Μετάβαση σε περιεχόμενο

εγκυουλες Νοεμβρη-Δεκεμβρη 2010..


Recommended Posts

egw koritsakia mou omorfa menw sthn kw kai h thalassa einai dipla mou....kai paw arketes fores....kai exw kai ta paidia mou pou me trelenoun theloun kai ayta na peksoune!!!!alla poli xalarfa mpenw brexome exw kai ena fouskoto san polithrrona kai arazw kanena dekalepto kai meta katw apo to dentraki mou!!!re koritsia ti allo kanete pws pernaei o kairos sas???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

mariakap75 έγραψε:

egw koritsakia mou omorfa menw sthn kw kai h thalassa einai dipla mou....kai paw arketes fores....kai exw kai ta paidia mou pou me trelenoun theloun kai ayta na peksoune!!!!alla poli xalarfa mpenw brexome exw kai ena fouskoto san polithrrona kai arazw kanena dekalepto kai meta katw apo to dentraki mou!!!re koritsia ti allo kanete pws pernaei o kairos sas???

ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΡΗΤΗ ΕΙΜΑΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΜΟΥ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΩ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΘΑ ΑΡΑΖΩ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΕΜΟΝΙΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΗΡΕΜΙΑ ΜΟΥ ΦΥΣΙΚΑ---ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΕΓΩ ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΕ ΜΙΑ ΤΟΠΙΚΗ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΚΤΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ---ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΚΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΣΤΟ ΛΙΜΑΝΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ--ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΟΜΩΣ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΖΕΣΤΗ ΕΙΔΙΚΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΡΧΟΜΑΙ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ---ΥΠΟΜΟΝΗ--

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera koritsia.Emena mou epetrepse o giatros na kanw mpanio sthn thalassa alla oxi konta se oikizmous,oxi se paralies me polu kozmo kai idika oxi mesa sto meshmeri,alla apofasisa na mhn kanw fetos den mou einai kai aparetito...Mia xronia eixa kolisei kapio mikrovio den thimame pio apo thn amo malon mou eixe pei tote o giatros,opote den to diakindinevw tha erthoun kai ala kalokairia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Shmera koritsia to apogevma ida gia proti fora thn kilia mou na xoropidaei.Exthes to kamari mou den elege na kounithei kai shmera me exei taraksei sthn klotsia..Proti fora pou estanthika kanonikh klotsia htan thn 18:h evdomada alla oxi kathimerina(to lew gia na mhn tromazete an den to estanosaste kathe mera sthn arxh)..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!! Εμένα ο γιατρός μου, μου επιτρέπει να κάνω μπάνιο αλλά μόνο σε καθαρά νερά, οπότε σε 15 μέρες που θα παω διακοπές στην Κέα θα κάνω λίγα μπανάκια.

Εγώ ακόμα δεν τον έχω καταλάβει...ούτε καν φτερούγισμα.... :dry: Αν και στον τελευταίο υπέρηχο ήταν ζωηρότατος...θα πάω να τον ξαναδώ και αυτή την εβδομάδα, να ηρεμήσω ότι όλα πάνε καλά. Β Επιπέδου, στις 27/7, μόλις γυρίσω από τις διακοπές..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου δεν μπορεσα να μπω το απογευμα πηγα για καφε-πορτοκαλαδα στην γειτονοκουμπαρα μου...απο οτι ειδα ειχαμε θεμα με την θαλασσα ναι??και εγω παντως παρολο που μενω διπλα της μονο αν σκεφτω το αγχος και την ταλαιπωρια λεω να το αφησω για του χρονου...αγκαλια με τον μπεμπη και τις πρωτες του βουτιες...πλακα θα εχει.... :):):):)

σημερα για πρωτη φορα ενοιωσα και εγω την πρωτες μου γερες κλωτσιες γιατι ηταν δυο παρακαλω.... :cheer::cheer::cheer::cheer::cheer:

δεν ξερω τι να κανω για την ενδοεπικοινωνια με εχει προβληματισει πολυ το θεμα μαρακι και δεν ξερω τι να αποφασισω..θα δουμε

καληνυχτα κοιλιτσες να εισται ολες καλα και να προσεχετε τα πλασματακια σας ειτε ειναι μεσα ειτε εξω απο τις κοιλιτσες...ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariakrhth έγραψε:

