Μετάβαση σε περιεχόμενο

εγκυουλες Νοεμβρη-Δεκεμβρη 2010..


Recommended Posts

Distixos den exw toso kalh oikona opos esu Maria moU... Ena einai pou den htan se katholou kalo simio to mwro kai defteron exw ton plakounta mou mprosta kai empodize kai autos gia na kanoume uperixo 3D...ASE POU DEN KSERW POS NA TA ANEVAZW STO YOUTUBE.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

yeah yeah yeah....μπραβοοοο...μπραβο κοριτσακι μου να χαιρεσαι λοιπον τον γιοκα σου και φυσικα εισαι ετοιμη για την λιστα...αντε και τα υπολοιπα κοριτσακια μου... :):):):) και τωρα αντε παμε για υπνο να ξεκουραστουμε...ευακι μου καλη ξεκουραση :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MeLiTiNi.X μπραβο και σε σενα ζουζουνα...να σας πω κατι ρε κοριτσια γινεται απο τωρα και επειτα μονο ευχαριστα να εχουμε???

μου φαινεται πως απο τωρα και επειτα θα παρουν φωτια τα dvd προτεινω να τα αντιγραψετε μην χαλασουν τα δισκακια...παω και εγω να δω τον μπουλη μου να χασμουριεται και να την πεσω γιατι με το σιδερο σημερα ειμαι κουρελι...φιλιααααα τα υπολοιπα αυριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariakrhth έγραψε:

MeLiTiNi.X μπραβο και σε σενα ζουζουνα...να σας πω κατι ρε κοριτσια γινεται απο τωρα και επειτα μονο ευχαριστα να εχουμε???

μου φαινεται πως απο τωρα και επειτα θα παρουν φωτια τα dvd προτεινω να τα αντιγραψετε μην χαλασουν τα δισκακια...παω και εγω να δω τον μπουλη μου να χασμουριεται και να την πεσω γιατι με το σιδερο σημερα ειμαι κουρελι...φιλιααααα τα υπολοιπα αυριο

Σ' ευχαριστω πάρα πολυ κοπελα μου.....εγω παντως ειπα αμεσως στον αντρα μου να το αντιγραψει 2-3 φορες.....αλλωστε θελω να δωσω και στη μανα μου και στην πεθερα μου ενα d.v.d....μακαρι να εχουμε πλεον μονο ευχαριστα...σημερα οσο περιμεναμε την σειρα μας για το a-test....φοβομουν πολυ οτι κατι ειχε παθει το μωρακι μας...2-3 μερες πριν πονουσα πολυ..και ενω επιτελους ενιωσα το μωρο να κινειται...απο τους πονους και μετα δεν ξανα ενιωσα να κινειται..ευτυχως ειναι καλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Evi.D έγραψε:

MeLiTiNi to a-test ti einai akrivos??

ειναι υπερυχος και εξεταση αιματος μαζι...γινεται μετα την αυχενικη....εγω αυχενικη δεν εκανα κοριτσια....την εχασα...τελος παντων ας μην το αναλυσω τι συνεβη τοτε....ο γιατρος λοιπον μου ειπε οτι αν υπαρχει το παραμικρο προβλημα...το a-test σιγουρα θα δειξει κατι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

melitini oles ta idia pathenoume kati diaforetiko na niosoume kai kateftias anxos!!!ponaki apo dw,ponaki apo kei kai trelenomaste!!twra einai h seira sou kai tis anastasias gia to B ante na proxoraei to trenaki..loipon koritsakia kalinixta kai ayrio s sunexeia giati h koyrash einai megali!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariakap75 έγραψε:

melitini oles ta idia pathenoume kati diaforetiko na niosoume kai kateftias anxos!!!ponaki apo dw,ponaki apo kei kai trelenomaste!!twra einai h seira sou kai tis anastasias gia to B ante na proxoraei to trenaki..loipon koritsakia kalinixta kai ayrio s sunexeia giati h koyrash einai megali!!

