Μετάβαση σε περιεχόμενο

εγκυουλες Νοεμβρη-Δεκεμβρη 2010..


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια!! :)

Τι κάνετε; Εγώ είμαι στο γραφείο ακόμα.. :dry:

Τώρα μου έστειλε η Λαμπρινή (Asterias) μήνυμα, είχε πάει στο γιατρό, όλα καλά και μάλλον κοριτσάκι!! :woohoo:

Για να δούμε... θα'ρθει να ισορροπήσει η αναλογία ή θα συνεχίσουν τα αγόρια να'χουν πλειοψηφία;;; :P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

maria krhth mhpws einai kalytero ayto me thn othonh pou taytoxrona mporeis na to blepeis??giati ayto me thn anasa isws na anxonese gia to an doulebei enw me thn eikona eisai pio poli kalimeni!!!egw pantos otan ebaza thn endoepikinonia eprepe na kanw enan thoribo kai o antras mou apo to allo dwmatio na to sigoyrepso oti akougete asxeta me to lampaki!!egw prosopika den to exw parei mia fili mou to eixe alla skeftome na to parw kai mias kai tha einai se allo dwmatio kai mpwreis na to blepeis nomizw einai kali idea giati mpwrei na mageirebeis sthn kouzina kai na rixneis maties gia na blepeis ti kanei!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Crazy έγραψε:

Γεια σας κορίτσια!! :)

Τι κάνετε; Εγώ είμαι στο γραφείο ακόμα.. :dry:

Τώρα μου έστειλε η Λαμπρινή (Asterias) μήνυμα, είχε πάει στο γιατρό, όλα καλά και μάλλον κοριτσάκι!! :woohoo:

Για να δούμε... θα'ρθει να ισορροπήσει η αναλογία ή θα συνεχίσουν τα αγόρια να'χουν πλειοψηφία;;; :P :laugh:

Αχ τι ωραια!!!!Εσυ εχεις παιδαρο ε;;;;;

αντε βρε να συμπεθεριάσετε!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Crazy έγραψε:

Γεια σας κορίτσια!! :)

Τι κάνετε; Εγώ είμαι στο γραφείο ακόμα.. :dry:

Τώρα μου έστειλε η Λαμπρινή (Asterias) μήνυμα, είχε πάει στο γιατρό, όλα καλά και μάλλον κοριτσάκι!! :woohoo:

Για να δούμε... θα'ρθει να ισορροπήσει η αναλογία ή θα συνεχίσουν τα αγόρια να'χουν πλειοψηφία;;; :P :laugh:

[img/] που εισαι ρουλακι?χαθηκες....η λαμπρινη δε ,εχει ριξει μαυρη πετρα πισω της :huh:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, έχω πήξει στη δουλειά.. κι όταν γυρνάω σπίτι δεν έχω όρεξη όχι υπολογιστή ν'ανοίξω, ούτε δαχτυλάκι να κουνήσω... :P

Που και που νιώθω κάτι "γαργαλητά", κάτι μπουρμπουλήθρες να σκάνε! :laugh: Αλλά ακόμα όχι κάτι έντονο.. :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΕΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ!!!! ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΕΦΤΙΑΞΕ ΛΙΓΑΚΙ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΟ ΕΝΤΕΡΟ ΠΑΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ---ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΟ ΦΟΥΛ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΤΟΥΣ ΕΙΧΑ ΠΑΓΩΣΕΙ :laugh: :laugh: ---

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kataifaki έγραψε:

Α καλά άστα! Ετσι είμαι και εγώ. Μια κλαίω μια γελάω. Τετάρτη και Πέμπτη μετά την β-επιπέδου πετούσα και σήμερα είμαι.....άντε μην πω.

Ελπίζω ότι αύριο που θα πάμε καμιά βολτίτσα στα μαγαζιά να αλλάξει η διάθεση.

Α ΚΑΛΑ ΕΓΩ ΝΑ ΔΕΙΣ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΘΟΥΜΕΝΑ ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΤΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ---

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιορε μου επειδη είναι αδερφή σου δεν νομίζω εαν της μιλήσεις να μην σε καταλάβει και δεν νομίζω ότι είναι πεταμένα λεφτά αυτά που θελεις να δώσεις γιατο παιδάκι σου.πρεπει να της μιλήσεις οποσδηποτε και μην το κρατάς άλλο μεσα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariakrhth έγραψε:

κοριτσια κακια ξεκακια δεν θελω στο πρωτο μου μεταχειρισμενα πραγματακια ακομα κι αν ειναι με τις κορδελες και τις ετικετες πανω...οταν εμεινα εγκυος πεσαν ολοι πανω μου μην παρεις αυτο θα στο δωσω μην παρεις τουτο πεταμενα λεφτα για δυο μηνες...μα ρε παιδια αν δεν πεταξω λεφτα για το πρωτο μου παιδι που παλευα τρια χρονια να αποκτησω με δακρυα και στεναχωριες για ποιον θα τα πεταξω???οποτε και εγω το ξεκοψα σε ολους δεν θελω τιποτα και απο κανεναν...και αν καποιος θελει να μου αγορασει κατι εχω δωσει λιστες με τα συγκεκριμενα πραγματα που θελω...δεν θελω τιποτα παραπανω τιποτα παρακατω...και αν καποιος δεν θελει ουτε αυτο του δινω το λογαριασμο και βαζει λεφτα στο βιβλιαριο του παιδιου και τελος...