κοριτσακια μου δεν μπορεσα να μπω το απογευμα πηγα για καφε-πορτοκαλαδα στην γειτονοκουμπαρα μου...απο οτι ειδα ειχαμε θεμα με την θαλασσα ναι??και εγω παντως παρολο που μενω διπλα της μονο αν σκεφτω το αγχος και την ταλαιπωρια λεω να το αφησω για του χρονου...αγκαλια με τον μπεμπη και τις πρωτες του βουτιες...πλακα θα εχει.... :):):):)

σημερα για πρωτη φορα ενοιωσα και εγω την πρωτες μου γερες κλωτσιες γιατι ηταν δυο παρακαλω.... :cheer::cheer::cheer::cheer::cheer:

δεν ξερω τι να κανω για την ενδοεπικοινωνια με εχει προβληματισει πολυ το θεμα μαρακι και δεν ξερω τι να αποφασισω..θα δουμε

καληνυχτα κοιλιτσες να εισται ολες καλα και να προσεχετε τα πλασματακια σας ειτε ειναι μεσα ειτε εξω απο τις κοιλιτσες...ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ :):):):)

πόσο μηνων εισαι και το νιώθεις ήδη να κλωτσάει ; ; ; ; εγω μονο 2 φορες καταλαβα μονο να κινειται...α! σημειωσε στη λιστα οτι ειναι αγορακι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑλημέρα κοριτσια!!!

Θα τα πουμε πάλι απο 12-07.Φευγουμε για διακοπές.

Ουτε και εμενα μου επιτρεπει θάλασσα ο γιατρός. :unsure:

Μελιτινη το 1ο παιδι το καταλαβαινεις(κλωτσιά) στην 20η εβδομαδα και μετα, και το 2ο γύρω στην 18η.

Και εγω απορω που μου λενε για φτερουγισματα απο την 14η. :ohmy::ohmy:

Μαρια απο την Κρητη μεχρι 6 μηνών τουλαχιστον το παιδι δε θα κοιμαται μαζί σας;;;

Ε μετα μια οποιαδηποτε καλη ενδοεπικοινωνια θα σου κανει δουλειά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmeroudia koritsakia kai kilitses!!!!!! Mexri stigmhs pame kala h xthesinh adiathesia eksafanistike....Panayiota kala na perasete kai oxi sta vathia :laugh: :laugh:...Egw tha figw aurio gia to xorio mou kai tha lipsw peripou 2-3 evdomades an eimai tuxerh kai vrw sima gia to lapptop tha sas parakolouthw alios mhn me ksexasete,kala???? :(:blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και να θελουμε δεν μπορουμε!!Αχ τι καλα να πηγαινα και γω διακοπες :huh::huh::huh: Αλλα φοβαμαι τις μεταφορες θα κανω τα μπανια μου χαλκιδικη στα πατρια εδαφη ασ βγει με το καλο η μικρη και θα γυρναμε παρεουλα μετα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsia,pws eiste shmera???egw arxizw etoimazo balitses giati se 3 bdomades feugo kai den thelw na mou meinoune gia teleytaia stigmi giati taytoxrona gemizw kai koutes :(:(:( gia osa koritsia den kseroun feugo gia montreal ston kanada gia panda!!!exw genithi ekei alla megalomenh sthn kw.apofasisame me ton antra mou na gyrisoume gia panta :blink::blink: thelw na paw apla me thn egymosini kai ola eimai ligo ebaloti kai einai ligo berdemena ola sto mualo mou me pernoun kai ta klamata :(:( apla ta sinesthimata einia ligo entona!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AXXXXX vre Maraki poso se niothw...Panta misoi anthropoi tha einai oi metanastes..To soma to pernoume mazi mas alla h skepsh, h psuxh menei panta piso kai egw exw sixathei tous apoxeretizmous, varethika na klaiw se ena aerodromio sinexia :(:( Proxtes skeftomoun pos tha tous apoxeretw pali se ligo kairo kai trelenome...EGW TOULAXISTON ETSI NIOTHW MISOS ANTHROPOS :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