β-επιπεδου μου ειπε θα κανουμε σε 20 μερες ακριβως....εχουμε αρκετες μερες ακομα...ελπιζω κι εκει να πανε ολα καλα....παντως για τους πουνους μου ειπε επειδη ηταν ψηλα στην κοιλια και οχι χαμηλα οτι εχει να κανει με το γαστρεντερικο πως το λενε...καληνυχτα και σε σενα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!!

Αυτες τις μερες δε σας προλαβαινω να σας διαβαζω.

Εγω τρεχω σα την τρελλη. Προσπαθω να μαζεψω τα χαρτια μου αυτες τις μερες να τα καταθεσω σε προκυρηξεις. Και τωρα παλι στα ΚΕΠ πρεπει να παω για επικυρωσεις. Και εχει μια ζεστη αστα να πανε.

Εσεις ολες καλα? Τα μωρακια σας?

Α συγχαρητηρια και για τις β-επιπεδου κοριτσια.

Αντε να ερχεται και η σειρα μας σιγα σιγα.

Σας κουρασα? Sorry!!

Φιλακια στις κοιλιτσες. :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα τι κάνετε?

jada μου πολυ "πακέτο" αυτες οι προκυρηξεις.Εχω ρήξει και γω τρέξιμο παλιότερα.Τωρα να σου πω την αληθεια ταχω παρατησει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλιτσες και κουκλακια :lol: τι κανετε?ξανα αρχισαν οι παλιο ζεστες....υπομονη!αχ θελω και εγω να δω το νινι μου :blink: 21 παω στον γιατρο μου και μετα τον αυγουστο η β επιπ...αχ αχ αχ τι τραβαμε και εμεις οι μανες!!! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ζουζουνες..τι κανετε???λιωνω κοριτσια ανυποφορη η ζεστη στο νοτιοτερο σημειο της ευρωπης..ελεος σαχαρα γιναμε...

τελεια τα τικερακια σου ειρηνη μου αργησες αλλα τελικα το αποτελεσμα σε δικαιωσε εεε??? :P:P:P και εγω υπομονη μεχρι τις 20 θα κανω να ξαναδω τον μπουλη μου...και δεν σας ειπα θα κανω και τα ψωνια μου...βρε δε μπα να ειναι νωρις εγω θα τα κανω τουλαχιστον τα βαρια κρεβατια καροτσια καλαθες καικαθισματακια αυτοκινητου ολα αυτα θα τα κανονισω τοτε.....ετσι κι αλλιως ολα θα τα παρω απο το ηρακλειο(εδω στην ιεραπετρα δεν εχει τιποτα)οποτε σιγα μην τρεχω τελευταια στιγμη...ανυπομονωωωω :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευακι καλημερα και εγω μια απο τα ιδια ειμαι σημερα...ζεστη απο την μια και αλλαζω και μηνα απο την αλλη οχι τιποτα αλλο αλλα εχω να κατεβω και στο μαγαζι το μεσημερι και πως θα την παλεψω???

ερωτηση:τι ενδοεπικοινωνια εχετε στο νου σας??εγω σκεφτομαι την angelcareAC401 εχει δυο αισθητηρες και προβλεπει την απνοια του μωρου...επειδη ο μπεμπης θα μπει αμεσως στο δικο του δωματιο μια και στο δικο μας χωραμε μονο εμεις στο πλαι...ειναι νομιζω το μονο που θα με βολεψει..εσεις τι λετε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευακι μου υπομονη,σου παιζουν τρελο παιχνιδι οι παλιοορμονες :dry: Μαρακι μου σε ευχαριστω για τα τιρκερακια,μα...κοντευα να σκασω!ναι κοριτσακι μου,απολαυσε τα ψωνια για τον μπεμπουλι σου,μην ακους προκαταληψεις ,εξαλλου πιστευω πως αν ειναι φτου φτου ,να τυχει κατι,μπορι να τυχει οποιαδηποτε στιγμη και αφου εχουμε γεννησει!!! :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ Εγω παλι μ αρεσει που εχει ζεστη γιατι θα παω στη θαλασσα . ξαπλωστα ομπρελα για παχια σκια γρανιτα φραουλα πιτσιλισμα καμια βουτιτσα ελαφρια σαν εμενα και μπορει να με παρει και ο υπνος.

