Μετάβαση σε περιεχόμενο

εγκυουλες Νοεμβρη-Δεκεμβρη 2010..


Recommended Posts

Γεια σας και απο εμενα κουκλες!!

Καλη επιτυχια και καλα αποτελεσματα στα κοριτσια που εχουν τη β επιπεδου.

Ειχα παει στο χωριο και ολο ετρωγα... Τι καλα!!

Εχω παρει 2,5 κιλα και η κοιλια τουρλα.

Απο ενοχλήσεις, με εχουν τσακισει οι πονοκεφαλοι το τελευταιο διαστημα.

Και τα νευρακια σμπαραλια.

Αυτα.. Φιλακια στις κοιλιτσες σας :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσια καλη επιτυχια και από μενα!!!!!

Πω πω εγω αργω ακόμη!!!!!

Προτελευταια ειμαι στη λίστα. :laugh:

Καμπύλη ζαχαρου εχετε κάνει;;;;;;Συνηθως στα τέλη του 6ου δε κανουμε;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια καλησπέρα!

καλή επιτυχία στο β επιπέδου εύχομαι όλες να έχετε τα καλύτερα αποτελέσματα.εμείς του απριλίου αργούμε ακόμα!!

πως πάτε απο κιλά προσέχετε ή όχι? εγώ προσπαθώ αλλά ....

παναγίωτα μου όπως βλέπεις ήμαστε στη λίστα τελευταίες όλες θα γεννήσουν και εμείς θα περιμένουμε ακόμα..αλλά δεν πειράζει τελευταίες και καλύτερες ε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλό απόγευμα κορίτσια B) προσπαθώ να φτιάξω τικεράκι αλλα δεν τα καταφέρνω :( φτάνω μέχρι την δημιουργία αλλά δεν ξέρω πού πρέπει να το επικολήσω, εκεί που λέει υπογραφή? και τον κωδικό ή την εικόνα κάνω επικόληση?

μπορεί να με βοηθήσει κάποια? ευχαριστώ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τυχερουλα θα ειμαστε οι τελευταιες και τυχερες!!!!

Για το τικερακι τωρα

αφου το δημιουργήσετε θα αντιγραψετε τον κωδικα που λεει για φορουμ

θα πατε Προφιλ -->επεξεργασια-->επεξεργασια προφιλ-->Φορουμ

και μετα επικολληση στο εμφανιση υπογραφή.

Καλη επιτυχια!!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι?

πως πάτε με την συχνοουρια? εγώ δεν προλαβαίνω να πηγαίνω τουαλέτα και είμαι ακόμα στην αρχή!! αυτό θα συνεχιστεί μέχρι τέλος ή θα σταματήσει και θα με ξαναβρεί στους τελευταίους μήνες?δεν αντέχω άλλο είναι μαρτύριο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariakap75 έγραψε:

kalhspera koritsia!!!eirini mou ti kaneis???re koritsia arwsteno me ayta ta themata otan ta diabazw!!!!!me pernei apo katw kai stenaxorieme...giati h zwh einai toso sklhrh kamia fora????
με την Ραφαελ εννοεις?αστα εγω ειμαι χαλια....
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι να μην ξανακούσουμε τέτοια νέα...φίλη μου έχασε πρόσφατα στην 23η εβδομάδα τον γιο της και καταλαβαίνω πόσο δύσκολο είναι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια Αν και ηταν μια αγανακτηση η εξυπηρετηση χθες Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΚΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ στο επιπεδο που μπορουν να δουν.Βεβαια μας ειπε οτι ειναι πολυ ζωηρη,πηρε ολες τις απαραιτητες ποζες χωρις προβλημα και πρεπει να τσατιστικε γιατι μεχρι να σταματησει να με κλοτσαει περασε ωρα.Ειναι μονο 400 γρ υψος ξεχασα να ρωτησω αλλα ειναι φυσιολογικη.

Αυτα απο μενα περιμενουμε τη Μαρια να μας πει εντυπωσεις απο το μωρο της. Η Εβι ειναι την Πεμπτη Ποια αλλη περιμενουμε συντομα? Καλη επιτυχια και μην πατε με αγχος γιατι θα ξαναδειτε το μωρο σας μετα απο πεντε μηνες.Εγω δεν χορταινω να το βλεπω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα Ινα! Επιτέλους ευχάριστα νέα! Μπράβο κορίτσι μου χαίρομαι πάρα πολύ!!! Άντε να υσηχάσεις κι εσύ από εδώ και στο εξής.

Τώρα μπορώ να πάω να ετοιμάσω τις βαλιτσούλες μου για τις διακοπές μας. Φεύγουμε σήμερα αλλά είχα την έννοια σας πριν ξεκινήσω. Εύχομαι να έχουμε ευχάριστα νέα κι από την Μαρία.

Πολλά φιλιά σε όλες και θα τα πούμε πάλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα θα κανεις να πας διακοπουλες και μην παρεις τον υπολογιστη σου μαζι. Διαβασα τι εγινε με την ραφαελ και με τα αλλα κοριτσια και οσο και αν θελω να μοιραζομαστε ολο αυτο το θαυμα δεν μπορω να διαβαζω για μωρακια που χανονται τρεμω στην ιδεα.Εγω δεν εχω αυτη τη δυναμη που εχουν αυτες οι κοπελες.Θα προσπαθησω να ξεχασω για λιγο το site.Σταματησα να δουλευω για να γινει αυτο το μωρο πρεπει να ειμαι ηρεμη.Φιλια σε ολες.(θα τα ξαναπουμε αλλα ελπιζω με μεγαλα διαστηματα ενδιαμεσα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!Ινα μου μπράβο πολύ χαιρομαι.Εγω εχω ακόμα μεχρι τις 19 Ιουλιου.