panw se ayto to thema niotho oti me katalabeneis toso poli bre evi mou...panta ta logia sou me agizoun sthn psixi mou para poli!!!!dystixos otan gnoriseis 2 patrides anagazese kai kobese sthn mesh!!!!simasia exei na eimaste kala kai ygieis opou kai na eimaste kai ta nea mou tha ta mathenete apo kei!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου...επιτελους τελειωσα τις δουλειες μου εχω κατεβει στο μαγαζι αρα εχω και ωρα να τα πουμε(οσο με αφηνουν οι πελατες...)μελιτινι μου σημερα μπηκα στον 6ο αρα λογικο δεν ειναι να τον ακουω???φτερουγισματα παντως ειχα απο την 18-19 και αυτο οχι παντα τωρα τελευταια εχουν αρχισει και γινονται πιο αισθητα και αυτο μονο οταν ειμαι χαλαρη...

παναγιωτα μου πολυ θα το ηθελα να κοιμαται μαζι μας αλλα δεν γινεται γιατι δεν υπαρχει καθολου χωρος στο δωματιο :(:(:(:(:( και ετσι ο μικρος μου θα μαθει να ειναι ανεξαρτητος απο νωρις απλα σκεφτομαι να κοιμαται την μερα στην καλαθα του στο σαλονι(το σπιτι ειναι λιγο περιεργο γιατι ειχαν την φαινη ιδεα να χτιζουν ενα δωματιακι την φορα γυρω απο το σαλονι που ειναι το μεγαλυτερο δωματιο και εκει ειμαστε τις περισσοτερες ωρες της μερας)και το βραδυ θα τον βαζω στο κρεβατι του...θα ειναι λιγο ταλαιπωρια για μενα αλλα δεν γινεται αλλιως στην αρχη μπορει και να κοιμαμαι στο σαλονι δεν ξερω θα δειξει...

ευη και μαρακι ειναι δυσκολο να εισαι μακρια απο την χωρα σου...εχω και εγω τον αδερφο μου στο καταρ και καταλαβαινω..να σκεφτεσται απλα πως υπαρχουν δικοι σας ανθρωποι που σας σκεφτονται και σας λογαριαζουν σαν να εισται στην διπλανη πορτα :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Με μελαγχολήσατε οι μετανάστριες.... :( Εμείς είμαστε σε μία φάση εσωτερικής μετανάστευσης, πράγμα που μου είναι πολύ δύσκολο. Είμαι γέννημα θρέμα πρωτευουσιάνα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι, η αλήθεια είναι ότι όπως είναι τα πράγματα στην Ελλάδα, ίσως να είναι καλύτερα τα πράγματα για την οικογένεια σου και περισσότερο για τα παιδιά σου. Φαντάζομαι ότι θα είναι πάρα πολύ δύσκολο, όμως..έχει τις χάρες της η Ελλάδα και ακόμα περισσότερο τα νησιά μας!!

Εμείς ζούμε στην Δυτική Αττική και όνειρο μας με τον άντρα μου είναι όταν μπορέσουμε να πάμε στην Μήλο, που είναι και ο τόπος καταγωγής μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia pistebw kai egw oti gia ta paidia mou sigoura tha eina kalytera ekei episeis o antras mou emena 10 xronia ekei...egw eixa paei na dw thn giagia mou kai genika na dw kati pera apo to nisi kai emeina ekei gia 5 xronia opou kai pantreftika!!!apla rdw pou menoume to spiti einai triorofo.sto katw menei h aderfi mou,sto meseo egw kai panw-panw o aderfos mou kai ta paidia mas megalwnoun mazi kai o megalos mou pou einai 7 skeftome ligo mhn pligothi giati megalosane mazi kai sxoleio pigan mazi 4 ksaderfakia idias ilikias!!!oso gia to sxolio einai galiko -agliko!!sthn arxi tha einai ligo dyskola ala meta pistebw tha einai ok

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! :)

Μαρία καταρχήν να σου ευχηθώ καλή τύχη!! Να έχετε μια όμορφη ζωή στο Μόντρεαλ! Δεν το'ξερα ότι θα φύγετε.. Αφού έχεις σχέση με την πόλη και τη χώρα αυτή, τα πράγματα θα'ναι πιο εύκολα από την αρχή! Και με καλή θέληση και θετική σκέψη, όλα θα πάνε καλά! Πιστεύω πως κάνετε καλή επιλογή..