Ευη οι λιποθυμικες τασεις και οι ζαλαδες ειναι χαρακτιριστικο της 22η εβδομαδας θα περασει κοριτσακι.

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

αντε θα κανω μια βουτια και για σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποια με ματιαξε να βγει να το πει τωρααααααααααααααααααα.

μπορει να μην παω γιατι δεν μπορει η φιλη μου τα νευρα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ :S:S:S:S:unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::S:S:S:S:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A βρε ειναι πολυ κουλτουρα η μπεμπουλα σου :lol:

Κοριτσια να σας πω πως θα βαλω εγω το φ΄υλο στη λιστα μας???

αγορι εχω ,μπορειτε να το βαλετε εσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Σευχαριστω πολύ για την ευχή σου!!! ❤️❤️❤️
    • Αχ Ιωάννα εγώ τη Δευτέρα που μας πέρασε αγοράσαμε τα πρώτα πράγματα του μπέμπη, χθες έκανα παραγγελία το μπανάκι του κ κάτι κάρτες παιχνίδια και στήσαμε το βρεφικό κρεβατάκι που το πήραμε από την αδερφή του άντρα μου κ την Παρασκευή θα πάμε να παραγγείλουμε το καρότσι του κ το στρώμα για το κρεβατάκι!!! Ακόμη κι εγώ δεν ξεκίνησα το πλύσιμο, είναι να ψωνίσω κάποια ρουχαλακια ακόμη, αλλά σκέφτομαι μετά τα μέσα Ιουλίου να τα κάνω, γιατι ξεκίνησα να ξεκαθαριζω πράγματα που χρειαζομαι ή όχι στο σπίτι για να έχω ελεύθερο χώρο. Σήμερα κλείνω την 28η εβδομάδα και αύριο ξεκινάω την 29η. Μήπως σου το πει στο επόμενο ραντεβού για το εμβόλιο, αλλά η αλήθεια είναι ότι δε το ζητάνε όλοι οι γυναικολόγοι. Επίσης το μωρό θα κάνει αυτό το εμβόλιο στο δεύτερο μήνα της ζωής του. Δες αν θα στο πει κι αν δεν αναφέρει κάτι ρώτησε τον τη γνώμη του.. έτσι κι αλλιώς μέχρι την 35η εβδομάδα μπορείς να το κάνεις! Παιδίατρο βρήκατε;; Εμείς τον ρωτήσαμε κ μας είπε να βρούμε κάποιον που να ειδικεύεται στη βρεφική ανάνηψη για να έχουμε μια ασφάλεια παραπάνω. Θέλει σιγά σιγά να πάρουμε να κλείσουμε ένα ραντεβού με τον παιδίατρο για να τον γνωρίσουμε, γιατί καλοκαίρι είναι κι επίσης μάλλον από βδομάδα θα πάμε να ρωτήσουμε στην κλινική. Επίσης, μας είπε κ για αναισθησιολογο ότι πρέπει να κλείσουμε στην κλινική, γενικά έχουμε πολλές εκκρεμότητες που πρέπει να τακτοποιηθούν!!
    • @Ελενη βιδ και εσύ δεν είχες αυχενική χθες;;;; Που είσαι;;; Πως πήγε;;; Τα νέα σου;!!!
