Μετάβαση σε περιεχόμενο

εγκυουλες Νοεμβρη-Δεκεμβρη 2010..


Recommended Posts

μαμα Παναη έγραψε:

marinapapa έγραψε:

τα εκανα ολα,πηγα στο προφιλ ,επεξεργασια προφιλ....και μετα ΤΟ ΧΑΟΣ .....βοηθειααααααα[/quote:3svfm68f]

εμενα μου βγαινει αν αντιγραψω τον κωδικο που γραφει bbcode δοκιμασε αυτον...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μαρινακι δεν σε βαζω ακομη σιγουρεψου πρωτα οχι τιποτα αλλο μην χασουμε μια πιθανη υποψηφια νυφη...κριμα ειναι :P:P:P:P με το καλο η αμνιο...και περιμενω για σιγουρια..... ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariakrhth πρόσθεσε και εμένα στη λίστα , merula αγορακι σίγουρα.το ξέρω από καιρό λόγο τροφοβλαστη , αλλά και στην 15η εβδομαδα στον υπερηχο φαινοταν ξεκάθαρα. :laugh:

μαμαπαναη για το τικερακι...στην αρχή σου είπαν που να το αντιγραψεις νομιζω, στο προφιλ, επεξεργασια, φορουμ, υπογραφή εκεί το αντιγραφεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι στο κουτι που λεει υπογραφη για το φορουμ κανεις επικοληση τον bbcode(ολο το κατεβατο που σου γραφει εκει)και μετα πατας ενημερωση....δεν μας πρηζεις ξερεις ποσα πειραματα εκανα μεχρι να βγαλω ακρη???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακριβως το ιδιο κανεις απλα οταν πας να κανεις επικοληση πηγαινε στο τελος του κωδικου που ηδη υπαρχει στην υπογραφη σου κανε ενα κλικ να δεις την γραμμουλα και πατα εντερ και κανε παλι επικοληση και ενημερωση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβοοοοοοοο συγχαρητηριαααααααααααααα.......τελειααααααααααααααααααααααααα......

να σας πω ρε κοριτσια κανα νεο απο την ευη????τωρα καταλαβαινω την αγωνια σας...και εγω η γαιδουρα που σας τα ειπα την αλλη μερα :unsure::unsure::unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδες,εχετε γραψει πολλα και δεν εχω προλαβει να τα διαβασω ολα!

Συγχαρητηρια για τισ β επιπεδου σε οσες δεν εχω πει!

Ποια εχει σειρα τωρα?

Μαρια μου,τον υπερυχο σου προλαβα και τον ειδα.Τελειος ο μπεμπαρος σου!

Θα τα πουμε οταν ξαναμπορεσω να μπω γιατι κυνηγαω τον μικρο συνεχως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marinapapa έγραψε:

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΑΝΑΨΥΚΤΙΚΟ ΠΙΝΕΤΑΙ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ?? Η ΤΑ ΕΧΕΤΕ ΚΟΨΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ???

Το ανθρακικο νομιζω ενοχλει το μωρό.(Ο θορυβος που κανει)

Χωρις ανθρακικο εχουν πολυ ζαχαρη και καλο ειναι να αποφευγονται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

brabo maraki teleia ta ekanes ;););) thelw na dw poses kores tha mazeftoun kai posoi gioi!!koristia h evi tha pigene arga kai etsi na perimenete pio arga apotelesmata...oso gia sena maraki mas eskases pragmatika :dry::dry: bre eirini ti egine telika den ta kataferes me to tikeraki??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευη με την δικη σου σκεψη θα παω για υπνο...και μην διανοηθεις και κανεις κανα χουνερι σαν το δικο μου και απαντησεις μεθαυριο :P:P:P:P ...αντε βαλε και εσυ κανα βιντεακι... ;););)