Εγώ έχω γεννηθεί στην Ελβετία, αλλά κάποια στιγμή οι γονείς μου αποφάσισαν να γυρίσουμε στην Ελλάδα. Περιττό να σου πω ότι όλο και πιο συχνά ο πατέρας μου αναρωτιέται "γιατί φύγαμε από κει;;"...

Με τον άντρα μου το'χουμε συζητήσει κάποιες φορές σαν ενδεχόμενο το να φύγουμε. Αλλά δεν το'χουμε αποφασίσει.. ακόμα!

Σκεφτόμαστε κι εμείς το κλασικό, σαν την Ελλάδα πουθενά κλπ κλπ.. αλλά μήπως τη χαιρόμαστε τη χώρα μας;;; Ειδικά εμείς εδώ στην Αθήνα.. μια ζούγκλα είναι!!

Έχω πολλούς συγγενείς στο εξωτερικό, Αμερική και Ελβετία. Κάνουν μια καλή ζωή κι όταν έρχονται στην Ελλάδα, το χαίρονται τόσο πολύ, περνάνε τέλεια γιατί φυσικά έρχονται για διακοπές!! Γιατί αυτό είναι η Ελλάδα.. μια τέλεια χώρα για διακοπές!! Καθόλου τέλεια για όσους ζούνε μόνιμα σ'αυτήν..

Κατά τ΄άλλα... σήμερα ένιωσα πρώτη φορά ξεκάθαρα το νινάκι μου!!!

Το πρωί που ήμουν ξαπλωμένη, άρχισα να καταλαβαίνω κάτι "κουτουλιές"!! :laugh:

