ένα πάνω στο άλλο και δεν μπορούσαν με τίποτα να δουν τι έχει. Μετά από πολύ προσπάθεια κατάφεραν να δουν το φύλο.

αυτό που σου προτείνω είναι να πας κανονικά στον γιατρό σου να κάνεις τον υπέρηχο..μην έχεις άγχος γιατί είναι πολύ νωρίς για να το καταλάβεις και να του πεις να μην ανακοινώσει το φύλο μπροστά στον άντρα σου. Να πει ότι δεν το βλέπει ακόμα και να σου το πει εσένα από το τηλέφωνο. Οπότε και την έκπληξη θα κάνεις και δεν θα χρειαστεί να κάνεις επιπλέον υπέρηχο... :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν το ειχα σκεφτει αυτο thanx eugeniα!εσυ το ειχες δει πολυ νωρις τυχερουλα.καλα να ειναι το μωρακι μου και ας μαθω το φυλο και στο τελος!αυτο ερχεται σε δευτερη μοιρα.ειδα ενα περιεργι ονειρο το βραδυ..ειδα το κρεβατι μου και στο μαξιλαρι μου ηταν ενα πανινο παιχνιδακι για μωρα ροζ.λετε να ειναι σημαδιακο και να ειναι κοριτσακι??πιστευω να μαθουμε συντομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμένα μου έλεγαν όλοι μα όλοι ότι είχα αγοράκι.. δεν ξέρω γιατί..Η μητέρα μου ήταν σίγουρη γιατί είχε δει ένα όνειρο - ότι είχε σε ένα τραπέζι ροζ και γάλάζια ρουχαλάκια και πέταγε τα ροζ και έπερνε τα γαλάζια..τυχαίο?? Δεν νομίζω!!!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera koritsia..Fiore kai egw tha sou protina na pas ston giatro sou, giati apo oso kserw kai egw ta diagnostika den kanoun uperixous se egkuous...Polu oraia h idea pou exeis gia thn ekpliksh ston antra sou.. Egw den kratithika kai tou to eipa molis vgika apo to grafio tou giatrou,sigkekrimena eipa sthn korh mou pos o aderfoulhs ths stelnei xeretizmata kai amesos mpikan sto nohma... :):) Shmera koritsia den eimai kai polu kala, apo exthes exw apla iponies pos esthanome to mwro oxi ksekathares klotsies kai amesos me pianei panikos,lete na koimate toses wres vre koritsia???? :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι εβακι δεν κρατιεμαι να του ανακοινωσω το φυλο!!θα παλαβωσει..καθως ειναι ηδη χαζομπαμπας!εδωδ βαζει το κεφαλι του στη κοιλια μου και μου λεει πως νιωθει το μωρακι.εδω ακομα εγω δε το νιωθω!!ειναι οι πρωτες κλοτσιτσες που νιωθεις???μην ανησυχεις παντως δεν θα κλοτσαει και ολη την ωρα!σε ποια εβδομαδα εμαθες οτι ειναι αγορακι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αχου θα σε μαλωωωσωωω!! Βρε απ' το πρωί δεν λέμε θετική σκέψη και ενέργεια;!! Ούτε να κλαίς ούτε να γελάς!! Έχουμε περιπτώσεις που άκουσαν καρδούλα αργότερα και εξελίχθηκαν όλα κατ'ευχήν!! @Κατερίνα!!!βοήθα λίγο!!! @Παρασκευαιδουεσύ που κοντεύεις 10ετια εδώ μέσα όλο και κάποιο παράδειγμα θα έχεις για το κορίτσι μας!!! Ναι οκ μπορεί να μην εξελιχθεί.. και τι θα κάνεις;;; Μέχρι τη Δευτέρα θα μαραζωνεις;;; Βρε κοριτσάκι μου έχεις και τα παιδάκια σου.. ασχολησου εκεί μαζί τους όσο μπορείς να γελάσει το χειλακι σου!! Πάρτα αγκαλίτσα να γεμίσει η αγκαλίτσα σου!! Γέμισε αισιοδοξία από τα χαμόγελα τους και την αγάπη τους και στείλε όμορφες σκέψεις στο σπορακι σου!! Τι θα γίνει αν προχωρήσει;;; Θα σκέφτεσαι μέσα στις τύψεις που στεναχωριοσουν πόσο το αδικησες!! Ότι είναι να γίνει θα γίνει!! Υπομονή και πίστη στο σπορακι σου!!!  