καληνυχτα κοριτσια φιλακια στις κοιλιτσες και ευχομαι σε ολες μας να ονειρευτουμε τα μωρα μας... :cheer::cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ola mia xara koritsia.....Mas paidepse arketa vevea o maggas arakse se lathos simio kai den elege na alaksei plevro :silly: :silly: Ton patousame,ton tarakounousame tpt. koimotan tou kalou kairou, sto telos me estile na kanw mia volta kai na piw kati gluko gia na mporesoume na teliosoume kai gia na sigoureftei gia kapies leptomeries mou ekane kai kolpiko uperixo...Eutixos ola einai telia :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια....πως είστε ; ; ;; βλέπω αρκετες απο σας κανατε ηδη την Β-Επιπέδου.....εγώ σημερα έκανα το a-test....μια χαρα ηταν ολα.....περιμενουμε και τα αποτελεσματα απο τις αιματολογικες εξετάσεις....πηρα και τον αντρακλα μου σε d.v.d επιτελους να τον βλεπω και στο σπιτι.... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αχ Ιωάννα εγώ τη Δευτέρα που μας πέρασε αγοράσαμε τα πρώτα πράγματα του μπέμπη, χθες έκανα παραγγελία το μπανάκι του κ κάτι κάρτες παιχνίδια και στήσαμε το βρεφικό κρεβατάκι που το πήραμε από την αδερφή του άντρα μου κ την Παρασκευή θα πάμε να παραγγείλουμε το καρότσι του κ το στρώμα για το κρεβατάκι!!! Ακόμη κι εγώ δεν ξεκίνησα το πλύσιμο, είναι να ψωνίσω κάποια ρουχαλακια ακόμη, αλλά σκέφτομαι μετά τα μέσα Ιουλίου να τα κάνω, γιατι ξεκίνησα να ξεκαθαριζω πράγματα που χρειαζομαι ή όχι στο σπίτι για να έχω ελεύθερο χώρο. Σήμερα κλείνω την 28η εβδομάδα και αύριο ξεκινάω την 29η. Μήπως σου το πει στο επόμενο ραντεβού για το εμβόλιο, αλλά η αλήθεια είναι ότι δε το ζητάνε όλοι οι γυναικολόγοι. Επίσης το μωρό θα κάνει αυτό το εμβόλιο στο δεύτερο μήνα της ζωής του. Δες αν θα στο πει κι αν δεν αναφέρει κάτι ρώτησε τον τη γνώμη του.. έτσι κι αλλιώς μέχρι την 35η εβδομάδα μπορείς να το κάνεις! Παιδίατρο βρήκατε;; Εμείς τον ρωτήσαμε κ μας είπε να βρούμε κάποιον που να ειδικεύεται στη βρεφική ανάνηψη για να έχουμε μια ασφάλεια παραπάνω. Θέλει σιγά σιγά να πάρουμε να κλείσουμε ένα ραντεβού με τον παιδίατρο για να τον γνωρίσουμε, γιατί καλοκαίρι είναι κι επίσης μάλλον από βδομάδα θα πάμε να ρωτήσουμε στην κλινική. Επίσης, μας είπε κ για αναισθησιολογο ότι πρέπει να κλείσουμε στην κλινική, γενικά έχουμε πολλές εκκρεμότητες που πρέπει να τακτοποιηθούν!!
    • @Ελενη βιδ και εσύ δεν είχες αυχενική χθες;;;; Που είσαι;;; Πως πήγε;;; Τα νέα σου;!!!