    • Αχου θα σε μαλωωωσωωω!! Βρε απ' το πρωί δεν λέμε θετική σκέψη και ενέργεια;!! Ούτε να κλαίς ούτε να γελάς!! Έχουμε περιπτώσεις που άκουσαν καρδούλα αργότερα και εξελίχθηκαν όλα κατ'ευχήν!! @Κατερίνα!!!βοήθα λίγο!!! @Παρασκευαιδουεσύ που κοντεύεις 10ετια εδώ μέσα όλο και κάποιο παράδειγμα θα έχεις για το κορίτσι μας!!! Ναι οκ μπορεί να μην εξελιχθεί.. και τι θα κάνεις;;; Μέχρι τη Δευτέρα θα μαραζωνεις;;; Βρε κοριτσάκι μου έχεις και τα παιδάκια σου.. ασχολησου εκεί μαζί τους όσο μπορείς να γελάσει το χειλακι σου!! Πάρτα αγκαλίτσα να γεμίσει η αγκαλίτσα σου!! Γέμισε αισιοδοξία από τα χαμόγελα τους και την αγάπη τους και στείλε όμορφες σκέψεις στο σπορακι σου!! Τι θα γίνει αν προχωρήσει;;; Θα σκέφτεσαι μέσα στις τύψεις που στεναχωριοσουν πόσο το αδικησες!! Ότι είναι να γίνει θα γίνει!! Υπομονή και πίστη στο σπορακι σου!!!  Όχι εννοείτε ότι δεν χρειάζεται να κλείσεις ραντεβού με όλο το λεκανοπέδιο Αττικής!! Εφόσον έχεις ήδη ραντεβού για Δευτέρα κομπλέ, άραξε, χαλάρωσε.. μη το σκέφτεσαι συνέχεια και πήγαινε τη Δευτέρα να δείς τι γίνεται..! Τον άλλον την Πέμπτη πάρε ακύρωσε τον, πες του ότι σου έτυχε κάτι και θα τον πάρεις εκ νέου να κλείσετε ραντεβού όταν θα μπορείς!  Καλά θα κάνεις, όσο μπορείς ξάπλωσε ξεκουράσου! Σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!! Μακάρι το σκατουλι μου να φτάσει να γεννηθεί υγιέστατο και τελειομηνο!! 🙏🙏🙏 Όλων μας τα σπορακια να γεννηθούν υγιή και τελειόμηνα θεέ μου!! 🙏🙏🙏 Μωρέ αν δεν ήταν και ο γιατρουλης μου έτσι καθησυχαστικος δεν θα ήμουν έτσι εγώ τώρα.. έτσι εγώ είμαι ψύχραιμη που με βλέπεις!! 😂😂😂 Γενικότερα είμαι που είμαι ιδιοψυχαναγκαστικη και τα ψάχνω όλα, αν είχα και το γιατρό μου να με αγχωνει θα είχα πηδήξει από κανά μπαλκόνι!! 😝🤣🤣🤣 Και εσύ πιστεύω αν είχες έναν γιατρό να σε στηρίξει από την αρχή, δεν θα ήσουν τόσο καιρό μέσα στο άγχος!! Δεν σου λέω ότι θα ήσουν και μες την τρελή χαρά αλλά σίγουρα δεν θα το είχες καταδικάσει όπως έκανες.. Πες μας λίγο για τα παιδάκια σου.. πόσο χρονών είναι; Πάνε σχολείο; Πως είναι η ιδιοσυγκρασία τους.. έλα να συζητήσουμε κάτι ποίο ευχάριστο βρε παιδί μου!! Τι ζώδια είναι πχ;!! 😂😂 Έλα να σου πω εγώ αν θέλεις για τα σκυλάκια μου και τις γατούλες μου σκηνικά να ξεραθουμε στα γέλια!! Έλα να περάσουμε παρέα τις επόμενες μέρες λέγοντας βλακείες να περνάει η ώρα.. ότι χρειάζεσαι για να μην το σκέφτεσαι όλη την ώρα και σε πιάνει η μαυρίλα... Και γενικά όποτε νοιώθεις ότι χρειάζεσαι boostαρισμα στείλε μας!!
    • Εύχομαι μια τεράστια χοριακη!!! Πιστεύω ότι λόγω φαρμάκων δεν μπορούμε να έχουμε συμπτώματα στο μυαλό μας.. οκ πρήξιμο σε κοιλιά, στήθος κ ενοχλήσεις στη μήτρα είναι φυσιολογικό λόγω προγεστερονης. Εμένα μετά την 6η εβδομάδα ξεκίνησαν τα συμπτώματα. Το μόνο που είχα ήταν 3 μερες πριν τη χοριακη είχα λίγα καφέ στο σκούπισμα που λογικά ήταν το αιματακι εμφύτευσης.  Εύχομαι ότι καλύτερο !! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...