Φώναξα και τον άντρα μου κι έβαλε το χέρι του και μετά από λίγο το κατάλαβε κι εκείνος!! :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το πιο σημαντικο ειναι οπου και αν εισαι να νοιωθεις ηρεμη και υσηχη για την οικογενεια σου...και εγω θα εφευγα αν επρεπε και αν συνεχισει η πεθερουλα μου την καλη συμπεριφορα της με βλεπω να παιρνω σιγουρα τα βουνα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγχαρητήρια κορίτσι μου. Δε θυμάμαι να μας έχεις ανακοινώσει το θετικό σου αποτέλεσμα!!! Με το καλό. Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη κι ένα γερό μωρό στην αγκαλιά σου εύχομαι!
    • Κι εμένα 2 μετρά είναι ο μπαμπάς της μικρής. @nanouko κι εγώ 1,60 είμαι. Το μόνο που με σώζει είναι οτι είναι κι εκείνος αδύνατος. Γερά να είναι τα μωράκια μας κορίτσια μου κι ότι θέλει ας γίνει!!!
    • Κορίτσι μου γλυκό πάντα μας σκέφτεσαι όλες και δεν μας ξεχνάς 🥰🥰🥰.. σας παρακολουθώ συνέχεια!! Και στο θεματακι Αυγούστου βλέπω τα νέα σου ❤️ εγώ καλά είμαι! Είχαμε κάνε την 2η σπερμματεγχηση πριν από 1 μήνα για να ετοιμαστούμε για την επιτροπή φαρμάκων και τελικά μας έκανε την χάρη το σπορακι και βρίσκομαι στην 6η εβδομάδα 6+3 για την ακρίβεια 🥰 και προσεύχομαι να πάνε όλα καλά για όλες! Με την @ΛΕΥΚΗ  την @Antonia2 και την @Xrisa95 θα γεννήσουμε όλες μαζί αν πάνε όλα καλά 😁😁😁😁
    • Θα κανείς σίγουρα κουβέντα με την γιατρό σου να σου πει εκεινος καλύτερα τι πρέπει να γίνει στην περίπτωση σου…Εγω έκανα αποξεση γιατί ήταν λίγο πιο προχωρημένη από εσενα η εγκυμοσύνη και δεν μου εδιναν χάπια για αποβολή στο σπίτι....αν μπορεί να γίνει μόνο του (χωρίς χάπια ) άστο να γίνει μόνο του  εγω θα σου πω την γνωμη μου μόνο.. είναι πολύ νωρίς για να μπεις στην διαδικασία των εξετάσεων ειδικά για καρυοτυπο.. για την ώρα θεωρείτε τυχαίο γεγονός και δεν το ψάχνουν πιο πολύ και σε εμένα αυτο είπαν.. .το μόνο που θα σου έλεγα να κανείς είναι ορμονικές εξετάσεις να δεις θυρεοειδή αν είναι ρυθμισμένα αυτά τίποτα άλλο για την ώρα  Ο φόβος ότι μπορεί να ξανά τυχει πάντα θα υπάρχει απλά με βάσει τις πιθανότητες είναι με το μερος σου στο να πάει καλά την επομενη φορά..Εμένα μου είπαν με το που δω την πρώτη περίοδο μπορω να ξεκινήσω αμέσως προσπάθεια ξανά δεν χρειάζεται να περιμένω και αυτό έκανα...λογικά θα πάρεις το οκ να ξανά προσπαθήσεις μετά την πρώτη περίοδο αρκεί να είναι και ο αντρας σου εκεί μην έχει φύγει ταξίδι  Θα περιμένουμε νέα σου κορίτσι μου από τον γιατρό 
    • Αχ σκυλάκια!!! Ποσο μα ποσο τα αγαπώ!!! Πριν την εγκυμοσύνη ονειρευόμουν τοσο πολυ ενα σκυλάκι. Αφου στον σύζυγο του το δήλωσα, μολις και το τελευταίο παιδι αρχίσει τις εξόδους με φίλους εγω θα πάρω σκύλο. Εκείνος τα αγαπάει μεν, αλλα δεν τα θελειες το σπίτι... Αλλα θα πατουσα ποδι. Και να σου πω, τι δεν θα εδινα να έχω ενα σκυλάκο τωρα στα δύσκολα. Μεγάλωσα με σκυλιά απο παιδι... Τα παιδια μου σαφως δεν μπορούν να καταλάβουν τι μου συμβαίνει ούτε τους έχω πει κατι. Μονο οτι ειμαι λίγο άρρωστη και θα συνέλθω. Εκανα και το λαθος μια μερα να ξεσπάσω σε κλάματα και ηρθαν ολα και με αγκάλιασαν και ρωτούσαν τι έχω... Τα ζουζουνια ειναι 9 , 4,5 και 2,5. Ταυρακι ζυγακι και παρθενακι αντίστοιχα! Να σας πω κατι κουλό;;; Πρίν 3 μηνες που ήταν έγκυος μια φίλη (που δυστυχώς παλινδρομησε) μου ειχε πει για ντομπλερακι. Της ειπα θα της δωσω το δικο μου. Γυρισα το σπίτι ανάποδα για να να το βρω. Και ορκίζομαι εδωσα τεράστια βάση, σε ένα συρτάρι που ήμουν σίγουρη οτι το ειχα εκει. Ομως δεν το βρηκα. Οποτε θεώρησα πως μαλλον θα το έδωσα στην αδερφή μου. Και καλε κορίτσια.... Χθες βράδυ, πηγα να παρω απο αυτο το συρτάρι ένα τετράδιο, το οποίο ειναι πανω πανω και τσουουουπ να σου το ντομπλερακι!!! Κουλο ε;;; Τα παιδιά αποκλείεται να το είχαν πάρει γιατί δεν το φτάνουν. Το εβαλα για πλακα στην κοιλιά. Ακουσα το εντερακι μου, ακουσα και τους χτύπους της καρδιάς μου. Οκ ζω. Αλλα μου φανηκε τοσο περίεργο.  Έκλεινα τα ματια και ονειρευόμουν τους χτύπους της καρδιάς του. Τι δεν θα έδινα να τους ακουσω... Θεε μου ποσο το θέλω. Ποσο το αγαπώ. Πόσο θα ήθελα σε 7 μήνες να το κρατησω στην αγκαλιά μου . Ποναω τόσο ποτ ξέρω πως δεν... Επίσης υπάρχει μια μικρή ελάττωση στο αιμα. Στην λεκάνη δεν βλέπω η βλέπω ελάχιστο όπου μέχρι εχθές ήταν κατακόκκινο το νερό  στην λεκάνη,στο χάρτη βέβαια βλέπω. Θεωρω ακράδαντα πως θα έπρεπε να παίρνω και ενεσης κορτιζόνης... Και μεγίστη δόση utrogestan  δεν ξερω ποια είναι. Ούτε ο σύζυγος που ειναι φαρμακοποιός.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...