Μετάβαση σε περιεχόμενο

εγκυουλες Νοεμβρη-Δεκεμβρη 2010..


Recommended Posts

ΤΥΧΕΡΟΥΛΑ έγραψε:

κορίτσια καλό μήνα σε ολες!

Άντε ένας μήνας λιγότερος!!

Καλημερα κοριτσια χαρηκα πολυ με ολα τα καλα νεα!!! Ξετρελαθηκα με το βιντεο της Μαριας γιατι εμενα ειναι πολυ λιγοτερο Τυχερουλα καλομηνα ενα μηνας λιγοτερος αλλα και ενας νεος μηνας ευτυχιας!!!!

Ευη........................... ειμαστε εκει μαζι σου να ξερεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ειδατε δεν αντεχω μακρυα σας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κοριτσιααααα καλο μηνα...μολις τελειωσα τις δουλειες μου ειχα σιδερο μεχρι το ταβανι ευτυχως τελος εχω βαλει και το φαγακι μου να ψηνεται και ειπα να ηρεμησω λιγο...

βλεπω να σφαζονται παλικαρια στην ποδια της κορης σου καταιφακι μου ;););););) και θα εχουμε δραματα μου φαινεται :P:P:P:P

ινα μου ολες ειπαμε σε καποια φαση να κοψουμε το μαμμυ αλλα ειναι ακρως εθιστικη αυτη η παρεα και δεν κοβεται ευκολα... :):):):)

να σας πω...ελπιζω να τον φτυνετε τον γιοκα μου στο βιντεο...μην μου τον ματιαξετε... :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: το μονο παντως που ευχομαι ειναι και οταν με το καλο βγει απο κει μεσα να εχει την ιδια ορεξη για υπνο και χουζουρι... ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria mou fanike ligo tempelakos o gios sou.... :P:P:P:P pios einai etsi ypnaras esy????h o pateras??? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: re koritsia ti tha kanete shmera ???egw exw kai tous 2 gious mou dipla mou kai theloune na tous paw paralia kai etsi perimenw na paei kata tis 3 na mhn mas kapsei kai o hlios kai na tous paw!! B)B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο μπαμπας μας το εχει το χαρισμα :P:P:P φαντασου πως και στην αυχενικη ειχε τα χερια πισω απο το κεφαλι και ηταν αραχτος...αστα λες την ζωηραδα να την βγαλει μετα????μπαμπας και γιος ιδιοι ειναι...

εμεις με την δουλεια του αλεξη δεν μπορουμε να κανουμε σχεδια αφου σχολαει αργα αλλα ελπιζω να παμε καμια βολτιτσα το βραδυ :ohmy::ohmy::ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γαμωτο δεν μπορω να το χρωματισω...εχω δοκιμασει διαφορα τιποτα δεν γινεται...τι θα κανω???δεν ξερει καμια???ας δωσει καποιος μια ιδεα :blink::blink::blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1.φτιαχνεις το τικερακι που θες

2.αντιγραφεις το bbcode

3.εκει που λεει υπογραφη στο φορουμ στην επεξεργασια του προφιλ....

για δοκιμασε χρυσο μου... :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariakrhth έγραψε:

1.φτιαχνεις το τικερακι που θες

2.αντιγραφεις το bbcode

3.εκει που λεει υπογραφη στο φορουμ στην επεξεργασια του προφιλ....

για δοκιμασε χρυσο μου... :P:P:P:P[/quote μην με βρισεις ,αλλα πως φτιαχνω το τιρκερακι που θελω?

:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαμά Πανάη, πατάς πάνω σε ένα τικέράκι και σε βγάζει σε μια σελίδα. Εκεί πας στο my due date και εκεί που λέει "Last menstrual period" βάζεις την ημερομηνία τελευταίας περιόδου. Πατάς calculate και μετά σε βγάζει σε μια σελιδα - τσεκάρεις αν σου βγάζει σωστή ΠΗΤ. Δεξία ψηλά λέει κάπου "My code". πατάς εκεί και απο εκεί και πέρα ακολουθείς την διαδικασία που σου είπε η mariakrhth. Ελπίζω να βοήθησα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαμά Πανάη, πατάς πάνω σε ένα τικέράκι και σε βγάζει σε μια σελίδα. Εκεί πας στο my due date και εκεί που λέει "Last menstrual period" βάζεις την ημερομηνία τελευταίας περιόδου. Πατάς calculate και μετά σε βγάζει σε μια σελιδα - τσεκάρεις αν σου βγάζει σωστή ΠΗΤ. Δεξία ψηλά λέει κάπου "My code". πατάς εκεί και απο εκεί και πέρα ακολουθείς την διαδικασία που σου είπε η mariakrhth. Ελπίζω να βοήθησα!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαμά Πανάη, πατάς πάνω σε ένα τικέράκι και σε βγάζει σε μια σελίδα. Εκεί πας στο my due date και εκεί που λέει "Last menstrual period" βάζεις την ημερομηνία τελευταίας περιόδου. Πατάς calculate και μετά σε βγάζει σε μια σελιδα - τσεκάρεις αν σου βγάζει σωστή ΠΗΤ. Δεξία ψηλά λέει κάπου "My code". πατάς εκεί και απο εκεί και πέρα ακολουθείς την διαδικασία που σου είπε η mariakrhth. Ελπίζω να βοήθησα!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΣΕ ΒΡΙΣΩ??? ΠΑΤΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΜΟΥ ΣΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ ΕΝΑ ΝΕΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΔΕΞΙΑ ΒΑΛΕ ΤΗΝ ΠΗΤ ΚΑΙ ΠΑΤΑ GET THE CODE META MΑΡΚΑΡΕ ΟΛΟ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΟΥΤΑΚΙ HTML ΔΕΞΙ ΚΛΙΚ ΚΑΙ ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΣΟΥ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΠΡΟΦΙΛ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΟΥΤΑΚΙ--ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariakrhth-->01/11...αγορι

kataifaki-->2/11...κοριτσι

ΙΝΑ 2006-->10/11

Evi.D --> 11/11...αγορι

Anastasia123 --> 20/11..κοριτσι

MeLiTiNi.X-->23/11

sienna-->24/11

Εvipapa --> 25/11

eugeniafrapa-->25/11

Aggeliki_37--> 27/11

crazy-->29/11

Mariakap75-->29/11...αγορι

Εlisa --> 29/11

katerinatel --> 02/12

marinax --> 06/12

μαμα παναη --> 7/12...αγορι

asterias --> 09/12

merula-->12/12

marinapapa--> 12/12

αγαπακι83-->15/12

nika --> 18/12

natali.str --> 19/12

mariareti --> 20/12

kbotzo --> 21/12

Jada --> 21/12

theano --> 22/12

Demi80 --> 22/12

Fiore25-->25/12

zwoula_ --> 25/12

maraki82 --> 27/12

papa.s --> 27/12

ΤΥΧΕΡΟΥΛΑ-->29/12

panayiota --> 29/12

irva9 --> 30/12

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουφ τα καταφερα...να ναι καλα το ειρηνακι...οποτε με μολις με το καλο κανουν και τα υπολοιπα κοριτσια τις β επιπεδου με το καλο βαζουμε σιγα σιγα και τα υπολοιπα..αν εχω ξεχασει καμια σιγουρη μου το λεει εεε???? :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marinapapa έγραψε:

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΣΕ ΒΡΙΣΩ??? ΠΑΤΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΜΟΥ ΣΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ ΕΝΑ ΝΕΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΔΕΞΙΑ ΒΑΛΕ ΤΗΝ ΠΗΤ ΚΑΙ ΠΑΤΑ GET THE CODE META MΑΡΚΑΡΕ ΟΛΟ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΟΥΤΑΚΙ HTML ΔΕΞΙ ΚΛΙΚ ΚΑΙ ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΣΟΥ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΠΡΟΦΙΛ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΟΥΤΑΚΙ--ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ
τα εκανα ολα,πηγα στο προφιλ ,επεξεργασια προφιλ....και μετα ΤΟ ΧΑΟΣ .....βοηθειααααααα
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Σευχαριστω πολύ για την ευχή σου!!! ❤️❤️❤️
    • Αχ Ιωάννα εγώ τη Δευτέρα που μας πέρασε αγοράσαμε τα πρώτα πράγματα του μπέμπη, χθες έκανα παραγγελία το μπανάκι του κ κάτι κάρτες παιχνίδια και στήσαμε το βρεφικό κρεβατάκι που το πήραμε από την αδερφή του άντρα μου κ την Παρασκευή θα πάμε να παραγγείλουμε το καρότσι του κ το στρώμα για το κρεβατάκι!!! Ακόμη κι εγώ δεν ξεκίνησα το πλύσιμο, είναι να ψωνίσω κάποια ρουχαλακια ακόμη, αλλά σκέφτομαι μετά τα μέσα Ιουλίου να τα κάνω, γιατι ξεκίνησα να ξεκαθαριζω πράγματα που χρειαζομαι ή όχι στο σπίτι για να έχω ελεύθερο χώρο. Σήμερα κλείνω την 28η εβδομάδα και αύριο ξεκινάω την 29η. Μήπως σου το πει στο επόμενο ραντεβού για το εμβόλιο, αλλά η αλήθεια είναι ότι δε το ζητάνε όλοι οι γυναικολόγοι. Επίσης το μωρό θα κάνει αυτό το εμβόλιο στο δεύτερο μήνα της ζωής του. Δες αν θα στο πει κι αν δεν αναφέρει κάτι ρώτησε τον τη γνώμη του.. έτσι κι αλλιώς μέχρι την 35η εβδομάδα μπορείς να το κάνεις! Παιδίατρο βρήκατε;; Εμείς τον ρωτήσαμε κ μας είπε να βρούμε κάποιον που να ειδικεύεται στη βρεφική ανάνηψη για να έχουμε μια ασφάλεια παραπάνω. Θέλει σιγά σιγά να πάρουμε να κλείσουμε ένα ραντεβού με τον παιδίατρο για να τον γνωρίσουμε, γιατί καλοκαίρι είναι κι επίσης μάλλον από βδομάδα θα πάμε να ρωτήσουμε στην κλινική. Επίσης, μας είπε κ για αναισθησιολογο ότι πρέπει να κλείσουμε στην κλινική, γενικά έχουμε πολλές εκκρεμότητες που πρέπει να τακτοποιηθούν!!
    • @Ελενη βιδ και εσύ δεν είχες αυχενική χθες;;;; Που είσαι;;; Πως πήγε;;; Τα νέα σου;!!!