φυσικα και αν καποιος δεν εχει την δυνατοτητα να παρει οσα ονειρευεται λογο της κολοεποχης μας το να τα παρει μεταχειρισμενα ειναι απολυτα λογικο...αλλα εγω δεν θα το εκανα...αν δεν ειχα την ανεση που εχω παλι καινουρια θα αγοραζα απλα θα το εψαχνα λιγο περισσοτερο και θα κατεληγα στο πιο φτηνο και οχι σε αυτο που θα μαρεσε...

αλλα ξαναλεω αυτο ειναι ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ...

ΑΣΤΑ ΜΑΡΑΚΙ Κ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΧΩ Κ ΤΣΑΝΤΙΖΟΝΤΑΙ ΟΤΑΝ ΤΑ ΛΕΩ!

Κ ΕΤΣΙ ΕΙΠΑ ΠΑΡΤΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ Κ ΑΦΗΣΤΕ ΜΕ ΕΜΕΝΑ Ε ΑΜΑ ΠΙΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΕΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΑΛΛΟ............................... ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΙΕΣ ΜΕΙΝΑΜΕ ΓΙΑ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ WATER ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΕΙ ΑΡΧΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥΗ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ---ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΜΑΓΙΟ ΕΧΕΤΕ ΒΡΕΙ???? ΕΓΩ ΤΙΠΟΤΑ!!!!! ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΔΕ ΒΑΡΙΕΣΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι μαγιο λετε βρε κοριτσια ; ; ; ; θα πατε για μπανιο στη θάλασσα ; ; ; ζηλευωωωωωωωωωωω......ο γιατρος μου, μου είπε να ξεχασω τις θαλασσες μεχρι να γεννησω...., :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

water ειναι οντως πολυ σπαστικο!!κι εγω δεν ειμαι και πολυ του μεταχειρισμενου..και μου τη δινει αν καποιος θελει να μου χαρισει σωνει και ντε τοσο επιμονα κατι.δε λεω και οτι ειμαστε υπερβολικα ανετοι ομως τα καταφερνουμε να τα βγαλουμε περα με τον αντρα μου.επειδη αυτη η περιοδος της κρισης ειναι λιγο περιεργη θα δω σε τι κατασταση θα ειμαστε το σεπτεμβρη που θα φτιαξουμε το δωματιο.αν δω οτι μας παιρνει εννοειται οτι θα κανω ενα ονειρεμενο δωματιο για το μωρακι μου.θα της μιλησω ειλικρινα και ελπιζω να καταλαβει!συμφωνω οτι αυτες οι αγορες δεν εχουν να κανουν με την ευχαριστιση του νεογεννητου μια και αυτα δεν καταλαβαινουν απο καινουργια και παλια!ειναι ομως αυτες οι αγορες εμπειρια που ολες οι μανουλες θα ηθελαν να ζησουν πιστευω!!!!βεβαια καλα να ειναι το μωρακι μου και ολα τα αλλα....πανε σε δευτερη μοιρα. αυτα τα ελαφρια φτερουγισματακια κανουν συχνα την παρουσια τους και μου δινουν κουραγιο οτι ολα πανε καλα!!μακαρι...θελω τοσο πολυ να κρατησω το μωρακι μου στην αγκαλια μου που μου φαινεται ονειρο!!!!!!!κοριτσια ποτε νιωσατε ξεκαθαρα το μωρακι σας?εννοω οχι αυτα τα φτερουγισματακια???αχ ειναι η πρωτη φορα στη ζωη μου που θελω να φαω μια κλοτσια!!!χεχεχε!μηπως εχω γινει ηδη χαζομαμα?? :blink::S :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα μου το ξεκαθαρισε...αν θες να πας στη θάλασσα...θα βρεξεις το πολυ πολυ τις πατουσες...θα κατσεις κατω απο ομπρελα...ειμαι και πολυ ασπρη και μου ειπε οτι θα καω αμεσως....κλααααααααααααααααααααψψψψψψψψψψψψψψψψψψψ !!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