Η Μαρια που είναι?Με εχει φάει η αγωνία!

Κορίτσια και εγω ολο λεω να μην διαβάζω τα δυσαρεστα ποστ αλλα δεν τα καταφερνω στο τελος ...ουφ εχω κατααγχωθει απο την ωρα που τα διαβασα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

INA mou polu xerome pou ola einai kala me thn koritsara sou.Exthes xalastika para polu kai arxizw na exw thn apopsh sou Ina mou, se liges meres tha figw sto xorio mou kai eixa skopo na parw to lapptop mazi mou alla malon tha to afisw edw giati den antexw alo na akouw gia apolies.. Kai mazi me emena epireazw kai ton antra mou, na fantastite exthes pigame thn voltoulama girisame efdiathetoi kai eixe oreksh gia kolpakia o antras mou alla egw apofasisa na riksw mia matia sto mammy prin, egina koureli me ta teleftea nea ta dihgoume ola ston antra mou kai ginete kai autos ena matso xalia,,mpenei o anthropos sto spiti kai to proto pou me rotaei pleon einai an klotsaei to mwro :(:(:( Anastasia na exeis iperoxes kseniastes diakopoules sou euxome kai na giriseis pisw me kenouries dinamois :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα κοριτσια!Ινα συγχαρητηρια κοπελα μου χαρηκα πολυ με τα ευχαριστα νεα σου!!εγω αργω ακομα για β'επιπεδου..αυγουστο μετα της παναγιας θα το κανω..κοριτσια μπηκα σημερα κι εγω στις απωλιες και διαβασα..ποτε προλαβανε και γινανε ολα αυτα?οσο και να μη θελω να τα διαβαζω και να επηρεαζομαι δεν τα καταφερνω.ειμαι ενα κουρελι απο τοτε που τα διαβασα.θελω ολο και περισσοτερο να παω να κανω εναν υπερηχο πριν απο το προγραμματισμενο ραντεβου 19/7.ντρεπομαι να το πω στον γιατρο μου οτι φοβαμαι χωρις λογο!εχετε ιδεα που μπορω να κανω εναν υπερηχο?οσο περνα ο καιρος φοβαμαι τοσο πολυ..το θεμα ειναι οτι ακομα δεν νιωθω το μωρακι μου.ειναι νωρις το ξερω.το μονο που νιωθω ειναι μονο κατι περιεργα γουργουρισματακια αραια και που και πονακια περιοδου που μια με αφηνουν και μια με ξαναπιανουν,αυτα τα πονακια περιοδου τα εχω πιο πολυ οταν τρωω μετα.αν δεν ηταν τοσο πρησμενο το στηθος μου να με καθησυχαζει θα ειχα παει ηδη για υπερηχο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den eisai h monh fiore mou oles kapos etsi eimaste kai oles pame gia yperixo prin thn wra mas apo to anxos mas...ti asfalia exeis?etsi kai alios plirononte gia ton yperixo h giatri ...den mas ton kanoune tzampa..egw shmera eixa paei sto ika na mou gfrapsei sidiro h gynekilogos mou kai me to anxos mou me ayta pou diabasa thn ebala na mou parei piesi nomiza tha exw psili kai telika eixa 6 me 9 arketa xamili kai me rwthsa an eixa faei kati alla h alithia eimouna nistiki!!!eseis koritsia apo piesh pos pate??kamia ypotasikia san emena??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ σε σχέση με το πρώτο τρίμηνο έχω ηρεμήσει πάρα πολύ...και θα ηρεμήσω ακόμα περισσότερο μόλις ακούσω τον μικρό...πρέπει λογικά μέσα στην εβδομάδα να τον καταλάβω. Είμαι ήδη 19 εβδομάδων. Ίσως και γιατί την τελευταία φορά που πήγα στον γιατρό μου, ήταν ιδιαίτερα θετικός σε αντίθεση με τους προηγούμενους μήνες που μου τόνιζε συνέχεια να έχω συγκρατημένη αισιοδοξία. Νομίζω ότι αυτή είναι η καλύτερη περίοδος της εγκυμοσύνης.. Εύχομαι όλα να πάνε καλά για όλες μας και σύντομα να έχουμε στην αγκαλία μας τα αγγελούδια μας. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαλλον ειχες χαμηλη πιεση επειδη ησουν νηστικουλα.ικα εχω κι εγω.για την πιεση δεν μου εχει τυχει κατι τετοιο .υπερηχο β'επιπεδου εχει κανει μαρια?θα τον κανεις στο ικα?εμενα ο γιατρος μου ειναι στο αλεξανδρα και μου προτινε να τον κανω στο ικα.φοβαμαι ομως για τα μηχανηματα...εχει κανει καμια β επιπεδου στο ικα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IΝΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ :woohoo: :woohoo: :silly: ΑΝΤΕ ΜΑς ΕΚΑΝΕς ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ,ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΟ ΜΑς ΤΟ ΠΟΣΤ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΚΑΛΑ ΝΕΑ ΚΑΙ ΥΓΕΙΗ ΠΑΙΔΑΚΙΑ! :) βΡΕ ΜΑΡΑΚΙ ΜΑς ΕΣΚΑΣΕς ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ???ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ Η ΝΑΤΑΛΙ ΧΑΘΗΚΕ :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...