    • Αχου θα σε μαλωωωσωωω!! Βρε απ' το πρωί δεν λέμε θετική σκέψη και ενέργεια;!! Ούτε να κλαίς ούτε να γελάς!! Έχουμε περιπτώσεις που άκουσαν καρδούλα αργότερα και εξελίχθηκαν όλα κατ'ευχήν!! @Κατερίνα!!!βοήθα λίγο!!! @Παρασκευαιδουεσύ που κοντεύεις 10ετια εδώ μέσα όλο και κάποιο παράδειγμα θα έχεις για το κορίτσι μας!!! Ναι οκ μπορεί να μην εξελιχθεί.. και τι θα κάνεις;;; Μέχρι τη Δευτέρα θα μαραζωνεις;;; Βρε κοριτσάκι μου έχεις και τα παιδάκια σου.. ασχολησου εκεί μαζί τους όσο μπορείς να γελάσει το χειλακι σου!! Πάρτα αγκαλίτσα να γεμίσει η αγκαλίτσα σου!! Γέμισε αισιοδοξία από τα χαμόγελα τους και την αγάπη τους και στείλε όμορφες σκέψεις στο σπορακι σου!! Τι θα γίνει αν προχωρήσει;;; Θα σκέφτεσαι μέσα στις τύψεις που στεναχωριοσουν πόσο το αδικησες!! Ότι είναι να γίνει θα γίνει!! Υπομονή και πίστη στο σπορακι σου!!!  Όχι εννοείτε ότι δεν χρειάζεται να κλείσεις ραντεβού με όλο το λεκανοπέδιο Αττικής!! Εφόσον έχεις ήδη ραντεβού για Δευτέρα κομπλέ, άραξε, χαλάρωσε.. μη το σκέφτεσαι συνέχεια και πήγαινε τη Δευτέρα να δείς τι γίνεται..! Τον άλλον την Πέμπτη πάρε ακύρωσε τον, πες του ότι σου έτυχε κάτι και θα τον πάρεις εκ νέου να κλείσετε ραντεβού όταν θα μπορείς!  Καλά θα κάνεις, όσο μπορείς ξάπλωσε ξεκουράσου! Σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!! Μακάρι το σκατουλι μου να φτάσει να γεννηθεί υγιέστατο και τελειομηνο!! 🙏🙏🙏 Όλων μας τα σπορακια να γεννηθούν υγιή και τελειόμηνα θεέ μου!! 🙏🙏🙏 Μωρέ αν δεν ήταν και ο γιατρουλης μου έτσι καθησυχαστικος δεν θα ήμουν έτσι εγώ τώρα.. έτσι εγώ είμαι ψύχραιμη που με βλέπεις!! 😂😂😂 Γενικότερα είμαι που είμαι ιδιοψυχαναγκαστικη και τα ψάχνω όλα, αν είχα και το γιατρό μου να με αγχωνει θα είχα πηδήξει από κανά μπαλκόνι!! 😝🤣🤣🤣 Και εσύ πιστεύω αν είχες έναν γιατρό να σε στηρίξει από την αρχή, δεν θα ήσουν τόσο καιρό μέσα στο άγχος!! Δεν σου λέω ότι θα ήσουν και μες την τρελή χαρά αλλά σίγουρα δεν θα το είχες καταδικάσει όπως έκανες.. Πες μας λίγο για τα παιδάκια σου.. πόσο χρονών είναι; Πάνε σχολείο; Πως είναι η ιδιοσυγκρασία τους.. έλα να συζητήσουμε κάτι ποίο ευχάριστο βρε παιδί μου!! Τι ζώδια είναι πχ;!! 😂😂 Έλα να σου πω εγώ αν θέλεις για τα σκυλάκια μου και τις γατούλες μου σκηνικά να ξεραθουμε στα γέλια!! Έλα να περάσουμε παρέα τις επόμενες μέρες λέγοντας βλακείες να περνάει η ώρα.. ότι χρειάζεσαι για να μην το σκέφτεσαι όλη την ώρα και σε πιάνει η μαυρίλα... Και γενικά όποτε νοιώθεις ότι χρειάζεσαι boostαρισμα στείλε μας!!
    • Εύχομαι μια τεράστια χοριακη!!! Πιστεύω ότι λόγω φαρμάκων δεν μπορούμε να έχουμε συμπτώματα στο μυαλό μας.. οκ πρήξιμο σε κοιλιά, στήθος κ ενοχλήσεις στη μήτρα είναι φυσιολογικό λόγω προγεστερονης. Εμένα μετά την 6η εβδομάδα ξεκίνησαν τα συμπτώματα. Το μόνο που είχα ήταν 3 μερες πριν τη χοριακη είχα λίγα καφέ στο σκούπισμα που λογικά ήταν το αιματακι εμφύτευσης.  Εύχομαι ότι καλύτερο !! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...