FIORE25 Κ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΤΡΕΛΗ ΑΝΕΣΗ ΑΛΛΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΘΕΛΟΥΜΕ Κ ΟΧΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΘΕΛΟΥΝ ΑΛΛΟΙ. ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!! :) ΔΥΝΑΤΑ ΘΑ ΑΚΟΥΣΤΟΥΝ ΠΕΡΙΠΟΥ 18-19Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΑΛΛΑ Κ ΠΑΛΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ.ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΓΚΑΛΟΠ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μελιτινι σου ειπε τους λογους που στο απαγορευσε?εγω κοριτσια αργω για β επιπεδου μεσα αυγουστου.ωστοσω λετε σε 2 βδομαδες που θα παω για τον προγραμματισμενο υπερηχο να δουμε το φυλο???εσεις ξερετε αν ειναι αγορακι η κοριτσακι????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΤΟ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΑΛΛΑ Κ ΠΑΛΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΙΓΟΥΡΟ Η Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΔΕΙΞΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΑΝ Κ ΑΓΟΡΑΚΙ :blink: ΟΠΟΤΕ...ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οποτε τπτ σιγουρο...καλα να ναι κι οτι θε ας ειναι!!!μαρια κρητη πολλα αγορακια βλεπω οτι εχεις σημειωσει!!ευχομαι την παραλλη βδομαδα να προσθεθω κι εγω στο καταλογο!!!ειτε με ροζ ειτε με γαλαζιο!!!τι ζεστη ειναι αυτη βρε κοριτσια...κι εχω και σιδερωμα ουκ ολιγο!!διαλεξα κι εγω μερα.πρεπει να κανω καμια δουλεια γιατι σα πολλα μαζευτικαν!!εχω να παω και σε ενα γαμο αυριο και δεν εχω κουραγιο :blink: θα τα πουμε αυριο το σιδερο με καλει!!!φιλακια σε ολες τις εγκυουλες!!α και μη γραψετε παλι μια ντουζινα σελιδες και κανω μια ωρα να τα διαβασω :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαμα Παναη έγραψε:

Crazy έγραψε:

[/quote:cpknoqto] [img/] που εισαι ρουλακι?χαθηκες....η λαμπρινη δε ,εχει ριξει μαυρη πετρα πισω της :huh:[/quote

φιλεναδα δεν εχω χαθει απλα κ εγω περναω τις φασεις μου..μια εχω τα πανω μου κ μια τα κατω μου..σημερα ειχα γιατρο κ ολα καλα..κατα πασα πιθανοτητα κοριτσακι αλλα θα βεβαιωθουμε 4 αυγουστου που θα κανω την β επιπεδου..ακομη δεν το εχω νοιωσει το μωρακι μου κ ελπιζω συντομα να ζησω αυτο το συναισθημα..οσο για τα μπανια κ εμενα μου ειπε να κανω ελευθερα...φιλακια σε ολες σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fiore25 έγραψε:

μελιτινι σου ειπε τους λογους που στο απαγορευσε?εγω κοριτσια αργω για β επιπεδου μεσα αυγουστου.ωστοσω λετε σε 2 βδομαδες που θα παω για τον προγραμματισμενο υπερηχο να δουμε το φυλο???εσεις ξερετε αν ειναι αγορακι η κοριτσακι????????

ναι κοπελα μου....μην κολησω τιποτα φοβαται....τα ιδια ειχε πει και ο γιατρος της αδελφης μου οταν ηταν εγκυος πριν 2 χρονια....α! εγω ναι εμαθα οτι θα κανω αγορακι...χθες εκανα a-test και στις 20 β-επιπεδου....οταν ειδαμε οτι ειναι αγορακι ημουν 3 μηνων και 1 βδομαδα ακριβως....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fiore25 έγραψε:

μελιτινι σου ειπε τους λογους που στο απαγορευσε?εγω κοριτσια αργω για β επιπεδου μεσα αυγουστου.ωστοσω λετε σε 2 βδομαδες που θα παω για τον προγραμματισμενο υπερηχο να δουμε το φυλο???εσεις ξερετε αν ειναι αγορακι η κοριτσακι????????

ΟΧΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΙΣΩΣ ΜΑΣ ΠΕΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MeLiTiNi.X έγραψε:

τι μαγιο λετε βρε κοριτσια ; ; ; ; θα πατε για μπανιο στη θάλασσα ; ; ; ζηλευωωωωωωωωωωω......ο γιατρος μου, μου είπε να ξεχασω τις θαλασσες μεχρι να γεννησω...., :(

ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΑΛΛΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΟΥΤΕ Α ΤΟ ΑΚΟΥΣΕΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marinapapa έγραψε:

MeLiTiNi.X έγραψε:

ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΑΛΛΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΟΥΤΕ Α ΤΟ ΑΚΟΥΣΕΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ!!!!![/quote:20dbv8lf]

να σου πω την αληθεια....ακομα κι αν με αφηνε ο γιατρος δεν θα με αφηνε κι εμενα ο αντρας μου..μπορω να σου πω οτι περιμενε πιο πολυ απο μενα πως και πως να μεινω εγκυος..καθε μηνα παρακαλουσε να ειμαι εγκυος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...