Όχι εννοείτε ότι δεν χρειάζεται να κλείσεις ραντεβού με όλο το λεκανοπέδιο Αττικής!! Εφόσον έχεις ήδη ραντεβού για Δευτέρα κομπλέ, άραξε, χαλάρωσε.. μη το σκέφτεσαι συνέχεια και πήγαινε τη Δευτέρα να δείς τι γίνεται..! Τον άλλον την Πέμπτη πάρε ακύρωσε τον, πες του ότι σου έτυχε κάτι και θα τον πάρεις εκ νέου να κλείσετε ραντεβού όταν θα μπορείς!  Καλά θα κάνεις, όσο μπορείς ξάπλωσε ξεκουράσου! Σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!! Μακάρι το σκατουλι μου να φτάσει να γεννηθεί υγιέστατο και τελειομηνο!! 🙏🙏🙏 Όλων μας τα σπορακια να γεννηθούν υγιή και τελειόμηνα θεέ μου!! 🙏🙏🙏 Μωρέ αν δεν ήταν και ο γιατρουλης μου έτσι καθησυχαστικος δεν θα ήμουν έτσι εγώ τώρα.. έτσι εγώ είμαι ψύχραιμη που με βλέπεις!! 😂😂😂 Γενικότερα είμαι που είμαι ιδιοψυχαναγκαστικη και τα ψάχνω όλα, αν είχα και το γιατρό μου να με αγχωνει θα είχα πηδήξει από κανά μπαλκόνι!! 😝🤣🤣🤣 Και εσύ πιστεύω αν είχες έναν γιατρό να σε στηρίξει από την αρχή, δεν θα ήσουν τόσο καιρό μέσα στο άγχος!! Δεν σου λέω ότι θα ήσουν και μες την τρελή χαρά αλλά σίγουρα δεν θα το είχες καταδικάσει όπως έκανες.. Πες μας λίγο για τα παιδάκια σου.. πόσο χρονών είναι; Πάνε σχολείο; Πως είναι η ιδιοσυγκρασία τους.. έλα να συζητήσουμε κάτι ποίο ευχάριστο βρε παιδί μου!! Τι ζώδια είναι πχ;!! 😂😂 Έλα να σου πω εγώ αν θέλεις για τα σκυλάκια μου και τις γατούλες μου σκηνικά να ξεραθουμε στα γέλια!! Έλα να περάσουμε παρέα τις επόμενες μέρες λέγοντας βλακείες να περνάει η ώρα.. ότι χρειάζεσαι για να μην το σκέφτεσαι όλη την ώρα και σε πιάνει η μαυρίλα... Και γενικά όποτε νοιώθεις ότι χρειάζεσαι boostαρισμα στείλε μας!!
    • Εύχομαι μια τεράστια χοριακη!!! Πιστεύω ότι λόγω φαρμάκων δεν μπορούμε να έχουμε συμπτώματα στο μυαλό μας.. οκ πρήξιμο σε κοιλιά, στήθος κ ενοχλήσεις στη μήτρα είναι φυσιολογικό λόγω προγεστερονης. Εμένα μετά την 6η εβδομάδα ξεκίνησαν τα συμπτώματα. Το μόνο που είχα ήταν 3 μερες πριν τη χοριακη είχα λίγα καφέ στο σκούπισμα που λογικά ήταν το αιματακι εμφύτευσης.  Εύχομαι ότι καλύτερο !! 
    • Σε μια εβδομάδα πρέπει να κάνω αιματολογικές! Για να δούμε 😀
    • Ναι έχεις απόλυτο δίκιο!!! ❤️❤️❤️ Σευχαριστω πολύ για την ευχή!!! ❤️
    • Καλή επιτυχία κορίτσι μου! ❤️Όλα έχουν ξανασυμβεί. Μην σκέφτεσαι με πιθανότητες, μην ψάχνεις για συμπτώματα. Η δική σου περίπτωση, όπως και κάθε άλλη είναι ξεχωριστή. Εγώ δεν είχα καθόλου συμπτώματα και πήγε καλά, άλλες κοπέλες αναφερουν πόνους περιόδου. Πότε θα κάνεις χοριακή; Καλά αποτελέσματα και να πάνε όλα καλά!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...