    • Αχου θα σε μαλωωωσωωω!! Βρε απ' το πρωί δεν λέμε θετική σκέψη και ενέργεια;!! Ούτε να κλαίς ούτε να γελάς!! Έχουμε περιπτώσεις που άκουσαν καρδούλα αργότερα και εξελίχθηκαν όλα κατ'ευχήν!! @Κατερίνα!!!βοήθα λίγο!!! @Παρασκευαιδουεσύ που κοντεύεις 10ετια εδώ μέσα όλο και κάποιο παράδειγμα θα έχεις για το κορίτσι μας!!! Ναι οκ μπορεί να μην εξελιχθεί.. και τι θα κάνεις;;; Μέχρι τη Δευτέρα θα μαραζωνεις;;; Βρε κοριτσάκι μου έχεις και τα παιδάκια σου.. ασχολησου εκεί μαζί τους όσο μπορείς να γελάσει το χειλακι σου!! Πάρτα αγκαλίτσα να γεμίσει η αγκαλίτσα σου!! Γέμισε αισιοδοξία από τα χαμόγελα τους και την αγάπη τους και στείλε όμορφες σκέψεις στο σπορακι σου!! Τι θα γίνει αν προχωρήσει;;; Θα σκέφτεσαι μέσα στις τύψεις που στεναχωριοσουν πόσο το αδικησες!! Ότι είναι να γίνει θα γίνει!! Υπομονή και πίστη στο σπορακι σου!!!  Όχι εννοείτε ότι δεν χρειάζεται να κλείσεις ραντεβού με όλο το λεκανοπέδιο Αττικής!! Εφόσον έχεις ήδη ραντεβού για Δευτέρα κομπλέ, άραξε, χαλάρωσε.. μη το σκέφτεσαι συνέχεια και πήγαινε τη Δευτέρα να δείς τι γίνεται..! Τον άλλον την Πέμπτη πάρε ακύρωσε τον, πες του ότι σου έτυχε κάτι και θα τον πάρεις εκ νέου να κλείσετε ραντεβού όταν θα μπορείς!  Καλά θα κάνεις, όσο μπορείς ξάπλωσε ξεκουράσου! Σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!! Μακάρι το σκατουλι μου να φτάσει να γεννηθεί υγιέστατο και τελειομηνο!! 🙏🙏🙏 Όλων μας τα σπορακια να γεννηθούν υγιή και τελειόμηνα θεέ μου!! 🙏🙏🙏 Μωρέ αν δεν ήταν και ο γιατρουλης μου έτσι καθησυχαστικος δεν θα ήμουν έτσι εγώ τώρα.. έτσι εγώ είμαι ψύχραιμη που με βλέπεις!! 😂😂😂 Γενικότερα είμαι που είμαι ιδιοψυχαναγκαστικη και τα ψάχνω όλα, αν είχα και το γιατρό μου να με αγχωνει θα είχα πηδήξει από κανά μπαλκόνι!! 😝🤣🤣🤣 Και εσύ πιστεύω αν είχες έναν γιατρό να σε στηρίξει από την αρχή, δεν θα ήσουν τόσο καιρό μέσα στο άγχος!! Δεν σου λέω ότι θα ήσουν και μες την τρελή χαρά αλλά σίγουρα δεν θα το είχες καταδικάσει όπως έκανες.. Πες μας λίγο για τα παιδάκια σου.. πόσο χρονών είναι; Πάνε σχολείο; Πως είναι η ιδιοσυγκρασία τους.. έλα να συζητήσουμε κάτι ποίο ευχάριστο βρε παιδί μου!! Τι ζώδια είναι πχ;!! 😂😂 Έλα να σου πω εγώ αν θέλεις για τα σκυλάκια μου και τις γατούλες μου σκηνικά να ξεραθουμε στα γέλια!! Έλα να περάσουμε παρέα τις επόμενες μέρες λέγοντας βλακείες να περνάει η ώρα.. ότι χρειάζεσαι για να μην το σκέφτεσαι όλη την ώρα και σε πιάνει η μαυρίλα... Και γενικά όποτε νοιώθεις ότι χρειάζεσαι boostαρισμα στείλε μας!!
    • Εύχομαι μια τεράστια χοριακη!!! Πιστεύω ότι λόγω φαρμάκων δεν μπορούμε να έχουμε συμπτώματα στο μυαλό μας.. οκ πρήξιμο σε κοιλιά, στήθος κ ενοχλήσεις στη μήτρα είναι φυσιολογικό λόγω προγεστερονης. Εμένα μετά την 6η εβδομάδα ξεκίνησαν τα συμπτώματα. Το μόνο που είχα ήταν 3 μερες πριν τη χοριακη είχα λίγα καφέ στο σκούπισμα που λογικά ήταν το αιματακι εμφύτευσης.  Εύχομαι ότι καλύτερο !! 
    • Σε μια εβδομάδα πρέπει να κάνω αιματολογικές! Για να δούμε 😀
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...